Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Én a XX. kerületben lakom és gondoltam jó lenne egy topik, ahol itt élő anyukák "találkozhatnának".

Nekem 13 hónapos a kisfiam van.

Kép

Kép
 
 


Szia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Emlékzel rám? Én a 2006 JANUÁRI BABÁK-hoz irogatok, egyszer még régebben Te is írtál oda egy keveset!!!!!
Mi is Erzsébeten lakunk!!!! :shock: :shock: :shock:
Ti merre?
Mi a lakótelepen, a nagy Interspar mögötti 10emeletesekben!
Igazság szerint 2-3 hónap múlva költözünk, nem messze, a 18.kerbe, de addig még van idő!
Játszótér, melyikre jártok?
Örülök, hogy csiláltad ezt a topikot!!!
Írj, szia!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Sudi És

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Márc.8-án 11órakor Misi bohóc érkezik a MAMAVÁR-ba!30-40 perces mókára számíthattok,lufihajtogatással.Játszószoba aznap ingyenes!
Jelentkezni a 260 85 90 vagy a 06 20 9 604 214 telszámon kell.

Keddenként 11 órától szerveződött egy csapatnyi tornázó anyuka (gyerekmegörzés+torna 1.300,-) Titeket is várunk!

www.mamavar.hu
aja
 
 

 
 

Szia!

Igen emlékszem rád. :)
Mi a baross utcában (soroksári úttal párhuzamos) lakunk egy négyemeletesben. Itt vannak azok az L aakú négyemeletesek.
Játszótér?
Én le szoktam ide viini a négyemeletesek között van hinta, meg járkálunk csak úgy a fűben (ezt nagyon élvezi), de van a sétáló utcában egy jó kis játszótér (vonatos), bár ott még mi nem voltunk.
Szoktunk egyébként játszóházba is járni. :)

Ti merre szoktatok?
Merre felé költöztök?

Bocsi, hogy csak ilyen későn néztem be, de hazautaztunk a szüleinkhez és nem voltam.

Kép

Kép
 
 


Hellóka!

Köszi, hogy írtál privit! Így egyből felnéztem! :lol:
Most nézem az előző írásomban mennyi hibát vétettem.... :shock: :oops: :oops: késő volt már.

Mi a Lajtha Lászlóban lakunk, az iskola mellett, ha kinézek az erkélyen, látom a Barossst, meg a kis spart! Igaz anagyot is! :lol: :lol: :lol: Meg a tűzijátékot is meg a ................. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: 6-on lakunk!

Én is a vonatos játszóra szoktam néha menni, bár most elég rég voltunk, mert nem nagyon volt alkalom, meg az idő is szar volt..
Meg most kezdem a jogsit, úgyhogy tanulom ezerrel a kreszt minden szabad időmben! :?
A 18. kerbe fogunk költözni, innen 5-10 perc kocsival. Bölcsibe oda már be is irattuk Geryt. Meg itt még az Ady-ba, biztos ami biztos.
Pázsitos sétányt ismered, amögött van még egy jó kis elkerített játszó, homokozóval, meg jó kis pelenka-hintával! :lol: :lol: :lol:


Amúgy mizujs? Hogy vagytok?
Geryt most raktam le aludni, mindig ebéd után van egy szunya, utána szoktunk sétálni menni, vagy még délelőtt. És Ti?

Sudi És

Kép
Kép
 
 


Szia !

Na én jól eltűntem bocsi. :oops:

A Pázsitos az a kis Spar mögött van?

A jogsi az nagyon jó. Nekem már régen van jogsim, de igazából tavaly nyáron kezdtem el jobban vezetgetni.
Épp lakást újítottunk fel (tavaly költöztünk ide) és mivel a férjem dolgozott nekem kellett mennem mindenfelé.
Gyerekkel szerintem nagyon jó, ha van kocsi.

Mi még nem írattuk be bölcsibe. Lehet már le is csúsztunk róla?
Gondoltam majd áprilisban. Vagy nem jól tudom?
Na ebben nincs sok ember körülöttem, aki tanácsot tudna adni.

Kép

Kép
 
 


Szia!

Háááát, lehet hogy tényleg lecsúsztál a bölcsiről! Elvileg Januárban van a beíratkozás és amikor Én irattam be Geryt, akkor már csak egy-két szabad hely volt! Nem tudom, szerintem minnél hamarabb kérdezz utána, van egy pár bölcsi a környéken, de nagyon sok a gyerek. Mi az Adyba irattuk, majdnem minden ismerősöm oda iratta a babóját!
Igen a Pázsitos az a kis spar mögötti első hosszú 10 emeletes sorház! Merőleges a Határ útra. Ott van egy homokozó is, Gery nagyon bírja a homokot markolászni, földbegyökerezett lábakkal...... :? :? :roll: :roll:
Nagyon kevés most az időm, a héten folyamatosan jogsira jártam, még két hét, este 5-8-ig!!! Aztán vizsga és utána a vezetés. Az is jó sok időmet elvesz majd!!!

Sudi És

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Én is kerületi lakos vagyok.

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Én most fogok a XX. kerületbe költözni, vidékről, pontosabban Esztergomból. Tudna nekem valaki segíteni, hogy milyen gyermekorvosok vannak a környéken? A nagy Interspartól nem messze van a lakás, van egy SZTK a közelben. Ott esetleg van gyermekorvos? És ha igen, akkor ő milyen? Tudna nekem valaki ajánlani esetleg valakit?
Előre is köszönöm!

Kép
 


Sziasztok! :-)

Bocsi a zavarásért! Azt szeretném kérdezni, hogy érdekel-e valakit sok-sok mese dvd (Pl Thomas a kismozdony, Sam a tűzoltó, Micimackók, Kisvakond, stb,stb), felnőtt filmek, zenei cd-k (pl Babazene, Halász Judit, Kaláka, stb)?
Ha igen, írjon nekem a discmano @ gmail.com címre, és küldöm az infókat

Köszi...

További szép napot:
Titati

:-)
 
 


Menő Manók Alapítvány a Kőbányai MAMAVÁR-nál is!

Tapasztalataink alapján a szülők nagy része hiányolja azt a segítséget, amellyel a gyermeke fejlődésében esetlegesen fellépő problémákat felismerheti. Ha ez meg is történik, a megoldásig legtöbbször nem jutnak el.
Elengedhetetlen volna már az óvodában megkezdeni a szűrést, hiszen a terápia korai elkezdése megelőzhetné a későbbi tanulási problémák kialakulását! Amennyiben a szülők, illetve a pedagógusok problémát tapasztalnak, terapeutáink egy komplex vizsgálat segítségével ki tudják szűrni, hogy kinek van szüksége intenzív fejlesztésre. Az alapítvány által végzett tevékenység az alapozó mozgásterápia.

Milyen problémáknál hatásos:

Fejlődési dyslexia, Fejlődési dysphasia, megkésett beszédfejlődés, beszédindítás, Kiegészítő terápiaként a beszédprodukció zavarainál, Kivétel nélkül minden mozgáskordináció elmaradásával, gyenge voltával kísért esetben, Iskolaéretlen vagy dyslexia veszélyeztetett óvodásoknál a fejlődés elősegítésére, Organikus hátterű figyelemzavaros-hyperaktív-részképességgyenge gyerekeknél a mozgáskoordináció és anyanyelvi részképességek fejlesztésére, Dominancia problémás gyerekeknél (kétkezesség, átszoktatott kezesség) a dominancia megválasztására a jobb anyanyelvi készség elérésére, Enyhe fokban értelmi fogyatékosoknál idegrendszeri funkciók elérésére, serkentésére

Az alapozó terápia közvetlen (tapasztali) hatása:

Beindítja a megkésett beszédfejlődést; Beindítja a rajzkészség igen erős fejlődését óvodásoknál, Erősen segíti dyslaliák, paraláliák esetén a logopédiai munkát, a beszédhangok automatizálódását, beépülését, Technikai dyslexia esetén megkönnyíti az olvasást, főleg az olvasás gyorsasága nő, ezáltal a szövegértés is javul, A féltekei dominancia helyes megválasztása esetében igen erősen javítja az anyanyelvi készséget dominancia-problémás gyerekeknél, Fejlődési dyspraxia esetén a mozgástervezés megjavul, Mindig javítja a mozgáskoordinációt



Érdeklődni és felmérő órára jelentkezni a 06 20 9 604 214-es számon lehet.Első felmérő nap a MAMAVÁR-nál: május 10-e.

Játszóházról bővebben:www.mamavar.hu
aja
 
 


Kedves anyukák és csemeték!
Fiatal iparművészként gyerekszobák meseszép kifestését vállalom!
Ha bizalmat kapok, kedves figuráimmal megtöltve, meséssé varázsolom gyermeke szobáját, segítek megvalósítani álmait elképzeléseit.
Kifejezetten egyedi elképzelések megvalósítását tervezem, saját figuráimmal karaktereimmel dolgozom, Walt Disney-t ha lehet szeretném elkerülni...


A szoba adottságait az ön elképzeléseit, álmait figyelembe véve arra törekszem, gyermeke a legnagyobb örömét lelhesse leendő szobájában.



Rólam és a munkáimról itt lehet egy kicsit többet megtudni:


http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=199434

Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Mi is a XX.kerületben lakunk a Gubacsi lakotelepen. :D
Most akarunk majd sajátba költözni,de itt maradunk Erzsébeten.
Egy kisfiam van Márknak hivják és 11 honapos lesz.

Sziasztok:
Móni
 


Sziasztok!
Én is Pesterzsébeten lakom 3 éve költöztem ide és alig ismerek valakit. Van egy 21 hónapos kisfiam Balázs. Szeretnék én is csatlakozni hozzátok.
Zsuzsa
 
 


Szia mebezsu

Azt hittem ide már sose fog senki írni.Május ota nem irt ide senki.
Merre fele laktok?

Szia:
Móni
 


Sziasztok Kedves Erzsébeti Anyukák!

Elnézést, hogy így idepofátlankodok...

Csepelen szeretnénk tartani egy bababörzét:
A helyszín:
1214.Bp. Simon Bolivár stny.4-8.
Nagy Imre Általános Művelődési Központ
Az időpont:
2007.08.24. péntek 15-19-ig

Mindenkit szeretettel várunk, mind eladókat, mind vásárlókat! Smile
Aki eladni szeretne, vagy bármilyen kérdése van az alábbi elérhetőségeken várjuk megkeresését! Smile

További szép estét!

Patrícia

bababorze@gmail.com
06706173603
 


Na én hoztam létre a topikot és jól eltűntem megpróbálok mindenkinek írni privit és egy kicsit felrázni. Ha megkaptátok a levelet gyeretek egy pár szó erejéig és meglátjátok be fogunk indulni. :)

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Akkor jövök újra :-).

Mebezsu, hát mostmár lassan mi is három éve költöztünk ide, de mi sem ismerünk erre senkit.

Kép

Kép
 


Antekrit :)
Jó, hogy jöttél. :) Látom neked egy 8 hónapos lánykád van. :)
amúgy ti, mint a szülei, mennyi idősek vagytok? Kistesót szeretnétek?

Mi is kb 3 éve lakunk Erzsébeten. 7 éve pedig Pesten.

Ilyen esős időben ti jártok valahova a gyekkőcökkel?

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!
Örülök, hogy alakulóban van valami dumcsizás.Nagyon rossz ilyen időben bent a szobában főleg egy olyan örökmozgóval mint Bazsi. Ráadásul a frontok kikészítik (engem is) így szegény férjemet sajnálom a legjobban. Mi kipróbáltuk még májusban a Ringatót de 2 alkalom után feladtam mert nem tetszett a legénynek. Állítólag a Mediterrán lakóparkban van valamilyen játszóház még nem jártam ott, és a Csiliben indul(t) mondókás foglakozás. Most a szobában próbáltam lekötni olvastunk, építettünk és zenét hallgattunk, rajzoltunk. Hiányoznak neki is a társak, de bölcsibe ezért nem íratom be hiszen tesót szeretnénk bár ebben a hónapban sem sikerült :( Nem lesz könnyű menet talán a cickafark segít mint Bazsinál :D Amúgy én 34 éves vagyok a férjem 39. Mivel foglakoztok? Meddig szeretnétek otthon maradni a babával?Majd jelentkezem.Szép napot Nektek.
 
 


Sziasztok

na megkerültem én is :D
Hát ez az idő tényleg nagyon rossz.Mi a gubacsi-lakotelepen lakunk és most költözünk a Mediterrán lakotelepre.Ha minden jol megy 2 honapon belül már ott is leszünk.Hát az idő tényleg nagyon rossz.

Most mennem kell etetés van majd még jelentkezem.
Sziasztok
 


Jajj de jó! Úgy örülök neki, hogy lassan előbújunk mindannyian.

A mediterrán parkban én voltam még régebben. Tényleg nagyon klassz, de oda is úgy jó menni, ha megbeszélik egy páran, mert biza simán ki lehet fogni, hogy nincs ott egy gyerek sem, akkor meg már majdnem olyan, mintha itthon lennénk.

Én 29 vagyok a férjem 30 és mi is szeretnénk kistesót. Én nem adom bölcsibe Domit, mert már túl későn kaptam észbe és a helyek már rég beteltek, na meg én itthon is maradok és úgy tudom csak akkor veszik fel, ha visszamegy az ember dolgozni. Na nem egész napra, de egy api 2 órára biztosan beadtam volna, hogy legyen gyerekek között.

Mivel nincs nagyon babás vonalzótok megosztanátok , hogy mennyi idősek a gyermekek és mi a nevük, meg hasonlók... :)

Kép

Kép
 
 


Ági, az én lánykám már kilenc hónapos (két nap múlva) :-) . Állítólag már annyinak kell mondanom. Én az elején ki lettem javítva a Dokinőnk által.

Én 27 vagyok, a férjem most lesz 30. Ági látom ti már tesóprojektet elkezdtétek :-). Mi is szeretnénk majd kistesót, de vagy jövőre vagy gyes után. Még nem tudom. Párom hármat szeretne, én is szeretnék hármat de az már nagyon sokba kerül majd később.
Bölcsibe én nem szeretném adni Lidit egyáltalán. Saját magamból indulok ki.

Kép

Kép
 


Igen elkezdtük a tesó projektet, de nem egyszerű. Domi is inszeminációval sikerült. (hál istennek a lombikig már nem kellett eljutnunk). Szóval már próbálkozunk egy ideje.....

3 gyerkőc? Klassz a nagycsalád az biztos. Mi kettőnél többet nem vállalunk be, de még ki tudja...... vannak ikrek a családban :)

Kép

Kép
 
 


Húú akkor lehet izgulni érted, hogy sikerüljön.
Én sem szeretnék kettőnél többet vagyis jó lenne de sajnos a mai világban ..... . :-(
És most mit érzel sikerült? Semmi tűnet?

Kép

Kép
 


Sziasztok.

Antekirt:Hogy vagytok?Nagylány?1000éve nem beszéltünk igaz nem sok időm van mostanság gép elé ülni. :) Márk nagyon lefoglal.

Nekem egy 14 hónapos kisfiam van Márknak hívják.Párom 30 éves én meg 25.

Na most ennyi megint mennem kell a fiam nem bir magával :D

Sziasztok

Kép
 


antekirt
Nem hinném, hogy sikerült. Most egy darabig még nem teljesen koncentráltan próbálkozunk, de decembertől már szeretnénk. Addigis próbálok mindenféle homeopátiás szert felkutatni a siker reményében. :)

G.zsoltné
Elárulod a keresztneved, mert így olyan furi a megszólítás. :)
Egy pár hóna és teljesen más lesz minden. :) Én is csodálkozom, hogy Domi már mennyit változott. Most is egyedül játszik a szobájában...

Nemrégen odavoltunk Kőszeg-Ausztria és a 300-400 km-t simán végigülte, vacsizni is simán be lehetett vele ülni bármelyik étterembe.

Persze neki is vannak rossz napjai.

Dobok fel pár képet a kiruccanásról.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
 
 


Szia Ági.

Móni vagyok,bocsi de elfelejtettem teljesen hogy nem irtam oda.
Kicsit szana széjjel vagyok.Nagyon jok a képek.Mi most jöttünk haza nyaralásbol.Igaz mi csak Kalocsáig jutottunk egy wellness hosszú hétvégére mentünk.Nagyon jó volt csak Márk elég sokszor nyügös volt,vele még nem könnyű elmenni nyaralni.Nagyon kis hisztis.Tegnap otthagytuk a papáéknál amig elmentünk ruhát venni neki,de hát vissza kellett jönnünk mert orditott a fiam.Mostanában nem tudom mi van vele.Lehet ez a gyogyos idő is közrejátszik.tegnap egy csomo üzletet bejártunk kabát után,de sajnos nem kaptunk sehol.
Mi is szeretnénk majd egy babát de majd csak 3-4 év mulva.
Én is rakok fel egy két épet a nyaralásról :D

Kép

Kép

Kép

Kép
 


Sziasztok!
Nagyon édesek a képek, jó ilyen napfényes képeket nézegetni ebben a vacak időben. Mi Gárdonyban voltunk 10 napig Anyósoméknak van egy pici nyaralójuk. Nagyon élvezte Bazsi a tavat, alig lehetett kicsalogatni. Hát az éttermi látogatásokat még elhalasztjuk mert nagyon malacka módra tud enni ha olyan a kedve, így egyszerű kajákat főztem (a hobbim is a sütés és a főzés így nem esett nehezemre).Ja és 1 hétig Debrecenben voltunk Bazsi Keresztmamájáéknál Apa nélkül, csak az első nap volt hisztis utána alig vette észre, hogy Apa megjött.
Móni! Bocs nem válaszoltam a kérdésedre a Lázár utcától nem messze kertes házban lakunk. Bazsi is sokat hisztizik/zett megfigyeltük, hogy a frontok kikészítik, ha nincs kaki akkor is nagyon hisztis és sokat javult a helyzet amióta többet beszél, jobban ki tudja magát fejezni. Egy lépéssel próbálok gondolatban előtte lenni, így már készen vannak ötleteim a figyelmét el szoktam terelni gyakran beválik csak sajnos amikor egész nap ketten vagyunk néha idegileg nem tudok új ötletekkel előállni estére. Lehet, hogy hallgatni fogok mert elutazunk 2 napra és holnap pedig még vendégeim is lesznek, így rohanok előre főzni, sütni:( Manó alszik:) Remélem nem hagytok ki semmi izgi dologból:)Próbáltam képet felrakni de nem jött össze.
Napsütéses szép hétvégét ha nem ugranék be,sziasztok.
 
 


mebezsu
Jó hétvégét nektekis! Remélem tényleg napsütéses lesz. Mondjuk én már kiegyeznék azzal is, ha nem esne az eső.

Én most a héten a jogsimat intéztem. Ez 4 napomba telt. Nem is gondoltam volna, hogy ennyire bonyolult vagyis inkább hosszadalmas a dolog. Ráadásul pont hétvégén néztem meg, hogy 9.-én lejár, így nem lehetett halasztgatni az elintézését.

Az okmányirodában nagyon hamar végeztünk, mert Domi végig ordított. Nem tudom mi volt vele. Viszont tényleg nagyon készségesek voltak így. Előrevettek minket.

Gondoltam sétálgatunk lennt erre rákezdett az eső, úgy rohantunk haza.

Nagyon rossz ez az esős idő.

Kép

Kép
 
 


pkagi, mi is anno fél órát voltunk bent csak az okmányirodában, mert minket is előre vettek. Azt mondta a biztonságiőr aki intézkedett, hogy legközelebb csipkedjem meg, hogy sírjon. :-)

Jók a képek mindenkiről!

Kép

Kép
 


Sziasztok!
Na ez nem az én hetem volt. A vendégek lemondták, kár, hogy nem tudtam online elküldeni Nektek a sütit!Így feleslegesen készültem. Jó, megettük csak nem főztem volna ilyen bonyolult dolgot.A 2 napos utazásból egy napos rohanás lett mert Apukám vidéki házában leengedtük a fűtést még amikor felköltözött a lakásomba, így 17 fokban nem tudtunk maradni viszont intézni kellett pár dolgot. Nagyon jól viselte a sok idegent és a sok ki-beszállást Bazsi.Este még táncizott is a kedvenc CD-re alig mozgott szegénykém egész nap.Na megyek vasalni:(
Nem akar kisütni a napocska:(
 
 


Sziasztok!

Hát nem semmi ez az időjárás.Jó lenne egy kis meleg,nem kell az a nagy kánikula csak egy kis meleg.Tegnap voltunk megnéztük hogy állnak a házikonk épitésével.Már szépen haladnak nemsokára lehet is költözni már alig várom. :D
Remélem nem lesz kemény telünk mert akkor szívni fogunk a költözéssel. :roll: Most jó mert süt a napocska,de a szél nagyon erös.
Ti jol vagytok?Gyerköcök hogy vannak?
Na megyek jó hétvégét mindenkinek.

Kép
 


Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni, hogy tudtok-e valahol a környéken olyan 2-3 éveseknek való zenés, esetleg tornás foglalkozást, amit délután tartanak?

Előre is köszönöm!
 
 


Sziasztok

Nekünk meg a hétvége volt rohanás. Autót vásároltunk és itt Pesten olyan autót olyan árban nem lehetett kapni, amilyet mi akartunk, úgyhogy szombaton csináltunk egy Salgótarján, Miskolc, Nyíregyháza körutat. Fárasztó volt, de meglett az eredménye, úgyhogy megérte. :)

Móni
Merre lesz az a ház? Mesélj.... :)

Mebezsu
Sajnálom, hogy a vendégség így sikerült. Nekem is volt már hasonlóba részem.... Én viszont már meg is főztem addigra, így riasztottam a barátokat, hogy jöjjenek, mert maximum kidobtam volna a kaját, annyit csináltam.

Kép

Kép
 
 


Szinti
Amit én tudok sajnos ott délelőtt van, de hátha a többiek ismernek valami délutáni helyszínt.

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Pkagi, és meglehet tudni, hogy miylen autót szerettetek volna amit nem lehet itt Pesten venni? Egyébként árban jobbak ott lent vidéken az autók?

Hát a hétvégénk nekünk is csavargós volt. No de Lidi 9 hónapos korára megkapta az első kis fogacskáját. :-)

Kép

Kép
 


Antekirt

Gratula az első fogacskához! :) Nekünk is 10 hónaposan jött ki az első.


Toyota Yaris-t vettünk. 1,5 körül kerestünk klímásat. Mivel ez egy igazi városi kisautó, itt Pesten ami hirdetés reggel felkerült az már délutánra nem volt meg...... :?

Magánszemélyes autókat néztünk többnyire. Kisautó miatt esetleg érdemes keleten szétnézni, mert itt hamar elmennek a jók, ott meg azért pont a kis autókra nincs akkora kereslet.

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Antekirt
Gratula a fogacskához. :D

Ági
Itt a mediterránon vettünk lakást.Már nincs sok és lehet költözni.Most tették be az ablakokat. :) Már nagyon várjuk.Lassan el kell mennünk körbenézni butor árakat meg mindent amit egy lakásba kelleni fog. :) Nem lesz olcso muri az tuti.

Most van egy kis pihim elaludt a fiam :D Takarithatok meg csinálhatom a dolgomat.

Na megyek is.Sziasztok
 


Móni
Biztosan nagyon várjátok már. :) Mekkora lakás lesz? Akkor nem költöztök messzire. :)

Kép

Kép
 
 


Ági

Igen már nagyon várjuk.Már szívesen tartanánk ott hogy beendezkedjünk,de ez még egy kicsit odébb lesz. :D
56nm-es a lakás és 30 nm-es kertrész van hozzá.Hát nem költözünk messzire.Nagyon szeretem Erzsébetet és nem akarnék innen elmenni. :)
 


Ági, és hol vettétek az autót? Pl felhívtatok emberkéket vagy újsághírdetés alapján, vagy autóspiac?
Sajnos nem vagyok képben de jó árnak felel meg?
Toyoták azok nagyon jó kis verdák. Nekünk Corollánk van :-). Bár vennénk mostmár egy nagyobb autót dehát vagy költözünk vagy új autó. Mi a költözés mellett voksoltunk.

Mi elvileg a 17. kerbe költöznénk. Csak még nem tudjuk az árakat a köv ütem építésénél.

Kép

Kép
 


Móni
Az nagyon jó, főleg a kertrész. :) Merre mentek nézelődni bútorilag?

Antekrit
Végül Nyíregyházán vettük az autót. www.hasznaltauto.hu -n böngésztünk. Itt vannak magánszemélyek és kereskedők is.
Nekünk van egy nagyobb családi autónk.
Ez most nekem lett véve, mert egy régi kis Marutim volt.

17. kerület? Nekem azzal mindig csak az volt a problémám, hogy az már nagyon kiesik mindenhonnan szinte. Legalábbis nekünk.

Mi már laktunk itt Pesten a VII. és a X. krületbn is. Aztán rátaláltunk Erzsébetre és itt már a 3. lakásban lakunk, de ez mostmár saját.

Kép

Kép
 
 


Ági, én a 16-ban nőttem fel és igen tényleg kint van Keresztúr de mostanában ahányszor voltunk ott egyre jobban az van bennem, hgoy egyáltalán nincs kint annyira mint gondolják.

Mi is ha lehetne maradnánk a kerületben, csakhát sajnos ott tudunk újépítésű házat venni aminek kertje is van, meghát vehetnénk akár használtat de akkor felújjítani meg nem tudnánk és legalább három hálószoba kellene mivel a kistesónak is szeretnénk majd külön szobát.

Én is szeretnék egy saját autót viszont fent tartani meg macera.

Kép

Kép
 


Ági

Még nem tudjuk hol veszünk butorokat majd nézelödöm a neten.Minnél olcsobb annál jobb. :D
 


Sziasztok!
Ági!Gratula az autóhoz balesetmentes közlekedést kívánok!Mi is erre a véleményre jutottunk, hogy eladni Pesten kell venni pedig vidéken. Apukám agyon dédelgetett és megkímélt 20 éves Ladáját próbáltuk eladni és kipótolva valami olcsóbb autót venni. Bejártuk egész Pestet de a Méhtelepet javasolták, véletlenül bukkantunk egy Szolnoki szalonra ahol eladták 110000Ft-ért! a Ladát és tudtunk venni egy alig használt WagonR-t.Azóta is imádom ez az én első saját autóm.
Antekirt!Gratula a fogacskához az egyik barátnőm valami gyógynövényes kencét vett a kisfia fogára és nagyon dícsérte mert többször lehet kenni naponta nincs korlátozva mint a Dentinox.
Móni!
Szurkolok Nektek a minél gyorsabb és nyugisabb költözéshez . Tegnap böngésztem a neten és a Babyoutletben olcsó bababútorokat láttam nem a kedvencem az üzlet de felkeltette az érdeklődésemet.
Ma végre nagyon kellemes idő volt délelőtt így felpattant Bazsi a mocira és szószerint körbeszaladtuk a központot. Jó találmány ez a moci csak nagyon veszélyes addig van nyugalom amíg nem vágyik rá a gyerek. Bazsi nagyon élvezte és ez a lényeg nekem nem annyira volt jó a rohanás utána.
Na nálunk is szundi van megyek háztartást vezetni:)
 
 


Mebezsu
Mi is eredetileg Szolnokiak vagyunk a férjemmel. :) 7 éve élünk Pesten.

Móni
Esetleg a Vaterát és a Tesz-vesz-t is nézd meg. Lehet használt és új bútorokat is találni nagyon kedvező áron.

Kép

Kép
 
 


Ági!
Akkor nem messze nőttünk fel egymástól mert én Kisújszálláson éltem egészen 2004-ig amikor találkoztam a férjemmel aki pesti így kerültem Pestre. Itt a szerelem boldogság várt és a biztos munkahelyet és 10 év munkaviszonyt, ismerősöket barátokat feladtam. Ez van nem lehet mindenhol mindig happy minden.A tesóm most is Szolnokon él,gyakran talizunk bár inkább Ő jön.
Na vár egy kis munka, készülnöm kell a holnapi magánórámra.
 
 


Mebezsu, szerencsére Lidit nem viselte meg ez a fogzás, bár lehet ezért nem evett már egy hónapja rendesen, csak pont egybe esett azzal, hogy hányt és mi annak tulajdonítjuk, hogy nem eszik azóta rendesen.
Szóval most ki tudja de kb mióta kijött a foga azóta már nagyobb mennyiségeket is megeszik. Pedig régebben milyen szépen evett.

Móni, esetleg asztalossal csináltatni bútort?

Kép

Kép
 


mebezsu
Mit tanítasz?

Antekirt
Nálunk is volt ilyen korszak. Eleinte nagyon szépen evett, majd néha azt gondoltam levegővel táplálkozik a gyermekem... :lol:

Mi 1 éves kora után átáltunk a reggeli és esti kakaózásra. Kb 2 hete teljesen elutasítja a kakaót, viszont azóta az étvágya is megnőtt. :)

Kép

Kép
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron