Új privát üzeneted érkezett!

Szia Anyko!Nem voltam én sem a klubban az eső miatt.A kocsinkat szerelik és babakocsival meg nem volt kedvem bőrig ázni.De előbb utóbb majd csak sikerül találkoznunk.Örülök hogy megnyugodtál.Remélem minden rendben lesz nálatok!!Most mennem kell.Majd Írok.Puszika

Kép


Mit szóltok az új szerzeményemhez?Szívesen megosztom a titkát veletek.Vannak kislányosak is.Jó igaz? :lol:

Kép


Helló Hami!
Ez aztán kafa :lol: ,nagyon !
Látom Anykó is be van jelentkezve.

Kép
 

 
 

Nálunk a forgolódás 3 hónapos kor után ment egy oldalra(balra), de 4 hónaposan terpeszpelust adott a doki és ezt 7hónapos korig kellett hordani. Kicsit nehéz volt megszokni, de már a végén a kúszás is ment benne.Viszonylag hamar mászott és itt megfeneklett egy kicsi , mert 11hónaposan állt föl, 12 hónaposan jöttek első lépések az ágy és a kanapé körül.Aztán jött a jó idő és kimentünk sétállni és 2 hét alatt tökéletesen megtanult járni.Szóval biztos , hogy nem lehet álltalánosítani.A barátnőm kislánya14,5 hónapos és most kezdett el totyogni :lol:

Megnéztem az oldalakat amiket írtál és nagyon szépek a ruhák , de nekem ez túl körülményes , pedig az én unokatesóm is Londonban él , de én sokallom a postakölcséget.A légiposta egy közepes csomagot 12000ft. körüli összegér hoz el.De az tény , hogy ezek a rucik nagyon csinosak :D , itt olvadoztam rajtuk :lol:


Nálunk is lessz babaklubb!!!, bár azt hallottam a lelkésznő szervezi :shock: , én nem vagyok vallásos nincs bajom a hívőkkel , de meggondolom még elmennyek e !(sajna a lelkésznő a nagyon rámenős kategóriába tartozik :roll: )

Hami, honnan szerezted a képet? Én is szétnéznék!

Kép
 


Sziasztok!

Hami!
Gondoltam, hogy ti sem voltatok a babaklubban. Majd legközelebb hátha.
Zsófi pedig teljesen jól volt. Nem volt probléma a rota elleni a szertől.

Szexi!
Ez a fejlődés tényleg nagyon változó. Ma Zsófim majdhogy egyedül fordult hasra. Csak a kezembe kapaszkodott. Én nem húztam, csak kell neki a kapaszkodó. Nem is lehet könnyű egy ekkora popsit mozgatni. :)
Jaja, a rucik gyönyörűek, de nekem nincs postaköltségem. Ha mondjuk egy ruci 7 font, akkor én csak annyit fizetek. 7x500ft-ot. Ezért is szeretek így vásásolni. Ja, belföldi postám az van, de az csak 730ft csomagonként. Szóval énnagyon jó árban ruházom a gyerekeket.
Zsófinak a 7db-os bodycsomag eddig legdrágábban 3500ft-ba jött ki. Itt a boltokban pedig 1000ft alatt nincs is body.
Megyek,mert fejnem kell.
Puszi!
Anikó

Kép

KépKép
 
 


Anyko!Az jutott eszembe hogy ha van kedved legközelebb esetleg mehetnénk együtt ha jó az idő.Ha pedig esik elmehetek értetek kocsival csak szerezz babaülést,mert nekünk csak egy van.Megnéztem a babaruhákat,nagyon jók!!!Találtam az egyiken egy nagyon jó kiskabátot 7 eu.ért.Az nem sok.Van kint nekem is ismim bizti haza is hozná. :lol: Na és az jutott még az eszembe hogy egyszer előttünk vásároltál a dm.ben.Csak akkor még nem ismertük egymást. Örülök hogy nem volt Zsófinak baja a szuritól!!!!!Na puszika

Kép


Szexi!Ha rámész a kis figuránkra kiadja a lapot.Ott tudod kiválasztani amit szeretnél.Be kell írni a lányod nevét és a színt kell kiválasztani.Aztán a jobb klikkre kattintani és kiadja a kódot azt meg csak áthúzod a profilodba.Végülis ugyanúgy minta vonalzónál.Csak ez angol nyelvü.De nagyon egyértelmü hogy mit kell csinálni majd meglátod. A babaklub nagyon jó habár ha egy lekész csinálja nekem is vannak kétségeim de meg kell próbálni.Ha nagyon rámenős azért ne hagyd magad!!Én is utálom mikor nagyon tukmálnak valamit.Az nagyon gyanús.Nem?Még akkor is ha Istenről van szó!Azt talán úgyis belül érzi az ember és ahoz nem kell "hívőnek" lenni.Na majd mesélj hogy milyen ha elmész.Ha nem boldogulsz a figivel írd meg és akkor megpróbálom még részletesebben leírni.Na mentem

Kép


Sziasztok!Remélem mindenkivel minden rendben van!!!!!!!!!!!!!!! A gyerekek egészségesek és szép az élet!Írjatok puszika

Kép


Sziasztok!

Nem sok mindenről maradtam le.

beteg voltam, ezért nem jöttem. Heveny mandulagyulladásom volt. Szombaton már fájt a torkom, és este 10-től másnap délig lázas voltam. Nagyon vacak volt. Vasárnap reggel az ügyeleten kezdtem.
Már ok vagyok.

Pénteken jó lenne menni a babaklubba, mert kikapcsolnék. Remélem nem esik majd az eső.
Jól esik gyalogolni, meg szeretik is. Arról nem beszélve, hogy ezt a 20kg súlyfelesleget le kellene mozognom. :)

Amúgy minden ok. Zsófi is. Egyem meg, kicsit husika. :) Ott tartunk, hogy 4 hét alatt kiváltottunk egy egész hamit! :) 3 körül eszik egy üveg gyümölcsöt. Sajnos nem szik meg csak őszibarackot, vagy alma-barackot, vagy alma-barack-rizs variációt. Így ma bevásároltam belőle 1 hétre elegendőt. :)
Puszi!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anyko 2010.01.04 16:28-kor.

Kép

KépKép
 
 


helló csajszik!
Bocs amiért nem írtam , de Boginak vírussos torokgyulladása van :( , most azon sportolok, hogy igyon valanennyit hamár enni nem akar.De látom Anyko is beteg , remélem a csemeték nem kapták el.Most megint van valami nyavaja, az orvosnál ,mindenki hányás, h
asmenés magas lázzal volt.
Zsófinak cuki a cofija :lol: .Bogi nem tűr meg semmit a hajába ezért (sajna) röviden kell tartani :( , nade hátha Zsófi majd engedi a fonást és fésülést.


Hami remélem ti sem vagytok betegek! Teszek föl majd én is megint képet, csak legyen itthon a fényképező.

Most sajna mennem kell, de ha jobban lesz és én is aludtam egy picit majd jövök.Puszi:sz.

Kép
 


Sziasztok!

Szexi!
Bogi meggyógyult már?

Csajok!
Én még mindig beteg vagyok. Kezdődött a heveny mandulagyulladással, majd megjött. :( Utána medurrantak a melleim, belázadostam. Majd lett egy másfél napig tartó migrénem és most újra stabilan lázas vagyok. Más tünetem nincs, csak lázas vagyok. Bár ez is nagyon legyengít, meg fáj tőle mindenem. És fogytam 1 hét alatt 4kg-t ezzel. Étvágyam továbbra sincs.
Azt hittem meggyógyultam csütörtökön, pénteken el is menntünk a babaklubba, de hazafele jövet éreztem, kezdek lázasodni. Na azóta lázas vagyok. Dokik semmit nem tudnak. Beszedtem a gyógyszert, amit felírtak. Ez van.
Remélem hamar meggyógyulok, mert ez így nagyon nem jóóóóó!!!! :cry: :cry: :cry: :cry:

Sanyika hogy van? Foga?
Képzeljétek! Ezt még leírom, aztán ugrok vissza az ágyba ( csak tusolni jöttem ki ).
Szóval tegnap délután 16:45-kor Zsófi hasrafordult!!!! Azóta forog! :)

Kép

KépKép
 
 


Helló Anykó!
Nagyon sajnálom, hogy beteg vagy!! :( Remélem a csemetéid jól vannak!!
Gratula Zsófi fordulásához :lol: .Akkor most nagyon szopizni sem tudtok?!Igyál nagyon sokat és pihenj!!
Bogi is nagyon szarul van , elkaptunk a torokfájáshoz valami fertőzést és tele a szája és a nyelve apró pici piros hólyagokkal.Enni semmit sem eszik, inni csak úgy ha erőszakkal öntök a szájába. :( Remélem holnapra picit jobb lesz.Van itthon ecsetelő amit a szájprnészre kapott a múltkor, most azzal kenem.Ennél már csak jobb jöhet, szerintem ezzel nem ártok neki.



Helló Hami!
Remélem ti nem vagytok betegek!!!
Legalább te irj valami vidámat!

Kép
 


Sziasztok!
Mivel babát tervezünk, igyekeztem olyan munkát találni, amit a kicsi mellett otthon is tudok majd végezni. Ez egy internetes munka. Én már regisztráltam, csinálom is.
Ha érdekel valakit, írjon e-mailt, és küldök neki egy tájékoztatót! (írd bele kérlek az e-mailbe, hogy a Babanetről jössz!. )
Sziasztok

uvme.mn@gmail.com

(freemail- ről ne írjatok, mert a válaszomat nem fogjátok tudni megnyitni)
 
 


Sziasztok.Betegek vagyunk mi is ha meggyógyultunk jövök.Puszika

Kép


Helló csajok!
Remélem mindenki gyógyuló félben van!!!
Bogi is kezd mostmár javulni, de ez alatt a pár nap alatt úgy lefogyott :shock: , hogy most szabályosan zörögnek a csontjai.Olyan sovány lett :( , de a lényeg , hogy már jobban van!!
Remélem nemsoká ti is írtok ilyen jó híreket!
Sok puszi és gyógyuljatok!

Kép
 


Na sziasztok.Hogy vagytok?Remélem gyógyulófélben van már mindenki.Mi már jobban vagyunk.Az egész család náthás volt.Szegény Sanyika is szipogott egész nap.Minden jót nektek is

Kép


Helló Hami!
Nagyon örülök, hogy jobban vagytok! :D Anyko még nem jelentkezett, remélem nincs komoly baj!!
Nálunk már minden a legnagyobb rendben van.Bogi erőteljesen próbálkozik a bilivel. :shock: Néha összejön néha nem, de legalább akaja. :roll:
Írj valamit.Nincs semmi témám. :oops:

Kép
 


Sziasztok!

Vagyok én is, bár még mindig nem gyógyultam meg teljesen. Lassan 3 hete. :cry: Már szomaton délután lázmentes voltam. Vasárnap óta pedig teljesen. :) Viszont most meg teljesen kiütéses lettem a gyógyszerektől. :(
Zsófi, Geri jól van szerencsére. Egyikük sem beteg.
Azt írtam, hogy Zsófi hasrafordul, de szombat óta fel is ül a pihenőszékjében. Nagyon élvezi. Hason mostmár elé sokáig elvan.
Néha hintázik egy picikét.
Jövőhéten megyünk tanácsadásra, mert akkor kapja a rota elleni 2. adagot. Remélem nem lesz baja, mert szombaton tartjuk Geri névnapját.
Örülök, hogy mind a ketten jobban vagytok már! De ilyen sajnos az őszi időszak. Geri 2 és fél éves korától volt beteges. Mindig légúti fertőzése volt. Most úgy néz ki, hogy túl vagyunk rajta, mert még nem volt beteg, mióta oviba jár. Ez nagy dolog!!!
Nem is meséltem. Zsófika már velem fürdik a nagy kádban. Nagyon élvezi a hatalmas vizet. Ha már megyünk a kádhoz, jár a lába. Imádom. :)

Teszek fel 1-2 képet is.
Puszi!
Anikó

Kép

KépKép
 
 


:wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anyko 2010.01.04 16:28-kor.

Kép

KépKép
 
 


Szexi!

Figyelj csak? Egy anyuka kért tőlem zipes felsőt és a végén mégsem kellett neki.
Neked nem tetszene? 800ft-ért odaadom, csak ne maradjon rajtam. Ha nem, nem baj, csak rátok gondoltam, hátha nektek tetszik.
Ha kell lemérem, de lehet kicsit nagy még. 2-3 éves méret.
Kép
Kép

Kapucnis és a kis virág hímezve van rajta. 2db is van belőle.
Anikó

Kép

KépKép
 
 


Helló csajok!
Örülök, hogy picit jobban vagy Anykó! :) Zsófi nagyon ügyes :lol:
A kis felső szép, mér meggondolom, ha kell valakinek add oda nyudodtan! Boginak annyi a rucija, hogy kifolyik a szekrényből :lol:
Most mennem kell! Pusza

Hol vagy HAMIIII!!!!

Kép
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
 


Helló MINDENKIII!!!!!
MERRE VAGYTOK????
Töltöttem fel képeket, végre hazajött a fényképező.Látjátok a copfot? Kerek 1 órán keresztül volt a hajába. :lol: Picit viharvert a nagy küzdelemtől mire beletettem , de sikerült :lol:
Remélem mindenkivel rendben minden!Puszi

Kép
 


Sziasztok!

Geri beteg, itthon van velem. Még szerencse, hogy azért nappal jól van és játszik, de éjjel végig lázas, nyűgös, sírós.
Zsófi jól van, bár most nyűglődik, mert már nem igazán akar hason lenni. vagy nem tudom mia gondja.

Nagyon édes Bogi! Hátha mostmár eltűrné a hajgumit, mert nagyon aranyos így. :) Remélem Zsófi is megtűri majd a gumit és a csatot is, mert bizti nagyon édi lesz vele.

A hetem nagyon zyúfolt lesz és nem biztos, hogy sok időm lesz ide ülni. Hétvégén még megtartjuk Geri névnapját is, mert ugye a tortát már több, mint egy hete meg kellett rendelnem. És a hidágtál is renedlés alatt van. Ezeket visszamondani már nem lehet. Így remélem sokkal jobban lesz Geri, hogy élvezni is tudja majd a névnapi buliját. Utána lesz az én szülinapom... :?

Készülünk már a karácsonya is és a Mikulásra is.
megyek,mert Zsófi büfizett a játszószőnyegre! :shock:
Puszi!
Anikó

Hami!
Nem jöttök a babaklubba? Mi járunk és aránylag jó. Már megismerkedtem pár anyucival. Jó, mert legaláb 1 héten egyszer beszélgetek valakivel, akinek azok a gondjai ,örömei, mint nekem. :)

Kép

KépKép
 
 


sziasztok! BOCSI HOGY NEM JÖTTEM DE MOST GYÓGYULTUNK MEG! ANYKO! HA TUDUNK PÉNTEKEN ELMEGYÜNK A KLUBBA.REMÉLEM GERI JÓL VAN MÁR!!! SZEXIMEXI!A LÁNYKÁD COPFIJA NAYGON CUKI MÉG ÍGY MEGTÉPÁZVA IS!HÁTHA MEGSZOKJA MAJD IDŐVEL.MOST MEGYEK DE VAN PÁR ÚJ KÉPEM A KIS DUMAGÉPEMRŐL AMIK JÓL SIKERÜLTEK MEGOSZTOM VELETEK.PUSZIKA NEKTEK!!!!

Kép


Kép Kép

Kép


Sziasztok!

Hami!
Olyan édes Sanyika. :) és hogy mosolyog... :) Olyan, minta fiatalabbnak tűnne Zsófinál, de ez biztosan a haj miatt van. Zsófit öregíti a nagy haja. :o

Jól vagytok? Mi megyünk szerintem a babaklubba, de most jön Geri is. Itthon van, mert szomabton lázas volt éjjel. Kutya baja nincs szerencsére. Már menne oviba. De nem viszem most. Amúgy is ma nem vittem volna, mertGyulára kellett vinni a gyermekpszichiátriára. Akkor meg mindegy már. Tegnap is csavarogtunk vele, szerintem pénteken is jön velünk.
Míg el nem felejtem. POnt pénteken lesz a müv központban jó minőségű használtruha vásár gyerekeknek. Nem szoktam ilyet venni, de szerintem benézek oda is, ha már ott vagyok úgy is.

Szexi!
Ti hogy vagytok? Bogi? Teljesen rendben van már? Mit szeret csinálni, játszani?

Tényleg Hami!
Miket tud már Sanyika? Mert Zsófi agyilag ott tart, hogy menne a tesója után játszani. Így bemérgeli magát, hogy ő még nem tud mászni. Mindenhova követné Gerit. Csak hasrafordul és a pihenőszékben felül. Mást nem tud.

megyek,mert dolgom van.
Puszi!
Anikó

Kép

KépKép
 
 


Helló Hami!
Sanyika nagyon cuki :lol: , nekem furi, hogy világos a haja és így tényleg letagadhat a korából :lol: .Nekem nagyon édi :lol: .Kinek volt ennyire világos haja? A párodnak?Bogi haja szinte semmit nem világosodott , bár az enyém is nagyon sötét barna.(ahol még nem kezdett el őszülni :roll: ) Szabolcsnak (a férjem) neki is nagyon sötét (már ahol van még :shock: )Bújik már Sanyikának foga? Miket hamiztok már?



Helló Anykó!
Örülök , hogy meggyógyult Geri :D !Mi is jól vagyunk , Bogi egyre több szót mond , sőt már néha kapcsolja őket :lol: .Napról napra bővül a szókincse.Nagyon szeret olvasni , könyveket , újságokat nézegetni, nagyon érdeklődik minden iránt, ja és fel-alá húzza vonja a motorját a lakásban!Sokat rajzolunk meg kirakózunk.Megvettem neki karácsonyra a játékkonyhát a tullitól , és én már olyan izgatott vagyok! :lol: Emlékszem tavaly is mennyire tetszett neki a fa.Akkor még az ajándék nem volt olyan fontos.Gondolom már Geri is várja a karácsonyt.


Jók legyetek! Puszi mindenkinek 8)

Kép
 


sziasztok!

tudtok békéscsabán vagy orosházán bababizományi boltot, ahol eladhatnám a már kinőtt ruhákat?
előre is köszi a válaszokat!
 


SZIASZTOK!HÁT IGEN AZ ÉN KIS DRÁGÁM RÁM HASONLÍT EBBEN MERT ÉN IS LETAGADHATOK JÓ PÁR ÉVET A KOROMBÓL. AMÚGY PICINEK MIND A KETTŐNKNEK SZŐKE VOLT A HAJA. ANYKO! NEM VOLTUNK A KLUBBAN(GONDOLOM ÉSZRE VETTED) MERT AZ EGYIK BARÁTNŐMMEL TALIZTUNK .NA ÉS MILYEN VOLT?REMÉLEM MOSTMÁR ÉN IS ELJUTOK EGYSZER.REMÉLEM GERIVEL RENDBEN VOLT MINDEN GYULÁN ÉS NEM LÁZAS MÁR!! SZEXIMEXI!KÉPZELD HOGY MÁR NAYGON VAKARGATJA A KIS ÍNYÉT DE A FOGACSKÁKNAK MÉG HÍRE HAMVA SINCSEN.NA DE MAJD ALAKUL .VISZONT MOSTMÁR FOROG ELŐRE HÁTRA,HASRÓL HÁTRA.AZ EVÉS ELÉG ÉRDEKESEN ALAKULT MERT AZ EGYIK VÉDŐNŐ SZERINT CSAK ANYATEJET KELLENE KAPNIA A MÁSIK SZERINT MÁR AKÁR HÚST IS EHET. NA ÉS DÖNTSD EL MI A JÓ.DE SZIK MÁR ALMÁT,RÉPÁT ,TÖKÖT,BARACKOT,CÉKLÁT.JA ÉS IMÁDJA A 100%OS ÜDCSIT AMI KIFEJEZETTEN ILYEN PICI BABÁKNAK VAN. NA MEGYEK PUSZIKA NEKTEK!!

Kép


JACQUELINE!ÉN NEM TUDOK ILYENRŐL DE HA HALLOK V.MIT ÍROK.

Kép


Sziasztok!

Hami!
Igen, észrevettem. :lol: Majd legközelebb. Amúgy jó volt, bár jó későn értünk oda. Jött Geri is és az ő ütemében a gyaloglás rémesen lassú.
Volt használtruha börze is. Nem igazán van használt ruhájuk a gyerkőknek, de most vásároltam,mert tényleg újnak néznek ki.

Amúgy Geri jól van. Gyulán is minden rendben. Megdícsérték nagyon, hogy milyen okos, ügyes.

Most még jól be is vásároltunk, mert holnap lesz Geri névnapja és jönnek a vendégek. Sütök egy két dolgot. Hiegtállesz. Így már ma elkezdem sütni a fasírtot és miegymást!
Puszi mindenkinek!
Anikó

Kép

KépKép
 
 


Helló Anyko!
SOK BOLDOG NÉVNAPOT GERINEK!!! :lol: Remélem jó lessz a buli , nem fáradtok el nagyon és sok szép ajándékot kap Geri! :lol: :lol:




Helló Hami!
Az nagyon izgi ha már vakargatja az innyét Sanyika :lol: , bár lehet, hogy úgy jártok mint mi, hogy Boginak csak 11 hónaposan bújt elő az első kuszi.( bár szenvedni szenvedett tőle már több hónapja :? ), de aztán megtört az "átok " és most 21 hónaposan kinnt az összes foga :lol: , bár még hátul az egyik örlő nincs kinn teljesen , de nem sok híja!Az evésről csak annyit, hogy nálunk is az egyik védőnő ezt mondta a másik azt, de igazi segítséget senki nem jelentett.Én is hamar kezdtem a gyömit 4 hon ,és már 6hón adtam a husit is.(Bár nekem nem volt tejcsim már ekkor, és nem nagyon fogadta el a tápszert sem :cry: , és mégis csak felnő :lol: )Most mennem kell! Jók legyetek.Puszi

Kép
 


Sziasztok!

Szexi!
Köszönöm Geri nevében is! :)

Jól vagyunk, csak el vagyok veszve. Geri itthon van még mindig. Taknyos és köhög. 3-án mehet oviba.
Közben takarítok, nagyokat sétálunk a jóidőben, stb...
Bogi? Jól van? Várja a mikulást? Karácsonyt?

Geri teljesen odavan ettől az ünneptől. Minden nap elmondja, hogy mit szeretne kérni. MÉg az a szerencse, hogy tudja mit akar, nem csapong.

Hami!
Nem jöttök a babaklubba? Pedig olyan jó lenne. Én mostmár minden pénteken megyek. Szeretem.
Most beszéltük meg, hogy december 7-én pénteken babaruha börzét tartunk. Próbáljuk toborozni a mamikat, hogy jöjjenek árulni. Jó lenne, ha ez beindulna. Már 2-en vagyunk, akik megyünk, vagyis akiről tudok. Olyan jó lenne. Egy halom ruhánk van már, amit dobozokban tárolok mostmár, mert nem fértem el a szekrénybe.

Készültök az ünnepekre? MI már igen. Bevásároltunk a hobby boltban és jövőhéten alkotunk Gerivel. Úgysem megy oviba, mert beteg. Legalább csinálunk valami hasznosat.

megyek, mert Zsófi felébredt.

ja, mit csináljak, hogy akilók ne felfele, hanem lefele mennjenek? Iszonyú, hogy mióta megvan Zsófi 6 kg-t híztam. Ilyen kövér még életemben nem voltam!!!! ettenetes. ha szopi már nem lesz, akkor tudom hogyan fogyjak le, de addig is, van avalami tipp, mit csináljak, hogy megáljon a gyarapodás??? SOS!!! :cry: :cry: :cry:

Puszi!
Anikó
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anyko 2010.01.04 16:29-kor.

Kép

KépKép
 
 


Sziasztok!

A békési védőnők segítségével babaruhabörzét szeretnénk tartani Békésen a Müv. központban december 7-én 9-től.
Kismamarucik, baba-,és gyermekruhák, játékok, babafelszerelések. Mindent ki lehet hozni, ami már nem kell, de másoknak még jól jöhet.
Most próbálkozunk először.
Ha van itt valaki, aki szívesen eljönne, akár messzebről is, jelezze ebben a topikban!
Ha ez jól sikerülne, akkor 1 éveben 3x 4x is lenne.
Remélem lesz sok sok érdeklődő!

Volt már itt használtrucis is és nagyon jól ment neki. Eért gondoltunk arra, hogy mi anyukák is összefoghatnánk és tarthatnánk egy börzért!
Pénteken tudom meg, hogy mennyien jelentkeznek ( 10 fő jó lenne minimum ) és melyik termet adnák nekünk.

Anikó

Csak bemásoltam a babaszobás topikomat. Adjátok már tovább légyszi! Olyan jó lenne, ha minél többen tudnának róla. Később jó lenne, ha be tudnánk szerezni cégeket is. :)

Most rohanok, mert egészségügyi sétára megyünk a két beteg gyerkőccel!
Puszi!
Anikó

Kép

KépKép
 
 


Helló csajok!
Mér jó régen nem írtam :oops: , de mostanában nagyon el vagyok havazva!Már ezerrel készülök a karácsonyra.Amúgy jól vagyunk, Bogi picit szipogós, de nem vészes!Nekem picit kapar a torkom, de ez sem vészes.Remélem már senki nem beteg!!!
Hami !!!!Merre vagy????Megbántottalak? Ne hagyjatok itt magamra!!!!!
Puszi

Kép
 


Szia Szexi!

Vagyok én csak készülök a börzére, Geri is itthon, Zsófi nyűgös korszakát éli. Szreintem jön a foga, mert nem szokott így sírni és ha felveszem is sír. ha masszírozom az innyét, akor kicsit alábhagyja. Szóval biztos fogacska van a dologban. :(

Gyógyuljatok! Karácsonyra fittnek és szépnek kell lenni! Mondogatom ezt magamnak! :)

Ha Gabi hazajön, lehozza a padlásról a dobozokat és végre díszítünk, hisz olnap már Geri nyitja az első zsákot az adventi kalendáriumban. Jajjj, nagyon szép van eki. Még 3 éve vettem. Örök darab. Majd mutatom, jó?
Nem lesznek benne édességek, vagyis pár szalon cukor biztosan. Inkább Thomas vagonokat, thomas tetoválást, fürdő sókat, tablettákat teszek bele. Nagyon boldog lesz. :)

Ablakmatricáztunk is. Azért csináltunk 1-2 dolgot. Meg is mutatom jó? Illetve most hozta barátnőm a többi kelléket a dekorációkhoz. Alig várom, hogy neki essek!

jaj és 7-én babaruha börze!!!!

Puszi!
Anikó

Kép

KépKép
 
 


Jönnek aképek. :)

Geri alkotása:
Kép
hópihék. Nem mlátszik, de gyönyörűen csillogank!!!!
Kép
Ajándékkísérők! Jó nagyok. Karácsonyfára aggathatók!
Kép

Kép

KépKép
 
 


Majd még rakok fel képeket, csak fotóznom kell.
Addig is ezt küldöm mindenkinek! :)
Puszi!
Anikó

Kép

Kép

KépKép
 
 


hello csajok
Jo régen nem írtam, de ti sem viszitek tulzásba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nagyon aranyosak a karácsonyi dekorációk, ez jó, hogy ennyire készültök az ünnepekre! Mi még ilyesmit nem csinálunk( de majd jövőre) .Amúgy semmi újság nincs , jól vagyunk.Nem tudod Hami hol van? Annyira el van tünve, hogy csuda!!Nem tudom mi lehet vele! te tudod? Remélem Geri teljesen meggyógyult már!És Zsófi , hogy van a nagylány?Tegyél föl megint képet!Igyekszem én is többet írni!!Lassan megyek szunyálni! Jo éjszakát és szép álmokat!puszi

Kép
 


Szia Szexi!

Nem tudok semmit sem Hamiról. :( Nem tudom mi lehet velük. Hátha hamarosan jelentkezik. Lehet elkezdett sanyika mászni és nem ér rá Hami a géphez ülni. :)

Mi jól vagyunk mostmár. Mind akét gyerek meggyógyult szerencsére. Geri ma mehetett először oviba. nagyon várta már. Meg én is. Sokszor nem tudott mit kezdeni magával. Pedig ő amostani gyerekekhez képest nagyon jól el tud játszani. Meg sétáltunk is, alkottunk, de hiányoztak neki a gyerekek.

Kicsit lazábbak lesznek a napok, hogy Geri nincs itthon. Bár Zsófi nyűgös. Biztos a foga, nem tudom. Nem látok semmit sem.
Meg az idő is. Meg már menne a drágám. Tegnap óta próbálkozik a kúszással. Nem nagyon megy, de erőlködik. Próbálja a fenekét is felemelni a lábát is maga alá húzni. Majd megpróbálom lefotózni.
Rakok fel képet. :)
Nem is kérdeztem. HOgy tetszett Boginak a hó? Sajnos elolvadt, de nálunk akertben 3 napig megmaradt. A hósesésben jót sétáltunk. Élvezte Geri is nagyon.
Felállították a város karácsonyfáját is. Tegnap elmentünk megnézni. :)
Ti jól vagytok? Mit csináltok a lakásban, ha nem tudtok sétálni? Bogi eljátszik?

Megyek,mert még pizsiben vagyok! :o :lol:
Puszi!
Anikó

Kép

KépKép
 
 


:wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anyko 2010.01.04 16:29-kor.

Kép

KépKép
 
 


:wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anyko 2010.01.04 16:29-kor.

Kép

KépKép
 
 


Helló Anyko
Zsófi nagyon tündéri kiscsaj :lol: .Ez az idő nagyon elborzaszt.Bogi egész jol el van a lakásban, bár ha nem lehet kimenni azt nem viseli jol.Hozza az overál kabátját és a sapit, hogy vegyük föl.Sokat olvasunk, rajzolunk, mesét nézünk.Bár hosszu lessz a tél, nem tudom hogy fogjuk bírni!A fenyőfátok nagyon szép! Tegnap Békésen keresztül mentünk csabára és akkor láttam.Nekünk még nincs is feldíszitve, de már a fények itt is ki vannak téve a poznákra.Az Boginak is nagyon tettszik.Remélem Hami is előkerül , nem beszélve Ibiről! Nem tudom mi lehet szegénnyel!
Örülök, hogy legalább te kitartasz. puszi

Kép
 


SZIASZTOK!BOCSIKA HOGY ILYEN SOKÁIG NEM JÖTTEM,ANNYIRA EL VOLTAM VESZVE,DE ITT VAGYOK.KÉSZÜLÖK A KARÁCSONYRA .CSINÁLOM A DEKORÁCIÓT MEG GONDOLKOZOM HOGY A KAJA MI LEGYEN.RECEPTEK UTÁN KUTATOK EZERREL.TI MIT ESZETK MAJD?ÉN MINDIG MÁST CSINÁLOK DE MOST NEM TUDOM MIT FŐZEK.HA VAN ÖTLETETEK OSZÁTOK MEG VELEM LÉGYSZIKE. :lol:
ANYKO! ZSÓFIKA EGYRE CUKIBB!!ÉS AMIKET GERI CSINÁL IGAZI REMEKMŰVEK!!REMÉLEM EGYSZER SANYIKA IS ILYEN ÜGYES LESZ.HOGY SIKERÜLT A BÖRZE.SZERTTEM VOLNA ELMENNI DE NEKEM MINDIG KÖZBEJÖN VALAMI.HÁT SZEGHALMON A KÖZJEGYZÖ NEM PONT AKKORA ADOTT IDŐPONTOT?!ÉS IGAZÁN KELLENE MÁR TALÁLKOZNUNK.REMÉLEM SIKERÜL MÁR VÉGRE. :D TE MOSTMÁR MINDEN PÉNTEKEN MÉSZ?
SZEXIMEXI!KÖSZIKE AZ AGGÓDÁST NINCS BAJ .HOGY VAGYTOK? A LÁNYKÁD JÓL VAN?VÁRJA MÁR A JÉZUSKÁT? MI VETTÜNK EGY MÁSZÓ MIKULÁST AMIT FEL KELL LÓGATNI ÉS VILÁGÍT IS SANYIKA TELJESEN ODA VAN ÉRTE .MINDEN AMI VILLOG ÉS VILÁGÍT NAGYON MEGBABONÁZZA. MIT KAP BOGI KARÁCSONYRA?

MAJD RAKOK FEL KÉPET MERT NAGYON SOKAT FEJLŐDÖTT MÁR AZ ÉN KIS ANGYALKÁM.MOST MEGYEK LEGYETEK JÓK.PUSZI NEKTEK

Kép


Kép Kép Kép

Kép


Sziasztok!

Hami!
Jó, hogy újra itt. Bár közben láttam, hogy van egy hasfájós topikod is! sanyikának fáj a hasa? Mitől? Szegénykém!
De hatalmasat változott, mióta nem láttam róla képet. Miket csinál már?
Zsófi most ott tart, hogy letolatott 2x is a nagyágy közepéről. És mostmár kezdi azt is, hogy maga alá húzza az egyik lábát és próbálja a fenekét felemelni.
Összeraktuk az etetőszéket is, bár még nem evett benne, csak kipróbálta.
Tényleg! A babaruha börze most pénteken lesz 9-től s müv központban balra a kisteremben. lesznek használt és új rucik is. Gyere el ha tudsz!
Mi is nehezen indulunk el a városba, mert Zsófi 8-9 közt kel, van, hogy 10-kor. De azért úgy csináloma dolgom, hogy tudjunk menni minden nap a városba levegőzni. Tegnap is voltam vele az esőben. :) Olyan jó volt.
Karácsonyi menü? Még nem tudom, de Gabi teljesen vegetáriánus, én sem annyira vagyok oda a húsért, de Geri miatt biztos lesz hús is. Amúgy rántott hagyma, padlizsán, sajt ( pálmából készült ) rizs, Gerinek sima rántott hús, mert csak azt eszi meg a húsok közül.
De régen én karácsonyra azsaltszilvával töltött csirkemellett csináltam, illetve vettem gesztenyét és azzal töltöttem meg a húst. Rendesen bepaníroztam és kirántottam.
Nagyon finom, csak olyan macerás a gesztenye.
Levesnek pedig tejszínes citromos pulykaragu volt. Most nem tudom.
Sütik közül lesz lekváros papucs, almás pite, valami torta, és persze sok sok mézes. 2 féle is. Ha kell recet, írok! :)

Szexi!
Jövőre minket is elér az, hogy ilyen időben mit csinálunk majd Zsófival. De ha itthon van Geri, nem lesz gond.
Ibi itt van a babaneten a kispestiek hol vagytok topikban.:) Odaköltöztek Marcusszal.

Megyek, összeszedem magam, mert indulunk a városba, ha ébred Zsófi és eszik.
Puszi!

Kép

KépKép
 
 


helló hami!!!!
Teljesen el voltál veszve :cry: , már azt hidtem cserben hagytál minket.Sanyika rettentő sokat nőtt!! :lol: Kész nagyfiú, jöhetnek a csajok! :lol: A főzés nagyon nehéz, de én marhahúslevest, töltött káposztát, salátá éshideg sültet csinálok.Ez mind olyan étel ami eláll a hűtőbe 1-2 napis és akkor nincs gondom a főzéssel.a amugy is sok olyankor a vendég .Beigli, mézes zserbó, meg valami kiszúrós süti.Ennyi lesz a menü.
Boginak rendeltem a Tullitól játékkonyhát , nagyon meg vagyok vele elégedve, ahhoz még egy pár konyhai kiegészítőt veszek.


helló Anyko!!
Megkerestem Ibit a másik topikba, és örülök ,hogy jol vannak.Sajnálom, hogy elment tőlünk.Valami finom mézes kiszúrós receptre vevő lennék, ha van :lol: ?Tavaly amit sütöttem az olyan kemény maradt, hogy nem lehetett volna megrágni. :oops: Mondta apukám , hogy ez nem az ő bolti fogához való! :roll: Nem jött össze! Megyek mert Bogi ébredezik!

Puszi mindenkinek

Kép
 


SZIASZTOK!ÍGY UTÓLAG IS BOLDOG MIKULÁST MINDENKINEK!MIT KAPTAK A CSEMETÉK A MIKULÁSTÓL?GONDOLOM VOLT SOK KIS PIROS CSOMAGOCSKA :lol: .NÁLUNK BÉBI ÜDITŐT KAPOT A GYERKÖC,MEG EGY ZENÉLŐS KIS TV-SZERŰ JÁTÉKOT.FOROGNAK BENE A CSILLAGOK.TISZTÁRA ODA VAN ÉRTE. CSOKIT MÉG NEM KAPOT HISZEN FOGACSKÁJA SINCS.DE MI AZÉRT APÁVAL FALTUNK MINT A TORKOS KIS BOCSOK.MENNYI CSOKI FÉR EL EGY CSOMAGBAN SZINTE HIHETETLEN :D

ANYKO! SANYIKA MÁR OTT TART HOGY TELJESEN FOROG JOBBRA BALRA,MINDENT MEG TUD FOGNI .ISZIK POHÁRBÓL,DE HA CUMISÜVEGET KAP AZT EGYEDÜL TARTJA MEG TELJESEN.EVÉSNÉL ELŐRE KINYITJA A SZÁJÁT MIELŐTT A KANÁL ODA ÉRNE.HATALMAS ADAGOKAT LENNE KÉPES BEFALNI HA HAGYNÁM.MÁR MINDENFÉLÉT ESZIK.HÚST,RÉPÁT,TÖKÖT,ALMÁT,BROKKOLIT,CÉKLÁT.NA ÉS TI MIT ESZETK MÁR? JA ÉS JÖHET A MÉZES RECEPT .ÉN MOST KAPTAM EGY TÚRÓS KUGLÓF RECEPTET ÁLLÍTÓLAG NAGYON FINI.HA KELL SZÍVESEN LEÍROM

SZXIMEXI! HÁT IGEN NAGYON ELVOLTAM DE NEM HAGYNÁLAK BENNETEKET SEMMI ÁRON CSERBEN :D DE EZ AKARÁCSONY ANNYIRA LEFOGLAL.EZ AZ ELSŐ KÖZÖS A FIAMMAL ÉS SZERETNÉM NAGYON EMLÉKEZETESSÉ TENNI.IGAZ Ő MÉG NEM FOG RÁ EMLÉKEZNI ,DE MI ANNÁL INKÁBB. :lol: ZSERBÓ?AZ NAGYON JÓ A FÉRJEM IMÁDJA DE MÉG SOHA NEM MERTEM CSINÁLNI.MINDIG A CUKIBÓL RENDELEK NEKI :oops: LEHET MOST MEGKELLENE PRÓBÁLNI.

NA MOST MENNEM KELL DE JÖVÖK ÍGÉREM!!PUSZIKA NEKTEK!!!

Kép


Kép

EZ A Kép

Kép

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: