Új privát üzeneted érkezett!

Bácsalmási babát várók merre vagytok?
 
 


Húúúúúúúúúúú!!!!
Ezt miért csak most vettem észre?
Tök jó, hogy írtál, nekem is eszembe jutott,de nem gondoltam, hogy valaki válaszolna rá. De most már ketten vagyunk. Hátha még csatlakozik más is!

 


Helló Jutka!
 
 

 
 

Szia! Ivett, te vagy az, ugye?
Nincs itt az a nagy tömeg!

 


Hogy vagy(tok)? Hol tartatok a hetekben? Jól viseled eddig?

 


Szia Jutka!

Bocs de múltkor nem értem rá befejezni a mondatot.
Igen én vagyok a volt osztálytársad!Honnan tudod, hogy jön a bébi nálunk?
Kb 10 hetes vagyok elég nehezen viselem most még.Állandó rosszúlétek stb,nem baj már nincs sok hátra ebből remélem.
Te mikorra várod a kis Balázst?Neked milyen volt az első hetekben?
Ti jól vagytok?

Ivett
 
 


Tényleg kihez jársz dokihoz?Helyben vagy vidékre?
 
 


Helló!

Hát a múltkor láttalak sétálni Titeket és én már azt hittem van pocid. Erre utána összefutottam az SZTK-ban a Gáborral és rákérdeztem. Szegény eléggé elcsodálkozott Ő is, hogy honnan tudom, de elmondta, hogy igaz és hogy 8. hét körül jársz. Na így derítettem ki, kicsi csalással.
Rosszul vagy? Szegény! Nekem nem volt bajom, mondjuk én nyáron voltam ebben az "állapotban". Szerencsére tök jól megúsztam. Csak álmos voltam, állandóan, de nyáron akkor aludtam, amikor csak akartam, úgyhogy nem volt baj. De tényleg már csak pár hét, és el fog múlni Neked is ez a rosszullétes időszak.
Nekünk már nincs sok és érkezik a bébi. Március 24-re várjuk. Aztán hogy mikor jön??? Most nézem a vonalzómat, még 33 napot ír.

 


Ja, a dokit nem írtam. Szegedre járok, a tesóm is ott szült.
De itt vettek táppénzre, úgyhogy minden kedden 11-re itt vagyok táppénzes felülvizsgálaton. :cry:

 


Helló!

Hát gondolom abban kék dzsekiben voltam, mert abban tényleg olyan mintha hasam volna.Egyenlőre még csak fogytam a rosszulléttől 3 kg-ot, de gondolom utána majd gyarapodok!
Én is Szegedre járok dokihoz a Prof.Herczeg Jánoshoz a II-es klinikára.Már kb 2 éve hozzá járok nagyon jó doki.
Te kihez jársz?
Terhesgondozásra Bácsalmásra jársz?Nekem is el kell mennem lassan bejelentkezni a Védőnökhöz még nem jutottam el a rosszulétek miatt.
Ha ide jársz milyen az itteni?
Neked már akkor nem sok van hátra, így a vége felé hogy viseled?

Szia Ivett
 
 


Helló!

Én a Klinikára járok, dr Mészáros Gyulához. Tesóm is nála szült, úgyhogy van tapasztalat vele kapcsolatban, de eddig csak jó.

Terhesondozásra ide járok, de az szerencsére nincs túl sűrűn, kb havonta egyszer szoktam menni. Az Ági a védőnőm.

Most már tényleg nincs sok hátra. Még bírom, de a babának egyre kisebb a helye, jó nagyokat mocorog, néha hullámzik az egész hasam. Meg előfordul, hogy kicsit kellemetlen ahogy nyomogatja ki a testrészeit. De egyébként nagyon jó!

Remélem már nem vagy rosszul vagy legalábbis már nem annyira!
Védőnőknél voltál már?

 


Helló!

Igen voltam a Védőnőknél nekem az Anikó lesz a Védőnőm.Nagyon szimpatikus volt.Sok mindent elmondott meg adott egy-két jó tanácsot is.Vérvételre te is ide jártál?Nekem a dokim azt mondta egyszerűbb ha azt itt intézem a többi vizsgálatot persze ő csinálja meg.
Hétfőn megyünk Szegedre erre a nyakredő vizsgálatra meg ultragangra a dokimhoz, remélem minden rendben lesz.
Hát még mindig szarul vagyok most már "róka koma" is meglátogat időnként nagyon remélem jövő hétre már jobban leszek addigra már 12 hetes leszek, azt olvastam addigra el szokott múlni.

Ti hogy vagytok?Balázs gondolom már sokat mocorog készül a kinti életre!!!
Vigyázzatok magatokra!

Szia Ivett
 
 


Szia Ivett!

Én ide jártam a vérvételekre. Bár tök lassan mennek a dolgok, Szegeden megvan az eredmény 1 hét alatt, nekem a toxoplazmát 3x vették le, és mindig 5 hét alatt lett eredmény. :(
De a sima vérvétel, az du. 2 órára megvan, a cukorterhelés is, szóval csak ezért tényleg nem kell elmenni Szegedre (szerintem).
Biztos minden rendben lesz Szegeden a nyakiredőn!
Róka-koma elszaladt már? :lol:

Balázs még bent van, de szerintem nem sokáig. Csütörtökön ha megyünk CTG-re, már viszem a táskámat, mert nekem elég gyanus, hogy bent kell maradnom. Amúgy nagyon sokat mozog, feszeget, már nem kényelmes Neki. (néha nekem sem) De azt el sem tudom képzelni milyen lesz, ha már nem lesz a pocakban, biztos nagyon fura lesz és nagyon fog hiányozni!

Jók legyetek, vigyázzatok magtokra!

 


Helló!

Na megjártátok Szegedet?Minden rendben volt a babával?Remélem még hazaengedtek azért!
Mi hétfőn voltunk a nyakredő vizsgálaton minden rendben volt a baba is jól van!
Hétfőn megyek terhesgondozásra és egy hétre rá tudják csak megcsinálni a toxoplazmát mert most jöttek meg a csekkek.
Most már sokkal jobban vagyok róka koma elszaladt már csak kicsit émelygek!
Ha itthon vagy írjál, hogy mi volt Szegeden!
Vigyázzatok magatokra!

Szia Ivett
 
 


Parfümökkel foglalkozom, ha te is szeretnél egy kis plusz pénzt keresni kérlek olvasd el és ha meggyőzött vagy felkeltettem a kíváncsiságod kérdezz nyugodtan szeretettel várom kérdéseid. Két pici manóm van egy 22hós és egy 4,5hós és mellettük is megtudok keresni hetente min. 5-10.000 forintot. Ami még vonzó benne hogy neten keresztül tudsz mindent intézni ami gyerekek mellett nem hátrány ;) keress kérlek itt a babaneten privin vagy írj e-mailt a branne.b@invitel.hu-ra vagy fel is hívhatsz 06-30-639-98-20
további szép napot Németh Beatrix

Miért érdemes csatlakozni az FM-hez?

Az FM Group 2005 márciusától van jelen hazánkban. 2005 oktober 5-én Budapesten megnyílt az FM Group Hungary Kft. raktára! Jelenleg még nem lefedett értékesítőikkel Magyarország, ezért hazánkban nagy üzleti lehetőség rejlik -magán személyek számára is- a kiváló minőségű termékeket forgalmazó cég segítségével.

A network marketing -személytől-személynek- módszerrel, dolgozunk mely mindenki számára elérhetővé teszi az FM termékeit.
A termékeket termékforgalmazóknak nevezett független értékesítési képviselők forgalmazzák. Termékforgalmazók jövedelme 2 forrásból tevődik össze, értékesítési árrés és jutalék. Értékesítési árrést kapnak a személyes vásárlóiknak eladott termékek után, jutalékot kapnak csoportforgalmuk után, mely a saját és azon tagok forgalma, akiket személyesen ők szponzoráltak és képeztek ki termékforgalmazónak.
Értékesítési árrés a termékekre:

Termék

Kiszerelés

Értékesítési árrés
Női parfüm 30 ml 1300 Ft
Férfi parfüm 50 ml 1300 Ft
Gyermek parfüm 20 ml 400 Ft
Tusfürdõk, nõi/ férfi/ gyermek 200 ml 350 Ft
Dezodorok 75 ml 350 Ft
Golyós dezodorok 50 ml 240 Ft
After shave 50 ml 450 Ft
Női feromon parfüm 30 ml 1400 Ft
Férfi feromon parfüm 50 ml 1400 Ft

Aki nem személyesen veszi át a raktárban, futárszolgálat költségével kell még számolnia, mely rendelés mennyiségétől függően 1500-1800 Ft között van. 20 db normál parfüm felett pedig ingyenes.

Mivel a futárszolgálat költsége kis mennyiségű termék rendelése esetén relatíve magas, ezért a hozzánk csatlakozó tagoknak vállaljuk a termékek kihozatalát a cég raktárából és postázását.
Így például egy parfüm rendelésénél a szállítási költség: 600 Ft

Miért lehet az FM termékekkel könnyebben sikereket elérni?

* Mert egyedülálló módon a network marketing cégek között a piaci árnál kedvezőbben kínál termékeket.
* Mert nem kell a termékek ismertetésével órákat vesződni, hiszen egyszerűen bemutathatók.
* Mert nem kell elmagyarázni senkinek, hogy miért jó, ha ezeket a termékeket használja.
* Mert nagyon gyorsan építhető a hálózat.
* Mert a cég teljes forgalmából is részesedhet.
* Mert ingyenes a regisztráció.
* Mert a termék mindenkit érdekel akár 10-100 éves korig.
* Mert mindenki szeret olcsón vásárolni.


Amit kínálunk

* Hosszú távú, biztos jövedelem.
* Korlátlan piaci lehetőség.
* Versenyképes minőségű és kedvező árú termékek.
* Hosszú távon részesedés a cég teljes forgalmából.
* Új, rohamosan fejlődő piac.
* Könnyen kialakítható vezetői pozició (hálózat építési lehetőség).

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


Szia Ivett!

Csak gyorsan bekukkantok, mert még van csomagolnivalóm.
Csütörtökön hazajöhettem, de csak 2 nap szabit kaptam, holnap reggel be kell feküdnöm. Már ketten foguk hazajönni. :lol:
Nem tudom, hogy megindítják-e szülést vagy csak azt akarja a doki, hogy legyek bent. Mindenesetre rengeteget nőtt a múlt hét óta: 611 gr, BPD 6 mm-t, femur majdnem 1 centit. A magzatvíz meg kevés lett. Úgyhogy az is lehet, hogy én már hétvégén babázok. :lol: :lol: :lol:
Örülök, hogy már jobban vagy! Most már mindig jobb esz, sőt ez lesz a legjobb rész! A tarkóredős eredményetek meg főleg jó! Akkor még az AFP miatt izgulhatsz, és azután már nem sok izgulnivaló lehet.

Láttad, hogy megint milyen sokan olvastak itt minket? Csak akkor nem tudom miért nem írnak is? :?: :?: :?: Na, mindeg, hátha egyszer megjön a kedvük... :D

Jók legyetek, pihenjetek sokat. Majd jelentkezem, ha hazaértünk :!:

Puszi!

 


Helló Jutka!

Gratulálunk a kis Balázshoz! :D Anyukáddal találkoztunk vasárnap Ő mondta, hogy már szombaton megszültél!Az Iwiw-en ma olvastam, hogy már itthon is vagy,ilyen hamar hazaengednek császározás után is?
Jól vagytok?Milyen hárman lenni?
Majd ha van egy kis időd írjál!

Szia Ivett
 
 


Helló Jutka!

Gratulálunk a kis Balázshoz! :D Anyukáddal találkoztunk vasárnap Ő mondta, hogy már szombaton megszültél!Az Iwiw-en ma olvastam, hogy már itthon is vagy,ilyen hamar hazaengednek császározás után is?
Jól vagytok?Milyen hárman lenni?
Majd ha van egy kis időd írjál!

Szia Ivett
 
 


Szia Ivett!

Na, most talán van egy kicsi időm...
Szóval nem tudom mit tudsz és mit nem, ezért inkább leírom.
Igen, császár után már a 4. napon hazaengedtek, nem igazán hagyják az embert a kórházban. De ott sem sokat lehetett pihenni, sokat voltak kint a babák. Mondjuk nem is bántam, szinte egész nap a kis drágámmal lettem volna legszívesebben. Éjszakára azért a többi babával volt, mert többen voltunk egy szobában és mindenki visszavitte a babákat, hogy legalább éjjel pihenjünk kicsit.
Szerdán délben jöttünk haza, minden rendben is volt, egészen péntek estig, amikor belázasodtam. Szombaton napközben semmi, aztán este megint, de olyan rendesen, 39 fok felett. Nem is ment le egyáltalán. vasárnap hívtam a dokimat, hogy mi legyen, azt mondta este menjünk be, ha nem lesz jobb. 6-kor elindultunk, vittük Balázst is, és ott derült ki, hogy maradnunk kell.Nálunk nem sok cucc volt a bébinek, Tamás rohangált a Tescoba, hogy legalább popsitörlő, meg ilyesmik legyenek. A lázam nem mozdult lefelé, csak pár órára, de este mindig nagyon durva lett, 40 fok körüli. Nem tudtak mondani semmit a dokik, csak azt, hogy valósznűleg mellgyulladás. Próbáltuk kifejni, de teljesen bedugult,már mindenkinek mutogatták, hogy "na, ez az amiről a könyvekben lehet olvasni, most megnézhetik élőben is, mert ilyet nagyon ritkán lehet látni"...
Szóval a portáson kívül mindenki próbált a tejtől megszabadítani éjjel és nappal is. Azt várták, hogy legyen egy tályog a cicimben és akkor felvághatják. De nem akart összejönni.
A gyógyszerek nem hatottak, a lázam már volt 40,6 is. A Tamás beköltözött nappalra a kórházba, Anyukám meg éjszakára, mert én már nem tudtam ellátni a babát. Néha azt sem tudtam kapott-e enni, tisztába tette-e valaki.Szörnyű volt. Engem meg csak tekergettek a vizes lepedőkbe, már attól tartottak, hogy tüdőgyuszit fogok kapni. És egyszercsak kaptam másik antibiotikumot, ami segített! Lement a lázam, a tejem is megindult kifelé, bár csak cseppenként. És így vasárnap hazajöhettünk.
Azóta jól vagyok, szopizik is a lurkó, már a tejci is kezd vissszajönni lassan.
Ma már sétáltunk is egy nagyot. Most már mnden rendben van, remélem így is marad!!!
Hát ennyi a történet!

Veletek minden rendben? Uh-n voltatok mostanában?

Puszi!

 


Szia Jutka!
Nagyon sajnálom ami veletek történt, de örülök, hogy már minden rendben van!Gondoltam, hogy valami bibi van,hogy sokáig nem jelentkeztél.Még olvasni is rossz volt amit írtál!
Remélem most már minden rendben van!
És amúgy Balázska milyen baba?Síros, nyugis?
Én ma voltam AFP-n utána a Chuth meg ultrahangozott és közölte, hogy még csak 15 hetes és 5 napos vagyok úgyhogy Húsvét utáni kedden meg kell ismételni a vérvételt.Nagyon örülök neki!!!!!!!!
Azt mondta minden rendben van a babával!
Szegedre akkor megyek ha meglesz az AFP eredményem.

Vigyázzatok magatokra!

puszi Ivett
 
 


Sza Ivett!

Végre ideértem egy hónap után!

Na milyen lett az AFP-d? Remélem minden rendben. Most már teljesen jól vagy? Gyomorégés, stb?

Szegeden voltál mostanában? Adatok vannak a babáról? És a nemét tudjátok már? Én nem bírtam volna ki, hogy nem tudjam, de nekünk a kromoszómavizsgálat már nagyon hamar megmutatta.

Balázs már nagy fiú, holnap lesz 7 hetes. Már tök jól tartja a fejét, és már nemcsak eszik meg alszik. De mostmár kezdjük kiismerni, lassan rájövünk mikor mi a baja, ha sír. Hát a frontokat, a szelet eléggé megérzi, de azt még a felnőttek is. Eleinte hasfájós volt, de mostanában (kop-kop-kop) már nem annyira. Mondjuk eléggé odafigyelek, hogy miket eszem.

Ha van kedved, és ráérsz, akkor találkozhatnánk valamelyik nap. Akár el is sétálhatunk felétek. Uyanis rengeteget sétálunk, mert igazán csak a babakocsiban alszik jót délutánonként.

Valamelyik nap láttam a Ferit. Rámdudált a kamionból, először csak bámultam, mint egy hülye, mire rájöttem ki az.

Na, most megyek, legközelebb gyorsabban válaszolok!

Teszek fel egy képet: Kép

 


Szia Jutka!

Bocs, hogy most válaszolok, de mostanában nem is néztem be ide.
Remélem azóta is jól vagytok,gondolom a kis Balázs már egyre nagyobb,nem is találkoztunk mostanában.
Nekem az AFP jó lett,voltunk genteikai UH-n is az is jó lett,hál istennek azért izgultunk előtte.
Már két Uh-n is azt mondta a doki, hogy kislány,aminek nagyon örülünk!!!!!Nagyon mozgékony allig tudnak megultrahangozni mert uszkál le föl folyamatosan, szerintem ezért ég a gyomrom állandóan.
A terhesgondozáson az Anikó vagy 20 percig kereste a szívhangot, de ahogy megtalálta már ment is tovább,így kb negyet percig tudtuk csak meghallgatni.
A pocim egyre nagyobb a régi ruháim még mindig rámjönnek,csak a hasamon nem megy össze,úgyhogy kénytelen leszek új ruhák után nézni.
Te meddig fértél bele a régi cuccokba?

Na nem untatlak tovább,ha van egy kis időd írjál!!!

Szia Ivett
 
 


Szia Ivett!

Most megpróbálok gyorsabban válaszolni, de amióta Balázs megszületett, semmire nincs időm. Most is csak ilyen későn jutok gép elé, amikor már alszik.

Gratulálok a kislányotokhoz!!! Mi lesz a neve?
Én is kislányt szerettem volna, de most már ne cserélném el Balázst egyetlen lányra sem. Meg majd a következő még lehet lány.

Szerencsére nagyon jól vagyunk, bár most épp megint tej-gondokkal küzdök, megint kevés van. De nem adok neki tápszert, inkább gyakrabban etetem. Meg még van a hűtőben is lefagyasztva, azt is elő tudom venni, ha majd kell esetleg. A héten elkaptam a hányós vírust, minden kijött belőlem és kiszáradtam, ezért fogyott el a tejem. De majd valahogy megint visszacsalogatom, van már pár jól bevált módszerem rá.

Hát, a ruhák már nem is tudom meddig voltak jók. Arra emlékszem, hogy begombolni kb. 4 hónaposan már nagyon nem tudtam a farmerjeimet, vettem is egy kismama gatyót. De az nagyon rossz szabású volt, utáltam. Az utolsó 3 hónapra viszont vettem egy másikat, azt nagyon szerettem, kényelmes is volt. Most megint rámjön minden nadrágom, szerencsére. Inkább a fölsőkkel vagyok gondban. Mert ugye cici-terén van változás, és minden fölsőm rövid lett. Na, a hasamról meg nem is beszélek, mert az szörnyű szerintem. El kellene kezdeni valamit csinálni vele, mert ez magától nem fog lemenni. Azért terhesség alatt nagyon kinyúlik a bőr és ugye az enyém sem 18 éves, hát nem ment vissza eredeti állapotába. Még jó, hogy csíkjaim nem lettek. Úgyhogy én most fölsőkre vadászok éppen.

Még mindig ég a gyomrod? Azt hittem az csak a terhesség vége felé szokott lenni. Azt mondták azoknál van, ahol nagy a haja a babának. Nálunk nem jött be, mert nekem nem is égett a gyomrom.

Na, lassan megyek lefeküdni, mert nem tudom ma éppen mikor ébred a kicsi fiam, és addig jó lenni aludni pár órát.

Majd írj ám, ha erre jársz!

 


Kedves Mamák,

Bocsánat, hogy ismeretlenül zavarlak titeket, de mivel régi „topicoló „ vagyok, kislányommal való terhességem óta, ezért merem veletek bátran és örömmel megosztani, hogy megnyitottuk a www.biofalva.hu webáruházunkat. Csupa csupa egészséges étel, naturkozmetikum, babaápolás, kényeztetés a babának és mamának. Kislányunk inspirált az egész létrehozásához, mivel neki nagyon nehezen vadásztam le ezeket az egészséges dolgokat.
Ha van kedvetek nézzetek be hozzánk. További szép napot kívánok mindenkinek.
Johanna


Mamik
Nyitok egy új topikot ahova szeretném összegyűjteni a véleményeket tapasztalatokat, hogy hova érdemes költözni Budapest környékére... hol milyen lehetőségek vannak? Milyen az iskola óvoda?

http://www.babanet.hu/tarsalgo/index.html

Itt a topik gondoltam, jobb ha egy helyen van és minnél több embert meg tudok kérdezni...


ÉLETMÓD----HOL ÉRDEMES ÉPÍTKEZNI?

nem enged linkelni valamiért...

Kép
Kép
Kép
 
 


Muzsikával az újszülöttekért
- jótékonysági gálakoncert a Gólyahír Egyesület javára -

Időpontja: 2007. november 03. szombat - 16h
Helyszíne: Otthon Művelődési Ház – Soroksár
Bp. XXIII. Ker. Szitás u. 112
(a Hősök terei Templomtól egy percre)

Műsorunkban felejthetetlen dallamok hangzanak fel
egyebek mellett Puccini - A bohémélet, Gounod - Faust, Donizetti - A szerelmi bájital
és Donizetti - Don Pasquale című operáiból!

Fellépnek a Magyar Állami Operaház művészei:

Cecília Loyd, Boross Csilla, Csák József, Szvétek László, Vághelyi Gábor, Ghillány Márta
Németh Mónika, Szentidai Szilvia, Töreky Katalin, Angyal Enikő, Czira Judit, Réder Katalin
Zongorán közreműködnek: Katona Anikó és Köteles Géza
„Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokan döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni e remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!”
Jegyek 2007. október 1-től válthatók 2000 Ft-os áron az Operaház jegypénztáraiban, vagy elővételben a Gólyahír Egyesületnél, számlára befizetve a jegy árát 2000 Ft/fő
név megjelöléssel, (a jegyek a koncert előtt a helyszínen vehetők majd át).
Érd és Vidéke Takarékszövetkezet: 64800073 - 10705005

KépKép
KépKép
 


Sziasztok!
Mivel babát tervezünk, igyekeztem olyan munkát találni, amit a kicsi mellett otthon is tudok majd végezni. Ez egy internetes munka. Én már regisztráltam, csinálom is.
Ha érdekel valakit, írjon e-mailt, és küldök neki egy tájékoztatót! (írd bele kérlek az e-mailbe, hogy a Babanetről jössz!. )
Sziasztok

uvme.mn@gmail.com

(freemail- ről ne írjatok, mert a válaszomat nem fogjátok tudni megnyitni)
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron