Új privát üzeneted érkezett!

Gani
...sajnos :(
..pedig már most nyáron vehetnénk házat, lenne kutyája Manónak....
de ki tudja mi lesz :cry:

Boszi
:roll:
Pihenjetek...
Végre tudtam szavazni... majd még szavazok... :wink:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!


Reggel és éjjel hőemelkedése volt Gabikának: 37,3-37,4

Most orrfolyás,köhögés is van!

Hurrá! :roll:

Tegnap pedig hosszú idő után végre voltunk a Máltain,de ma azt hiszem elmarad.

Helga találkoztam a pároddal és Áronnal! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Jobbulást Gabikának!

Ma megvolt a 18 hós szuri és a Meningoc.
Volt sírás :( Amióta kórházban volt nem szereti - már a vizsgálatokat sem :cry:
(pedig előtte milyen kemény legényke volt :( )

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 

 
 

Sziasztok!

Boszi!
Gabika hogy van? Van azóta is hőemelkedés?

Anita
Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

én is békásmegyeri vagyok :)

ti melyik utcában laktok?

Suzka
 
 


Boszi
..már tényleg jól áll Gabika (szavazatügyileg)
Hogy van?

Szia Suzka!
Mi már nem élünk ott... de a Szindbád u-n még ott van a lakásunk..
Mesélj... most költöztetek oda? ...vagy csak most találtad a topikot?
Gyerek(ek)?

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Bocsi, holnap jövök részletesebben is, csak már fáradt vagyok.

Boszi: sajna most nincs felvétel, csak biztonsági őrt és pékeket keresünk :(

 


suzy: üdv köztünk én is csak ex békási vagyok én a jendrassikban laktam nagyon sokáig :)

csajok bocsika hogy eltűntem jól vagyunk gyerekem beíratva oviba megvolt az első szülői is :) még nem beszél bár most kezd belelendülni egyre több szót ismétel vissza viszont ha én kérdem tőle nem mondja :)
szobatisztaság még sehol bár néha van pár cseőp a bilibe de nem erőltetem majd leszokik a pelusról a nyáron ha jobb idő lesz :)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika!
Mikor kezdi Gege az ovit, hogy már szülői is volt?

Anita
Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Az első szülői :shock: én nem várom :?
...jó, hogy még ilyen picike Levi :P
Nika - milyen volt?

1 hét Anyuval, Apuval és a két pasimmal :P
Ha nem jönnék már... bocsi... pakolgatok, mert szerda reggel indulunk a Balcsira.
Ha visszajöttünk jövök... addig is 1-2 friss kép:
- azt mondja moto bokó (bukós.) és megy megy is :lol:
Kép
- köntöspróba
Kép
- a nagy kádban
Kép

Sziasztok! Jó éjt!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Hú, nagyon pang a topik... Kivel mizu?
Boszi? Rég írtál.
Többiek?

 


Sziasztok! :wink:

Megvagyunk mi is,csak elég mozgalmas napjaink voltak,és nem nagyon voltam itt/vagy csak olvasó üzemmódban.

Pénteken ballagáson voltunk. A párom legkisebb öccse ballagott a 8 általánosból.
Szombaton a nem vmi jó idő miatt elhalasztottuk a Gyerekszigetet.
Vasárnap pedig a szép időre való tekintettel kimentünk az Állatkertbe. Gabika most volt először és mondanom se kell mennyire nagy élmény volt neki,nagyon élvezte.
7-8 éve voltunk utoljára,azóta rengeteg újítás történt.
A 3D mozi is szuper,Gabika egyik kedvence volt.
3 órát voltunk kint,de még így se tudtunk mindent megnézni,tehát majd jövőre ha megyünk az elmaradt állatokkal kezdjük a sort! :lol:

Apjuktól kaptam egy új fényképezőt előre a névnapomra képzeljétek! :D
A mienk teljesen elromlott,már nem lehetett bekapcsolni se új elemmel se sajnos. 4 évet bírt ki.
A mostani egy álom,gyönyörű képeket csinál.

Ilyet kaptam:

http://plaza.velvet.hu/product/digitali ... zogep.html

Cukraink jók: 4-7 közt van neki mostanában.

Még kicsit náthás és köhög,de jól van szerencsére! :P

Majd hozok képeket is nemsokára!

Többiek???

Viki csak hozzátok nincs hentes felvétel vagy egyik Auchanba se?! Óbudai?

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Kia nektek nagyon jó pihenést a Balatonon,remélem nagyon jó időtök lesz! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Helga nagyon el vagy tűnve!
Minden ok? :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszi: én úgy tudom, hogy sehova nem keresnek hentest Auchanon belül, de az aktuális állásajánlatokat itt megtalálod:
www.auchan.hu/állásajánlatok

Egyébként párod most akar váltani munkahelyet?

 


Viki most nagyon keresünk,mert történt vmi,ami nem tűr halasztást sajnos! :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


gani majd csak februárban de mindenkinek most volt akik a 2009/2010-es nevelési évben kezdenek függetlenűl attól hogy januárban vagy ősszel kezdenek :)

kia: majd két órát voltunk de csak a mi csoportunkban mert a másik háromban fél óra után elmentek mi meg jól éreztük magunkat szreintem szupi lesz nekii az ovinénik is meg minden :)

Boszi ösülök hogy Gabika jobban van de ez nem hangzik jól hogy hirtelen váltania kell a párodnak ha nem titok elmondod majd?

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok! :wink:

Nika itt nem szívesen írom le,de majd MSN elmondom,ha fent leszel!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


boszi ok

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!



Mi is bejelentkezünk :)
Nagyon szépen köszönjük a hiányolást. Igazából a lustaság miatt nem jöttem...... :roll:

A múlt héten konferencián (Áron szavaival élve kontetájén) voltam Visegrádon. Minden nap utaztam oda-vissza. Tetszett, de jó fárasztó is volt, meg a téma is iszonyú nehéz volt. A bifurkációs pontokból meg Lorenz attraktorokból a végére szerintem már mindenkinek elege lett :) Áron az apukájával és a hevesi mamival volt itthon, és nagyon jó gyerek volt. Simán elaludt délben, szépen elvoltak napközben is, néha emlegette, hogy anya kontetájén van :) és angolul hallgat előadásokat :)
Szombaton voltunk céges gyereknapi rendezvényen, volt bábozás is, de arról gyorsan ki kellett jönnünk, látszott, hogy szegénykém megvan zavarodva. Amúgy nagyon jól éreztük magunkat, viszont bebizonyosodott, hogy a déli alvás szent és sérthetetlen! Kimaradt, és emiatt délután 3 körül már annyira nem bírtunk szegénykémmel. Sírt, de eljönni nem akart, iszonyatosan fáradtan nagy nehezen betuszkoltuk az autóba, 2 perc múlva aludt a drága :)

A konferencia előtti héten voltunk szemészeten, és nagyon büszke voltam Áronra, ügyesen mondogatta, hogy éppen mit is mutat neki a néni 3-4 m-ről (napocska, házikó, gomba....).Viszont a vége felé már nem figyelt, így nem tudta megállapítani a doktornő, hogy azért e mert nem látta a legkisebb ábrát, vagy csak megunta az egészet. Ugyhogy félév múlva ismét mennünk kell.

A pindurival is minden rendben remélhetőleg, szépen mozgolódik. Nekem most az a gondom, hogy éjszaka 4-5x megyek pisilni.....meg a konferencia alatt, esténként iszonyatosan bedagadt a lábam, és hajnalban arra ébredtem, hogy begörcsölt a vádlim. A sok üldögélés, nemmozgás megtette a hatását.
Egyre erősebb bennem a gyanú, hogy kislány lesz, nincs linea negrám, ami Áronnal már nagyon korán kialakult, és a hasam is kerek. Egyre jobban látszik a babavárásom, egyre többen észreveszik.

Kia,
Remélem, jól telik az idő a Balcsin!
Legalább kicsit kimozdultok, nem mindig a lakáson jár az eszetek....

Boszi,
Remélem, Veletek is minden okés, és megoldódnak a párod munkahelyi gondjai.

Nika,
De szupi, hogy sikerült kifognotok egy nagyon jó ovit egy rendes óvónővel! Reméljük, hogy Gegének is sikerül majd szépen beszoknia. Szobatisztasággal hogy álltok?
Mi sehogy! Áron egyszerűen megtagadja, hogy a bilibe pisiljen vagy kakáljon. Viszont valamelyik nap sétálgattunk egy hasonló korú kislánnyal, aki már szobatiszta félig-meddig, és amikor Ő pisilt a fűbe, Áron is akart. Persze nem jött semmi :) de legalább érdeklődött :)

Viki,
Veletek mi van?

KépKépKépKép
 
 


Sziasztok! :wink:

Helga de jó,hogy írtál! :D
Konferencia? Akkor most ez munkahelyes,mert úgy tudom még nem dolgozol. :roll:
Pároddal párszor összefutottunk a játszón,de most,hogy ilyen meleg van semmi kedvem lemenni a 30 fokban! :roll:
Tök jó,hogy nemsokára jön a baba,ilyenkor tudok irigykedni,de talán pár év múlva én is ilyen jó hírt tudok írni.
Linea negrám nekem a 38-39 héten jött ki,a hasam az elejétől már fiús volt,de ezekben nem hiszek,bár mondjuk elejétől fiút éreztem.
Kislány az nagyon jó lenne!
:P

Viki? Gani? Többiek?

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Szobatisztaság:

Nálunk a bili nem kedvelt,a wc szűkítőt használjuk. Már volt is sikeres pisi,de kaki még nem! :roll:
Általában mikor szól,már bent is van a pelusban!
Én nem erőltetem nagyon,mert az se jó. Egy ismerősünk kislánya 18 hónapos korától szobatiszta,na az nekem korai! :shock:
Mire ovis lesz minden megoldódik,de ki tudja hova és mikor veszik fel,ezen izgulok mindig. Nemsokára megyünk körbenézni majd.

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Nika!
Értem! Az még tényleg odébb van. Addig még Gege is szobatiszta lesz :wink:

Helga!
Nincs véletlenül pocakos fotód? Nevekben gondolkoztok már? Vagy még korainak tartjátok?

Boszi!
Jaj, nagyon nem jól hangzik ez a munkahelyi probléma :cry: Már korábban is gondolkoztatok ezen, de most valami nagyon betehette a kaput. Most nem is dolgozik a párod vagy csak akkor hagyja ott, ha már van másik helyette?

Mi holnap megyünk ballagásra, Bogi teljesen be van indulva :lol:
Apukámat meg baleset érte a munkahelyé, valami gázriadó volt és valahonnan leesett, a bokája fáj. Kb. 1 évvel ezelőtt egy vas esett rá a kisujjára, akkor majdnem elvesztette az ujját :?

Anita
Kép

Kép
 
 


mi elég jól állunk jelenleg a szobatisztasággal úgy tűnik kezd megérni rá a kisfiam :):):) ma délután 4-től csak kisgatyi volt rajta másfél óra után fogdosni kezdte a pöpijét de nem csurgatott be közben többször kérdeztem hogy kell e pisilni azt mondta nem na nagy zsarolások árárn ráültettem a bilire és sikerült belepisilnie na azt az örömujjongást a részemről összevissza pusziltam stb erre gyerekem ráült a bilire megint pár csepp pisi kiviszem megdicsérem stb mindezt vagy hatszor megfismételve de mindig csurgatott bele pár cseppet aztán eltettem a bilit kisgatya vissza kis idő elteltével mondja gyerekem kakás mondom a kédban van a bilid hozza és ráült pisilt megint vagyis a négy óra alatt amig nem volt rejta pelus kétszer +(csurgatások) bilibe pisilt és nem csurgott be bugyiba :) vagyis most itt tartunk de ez csak a kezdet :9 de tettszik mostműár neki :)

boszi akkor még nincs megérve rá de ne hagyd abba szépen lassan lezsokik a pelusról Gabika is :) csak most annyi mindene ment keresztül a cukor miatt hogy nála kicsit lassabb lesz de ovira tuti sikerül :) nem vagy lekésve semmiről sem a lányok amúyg is hamarabb csinálnak minden tmint a fiúk

nika70
Salgótarján
 
 


Kedves szülök 19 éves lány vagyok és szívesen vigyáznék a gyerekekre ha esetleg kikapcsolodásra vágytok obude mellet lakok és most a nyári szünetben bármikor ráérek van a gyerekekel rutinom jol kijövök velük,és eljátszok. 800.- ért vállalok 1órát ha rédekel írjatok balazsvivi@freemail.hu vagy telefonon:06304461572. Ha kell képet is tudok küldeni. Balázs Vivien
 
 


Kedves Vivjen!

Ne haragudj, de ilyen rossz helyesírású lányra biztos nem bíznám a gyerekemet.....

 


Sziasztok!

Vivjen ne haragudj,de én meg különösen nem bízom nagyon senkire a gyerekem!A helyesírásod meg tényleg nem vmi első osztályú!

Nemsokára írok én is,de sajnos most kicsit rággódok,mert apa volt vagy 4 helyen állás ügyben,de alig kapna mindenhol vmit! :( Pontosan fele ennyit keresne,mint most ami elmenne a hitelre,az én bevételem meg a rezsit fedezi,és kész,megélni nem is lehetne!
Nem tudjuk mi lesz,kegyetlen egy világ van! :roll:

Többiek mit csináltok ebben a rossz időben?

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Mi ez a csend lányok??? :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Lányok hol vagytok?
Mi jól vagyunk,múlt héten kirándultunk,mert most apa is itthon van még a héten,jó volt nagyon,majd írok bővebben és lesznek képek is!
Helga?

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Szavazzatok Gabikára!

http://www.babamamatudakozo.hu/aquaszig ... 009/?kat=m &gyid=316#vtop

Figyelem!!!

Ma éjfélig :


Minden

*
SMS 100 szavazatot ér.
*
KIEMELÉS 60 szavazatot ér.
*
10. SMS 250 szavazatot ér.
*
Kézi nem bejelentkezett: 3 szavazatot ér.
*
Kézi bejelentkezett: 6 szavazatot ér.

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!



Tegnap délután bő 1 ór 20 perces kocsikázás után megérkeztünk Komáromba.

A kemping nagyón jó,nincs túlzsufolva,sok a német!

Gabika mindenkit lenyűgőz,ajándékokat kap a németektől!

Már tegnap is nagyon meleg volt,igy érkezés után nem sokkal mentünk is strandolni! Nagyon jó volt! Jó meleg a víz!

Ma is már fürödtünk. Most kiscsalád pihen,aztán majd megyünk vhova!

Nem tudom Pesten milyen idő van,de itt kánikula,fürdőruciban is melegem van! Itt a lakókocsiban viszont kellemes,megy a légkondi!

Lehet tovább maradunk,mert nagyon jól érezzük magunkat,majd még kiderül!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Velünk semmi különös, dolgozom ezerrel. Fanni egyre többet beszél, szinte már minden szót mond, csak mondatba nem rakja össze. De már mindent el tud nekünk mondani :lol:

Mi apával most hétvégén lemegyünk Balcsira 3 napra. Fanni anyuékkal marad. 3 napot még sosem volt nélkülünk, remélem minden rendben lesz. Nekem nagyon fog hiányozni, de kicsit ránk fér apával a kettesben lét...

Boszi, nektek is jó nyaralást, itt is kánikula van, bár néha jön egy zivatar (ma még nem volt hál Isten, már kezd nagyon elegem lenni az esőből...)

Többiek?
Helga? Pocakos fotó nincs? :wink:

 


Sziasztok!



Boszi,
Szavaztam! (persze még akkor, mikor lehetett)
Tök jó lehet a kemping! Anyósodék lakókocsijában vagytok?
Milyen vízben úszkálgattok? Medence vagy tó?
Az előző hsz-dben írt kirándulásról is írj!

Viki,
De jó lesz Nektek! Fannival biztos nem lesz gond, biztos tök jól ellesz anyukádékkal. Mi még nem mernénk ilyet bevállalni, de a Ti helyzetetek azért már, mert Fanni már nagyon hozzá van szokva a nagyszülőkhöz.
Van pocakos kép (végre), majd fel is teszem holnap, mg le kell vadászni a fényképezőről.
Egyébként jól vagyunk, ma voltam orvosnál, minden rendben, hála.

Nika,
Gege hogy halad a szobatisztasággal?
Mi még nem is próbálkozunk, Áron nagyon mereven elzárkózik :(

Gani,
Nevek vannak már, lány: Tünde, Adél.... fiú: Zalán (egyenlőre) :wink:

KépKépKépKép
 
 


Sziasztok!

Rég jártam erre..
..a héten még visszaolvasok és jövök...

Jól vagyunk... Levi lassan alvási rekordot dönt..
(mostanában 12 órát is alszik éjjel :lol: )

Néhány képecske... Balaton és esküvő (ahonnan csak a menyasszonytánc
után indultunk haza - jól bírta Levi :P )

Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép
Kép ..

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


mi már nagyon jól állunk azt mondhatom lassan egy teljes hete nincs baleset teljesen szobatiszta :):) mindig szól éjszaka van csak rajta pelus nappal nem adok rá alváshoz sem :)
elég sokat dumcsizik is már egyre többmindent megismétel szerintem nyár végére már dumálni fog rendesen :)

nika70
Salgótarján
 
 


Hazaértünk,majd mesélek! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Nika
Gratulálok a beszédhez és a szobatisztasághoz! Nagyon ügyes Gege!
...és örülök, hogy tetszett az ovi.

Boszi
Gyere és mesélj! ..és rakj fel képeket.

Viki
Milyen volt a Balcsi (most legalább jó az idő - itt :roll: - ott állítólag majdnem minden nap esik)?
Hogy viselte a nagylány anya nélkül?

Gani
Apukádnak jobbulást!

Helga
...hogy rohan az idő... már a 24. hétben vagytok. Irigyellek!
Apa most ismét azt mondogatja, hogy még nem akar tesót :roll:

Rólunk:
Levinek még most is 12 foga van.. ahogy érzem a két alsó hátsó kezd beindulni..
Rengeteget beszél (már szépen összerakja a szavakat
pl. anya keze bent - ez azt jelenti, hogy a ruha alatt van a kezem :lol: )
Már szépen tudunk beszélgetni , ügyesen mondja a szavakat
(most a kedvenc a dindin = dinnye :P )
Cici még most is van - este...

A lakásra még nincs vevő :( de jelenleg az egyik kolléganőnk költözik be néhány hétre...
Reméljük aztán jön egy vevő is :roll:

A múltkori kis fogyózásom alatt lement 4 kg és aminek nagyon örülök, hogy nem is jött
vissza a Balcsi alatt :lol:
1-2 nap múlva elkezdem a 90 naposat... jó lenne még fogyni... :roll:

Ma kaptam néhány képet - rakok fel, ha nem gond...
Templomban (uncsitesómék esküvője):
Kép
Néhányan énekeltek, ő pedig:
Kép
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Hello!

Viki!
Milyen volt a Balcsin?
Fanninak nő már a haja? Van már foncsikra való? :lol:

Kia!
Nagyon jók a képek!Szépek vagytok rajta!
Meddig voltatok az esküvőn? Úgy értem, este meddig bírta Levi?

Helga!
Nagyon szép neveket találtatok ki! Hogy vagytok? Tényleg már 24 hetesek vagytok :shock: Hogy telik az idő.
Nagy pocakod van már?

Boszi!
Nyaralni voltatok Komáromban? Olyan hirtelen írtad, hogy ott vagytok. Előtte nem is írtál a tervekről, gyors ötlet volt, hogy elmenjetek? Vagy írtad, csak az Én agyam a híg?

Nika!
Ügyes Gege, nagyon :wink: Tesóprojekt, hogy halad?

Anita
Kép

Kép
 
 


Sziasztok! :wink:

Aki nem sajnál 300Ftot,az dobjon ránk egy sms-t,lecsúsztunk egy kicsit sajnos!
http://www.babamamatudakozo.hu/aquaszig ... 009/?kat=m &gyid=316#vtop
SMS kód: MANO 0316 TEl: 06-90-642-652

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Gani
Köszi!
Levi jól bírta...
A templomot is.. bár ott már cumit kapott, mert sokat beszélt :lol:
A vacsit szépen végigkóstolgatta, eszegette :P
Barátkozott, de csak a tőle idősebb gyerekekkel, lufikkal játszott, táncolt...
01 óra-kor indultunk haza- Anyuékhoz...
A kocsiban elaludt.. fel sem kelt tisztábarakás, vetkőzés közben :P
...de reggel 9 után már felébredt :roll:

Komáromra én sem emléxem...

Manónak most a két hátsó, alsó foga indult el... :roll:
Szerencsére nincs ébredés.. de rengeteget forgolódik... még jó,hogy nagy az ágy :lol:

...ez a meleg.... nem irigyellek Titeket a panel miatt.. itt is meleg van a családi házban...

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Beszámoló:



Nagyon jó volt lent,mint már írtam.

Anyóséknak 2 lakókocsi van lent,elősátrakkal,külön főző sátor.

Szinte egyik napra se tudok panaszkodni,szuper időnk volt végig.

Ha volt is dörgés,vagy kis eső,utána újból nagyon meleg volt.

Sokat fürdötünk,nagyon jó kis gyerekmedence van. A termál is nagyon jó volt.

Még biztos megyünk majd nyáron,csak legyen jó idő.

Semmire nem volt gondunk,anyós főzött mindig,ők álltak mindent.

Városban is voltunk nézelődni,szép nagy város,de még mindent nem tudtunk bejárni,majd pótolni kell!

Apjuk ugye 2 hét táppénzen volt,tegnap ment vissza a dokihoz a papírért,és ma ment dolgozni. Hát nagyon úgy néz ki vált egy másik helyre. Anyagilag sajnos elég húzós lesz,mert 50.000 ki fog esni,de teljesre bejelentik,és 13. hav is van! Vhogy csak túléljük.

Mondjuk ez a 2 hét is elég nehéz volt,mert ugye semm pénzt nem kapott, a számlák meg csak gyűlnek!

Én is voltam tegnap vérvételen,holnap lesz eredmény. Vizeletet is kértek!

Aztán 16-án lesz nyaki uh,utána viszem majd vissza a dokihoz a papírokat.

Remélem minden ok lesz,mert apjuk felhozta a tesókérdést!

Gabika is már bilibe pisilget,kaki még nem sikerült bele,de haladunk...

Képeket is teszek fel majd,meg szeretnék egy videót készíteni az összesből!



Addig is az állatkerti élményünk:


http://www.youtube.com/watch?v=wJ44FW3f ... annel_page

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


egnap már apa dolgozott,nem volt gond,de kényszerszabit kell kivenni mindenkinek,és már be volt írva,hogy neki mikor!

Így akkor itthon leszünk,és majd megyünk ide-oda,mert anyuékhoz hó végén megyünk le,de akkor ő nem tud maradni,így én leszek lent 2 hétig vele!

Apjuk gondolta felhívja anyját,mert,ha itthon lesz kicsit,akkor pár napra lemennék Komáromba megint.

Hát anyós nem örült!

Azt mondta így is elég sokba kerültünk nekik,de örültek azért,hogy lent voltunk. Mondjuk ő ajánlotta fel,hogy mindent áll,míg lent vagyunk,és nem engedett beszállni a költségekbe,akkor meg miért ilyenkor mondja???

Meg hát azt is modta,hogy a gyerek elég hangos,egy kempingben senki nem hangoskodik! Hát könyörgöm semmi gond nem volt vele,de neki már az is hangos volt,mikor motorozott,ha hangosan nevetett. 2 éves könyörgöm,örül,hogy végre mozoghat,szerintem csak őt zavarta,mert senki más nem szólt.és nem hiszem,hogy más aki gyerekkel megy nyaralni ezen aggódik.

Páromnak láttam rosszul esett,mert csak jövőre menjünk azt mondták,akkor is,ha beszállunk a költségbe,ők nem akarnak nagy nyaraltatást csinálni ott.



Vélemény? :twisted:

Majd visszaolvasok,és reagálok! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszi!
Miért kell orvoshoz járnod? Vérvétel, nyaki uh, meg a leletekkel a házidokihoz...Remélem semmi komoly!

Férjed miért vált helyet, ha ilyen sokkal keres majd kevesebbet az új helyen?

Anyós? Mikor haladtam az olvasással, azt gondoltam, milyen rendi tőlük, hogy így segítettek Titeket a nyaralással kapcsolatban. De a végére gyorsan visszaszívtam. Egyszerűen nem tudok hozzászólni. Én már régen beszóltam volna neki, de rendesen.Szerintem a férjem még korábban beolvasna neki, mint Én.
Örülnie kéne, hogy a viselkedése ellenére még egyáltalán szóltok hozzá.

Anita
Kép

Kép
 
 


Gani a pajzsmirigyem miatt kell dokihoz járnom,lehet,hogy nem írtam akkor itt,csak akartam. Bal oldalt duzzadtabb,és jobbnak látta a doki,ha mindent megnézünk. Nekem amúgy Gabika kezelődokija vette észre.

Vérvétel eredmény megvan,és teljesen jó minden,semmi eltérés! :lol:
Ennek nagyon örültem!

Párom eléggé besokalt! Volt egy komoly incidens a munkahelyén,és amiatt akar váltani. Itt nem szeretném leírni,de msn, skype szívesen elmondom.
Az új helyen viszont teljesre be lenne jelentve,és 13. havi is lenne,nem úgy,mint itt,ha beteg lesz éhen halhatunk,mert 60.000re van bejelentve! :wink: A rendes helyeken amúgy ennyit keresnek a hentesek,mint amennyit ő fog.

Hát anyósnál az lett volna furcsa,ha vmi tökéletes lett volna.
Már csodálkoztam is,hogy nem volt semmi bibi,és tessék...
Én anyukám sose mondta,hogy sokba kerülünk nekik,és ne menjük,pedig beszállunk ott is amibe tudunk.

Sajnos meghalt egy rokonom is múlt héten! :cry: Unokabátyám felesége. 38 éves volt,rákos,sokat szenvedett. Itt hagyott egy óvis és egy középsulis gyereket. :cry:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Kia milyen volt Lellén? Merre voltatok?
Nagyon jók a képek,Levi már kész férfi lassan! :P

Helga nem semmi lassan szülni fogsz! :P Hogy viseled?

Szentendrén voltunk múltkor kirándulni,nagyon jól sikerült,rakok majd fel képeket! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Hoztam Szentendrei képeket!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszi!
Sajnálom a rokonodat. Szörnyű dolog ez a rák -is- :cry:
A temetés megvolt már? Még az szokott iszonyatosan nyomasztó lenni a halálhírt követően :roll:
Az msn-t még most gyakorolom, nagyon gyerekcipőben jár még nálam :lol: Eddig egyszer msn-eztem az egyik barinőmmel, még csak Ő van nekem felvéve :oops: Skype?Azt meg nem is tudom micsoda :oops:

A képek nagyon jók. Olyan jól néz ki Gabika. Látszik rajta, hogy jól van. Hogyan zajlanak a napjaitok? Beleszoktatok már az "új" helyzetbe?

Anita
Kép

Kép
 
 


Gani,ha akarod felveszlek MSN-re,aztán mesélek majd! :wink:
Hát igen nagyon szörnyű a rák sajnos.
Temetés holnap lesz,de Kecskeméten,nem tudunk menni,koszorút küldtünk.
Gabika igen nagyon jól van,eszik is,bár a válogatás még tart,de mindig azt készítek neki amit szeret,leves pl minden nap kell,mert nagyon szereti! :P
Most már nem mérek olyan sokszor,de a napi 4-5 megvan.
Mondhatom,hogy az értékeink is jók,aminek örülünk! :P

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Én egyik nap akartam jót neki,mert imádja a fagyi tölcsért.
Kapott is egy kis darabot. Na persze,hogy a cukra felment 15-re!
Utánajártam a diatetikusunknál,és ő azt mondta mindenképpen mérjek le 1 tölcsért,és kb 15-20 gr CH lehet benne! Nem semmi,azt hittem kevesebb! :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Na most megijesztett a sógornőm.:roll:
Neki ugye volt pajzsmirigy műtétje! És meséltem neki,hogy jó lett a vérkép! Azt mondta ez még semmit nem jelent,mert neki is jó volt,és uh-n derült ki minden.
Na most addig görcsölök. :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: