Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!Gondolom nem én vagyok az egyetlen anyuka akinek a babája hasfájós.Ha van valaki aki szeretne erről levelezgetni és ötleteket cserélni vágjon bele és írojon. :) Vagy csak úgy bármiről ,bárki.Na pápá.

Kép


Szóval csak nekem van hasfájós picikém vagy senki nem akar velem szóba állni?Na valaki.Magammal uncsi lesz levelezni. :(

Kép


Látom látogatjátok ezt a lapt.De írjatok is.Nincs valakinek valami jó ötlete a hasfájás ellen?Nekem az 5 hónapos kisfiam még mindig szenved,vajon meddig fog tartani?Bármilyen ötletre vevő vagyok.Köszike :lol:

Kép

 
 

Na jó látom mindenki csak nézelődik de írni senki nem tud.Nempróbálkozom többé.Csak nem értem akkor minek van ez az egész ha senki nem ír,és minek is nézi meg????? :(

Kép


szia!

Sanyika még mindég hasfájos baba?

Az én babám is hasfájos egy picit de nem vészes de az egyik csajszinak nagyon és majd őt is átirányítom ide!


Kép
 


KEDVES MOGYOLAND!KÖSZÖNÖM HOGY ÍRTÁL .MÉGIS VAN REMÉNY.IGEN SAJNOS AZ ÉN BABÁM MÉG MINDIG HASFÁJÓS.SZERETETTEL VÁROM A MÁSIK CSAJSZIT :lol: jAJ ÉS NAGYON ARANYOS A KISLÁNYOD IGAZI HÖLGYIKE.:)

Kép


Szia Kriszta!

Mogyoland-al ismerjük egymást egy másik topicból, de az én picurkámnak is fáj mostanság a hasa, mert nehezen kakil. Most úgy néz ki, hogy a sütőtöklé bejön neki!
TI mit esztek?
Vendég
 


Szia Kriszta!

Mogyoland-al ismerjük egymást egy másik topicból, de az én picurkámnak is fáj mostanság a hasa, mert nehezen kakil. Most úgy néz ki, hogy a sütőtöklé bejön neki!
TI mit esztek?
Vendég
 


Szia Nagbri!Hát az az igazság hogy nekünk azt mondta a doktornőnk hogy ne adjak neki sütőtököt mert az csak szelet csinál és nálunk azért fáj a picurkám hasa.De eszünk sima tököt amit megpárolok neki.Almát céklát ,répát.És most kzdem el a bébiételekt.Az univereset nagyon szereti,de a fő táplálék még az anyatejcsi.Igazából félek mindenújtól mert nem tudom mi okoz neki. Most mennem kell mert felkelt Sanyika.Remélem jó lesz nektek a sütőtöklé.Majd írd meg mert kiváncsi vagyok.Ja és örülök hogy összefutottunk!!Szia

Kép


Szia Kriszti!

Hát én a sütőtökről még nem hallottam, hogy bármi bajt is csinálna! És nekünk most is bejött, szépen kakilt, és nem is feszeleg mostmár! Nálunk a köményre mondták, hogy szelet csinál!
Mi is kezdjük lassan a kajcsikat, ma almát fog kapni!
Én is örülök, hogy itt összefutottunk!
Vendég
 


Szia Nagbri!Na most képzeld én meg pont a köményt hallottam mindenkitől hogy milyen jó a hasfájós szeles babákank.Van ez mecsek baba tea én azt adtam neki de nem volt az sem sikeres.Sőt mondhatom hogy mindent kipróbáltunk sab simplextöl az espumisanig de semmi nem segít szegénykémen.Az almát viszont nagyon szereti.Szerintem ha hagynám egy egészet meg bírna enni.De hát az mégiscsak sok lenne az ő kis gyomrának nem?Te mennyit adsz a picurkádnak?Mennem kell :pápá

Kép


Szia! Mi már a 3/4 almánál tartunk! Először egy gerezd volt, aztán fél alma, és mot ennyi!
Nekünk jó volt a kömény is a szelek ellen, házilag csináltuk neki, őrölt köményből! De hashajtásnak most úgy néz ki a sütőtök jött be!
Vendég
 


Örülök hogy bejött a sütőtökös dolog,gondolkozom én is rajta hogy adok neki.Igazából előbb utóbb ugyis mindet meg kellene szoknia.Az örölt köményt főzted neki meg teának?Akkor azt nem is lehetett leszürni igaz? És milyen volt?Az én kicsikém mindig fintorogva itta a mecsek teát is.De lehet ezt a köményest megpróbálom.

Kép


Le lehet szürni. Nekünk van ilyen pelusba rakható papírbetét, ami mosható. Tescoban 500 ft az 50 db. Mi mosható pelust használunk, azért van. Szóval ebből egyet arra szoktam használni, hogy leszürőm neki a teáját. Olyan a szövése, hogy símán megszűri még az őrölt köményt is.
Vendég
 


Mosható pelus?Még nem is hallottam róla.Az is jó?Mi a jó öreg Liberót használjuk.Hányszor lehet használni egy olyan kimosható pelust?Vagy hogy müködik ez?Érdekes dolog.Elég analfabétának tünök bocsika. :lol:

Kép


Szia! Semmi gond, én is így kezdtem. Elvileg egy szett egészen szobatisztaságig elég. Több márka van már forgalomban. A babanatura.hu oldalon utána tudsz nézni! Mi Monapelt használunk, Kushies külsővel. Nekem bejött! Gyerkőc popója sokkal szebb! Kb. 300 * lehet kimosni, tehát elvileg két gyerkőcöt is kiszolgál egy garnitúra.
Bencénél még nem volt, de mostmár itthon csak ezt használjuk. Rá kell jönni a technikájára, és akkor működik. Teszek fel egy ilyen pelusos képet neked.
Itt még elég kicsi volt Dani, 1 hónapos.
Kép
Vendég
 


Hát ez nagyon bejön nekem :lol: Utánna fogok nézni hogy erre felénk mi újság ilyen téren.De amásik dolog ami nagyon tetszik a kisfiad NAGYON CUKI!!!!!!!Ja és bocsi hogy ilyen későn írok de a fiam már két napja éjszakánként kétóránként kell enni.Kicsit kivagyok.Nem tudom mi történt most vele.Ti hányszor keltek még fel éjszaka?Van akinek már ilyenkor átalussza az éjszakát hát irigylem.Na most megyek.Szia

Kép


Szia!

Remélem már tudtál egy kicsit pihenni!
Nálunk is előfordul ilyen, de az esetek nagy részében ötig alszik!
Köszi, hogy tetszik a kisfiam! :D
Vendég
 


ESTE LERAKOD ÉS MÁSNAP REGGEL 5.IG ALSZIK?DE JÓ!!AZ ÉN FIAM SZERINTEM SOSEM FOGJA ÁTALUDNI AZ ÉJSZAKÁT :( IRIGYELLEK.PEDIG MÁR LASSAN FÉL ÉVES,ÉS MÉG MINDIG FELKEL.MINDENKI AZZAL VIGASZTAL HOGY MAJD EZUTÁN.NA DE MIKOR ? :)

Kép


Ne izgulj! Nekem az első, két éves koráig többször is kelt éjszaka! Szóval ez nagyon gyerekfüggő, szerintem senki nem ússza meg! És hát azért nálunk is változó. Ma éjszaka kelt egykor, meg öt előtt is!
Vendég
 


Hát nagyon remélem hogy Sanyikának nem áll szándékában olyan sokáig felfel kelegetni éjszaka :lol: De ha igen hát nincs mit tenni.Az anyaság áldozattal jár.Igaz hogy alig bíron sokszor nyitvatartni éjszaka szemem ,de amikor másnap úgy vigyorog mint a tejebe tök már nem is érzem fáradtnak magam.De gondolom ezzel minden anya így van.Majd rakok fel képt róla.De te is rakhtsz fel :lol: Most megyek.pápá

Kép


Szia!

Azt hiszem, ezt a képfelrakást holnapra halasztom, mert az éjszaka buliztam, és kezdem érezni a fáradtságot!
De holnap pótolok!
Vendég
 


VÁROM A KÉPEKET!ADDIG ÉN MUTATOK NEKED.NA ÉS JÓ VOLT A BULI? :lol:

Kép


Kép

Kép


Szia! Sanyika gyönyörű!
A buli nagyon jó volt, fél 3-kor kerültem ágyba, de nagyon megérte. Igazi csajos buli volt! Tényeg nagyon élveztem.
Ti hogy viseltétek a mai napot? Nálunk Dani egy kissé nyűgös volt ma! Képek holnap, mert az asztalin tudom megformázni, ott meg a férjem csücsükél!
Vendég
 


KÖSZÖNÖM A DICSÉRETET!ELHISZEM HOGY ÉLVEZTED,BIZTI JÓL KITUDTÁL KAOCSOLNI.ÉN MÉG NEM TUDOK ÍGY ÉJSZAKÁRA ELMENNI MERT SANYIKA MÉG ESZIKÉL VAGY3-SZOR.A TEGNAPI NAPUNK NEKÜNK SEM VOLT FELÜDÜLÉS MERT SZURIT KAPOT A GYERKŐC ÉS ILYENKOR NAGYON NYÜGI.AZ ÉJSZAKÁRÓL NEM IS BESZÉLVE HOGY ÓRÁNKÉNT KELTÜNK.FÁRADT IS VAGYOK.0VÁROM A KÉPEKET.PÁ

Kép


Íme a képek! Kép Kép Kép
Vendég
 


Nagyon aranyosak a fiúk!!!!Kipihizted magad már a buli után :D Na most mennem kell mert a fiam nyöszörkél.pápá

Kép


Szia Kriszta!
Nem volt semmi gond a buli után. Olyan jól esett, hogy észre se vettem, milyen keveset is aludtam!
Jó éjszakát!
Vendég
 


SZIA!AZ JÓ HOGY ILYEN STRAPA VAGY ÉN BIZTI KETTŐIG SEM LÁTNÉK A FÁRADTSÁGTÓL.NA MEG NEM IS TUDNÉK MENNI HIZSZ SANYIKA MÉG ÉJSZAKA IS ESZIK.NA JÓ LÉGY ÉS SZÉP NAPOT.

Kép


szia Kriszta! Mizújs, hogy vagytok Sanyikával?
Nálunk Dani egy kicsit nyűgös, mert nagyon úgy tűnik, hogy jön a foga! Nagyon sajnálom, mert néha krokodilkönnyeket potyogtat!
Vendég
 


Szia Kriszta!

Hogy vagyok?
Sanyika sokat szenved még a pocakfájással?

Kép
 


Szia Nagbri!Köszönöm az érdeklődést megvagyunk.A fiatal úr egyre huncutabb.Szerintem nálunk is jön a fogika mert sokszor majd szét szakítja a kis száját.Picit már piros is a kis ínye,de van kencénk rá és az szokta neki csillapítani.Most nem jut az eszembe a neve,de ha érdekel megírom.Remélem hamar kibujik majd,na és nektek is ezt kívánom:)

Kép


Szia Mogyoland!Köszönöm szépen hogy nem felejtkeztél el rólam :D Igen sajnos még mindig fáj a pocija,de azért már nem annyira.NA és ti hogy vagytok?Hogy viseli magát a pici lány?

Kép


Szia Kriszta!

Mi újság veletek?
Hogy vagytok?Készültők már az ünnepekre?
Mi jól vagyunk tegnap kaptuk meg az első oltásunkat!
Egy picit kemény neki a lába de borogatom meg egy picit felment a hője 37,8 és adtam neki kúpot a biztonság kedvéért!
Amugy nagyon jó kislány 5200 gramm és 59 centi már(49 centivel és 3600 grammal születtünk(
Tényleg ti mennyik voltatok és simán vagy császárral szültél?

Kép
 


BOCSÁNAT HOGY ILYEN SOKÁIG NEM ÍRTAM.NAGYON EL VOLTAM.A GÉP ELŐTT MÁR NAGYON RÉGEN NEM ÜLTEM.MINDIG CSAK PÁR PERCRE SIKERÜLT LEÜLNÖM.
REMÉLEM JÓL VAGYTOK!!!JÓL TELTEK AZ ÜNNEPEK?HOGY VAN A PICIKÉD?MIKET ÚJÍTOTT MÁR?
NA MENNEM KELL MERT SANYIKA MEGINT FELÉBREDT.
NAGYON ROSSZUL ALSZIK.JÖN A FOGA.

Kép


Szia Kriszta!

Hát jól vagyunk!
Nállunk is jön a foga a csajszinak!


Hasfájóssaág remélem elmaradt már nállatok!


Forgolódik a lánykám néha hátról hasra is sikerül csak általában elakad a kezében!

Kép
 


SZIA MOGYOLAND!
IGEN A HASFÁJÓS KORSZAKNAK VÉGE VAN.MOST A FOGAKKAL KÜZDÜNK DE NAGYON.
MI MÁR AZ ÁLLÁSAL FOGLALATOSKODUNK:)

Kép


Sziasztok! Ezen a topikon még új vagyok, de remélem ez nem gond. :)
Fogacskára két nagyon jó gél van. A Dentinox gel és a Gengi gel. Nagyon hatásosak. Nekünk már a 7. van kint és abból 5-öt elég szépen átvészeltünk. :)

A hasfájásnál talán csak a fogfájás a rosszabb amikor bújik ki. Szegény babákat nagyon meg tudja viselni. Remélem minden rendben lesz. :) Hasfájással mi is szenvedtünk hónapokig mire az Espumisan csepp múlasztotta el, semmi más nem hatott (Infacol, édeskömény tea, stb).

Üdv. és jó éjt! :)

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Szia bogyó!

Koppány ez jó név tetszik nekem!
Hát az nem annyira aktiv ez a forum de azért bekukkantunk néhanapján!

Hát nállunk is beindult a fogzás szegénykém néha úgy sir akkor bekenem dentinox-gellel akkor valamennyire jó!
Éjszaka is többször is fent van!
De alszik csak a cumika kell neki!

Kriszta: hát akkor már lassan elindul ez a nagylegény!

Kép


Kép
 


SZIA MOGYOLAND!
HÁT SZERINTEM NEM SOK KELL ÉS ÚGY FOG A KÉT KIS CUKI LÁBÁVAL KOTORNI MINT AZ ÁLOM. :D
HOGY VAGYTOK?FOGACSKÁKKAL MI ÚJSÁG?
NEKÜNK CSAK FÁJ,DE MÉG EGY SEM BUJT KI :roll:
CSAK LESZ NEKI VALAMIKOR.
NA MEGYEK MERT FEL KELT

Kép


Szia Kriszta!

Hát mi még sehogy sem állunk a fogacskákkal!
Pont ma játunk ugy hogy leesett a az ágyról!Gyorsan dokihoz de hála nincs semmi baja csak az ijedség volt nagy!
Hát már négykézláb megállt ma lehet ,hogy pont ezáért sikerült leesni pedig ki volt párnázva meg csak egy pillantatra léptem ki a szobából de elég is volt a bajnak!

Szegény Sanyika akkor jól megszenved ezekkel a fogakkal!

Na megyek !Sziasztok!

Kép


Kép
 


SZIA MOGYOLAND!
ÖRÜLÖK,HOGY NINCSEN BAJA A PICIKÉNEK.EGY RÉMÁLOM EZ AZ ÁGYAS SZTORI.NÁLUNK SANYIKA MÁR JÖN MEGY ÉS NEM LEHET EGY PERCRE SEM EGYEDÜL HAGYNI.NÁLUNK IS VOLT EGYSZER KÉTSZER OLYAN ,HOGY AZ UTOLSÓ PILLANATBAN KAPTAM EL MIELŐT LEESET VOLNA.NA PERSZE AZ APUKÁJÁNAK NEM SIKERÜLT ÍGY MÁR MI IS ESTÜNK NAGYOT.DE HÁLA ÉGNEK NÁLUNK IS CSAK AZ IJEDTSÉG VOLT NAGYOBB.
PERSZE A FOGUNK MÉG MINDIG SEHOL,DE MÁR EGYEDÜL FELÁLL :lol:
NA ÉS TI HOGY VAGYTOK?FOGAK?NÁLATOK SINCSEN MÉG SEMMI?AZT MONDJÁK MINNÉL KÉSŐBB BÚJIK KI ANNÁL KÉSŐBB ROMLIK.HÁT NAGYON REMÉLEM ÍGY LESZ.LASSAN EGY ÉVES ÉS MÉG NINCS FOGA.ELÉG KIS MÓKÁS IS AMIKOR KOMOLYAN PRÓBÁL BEZSÉLNI FOGAK NÉLKÜL :D
NA MEGYEK MERT MÉG EZER DOLGOM VAN.MOST KISÉRLETEZEM EGY ÚJ SÜTIVEL.REMÉLEM SIKERÜL.
SZIASZTOK!!

Kép


Szia Kriszta!

hát már nagyon fehérlik az inye lent és be van dagadva szerintem napok kérdése és kint lesz a doki már egy hete igérte ,hogy kint lesz! :D

Remélem sikerül a süti!

Hát akkor nemsokára el is indul Sanyika!
hát mi probálkozunk az üléssel és néha sikerül négykézlábra állnia!
Kép

Kép


Kép
 


SZIA MOGYOLAND!
REMÉLEM JÓL VAGYTOK.A PICURKÁDDAL MINDEN RENDBEN?HOGYAN ÁLLTOK A FOGACSKÁKKAL?NEKÜNK VÉGRE MÁR VAN KETTŐ KIS PÖTTÖMÜNK.A KÉT ALSÓ.TALÁN MOST JÖN A KÖVETKEZŐ MERT NAGYON NYŰGÖSKE MÁR PÁR NAPJA.
MI MÁR PRÓBÁLKOZUNK A JÁRÁSSAL.EGY KÉT LÉPÉST MÁR TUD MENNI EGYEDÜL. :lol:
NA MEGYEK MERT VÉGE AZ ALVÁSNAK.

Kép


Szia Kriszti!

Hát rég voltál már!
Nekünk egy van a másik is be van durranva de nem nagyon akarodzik kijönni az elsőre is 1 hót vártuk pedig egyszerre durrantak be neki!Felül is be van durranva!

És nagyon sok boldogságot a kisfiadnak még nagyon nagyon sokáig!

Milyen volt a torta?

Gratula a járáshoz is!

Kép


Kép
 


SZIA MOGYOLAND!
IGEN ELÉG RÉGEN JÁRTAM ERRE DE NEM FELEJTETELEK EL.
CSAK EZ A KIS EMBERKE NAGYON SOK IDŐMET LEKÖTI,DE HÁT TUDOD TE IS HISZ ANYA VAGY :lol:
HÁT NEKÜNK IS SOK IDŐ VOLT MÍG VÉGRE KIBUJTAK AZ ELSŐ KIS FOGAK :roll:
JAJ A TORTA NAGYON FINI VOLT.GYÜMÖLCSÖS TEJSZÍNES.IGAZ Ő MÉG CSAK PICIT KAPOT BELŐLE,NA DE A TŰZIJÁTÉKOT TELJESEN VÉGIG SIKITOZTA AZ ÖRÖMTŐL .MAJD RAKOK FEL KÉPET.
MOST VISZONT MEGYEK MERT ÉBREDEZIK.

Kép


oké várom a képeket nagyon!

Hát majd csak kibújik nállunk is alsó 2-ik!
Utánna meg jön a többi! :lol:

Kép


Kép
 


Kép Kép Kép

Kép


Jók a képek!

Hát mi most betegek vagyunk!
! napja tiszta láz csütörtökön volt a doki azt mondta,hogy piros a torka meg sok foga jön egyszerre!

Pénteken még tiszta láz volt bevittük az ügyeletre és ugya ezt mondták és kapott szurit és ideig óráig jó volt aztán minden újra .
Ma megint az ügyelettel inditottam és heveny garat és madulagyulladása van!Na fajinul megvizsgálták mi?
Igy kapunk másik antibigyót tovább a lázhúzás !ennyi!

Sanyika kész nagyfiú már!

Kép


Kép
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: