Új privát üzeneted érkezett!

HÁT REMÉLEM MÁR JÓL VAGYTOK. A MANDULÁVAL NEKÜNK IS VOLT MÁR BAJUNK.OLYAN LÁZAS VOLT SZEGÉNYKÉM,HOGY ALIG BÍRTUK NEKI LEVINNI.
ÉN NEM TUDOM SOKSZOR EZEK AZ ORVOSOK MIT GONDOLNAK?!
SZÓRAKOZÁSBÓL MEGY AZ EMBER HOZZÁJUK?MI SZÜLŐK LENNÉNK A LEGBOLDOGABBAK HA NEM KELENE TÖBBÉ LÁTNI ŐKET.NEM?
NEKÜNK HÁL,ISTENEK JÓ A DOKI NÉNINK,DE AKI HELYETESÍTI MÁR MEGKAPTA TŐLEM A BEOSZTÁSÁT.ÚGY BÁNT SANYIKÁVAL MINT EGY BARBÁR. :x
MI VAN A FOGACSKÁKAL?BÚJNAK MÁR KIFELE?

Kép


Szia Kriszta!

Hát már az alsó kettő kint van!
Szépen lasan jönnek azok a fogak!
Eléggé kajlán jöttek ki de olvastam ,hogy ilyenkor nem baj még!

ti jól vagytok már?

Tényleg mi már állunk!
Kép

Kép

Vettünk neki tanuló kutyus a fisherpricest és nagyon imádja!

Tapsol meg rázza a popóját annyira meg kell zabálni!

De ti már sok mindent tudok
Ti ,hogy álltok a fogzással!

Na puszi: Ágiék

Kép


Kép
 


SZIA MOGYOLAND!
NA KÉPZELD NÁLUNK MÁR A FELSŐ KETTŐ KIS FOGIKA IS KINT VAN
ÉS BÚJIK A KÉT METSZŐ.MOST AZTÁN BEHOZZUK A LEMARADÁST:)
MI MÁR ÖNÁLLÓAN MEGYÜNK.KISEBB NAGYOBB SÉRÜLÉSEKKEL.SZEGÉNYKÉM HA MÁR FÁRADT ESIK BUKIK,DE AZÉRT MEGY MINT HA KÖTELEZŐ LENNE NEKI.ESTE ALIG LEHET ELALTATNI MERT MÉG MINDIG JÁTSZANA.HA ELALSZIK VÉGRE AKKOR TELJESEN ÁTALUSSZA AZ ÉJSZAKÁT.MÁR ALIG VÁRTAM HOGY ÍGY LEGYEN MOST MEG FURA ,HOGY NEM KEL FEL.
NA MOST MEGYEK MAJD ÉN IS RAKOK FEL KÉPET.
JA ÉS NAGYON ARANYOSAK VAGYTOK.
JÓ EGÉSZSÉGET.

Kép

 
 

SZIA MOGYOLAND!
NA KÉPZELD NÁLUNK MÁR A FELSŐ KETTŐ KIS FOGIKA IS KINT VAN
ÉS BÚJIK A KÉT METSZŐ.MOST AZTÁN BEHOZZUK A LEMARADÁST:)
MI MÁR ÖNÁLLÓAN MEGYÜNK.KISEBB NAGYOBB SÉRÜLÉSEKKEL.SZEGÉNYKÉM HA MÁR FÁRADT ESIK BUKIK,DE AZÉRT MEGY MINT HA KÖTELEZŐ LENNE NEKI.ESTE ALIG LEHET ELALTATNI MERT MÉG MINDIG JÁTSZANA.HA ELALSZIK VÉGRE AKKOR TELJESEN ÁTALUSSZA AZ ÉJSZAKÁT.MÁR ALIG VÁRTAM HOGY ÍGY LEGYEN MOST MEG FURA ,HOGY NEM KEL FEL.
NA MOST MEGYEK MAJD ÉN IS RAKOK FEL KÉPET.
JA ÉS NAGYON ARANYOSAK VAGYTOK.
JÓ EGÉSZSÉGET.

Kép


SZIA MOGYOLAND!
NA KÉPZELD NÁLUNK MÁR A FELSŐ KETTŐ KIS FOGIKA IS KINT VAN
ÉS BÚJIK A KÉT METSZŐ.MOST AZTÁN BEHOZZUK A LEMARADÁST:)
MI MÁR ÖNÁLLÓAN MEGYÜNK.KISEBB NAGYOBB SÉRÜLÉSEKKEL.SZEGÉNYKÉM HA MÁR FÁRADT ESIK BUKIK,DE AZÉRT MEGY MINT HA KÖTELEZŐ LENNE NEKI.ESTE ALIG LEHET ELALTATNI MERT MÉG MINDIG JÁTSZANA.HA ELALSZIK VÉGRE AKKOR TELJESEN ÁTALUSSZA AZ ÉJSZAKÁT.MÁR ALIG VÁRTAM HOGY ÍGY LEGYEN MOST MEG FURA ,HOGY NEM KEL FEL.
NA MOST MEGYEK MAJD ÉN IS RAKOK FEL KÉPET.
JA ÉS NAGYON ARANYOSAK VAGYTOK.
JÓ EGÉSZSÉGET.

Kép


Szia Kriszta!

Gratula a fogacskához és a menéshez is nagyon ügyes!

hát nállnuk még mindig csak alul van kettő de majd kijön!

Jó várom a képeket!

Na megyek én is!

Kép


Kép
 


SZIA MOGYOLAND!

KÖSZIKE A GRATUT.NE IZGULJ A FOGAK MIATT ,MAJD JÖNNEK HA AKARNAK :D .LÁTOD NEKÜNK IS CSAK 4 VAN MÉG PEDIG MÁR SOKKAL TÖBBNEK KELLENE LENNIE.MÁS NAYUKÁK ÚGY LE TUDNAK DÖBBENI,HOGY MÉG CSAAAAK ENNNYI?MIÉRT KELLENE SÜRGETNI?NA MEG IDEGESKEDNI?ÚGY SEM TUDOK CSINÁLNI NEKI SEMMIT. :roll: KÜLÖNBEN SEM EGYFORMÁK A GYEREKEK.NEM?!NA JÓ MEGYEK.MINDEN JÓT NEKTEK. Kép Kép

Kép


Sziasztok!

Jajj de édes Sanyika mennyit változott ő is már!
Hát és ez a fittnesgurus kép nagyon jó!

Nem igazán zavar ,hogy nem kapkodja el majd jön !

Éppen azon beszélgettünk apával ,hogy már kezdtem aggodni ,hogy nem nagyon akar ülni és hopp egyik napról a másikra ült már az nem volt áll!

annyira kis ügyesek ezek a babák!

Na majd rakok képet én is de annyira lassú most ez a babanet!Nem tudom mi van vele!

Meg ma kidolgoztam magam és nyilván alszok egyet!

sziasztok

Kép


Kép
 


HELLLÓ!!
HOGY VAGYTOK?REMÉLEM MINDEN RENDBEN VAN VELETEK?!
KÉPZELD MI A HÉTVÉGÉN AKKORÁT ESTÜNK,HOGY AZT HITTEM MEGÁLL A SZÍVEM.SZEGÉNYKÉM LEFEJELTE AZ AJTÓFÉLFÁT.HATALMAS PUP LETT A KIS FEJÉN.MOST KEZD SÁRGULNI A FOLT :roll: .SANYIKA PÁR PERC MÚLVA MÁR NEM IS FOGLALKOZOT VELE ÉN MEG MÉG KÉT NAP MÚLVA IS TISZTA LELKI BETEG VOLTAM
MOSTMÁR TELJESEN EGYEDÜL JÖN MEGY.MOST TANULUNK LABDÁT RUGNI.EGÉSZEN JÓL MEGY MÁR NEKI ÉS AMIKOR EGÉSZEN MESZIRE SIKERÜL LERÚGNI AKKAORA VISÍTÁSOKAT CSINÁL,HOGY ÖRÖM NÉZNI. :lol: .DE EZ CSAK EGY A SOK KIS OKOSSÁG KÖZÜL.ISZONYÚ HAMAR FOG A KIS AGYA.DE EZ BIZTI NÁLATOK IS ÍGY VAN.MESELÉJ,MIKET CSINÁLTOK.
NA ÉS VÁROM A KÉPEKET.JAJ ÉS MIT DOLGOZTÁL?REMÉLEM KIPIHENTED MAGAD.MINDEN JÓT!!

Kép


Hello!

Épp fent voltam még mikor látom ,hogy irtál4

Szegény Sanyika!

Hát nállnuk is igy volt mikor leesett az ágyról!

Hát nállnuk tapsi, csettinget a nyelvével,kompol ezerrel.
Akácost kapáltam jól el is fárdatam. na lépek mert apa már álmos és nyüsztet majd jövők és dobok én is pár foto az nagyasszonyról!

Kép


Kép
 


Kép
Kép
Kép
Kép

Kép


Kép
 


SZIASZTOK!
HÁT NAGYON SZÉPEK VAGYTOK,CUKI KIS COPFOTOK VAN :D .LÁTOM A HABVERŐ NÁLATOK IS PORONDON VAN.ÉN NEM TUDOK EGY PALACSINTA TÉSZTÁT KIKEVERNI VELE MERT ELKÖNYÖRGI. :lol:
SZÓVAL AKÁCOST,NA HÁT NEM IRIGYELLEK.ILYEN MELEGBEN.BRRRR.MÉG A HIDEG IS KIRÁZ.NA NEM MINHA AZ ÉN UJAMRÓL LEESNE AZ ARANY HA MEGKÉNE CSINÁLNI,DE ŐSZINTÉN MEGVALLVA ,KERÜLÖM NAGYON AZ ILYEN HELYZETEKET.VIRÁGÁGYÁSBANN"TURKÁLNI" AZ MÁS :lol: ,DE EZ A KERTI MUNKA NEM NEKEM VALÓ.
TE AMÚGY MIVEL FOGLALKOZTÁL MIELŐT ANYA LETTÉL?
NEKEM VOLT EGY KIS ÜZLETEM,AMIBEN RUCIKAT ÁRULTAM.
NA MEGYEK MERT ÉBREDEZIK A KIS FŐNÖK.
PÁPÁ

Kép


Hát mikor eljöttem táppénze képzeld el takritó voltam egy cégnél meg mindenes(konyhai munka)
Persze ez mind érettségi és technikum melett!
De jó volt mert kajára nem kellet költenünk!
És már el akartam jönni mert visszahivtak a régi munkahelyemre és mentek volna mikor kiderült ,hogy jön csöpi!
Azt a munkát szerettem optikai kisegitő voltam csak nagyon kevés volt a lové!
De sokkal többé vettek volna vissza !
Hát egyszer szeretnék én is egy boltot hisz eladó volna a szkamám vagy mi fene!

De valszeg ősszel apa kimegy dolgozni németbe és megyünk vele!

Elég nagy a kertünk 2200nm muszály csinálni de az udvar maga 800 nm.
Probljuk fűvesiteni főlleg ha a verebek nem eszik fe párom már nélha szét robban a dühtől! :lol:

Most meg még anyuékhoz is járok mert nyaralnak és én vagyok a tanyás locsolás etetés stb.

sziasztok

Kép


Kép
 


SZIASZTOK!
HÁT NEM SEMMI KIS PORTA!!!
MI MOST MÉG EMELETBEN LAKUNK,DE SZERETNÉNK KERTESHÁZBA KÖLTÖZNI.ÉN IS SZERETNÉK EGY KISEBB KERTET,DE CSAK KICSIT!!IGAZÁBÓL CSAK VIRÁGOKAT SZERETNÉK.NA MEG EGY KIS MEDENCÉT :lol: .ÉPP AKORA UDVARA LEGYEN A HÁZNAK,HOGY EZEK JÓL ELFÉRJENEK,NA ÉS HOGY BETUDJAK MENNI A NEM ÉPPEN KIS AUTÓNKKAL.
HÁT KÉPZELD MIRE MEGTANULTAM A PICI KIS KOCSINKKAL MINDENHOVÁ PIPEC MODON PARKOLNI A FÉRJEM VET EGY NAGYOBB AUTÓT.VANNAK MÉG GONDJAIM A SZŰK PARKOLÓKKAL.NEKED VAN JOGOSÍTVÁNYOD?ÉN IMÁDOK VEZETNI CSAK NE KÉNE MINDIG PARKOLNI :roll:
SZÓVAL NÉMETORSZÁG?!MIT FOG CSINÁLNI?
AZ ÉN FÉRJEM AUSZTRIÁBAN DOLGOZOTT,AKKOR MÉG NEM VOLT MEG SANYIKA.NAGYON TUDOTT HIÁNYOZNI.MI IS GONDOLKOZTUNK EGY IDŐBEN ,HOGY ELMEGYÜNK KÜLFÖLDRE KETTEN.DE AZTÁN RÁJÖTTÜNK,HOGY NEKI ITT ÉRI MEG.TUDOD Ő FÉRFI FODRÁSZ ÉS MÁR ELÉG SZÉLES A VENDÉGKÖRE.KÉPZELD VAN PESTI VENDÉGE IS.AKKOR VÁGAT HAJAT HA ITTHON VAN :lol: NÉHA ELÉG NAGY A LOBONCA.
NA JÓ DE NEM UNTATALAK.
REMÉLEM A KICSIKÉD JÓL VAN!!!

Kép


Hát igen elég nagy a kert de a ház meg klassz meg mostmár majdnem minen olyan mint amilyennek akartam!
2 év kellet hozá persze van még amit akarok csinálni meg csináltatni de Ágika melett anyagilag nem lehet hisz nagyon keveset kapok!Épp a lakáshitlre elég!

Németbe meg vágóhidra menne apa!

Hát a fodrászok már csak ilyenek de nekik iskellene egy fodrász!



Hát nekünk kocsink sincs meg jogsi sem!

Na lépek mert itt kompol a csaj és már unatkozik!

Kép


Kép
 


SZIASZTOK!
HÁT AZ BIZTI EGY KERTES HÁZON MINDIG VAN MIT CSINÁLNI,DE A VÉGEREDMÉNY A LÉNYEG.
A NÉMET MELÓ MÁR BIZTOS?
MOST LÁTTAM KI ÍRVA HOGY A TARZÓZKODÁSI HELYED HELVÉCIA.
MERRE VAN?
NA MENTEM.

Kép


Sziasztok!

Hát idáig úgy néz ki biztos a meló!
Tesóval majd most beszélek mi van mert most jön haza!
Viszi ki a családot!

Helvécia Kecskemét mellet van 15 km-re!

Kép


Kép
 


SZIASZTOK!
SZORÍTOK,HOGY SIKERÜLJÖN NEKTEK.BIZTOS JÓ LESZ!!
DE HA A TESTVÉRED KINNT VAN BIZTI SEGÍT IS MAJD.
MOST MEGINT NEM ÍROK TÖBBET MERT SANYIKA MOST ÉBREDEZIK.
SZIA

Kép


Szia!

Mennyiket alszik most Sanyika?

Ági délelőtt egy fél órát délután meg akár 2-3 órát de volt ,hogy akkor is csak fél órát estére meg tiszta nyügi mert fáradt de nem engedem elaludni mert akkor meg pörög még 11-kor is!

Éjszka elég sokat dobálta magát jó volna ha már felül is kijönne a fogacsak!

Ti mentek-e valamerre nyaralin?

Mi két hét múlva megyünk Balcsira!

Kép


Kép
 


SZIASZTOK!

HÁT ELMÉLETILEG KETTŐTŐL ALSZIK NÉGYIG-ÖTIG.DÉLEŐT MÁR NEM ALSZIK,CSAK HA TUDOM HOGY DÉLUTÁN NEM TUDOM LERAKNI ALUDNI,MERT DOLGUNK VAN.AKKOR OLYAN TÍZENEGY UTÁN LERAKOM ÉS KB KETTŐ KÖRÜL KELFEL.DE AKKOR AZ EGÉSZ DÉLUTÁNT BÍRJA STARPÁVAL.AZ ESTI ELALVÁSSAL MÁR NINCS PROBLÉMA.FÉL TÍZ KÖRÜL ALSZIK EL,ÉS EGÉSZEN REGGEL NYOLCIG BÍRJA :lol:
IGEN MEGYÜNK NYARALNI A BALCSIRA MI IS.MAJD AUGUSZTUS VÉGÉN,EGY EGÉSZ HÉTRE.REMÉLEM FOGJA SZERETNI,HABÁR A STRANDOKAT NAGYON KEDVELI,GONDOLOM EZ IS JÓ LESZ. :D
ÉN TENGERPARTRA AKARTAM MENNI,DE APA MEGGYŐZÖTT,HOGY SOK LENNE MÉG NEKI AZ ÚT.NA DE MAJD JÖVÖRE.
TI VOLTATOK MÁR TENGERPARTON?
ÉN IMÁDOM.EDDIG MINDEN ÉVBEN VOLTUNK,EZ AZ ELSŐ,HOGY ORSZÁGON BELÜL MEGYÜNK.VISZONT A BALCSIN MÉG NEM VOLTAM,REMÉLEM JÓ LESZ.TE VOLTÁL MÁR OTT?HA IGEN MILYEN?
NA JÓLVAN NEM ,PÖTYÖGÖK TOVÁBB MERT MÉG CSAK FÉLKÉSZ A SÜTIM.
MINDEN JÓT!!

Kép


Szia!

Milyen sütit csináltál?

Hát én nem voltam még tengerparton de a Balcsin többször is!
Hát most nagyon szép letisztult vize van!
Szerintem nagyon jól fogjátok magatok érezni én nagyon szeretek ott lenni!

Apa spanyolban volt 2-szer is jövőre már mi is szeretnénk elmenni spanyolba a csajjal de szeretnék görög és olaszba is eljutni na majd szép sorjában!



Hát ma Kecelen voltunk sogornőmnél apa melo mi meg anyósékkal elmentünk most értünk haza nemrég!
Apósom megnyalatta a csajjal a jégkrémet!
Remélem nem fog megfázni tőlle bár csak egy nyalás volt !
Hiába mondok én bármit!

Na lépek!
Sziasztok

Kép


Kép
 


HELLÓ!

CSAK EGY EGYSZERŰ KIS KAVARÓS SÜTIT,CSAK A MEGGY MAGVALÁST HAGYTAM UTÓLJÁRA.A KÉT FIÚ NAGYON IMÁDJA ILYENKOR SZEZONBAN MAJDNEM MINDEN HÉTEN SÜTÖK.KÉT NAP ALATT ELPUSZTITJÁK. :lol:
SZÓVAL JÓ LESZ AZT MONDOD HÁT REMÉLEM.MÁR NAGYON VÁROM!!
DE IGAZÁBÓL A JÖVŐ NYARAT VÁROM MÁR IGAZÁN.A GÖRÖGÖK TENGERPARTJA SEMMIHEZ SEM HASONLÍTHATÓ.MAJD HA MENTEK MEGLÁTOD.ISTENI!!!
JAJ EZEK A NAGYSZÜLŐK!ELEINTE NÁLUNK IS BEPRÓBÁLKOZTAK ILYENEKKEL.NA ÉN AZTÁN MONDTAM NEKIK,HOGY AZ ÉN GYEREKEM ÉS HA ÉN AZT MONDOM NEM, AKKOR NEM.NA NEM IS PRÓBÁLKOZNAK.PERSZE JÖTTEK AZ ILYENEK,HOGY AMIKOR MÉG KICSIK VOLTUNK MI IS KAPTUNK,MEG ILYENEK.DE LEÁLLÍTOTTAM ŐKET.MOSTMÁR FELFOGTÁK,HOGY MI VAGYUNK A SZÜLEI,MAJD MI ELDÖNTJÜK.DE MÁR NEM IS AKARNAK OKOSAK LENNI. :D
MONDJUK ÉN NEM IS HAGYOM MAGAM.MÉG A FEJEMRE NŐNEK :roll:
NÁLATOK IS ELSŐ UNOKA?

DE NE IZGULJ BIZTI NEM LESZ BAJA EGY PICIKE JÉGKRÉMTŐL.
NA MENTEM.PÁ

Kép


Szia Kriszta!

Nem nállnuk csak apósomnak az első unokája mert elváltak mindketten és anyósnál van 2 lány az elsőházzaságából apósnak meg egylány de ő nem akar gyereket!(de hosszú de amugy nagyon nem szeretem)
Apuéknál meg a 8-ik unoka !
de mintha az első lenne!
Tudod nekem 3 báttyám van!
Ott az egyiknek van 1 fiú egy lány,a másiknak 1 lánya van a 3 -iknak meg 4 lánya!


Neked van tesód?

Kép


Kép
 


SZIA!

HÁT NÁLUNK A FÉRJEM FELŐL SANYIKA AZ ELSŐ.ANYUKÁMNAK MÁR VAN HÁROM FIÚ UNOKÁJA A NŐVÉREMTŐL.SANYIKA A NEGYEDIK.VAN MÉG EGY BÁTYÁM,DE NEKI OLYAN HÜLYE PICSA CSAJA VAN,HOGY NEKIK SOSEM LESZ GYEREKÜK.
ÉN AMÚGY JÓL KIJÖVÖK A SANYI SZÜLEIVEL.NÉHA KICSIT HELYRE KELL ŐKET TENNI DE AMÚGY JÓ FEJEK.
MÁRMINT APÓST NEM SZERETED,VAGY A LÁNYÁT?MILYEN NŐ NEM AKAR GYEREKET??NINCS ELVESZVE?HÁT AZ TELJESÍTI KI AZ EMBER ÉLETÉT.NEM??
NA AZ ÉN SÓGORNŐM IS ILYEN HÜLYE ESZMÉKET VALL.IGAZ Ő ALAPJÁBA VÉVE EGY NEM NORMÁLIS NŐ.NEM IS VAGYUNK NAGY BARÁTSÁGBAN :roll: CSAK SZEGÉNY TESÓMAT SAJNÁLOM.DE HA LESZEKÍTOTTA CSAK SZAGOLJA :lol:
MEGYEK FŐZÖK VALAMIT.MEG SÜTÖK IS MIRE HAZAJÖN AZ URAM.
PUSZI

Kép


SZIA!

HÁT NÁLUNK A FÉRJEM FELŐL SANYIKA AZ ELSŐ.ANYUKÁMNAK MÁR VAN HÁROM FIÚ UNOKÁJA A NŐVÉREMTŐL.SANYIKA A NEGYEDIK.VAN MÉG EGY BÁTYÁM,DE NEKI OLYAN HÜLYE PICSA CSAJA VAN,HOGY NEKIK SOSEM LESZ GYEREKÜK.
ÉN AMÚGY JÓL KIJÖVÖK A SANYI SZÜLEIVEL.NÉHA KICSIT HELYRE KELL ŐKET TENNI DE AMÚGY JÓ FEJEK.
MÁRMINT APÓST NEM SZERETED,VAGY A LÁNYÁT?MILYEN NŐ NEM AKAR GYEREKET??NINCS ELVESZVE?HÁT AZ TELJESÍTI KI AZ EMBER ÉLETÉT.NEM??
NA AZ ÉN SÓGORNŐM IS ILYEN HÜLYE ESZMÉKET VALL.IGAZ Ő ALAPJÁBA VÉVE EGY NEM NORMÁLIS NŐ.NEM IS VAGYUNK NAGY BARÁTSÁGBAN :roll: CSAK SZEGÉNY TESÓMAT SAJNÁLOM.DE HA LESZEKÍTOTTA CSAK SZAGOLJA :lol:
MEGYEK FŐZÖK VALAMIT.MEG SÜTÖK IS MIRE HAZAJÖN AZ URAM.
PUSZI

Kép


SZIA!

HÁT NÁLUNK A FÉRJEM FELŐL SANYIKA AZ ELSŐ.ANYUKÁMNAK MÁR VAN HÁROM FIÚ UNOKÁJA A NŐVÉREMTŐL.SANYIKA A NEGYEDIK.VAN MÉG EGY BÁTYÁM,DE NEKI OLYAN HÜLYE PICSA CSAJA VAN,HOGY NEKIK SOSEM LESZ GYEREKÜK.
ÉN AMÚGY JÓL KIJÖVÖK A SANYI SZÜLEIVEL.NÉHA KICSIT HELYRE KELL ŐKET TENNI DE AMÚGY JÓ FEJEK.
MÁRMINT APÓST NEM SZERETED,VAGY A LÁNYÁT?MILYEN NŐ NEM AKAR GYEREKET??NINCS ELVESZVE?HÁT AZ TELJESÍTI KI AZ EMBER ÉLETÉT.NEM??
NA AZ ÉN SÓGORNŐM IS ILYEN HÜLYE ESZMÉKET VALL.IGAZ Ő ALAPJÁBA VÉVE EGY NEM NORMÁLIS NŐ.NEM IS VAGYUNK NAGY BARÁTSÁGBAN :roll: CSAK SZEGÉNY TESÓMAT SAJNÁLOM.DE HA LESZEKÍTOTTA CSAK SZAGOLJA :lol:
MEGYEK FŐZÖK VALAMIT.MEG SÜTÖK IS MIRE HAZAJÖN AZ URAM.
PUSZI

Kép


Szia!

A sogórnőmet nem szeretem hát ha rajta múlt volna mi már rég nem volnánk együtt de ez egy jó hosszú történet(szóval szemétnagyon)
Mostmár úgye nem tud mit tenni meg párom nem ois foglakozik vele!
Após hát elmegy!
Anyóssal jóban vagyok!
Ők nem szoktak beleszolni párom rászól ha van valami!
A szokásos de az itt bemegy meg kimegy!(mármint a fülemen)

Hát a sogórnőm az bulizik ezerrel meg hiába van együtt egy csávóval évekig akkor is buli !

Hát én meg tegnap apalcsintát sütöttem a csaj persze segitkezett!
Épp egyedül vagyunk ma apa még mindig dolgozik!

Na lépek lassan reggeli utánna megy elsétálunk anyuékhoz ha egy kicsit melegedne az idő!

Kép


Kép
 


SZIA!
NEM TUDOM EZ A SOGÓRNŐKNÉL VALAMI BETEGSÉG?AZ EGYÉM IS SOKÁIG FURKÁLÓDOTT ELLENEM.NA NE FÉLJ NEM IS FELLEJTEM EL NEKI AMÍG ÉLEK :twisted: .NA MINDEGY.
SANYIKA NEKEM IS MINDG SEGÍT HA FŐZÖK,NA PERSZE TÖBBSZÖR CSAK LASSABBAN HALADOK :lol: ,DE HÁT EZ MÁR CSAK ILYEN.AMI OLYAN AZT GYORS MEGCSINÁLOM MÍG ALSZIK.AZTÁN HA FELKEL CSINÁLJUK A KÖZÖS MUNKÁT.
MOST LÁTOM,HOGY TEGNAP HÁROMSZOR IS ELKÜLDTEM A MIT ÍRTAM.HÁT BIZTOS AMI BIZTOS ALPON :lol: OLYAN NEHEZEN MENT TEGNAP A NET NEM TUDOM MI VOLT.
NA ÉS HOGY VAN A CSÖPSÉG??NEM FÁJ A TORKA A JÉGKRÉMTŐL?
NA MEGYEK MÉG GYORS KIFESTEM A KÖRMÖM.KITALÁLTAM EGY JÓ MINTÁT.
SZIA

Kép


Na hello!

Hát hála nem fájt neki a torka!
hát sogórnő erről jut eszembe nekem van még egy a legidősebb báttyám felől!
Anno mikor összejöttek én kb, voltam 11-12 éves és féltékeny volt rám ,hogy engem jobban szeret a bratyó mint őt és gyűgyölt na ma már jobb a helyzet de annyira mégsem extra hülyék a tesommal együtt mostanában !
Fú na ez is hosszú story!
Nem is foglalkozom velük!

Ti hol ismerkedtetek meg a pároddal?
Mióta vagytok együtt?

Hát én nem nagyon szoktam festeni a körmömet!
Valahogy mire megnől megunom és levágom pedig volt műkörmös időszakom meg festettem is!
Hát fogyni szeretnék most jó volna!
legalább egy 30 kilót újra neki kellne álnom tornázni!
Anno is igy fogytam 20 kilót és pont akkor ismertem meg apát!
Bár ő is túl volt 20 kiló fogyáson de ő azóa már fogyott újra 20-st de mos t megint szeretne 30-at!
Hát szeretünk enni és hizni(bár azt annyira nem)

Na megyek!
Sziasztok

Majd dobj már fotot Sanyikáról!

Egyébként apum és a bratyom is Sándor!
Hogy -hogy ez lett a neve ritka?
Bár nállunk Ágnes csak azért mert én az vagyok és apa nem engedett semmi mást! :lol:
:arrow:

Kép


Kép
 


SZIA!
HÚÚÚ!HÁT NEKÜNK EZ LESZ A TÍZENÖTÖDIK ÉVE,HOGY EGYÜTT VAGYUNK.MÉG NAGON KIS CSITRI VOLTAM AMIKOR MEGISMERKEDTÜNK.EGY DISCO-BAN.MI MÁSBAN AKKORIBAN?! :lol: OLYAN RÉGEN VOLT MÁR.TÍZENHÁROM ÉV EGYÜTTLÉT UTÁN HÁZASODTUNK ÖSSZE.HÁT NEM EGY SIETŐS CSALÁD VAGYUNK. :lol:

ÉN RAGASZKODTAM A SÁNDOR NÉVHEZ MIVEL A FÉRJEM IS AZ.IGAZ TUDNÉK SZEBB FÉRFI NEVEKET IS ,DE HA MÁR AZ APJÁT ÍGY HÍVJÁK NEM LEHET MÁS.LEHET,HOGY KONZERVATÍV GONDOLKODÁSÚ VAGYOK,DE SZERINTEM AZ ELSŐSZÜLÖTT FIÚNAK KUTYA KÖTELESSÉGE AZ APJA NEVÉT KAPNI.MÉG AKKOR IS HA ANYÁNAK MÁS NEVEK JOBBAN TETSZENEK :roll:

FOGYIZNI NEKEM IS KELLENE.MARADT RAJTAM PÁR PLUSSZ KILÓCSKA. :x TORNÁZOK IS ÉN RENDESEN DE MÉG NEM SOK LÁTSZIK MEG.AZ EGYIK EDZŐ BARÁTOM MONDTA,HOGY A CSÁSZÁROSOKNAK NEHEZEBBEN MEGY LE A PLUSSZ,MERT A HASIZMOK ÁT LETTEK VÁGVA.CSAK NEM SZABAD FELADNI.
JA KÖNNYÜ AZT MONDANI.MIKOR MÁR HÓNAPOK ÓTA NYÚZOM MAGAM ÉS ALIG LÁTSZIK VALAMI EREDMÉNY.NA ÉS ÉN IS IMÁDOK ENNI.FŐLEG HA VALAMI AZÍNYEMRE VALÓ,NA ÉS MIÉRT IS NE ILYENEKKEL LENNE TELE A KAMRA.
NA MINDEGY KITARTÁS.

ÉN IMÁDOK KÖRMÖKET PINGÁLNI.SAJÁTOT,BARÁTNŐÉT,ANYÓSÉT,BÁRKIÉT.EL IS FOGOK VÉGEZNI EGY ILYEN TANFOLYAMOT.ANNYIRA BELE SZERELMESEDTEM,HOGY MUSZÁLY.AZTÁN MÉG PÉNZT IS LEHET VELE KERESNI.

NA MINDJÁRT RAKOK FEL KÉPEKET,DE MAJD TE IS RAKJÁL FEL!!

Kép


szia!

Aha akkor te is olyan vagy mint a párom ő is csak a mi nevünket akarta!
Bár a férjem nevét én is szivesen adom a fiamnak ha lesz(Menyhért)

Hát mi is 9 éve vagyunk együtt és 5 éve házasok!
oké majd rakok én is majd valami fotot!

Kép


Kép
 


Kép Kép

Kép


sziasztok!

De kis édi ez a Sanyika!
Jól megnött már ő is!
És ez a trikó csoda vagány!

Majd rakok én is képet!

Kép


Kép
 


SZIASZTOK!
KÖSZIKE A DICSÉRETET.
HÁT IGEN NAGYON MEGNŐTTÜNK,HOGY TELIK AZ IDŐ PEDIG MÉG CSAK MOST SZÜLETETT.
A TRIKÓJÁT ÉN IS NAGYON SZERETEM MEG Ő IS .OLYAN JÓ ANYAGBÓL VAN.CHEROKEE.A RUHÁI 99%-A AZ NAGYON JÓ MINŐSÉGÜEK.JÓL LEHET MOSNI,ÉS STARAPABÍRÓAK IS.KISLÁNYOKNAK IS CSINÁLNAK OLYAN JÓ KIS CUCCOKAT. NEM PRÓBÁLTAD MÉG?MÉG KIS ALSÓGATYÁJUK IS VAN :lol:

NEVEKRŐL MÉG ANNYIT VISZONT HA LÁNYUNK LENNE NEM AZ ÉN NEVEMET KAPTA VOLNA.ÉN NEM SZERETEM. :roll:

JAJ MOST ESZEMBE JUTOTT MIT AKARTAM MÉG KÉRDEZNI.TI NEM VAGYTOK FENT AZ IWIW-EN?HA NEM ESETLEG NEMSZERETNÉL MEGHÍVÓT?

NA MEGYEK SZIA
VÁROM A KÉPEKET

Kép


Szia!

Van nekünk is nem egy Cherokee-s ruhánk! :lol:
szeretem én is meg rengeteg rugink is onnan van!
most menni akarok majd ki a tescoban mert 3 db napozó lesz 1900 ft!

De fent vagyok az iwiw-en Kissné Bosnyák Ágnes néven!


Mi egyedül megint apa melózik bár most alszik a csaj de majd holnap rakok képet!

Csináltam egy párat tegnap váltig be akarja kapni a lencsét a gépen!

:arrow:

Kép


Kép
 


NA SZIA!

NAA.ÚGYE MILYEN JÓK.ÉN MOST VETTEM NEKI KIS SAPKÁT CIPŐVEL.
ANNYIRA CUKI.

NAPKÖZBEN MI IS EGYEDÜL VAGYUNK.APA DÉLTŐL KETTŐIG VAN ITTHON CSAK EBÉDELNI.AZTÁN MEGY VISSZA DOLGOZNI.

VÁROM KÉPEKET.

MOST ÁT MEGYEK AZ IWIW-RE.MEGKERESLEK ÉS BEJELÖLEK.OK!?
VÁROM A KÉPEKET. PÁ

Kép


Na hello!

elfogadtalak!
Na lépek ennyi volt mert fürcsiznek és már reklamálnak! :D

Kép


Kép
 


SZIA!
IGEN LÁTTAM.HÁT EZ NEM SOK VOLT :(

Kép


Szia!

hát épp irni akartam elkezdeni mikor kiszólt apa ,hogy mikor megyek már!

Nagyon szépek voltatok az esküvői képeken!
Sanyika meg egy tündéri kissrác!

Olyan gyorsan tellik az idő ,hogy csak na !
Hát ha azt nézem mi is nemsokára 1 évesek leszünk!
Már lassan tervezik anyósék a partyit nem mintha nekik kellne főlleg ha nem leszünk itthon akkora már!
De .hogy ekkora meg akkora tortája lesz!


Azt nem is kérdeztem simán vagy császárral született Sanyika?

Nállunk simán ,apás szülés volt!

Kép


Kép
 


HELLÓ!
NA ILYENEK EZEK A PASIK AZ EMBER ALIG ÜL LE KICSIT MÁRIS HÁBORGATJÁK :D
KÖSZÖNÖM SZÉPEN ,DE TI IS SZÉPEK VOLTATOK!!

NA. A SZÜLINAPI BULI NÁLUNK IS OKOZOT EGY KIS BALHÉT.
MERT MINDENKI A MAGA MODJÁN AKARTA MEGSZERVEZNI.AZTÁN KÉNYTELEN VOLTAM LEÁLLÍTANI A BAGÁZST,HOGY MAJD ÉN INTÉZKEDEM .MINDENKI MÁS CSAK NYUGODJON LE.JÉÉÉ.EGYEDÜL IS MEGTUDTAM SZERVEZNI,HOGY MIKRE NEM KÉPESEK A FIATAL ANYUKÁK.ÉN NEM TUDOM MIÉRT HISZIKAZ IDŐSEBBEK,HOGY MI SEMMIHEZ SEM ÉRTÜNK.AZTÁN AMIKORMEG KENTERBE VÁGJUK ŐKET CSAK PISLOGNAK. :oops:
BIZTOS TE IS SZÉP TORTÁT FOGSZ RENDELNI :lol:

HÁT MI IS SIMA SZÜLÉSRE KÉSZÜLTÜNK AZTÁN 18 ÓRA VAJÚDÁS UTÁN SAJNOS CSÁSZÁR LETT A VÉGE.SANYI IS BENTVOLT EGÉSZ VÉGIG MÍG A DOKIBÁCSINK NEM SZÓLT,HOGY APUKA NEM JÖHET TOVÁBB :roll:
NAGYON SZERETTEM VOLNA TERMÉSZETES ÚTON SZÜLNI,DE NEM SIKERÜLT SAJNOS.TE MENNYIRE SZENVEDTED MEG?
NA ÉS TI TERVEZTEK MÁSIK BABÁT?
NÁLUNK MÉG NINCS ELDÖNTVE.DE ÉN INKÁBB EGY GYEREK PÁRTI VAGYOK.

NA MENTEM.LEGYETEK JÓK.

Kép


Szia!

Hát nállam péntek este2-kor elkezdődek a fájások de még akkor aludtam kb.40 percesekkel kezdetem mindig felébredtem de már 6-kor nem birtam tovább aludni!
Igy még reggelizni elmentünk anyuékhoz aztán még a tescoban vásárolni amikor hazaértünk egyszer csak 2 kröül begörcsölt már nagyaon a hasam és anyu mondta inkább msotmár menjünk be mert nehogy aztán tolófájások jöjjenek!
Igy lefürcsiztem elkészültee és fél 4-re bentvoltunk a kórházba és ott mondák ,hogy elfolyt a magzatviz !Én meg csak pislogtam ,hogy mikor!
De mondta a doki ,hogy nyilván nem egy részletbe jött ésa azáért nem tünt fel!
Na mindegy fél7-re megvolt a csaj!
De kaptam fájásgyorsitott onnantól kezdve azt hittem megörülök tényleg annyira fájt!
Anyum mondta ,hogy kislányom ha azt mondod tovább nem birod akkor szültők!
Na igy is volt!

Apa segitett máűr a szülésznő szólt neki ,hogy ne fogja annyira a lábam ,hogy benne támaszkodjak már!
De szerintem még nyomni is segitett! :lol:
De volt ott minden kinyitottam a szeme igy olyan voltam mint a nyuszi!
Akkor az utolsó előtti nyomásnál majdnem elájulam akkor nem akart leválni a méhlepény már lekötöztek ,hogygyorsaltatásban leveszik de lejött!Szóval mindenvolt!
De közben kiderülkt ,hogy azért nem jött annyira a csaj mert az egyik keze az arcánál volt mikor ezt a szülésznő meglátta visszanyomta és pikk-pakk kintvolt a kisasszony!
De még közben már a vákumgépet is elővették!

Utánna a csajnak mosták a gyomrát kétszer mert vért köpött fel!
Akkor felsőlégcsőhurutja volt majd 3 napig infúzion volt!
Szóval szerintem a tejcsim ezért nem indult be!

De az a lényeg ,hogy egy tündéri és nagyon jó kislányom van és egészséges hála!!!

Na :arrow:
Mert nemsokára kajcsi és megyünk tesómékhoz Sükösdre !

Kép


Kép
 


SZIA!

HÁT MI REGGEL 9-RE MENTÜNK.EGYBŐL SZURIVAL KEZDTÜNK AMI ERŐSÍTETTE A FÁJÁSOKAT.11-KOR MÁR AZT HITTEM HOGY FALAT ÉPÍTEK.HAJANALI 3-4 KÖRÜL MÁR TÉNYLEG TELJESEN KÉSZ VOLTAM DE SEMMI SEM VÁLTOZOTT.NA VÉGÜLIS AZ LETT A VÉGE,HOGY 5 45-KOR CSÁSZÁROZTAK MEG.
NEKEM NAGYON ROSSZ ÉLMÉNY VOLT A SZÜLÉS.MA SEM SZÍVESEN EMLÉKSZEM RÁ.
RÁADÁSUL NÁLUNK SANYIKA ELKAPOTT VALAMI FERTŐZÉST.5 NAPIG BENT VOLT A GYEREK KÓRHÁZBAN.HÁT A CSABAI GYERKOSZTÁLYRA NE KERÜLJÖN SENKI.A CSECSEMŐSÖK,ÚGY BÁNTAKA PICIKKEL MINT AZ ÁLLATOKKAL.A DOKTORNŐ SEM VOLT KÜLÖNBB.OTT VAGY TÖK ÚJ HELYZETBEN EGY PICIKÉVEL.AZT SEM TUDOD MERRE VAGY ARCAL EZEKBEN MEG ANNYI EMBERSÉG SINCS,HOGY PÁR NORMÁLIS SZÓT NYÖGJENEK.
BORZALMAS.
NA ÉS A PLÁNE:AMIKOR HAZA JÖTTÜNK KIJÖTT A HÁZIDOKI NÉNINK ÉS AZT MONDTA ,HOGY SEMMI BAJA NEM VOLT A CSÖPPÜNKNEK .
CSAK KREDIT MIATT TARTOTTÁK BENT.UGYANIS A LELETEI TELJESEN NORMÁLISAK VOLTAK.
AZ EGYIK BARÁTNÖM SZERINT MEG KIFIGYELIK A PÉNZESEKET ÉS AZOKNAK A GYEREKEIT VISZIK EL.EGY KIS BORÍTÉK REMÉNYÉBEN.
NA HÁT VELEM RÁFARAGTAK.MERT MIUTÁN RÁJÖTTEM MENNYIRE EMBERTELENEK SEMMIT NEM KAPTAK.
DE MOSTMÁR ENNYI.
HÁLA A JÓ ÉGNEK SANYIKA AZÓTA IS EGÉSZSÉGES.

NA JÓL VAN MEGYEK ALUDNI.
JÓ ÉJT

Kép


Na szia!

Fú akkor nállatok is voltak gondok!

Na most elköszönök mert ma már pakolok !
holnap indulás!

Jó legyetek!
sok puszi:Ágiék

Kép


Kép
 


SZIASZTOK!
JAJ MÁR MENTEK IS NYARALNI?ELTELT KÉT HÉT?
ÉREZZÉTEK JÓL MAGATOKAT!!
SZIASZTOK.HA HAZA JÖTETEK MAJD JELENTKEZZ.

Kép


Sziasztok!

Megjöttünk már vasárnap csak nem nagyon volt idő irni de jelentkezem most!Nagyon jó volt időnk is jó volt azért!
Fürcsiztünk Ágika is nagyon élvezte állandóan mentünk 2 napig hisztois is volt mert megszokta ,hogy állandóan megyünk vagy kézben volt igy sirás volt mikor leraktam a kiságyba vagy járokába de mamár minden okés!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép És egy pár kép!

Kép


Kép
 


SZIASZTOK!

ÖRÜLÖK,HOGY JÓL ÉREZTÉTEK MAGATOKAT.NAGYON JÓK A KÉPEK. :lol:
MÁR ÉN IS ALIG VÁROM,HOGY MENJÜNK.DE ADDIG MÉG VAN IDŐ.TALÁN A JÖVÖHÉT VÉGÉN ELMEGYÜNK SIÓFOKRA EGY KICSIT.AZ EGYIK BARÁTUNKNAK VAN OTT NYARALÓJA ÉS ODA.MÉG ÍGY A NAGY NYARALÁS ELŐTT LAZÍTANI EGY PICIKÉT.
TI HOL VOLTATOK?
ÁGIKA NAGYON ARANYOS.HOGY MEGNŐTT MÁR Ő IS.TISZTA KÉSZ HÖLGYIKE.LÁTOM NEKI IS OLYAN IGAZGYÖNGY FEHÉR KIS FOGA VAN.NEKÜNK MÁR HAT DARAB VAN.MEGIS RÁG VELE MINDEN LÉTEZŐ DOLGOT. :D
NA MEGYEK FŐZÖK VALAMIT.
MINDEN JÓT

Kép


Szia Kriszta!

Hát Balatonföldváron voltunk pont siófok mellet!
még voltunk is ott mert átugrottunk a Tescoba!

Hát felül is kint vana a3-ik de jön a többi 3-még ott!

Kép


Kép
 


SZIASZTOK!
HÁT MI MEG 20.ÁN MEGYÜNK SIÓFOKRA.MOST JÖTTÜNK HAZA A BARÁTAINKTÓL.KICSIT SÜTKÉREZTÜNK.OLYAN JÓ VOLT.MÁR ALIG VÁROM,HOGY MENJÜNK VELÜK.NAGYON SZUPI FEJEK.
HÁT SANYIKA MOST ÚGY NÉZ KI MINT EGY KIS ROZMÁR :lol: ITT EGY FOG OTT EGY.TALÁN MÁR MINTHA BÚJNA A HETEDIK IS.JÖNEK EZEK MOSTMÁR SZÉPEN SORBAN AKKOR NÁLATOK IS.
MAJD RAKOK FEL ÉN IS KÉPEKET.DE MOST NEM MERT 5 CSAJSZIVAL ÜZIZÜNK.NA ÉS AZ EGYIK GYORSABB MINTA MÁSIK.NEM BÍROM ŐKET KÖVETNI :shock:
NA MENTEM PUSZIKA NEKTEK!!

Kép


HELLÓKA!
HOL VAGY MOGYOLNAD??
REMÉLEM MINDEN RENDBEN VAN NÁLATOK??

Kép


Szia Kriszta!

Vagyokám csak ahol eddig irtam mind két csapattal átmentünk a anyatanyára és én vagyok az adminisztrátor volt egy kis dolgom !

ti mikor indultok?

Hát remélem jó idő lesz rátok!

most épp anyuéknál vagyunk épp apa melózik mi meg csavizunk

Kép


Kép
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: