Új privát üzeneted érkezett!

helló kedves Kriszta !
persze téged is örömmel látunk .Nagyon cukor a kisfiad . Nálunk hascsikarás ellen a szélcső és a GRIPE WATER viz (kapormagolaj) volt , a vizet a DM -be vettem , de olvasd el mennyi idős kortól ajánlott , mert az az igazság , hogy mi is annyi mindent kipróbáltunk és már nem emlékszem ! Nagyon sajna és átérzem a helyzetet!!! :( szopizik még ? írj magatokról többet!! pusz...

Kép
 


Helló Ibi!
Mi van veletek , már nagyon régen nem írtál !! :( Elhagytad a topikot? Remélem nem ! :D Remélem a költözködés miatt nem tudsz írni!
Bogi már hál istennek jól van és kutya baja , most engem kerülget valami! :oops: majd szólok a férjemnek kergesse el ! :wink:
itt semmi újság szar az idő , de gondolom ott is .Puszi:szeximexi

Kép
 


Szia Szeximexi!Köszönöm az ötletet megpróbálom.Már annyi mindent próbáltunk de minden csak időleges.Peddig mindenki azzal kecsegtetett,hogy 4 hónapos korára elmúlik.Hát nem ,de kipróbálom amit írtál.Igen amúgy szopizik még rendesen.Már több mint 6 kiló.A háziorvos szólt is hogy vegyek vissza a táplálásból.Na de hogyan? :roll: Lehet ilyet?Most mennem kell mert a kicském ébredezik de jövök még és írok magunkról.Addig is puszi és írj te is magatokról! :D[/img]

Kép

 
 

Szia Kriszta!
Az tök jó ha még szopizik a nagyfiú, amúgy nem akarlak elkeseríteni , de a kislányom 6 hónapos elmúlt mikor kezdett enyhülni a pocifájás! Mi is nagyon sok mindent kipróbáltunk és ez bizonyult a leghatásosabbnak. Az , hogy vegyél vissza a cicicből :( ehhez nem tudok mit tanácsolni mivel mi ellenkező gondokkal küzködtünk( de én örültem volna ha van tejcsim és még meg is issza), Bogi elválasztotta magát 3 honaposan és nem kellett a tápszer sem :( Nálunk a védőnő osztotta mindig a jobbnál-jobb tanácsokat amitől a falra másztam . Nem tudom nálatok milyenek de itt szörnyü!!! :o
Tegyél föl képet magadról hátha ismerlek :)
Most mennem kell, de még beszélünk bővebben!

Kép
 


Szia Szeximexi!Hát nagyon remélem hogy nem fg már sokáig tartani mert nagyon rossz látni szenvedni :cry: Igen a védőnők itt is okosak nagyon.Na és persze mindig az ellentétét mondják annak amit a doktornőnk.Na és így legyél jó anya. Most megyek.De nam felejtek el képet rakni fel.Kívánok minden jót!!!

Kép


Valamiért nem sikerül képet felraknom de orvosolni fogom a problémát.

Kép


Szia Anyko.LÁtom Te is békési vagy én is .üdvözölek.

Kép


Kép Nos ez vagyok én és a kis családom

Kép


Sziasztok!

Nem haragudjatok, hogy eddig nem írtam, csak kevés a napi 24 óra. :) Ha van időm, gyors írok a másik topikba és szaladok is tovább.
Örülök, hogy már 4-en is vagyunk.
Szeximexi, Hami mi még nem találkoztunk. :) Mostmár próbálok sűrűn jönni. Persze vissza is fogok olvasni, csak Zsófi nappal nem igen alszik, most is az ölemben van és nagy szemekkel nézi, ahogy írok.
Hami! De jó, hogy te is itt laksz Békésen. Mekkora a babád? Zsófi 1-én lesz 4 hónapos.
Rakok fel képet rólunk.
MOst megyek, és ha evett Zsófi, megpróbálom elaltatni. Ha sikerül, visszajövök.
Puszi nektek!
Anikó
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anyko 2010.01.04 16:33-kor.

Kép

KépKép
 
 


Apa Zsófival. :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anyko 2010.01.04 16:34-kor.

Kép

KépKép
 
 


Zsófi. :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anyko 2010.01.04 16:34-kor.

Kép

KépKép
 
 


Itt is vagyok!
Zsófi pocakja tele van és alszik! :) Úgy örülök, mert napközben alig alszik.
[color=brown]Ibi!

Gratulálok az új házikóhoz. Mikor költöztök? Iskola milyen? Tetszik? Nem nehéz egy ilyen kis csöppség mellett tanulni? Jujj de jó, hogy kibújt a fogacska . nagyon megszenvedett Marcus? Nagyon aranyos vagy te is. Marcus olyan széééép!

Szeximexi!
Nagyon aranyos Bogi! Igazi kiscsaj. Merre laktok? Remélem nem mondtad komolyan, hogy 30éves vénasszony vagy! Már csak azért kérdezem, mert án 32 leszek novemberben! :o :lol: Gerit 27 évesen szültem, Zsófit 31. Néha bánom, hogy későn jöttek, de ha végig gondolom addigi életem, jobb így. :)

Hami!
Akkor szinte egyszerre szültünk. :) Hol szültél és kinél? Melyik részén laktok a városnak? Ki a dokinénid és a védőnőd? Én a fürdő mellett lakom közvetlen. Lovászi a dokinénink és Együd Évi a védőnénink. Szerencsére jól kifogtam, mert nekem mindketten jók.
Székrekedés ellen amit írt Szeximexi is, szilva. Azt már kaphat a picurkád. Hogy hívják egyébként?
Mi már megkzdtük a hozzátáplálást. Sütőtököt eszik, vagy simán vagy almával, tegnap almát evett krumplival, ma pedig vegyeszöldésget fog enni. Sajnos kezdettől fogva nem elég a tejem, de szépen fel tudstam szaprítani. Így délelőtt van 2 szopi, 3 körül kap főttet és tápszert. Aztán szopi és lefekvés előtt ha van még tejcsi, akkor szopi, + tápszer. Szerencsére éjjel nem kel fel. 9 körül elalszik és reggel 8-ig fel sem ébred.

Mi jól vagyunk. Zsófi óriási. 3 hósan volt 61 cm és 6660gr. Most 7 és fé kg biztosan van és hosszra is nőtt, de majd csütörtökön megyünk tanácsadásra és megkapja az utolsó szurit is.
Mennem mkell, mert vár a vasalni való hatalmas kupac.
Puszi!
Anikó[/color] [img]
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anyko 2010.01.04 16:34-kor.

Kép

KépKép
 
 


Helló Anikó !
nagyon örülök , hogy írtál már azt hidtem elüldöztelek :( , pedig nem volt szándékomba!Nagyon aranyosak a gyerkőceitök :D a párod annyira nem de te ismerőssebb vagy nekem (Békésre jártam szakközépbe , persze az már nem most volt , :( ). remélem a nagylány azért éjjel alszik? Mondjuk most front is van , az én Bogim eléggé érzékeny az ilyesmire :? Egy kicsit írj te is magatokról !puszi

Kép
 


Szia!

Békésen hova jártál suliba? Én a gimibe. Attóllehetünk ismerősek egymásnak. Békés nem olyan hatalmas város.
Egy keveset írtam fent, és majd jövök is, de akkora kupac vasalni valóm van és még alig sikerült pár rucitkivasalnom és elpakolnom. Addigra pedig végeznem kell vele, mire jön Geri.
Puszi!

U.I.: Dehogyis üldöztél el. Csak időm alig.

Kép

KépKép
 
 


Helló Anikó !
Meglepődtem , hogy megjelent az üzid, de akkor válaszolok. Bogi tényleg eléggé vagányosra veszi a figurát , de nem baj :D Mezőberényben lakunk , de van pár ismerős Békésen is :)
Ezen én is gondolkoztam , hogy nem jött e Bogi későn , de így legalább már nem vágyom a nyüzsibe , hanem mamásan elücsörgünk itthon :D Pedig mindigis fiatalon akartam szülni , de mindegy !
Zsófi tényleg hatalmas csajszi :D csak ámulok , de had egyen csak !
Most mennem kell mosogatni pusz

Kép
 


Szia Hami! Remélem lassan enxhül a pocifájás és akkor minden könnyebb ! :D Annakidején mi is voltunk kivizsgálásokon , de hál istennek semmi baja, csak szegényt áthurcoltuk a fél megyén hiába! :( Amúgy te nagyon fiatal vagy ( főleg hozzám képest, nem?) Hány éves vagy ? na most mennem kell mosogatni Pusz

Kép
 


Szia Anyko!Én csabán szültem a Maczó doktor úrnál.Pontosan május 17.én A fáy-n lakunk.A férjed tölünk vitte el a babamérleget.Nektek is hamar kimerült benne az elem?Sokszor megsem tudtam mérni babócát vele.Őt Sanyikának hívják mint az apukáját.A doki nénink ZSilinszky.tudom mindenki szidja de én csak jót tudok mondani róla.A védőnénink Kozmáné,vele is elégedett vagyok.Mi is eszünk már szilárdat:almát,tököt ,céklát.Igaz nekem van tejcsim elég,a föétkezések abból vannak.Az éjszakákat még nem alussza végig még felkel 3 óránként enni.de eszik és alszik is tovább.Várom már hogy átaludjuk az éjszakát de majd csak eljön annak is az ideje.Amúgy ismerős vagy igy arcról.Na most ennyi majd írunk még .Puszi

Kép


Helló Szeximexi!Nagyon remélem én is hogy nem tart sokáig.Köszönöm az együttérzést.Nem tudom hogy fiatal vagyok e most töltötem a 28-at.Te?Na és ismerős vagyok?Mondjuk ez nem egy profi kép.Majd még rakok fel.Azt szeretném kérdezni még hogy hol és hogyan tehetek szert olyan kis mércésre ami neked is van az üzik aljána lánykádról hogy milyen idős?Nagyon tetszik.Előre is köszönöm.Pusza

Kép


[img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1191004621.7637.jpg[/img] [/img]

Kép


Szia HAMI!
a kis mércét a babafalva.hu oldalról szedtem , csak kattincs az enyémre. Amúgy tényleg fiata lvagy, de legalább is nem nézel ki 28 nak .
Az az igazság nem jut eszembe semmi jó téma :oops: , ugyhogy most ennyi. Jók legyetek!


Szia ANIKÓ!
Az IPARI SZAKKÖZÉPbe jártam (akkor még ez volt a neve), olyan jeles osztálytársakkal ,mint:Takács Csaba, Molnár Sanyi, Futaki Andi , Gyaraki Viktor, Bondár Peti, Zsíros Peti.stb. gondolom ismerős valaki, na szóval vannak egy páran ismerősök , de az igazság az , hogy lakni már nem mennék oda vissza! berény sokkal barátságosabb (nekem) :D
majd este újra benézek. Pusz

Kép
 


Sziasztok!

Tegnap írtam egy jó hosszú levelet és nem mentette el a babanet! Hú de mérges lettem.
Most Geri gyurmázik, Zsófi jóllakottan alszik, api füvet nyír. Én pihenek végre.
Vagyis nem sokáig, mert ha api végez, megyünk sétálni egy nagyot. Lemozgom a sütit. :oops:

Hami!
Megmutattalak a páromnak és így már ismerős vagy neki. :) Mi pedig biztosan találkoztunk a terhesgondozáson, hisz egy idősek a babák.
Én is Csabán szültem B. A. -nál. Tudom mennyit idegeskedtem, hgy szülhetek nála vagy sem. Pont előte kavart be a kormány ezzel a nagy reformmal. De végül minden jól sikerült. Én május 17-re voltam kiírva utána május 26 és a 41. héten burokrepesztéssel született Zsófi.
A mérleget ne is említsd. Én nem is tudtam vele megmérni Zsófit. Evés előtt úgy vergődött és sírt, hogy nem bírtam megmérni normáisan. Amikor meg jóllakott, sokszor kevesebbet mutatott, mint evés előtt. Így hiába volt nálunk 1 hétig, talán 1 napot bénáztam vele. Nem nekem való.
Amúgy Gabi megcsinálta az elemtartóját és nem esett ki. Így ilyen gondunk nem volt.
Kozmáné nagyon aranyos. Annó ő tartotta a babamasszázst is! Nagyon élveztem. Még a mai napig használom Gerinek, ha fáj a hasa.
Baba-mama klubba méssz? Én most gondolkozom rajta. Lehet elmegyek megnézni milyen. Bár télen nem biztos, hogy jó ötlet, ha sok gyerek közé viszem.
Nagyon édes Sanyika! Olyan kis formás. Nem lapult meg a feje? Zsófinak hátul lapos lett. Pedig a kezdetektől fogva forgatja. Remélem sokat fog változni.
Ma befejeztem egy rövid időre a hozzátáplálást, mert tegnap répát, krumplit és zöldborsót csináltam neki. Nagyon nem szereti. Öklendezett, kiköpte és sírt. Ma pedig már a sütőtököt sem fogadta el, csak sírt. Pár napra nem bolygatom vele, majd utána megpróbáljuk megint.

Szeximexi!
Dehogy nem ismerősek a nevek. Sokukkal jóban vagyok. Bondár Peti a barátnőm férje. :) Már ha ugyanarra a Bondár Perire gondolunk. Apuja mentős volt.
Mit csinál Bogi? Miket játszatok? Berénybenmost van egy új játszótér. Nagyon szuper. Még csak videón láttam. Voltatok már? Mi gondolkoztunk, hogy átvisszük Gerit, míg ilyen jó az idő.

Képzeljétek. nagy álmom volt egy varrógép. És kaptam egyet. :) Próbálkozom a varrással, mert azt még nem tudok, de igyekszem. Egyenlőre a lakást csinosítanám. Függöny, díszpárna, terítők, stb...

Ibi? Merre vagy? Költöztök? Sok erőt hozzá! De utána nagyon jó lesz!
Puszi mindenkinek!
Anikó

Kép

KépKép
 
 


sziasztok lanyok

hat sajna nem voltam most sokaig mert koltoztunk,de ezt kovetoen meg szet is koltoztunk,jo mi?szoval vege...baratok maradtunk,,bar ki tudja h lehet e ilyen...most azon gondolkozom h hazamegyunk marcussal 2-4hetre pihizni.
ja es elkezdtem melozni multhet csutortokon,anyos vigyazott marcusra,erre nem eltorte a kezet anyosom tegnap...senki se tud mostmar vigyazni.a melom ugrott,pedig jo volt,meg szupi tarsasag...ram jar a rud...
most ennyi
majd dumalunk
puszaa
 
 


Ibi!

Ledöbbenten ülik itt. Nagyon sajnállak benneteket! Ez ilyen váratlan volt? Vagy voltak előjelei? Nem lehet most valami könnyű neked.
Barátság? Hááát, nem tudom hogyan tud működni, de én remélem, hogy nem hanyagol el benneteket! Marcusnak rá is szüksége van, főleg, hogy fiú.
Tényleg rád jár a rúd. A munkahely miatt is.
Remélem nagyon hamar kilábalsz ebből a peches időszakból.
Gyere kicsit haza, hogy kitisztuljon a fejed. Jó lesz, mert itthon kikapcsolsz egy kicsit.
Vigyázz magadra és puszild meg helyettem Marcus kis édes pofiját!
Puszi!

Kép

KépKép
 
 


Helló Ibi!
Nagyon sajnálom ami veled történt és kitartást kivánok hozzá, szerintem pedig működhet a barátság Márcus miatt is ! :) . Gyere haza feltöltődni és egy kis gyámolításra , mert ez most nagyon kijár!!.Sok puszit küldünk:Bogi És szeximexi! :D

Kép
 


Helló Aniko!
Lehet, hogy nem ugyanarra a Petire gondolunk! Az enyémnek ovónéni az anyukája és az apukája autóvillamossági szerelő( szerintem a te petid felettem járt 1 évvel)Együd Imivel ? Abból az osztályból már nem emlékszem sok névre! :oops:
Jól hallotad most nálunk van egy szupi játszótér , csak eléggé zsúfolt, de azért szoktunk menni, meghát nálunk most jött el a motorozós időszak és mindig az udvaron és az utcán kell lenni ! :D :D
Mondjuk nem félek a téltől sem , mert Bogi imád rajzolni , könyveket nézegetni, gyurmázni is :D (persze tavasszal majd elválik)
most mennem kell! pusz

Kép
 


Szia Szeximexi!

Ezt a Bondár Petit is ismerem. :) Nem is olyan nagy ez a város.

Kár, hogy zsúfolt a játszótér. Hátha megszűnik a varázsa és nem lesznek annyian. Féltem Gerit. Az oviban is lelökték a csúszda tetejéről, mert nem mert lecsúszni. Persze arcra esett. Geri nagyon kis szerény, nem bántana mást és nem is érti, hogy őt miért bántják. Ez van. Ami itt van játszótér, kész veszály, illetve mondhatni romokban hever. Van egy új itt is, csak kiesik nekünk az útvonalunkból.
Itthon is van csúszda, hinták, homokozó, de ez nem olyan, mintha játszótérre mennénk.

Megyek, mert mintha Zsófi hangját hallanám. Bár ott van Geri vele egy szobában, de....
Puszi!
Anikó

Kép

KépKép
 
 


valami gond van mert nem küldi el az üziket amiket írok nektek egy kis türelmet kérek

Kép


Anyko!Ezen a klubbos dolgon én is gondolkoztam de egyedül nincs kedvem menni.Na meg igen a tél is közeleg lassan,és én sem szívesen vinném el Picurkát.De a fene tudja talán most még megérne egy próbát,mivel még nincs annyi baci.Nem tudom.Köszönöm a gyermekemre vonatkozó dicséretet.Nem lapult meg a feje ,mert sajnos császárral született.Nem annak indult de a természet csúnyán elbánt velünk. :cry: Nekem azt mondta a doktornéni hogy egyszerre csak egy maximum két izt adjak Sanyikának mert nem minden gyermek szereti az egyveleget.Próbáld meg egyessével hátha úgy könnyebben fogadja.De remélem mikor ezeket olvasod már minden rendben. :) Hogy megy a varrogatás?Na pá

Kép


Szeximexi!Hát nincs sok sikerem a vonalzóval egyszerüen nem sikerül felraknom. :cry: Igen lehet hogy fiatalnak nézek ki de ez majd késöbb hasznomra válik :) Na és most hogy van rólam kép,nem vagyok ismerős?Rólad mikor lesz kép?Na és hogy van a cuki kislányod?Most ennyi.PÁPÁ

Kép


Sziasztok!

Hami!
Én pénteken elnézek a baba klubba, ha nm esik az eső és nem lesz lázas Zsófi a csütörtöki szuritól.
Amíg ilyen jó idő van, illetve nincsenek járványok, jó lenne kimozdulni, beszélgetni valakivel. Arról nem is beszélve, hogy barátokat is szereznék és a gyerkőcöket össze lehetne ereszteni. Később ez nagy haszon lenne a gyerekek miatt.
Ma megyünk orthopédiára 3-ra. Azt mondták 1 napi hideg élelemmel menjünk, mert 2 órát simán várni kell annak elenére, hogy időpontot adtak. Remélem hamar végzünk valami csoda folytán.
Csütörtökön tanácsadás. És meg lesz az utolsó szuri! Hurrrráááá. :) Nagyon fáj a szivem, ha szúrják Zsófit.
Megfogadtam tanácsod a hami készítését illetően. Tegnap 2 félét kevertem csak. Almát s körtét. Nagyon ízlett neki. Sikerült vajpuha körtét vennem, ami lédús és édes.
Ma is ezt fog enni.

Szeximexi!
Az jó, hogy te már rohangálsz Bogi után! :) Nekem is jó lenne egykis testmozgás, de amíg tejcsim van, nem merek.
A motorozásnál nem kopik a cipő orra? Geri nagyon jó technikát alkalmazott, így egy cipője sem ment tönkre. De tavaly az oviban eltanulta, hogyan koptassa le a cipő orrát. :cry: :? 2 cipője bánja illetve 2 szandija. A szandi 2 hetet bírt ki, pedig jó minőségűt vettem neki bentre. Csak a bentiben vitték ki őket. :(

Gerinek kezdődik a lovaglás. :) Alig várja. nagyon szeret lovagolni.
Mennem kell, mert van írni akarok a másik topikba is.
Puszi!

Ibi!
Azért ha tudsz, gyere. Hátha jól esne kibeszélni magadból a gondjaidat!

Puszi!

Kép

KépKép
 
 


Anyko!Mikor is van ez a babaklubb pontosan?Hány órától?

Kép


Valaki légyszi árulja el hogyan sikerült a vonalzót felrakni.Már megcsináltam,megvan a kód de hiába írom be a profilomba nem rakja ki.Segítsetek légyszi!!!!

Kép


Kriszta!

A babaklubb 9-től 10-ig van. De megnézem a papíron ha meglelem. De így rémlik. Mi szerintem el tudunk menni, mert 8 után kel Zsófi, utána egyből szopizik. Majd meglátjuk.

Vonalzó:
Beméssz a profilodba. A profil imformációs résznél van olyan, hogy aláírás.
Ott ezeket találod:
HTML kikapcsolva
BBCode bekapcsolva
Emotikonok bekapcsolva
Nekem így van, ahogy ide bemásoltam.
Mellette van egy üres rublika, oda kell bemásolni azt a linket, amit levélben megkaptál.

Ha ez megvan, akkor leméssz a lap aljára és rákatintasz az elküldre. Ekkor menti a változtatásokat a profilod.

jaj, érthetően írtam le? :oops: Ha nem, akkor megpróbálom máshogy leírni.

Tegnap voltunk az orthopeadián. Valami katasztrófa. 3-ra volt időpontunk és 5-kor kerültünk be. Viszont minden jó, csak szólt a doki, hogy legyen többet hason Zsófi, mert nem elég erősek a hátizmai. Bevallom, nincs túl sokat hason, mert utálja. 1 percig jó neki, aztán küzd, sír. Én meg sajnálom. De azt mondta a doki, hogy had küzdjön egy kicsit. Így inkább többször rakom le hasra rövidebb ideig. Hátha ez is jó lesz így. Amúgy minden rendben van.
A doki nagyon aranyos volt. Látszik, hogy imádja a gyerekeket. Meg is jegyezte, hogy jó kis sonkái vannak Zsófinak. :)

Most meg megyünk a tanácsadásra. Szegény kicsi lánykám. Úgy sajnálom, szurit fog kapni.
Megyek is, pakolok egy kicsit, míg fel nem ébred Zsófi.
Puszi!
Anikó

Kép

KépKép
 
 


Sziasztok!

Hami!
Most voltunk a tanácsadáson és megnéztem a babaklubbot. 9-től 10-ig van a müv.központban.

Zsófikám óriási már. 7310gramm és 65cm.
Majd jövök. Puszi
Anikó

Kép

KépKép
 
 


Kép Kép Kép Kép
Nem nagyon sikerültek :lol: , most csak ennyi majd holnap írok!

Kép
 


Kép

Kép
 


Sziasztok lányok!
tettem föl egy pár képet, bár a fényképező dátumjelzője kitolt velem ! :oops: Képzeljétek Bogi kérte a bilit :D , bár nem ült rá csak mellé , de mondta , hogy piss. Olyan boldog vagyok , hátha mostmár lenne kedve ráülni , Mondjuk nem eröltettem eddig sem csak van bilink , megbeszéljük mire való és ennyi. Anikó nálatok Gergővel hogy ment a bilizés ?voltunk a játszótéren és ebéd után nincsenek sokan (iskolába vannak) így Bogi is tudott hintázni meg csúszdázni.nagyon élvezte.tudjátok merre van a játszótér?
A motorozáshoz kinéztam a siesta honlapjáról egy cipővédőt és azt akarom megrendelni hátha beválik!
Hami !
Ne aggódj a vonalzó miatt nekem is nagyon nehezen ment , de amit Anikó írt az teljesen jó , a profilba tudod beilleszteni.
nagyon jó , hogy nálatok van babaklubb , irigykedek nagyon :roll: , itt nincs semmi!!
Most megyek puszi nekzek!
A férjem békési!

Kép
 


Anyko!És az egész hosszú sort bemásoljam?Mert úgy próbáltam és nem ment.Vagy csak azt ami rózsaszínű?Már teljesen kész vagyok miatta.Na és milyen volt a babaklubb?Én nem tudtam menni.pedig jó lett volna találkozni.Na majd legközelebb.Puszi

Kép


Szeximexi!Megpróbálok nem idegeskedni a vonalzó miatt,de olyan bénának érzem magam hogy még ennyit sem tudok megcsinálni. :cry: Igen van babaklubb bár még nem jutottam el.Igigyekeznék én de nem érem utól magam.Ismerős a férjed,merre lakott,mit dolgozott,hol tanult?Hátha megtaláljuk a kapcsot.Na puszika

Kép


Na most megpróbáltam újra.Begépeltem az egész hosszú sort és amint látjátok megint semmi.Nem tudom mit nem csinálok jól.Ti melyiket másoltátok?At elsőt vagy a másodikat?

Kép


Szia Kriszta!

Sajnos Zsófi 9 után ébredt, így mi sem tudtunkelmenni. Pedig nem szokott mostanában eddig aludni. Lehet a tegnapi szuri zavarta meg. Majd jövőhéten megpróbálok eljutni,mert kíváncsi vagyok, milyen ez a klub. Remélem összefutunk. :)

Zsófim combija kicsit piros, de nem fájlalja szerencsére. Bár tegnap is nyűgös volt.

Vonalzó. Nézd, nekem ez van a rublikába bemásolva:

KépKép

Ez a Zsófis. Mondjuk nekem a lilypie oldalról van, de ez teljesen mindegy.
Remélem így sikerül.

Szeximexi!
Nekem sem te sem a párod nem ismerős. Merre valósi a párod? Békésnek melyik részén nőtt fel?
Viszont neked is ilyen világoskék szemed van? Nekem is. Nyáron még világosabb. Szinte rossz belenézni api szerint. :)
Jó lenne átmenni a játszótérre, csak az a baj, hogy hétköznap nem megy, mert Geri ovis és oviból jobb szeret haza jönni. Hétvégén meg nem tudom, mennyien vannak? Ha túl sokat, akkor inkább kihagyjuk,mert féltem Gerit. Olyan kis nyuszi.

Képzeljétek!
Tegnap megvarrtam a függönyt a konyhába, ma pedig egy mikulás csizmát varrtam. Abba kapja majd Geri a finomságokat. :)

megyek, mert még mindig egyedül vagyok a gyerkőkkel és hallom, Zsófi unja Gerit.
Puszi!
Anikó

Kép

KépKép
 
 


Ezek szerint nem tudom a linket bemásolni, mert egyből a kész vonalzót teszi be...

majd megkérdem apit, hogyan mutassam meg, jó?

Puszi!
Anikó

Kép

KépKép
 
 


helló hami!

Kép
 


Csináltam még egy vonalzót megpróbálom leirni!
addig eljutottál , hogy kész a vonalzó ,létrehoztad és kül egy emailt ezt megnxitod és a második sort kell beilleszteni a profilba.Jobb gomb, kivágás , aztán megnyitod a babanetet új ablakban belemész a profilodba és ott az aláíráshoz a bal gombbal bailleszted.Képet is raghatsz: melléklet feltöltése , a saját képeidből válassz 1 et, jobb gomb:megnyitás, kép:szerkesztés, méret600*600, elmented más néven és újra tallózás , megkeresed az új képet és ezt beilleszted a profilodba. Hu, remélem nem lett nagy zagyvaság .

Kép
 


- mm

Kép
 


Hát nem vagyok egy nagy fenomén , a férjem fetreng a röhögéstől mellettem, ugyanis ""vakon"" :oops: gépeltem!
A kép feltöltésére nem jót írtam a vonalzónál kell azt is megcsimálni , de ugyan ugy , válassz egy képet és szerkezd meg

Kép
 


Hát nem vagyok egy nagy fenomén , a férjem fetreng a röhögéstől mellettem, ugyanis ""vakon"" :oops: gépeltem!
A kép feltöltésére nem jót írtam a vonalzónál kell azt is megcsimálni , de ugyan ugy , válassz egy képet és szerkezd meg

Kép
 


Hát nem vagyok egy nagy fenomén , a férjem fetreng a röhögéstől mellettem, ugyanis ""vakon"" :oops: gépeltem!
A kép feltöltésére nem jót írtam a vonalzónál kell azt is megcsimálni , de ugyan ugy , válassz egy képet és szerkezd meg

Kép
 


Hát nem vagyok egy nagy fenomén , a férjem fetreng a röhögéstől mellettem, ugyanis ""vakon"" :oops: gépeltem!
A kép feltöltésére nem jót írtam a vonalzónál kell azt is megcsimálni , de ugyan ugy , válassz egy képet és szerkezd meg

Kép
 


Hát nem vagyok egy nagy fenomén , a férjem fetreng a röhögéstől mellettem, ugyanis ""vakon"" :oops: gépeltem!
A kép feltöltésére nem jót írtam a vonalzónál kell azt is megcsimálni , de ugyan ugy , válassz egy képet és szerkezd meg

Kép
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron