Új privát üzeneted érkezett!

Szia Ildi!

Neked van Áron nevű kisfiad, ugye? A múltkor beszélgettünk a játszótéren, kisfiam Balázs, aki 2 és fél éves lesz hamarosan
puszilgatta a kisfiadat :D
Remélem, nem tévesztelek össze valakivel... :D
Jó lenne, ha benéznél és tapasztalatot cserélhetnénk...

Üdv, Orsi

Orsi

Balázs: 2004.04.29., Zsombor: 2006.11.01., Domonkos: 2008.04.17.
 
 


Szia Osoa!

Előkerültem közel egy vagy másfél év után!
Hogy vagytok mi van veletek?Balázs ?
Úgy látom mostanában nem nagyon jártok ezeken az oldalakon de talán még benézel valamikor!
Puszi!
Theo
 
 


Szia Theo!

Hát Ti? Mi volt /van Veletek?
Mi nem sokára négyen leszünk, most már bármikor indulhat a szülés.
Atka aug. végén szülte meg Dávid kistesóját, ő fiúcska, mi is kisfiút várunk.
Nálatok?
Remélem, még benézel, aztán én is jövök még, ha tudok :lol:

Puszi!

Orsi

Balázs: 2004.04.29., Zsombor: 2006.11.01., Domonkos: 2008.04.17.
 
 

 
 

Szia Osoa!

Írtam Neked a privát címedre!

Puszi!
Theo
 
 


Kedves Szülők!

Autizmussal élő gyermekek egyéni fejlesztését vállalom Budapesten.
Tel: 0620-972-2063
Martosné Gy. Edina
 
 


Szia Osoa!

De jó, hogy írtál!

Tegnap láttam Balázst a férjeddel a vegetariánus étterem előtt. Nagyon jópofa a biciklije. :D Zsombi hogy van? Hogy bírja az új élet kezdetét?(én hiszek a reinkarnációban). Tök jó, hogy a férjed besegít. Különben nagyon nehéz lehet, de gondolom, még így sincs megállásod.

Áron most kezdett sétálgatni a lakásban. Egész jókat tudunk már játszani együtt.

Majd írj, ha van időd!

Ildi


sziasztok!
hol van bölcsi az első kerületben?
köszi a válaszokat!
marcsi

KépKép

KépKép
 
 


Szia 2in1!

A bölcsi az Iskola utcában van. A Franklin utcai játszótérnél egy kicsit tovább kell menni a Clark Ádám tér felé, és ott már látni fogod. Nincs messze, és nagyon jó kis bölcsi, legalábbis én eddig csak jókat hallottam róla.

Gratulálok a gyerekeidhez!

Ildi


Ildi!
nagyon köszi!
marcsi

KépKép

KépKép
 
 


Kedves Fórumosok! Anyukák és Apukák! Tartsátok nálunk, a Szülők Házában fórum találkozótokat és egyéb családi rendezvényeiteket (szülinapi buli, stb). Kétszáz négyzetméteren, óriási játéktéren, sok-sok játékkal, beszélgetős és kávézós sarokkal, óriás csúszdával várunk titeket! Címünk: XI. kerület Eleven Center, Rétköz utca 7. Előzetes bejelentkezés alapján árainkból 10% csoportos kedvezményt adunk. Állandó programjainkat a http://www.szulokhaza.com/szulokhaza_programok.html honlapunkon olvashatod. Amennyiben csak Ti szeretnétek aznap játszani, az egész játszóházat is kibérelhetitek, sőt, még szakértői, illetve egyéb programokat is szervezünk nektek.
 


TÁRSASÁGBAN JOBB!...
Sziasztok!
Gyógytornász vagyok és én is kisbabát várok... (aug 25-re)
A Batthyány tér közelében, a Fő utcában dolgozom, s keresek olyan ("hasonló korú") kismamát, aki szívesen tornázna velem heti 1-2 alkalommal. A hely nagyon kellemes és tiszta, 6-7 fő kényelmesen elfér. Polifoamot sem kell cipelned, esetleg egy törülközőt...
Úgy gondoltam, természetesen én a tornáért nem kérek díjat, csupán a terembérletért kellene néhány száz ft-tal beszállni.
Várlak szeretettel, írj az info@atma.hu-ra, ha bővebb információt szeretnél.
Ja, és ha jól érzed magad velünk, később csinálhatunk babamasszázst, intim tornát, alakformáló tornát, stb is... :)
Várlak szeretettel:
Acsádi Gabriella
Gyógytornász-Kismama


Farsang 2007 február 24-én szombaton!
Farsang, jelmezvásár, jelmezbemutató jelmezbál!

http://www.szulokhaza.com/szulokhaza_pr ... ujabb.html

Helyszín:

Szülők Háza Családi Központ és Játszóház
Budapest XI. Gazdagrét, Eleven Center
1118 Bp., Rétköz utca 7. I. emelet (P2 szint)

Program:

10:00 - 11:00 Kreatív játékok, kalandfal, alkotó
foglalkozás (kézműves)
11:00 - 12:00 Varázserdő: zenés drámajáték a
gyerekek részvételével
12:00 - 13:00 Jelmezvásár, könyvvásár,
arcfestés, farsangi köröm az anyukáknak
- szünet -
16:00 - 17:00 Kreatív játékok, kézművesség,
kalandfal
17:00 - 18:00 Bábelőadások
Hol lakik az idő?
Manómese
18:00 - Zenés jelmezbemutató: mutasd meg
magad, és ha kedved van, mondj verset, énekelj,
táncolj az otthon készített, vagy a délelőtt itt
vásárolt jelmezedben; ajándékok a résztvevőknek.

Árak:

Gyerek jegy:
1.500,- Ft / gyerek (1-14 év)
Kísérő jegy:
500,- Ft (14 év fölött)
Családi jegy:
3.000,- Ft / család
 


Szia Ildi!

Na megleltelek :lol:
Remélem, jobban telnek napjaid. Amúgy hallottam arról, hogy a lelkiállapotod, babához való viszonyod is állhat a rosszullétek mögött. Ha ez érdekel, vannak erről írásaim...

Ma is voltunk a fenti játszón. Remélem, oda fogunk járni, mert ma is sokkal jobb volt odafent az idő. Balázs haza se akart jönni...

Nagyon elgondolkoztam a lakás-ügyön. Tök jó, hogy Nektek így sikerült. Lehet, hogy nézek is hirdetéseket.

Na megyek is, majd még benézek.

Szia, Orsi
 
 


Sziasztok első kerületi anyukák! becsatlakozhaztok, mint leendő anyuka? ha minden jól megy, június elején szülök, és szívesen vennék majd mindenféle hasznos infót tőletek, pl hogy milyenek itt a gyerekorvosok...én ugyanis mindössze két éve élek Bp-en, így nincs ilyen tapasztalatom:)

GABI, olvastam, hogy tartanál gyógytornát, engem érdekelne, merthogy a közelben vagyok:)
 
 


Szia Osoa!

Már egy kicsit jobban vagyok, de érdekelne amit írtál, elképzelhető, hogy a hozzáállásommal van baj...

A lakásnak nagyon örülünk, tegnap voltunk felméretni, hogy mennyi lesz a felújítás, még nem jött meg az árajánlat, de a teljeskörű felújítást most biztos nem fogjuk tudni fedezni. Pedig gyönyörű lenne! De majd máskor. Egyenlőre csak a legfontosabb dolgok férnek bele. Így is nagyon boldogok vagyunk. :P

Ti is költözni szeretnétek? Most viszonylag alacsonyan vannak az árak, ahol mi néztünk, mindenütt már régóta árulták, és lehetett alkudozni. Tudjátok már hogy merrefelé akartok?

Képzeld, most voltam nyakiredő szűrésen, és kiderült, hogy már a 15. héten vagyok. Nagyon meglepődtem, és én úgy tudtam, akkor már nem is látszik a nyakiredő. Ennek ellenére le tudták mérni. Hát szerinted ez hogy lehet?

Remélem, jól vagytok! Délelőtt vagy délután szoktatok fölmenni a játszótérre?

Majd írj, ha van időd:

Ildi


Sziasztok!
Régen jártam a babaneten. Régebben rengeteget irogattam itt. A Mátray utcában lakunk, Fiampéter a Toldy utcai oviba jár, mindjárt öt éves.
 
 


Szia Zsunya!

Az én kisfiam is a Toldy utcai oviba fog járni pár év múlva. Írnál pár szót róla, hogy milyen? Péter szereti? Az óvónők kedvesek?

Előre is köszi:

Ildi


Én nagyon meg vagyok velük elégedve. Péter szívesen megy oviba. Teri néni az egyik óvónénink, aki az igazgatóhelyettes is egyben. Nagyon odafigyelnek és szerintem minden tőlük telhetőt megtesznek, hogy a kicsik jól érezzék magukat, amellett, hogy megtanuljanak minden fontos dolgot.
nagyon kicsi az udvar, ezért a környező játszóterekre szokták kivinni őket, illetve fel az ágyúkhoz a sétányra. Minden nap van valami rajzolás/festés/ragasztgatás. Csodaszépeket szoktak együtt csinálni.
Nincs szerencsére tévéztetés, mesenézés. Illetve mikor az influenza miatt 3 óvónő volt bent a 4 csoportra, akkor volt. De ez igazán speciális helyzet volt.
Van zeneovi, népitánc, angol, úszás, korcsolyázás. Semmi nem kötelező persze. Szoktak menni Kaláka koncertre a Millenárisba, illetve az óvódának van bérlete a Bábszinházba, úgyhogy oda is szoktak menni.
Szóval nekünk jó. Jó szívvel merem ajánlani!
 
 


Szia Zsunya!

Nagyon köszi a választ! Egészen megnyugtattál, biztos nagyon jó lehet!
És tudjátok már, hogy majd melyik iskolába fog járni Péter?

Ildi


Kedves Fórumozók!

Szombaton 5-kor Szalóki Ági énekel a Szülők Házában, gyerekeknek, és
felnőtteknek egyaránt élmény lesz, mindenkit várunk.
Több info: http://www.szulokhaza.com/szulokhaza_pr ... ujabb.html
Ági ezúttal zenész-barátai társaságában, Lamm Dávid gitár-, és Pálhegyi
Máté fuvolaművésszel lép föl. Nem érdemes kihagyni!
 


Téged is vár a Szülők Háza Családi Központ és Játszóház

…mert TE is fontos vagy!

Kényelmes karosszékben dőlhetsz hátra, újságot olvashatsz, internetezhetsz, kávézhatsz, beszélgethetsz, amíg gyermekeid igényes és biztonságos környezetben, szakképzett munkatársaink felügyelete alatt játszanak.

Rendelkezésedre áll masszázs, vagy éppen manikűr-pedikűr. Legyél bár várandós, vagy „friss” kismama. Tornázhatsz, jógázhatsz, de választhatsz tanfolyamjaink közül is. Büszkék vagyunk rá, hogy központunkat egyre több apuka látogatja!

Felnőtt programjainkon kreatív gyermekfelügyeletet biztosítunk!

Nem vagy egyedül! Kérdéseidre választ kaphatsz szakembereinktől egyéni, vagy csoportos beszélgetéseinken.

De, ha gondolod, el is intézheted ügyes-bajos dolgaidat, vagy éppen be is vásárolhatsz.
Ne aggódj, mi vigyázunk szemed fényére!

Gyermekprogramjainkat is igyekszünk élvezetesé tenni a számotokra, így azok aktívan mozgósítanak majd Titeket is.
Így a gyermekeitek - a szülői mintát követve - bátrabban be tudnak kapcsolódni a játékba, és Ti gyermekeiteken keresztül újra átélhetitek a játék a zene örömét.

Levesszük válladról a terhet!

Tartsd nálunk - az ország legnagyobb nappalijában – gyermeked, vagy akár a nagyi születésnapját!

Gyere velünk táborozni!

Programjainkról bővebben a www.szulokhaza.com, weboldalunkon olvashatsz, vagy ellátogathatsz hozzánk személyesen a XI. ker. Rétköz u.7 alatt található Eleven Centerbe, ahol szeretettel várunk Titeket, minden nap 9-19 óráig.
 


Kedves anyukák és csemeték!
Fiatal iparművészként gyerekszobák meseszép kifestését vállalom!
Ha bizalmat kapok, kedves figuráimmal megtöltve, meséssé varázsolom gyermeke szobáját, segítek megvalósítani álmait elképzeléseit.
Kifejezetten egyedi elképzelések megvalósítását tervezem, saját figuráimmal karaktereimmel dolgozom, Walt Disney-t ha lehet szeretném elkerülni...


A szoba adottságait az ön elképzeléseit, álmait figyelembe véve arra törekszem, gyermeke a legnagyobb örömét lelhesse leendő szobájában.



Rólam és a munkáimról itt lehet egy kicsit többet megtudni:


http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=199434

Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


Szabadidőben, jövedelemkiegészitésként otthon végezhető munkára keresek aktiv, kedves jelentkezőket. Nóra
Érdeklődni lehet:
p.eleonora@vipmail.hu
20/3348-932
 
 


Szabadidőben, jövedelemkiegészitésként otthon végezhető munkára keresek aktiv, kedves jelentkezőket. Nóra
Érdeklődni lehet:
p.eleonora@vipmail.hu
20/3348-932
 
 


Kedves I. kerületi kismamák, mamák!

Kérlek jelentkezzetek, az utóbbi időban nagyon eltűntetek!
Én most 16 hetes várandós kismama vagyok és szívesen ismerkednék más anyukákkal a környéken. Klassz lenne ha tapasztaltabb anyukák is írnának, hogy a környéken hova érdemes játszótérrre menni. A picivel milyen szórakozási lehetőségek nyílnak a kerületben. És egyáltalán jó lenne megismerkednünk egymással.

Nóra

Kép
 


Sziasztok!
Én már elköltöztem a kerületből Szentendrére, de talán Osoa, te még ott vagy az I. kerületben, ezért is írok ide. Nem lenne rossz, ha előkerülnétek, érdekelne mi van veletek. Láttam, egy darabig tartottad Teoval a kapcsolatot, aztán ez is kifulladt. Talán eladtátok a lakást?
Teo, ha esetleg olvasod, veled minden rendben? Visszamentetek dolgozni?
Hát, így elég nehéz kommunikálni, csak reménykedhetek, hogy visszanéztek.
Készítettem egy honlapot: www.rongybabaruha.hu címen. A Kapcsolatban megtaláltok, jelentkezzetek, ha van időtök!
Puszi, Tünde
(ex. Atka- elfelejtettem a jelszavam:)))
ketunde
Szentendre
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron