Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Megvolt a válóper ma és kimondták a válást is!!! :D :D :D :D
Nem lesz több tárgyalás, tökrendes volt a birónő!!!

Klára! Holnap jobb lenne, ha nektek is jó... irok priviben cimet...

majd jövök! pusza
Vendég
 


Ági, ez szuper hír! Akkor nem kell vacakolni a név-átírással stb. :)
Holnap pont nem jó, mert Jankát viszem ovis hittanra. Szerda?
 
 


Jó a holnap Klára! Csak ird meg, hogy kb. hányra értek ide és akkor hozom el énis a fiúkat az oviból előbb... :)
Egyébként Ady Endre u. 11. a követséggel szemben... a kapucsengőnk 1-es és Bencze van kiirva rá...
Vendég
 

 
 

Ági, fél 5 után valamivel, jó?
 
 


Ági! Szuper hír, h kimondták a válópert ... ezek szerint hamarosan mehetünk hozzád vacsizni?! Ha még áll az ajánlatod, hihihi :P :wink: :twisted: :P :wink: :twisted:
Persze részemről ez még odébb van, ugyanis hétfő hajnalban teljesen bekrepált a derekam. Kicsit fájogatott már a múlt héten is, de nem tulajdonítottam neki jelentőséget ... hétfőn 8-kor a szopi után behajoltam kicsi fiammal a kiságy fölé, hogy fektetem ... és úgy maradtam. Őt is csak nagy nehezen a kezénél és lábánál fogva belógattam, mert nem tudtam már lejjebb hajolni...nagyon értetlenül nézett rám, gondolhatjátok!!! :roll:
Aztán lefeküdtem, h bekrémezem ... ez volt a legnagyobb hiba! Fél 10 volt mire minden erőmet összeszedve feltápászkodtam ... és kivonszoltam magamat a nappaliba a mobilomért... ekkor már zokogva hívtam fel a férjemrt, aki lassan el is indult haza!
szerencsére családi házban lakunk és a szüleim alattunk laknak ... így felhívtam apukámat, h segítsen ... teljesen magatehetetlen voltam. Bevettem egy algópirint, de hiába ... hazaért a párom 1 körül és öltöztettek - addigra már a jobb lábamat sem tudtam emelni, kisugárzott a fájás és izzadtam, mint a ló...
Irány a Kapás utcai reumatológia, ahol 16-kor jutottam be... lumbágó isiásszal, állapította meg a dokinő... kaptam injekciót, meg fájdalomcsillapító és gyulladáscsökkentő tapaszt írt fel, meg derékövet! Tiszta nyomorék vagyok! :roll:
Persze szoptatni is csak ma reggel szoptathattam először, míg kimegy az injekció hatása ... közben rettegtem, h el ne fogyjon a tejem ... hisz azzal régóta problémám van... :shock:
Péntek este kontroll, de ez 2 hétig legalább el fog tartani szerinte, így gyógyszerek nélkül... :oops:
Még jó, h nagy a család és van minden napra vki aki ki tud venni mellém 1-1 szabadnapot, mert emelnem egyáltalán nem szabad, s manóka mégis csa 6660gr már!!!!!!! :twisted:
Szorítsatok nekem, h ezt könnyen átvészeljem...
majd azért próbálok jelentkezni... :wink:

Kép
 
 


Klára!

Teljesen jó. Akkor úgy hozom el a fiúkat, hogy bőven előtte hazaérjek...
Amit gondolsz, hozd el és megnézem...
Köszi előre is! Várlak titeket!

Ági
Vendég
 


Bogen jobbulást... Hú, ez aztán nem lehet könnyű...

Ági, megyünk, de most csak a mellcsikkel, mert egyszerűen nem találok semmit. :?
 
 


Bocsi Bogi az előbb nem reagáltam rád, csak anyáéknál voltam, oszt gyors irtam Klárának...

Nem irigyellek, ez nagyon nem jó dolog! És a lumbágó visszajön, ha múlik is, egy rossz mozdulat és annyi... nekem nem lumbágóm van, hanem repedt csigolyám, amivel szülnöm sem lett volna szabad egynél többet.... :roll: hááát, bátor voltam, anyám azt mondja, hogy bevállaltam a 3-at is... bár egyre rosszabbul viselem a gerincemet, nagyon tud fájni néha és ezen az sem segit, ha pihentetem! Gyógyszert pedig nem irnak, mert nincs rá semmi, ha szétcsúszik majd egyszer (remélem soha) akkor mütenek, addig nincs rá semmi! Legfeljebb Cataflam vagy Voltaren dolo, de azt most ugye elfelejthetem még egy ideig! Úgyhogy csak azért irtam, mert tudom, milyen rohadt érzés, amikor beáll a derekad... együtt tudok érezni veled! De javulj meg gyorsan, mert nélküled nem lesz csajos-buli... apropó.. azt akkor igértem, ha meglesz a házasságkötés is Zolival.. tehát amikor már tuti-fix a kép :lol: de be fogom tartani!!! :wink:
Vendég
 


Ági,
tudom, nem is sürgetésből meg követelőzésből írtam a "meghívást", hanem örömömben! Nagyon ráér ... úgysem tudnék most menni :wink: Addig legalább meggyógyulok!

Picit talán jobban vagyok, bár a tejcim kezd nagyon megcsappanni ... hiába fejem... emiatt azért aggódom rendesen! :?

Kép
 
 


Bogen, próbálj nem aggódni, mert a tejci leginkább pont attól megy el... Jobban vagy már?

Ági, Gellért mondta, mikor ma elmentünk a házatok előtt, hogy ugorjunk be a kalózhajóért, majd ő biztonságba helyezi egy-két napra, míg Atis már nem akarja széttörni. :lol:
Bocsánat az idegbajosságért, ez a mindennapos ceruzaelhagyás-téma a gyengém...
 
 


Ági, Klára: Látom jól sikerült a tali... Tényleg, medveme és norkini hova tűntetek?!

Tejci ügyben próbálok nyugodt maradni, de nem olyan könnyű... picit könyebben mozgok már, de tegnapezen felbuzdulva már sajnos hülye fejemmel többet fent is voltam... ma ennek iszom a levét! Csak én örökmozgó típus vagyok, alig bírom már idegekkel ezt a fekvést ... ma este kontroll :P

Kép
 
 


És ha már így ágyhoz lettem kötve csináltam még egy weboldalt... ha valakit érdekel extra szűz olívaolaj akkor szóljon, díjat nyert valóban tiszta, görög...3 féle van, egyik bio... www.olivaolaj.5mp.eu
Ezekkel a kereskedésekkel olyan jól el tudom magam foglalni, nagyon élvezem, h csinálom... pedig már le kéne lassítanom, mert így is rengeteg minden van ... :wink:

Kép
 
 


Sziasztok,
lustaíró is bejelentkezik,
Bogen, drukkdrukk gyors gyógyulásért! Én autóbalesetben törtem el a csigolyámat, 3x műtötték, abszolút együttérzésem! Micsoda szerencse, hog Bazsi nincs kézbe szoktatva.. na persze azért meg kell emelni napközben jónéhányszor!
Gyógyulj meg hamar! (ha mégis műtét, tudok egy abszolút tuti dokit, én gerincemhez is csak Ő nyúlhat :shock: )..
milyen jó, hogy van segítséged! Most itt vagyunk anyósoméknál, megint, eljátszanak Andrissal, így nyucinak van ideje interntezni meg holnap teniszleckét venni (nem vagyok normális, tudom)
Ági, válás: hurráá! Gratulálok.. jó lezárni hivatalosan is egy ilyen fejezetet, nem ?? Nálam a csúcs az volt, amikor az egyébként gyönyörűszép esküvői albumot elégettem a kandallóba (valahogy a tűzhalál tűnt egyedül elfogadhatónak, de akkor már ismertem a páromat)
Mit akartam még írni?
Millenáris: iiirtóra feltúrták , csuda ronda.. szerintetek lesz még zöldpéter játszótér?? :twisted: Most ott is ásnak

puszpusz, dobok még képeket, vigyázzatok magatokra!

KépKép
 
 


Kép Andris utazik mózesben

Andris síterepen, anyósom sétáltatja
Kép

KépKép
 
 


Andris egyre férfiasabb, már olyan kis markáns vonásai vannak! Nagyon édes!

Nehezen viselem ezt az ágyhoz kötött állapotot, tegnap és ma már jó sokat fent voltam és csináltam is rengeteg minden ... hát most iszonyat mód fáj megint!!! Nem bírom ezt a semmit tevést ... legalább agyalok, s építem az "üzletemet"! Arra jutottam, hogy webáruház formájában is meg fogok jelenni a neten az általam is forgalmazott termékekkel ... meg akkor már lehet, hogy feldobok használt babaruhákat, ezt azt! Bármit!
Úgyis élvezem az értékesítés adta lehetőségeket, szeretek netezni is - hát összekötöm a kettőt! És akkor gyorsan közvéleményt kutatok legalább köztetek: Ti vennétek neten tisztítószert, táplálékkiegészítőt, olívaolajat, élelmiszereket, kozmetikumokat?!?! :roll:
És ha igen, akkor inkább házhoz szállítást kérnétek vagy személyes átvételt?!
Majd ha elkészül a "webáruházam" jó lenne ha megnéznétek ... és "zsűriznétek"!
:wink: :wink: :wink:

Úgy rohan az idő, mindjárt 3 hónapos a kisfiam ... közben meg csak most született! Te nem érzed ezt Medveme?

Na,megyek mindenképp kellene már feküdnöm :roll:

Kép
 
 


Jó reggelt!
A derekam már sokkal jobban van, persze csak a derékövvel bírok ki sok fentlétet!!! Ma már nem lesz itthon senki segítségem, szép nyugiban egyedül fogok Manókázni ... remélem minden rendben lesz! Persze még lefexem majd, amikor ő alszik ... aztán jövőhétre talán visszaáll a régi kerékvágás ...
:wink:

Tegnap MEGJÖTT!!! :shock: Ez normális, hogy ilyen hamar?!?! :roll:
Még csak 3 hónapja szültem ...

2-3-4 :P

Kép
 
 


Sziasztok!
Na most meg engem ért baleset... Leestem a lépcsőn, a farkcsontomat nagyon megütöttem, alig tudok mozogni. :?
Bogen, ez valami vándorbaj, úgy látszik, örülök, hogy te legalább jobban vagy...
Netes vásárlás: megmondom őszintén, olyasmiben, ami kapható a közelben, nekem túl bonyolult. Inkább elmegyek és megveszem, akkor legalább látom élőben, megszagolhatom, megfogdoshatom, már amit lehet... Szóval a személyes benyomás az nekem fontos egy árunál. Képen nagyon más tud lenni minden. Ettől függetlenül szívesen megnézem majd a honlapodat, és így ismerősként még boltolás sem kizárt, de úgy magamtól nem hiszem, hogy rákeresnék.
Átvétel: jó, ha van lehetőség mindkettőre, személyes és futáros egyaránt. Kinek mi a kényelmesebb.
Megjövés: hát sajnos erre nincs igazán szabály... Van, aki mázlis módon egy évig szabad tőle, másnak pár hó és megjön, hiába szoptat igény szerint. nekem asszem 7 hó körül jött meg mindkettőnél. :(
Jó éjt, Klára
 
 


Te jó ég, Klára!

Remélem nincs nagy baj és hamar meggyógyulsz!!! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Köszi a véleményedet a WEBÁRUHÁZ-zal kapcsolatban. A többiektől is várom az ötleteket, kritikát, hogy valóban jó kis webboltot tudjak csinálni!!!

Megyek főzni meg teregetni...

...meg ha marad idő webboltot gyártani :wink: Olyan lelkes, buzgó vagyok!!!

Kép
 
 


Sziasztok!
Nagyon eltuntem :( Bocsi! Csak kozben Panka is baranyhimlos lett, konyhabutort szereltunk, farsang volt az oviban, vizsgaztattam a gyerkocoket a suliban,szoval hajtas volt.

Picit visszaolvastam! :)
Ági - a valopernek nagyon orulok! :) :) :)

Bogen- huuu ezt olvasni is remes volt! Ez mitol alakul ki? Regebben is volt lumbagod? Jo,hogy volt eddig segitseged! :) Milyen volt az elso par nap "egyedul"? Segitseg nelkul?
Webaruhaz- ne sokat vasarolok neten, igaz leginkabb babarucikat. De azt majdnem az osszeset ott szerzem be... :) Szoval jol hangzik ez az "uzleted" :) Ha a futar dija nem tul magas en szemely szerint azert vasarolnek ilyesmit neten,mert nincs idom kimenni megvenni v vonzobb valami oknal fogva mint csak ugy a polcon! Szoval futarra szavaznek...
Mensi - nekem ugy remlik 6 ho utan jott meg.

pumpoka- hogy viseled a pocakod? :)

Medveme- fotoegetes :twisted: jol hangzik. Andrisod mekkora mar??!!! Pedig meg csak most izgultal a szulesen!??!!!!

Klara Te szegeny!!!!!!!! :( Gyogyulj hamar!!!!!!

Nalunk porges van nagyon, Solymáron is beindult a zenebolcsi, van bebiszitterunk vegre (bar csak egyszer volt eddig elesben,de minden teljesen ok volt). Lakast rendezunk es keszulunk Jázi szulinapi bulijara. Jovo7vegen lesz, rengeteg gyerkoc, arcfestes, tombola meg ami kell, nagyon be van sozva :)
Ha sikerul csatolok Jázirol egy indian kepet (a rucija nincs rajta, azt az oviban vette fel :) )
 
 


Kép
 
 


Sziasztok!
Norka, de jó Téged is látni! :) Jázi az indiánlány nagyon vagány! :lol: Janka cica volt. :)
Lemaradtunk a bariról közben, pedig tényleg jó lenne már túllenni rajta. :)
Bazsi meg Andris tényleg csuda gyorsan nőnek, és nemsoká Zsófi is megszületik! :) Ági, mi van veletek, rég nem írtál! :) Remélem, minden OK!
Nem vagyok még jól, de azért már valamennyire tudok mozogni legalább, a hajolás még nem megy.
Gyerkők itthon vannak, mert síszünet van a suliban, itt boldogítjuk egymást. :) Na megyek is, pusz
Klára
 
 


Norkini: De jó, hogy itt vagy!!! És milyen szépséges a lánykád!

Hát, hogy mitől alakul ki fene sem tudja, még kamaszkoromban volt párszor idegbecsípődés, akkor azt mondták, hogy azért mert gyorsan nőttem ... most meg azt mondják, hogy mivel óriási volt a hasam, nagyon megnyúltak a hasizmaim és ezek még nem rendeződtek vissza, nem tartanak igazán, így a gerincemre és a hátizmaimra sokkal nagyobb terhelés jut, mikor emelgetem Balázst, aki már 7 kg. Hát vagy igen, vagy nem... nem tudom. Tavasszal majd el kell mennem MR vizsgálatra,hogy kizárják nem-e porckorong sérv ... ugyanis apukámnak is az van ...

Webáruház: csinálgatom, s lassan kész is lesz!!! Úgy tűnik a futárszolgálatok nagyon drágák, a postai csomag még mindig olcsóbb! 1490 Ft - utánvétesen, ha futártól kéri ezt az ember, akkor, hogy visszahozza a pénzt 2 utat kell fizetni, az meg kb 4000 -nél kezdődik... szóval, úgy hiszem marad a posta! Vagy pedig bizonyos kerületekbe én fogom kivinni a termékeket, autózni úgy is szeretek ... én meg ha felszámolom a benzin árát, mondjuk egy fuvar akkor is kijön 500 Ft-ból ... ezen filózok éppenséggel!

Ha már van kedvetek kukkantsatok be: http://www.bogen.boltaneten.hu/kinalat/

Aztán véleményeket, építő kritikát kérek :P

Klára, remélem Te is sokkal jobban vagy már ... :wink:

Na, megyek takarítani, mert délután vendégek jönnek ...

Kép
 
 


Sziasztok!

Bogi, szerintem nagyon jó lesz a webáruház, de hol fogod reklámozni? Vagyis hogyan tud hozzád tévedni a potenciális vásárló?
Az Aloe már ilyen drága? :( Mindig megakadok a szándék szintjén, pedig kéne itthonra, a gyerekeken állandóan keletkeznek kisebb-nagyobb sérülések.
Futár: a 12. kerületbe nem viszed ki? Az is közel van... A komám amúgy szokott futárkodni, ha szükséged van ilyen emberre, szívesen megadom az elérhetőségét, biztos nem kérne 4000 ft-ot. :) Annyiért én is elviszem bárhova, hihihi. :lol:
Hátbajok: férjemnek is porckorong-sérve van, nem is egy, de eddig még nem került vele kés alá... Néha bekattan, akkor 3 napig nem bír mozogni... Enyimhát sem az igazi, de lassacskán azért javul...

Pusz
Klára
 
 


Klára: Örülök, hogy javulgat a hátad ... a porckorongsérv kapcsán nekem is vannak tapasztalataim, apukám révén - neki is 4 helyen van - hát remélem azért ilyen fiatalon nekem nincs ... apukám sem hagyta magát még megműttetni, pedig ha bekattan szerintem egyre rosszabb neki...

Webáruház, ismét: igen, valószínű az 1,2,3,12 kerületekbe fogom kivinni a rendeléseket, meg mondjuk Budakeszi, Nagykovácsi ... vagy ahogy alakul majd!
Sajnos nagyon drága az aloe ... mert ugye minden EURO-ban van az FLP-nél és ahogy romlik a Ft, úgy drágulnak a termékek ... amúgy én nagyon szeretem az Aloe First-öt, tényleg mindenféle kis égésre, bármire használjuk ... medúzacsípésre is tök jól jött pár éve!
A párom vastagbélgyulladását pedig Aloe Gél és a H&I-s Yucca kapszula gyógyította meg úgy, hogy a doki a kontroll vizsgálaton el sem hitte a változást!!! Mondtuk, hogy mitől, azóta ő is ajánlja a betegeinek, sikerrel ... pedig mikor az elején kérdeztük, ellenezte!
Ez az igazi visszaigazolás ... :twisted:

Ha beindul az üzlet, akkor lehet, hogy igénybe veszem majd a komád "segítségét" - de ez még biztos odébb van!
S hogy hogyan fognak rám találni?! Ez jó kérdés, először a neten ingyenes apróhirdetéseket fogok feladni, meg a startlap.hu megfelelő oldalaira próbálok feltetetni linket, az is ingyenes ... aztán majd kiderül!!!

Kép
 
 


És még egy kis aloe first ... rákerestem a neten pár webáruházra, ahol árulnak - hát, mindenhol drágább!!! Akkora hasznokat tesznek rá, h eszméletlen! Pl a bioszállítónál majdnem 9000 Ft
http://www.bioszallito.hu/Aloe-first-fo ... ermek-1362
Azért az igen durva árrés!!!! Én adom 6500 Ft-ért... eszméletlen!!!

Kép
 
 


Na, mizu? Sehol senki?!
Képzeljétek éjjel úgy belázasodta, h se az algópirin, se a hűtőfürdő nem vitte le - 41,5 volt. Remegtem és minden bajom volt - az ügyeletet is ki kellett hívni - kaptam injekciót, úgy lement 40-re és még 2 ülőfürdő.... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
a bal cicim durrant be megint...és hiába fejem, nem jön semmi!!! Vörös az egész, duzzadt és irtóra fáj!!!!!!!! Nem tudom mi lesz ma éjjel, csak nem megy fel a lázam megint!!!!!! Most 37-re levittük...
Van ötletetek, hogyan szabadítsam fel a beragadt tejcit? Hiába masszírozom, borogatom... mit tegyek? :roll:

Kép
 
 


Bogen, hülyén hangzik, de meg kéne próbálnia a párodnak... Komoly. Kis masszázs és borogatás mellett. Ha hideg vízzel borogatod, a tej hajlamos elmenni, ha meleggel, az meg nem sokat használ, dehát ez van. Nekem az Avent jól kiszívta ilyenkor is, ha nagyon beragadt.
És minden szopi előtt egy picikét fejjél, hogy a babának könnyebb dolga legyen. Csak annyit, hogy ne feszüljön.
 
 


Sziasztok!
Bogen- a melegviz alatti masszirozas segit a csomokat kiszedni. Legjobban a bebi tudja ugy is kiszivni, csak segitened kellene fellazitani. Tok ciki, eleg reg volt ilyen mellgyuszim, de ha barkit felhivsz az LLL ligatol, biztosan nagyon szivesen segitenek akar telefonon, akar szemelyesen! ( http://www.lll.hu/ ). Remelem ma mar jobban leszel!
Webbolt tok atlathato, sztem jo! ami engem picit zavart,hogy mindenhez oda van irva,h akcio es egy ido utan zavaro volt :oops:
 
 


Ma Sünire a Tövis utcaba jott egy uj kisfiu. Mivel ez egy baratikorbol indult (az ottani foglalkozas) meg szoktuk unnepelni ha valakinek szulinapja van. Az uj kisfiu Süni elott koronat kapott ajandekba (egyik anyuka mindenkinek hozott) es foglalkozas utan tortat :) Szertintem legkozelebb nagyon elkeped majd,hogy miert csak egy sima zenebolcsis foglalkozas lesz :)

Klara- nem teszel fel fotot Janka cicarol? Nalatok is lesz szulinapi buli?????
 
 


Köszi a tippeket, csajszik!
Mindenfélével próbálkozunk, ma már a védőnő is kint volt neki sem sikerült lefejni semmit!!! Felírt a gyerekorvos Augmentin duo-t, ha 2 napon belül az sem segít akkor be kell mennem a János Kórházba, hogy megnézzék UH-gal... hát! :shock:

Webbolt - akció! Ez sem lesz mindig így, csak a nyitás örömére gondoltam... de márciustól már a legtöbb minden teljes áron lesz és csak pár dolgot akciózok le!!! De lehet, hogy tényleg zavaró ... majd meg is nézem ilyen szemmel és javítom... köszi! :oops:

Kép
 
 


Sziasztok!

Sajnos nem sikerült normálisan egy fénykép sem a farsangokról... Berakok azért egyet, de nagyon nem az igazi sajna...
Nem lesz most buli, mert nincs energiám, sajnos a lakásrendezgetéssel sem tudtam haladni "rokkantságomban", úgyhogy nincsenek olyan állapotok, és hétvégéig már nem is lesznek. :? Talán egy hónap múlva Gellértére már igen, és az ő osztálytársait reálisabb is meghívni, mert ott szorosabbak a kapcsolatok gyerekekkel is, szülőkkel is...
Jázinak mikor is van a szülinapja?
Zenebölcsi :lol:

Bogen, mellgyuszi rosszul hangzik... idáig nekem sose fajult, mindig sikerült kimasszírozni vagy kifejni... Remélem, az AB segít, és nem kell kórházba menned.

Pusz, Klára

Kép
 
 


Még egy hasonlóan béna (telefonos) a plébániai farsangról, ezen együtt látszik (vagy nem látszik) mindkét gyerkőc :wink:
Kép
 
 


Nagyon aranyosak a gyerkőceid!!!
Nekem is ilyen minőségű képek szoktak sikeredni... :wink:

Picit talán jobban vagyok - már nincs nagy lázam, 37.5.
Tegnap este persze még volt ülőfürdő meg minden - mert 39ig felment! Nem értem az esték miért nehezebbek...

TOTÁL MÁS:
Tegnap este kínomban már TV-t néztem, így keveredtem az ABLAK című műsorhoz! Ott egy mágneses technológiáról beszéltek, amivel gázt lehet spórolni, mert tökéletesíti a gáz égési mechanizmusát. Elgondolkodtatott a dolog, így ma rákerestem a neten, ha netán bárkit érdekel:
http://www.okospenz.hu/sporoljgazt.htm

Kép
 
 


Na, megvan a hivatalos weboldal, amit a műsorban mondtak:
http://www.reneval.hu/index.php?pageid=savings_home

De fent van maga a műsor is az MTV honlapján:
http://www.hirado.hu/videotar/?id=17344#asd

Kép
 
 


Sziasztok!
Jelentem, Janka is elkapta a barit. :roll: Kicsit azért rosszkor, mert holnap lenne programunk a régi oviban, vasárnapra színházjegyünk van (10 éve voltunk utoljára), aztán utána szombatra egy szülinapra hivatalosak, dehát ez van.
Norka, kb hány nap a lefutása? Már nem emlékszem, Gellértnél mennyi volt.
Gázos témát majd megmutatom a páromnak, én nem nagyon értek ezekhez a dolgokhoz. :oops: Bölcsész agyam van. :wink:
Pusz
Klára
 
 


Sziasztok!
Klára- nahhhat?! Bari? :) Azt hiszem kb. egy het volt, mig vilagosan latszott,hogy mar nem ferzot, csajom masfel het utan mar oviban nyomult. Nem tudjatok estere esetleg masra hagyni amig szinhazaztok? Nalunk nagyon lightos volt a lefolyasa mindket csajszinal, siman csak pottyosek voltak...
Gyerekeid nagyon helyesek!
Jázinak szombaton lesz a szulinapja es a bulija is, most szamoltam ossze hmmmm...28 emberke lesz a lakasban velunk egyutt, rimankodom,hogy jo ido legyen es kikuldhessem a bandat egy hatalmas bujocska partyra :)

Bogen- hogy vagy?

Kepzeljetek en ma hasmenessel ebredtem es delig folyamatosan klotyora jartam :) Nem tudom mi lehetett?! Utana mar rendezodott, szerencsere kisebbik dedem nagyon empatikus leny es ma nem nyaggatott sokat, pedig kettesben voltunk itthon, igy tanitani sem mentem...
Szombaton de. meg egy ovis kirandulas is tervben van, addig Apa elmegy a tortaert es baratainkkal feldiszitik a lakast csondben, nyugiban...
 
 


Norka, jó volt a buli? Isten éltesse a nagylányt így tegnapra! :)
Janka már tök jól van, pöttye sem jött sok új, már nem panaszkodik annyira a viszketésre sem.
Úgyhogy sikerült elmenni a színházba. :) Sőt a régi oviba is, persze csak Gellérttel.
Tényleg, valaki nem ismerős véletlenül közületek a Csatárka utcai rendelőben? Infókat gyűjtögetnék, mert még mindig a messzi dokinkhoz vagyunk bejelentve, és most kicsit bonyolult volt Jankát orvoshoz juttatni a barijával. :?
Jó éjt
Klára
 
 


Sziasztok!!!!!!!
MEGGYÓGYULTAM!!! Legalábbis végre nincs lázam, nem fáj a cicim, nem fáj a derekam, szóval minden a régi!!!
Voltam a mellemmel a János kórházban is, mert sajnos annyira nem segített semmi sem!
Mivel kamaszkoromban is többször (14-17 éves koromig) volt, hogy begyulladtak a tejmirigyeim, még le is is kellett szívni...most is ezzel hozzák összefüggésbe, hogy én ilyen típus vagyok és nem biztos, hogy jó ha szoptatok. Ezért is van, hogy havi 1-szer begyullad, bármit is csinálok ... csak egyre rosszabb! Nagyon nehéz megbarátkoznom ezzel a gondolattal, hogy hagyjam abba a szoptatást és apasszam el a tejemet - egyenlőre még próbálkozom szopiztatni - legalább még 1 hónapot!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Úgy összetörtem mikor ezt mondták ...

...közben Balázs szeme váladékozni kezdett megint, mint az első 6 hétben ... valószínű el kell mennünk a Heim Pál-ba könnycsatorna átmosatásra!!! Ezt hogy csinálják pontosan? Olyan szörnyen hangzik! :shock:

Mi a Pasaréti úti rendelőbe járunk, a Bíró dr. nénihez ... és nagyon szeretjük :P Szóval Csatárkában egyáltalán nem vagyok ismerős!

Norkini: Buli milyen volt?

Klára: Színház?! Hú, irigyellek ... mi is marha nagy színházba járók voltunk, így már most hiányzik ... pedig odébb lesz, hogy menjünk... :wink:

Kép
 
 


És két friss kép, ilyen a 3 hónapos kisfiam!!!!


Kép Keresi a cicit:)

Kép Csábos tekintet

Kép
 
 


Bogen, mielőtt szót fogadnál ennek a szopi-leállító tanácsnak, szerintem jó lenne beszélned egy LLL-es vagy IBCLC szopis tanácsadóval, mert ez tényleg rosszul hangzik.
Nem tudom elképzelni, hogy ez az egyetlen megoldás...
[url=http://www.iboly.hu/Rózsa Ibolya[/url][url=http://www.nlcafe.hu/index.php?id=192&szakerto_id=326621&func=kf]Pele[/url]

Amúgy egyáltalán nem vagyunk színházba járók, utoljára kb 9-10 éve voltunk. :lol: Moziba hamarabb eljutunk a gyerekek mellől. :)

Örülök, hogy jobban vagy minden téren,
pusz mindenkinek
Klára
 
 


Most írtam nemrég mailt egy LLL-es címre, remélem pozitív választ adnak, meg a védőnő is szopi párti és ő is ígérte, hogy utánanéz a dolognak ... jó lenne még szoptatni egy jó darabig, ha nincs is elég tejem ... de minden csepp számít :roll:

Kép
 
 


Sziasztok!
Bulirol este irok :)
Egyelore Bogen miatt irok, csepegtess a szemebe anyatejet. Akr cicibol direkt, akar valamibe kifejsz kicsit es egy tiszta orrcsepphez valo csepegtetovel. Jázinal rogton hasznalt, mikor mar antibiotikum utan minket is konnycsat. atmosasra kuldtek. Igy megusztuk :) :) Az anyatej fantasztikus, mindenre jo! Amugy sajna egy tuvel vegzik a beavatkozast, nem reszletezem.
Este jovok! :)
Norkini
 
 


Norkini: Köszi a tippet, már ma meg fogom próbálni, bár megint kezd nagyon szép lenni a szemecskéje ... igazából hol gyönyörű, hol pedig előjön és akkor nagyon váladékozik... péntekre már van időpontunk a Heim Pál Kh-ba, de azt mondta a doktornéni, hogy először úgyis csak megnézi!
Én is utánaolvastam, hogy mi ez a könnycsatorna átmosás ... hát, nem jöttem tőle lázba...

Este pedig várom/várjuk a beszámolót a buliról... :P

Ma itt volt a barátnőm a 6 hónapos kislányával - aki 5 kg(hihihi) de olyan jól elvoltak együtt, hogy nem is gondoltuk volna... összevigyorogtak, meg dumáltak egymással ... ezt látnotok kellett volna... :wink: :wink: :wink: Nagyon cukik voltak!!!

Kép
 
 


Haliho!!!! :)
Bogen- mi ujsag? Tejed? Konnycsatorna? Holnap azert mindenkepp elmentek megnezetni?

Tobbiek? Nagyon csondben vagytok!

Koszonom Jázi neveben a koszonteseket! :) Nagyon jo kis buli kerekedett. Iszonyatosan sokan voltunk, bena voltam,mert nem azt mondtam,hogy valassza ki azt a 6 gyereket akit meghiv, hanem megkerdeztem kit szeretne...12 gyerek+hasonlo mennyisegu szulo jott el. AAAAAAAAAAAAAAAA, mikor megerkezett baratnom 4 gyerekkel, akkor ereztem azt,hogy ide mar egy gombostut sem ejthetnenk le :lol: De volt tombola, arcfestes es jelmezfelvonulas. Szoval mikor mar nagyon vadulni kezdtek volna, bevetettem valamelyik jokert . Jol ereztek magukat a gyerkocok, mi meg apaval jot aludtunk ejjel... 8)

Ma egy Pasareti uton levo bolcsiben tartottam Sünit farsang alkalmabol. Nagyon szuper kis tarsasag volt.Pankat vittem magammal, de sajna nem tudtam,hogy beoltozos buli lesz, akkor ot is beoltoztettem volna.
Apa ma fogorvosnal jart, gyokerkezeles lett volna,de nem sikerult elzsibbasztani 3 szurival :roll: :evil: szegeny holnap reggel ujra megy, nagyon ki van....
Kidolok. Szep estet mindenkinek! :)
U.I. Nem tudjatok hova lehetne kivinni tomenytelen mennyisegu gyerekruhat eladni? Ma mar kiborult Panka szekrenyebol, egyszeruen el kellene adnom legalabb a felet...Vateran van fent eleg sok, viszik is, de nem olyan tempoban, mint ahogy uritenem :)
 
 


Sziasztok!
Bocsánat, h eltűntem pár napig - de hétvégén vendégek voltak, sulim is volt ... és pénteken meg könnycsatorna átmosatáson voltunk ... szóval, mindenképp át kellett mosni, mert megnézni sem tudják másképpen, ha meg már ledugják a szondát át is mossák. Persze ha már ott vagyunk mindkét szemen.
Szerencsére v sajnos nem is tudom igazán?! minket kiküldtek a procedúra ideje alatt ... de kb 2 perc volt az egész. Mikor beértem a doktornéni ölelte, vígasztalta Balázskát, persze még nagyon zokogott és dög piros volt a kis szemei körül!
Amint átvettem tőle, elvágták a sírást - csak fúrta a kis fejét a nyakamba, majd' megszakadt a szívem!
Egyébként minden rendben, nem volt elzáródva, csak eltömődve - valószínű ezért volt hol jobb, hol nagyon rossz állapotban a szemecske ... pénteken kell visszamenni kontrollra, addig napi ötször szemcsepp... túl vagyunk rajta, én nagyon izgultam!
De jó, hogy megcsinálták. Egy mini váladék sincs!!!!!!!!!! :P

Egyébként minden rendben velünk, úgy tűnik lassan derekam, cicim és minden visszanyeri régi "formáját", kezdek újra nagyon jól lenni, pörgök, teszek-veszek ezerrel!
Sajna persze a bal cicimben még mindig csak napi 70-80 gr körül van össze-vissza, de legalább valamicske van... a másik cicim azért 80-120 gr között termel kajálásonként átlagba ... így csak kevés tápcsira van már szükség... :lol:
És Balázs minden nap kap 1 alkalommal 100 ml sütőtöklét, jobban issza, mint a tápcsit:) ... de azért még mindig az anyatejci az első :wink:
Amíg nem lesz 4-5 hónapos addig csak ilyen levekkel kísérletezem ... legalább megismeri az új ízeket, abbban is van tápérték ... és utána fogom ugyanezeket az ízeket pépes formában adni. .. jó lenne ha a tápcsit valamennyire ki tudnám váltani ... vagy ha megint bedurran a cicim ... :roll:
Szóval próbálgatok!!! Miket lehet ilyen nagyon korán adni a sütőtökön kívül?! Almalé?! Répalé?!
Őszibarack?!
Vagy mit javasoltok?! :roll:

Kép
 
 


Sziasztok, olvasgattam itt azért, nálunk Andrissal minden rendben, csak bokaszalagszakadás miatt gipszet kaptam (kellett nekem teniszezni??) Szerencsére családom sokat segít, meg most már sántikálok a lakásban...
Pumpo, merre jársz?
Bogen! Táplálásról ezt találtam:

6 hónapos kortól adható
alma, őszibarack, meggy, gesztenye
burgonya, sárgarépa, sütőtök, cékla
gabona-pelyhek, rizs, búza, zab, kukorica

7 hónapos kortól adható
banán, körte, narancs, citrom
paradicsom, cukkini, saláta (főzeléknek elkészítve), brokkoli,
fehérrépa, pasztinák, zeller, spárga, tök, uborka (sütve vagy főzve),
passzírozott zöldborsó (héj nélkül), tökfélék
hús: csirke, pulyka
étolaj : 1 kávés- kanál / 1 dl főzelék petrezselyem, zellerlevél, kapor, metélőhagyma

8 hónapos kortól adható
kenyérhéj, kifli
szilva, ringló, sárgabarack, görögdinnye, sárgadinnye, cseresznye
zöldborsó, karalábé, kelkáposzta, karfiol, csicsóka,
vörös- és fokhagyma (sütve vagy főzve), spenót,
sóska, lencse, sárgaborsó, felesborsó, bab
hús: marha, sertéshús, hal, csirkemáj legfeljebb heti 1 alkalommal
Ha a családban nem fordult elő allergiás megbetegedés: kefír,
natúr joghurt, túró, sajt, kis mennyiségben, főzelék vagy gyümölcs kiegészítéseként
árpa, rozspehely
bazsalikom, kakukkfű, borsikafű, borsmenta, szurokfű, citromfű, lestyán
gyümölcsteák

10-11 hónapos kortól adható
káposzta, padlizsán, zöldbab, rebarbara, mángold
főtt tojássárgája heti 1-2 alkalommal

1 éves kortól adható
uborka nyersen vagy savanyítva (reszelve), retek,
vöröshagyma és fokhagyma nyersen,
szójatofu, szójatej, csicseriborsó, szójabab, paprika
tehéntej, vaj, tejszín, tejföl, kecsketej, és kecskesajtok,
juhtúró, juhsajt
teljes kiőrlésű gabonák, köles, hajdina
méz, tojásfehérje, mandula, napraforgómag,
tökmag és egyéb olajos magvak
gyógynövényteák (menta, cirtomfű, csalán)


Másfél éves kortól adható
kiwi, ribiszke, feketeribiszke, szeder, egres,
csipkebogyó, áfonya, som, málna, eper, szamóca,
déligyümölcsök (ananász, mangó, grapefruit stb.)

KépKép
 
 


Sziasztok!

Te jó ég, mindenki szenvedett valamilyen balesetet a közelmúltban? ... Medveme, remélem, nem nagyon komoly...
Ági, ugye nem azért nem írsz, mert nálatok is valami baj történt? :shock:
Bogen, hát igen, őszintén szólva 6 hó előtt egyáltalán semmit nem ajánlanak hivatalosan, csak anyatejet vagy annak hiányában tápszert... Enyémek még 6 hósan sem igazán kértek semmi mást, elég nehezen indult be a hozzátápi. Más lett volna a helyzet olyan babával, aki örömmel fogadja, hovatovább igényli az új ízeket...
Az almaléval szoktak amúgy indítani, vagy az őszibarackkal.

Könnycsatorna-átmosás nagyon horrornak hangzik...

Norka, a Pasaréti úti bölcsibe járt Gellért, és nagyon-nagyon szerettük! Ha csak elmegyünk előtte, ránk tör a nosztalgia. :)

Gyerekruha: nem tudom... Pedig nálunk is akadna felesleges...

Jó éjt,
Klára
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy idetolakodok. Van 1 doboz bontatlan BEBA HA Start Aktiv tápszerünk. 2009. áprilisig jó. Ha valakit érdekel 1500-ért odaadom. Mi is itt lakunk a Millenáris mellett, esetleg a parkban is oda tudom adni.

KépKép
 
 


Úgy látszik kiírtottam a topicot.
Mindenesetre a tápszer elkelt.

KépKép
 
 


Hátha idenéz még valaki..
HAHÓ!!! hol vagytok???
Bogen, Klari, mi újság?
pumpoka, minden rendben? sokat gondoltam rátok.
Mi jól vagyunk, Andris egyre ügyesebb, most tanult meg fordulni, és azt hiszem jön a foga lassan mert ááállandóan öklét tömi a szájába.
Írjatok, jó?

KépKép
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: