Új privát üzeneted érkezett!

Annyira de annyira fiús! :)

Meg tudnám zabálni! Olyan babázhatnékom van már! :)

Majd irok!

Puszi: Ági
Vendég
 


Sziasztok!
Tényleg nagyon kis macsó. :lol:
Medveme, a hasfájós képről jut eszembe: döbbenetes erejű felfedezést tettem valamikor, sajnos a magunk számára már túl későn, és nem tudom, Neked is miért csak most írom: a babáim hasfájását nagy mértékben az általam megivott vagy szinte bármilyen formában fogyasztott tehéntej okozta avagy erősítette! Ezt nem nagyon szokták hangsúlyozni, az összefüggés nálunksem bizonyított, de egy próbát szerintem megér. :wink:
Hogy s mint vagytok amúgy?
Pusz,
Klára
 
 


Sziasztok!

Jujjjjjj, mekkora a pangás!

Ki hogy áll a karácsonnyal???

Klara! Én is ittam tehéntejet, Atis kevésbé volt hasfájós, Barnus nagyon. De kipróbálni érdemes, hátha......

Remélem, a hasfájásból most kimaradunk, a lányok állitólag kevésbé fájósak :)

Ahogy látom, megint egy hirdető sikeredett ide is.....
Nem tudom, miért nem nyitnak egy külön topicot nekik, aztán ott az nézi meg, aki akarja. Nekem a múltkor már az emilcimemre is küldtek reklámot, hogy ilyen meg olyan minőségi használt angol rucikat árulnak..... nem tudom, lehet-e az emilcimet eltüntetni, hogy ne tudja megnézni akárki, majd megnézem a profilban.....
Csak én jóhiszemüen betettem, mert gondoltam, aki küld emilt, azt úgyis szivesen veszem, de nem gondoltam, hogy pofátlanul hirdetésre is felhasználják......

Na, most megyek!

Irjatok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pusz: Ági
Vendég
 

 
 

jóestét, sziasztok,
én is bosszankodtam a hirdetőn, meg elszállt hosszú félkézzel pötyögött hozzászólásom, aztán :evil: bepipultam.

klara, hogy vagytok? pumpo, minden rendben kiscsajjal? pszichológusnál voltatok? te srácaid nem voltaak nyűgösebek este?

Mostanában van olyan, hogy szopi közben vadul elkezdi dobálni magát a gyerek, tekereg, nem engedi el a bimbót? :shock: egyszer rotyogott nagyot eközben, talán emiatt csinálja, de eléggé fájdalmas, amikor hátraveti magát cicivel a szájába szorítva :(

Lányok drukkoljatok, unokatesóm 37 hetes terhes(lombik ikerlányok), csak az utóbbi időben nem növekedtek egyaltalán (1800nak becsülik őket) :? és azt mondta az orvosa ha nem húznak bele be kell fejezni a terhességet! Most szurkolok hogy kihúzzák még 2000gr-ig, hogy ne kelljen inkubátorba kerülniük.

még egy kérdés, gyakran netező kismamák, merre szoktatok járni még (ezen a fórumon kívül)? Én olvasom heléna blogját (simoningrid), babanet októberi babákat.. tudtok még jó blogot, témát? :D



Na megyek, lassan szopi idő (kezd napirendünk alakulni, fix alvási időkkel, hurrááá:)))) csak az éjszakák, khm, még lehetnének jobbak.
 
 


Szia Medveme!

Ééééééééés egy újabb hirdető....... az agyamra mennek......

Nálunk minden rendben, köszönjük, szépen növekszünk :) pszichológus nénit még várjuk, hogy jelentkezzen.....

Andris azért dobálja magát, mert fáj a hasa.... nekem is csinálták a fiúk. Veszettül tud fájni, mikor tartja a bimbót, nem engedi el, de húzza magát mindenfelé.. :shock:
Görcsöl a pocija, szegényke...
De most már csak vége lesz, nem tart örökké a hasfájás! :)

Ikres maminak drukkolok!!!!!!!!!!!!!!!

Én még "lakok" egypár topicban itt a babaneten, a Jánososban, az Elváltban, 2008-ban szülünk, Élet vetélés után, 3. gyerkőc neme, meg itt :) elég sokat meg olvasok csak. A Jánosos anyucik topicja elég mozgalmas és jó a társaság, nézz be ha gondolod....

Megyek, mert fürcsizni indultam, de megakadtam, mikor ránéztem, hogy végre vki irt! :)

Pusz: Ági
Vendég
 


Sziasztok,
tényleg ez a legőrjítőbb, hogy azt hiszed végre hozzászólt valaki, aztán csak egy hülye hirdető- ezért szeretem mondjuk az indexet (babaszobák, 2007 őszi babák). mert ott a moderátor kidobta egyből aki bepróbálkozott :evil:

Rólunk: most nyugodtan telnek a napjaink, napirend kialakítás folyamatban, emiatt kezdek megnyugodni, lassan kiismerem a kis fickót :wink:
Sétálgatunk mindennap, úgy egy óra körül, felőlem millenáris jöhet, bár állítólag nagyon hideg lesz nemsokára :(

hétfőn mondjuk mennem kell oep-be, mert még mindig nem küldték a tajkártyát, így aztán se tgyás, se semmi eddig :x

na ez elég kusza hsz lett, pusz, megyek én is fürcsizni,
apa sajnos síelni van hétvégén, de nemsokára jön haza! Úgy hiányzik.. szeretlek egyetlenem!! (néha ellenőrzi, miket írogatok :lol: )
 
 


Sziasztok!
Nekem is elegem van ezekből a hirdetésekből. :? Vannak keres-kínál rovatok, bőven elég, ha oda beteszik, akit érdekel, úgyis megnézi, akit meg nem, az nem bosszankodna. :evil:
OEP-hez sok szerencsét... Babástul mész/mentél?
Millenáris: hát a nap közepén nekem tutira nem jó, csak majd a téli szünetben. :wink:
Szerintem nem biztos, hogy azért dobálja magát, mert fáj a hasa. :wink: Hanem mert nem dől eléggé a tej. Elkényelmesednek a babák ám, délelőtt hozzászoknak, hogy csak hozzáérnek és ömlik a "csap", estére meg mindenkinek kevesebb van. :) Aztán felszaporítják, ha az ember hagyja üresen rágni vagy fél órát, brrr. :lol:
Én egy csomó fórumot meg blogot olvasok, többet is, mint kéne, de nagyon addiktív dolog, úgyhogy nem ajánlgatom. :P
:) Klára
 
 


sziasztok,
klara, légyszilégyszi..merre zoktál nézelődni? úgy szeretem a jó blogokat... rákapva meg rá vagyok úgyis :wink:

jelentem oep megvolt, ráadásul ebben a szakadó esőben, jól nézhettem ki, karomon a hordozó, másik kézben esernyő.. :lol: szerencsére közel sikerült megállnom (tilosban) és nem büntettek meg, és nem kellett túl sokat várni: kint álltunk a fedett részen, ott jobb volt a levegő.

ma jön haza párom, hurrá! nem volt jó egyedül..
pusz, szopi letelt, esti nyűgi jön, sziasztok, írjatok,
orsi
 
 


Sziasztok!
Ma nagyon szép idő van eddig. :) Sétáltatok, Orsi? :wink: Holnaptól állítólag jön a tél. Voltam ma a DM-ben és rád gondoltam. :lol:
Hát igazából az van, hogy jórészt titkos fórumokon vagyok jelen, ahová a nyíltakról keveredtünk a legszimpibb emberkékkel, És az ő blogjaikat olvasgatom, de ha nem ismerném őket, nem biztos, hogy érdekes lenne.
A II. kerületi anyukák topikba írtak páran megint, nem nézel át? Pici babákkal, úgyhogy nekem nem aktuális sajna.
Voltam tegnap fogadóórán a suliban, a fiam nagyon okos és penge mindenből, de egész nap be nem áll a szája. :? Hát izé, itthon sem. :P
Ági, látom, inkább az elvált szülősbe írogatsz, örülök, hogy a párodnak végül semmi baja nem volt, de azért izé, felhívhatott volna, ha nem mobilról, hát vonalason. Én már szívrohamot kaptam volna az aggódástól egész éjjel, pláne Te még kismama is vagy, az ember olyankor triplán érzékeny.
Vigyázzatok magatokra, pusz,
Klára
 
 


Sziasztok!

Irogatok sok helyre, azért ide is szoktam, ha látom, hogy irt valaki. A múltkor napokig csak az én utsó hsz-emet láttam, ha idenéztem. :)
Igen, a tegnapi éjszaka nagyon megviselt, még mindig sirógörcsöt kapok, ha visszagondolok, és még ma bőgni fogok, az tuti, mert hazajön és ismerem magam annyira, hogy zokogva fogok a nyakába borulni és mindenféle leb..szás helyett csak arra fogom kérni, többet ilyet ne csináljon. Annyira vártam tegnap haza.... nem is tudom, miért, csak úgy, mert olyan ritkán látom, esténként csak szinte percekre és rámjön néha, hogy hiányzik, nem utolsó sorban, mikor beszéltem vele fél11-kor, onnantól számoltam, hogy kb. egy óra múlva itthon van, és fél12-kor az új szerzeményt, Zsófi első rózsaszin minirugiját szorongatva vártam, hogy ha megjön, egyből azt mutatom meg neki, mert olyan boldog voltam tőle, hogy megvettem.... de nem jött.... ááááhhh, ezt leirni nem lehet, amit éreztem! :cry:
Megtaláltam az elvált topicot, és olyan jó kiirni magamból néha, ami bánt, meg ha jó történik azt is.... de ide azért nem akarom ömleszteni a hülye dolgaimat, mert itt van Orsi, apróbabás, nem hiszem, hogy ezt akarná olvasni.... :roll:
Neked sincsenek hasonló problémáid (itt a válásra és exre gondolok) és rád sem akarok ilyeneket zúditani, nem jó téma annak, aki nincs benne, legalábbis én úgy gondolom. Ott elolvassa, akit érdekel, de ennek a topicnak nem ez a cime.... :)
Erával pedig tényleg nagyon jó üzengetni, sok olyan dolgot ir, amiket jól megjegyzek, ki tudja, a jövőre nézve, meg ő is kiirja, ha gondja van, vagy mérges.... elolvasom, együttérzek, válaszolok.
De azért nem hagylak itt titeket, nem ússzátok meg ám a jelenlétemet! :)
Megyek, hajat száritok, meg még fürcsizek, hogy lássam növekvő hab testem és ismét elkezdjem spanolni magam, hogy tuti nem tetszem már neki, mert hiztam! Tökhülye vagyok! És szomorú, hogy tudom magamról, mégis ilyen gondolataim vannak!!!!

Pusz nektek: Ági

Majd jövök értelmesebb levéllel is, csak még kissé zaklatott vagyok...
Vendég
 


Az ominózus Zsófirucik, amikkel vártam Zolit:

Kép Kép

És Barnus, aki magához mérte, és közölte, anya, ez nekem kicsi lesz:

Kép

Tudom, hogy nem a leggyönyörübb, legdiszesebb rugdalózó a világon de én pont az egyszerűségébe szerettem bele rögtön. Kis sima pamut rugi, kicsi nyuszival az elején... a másik pedig szerintem magáért beszél.... de az 74-es, úgyhogy, egyenlőre a rugi lesz majd az első, az 56-os.... olyan apró :)

Zoli telefonált, hogy nemsoká itthon van.... remélem ma már tényleg itthon lesz....

Ági
Vendég
 


Sziasztok!
Ági, nem számonkérés akart ám lenni, hogy hova írsz többet. :wink:
Arik a rucik, de mi van, ha a végén kiderül, hogy mégis öcsike lesz? :lol: Icipici esélyt kell hagyni ennek is, nehogy borzasztó nagy csalódás érjen a végén. :)
A kislányokat tényleg sokkal jobban lehet öltöztetni, bár az enyém kb 2 éves koráig nem volt hajlandó szoknyát húzni, azóta viszont nagyon megszerette. :P Viszont a fiam nem szokott azon menetelni reggelenként, hogy inkább mégis mást venne föl! :twisted:
Ti merre laktok egyébként pontosan? Minden nap végigsétálunk az utcátokon, és szoktam agyalni, hogy vajon mikor megyünk el a házatok előtt. :roll: A meredek részen vagy a simán?

Orsi? :)

Klára
 
 


Nem is azért irtam, hogy mentegetőzzek :lol:

Csak tájékoztatásképpen.... :wink: hogy azért nem felejtettelek itt titeket sem!

Az Ady 11.ben lakunk, ha jöttök felfelé, már a sima, nem a nagyon meredeken van, jobb oldalon egy sárgás szinü kétemeletes ház, ha benézel a kapun, van egy üvegezett előtér rögtön a lépcső után, na abban a lakásban lakunk mi.... :)
Szerintem, simán meg fogod látni. Egyébként a múltkor olyan hasonló gyerkőcök voltak, anyucijukkal az utcában, mint a tieid, hogy majdnem leszólitottam, bocsi, nem te vagy a Klara?? :)

Ma már jobban vagyok kicsit.... este ha minden igaz (ha kap Zoli fizut,bár én most nagyon úgy érzem,kapni fog, nem lesz gond) megyünk ki vásárolni az Intersparba az utcában lakó ismerőssel akinek kocsija van..... majd mielőtt eljövünk, megölelgetem Zolit, munkahely ide vagy oda, éjjel mégsem fog mellettem lenni, 24-ezik.... :( ennyi szerintem jár és ezért szerintem nem szólhatnak..... de ha igen, az sem érdekel!!!!

Öröm az ürömben, hogy kaptam az önkormitól levelet, hogy kapok szép kis összeget (nekem legalábbis az) még karácsony előtt, egy kisebb összeget (felét) meg már kaptam karácsonyi ajinak a polgármestertől...... azé ez egy 50-essel megdobta a karácsonyi kasszát.... nem mondom, hogy igy duskálunk a pénzben, de ha még az ex is adna gytartást, akkor baromi jók lennénk és tuti még a babakocsit is megvenném gyorsan, amig van rá keret! De hát álom-álom, az exre nem számitok! Tuti egy fillért nem látok tőle már idén!

Nanananana, el sem kezdem a témát!!!!! :) Megigértem, hogy itt nem fárasztok ezzel senkit!!!!!!! :) Bocsánat.....

Megyek, lehet, lenézek a Mammutba, megnézem a kártyát, hátha megjött már a második lóvé is....

Még jövök.... most aztán bizti, hogy egész éjjel a gép előtt fogok ülni, egyedül még tán nem is voltam éjjel (kivéve a két nappal ezelőttit), mióta Zolival együtt élünk!!!! De más volt azért, hogy minden percben vártam haza és más hogy most tudom, csak reggel jön! És bevallom, felnőtt nő létemre, én félek kicsit egyedül éjjel..... :(

Pusz: Ági
Vendég
 


Ági, gyakorlatilag a sulival sréhen szemben laktok akkor? A lépcsőnél? Hát, ott tényleg elmegyünk minden nap kétszer is. :P Szólíts le nyugodtan, biztos mi vagyunk, hiszen a képről látod a gyerekeket. Nagy zajjal és trappolással szoktunk közlekedni általában. :oops: Én meg közepes termetű és barna egyenes hajú vagyok. :)
Az önkormányzat ilyen rendes, hogy ad kariajit? Nem is tudtam. :) Nekünk is be kéne adni valami kérelmet az ovihoz támogatásra, mert az akadémiai kétszer annyiba kerül havonta, mint az önkormányzati ovi, ugyanis az ovit a kerület nem támogatja, de az oda járó kerületi gyerekeket egyénileg lehetne. Na ez jó bonyolult lett. :?
Ma én is egyedül leszek este, mert céges karácsonyra megy a férjem. De csakazértse félek. :P Régen nagyon félős voltam, nem mondom, egy erdő közepén most se lennék ilyen magabiztos, de egy társasházban a város közepén más a helyzet. :)
:) Klára
 
 


Hello lányok, nahát most én is úgy jártam, hogy nem néztem ide pár napig, csak a saját hsz-om volt bent, aztán mennyit írtatok!!

Előszöris: szerintem itt mindenről lehet írni, ami minket, 2 kerületieket érint. Megpróbálnám újra indítani a topicot, hátha idecsábul még hozzászóló... tlán egyszer lap elejére kerül a hsz-om, és jön még valaki.. láttátok hogy több mnt 800 megtekintésünk van már?? :shock:

Szóval én irtó szívesen olvasok olyan dolgokat, amik nem érintenek közvetlenül... bár pl.én is elvált vagyok :? ugyebár, és párommal is voltak hullámvölgyek, és bármi ami nagyobb gyerekekkel kapcsolatos, jól jöhet még!

Pumpo, írj ide is nyugodtan, h jól emlékszem én is panaszkodtam már eleget itt, meg hát a világ nem arról szól, hogy csak akkor vagyunk érdekesek ha jópofit vágunk éppen..
Olyan nehezen találtam meg az elváltszülőket múltkor is, (miért nem veszik le azokat a topicokat amihez nem szólt hozzá senki, vagy tiszta hirdetés??) copyzd be ide is, ha van kedved...
most még nem olvastam mi történt veled, de annál rosszabb, amikor az ember várja haza a párját és csak :cry: megy a mutató azon a rohadt órán, nincs is a világon!!!

Én viszonylag sokat vagyok egyedül, párom munkája miatt, meg mert szívesen elengedem olyan programokra, amik pasis progarmok vagy most Andris miatt nem tudok menni.. de annyira nem bánom, sokat beszélünk telefonon... na nyáron ez más volt, akkor sose tudtam, merre jár :evil: pontosan.

Internet: kedvenceim a októberi babák új helye, meg heady blogja: eletunk.blog.hu (3 gyermek, szuperanyuka, igazi példakép meleg családi légkörrel, ismered?) ...de majd benézek a 2 kerületbe..

ezt elküldöm, azán kaptok fényképet , szép estét nektek, relaxálósat: teával, mécsessel, hogy legyen kis karácsonyi hangulatunk :)

Tényleg, dekorációval, ajándéokokkal hogy álltok??
 
 


Kép mosoly

Hú de sok elírásom volt, bocsi :oops:
 
 


Hahó!
Orsi, nem semmi ez az Andris, hihetetlenül fiús! Ez a mosoly pedig szívdöglesztő! :wink:
A másik, döcögős 2. kerületi topik remélem, hogy így elérhető.
Dekoráció, ajándékok: jajj, Medve(me) komám, ne is kérdjed! :P Mi nagyon sehogy sem állunk, kezdem nem remélni, hogy a lakás normális állapotba lesz képes kerülni karácsonyig.
Tényleg, nem tudtok valakit, aki a kerületben költözködik? Van pár felesleges banános dobozunk.
Ági, megnyugodtál kicsit? Zsófi miatt nem szabad ennyit izgulnod, próbálj meg nem törődni semmivel és nem gondolni semmi rosszra! Egyébként a terhes hormonok simán okoznak ilyen depifélét, én is eléggé magam alatt voltam, amikor Jankát vártam, pedig nem volt rá semmi okom. :?
Pusz,
Klára
 
 


Sziasztok!
Most találtam rá erre a topicra, eddig a János kórházas anyukásban voltam/vagyok, meg próbálkoztam a II. kerületi-ben, de ott nagyon nagy a pangás!
Így ha lehet társulnék ide :wink:

Szia Ági! (pumpóka) Legalább egy ismerős arc van itt is már :P

Bemutatkozásképpen mi is a 2. kerületben lakunk, a Pasaréti tértől nem messze. Kisfiam nov. 3-án született majd 20 órás kemény vajúdás után, de természetes úton 4450 gr-mal és 59 cm-rel!
S most már 5 kg felett van és gyönyörűen mosolyog rám, ami a legnagyobb boldogság számomra...

Tudtok a környéken ilyen picibabás vagy picit nagyobb babás programokat?!
Babás jóga? Baba-mama klub? Babauszi? Vagy bármi...segítsetek ebben! A II. kerületis topic-ban kaptunk egy ötletet - zenebölcsi, nagyon klassznak tűnik, de oda még nőnünk kell :twisted:

Szóval januártól járnék valahova szívesen...akkor már 2 hónapos lesz Maszatka :shock: Így rohan az idő...

Kép
 
 


Egy friss kép:
Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Orsi, Andris valami ennivaló! Még mindig........ :oops: :) Irok ide is, csak először kiadom magamból a mérget meg a bánatot és utána kissé higgadtabban jövök....
Egyébként nem is tudtam, hogy te is elvált vagy, nem mondtad sosem....

Mellesleg irom, kicsit nyugisabb vagyok, Zoli vasárnap-hétfőn itthon volt! Szombaton este 10-re ért haza!!!!!! :evil: Komolyan, már tényleg beteg dolog ez a melóhely, azért hogy péntek reggel 6-tól szombat estig.... És még a fizuját is lehúzták 30 rugóval! :evil: Igy karácsony előtt ez baromi jól jött, főleg, hogy az ex cseszett fizetni a gytartást, ami szintén ennyi összegben.....
Most legközelebb szombaton lesz szabad Zoli, utána meg majd 25-26-án.... széééép! De már nem idegesitem magam, legalábbis próbálom! Zsófi nagyon rosszul viselte az elmúlt napokat, azóta is sokat kemény a pocak... :(

Karácsonnyal egész türhetően állok, ajándékok megvannak, becsomizva a szekrényben. Anya ma vette meg az utsót az IKEA-ban, Zolinak egy hófehér fürcsiköntöst.... amit én adok :) csak anyával megbeszéltük, ha én nem kapok és ő igen, akkor megveszi... Tudom, nem a legtutibb ajándék a szerelmemnek, de most ez ami kell neki, mert az én babarózsaszin köntösömben flangál esténként és annyira szexi benne :D már mondtam, hogy vegye fel nyugodtan, de akkor minden további nélkül befordulok aludni... mert a röhögés kerülget olyankor, nem a vágy..... :lol:
Még vmi sütit kell sütnöm meg a tojáslikőrt megcsinálni, nálunk annélkül nincs karácsony! :)

És utoljára, de semmiképpen nem utolsó sorban, SZIA BOGIIIIIII!!!!
:D :D :D :D :D :D
Bazsi mekkorát nőtt! És az a haj :) ..... tudod még fésülni??? :)
Végre valaki más is ir ide, nem igazán találják meg ezt a topicot! De örülök neked nagyon!!!! A Jánosos nagyon pang, az anyucisba szoktam irni, de nem érzem magam annyira odavalónak, nem tudom, miért.... :( Itt jó, meg az elváltasban, meg a vetélés utáni babásokban is..... érdekes, az április-májusi babavárókban sem találom a helyem... néha hozzászólok, de sokszor észre sem veszik, kialakult csapat, nehéz közéjük beilleszkedni....
De itt jó.... :)

Pusz: Ági

IRJATOK!!!!!!!!!!
Vendég
 


Bogi!

Elfelejtettem, hogy én esetleg babauszit tudok, de azt csak a Komjádiban... Az messze van neked??? Baba-mama klub szokott lenni a Marczibányi téri müvházban, de hogy mikor, nem tudom, csak egyszer olvastam, az viszont nincs olyan messze tőletek! Neten szerintem utána tudsz nézni mindkettőnek. Ennyit tudtam! :)

Ági
Vendég
 


Köszi Ági az infókat programok kapcsán!
Én szerencsére jól érzem magam a jánosos anyukásban, bár néha van olyan téma amihez elég kuka vagyok...de mostanában valóban pang...biztos mindenki ezerrel készül a karira?!
Hát, én már nagyon várom...milyen lesz manóval?
Én is megvettem minden ajcsit már jó előre, de a csomagolás még folyamatban van:)

Kép
 
 


Bogi!

Nekem az első karácsony (főleg Barnussal) nem volt olyan nagy élmény, nem tudom, miért. Én akkor kezdtem élvezni a gyerekes-ünnepeket, amikor már örültek az ajándéknak és várták a jézuskát meg a karácsonyfát.... Addig úgy éreztem, magamnak diszitek :) Mindenesetre kiváncsi leszek, jövőre hogy fogom birni 3 gyerekkel, ha most ilyen nehezen megy a készülődés... de lehet, hogy most csak a terhesség miatt ilyen rossz. Egyre fárasztóbb minden, pedig hol van még a vége???? Úgy érzem, ólomlábon jár az idő....

Mindenképp nagyon várom, hogy itt legyen a kiscsajszi, mert abban reménykedem, hogy akkor Zoli is többet lesz itthon és talán jobban igyekszik haza hozzánk....
Meg akkor nem lesznek ilyen üresek a napok, lesz mivel-kivel foglalkoznom a nap 24 órájában és jobban telik majd a nap. Most rettenet milyen lassan megy el egy nap... tudom, takaritsak, csinálom, de hamar elfáradok, a derekam elkezd fájni, le kell feküdnöm, meg a hasam is kemény ha hajtom magam. Aztán a fekvés megint semmittevés.... Úgy mennék, ha lenne erőm, akár egész nap... de lemegyek a Margit körútra meg vissza és kész vagyok, szúr, nyom, feszül.... nagyon rossz kislány Zsófi :( ja és még pár napja társult egy jó kis gyomorégés is mindehhez... nagyon tuti az összkép...

Én tényleg most döntöttem el, hogy ez volt az utolsó terhességem. Egyébként is elég bőven a három gyerkőc, Evelinnel együtt négy és nem hagyhatom ki a számolásból őt sem, mert nyáron ugyanúgy velünk nyaral, ünnepeken, kéthetente hétvégén itt van nálunk.... tehát nyugodtan mondhatok 4-et... Meg most nagyon úgy érzem, hogy köszönöm, de még egy ilyen terhességet nem vagyok hajlandó végigcsinálni.... nagyon meg kell szenvednem a kislányért... én akartam lányt, viseljem a terheit, de most utoljára!
Olyan kár, hogy ilyen rossz, a fiúkkal tökjól viseltem végig, semmi bajom nem volt (kivéve Atis korai elindulását ugye), de az utolsó időig mentem, Barnussal végigdolgoztam, a szülés előtt két héttel jöttem el, akkoris csak azért, hogy rendbetegyem a babaholmikat mielőtt megszületik...

Na, befejezem a panaszáradatot, úgy látszik, ma is rossz napom van....
Megyek inkább fürcsizni....

Puszi: Ági
Vendég
 


Ági!

Úgy látom, itt mi váltunk mostanság csak eszmecserét?! Hát a többiek!?!??? :D

Én sem az ünnep miatt várom igazából a karácsonyt, hanem azért mert a párom holnap dolgozik utoljára, s 21-től január 2ig itthon lesz végig velünk, szabit vett ki! Így be fog tudni segíteni mert én már nagyon fáradtnak érzem magam, legalább ki tudok majd mozdulni, alszom nagyokat...ő meg imádgathatja a kicsi fiát!
Egyébként meg biztos marha jó lesz majd jövőre, akkor már elég nagy lesz Bazsi, hogy "jöjjön a Jézuska"; nekem gyerekként ez olyan nagy élmény volt! Remélem nekem is sikerül megteremtenem ezt a légkört... :P

Ami a gyomorégést illeti, nekem is égett a gyomrom rendesen a 20. héttől a 26. hétig, aztán a 36.héttől végig...szóval nem tudlak bíztatni; csak azt mondhatom, hogy KITARTÁS! :wink:
Amúgy én is mindenképp szeretnék egy kislányt, remélem a következő majd az lesz! De persze még várunk ezzel 2-3 évet; ki kell hevernem lelkileg ezt a nehéz szülést...sajnos én nem úgy szálltam le a szülő ágyról, hogy azonnal végig csinálnám mégegyszer :roll:

Egyébként azt mondják, hogy ha nehezen viseli vki a terhességet, akkor könnyen és gyorsan szül...hátha így lesz Veled is!
Nekem a terhesség volt klassz, még a 39. héten is bevásároltam, ablakot pucoltam és költöztünk, bezzeg a szülés...

...na átnézek a Jánososba is gyorsan, aztán megyek, befejezem a főzést! Húsleves lesz, meg sonkás-tejfölös karfiol egyben sütve...nagyon szeretjük (a receptesbe fel is tettem a receptjét..) Nyami! :twisted:
Sajnos nagy zabásak vagyunk...meg is látszik rajtam! :oops:

Kép
 
 


Sziasztok, én is itt, csak lusta voltam megnyitni a topicot, azt hittem bogen egy hirdető :oops: bocsi!
Üdv itt, Bogi! Balázs nagyon édes, milyen irtó sok haja van! Andris 27.-én született, tehát abszolút kortársak... de jó!! Én is szeretném babás progarmokra vinni, főleg úszásra, de a Komjádiba semmiképpen (sztem irtó mocsok van), még tájákozódom én is hol lehet, majd tél végén lesz aktuális... a fürdést már most os szereti.
Jaj de sok kérdés merül fel bennem, majd apránként :roll:
Mesélj magatokról, milyen gyerkőc Bazsi?
Sajnálom a nehéz szülést.. náálam végül császár lett , amit nem bánok :wink:
Ági, kitartás, kicsi lányod nem is olyan sokára karodban lesz, és nem is fogsz emlékezni a terhesség nehézségeire.. nem így volt a fiúkkal? Valaki kérdezte egy másik topicon, hogy hát nem is örültök hogy tudtok hasra feküdni meg eléritek a lábatokat?? Érdekes, egy pillanatig felmerül az emberben aztán annyira lefoglalja a pici..
Olyan fura, hogy párom mikor hazaér megkérdezi mit csináltatok ma, és max amnnyit tudok mondani, hogy voltunk bevásárolni.. úgy eltelik a nap, pedig mostanában megint szoktatom Andrist, hogy nem legyen kézben (este 7ig sikerült nagyjából), próbálom kitalálni, hordozóban, vagy pelenkázón szeretne lenni, mikor kéne aludnia, és már este is van!
Lányok, én ma amúgy annyira fáradt vagyok, pedig csak fodrásznál voltunk, semmimás nem történt, és délután aludtam is egy félórát.
Nem aludtam valami jól, éjjel 2kor Andris felsírt, nem tudom miért :cry:
Néha szabályosan rettegek tőle, mikor ébred meg, meg ha muszáj valamit elintéznem és sír, tiszta depi leszek.. most is (bár már elaludt)
NA ennyit rólam, megint csak panaszkodom, rémes...
Holnap utolsó ajándékokat megveszem, és jöhet a karácsony!
Péntektől megint Anyósoméknál pihenés :D :D :D
írjatok, jó sokat, pusz, nyugodalmas éjszakát, Orsi
 
 


Sziasztok!
Medvede- biztosan nehez igy az eleje, fel a fejjel. Azt hiszem sokat szamitana,ha talalnal valakit, akivel kimozdulj rendszeresen, kismamara, anyukara gondolok, akivel meg tudod beszelni a szamodra most nagyon fontos dolgokat. :) Es ahogy irod, most epp nem a kezzelfoghato dolgok a lenyegesek (nem intezel maponta 5 ugyet, nem mesz idore sehova, nem varnak el toled szakdolit stb. erted ugye?) Szoval ne depizz! Inkabb beszeld ki magadbol. Es ha rajossz ,hogy miert gorcsolsz elore attol,hogy a pici felsir, akkor talan megoldast is talalsz ra! :) Felsz,hogy olyan baja van amit nem tudsz megoldani? Vagy miert?

Szia Bogi :) Akkor ide irok a Sünivel. Szoval igazabol a zenebolcsit a gyerekek kb. 1-1,5 eves kortol elvezik latvanyosan. Olyankor mar eneklik, tapsoljak, mutatjak a dalokat, mondokakat. De mivel ez nem egy olyan foglalkozas ahol ezt kotelezoen elvarnank a piciktol, sot igazabol arra torekszunk,hogy az anyukak, apukak megtanuljak a dalokat es ezeket pl. alkalom adtan dokinal varva, autoban, buszon v csak ugy otthon negyszemkozt eloszedjek tarsolyukbol. Szoval ezert jarnak paran 3 hos babakkal, akik nem banjak,hogy hurcolasszak oket, ivodik belejuk a ritmus, a zene :) De igazabol ok meg ugye nem elvezik latvanyosan.

Babauszast tudok Budakeszin, talan meg is van valahol az edzo telefonszama, nekunk kimaradt, de tobben jottek Sunira, akik vittek a piciket es szerettek nagyon. Ha valakit erdekel megprobalom elovadaszni a teloszamot.

En mar kivetelesen megvasaroltam minden ajandekot, be is vannak csomizva :) Sosem volt meg ilyen...Lanyoknal mar megint kicsit tullottem a celon.

Ági-. total megertelek ezzel a nyugosseggel! 2 izgo-mozgo mellett el sem tudnam kepzelni,hogy pocakosan minden ugyanugy menjen mint azelott (takaritas, gyerek hurcolaszas) Fel a fejjel! :) :)
Sziasztok!
Norki
 
 


Sziasztok!

A Budakeszis babaúszást már nekem is ajánlották, valahol a Fő úton van az Aqua Hotelben! Információ: Stocker Mónika (20) 940-6709 és Szikszai Ágnes
Mobil: 06 20 9368-140
Én még nem hívtam fel őket, úgyis március elejétől szeretném, ha tudnánk járni. Amúgy még van weboldal is: www.babafitness.hu
Árakat meg semmi egyebet nem tudok, amúgy!
Állítólag van vmi tájékoztató is, ahol mindent részletesen elmondanak a szülőknek, meg felkészítenek, hogy milyen teendők vannak előbb otthon, hogy az usziba lehessen menni...pl szép apránként fürdővíz lehűtése 30-32 fokosra és ilyenek....

Kép
 
 


Kép És egy mosolygós kép, végre! Mert ilyet még sosem sikerült lencsevégre kapnom!

Kép
 
 


Na, megyek főzni... jé, most látom Bazsi korát a vonalzón:
1-2-3!!! Tök jó :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
 
 


Szia, hogy kell vonalzt gyártani? Én még béna vagyok ehez.. na megyek, nyekergés van, pusz
 
 


Sziasztok!

Orsi, felmész pl. a babafalvára és ott a vonalzók cimszónál. Megadod az adatokat, és az emilcimedre kapsz 3 kódot. Ebből a leghosszabbat a phpbb vagy milyen (mindig elfelejtem) kódot kell az aláirásodhoz bemásolni.... pf, nekem vagy tizedszerre sikerült :)

Jelentem, megvannak az utolsó ajik is!!!!!!!!!!!!!!! Juhhhhuuuuu!!!! :)
A netes megrendelésem a fiúknak még mindig nem jött meg, de ma anyával elmentünk gazdagréten a játékboltba és ott volt ez a hülye omnitrix óra amit rendeltem a netről is... ugyanannyiért... én megvettem és irtam emilt a cégnek, hogy kapják be, múlt hét csütörtökön rendeltem, 5 napon belülre vállalták a szállitást és ma sem jelentkeztek vele... nem várok tovább, azé má álljon meg a hegyimenet! Anya kolléganője is küldött lóvét, hogy vegyek nekik ajit, úgyhogy még két legoval gazdagodik a jézuskájuk.....
És elhoztam Zoli köntösét, amit anya megvett! Tuti jó, csajok, ha láttatok már tiszta pamut, vastag hófehér köntöst.... :) húúúú, micsoda szexi lesz benne az én szivem.... :lol: Ma 24 órázik, este ki is mosom, holnapra megszárad és meg is kapja, hogy tudja hordani..... :)
Már csak a süti meg tojglilikőr van hátra.... meg egy kis takaritás.... :evil:

Majd még irok...

Ági
Vendég
 


MEDVEME: vonalzót nem csak a babafalván tudsz csinálni, ha rákattintasz az én vonalzómra akkor azon a weboldalon némi angol segítségével létre tudsz hozni vonalzót, itt nem kell megadni hozzá mail címet, meg semmit...és bemásolod a végén kiadott kódot itt a babaneten a profilodhoz, az aláírásnál...nekem sem ment elsőre!!! Szóval hajrá!

Kép
 
 


Ha nem jönnék addig, akkor BOLDOG, BÉKÉS KARÁCSONYT MINDANNYIÓTOKNAK!
Kép

Kép
 
 


Ja, és ma voltunk hasi és kopnya UH-on, minden rendben! :P :P :P :P

Kép
 
 


Sziasztok!

Inkább igy előre, de eléggé el vagyok havazva, és nem biztos, holnap már benézek-e egyáltalán....

MINDANNYIÓTOKNAK NAGYON BOLDOG KARÁCSONYT KIVÁNOK!!!!!

Ági Kép
Vendég
 


próba,

KépKép
 
 


mégegyszer
 
 


Sziasztok, :P :P
talán lap tetejére kerülök: Pumpo, Klara, Bogen, Norkini és én szívesen várunk II kerületimamákat (vagy papákat) mindennel ami éppen adóVan köztünk tapasztalt 2-3 gyerekes anyuci, és van kezdő szülő. Szóval írjatok!!!


Vonalzó: mindegy énehez bénavagyok. html bekapcsolva, lillipie bemásolva, de nem jö elő.

Nektek is boldog karácsonyt, illatosat, fenyőfásat, gyertyafényeset, (fürdőköpenyespasist :lol: )
Huh, nemsokára kezdődik a vicces verses sms áradat, annyira nem szeretem...

KépKép
 
 


:shock: Képzeljétek ma először sikerült fél négykor cumival visszaaltatnom Andrist (fél ötig), ez talán reménytkeltő átalvás ügyben.. napközben annyit eszik, a kis zabagépem , van hogy már menet közben bukja vissza, de még enne (ilyenkor 150ml körül jár, megmértem)

Talán csak ilyenkor rossz, hogy van internet, mert irigykedhetek mindenki más gyerekére, akik 9-től 6ig alszanak :oops:

szóval most suttogó szerint éjféli etetés, és elhatároztam hogy első ébredési körben mindig cumit kap! Mondjuk mivel füleltem nagyon, hogy nem ébred-e vissza, én nem alutam többet, sőt! :?

Lehet hogy azért nem megy vonalzóm,mert a hsz-nál nem tudom átállítani, hogy HTML bekapcsolva legyen? (hiába adtam meg a profilnál)

KépKép
 
 


Medveme: Tök jó a vonalzód!!! Ezek szerint csak sikerült megcsinálni?! Mert én most látok mindent:):):)

Szeretnélek megnyugtatni, az én fiacskám sem alussza át az éjszakát!!! SŐT! Este 9-fél10 körül alszik el, 1-3 között ébred valamikor, aztán 4-5 között megint, s 7-8 között ismét! Szóval én sem alszom eleget!
Én szerencsére még megbírtam állni, hogy ne adjak Bazsókának cumit, remélem fogom is bírni még:) Persze 1-1 alkalommal, amikor nagyon hasfájós, akkorra félre van téve :oops:
Nálam is van, hogy megébred és mivel nem ugrok azonnal - 10-15 percet szoktam várni van, hogy visszaalszik! Persze mivel nekem kevés a tejcim, így tudom, hogy szegény tényleg éhes és nem kínzom, hanem kelek és etetem!!! :wink:
Nagyon irigyellek, hogy tudsz adni neki 150ml-t egy kajálásra, én örülök, ha két ciciből összejön a 100-120 ml... s megvan a napi 750 ml tápszer nélkül!
Olyan jó lenne, ha nekem is rengeteg tejcim lenne :roll:

Most mentek el anyósomék, letudva a karácsony!
Kitettem magamért, sütöttem, főztem... egész jól sikerült a találkozó, kicsit tartottam tőle :twisted:

Na, megyek pihenni...rám fér! Most éjjel összesen 3,5 órát aludtam és ezidáig sürögtem-forogtam!

Holnap a szüleimnél töltjük a SzentEstét, legalább pihizhetek, nem kell főznöm semmit!!!! :P :P :P :P :P

Kép
 
 


Kép S mégegyszer BOLDOG KARÁCSONYT NEKTEK IS ! Pihenjetek is, ha tudtok!!!!

Kép
 
 


Sziasztok!

Jövök kívánni nagyon-nagyon szép és boldog Karácsonyt mindenkinek innen, a hó alól. :wink: Majd írok hosszabban is, kicsit sűrű az élet mostanság.

Pusz,
Klára
 
 


Még kicsit irok...
Aztán fürcsi, meg hajmosás, már holnap nem lesz időm rá, az tuti.
Bár szerencse, hogy anya leveszi a vállamról a főzést, mert csinál fokhagymás-bacon-os pulykát meg majonézes krumplit, én meg csak egy kis krumplipürét dobok össze hozzá, azzal jobban szeretjük a pulykát anyával. Kókuszgolyót csináltam két napja, na azzal a lendülettel ahogy kész lett, el is fogyott... nesze neked karácsonyi édesség... igy ma még egy adagot legyúrtam, talán abból marad holnapra is... :) a tojáslikőr is kész, 2 liter lett, de szerintem tart kb. két napig... ennyit az egész napos munkámról....
A takaritás is nagy nehezen kész, már azt hittem, sosem lesz vége. A fiúk meg mire kész vagyok, csinálnak újabb feltakaritanivalót. És olyan, de olyan rosszak voltak ma, hogy szent karácsony alkalmából Barnabásnak akkora maflást csaptam le.... sirni sem mert, csak biggyesztgette a száját. Nem birtam tovább, baromi sokadszorra szóltam rá de csak csinálta tovább a hülyeségeit és miközben zuhanyoztam le, jókat röhögött rajta, hogy fröcsköl engem és ha kiteszi a kezét akkor rámfolyik a viz, szóltam, aztán puff..... Atis már jött, nem is akadékoskodott, mert egyébként utál fürödni.. tiszta apja sajnos! :evil: Most már ágyban vannak, megmondtam, hogy nincs ajándék, ha nem fekszenek le és be is tartom. Nagy a csönd, nem igazán zajonganak. Remélem, hamar elalszanak, mert énis álmos vagyok, bár Zolit még megvárom, ma nem zár elvileg, tehát 11 körül itthon kell legyen. Tegnap megint zárt valaki helyett és fél 2-re ért haza!!! Már annyira várom az édes semmittevést holnap estétől... nem kell görcsölni, hogy tisztaság legyen, meg rend... már tényleg, mire itt van az ünnep, elmegy az ember kedve tőle teljesen. Meghitt hangulat ide vagy oda, tökfáradt leszek holnap estére... már szeretnék egy nappal öregebb lenni. Na megyek is, megáztatom magam, hátha jobban leszek....

Még egyszer boldog ünnepeket nektek!

Ági
Vendég
 


Kedves új ismerőseim!
Nagyon boldog, békés karácsonyt kívánok nektek és családotokak!

talán lap tetejére kerülök: Pumpo, Klara, Bogen, Norkini és én szívesen várunk II kerületimamákat (vagy papákat) mindennel ami éppen adóVan köztünk tapasztalt 2-3 gyerekes anyuci, és van kezdő szülő. Szóval írjatok!!!

KépKép
 
 


Ági!
Remélem jól sikerült a karácsonyotok, én is mindig ezt éreztem eddig a készülődés és utolsó napok ezer hajrájával...de idén valahogy minden olyan nyugis volt!
A párom rengeteget segített, s tegnap a szüleimnél töltöttük a szent estét! Manóka délután 4-től este 10ig végig ébren volt, nézelődött, nem sírt egyáltalán...de persze aludni sem aludt, nem akart lemaradni semmiről:) Én is ilyen voltam kicsinek...
Aztán persze annyira kifáradt, hogy végig aludta az éjszakát, s csak 5-kor ébredt nagy örömömre!!! Gyors szopi és utána még fél8-ig alvás!
Ennél nagyobb karácsonyi ajándékot nem is kaphattam!!!

Ma itthon vagyok, el kéne kezdenem tanulni de útálom........... holnap pedig a nagyimékhoz megyünk...Manóka dédszüleihez - olyan furi!!!

Kép
 
 


Sziasztok,

talán lap tetejére kerülök: Pumpo, Klara, Bogen, Norkini és én szívesen várunk II kerületi mamákat (vagy papákat) mindennel ami éppen adódik! Van köztünk tapasztalt 2-3 gyerekes anyuci, és van kezdő szülő. Szóval írjatok!!!
kicsit rohanósan telt a karácsonyunk, de cserébe mindenkit meglátogattunk, mindekni megcsodálta Andrist (aki észlelvén a zűrzavart nem nagyon akart nyugton lenni) nagymamáméknál pl. 21-en voltunk 25.-én...
zaaabáltunk amíg belénk fér (meg mert nem nekünk kellett főzni),
hu :oops: nem merek mérlegre állni megint. Andris kapott cuki ruhákat meg egy játszóizét (ami alá fekszik majd), mi is kaptunk pár dolgot medveapuval, hiába állapodtunk meg mindenkivel, hogy idén aztán már semmi...
Lehet hogy a sok program miatt, :roll: de picurkám most megint nem úgy tesz, mint aki valaha le akarna mondnai az éájszakai evésről, sőt 12 után fél háromkor ébred már második éjjel: tutira nem lehet éhes, de ma le is mérem az éjféli kajcsit.
Bogen, de irigyellek! 25-én már félméteres árkok voltak a szemem alatt: :) pont mire a csodás családi beszélgetős zenehallgatós estét/éjjelt befejeztük, és bevackolódtam az ágyba, kezdődött a műsor.

Andris holnap 2 hónapos, 8-10 órát simán végigaludhatna a szakirodalom szerint (kár hogy nem tud még olvasni)

NA mindegy, azt hiszem anyaként mindig van amiért aggódik az ember, ha nem ezért, hát más miatt!
Igazán örülhetek, hogy egészséges, vidám, értelmes kisfiam van!


Hogy telt a karácsonyotok?

KépKép
 
 


Sziasztok!

Hát eltelt.... mondjam, hogy végre??? :roll: A végére már elég volt, elfáradtam, kedvetlen voltam. Anyósom meg is kérdezte, mi volt velem tegnap, olyan szótlan voltam, tán nem éreztem jól magam? Dehogynem. Csak éppen Zsófi szúrt, nyomott, feszitett, rugdosott.... és nem éppen kellemes módon!
Pedig minden szuper volt náluk, fincsi kaják, tökjó ajándékot kaptunk, 19 részes étkészletet (volt ugyan itthon, de nagymuter vészesen randa virágocskás készlete... fúj) :) Zoli nővérétől ágynemügarnitúrát meg két tökjó törcsit kaptunk, már ott össze is vesztünk rajta, mert az egyik kék a másik világoszöld és persze mindkettőnknek a kék kellene... :)
Anyuéktól is étkészletet kaptunk :lol: csak az másmilyen, IKEA-s sötétkék és nem sima levesestányér van hozzá, hanem tálkaszerü, de tökjó. Viszont anyóséké meg rendes fehér készlet, de van hozzá húskináló tál, meg mély nagytál is...
Zolitól kaptam mp3 lejátszót :) nem kell kukán utaznom, az a halálom, akkor kapok pánikrohamot :)
Fiúk rengeteg mindent kaptak, transformers, lego vagy 6 féle, lézerkard, gyereklaptop...... és még sorolhatnám :)
Ezer féle sütike....
:oops: már egy deka sincs belőle, én voltam a főzabáló, anyám ha látná hogy már semmi nincs a fél hütőt beteritő sütiáradatból :lol:
nem is álltam azóta mérlegre :) nem mertem.... majd minnyá.....
hajjajjj, 66 kiló :) sebaj.... kell a kalória Zsófinak :)
És a legjobb az volt, hogy főznöm abszolút nem kellett, mert anya főzött 24-én, abból bőven maradt 25-ére, 26-án meg anyósomékhoz mentünk, és még tőlük is hoztunk kajcsit, mert pakoltak... fincsi töltött káposztát... igy ma sem főzök... tiszta hawaii!!!!!!!!
Most megyek, átrendezem a konyhaszekrényt, kivágom nagymuter étkészletét, beteszem az újat :)

Irjatok....

Ági
Vendég
 


Sziasztok!

Nálunk is véget ért a karácsonyi mindenféle, meg a málhatúra!!!
Mi is elég jó ajándékokat kaptunk: babaruha, pelus, könyv, játékok, kukta, asztalterítő, DVD...és még mit tudom én?!
Én is dugig kajáltam magam, de holnaptól új élet:)
Hát, én 66 kg, kb középiskolás koromban voltam utoljára :evil: , szóval irigyellek Ági!!! Bár én 180 cm vagyok és vastag csontú, s rengeteg felesleg van még rajtam a szülés óta... szóval 85 kg vagyok...így kari után!!!
Jó lenne 80 alá menni............

Medveme: Hát, az én gyerkőcöm sem csinál semmit úgy, ahogy a szakirodalomban van!!! Sosem alussza át az éjszakát...nem tudom miért, s nem tudom hogyan szoktathatnám rá az éjszakai alvásra, mikor nappal is éber, izgő-mozgó!
Ma is 10 óra óta folyamatosan ébren van, csak kétszer fél órát aludt az autóban... érthetetlen!
45 perce fektettem le, gagyarászik és emelgeti a fejét a kiságyban........legalább nem sír... de miért nem alszik?! Így hogy fejlődik az idegrendszere?!?!

Andrisnak boldog 2. hófordulót:
Kép

Kép
 
 


Sziasztok lanyok!
Utolag en is kivanok Nektek minden jot, de mar inkabb szilveszterre :) Nem jartam erre,mert a lanyok nagyon betegek voltak es meg mindig nem gyogyultak ki :( Bar mar Jázmin hatarozottan jobban van, a 24-et ugyeleten toltotte a parommal, mert befulladt, horgogorcse lett es egyszeruen majdnem megfulladt. De kapott szteroidos gyogyszert, amit amugy messzirol kerulunk es brrrrr,de most tenyleg kellett. Most mar csak mezei kozepfulgyulladasa van neki es a kicsinek is...
Pumpoka- orulok,hogy ilyen szuper jol sikerult minden es az ajandekok is jok lettek. Mosolyogtam,hogy tudtal orulni ket tanyerkeszletnek, olyan jo! :)
Medveme-nem emlekszem pontosan mikor vannak,de 3 hos kor korul van egy fejlodesi ugras, amikor a bebi tobb tejet igenyel es a cicinek utana kell igazodni, nem lehet,hogy kispasid ezt kezdi pedzegetni? Nehogy bepanikolj, ez mindenkinel elofordul, nem a mennyiseg fogy, hanem az igenye no! 6 hos koraban is van ilyen ugras, meg kitudja mikor, olyan reg volt !! :)

Nalunk az volt a rossz,hogy a csajok lazasak voltak 24-en, Jázi epp fulladt, ha nem akkor csak siman dolt egyik oldalrol a masikra, semmi karacsonyi hangulat nem volt. De legalabb van olyan ajandek, amit ma talaltak meg ujra es orulnek neki :)

Jok legyetek! :)
Norki
 
 


Háát, anyucik, nem is fogják követni a szakirodalmat :lol:
Nem arra vannak kitalálva... :) idő és már a sarokban lesz a szakirodalom.... :)
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: