Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Először is :mindenkinek (nem sorolom fel, mert félek, hogy kihagynék valakit, és senkit nem akarok megsérteni) szóval mindenkinek köszönjük a köszöntéseket. Egész nap azzal telt, hogy azt mondogattam, mi történt egy évvel ezelőtt: Most öleltelek, most fürödtél, ettél,sírtál...először

Noémi a listát kiegészíteném légy/szúnyog írtóval, mert az éjszakákat nagyon megkeseríthetik. Én egyébként, elméletben már egy héttel előtte csomagolok, ugyanis folyamatosan írom a listát, mindig kiegészítem valamivel, ami menetközben eszembe jut. Persze most is kidobtam, mert amikor a táskába pakolok, akkor mindig kihúzom, amit már elraktam.

Norri! Éjszakák? Továbbra is nehezek? Gyakran ébredtek, esetleg kibújt már a fogacska?

Koszmó: Én nem olajoztam, mert egy barátnőm olajozott, és aztán alig bírta lemosni a buksikát.
Én a vizes hajat besamponoztam, aztán játszottunk a vízben, ez alatt az idő alatt felázott annyira, hogy fürdő szivaccsal könnyedén le tudtam dörzsölni. Persze nem jött le egyszerre mind, de apródonként igen. Neki sem fájt. Minden este így csináltuk, és egyszer csak eltűnt, és vissza sem tért. Egyébként miért "jön ez a kozmo" tudja valaki?

Brigittát kérdeztem, akar-e venni ajándékot Öcsinek (Brigi tőled loptam ötletet) nagyon díjazta, este indult volna vásárolni. :)
Dana azóta is próbálgatja új tudományát? járkálgat?
Józsika egyre kevesebbet mászik, pedig még mindig stabilabb úgy.

Ma lemászott a fotelből, persze nem a könnyebb utat választva. Karfáján keresztül lecsúszott, aztán ülő felületen felmászott, karfán keresztül megint lecsúszott. :)

Erika
Kép
Kép
 


És akkor most írtok ide is oda is? Vagy ha mindenki "át megy anyatanyára", akkor ide nem írtok? Egyébként megyek én is csak még regisztrálnom kell, mert én nem ismerem ezt az oldalt.

Andi! ti hogy vagytok, mintha írtad volna, hogy lázasak voltatok ti is.
Nálunk a láz teljesen elmúlt, de ezzel egyidőben kiütések jelentkeztek a törzsén. Nem viszket, nem körülírható, nem hólyagos, csak piros foltos. Védőnő szerint a vírusok okoznak ilyeneket. Szerinte elmúlik 1-2 nap alatt, mint a láz. Hát majd meglátjuk. Ha nem múlik, akkor pénteken elmegyünk dokihoz, ahol sajnos helyettesítés van, mert a mi dokink szabin van.

Erika
Kép
Kép
 


Nagyon elromlott az idő, hideg van és eső esik. Szegény kis vendégemet, elakartam vinni strandolni, vadasparkba, de ilyen időbe beszorultunk a négyfal közé. :(

Sajnos holnapra még rosszabb időt mond. :twisted:

Jó éjt.

Erika
Kép
Kép
 

 
 

Sziasztok!

Erika
Minden rendben van. Már vasárnap délután is csak mérsékelt volt a láza. Hétfőn kijött a dokink, s azt mondta, hogy vírus. Petinek az ekcéma jön ki még a betegség kezdete előtt, innen tudjuk, hogy most valami nemsokára ki fog jönni rajta. Szerencsére gyorsan túllettünk ezen. Most nem volt olyan vészesen magas láza, mint a múltkor. Szerencsére.

Andi & Petike & Dorka
Kép
Kép


sziasztok!

csak egy gyors bekukkra jelentkezem. Nagyon szupi a hely, és nagyon jól telik a nyaralás! Igaz, az idő nem éppen kedvezett nekünk, de szerencsére a beltéri medencéknek, egyáltalán nem zavar... :wink:
Noémi, remélem, Ti is jól érzitek majd itt magatokat! :)
Bende édesen pancsol, nagyon élvezi a vizet! Csak amikor elfárad, akkor hajlandó kijönni... :lol:
Majd otthonról teszek képeket is!

Manófalvi & Bende
KépKépKép
 


Szia Manó!

De jó,hogy jelentkeztél! Mi már össze-vissza sajnáltunk titeket a rossz idő miatt, örömmel hallom, hogy attól még jól telik a nyaralás! :wink: Várjuk a képeket!

Mindenki az anyatanyán van ám, majd viszem a hírt, hogy írtál!
Vendég
 


aki még esetleg nem tud róla:

Lányok! Mindenkit várunk a http://www.anyatanya.huweboldalon a Kecskeméti Babanetes Babák csapatba!!!

Kép

Kép
 



Kép

Kép
 


Sziasztok!Nem megy már 2 napja az anyatanya.Nektek működik?

Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok! Elnézést a zavarásért!
Egy fotoretusálással foglalkozó oldalt szeretnék a figyelmetekbe ajánlani:
http://www.photoretus.mlap.hu/
- régi, megfakult, elszíneződött, rongyos képek felújítása
- képek megyszépítése, rengeteg lehetőséggel
- montázsképek készítése babáról, esküvőről
Kérlek nézz körül nálunk, nagyon korrekt áron dolgozunk!
Kép
 


Aki gondolja: idén is lehet, dec 31-ig szavazni az év kórházára www.azevkorhaza.hu
a jó helyezés, jutalmat és egyben fejlesztést jelent!

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Szavazzatok kérlek a kislányomra!
Ovis3-6 Szarka Gréta
http://www.amalom.hu/angyalibabakszepsegverseny/s
zavazas?kat=3


köszönöm!!
Vendég
 


Sziasztok!

Rég nem jártam erre!
Ki hogy van? Néha adhatna mindenki kis helyzetjelentést 8)
Emőke boldog szülinapot ha olvasod!

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Sziasztok!

Holnap Mikulás!!!! Úgy várom, mit szól majd Botond.....
Ennn: én is benne lennék, hogy ez a topic is folytatódjon, hátha megismerhetnénk új embereket! :D
Szóval akinek van kedve helyzetjelenteni, tegye meg.
Vendég
 



Sziasztok!

Nem megy nálam az anyatanya! :evil:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Nálam se... :cry:

Kép

Kép
 


Mi történt? Nem írt tegnap Mardor semmit esetleges karbantartásról?

Hogy vagytok?

Nóri és Zalán
KépKép
 
 


Sziasztok!

Nekem sem megy, pedig annyira szükségem lett volna rá!
 
 


Szia Brigi!

Minden rendben nálatok? Ugye nincs baj? Hátha ide jönnek a többiek is.

Nóri és Zalán
KépKép
 
 


Nem nincs baj, csak most kicsit utolértek a hormonok, fáradt vagyok, elegem van az egészből, szeretnék már egy jóízűt enni, sétálni, játszani a gyerkőcökkel, stb. közben meg nekik se legyen odabent baja! Érted?

Kép
Kép
Kép
 
 


Értem, teljesen, neked korábban jön elő, mint egy gyereknél a 38-39. héten, hogy már terhes a terhesség, és zavar, hogy nem csinálhatok mindent szabadon.
Most hol vagytok?

Nóri és Zalán
KépKép
 
 


Még anyóséknál vagyunk, de ma visz haza férjecském! Holnap meg csavargunk Kecsón! De most még ez sem dob fel! Remélem holnapra kiheverem ezt a hülyeségem.
Ti jól vagytok? Pocaklakó?

Kép
Kép
Kép
 
 


Nektek milyen hosszú az emeletes ágyatok? Kitaláltuk a gyerekek szobáját, de rövidebb ágyat gondoltunk, szerinted lehet kapni? olyan 160 cm hosszút.

Nóri és Zalán
KépKép
 
 


Na, itt vagyok én is!

Lányok!
Fontos!

Amoda még reggel felírtam a mozis időpontokat, de megteszem ide is, mert biztosan nem látta a többség!

Tehát két hüle időpont közül kellene választani, én nem döntenék, majd alkalmazkodom:

19,15 és 21,45-kor adják a Nem kellesz eléggé c. filmet.

Kérdés:
Melyikre menjünk? Kérem, aki jelezte, hogy jönne írja meg, melyik lenne jobb és a többség dönt. Már, ha így jó mindenkinek.

KépKép
Kép


Sziasztok!
Megvagytok! :wink:
Mindjárt olvasok!
Vendég
 


Szerintem lehet, bár a miénk már rendes méret, szóval 200-as! De csináltatni is tudtok, és akkor annyi lesz, amit rendeltek!

Kép
Kép
Kép
 
 


Hú, de pici még Bálint ezen a képen! :lol:

KépKép
Kép


Sziasztok!

Jaj de jó, hogy ti is itt vagytok!
Nem tudom, a többiek idetalálnak-e!!!

Kép
Kép
Kép
 
 


Én is tök rosszul lettem, hogy nem megy a tanya, de legalább a babanet megmentett minket! REmélem nem kijavíthatatlan a dolog, az üzifalon elég sok problémáról ítrtak legutóbb.

Brigi: elhiszem hogy már nehezen bírod, belegondolva egyikünk sem érezte még azt amit te, hisz ketten már nagyobbak bármelyikünk gyerekénél.... Nekem sosem volt akkora pocim mint neked, de a kaja és a lehajolás elég nehezen ment a végén.
Kitartás, csak ezt tudom mondani.

Képzeljétek, Botond úgy rákattant a savanyú céklára, hogy kinézi a szánkból! :D
Vendég
 


Brigi: pocaklakó remélem jól van, ugye nem tudhatom. ez is idegesít, hogy még nincs jele (mozgás) így bármi lehet. Napok óta azt vettem észre, hogy alig van hányingerem, csak pelenkacserénél, meg kukaszaglásnál, de a napközbeni elmúlt!!! Zalánnál sokkal tovább tartott.
A csináltatást én is mondtam, de Tomi szerint az sokkal drágább.
Nem lesz baj a csavargásból? Amit írtál, hogy kettesben?

Noncsi: nekem a 19,15 lenne a jobb, másikat már nem tudnám alvás nélkül végigülni. apuka meg úgyis elaltatja egyedül.

Ági: de jó, hogy te is ide találtál. Engem már reggel sem engedett be a tanya.
 
 


Norri: szerintem emeletesben nincs gyárilag 160 centis, csak 200-as. :(
Vendég
 


De fura ez a fórum! Már annyira a másikhoz vagyok szokva!

Norri, Szabszy!
Milyen volt a délelőtt?
Mi remekül éreztük magunkat Erzsóéknál! Bálint látott nyuszikát meg barikat is. Meg belezuttyant egy nagy adag hamuba, utána meg aszfaltkrétázott egy kicsit, így a teljes ruháját ki kellett mosnom!!! :lol: Délután mennünk kellett volna még, de így áthívtam anyósomat, mert nem biztos, h megszárad a cucc, hiába volt extrán centrifugázva meg van most radiátoron.
Remek volt egyébként, fotóztam is!


Lányok!
A mozira várom a reakciókat!

KépKép
Kép


Ági: Na igen, meg most kicsit valljuk be, hisztis is vagyok! De el fog múlni, most hogy megvagytok, máris jobb a kedvem!

Norri: Nem lesz bajom, mert még csak keményedni sem keményedik a hasam, egyszerűen a kedvem pocsék. De ez lehet az időtől, hormonoktól, stb.

Kép
Kép
Kép
 
 


Norri!
Oké, vettem! Az nekünk is jó, mert nálunk is el tudja intézni Balázs az egész esti műsort.

Többiektől is várom!!!

Emeleteságyban én is csak nagyokról tudok.


Gmail-en írok egy körüzit, h itt vagyunk!

KépKép
Kép


Noémi: tényleg de picike! :)
Én sajnálom a mozit nagyon... :roll:

A rohadék szomszéd kutya meg felébresztette Botit 1 óra alvás után, szegénykém olyan kis ijedten ébredt. :(
Vendég
 


Nálunk meg még nem alszik Dani, hanem kiabál, agyon fogom csapni!!! :D
a mozit sajnos én kilövöm, pedig ezer éve nem voltam!!! :cry:

Kép
Kép
Kép
 
 


Mindenkinek írtam, bocsi, aki már itt van!

KépKép
Kép


Noncsi én már meg is kaptam a gmail-es üzit! :lol:

Kép
Kép
Kép
 
 


Ági!
A fene vigye azt a kutyát! Szegény Boti!

KépKép
Kép


Noncsi: nem lehetett egyszerű kiszedni a hamus-krétából Bálintot%! Nem fényképezted le?

Brigi: neked szabad hisztisnek lenni. :wink:

Norri: nemsokára Te is érezni fogod a picit, akkor biztos az álomkór is elillan majd! Következő vizsgálat mikor lesz?
Vendég
 


Sziasztok! Én is itt! Visszaolvasok

Ági&Szabrina
 
 


Szuper!
De jó, h Te is itt vagy, Szabszy!

KépKép
Kép


Noncsi: én is megkaptam, jó ötlet volt! :!:
Vendég
 


Ági: Sajnálom Botit, hogy felébresztette a kutya! Sajna ez kertes háznál előfordul!
Nálunk meg áll az ágyában, és táncizik! Agyoncsapom!!!

Kép
Kép
Kép
 
 


Szia Szabszy!!!

Kép
Kép
Kép
 
 


Szuper!
De jó, h Te is itt vagy, Szabszy!

KépKép
Kép


Brigi!
Elhiszem, h bosszant, ezt Bálint is rendszeresen csinálja. Tegnap meg ma volt olyan fáradt, h az etetőszékben elaludt!!!!!!!!!!

KépKép
Kép


Én nem tudom mi a gondja most, mert reggel korán kelt, ilyenkor már felébredni szokott nem elaludni! Na mindegy, hagyom, majdcsak kidől, mert így meg nem sokáig lehet vele bírni!

Kép
Kép
Kép
 
 


Sokkal jobb a tanya! Remélem gyorsan megjavul!

Noémi: nekem a későbbi időpont volna jobb. Nekem jó volt a délelőtt, de kb. 1 pillanat alatt eltelt.

Ági: szegény Boti, nyűgös lesz a délután?
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: