Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
szeretném összegyűjteni, a most még egészen korai kecskeméti terhes kismamákat, hogy együtt talán gyorsabban érünk babáinkkal az új év felé.

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
 


Szia Erika itt is. Most alszik Peti, úgyhogy van egy pici szabadidőm.

Nekem volna egy olyan kérdésem, hogy a különböző vizsgálatokat, mint pl az AFP, amelyet a 16. héten kell megcsináltatni, azt a 16 hetet honnan kell számolni. A kb-i fogantatástól, vagy az utolsó mensi első napjától számolva? Mert nem mindegy, 2 hét nagy különbség lehet. Nálunk annó Petinél nagyon alacsony volt, és valszeg pont emiatt, mert a fogantatástól számított betöltött 16. héten voltam, tehát korán.

Megyek csinálok egy laza kávé.

Tényleg nap 1 esetleg 2 neszkávé nem gáz ugye?
Vendég
 


Szia itt is! :lol:
a terhességi heteket az utolsó mensitől számolják, tehát a fogamzásnál már 2 hetes vagy...ha most vagy 7 hetes, az embrió gyakorlatilag 5 hetes, de a fogamzás idejét nem vehetik alapul a nőgyógyászok, mert nem mindenkinél biztos az ovuláció, az utolsó mensi az pedig egy tény...
Én is szoktam inni 3:1-bent, mert elég alacsony a vérnyomásom, nem hiszem hogy gond...én megkérdeztem, hogy kóla vagy kávé, mert valamit muszáj, hogy ne ájuljak el...kávét mondott az orvosom, de hígat, ne főzöttet ha lehet.

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
 

 
 

Sziasztok!

Vörösbegy
Bocsi,hogy kicsit későn reagálok az üzidre!Mostanában az Anyatanyán vagyok többet!
Szívesen csatlakozom hozzátok ,bár az én pocaklakómat a mikulás hozza!!December 8-ra vagyok kiirva!

Éppen most értem haza a 16 hetes vérvételről és kivagyok rendesen.Elképesztő,hogy mi van a korházban!

Nem túl jól látom a vonalzódon,de 11 hetes vagy,ugye?!Jön a 12.hetes vérvételed nemsokára!? :)
Hogy viseled?

Nekem eddig elég szörnyű volt,rengeteget hánytam,de mostanra már sokkal jobb lett.Pár napja csak esetleg reggel jön a rókakoma vagy nem is jön egyáltalán! :lol: :lol:
Irj magadról és légy jó!
Szia!
 
 


Sziasztok! Jön közületek valaki a babanet talira most szombaton pl kocsival Kecskemétről? Sűrgős lenne a válasz köszi nektek előre is :)


Sziasztok!
Látom nem nagyon aktív ez a kis fórum,de azért én jelzem,hogy új vagyok itt,és a mai napon töltöttem be a 8.hetet. :D Tehát én is 2008-ra várom a babócát,egész pontosan 2008.április 3-ra. :lol:
 
 


Sziasztok csajok!

van tiszta vadi Új Varázsitatóm az Aventtől 2x 2oo ml-is,6 hónapos kortól használható-lila és kék,ára: 15oo Ft, meg 3x 26o ml-is sárga,zöld és kék,ára 18oo Ft.

Meg van külön itatófej is.Azok is vadi ujjak,még az eredeti csomagolásban vannak.Egy dobozban 2 db itatófej van,ára 9oo Ft.

Tiszta új mellbimbóvédő az is az Aventtől vadi új,eredeti csomagolásban normál méretben 15oo Ft.

Ha valakit érdekelne irjon privibe,vagy a timcike81@yagoo.com-ra.
Előre is köszi.


KépKép
Kép
Kép
Kép
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 



Mostmar vannak jatszocumik is,vedokupakkal.Ketto van 1 dobozban es 1000 Ft az ara,azok is vadi ujak.Azt hiszem 4 szinben van.Tiszta atlatszo,kek,rozsaszin es narancssarga.


KépKép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Ébresztőőőőőő!!!!!!!!!!!!!!!


Kép

KépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Én január 20-ára várom a kisfiamat! :D Első babánk.
Kíváncsian olvasom a topicot. Érdekességeket.
Érdekelne esetleg használt Avent isis mellszívó!

Köszi!
 


Szia estelle 26 Timcikének van ha jól tudom, kérdezd meg!


Kép
 


mogyoland- Köszi, már beszéltünk! :)

De édes kislányod van! :) És gyönyörű a neve! Ezek szerint nem régen szültél? 3 hete és 6 napja. Kecskeméten? Élményeid pozitívak?
Mégegyszer kössz!

Kép
 


Köszi!
De ha gondolod gyere át a 2007 babás kecskeméti forumra mert itt úgy látom nem nagyon beszélgetnek ott meg általában mindig van valaki!
Kecskeméten szültem körülményekhez képest pozítiv élményeim vannak!Azt az 5 napot ki lehet birni bent!
A másik topicban ha visszaolvasol olvashatod a szülésemet meg a többi lányét mert leirtuk és örömmel látunk téged is!

Anyukája nevét kapta mert a párom nem engedett neki más nevet adni!

Kép :lol:
 


SZIASZTOK, KATALIN VAGYOK. ÉN MOST VAGYOK TERHES A MÁSODIK BABÁMMAL, AKI 2008.06.23- ÁN SZÜLETIK MEG.AZ ELSŐ GYERMEKEM KISLÁNY, AKI MOST 21 HÓNAPOS.
 


Sziasztok!

Kecskeméten dec. 1.2-án családfelállítást tart János Péter és Korcsmáros Magda. Akit érdekel, jelentkezzen nálam itt pü-ben, vagy a 0620/ 2533266-os telefonszámon! A módszerről bővebb információ:

www.hellingerintezet.hu

Fórum róla pedig itt:
http://www.hoxa.hu/?p1=forum_tema&p2=92 ... hsz1192409

Üdv:Mariann

Mariann
Kép
 
 


Sziasztok!

Csatlakozok hozzátok. Én még csak tegnap tudtam meg, hogy terhes vagyok. Furák az érzések, ez lesz az első baba. A kalkulátor szerint szept. 18-ra leszek kiírva.

Üdv
 


Halihóóó!

Nézzétek meg aköv oldalt!!!

http://hoppa.ltime.hu

Üdv.
 


Sziasztok Kedves Anyukák, Kismamák !
Megnyitott a Bambino babaház, sok szeretettel várunk mindenkit 0-6 éves korig. Nálunk megtanulhatod a babamaszázst, manótornán vehetsz részt és még idegen nyelvi tanfolyamokat is inditunk Sok szerettel vár Zsóka néni Kecskeméten a Hoffman János utca 6 szám alatt .

Itt mindent megtudhatsz rólunk: www.bambino-haz.hu
az iwiwen is megtalálhatóak vagyunk
 


Sziasztok! Megszületett Bence kisfiam, február 26.-án!!!!
Tegnap jöttünk ki a kórházból.
Tudja valaki, hogy honnan lehet anyatejet szerezni??? Nekem még egyenlőre kevés termelődik...
Köszi!
Ildikó
 
 


Látom itt nincs forgalom....pedig az én kisfiam is 2008-as....

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok Kedves Kismamák,

Bence 7 hónapos ma és kicsit már unatkozom.

Hogy valami hasznosat tegyek Avon tanácsadónő lettem. Első pillanatra kicsit hátráltam a dologtól.

De aztán belekezdve a tanácsadónői szerepbe egész jól éreztem magam.
Azért mert olyan dolgot csináltam ami nőies és játszva beszélgetéssel adtam el barátaimnak rokonaimnak.

Jó minőségű termékekekt kaptam elérhető áron és sok sok kedvezménnyel. Ráadásul pénzt is kerestem egy keveset.

AMI MÉG Szuper, hogy támogat ez a nagy cég. Megtanít sminkelni, tökéletesíit tudásom a bőrápolásról.

Valamint egy szuper jó ösztönző programot és karierr lehetőséget ajánl kötetlen munkaidőben.

SZÓVAL, ha SZERETNÉL AZ ÉN CIPŐMBEN JÁRNI, MEGISMERNI, KIPRÓBÁLNI AZ AVON TERMÉKEIT,AJÁNLANI AZT BARÁTAIDNAK. BESZÉLGETVE PÉNZT KERESNI AKKOR JELENTKEZZ HOZZÁM, MERT TANÁCSADÓNŐKET :lol: KERESEK.

KISMAMAKÉNT BESZÉLGETVE SZÉPNEK LENNI ÉS PÉNZT KERESNI!!

ÍRJ BÁTRAN ÉS KÉRDEZZ. SZÍVESEN TARTOK NEKED BEMUTATOT!ÉS MÉG AJÁNDÉKOT IS KAPSZ.

Szép napot!

Ildi
 
 


Aki gondolja: idén is lehet, dec 31-ig szavazni az év kórházára www.azevkorhaza.hu
a jó helyezés, jutalmat és egyben fejlesztést jelent!

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Sziasztok!

Szavazzatok kérlek a kislányomra!
Ovis 3-6 csoport Szarka Gréta
http://www.amalom.hu/angyalibabakszepse ... azas?kat=3

köszönjük!!!
Vendég
 


Sziasztok!
Figyelmetekbe ajánlanám : http://felicitas.qwertynet.hu/hu/index. ... ba_csomag/ 1évnél fiatalabb babák vehetik igénybe. (a kismama csomagot már ismeritek biztos)

Továbbá a következő oldalt is az érintetteknek: www.koraszulott.com

Üdv.
Ennn

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: