Új privát üzeneted érkezett!

Boszi!
Mikor lesz az uh-d?

Anita
Kép

Kép
 
 


16-án lesz uh.
Ráadásul a házi dokim is szabin lesz,így csak augusztusban tudok hozzá visszamenni az eredményekkel. :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszi!
Augusztusig nem lesz helyettes doki :?: :?:
Bár ha valami gond lenne, gondolom szólnak még ott az uh-n.

Amúgy az msn-em:
Aneeta80@hotmail.com
Egyenlőre a webkamot nem tudom kezelni, így csak a mikrofonos buli a nyerő :lol:

Anita
Kép

Kép
 
 

 
 

Gani nekünk is van webkamera,de nincs feltelepítve.
Írogatni tudunk,nem szoktam mikrofonozni!
Van helyettes doki,de nem ismerem,az én dokim meg ismer mióta itt lakom,és most is tud mindent,legszívesebben hozzá mennék csak.
Hát biztos mondják majd uh-n,ha gond van,bár remélem nem.
Apa is felvetette a tesókérdést,de addig nem lehet róla szó,míg ez nincs rendben!

Többiek?

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Fel is vettelek MSN,majd beszélünk,most megyek sütit sütni! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszi!
Oksa! Én is megyek főzni. Most jöttünk meg a boltból és sietnünk kell, mert 13-kor talizunk a barátnőmékkel. Megyünk hajókázni a gyerekekkel. Tiszta csajos buli lesz, 2 Nő meg 3 kiscsaj :lol:

Anita
Kép

Kép
 
 


Hajókázás az szuper. Mi is tervezzük,hogy átmegyünk Esztergom-Visegrádra hajóval.
Itt nincs jó idő,szerintem eső lesz! :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Megvagyunk mi is, csak épp időhiányban szenvedek.

A Balaton szuper volt, ránk fért már a kikapcsolódás, és tényleg nagyon jól éreztük magunkat. Végig jó időnk volt, kánikula volt, egyik nap bográcsoztunk, másik nap pedig grilleztünk. Közben fürdés, kártya partik, activityzés.... :lol: :lol: :lol:

Fanni egyre többet beszél, már szinte mindent mond, elkezdett mondatokat is mondani. Bilizéssel még nem próbálkoztam, majd augusztusban a nyaralás alatt akarom megpróbálni...

Boszi, anyósédék nem semmik. Tudod ki menne még ezek után hozzájuk... Reméljük Veled minden ok lesz :wink:
Tesó kérdés nálunk nincs, egyelőre köszönöm szépen elég Fanni is :) Most kicsit elkezdtem élvezni, hogy szabadabb vagyok, Fanni kezd önálóbb lenni. :oops: :oops:

A nyaralást várjuk nagyon, már úgy mennénk. De még 5 hét van addig :(

 


Sziasztok! :wink:

Viki hát igen sajnos nem tudtunk felhőtlenül örülni. :roll:
Ebéd után már az zavarta néha őket,ha nevetett,és,ha motorozott,mert hangos. Ha aludni mentek nem lehetett pisszenni,ha fent volt Gabika,mert behallatszik. :twisted:
Szóval ez volt néha,ami nem volt szép szerintem,mert ő is anya és tudhatná,hogy egy ennyi időst nem lehet lekötözni,és egyáltalán nem hangos,csak örül,hogy végre nem a 4 fal között van.

Én most sütök-fözök,vendégeket várok.
Hát ez a fránya időjárás nem a legjobb,Gabika cukrain meg is látszik.

Helga pocis kép? Múltkor voltunk a Máltain de nem láttalak se téged,se a párod! :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!



Kellemes 7végét mindenkinek!

Képzeljétek anyós szerint a havi szinte kieső 50.000-et nekem kellene megkeresnem.Mert meg lehet.

Dolgozzak,vagy csináljam jobban a webáruházat és kész!

Ja igen mondani a legkönnyebb! Én is könnyen beszélnék,ha teli lenne a zsebem. Magyarul úgy jön le,hogy miattam keressünk ennyit,holott lehetne sokkal több is.

Gyerek mellett amit tudok megteszek tényleg,de vele is kell foglalkoznom,meg itt a háztartás is. Úgy látszik erre nem gondol. Csak apjuk fejét mindig jól teli beszéli ezzel,ő meg nekem mondja!

Neki k......a jól megy tudom az üzlet,hiszen mikor elkezdte még rengeteg csatlakoztak,és sok vásárlói rengeteg értékben vásárol.

Én is mindent megteszek érte,ha hiszi ha nem,nem a seggemet vakarom itthon.

Vélemény?

Tegnap itt voltak a kerifiamék,majd rakok fel képeket!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Ja és holnap menni kell hozzájuk délután,már előre örülök! :twisted:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Kedves Barátom, Munkatársam !

Ugye te is szereted a kávét, kapuccinót, forrócsokit,
és egyúttal jól jönne egy kis pénz is?

Most találtam rá én is egy szuper üzleti lehetőségre,
melyet ezúton neked is szeretnék figyelmedbe ajánlani.

Jelenleg nem találsz még egy olyan üzleti lehetőséget, mint a DXN hálózati rendszer!

Mindössze 2.500.- Ft-ért (+ÁFA) kedvezményes törzsvásárlói árakat,
egy nemzetközi üzletépítési lehetőséget kapsz !
Szerinted van ennél versenyképesebb ajánlat ennyi pénzért a piacon?
Látogasd meg weboldalamat, ahol
bővebb információkat kapsz a termékekről, az üzletről, valamint online regisztrálási és
termékrendelési lehetőség is van közvetlenül a weboldalon:
http://www.flavinarium.egeszsegeskave.h ... tortenetem



Amennyiben te is emellett az üzlet mellett döntesz, kérlek, gyorsan regisztrálj
weboldalamon és máris kedvezményesen juthatsz az egészséges termékekhez.

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!


Vagyok én is, kicsit lusta vagyok írogatni, de olvasni szívesen olvasok :wink:
Áron a múlt héten náthás volt, ezért nem voltunk a játszótéren, mostmár jobban van. Apa jópár napig nem volt most, jégesőelhárításon volt Pécs mellett, rossz volt nélküle :(
Jól vagyunk különben, növöget a pocim, ígérem a képet is :)

Boszi,
Nagyon szupik a képek a szentendrei kirándulásról, meg az állatkerti összeállítás is nagyon tetszik. Áronnal csak töredékét jártuk be annak, amit Ti.
Megnéztük a videókat is, Áron kedvence, mikor Gabika feldönti a kisházikóját. Vagy 100x megnéztük, és még nem unja :twisted:
Biztos jó lehetett a komáromi kirándulás is, bár ezek után biztos rossz szájízzel gondoltok vissza rá :( Azt hiszem, nem mennék többet oda anyósékkal, sőt, a társaságukat is erősen kerülném :(
Remélem, a párodnak bejön az új állás, mégha kevesebb lesz a pénz is :(
A pajzsmiriggyel kapcsolatos probléma megoldását mindenképpen várjátok meg, mielőtt új babára vállalkoztok, mert különben, rossz működés miatt akár vetélés is lehet.

Viki,
Biztos jó lehetett a baráti társaságos balatoni kiruccanás, bár gondolom, Fanni nagyon hiányzott :)
Gratula Fanninak a beszédhez!

Gani,
A múltkoriban gondoltam Rátok, olvastam egy hírdetést, ahol hercegnős tábort reklámoztak :lol:

Kia,
Nagyon jók a képek a balatoni kirándulásról, örülök, hogy jól sikerült. Levinek is gratula a beszédfejlődéshez!
Lakás? Vagy inkább ne kérdezzek?

KépKépKépKép
 
 


Sziasztok!

Helga!
Én is kaptam olyan hirdetést :D Ha ott laknánk a közelben...

Képzeljétek!
Nagy mérföldkövet léptünk át 2 napja! Bogi átköltözött a saját szobájába. Eddig is már minden cucca a kisszobában volt, csak épp az ágya volt a miénkben.
Szombaton reggel közölte, hogy ma estétől a saját szobájában alszik.Este át is vittük az ágyat. Legközelebb reggel láttam, mikor felébredt és jött át hozzánk.
Még anno megígértük neki, hogy ha már a saját szobájában alszik, kap egy csúszdás ágyat. Úgyhogy most ágykeresőben vagyunk :lol:

Anita
Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Voltunk ma a Pünkösdfürdői strandon, nagyon jó volt, bár nagyon sokan voltak... Hoztam pár képet róla:

Kép Kép Kép Kép Kép Barátnőm ikreivel :-)

 


Sziasztok!

Gondolkozom és még mindig gondolkozom,sok kedvem nem is volt írni,de talán jobb,ha kicsit elterelem a gondolataimat.

Szóval túlestem ma az ultrahangon,és sajnos nem jó híreket kaptam.

A helyzet a következő: a jobb lebenyemen többrekeszes majdnem 5 cm-es göb van. Jobb oldalt kicsik találhatók,középen pedig 5mm-es.

A háziorvoshoz kell majd minden lelettel visszamenni,de ő most szabin van.

Nagyon kedves volt az ultrahangos doki,de azt mondta,hogy mindenképpen tovább kell vizsgálni,mert ilyen nagy méretű göb,nem 1-2 alatt alakult ki,hanem sokkal régebben kezdődött el minden. Biopsziára lesz majd szűkség,amikor egy tűvel vesznek majd mintát,hogy azonosítani tudják pontosan a göböt. Egy göb lehet daganat is,de erre kicsi az esély.

És sajnos nagyon valószínű,hogy a műtét elkerülhetetlen!

Nagyon szomorú vagyok,és keresem a miérteket,hogy miért történt mindez?!

Semmi panaszom sosem volt,és tessék!

Most éppen egy jó endokrinológust keresek,aki esetleg tud ajánlani megköszönöm!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Viki!
Jaj, Fanni annyit változott! Olyan kis édes a növögető hajával :D

Boszi!
Nagyon sajnálom. Mikor lesz doki? Biztos, hogy helyes várni több hetet? Esetleg másik orvoshoz nem lehet elvinni a leleteidet?

Anita
Kép

Kép
 
 


Gani ő utalt be,hozzá kell visszamennem!
Az uh-s dsoki is mondta,nehogy máshogy menjek vissza,mert az a 2 hét nem oszt nem szoroz,míg a doki nincs!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Boszi: sajnálom, hogy rosszak lettek a leletek. De nem vagyok nagyon otthon az orvostudományban... mi az a göb? :oops: És van valami tüneted is? Mármint, hogy rosszul érzed magad stb...

Gani: bizony már lassan megyünk fodrászhoz is :D

Hogy álltok a szobatisztasággal? Fanni nem hajlandó a bilire ülni (mármint játékból ráül, de ennyi). Kedden a strandon egész nap pelenka nélkül volt, állandóan mondtam neki, hogy szóljon, ha pisilni kell, de mindig csak akkor szólt, amikor már épp pisilt is.... Mindjárt 2 éves...

Helga: én már úgy várom a pocakos fotót!!!

 


Kedves Mindenki!

A Babanet nevében szeretettel várunk Titeket a 2009. július 25-i Találkozón, a Millenáris parkban.

Kérdésekkel bombázzatok nyugodtan, kajaügyileg is egyezkedhetünk ebben a topikban.

Gyertek, gyertek!

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Viki nálunk a bilizés kb. 1 hónapja tart,tehát Fanni nincs elkésve! Pisi az már szinte mindig odamegy,és már volt kaki is. Szól,megy ül rá,és mutatja is,hogy kész! :lol: Éjszakára azért még kell pelus,meg,ha vhova megyünk,de azért szépen haladunk!

Találtam egy jó dokit,aki pajzsmirigy szakértő. Fel is vettem a kapcsolatot vele,augusztus közepén megyek hozzá. Elküldtem neki minden leletem,és sajnos műtétet mond ő is,de többet majd személyesen.

Göb a pajzsmirigyben található rendellenes dolog,nem tudom pontosan hogy fogalmazzák meg,ami sajnos daganat is lehet! :roll:
Semmi panaszom nem volt,és nincs! :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Viki mi is aznap voltunk a Pünkösdfürdői strandon,mint ti. Mi 17 fele mentünk le. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


de jók a képek :):):

Boszi sajnálom apunak csökkent pajzsmirigye van de neki nem kellett müteni neked valszínű ha a pajzsmirigyben van akkor golyvának hívják a pajszsmirigy túltermelés sajnos ez majdnem mindig műtét de kitartás minden rendbe jön

mi teljesen szobatiszták vagyunk éjszakára is egy hét alatt nappalra lett szobatiszta de még egy hétig hagytuk neki éjszakára de mindig száraz volt és már lassan két hete éjszaka sincs :)amúgy viki nem vagytok lemaradva semmiről sem nem szabad erőltetni mert annál később lesz majd szobatiszta röbbször próbáltuk mi is de mikor láttuk hogy bescosrog még nem szól hagytuk és most meg pár nap alatt teljesen szobatiszta lett max 3 becsurgással

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

...kicsit eltűntem... :roll:
Pár napig otthon / a másik mamáéknál "nyaraltunk" Levivel, most pedig Apa hugáék
vannak itt(hon). Levi nagyon élvezi, hogy van játszótárs... bár ő már 5 éves múlt...

Manó sokat fejlődött beszédügyileg..
Már neveket is mond... vezetéknevét, Apa nevét, Papák nevét...
Pl: Levente helyett Vente , Levi helyett Jevi... :lol:
Olyan jó, hogy már lehet vele beszélgetni :P

Foga még most is csak 12, a kaka - pisi szavakat nem akarja mondani...
de néha magától megy és felteszi a wc-re a szűkítőt... (főleg kaki után :P )

Nika
Nagy gratula a szobatisztasághoz!
Nagyon ügyes fiad van.
Előtte volt meztelenül vagy pelus nélkül (pl. most nyáron)? (hatással volt rá, hogy
látta a pisit...stb?)

Boszi
Sajnálom :( hogy műtét lesz.
Az anyósodról már semmi jót nem tudok írni... :evil:
a helyedben már nem is foglalkoznék vele...
Lelle - Honvéd u-n voltunk.

Nagyon jók, szépek a képek... Szentendre, strand....
Nagyon nőnek a gyerekek... :roll:

Viki
Örülök, hogy jó volt a Balcsin...

A meleget hogy bírjátok?
..szerencsére jól alszik éjjel Levi... de mostanában csak egy body + pelusban.
...a hideg jön... reméljük jég nem lesz.

A fogyás...
Már több, mint 5 kg... (de még esténként most is van cici) így nem tudok más trükköt bevetni...
A 90 naposat nem kezdtem el még - otthon nem mondhattam Anyunak,
hogy bocsi, de én nem eszek.. (...jó néha az ő főztjét enni :lol: )

Helga
VÁRJUK A KÉPET!!!!
A lakás.... még semmi... :(
Most egy kolléganőnk költözött be 1-2 hónapra - így ő fizeti a rezsit :roll:

Gani
..majd felveszleg MSN-en... bár ritkán vagyok fent...
Boginak is Gratula a saját szobában alváshoz!
DE szeretném, ha lenne Levinek is :roll:


Fiora, Trécsi - Ti hogy vagytok? Olvastok néha minket?

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia!

Msn? Ok! Én is ritkán vagyok ott.

Nika!
Gratulálok a Pelus nélküli élethez Gegének! :lol:

Anita
Kép

Kép
 
 


kia próbáltuk már de nem volt mezitelen bugyikát adtunk rá :) most már ott tartunk hogy megy magától huzza bugyit és ráül a bilire :)nem volt hatással ha úgy érted szörnyülködött e stb a kaki is megy bilibe simán :):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!


Mi is jelentkezünk! :) Voltunk mi is Balcsin, apát kísértük el Siófokra (viharjelző volt), és nagyon jól éreztük magunkat. Áron sokat fürdött apával, főleg csütörtökön és pénteken, amikor jó meleg volt a víz, szombaton meg a szobából néztük a vihart, apa pont be volt osztva. Szegény, egész nap a telefonos ügyfeleket szolgálta ki, rengeteg dolga volt. Áronnal azért fel-felnéztünk a toronyba, de nem maradhattunk sokat, mert egyből valami hülyeséget csinált :) Hiába, gyerek :wink: :lol:

Boszi,
Szorítok, hogy minden rendben legyen, és hogy ne kelljen műteni a pajzsmirigyedet :( Kívülről mennyire látszik ez? És Te hogy érzed magad? Mennyire voltak előjelek? Ha az az orvos nem lát Téged, akkor észre sem vetted volna?
A pünkösdfürdői képek szuperek!

Viki,
Ismétlek, a pünkösdfürdői képek szuperek! :lol: Fanni egyre gyönyörűbb :) :wink:
Szobatisztaság: ne is mond! Áron abszolút elzárkózik :( Inkább nem erőltetem én sem, csak a környezetünkben a hasonló korú gyerekek, meg a babanetes forumos kortársai is már majdnem szobatiszták :(

Nika,
Gegének gratulálok! Szépen csináltátok!

Kia,
Örülök, hogy Levi is egyre ügyesedik!
Anyósodékkal jól összeszoktatok már?
Áron éjszakánként nem alszik túl jól, pontosabban elég későig húzza a fekvést és viszonylag korán kel (fél/háromnegyed hétkor).
A déli alvással nincs gond, akár 2-3 órát is.

Gani,
Gratula a saját szobához! Nagyon szépen csináltátok!
Hiába, Bogi már nagy lány, neki külön szoba kell :)

KépKépKépKép
 
 


Sziasztok!Smile

Mi jól vagyunk,de most írt egy barátnőm,hogy kisfia 29-es cukorral került kórházba!Sad Sokat ivott,és pisilt,elvitte háziorvoshoz,és rögtön be is utalták.Olyanokat mondanak neki,hogy lehet,hogy lemegy?!
Hát nem tudom!
Szerintetek?
Én ilyet még nem hallottam!

Képzeljétek benne leszünk a Kismama újságban!Very Happy
Szeptemberi vagy októberi,még nem tudom.
Felkértek és elmeséltem a történetünket a diabétesszel kapcsolatban. Még egy anyuka története lesz majd benne,ja és persze kép is!

Visszaolvasok,és írok majd még! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Látom haldoklik a topik?
Hol vagytok lányok? :roll:
Mi 25-e óta lent vagyunk anyuéknál! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!
Elnézést a beszemtelenkedésért, de talán érdekelhet benneteket is:

BABYGARDROB BABARUHA WEBÁRUHÁZ

www.babygardrob.mindenkilapja.hu

Nálunk kiváló minőségű, kizárólag márkás, angol használt babaruhákat, csomagokat találsz, 0-6 éves korig.
A bolti ár töredékéért! Hozzánk megéri benézni!
Next, George, Adams, Early Days,
TU, GAP, Disney, Mothercare,
H&M, Benetton, S'Oliver...
TÖRZSVÁSÁRLÓINKNAK KEDVEZMÉNY!

És a lényeg:
Augusztus 1-én BABASZÉPSÉGVERSENY indul oldalunkon, rengeteg értékes nyereménnyel!

Élményparki belépő, társasjátékok, mesekönyvek, rengeteg szuper ajándék!
Különdíj: Családi hétvége (2 éjszaka 4 fő részére)
Nevezzetek ti is és adjátok tovább, hogy minél többen tudjanak róla!

www.babygardrob.mindenkilapja.hu

Szép napot mindenkinek!
 
 


Sziasztok!

Utólag...
Nagyon Boldog Névnapot és Szülinapot kívánok azoknak, akik az utóbbi
2-3 hétben ünnepeltek!!! :wink:
Remélem most már tudok jönni rendesen... kicsit nehéz, hogy itt van a
keresztlányunk, Anyós szabin van, ide-oda megyünk...

Voltunk a másik nagyiékhoz, Vadasparkban, strandra járunk.. most szombaton lesz
dédunokatalálkozó Debrecenben (Apósom testvére szervezi)... pörgünk :lol:

Levinek még most is csak 12 foga van... 2-3 napja már nagyon "szenved" -
állíndóan a szájában van a keze vagy valami játék.. kibújhatna az a két fog..
de ettől függetlenül jól alszik. Éjjel még most is 10 - 12 órát, délután 1,5 - 3-at.
Este lefekvés előtt még most is van cici...
Rengeteget beszél, már mindent mond... :lol:
A tesó - még van 2 hónapunk...
(szerintem nehezen fog összejönni, mert idén még csak 3x jött meg..)
A lakás.. még sajnos nincs vevő.

Gani
Az MSN-ig még nem jutottam el :lol:

Boszi
Gratulálok... hogy ismét szerepelni fogtok az újságban.
Jó pihenést a Balcsinál.
Hogy vannak Anyukádék?

Helga
..összeszokni anyósékkal? képtelenség :? :roll:
...úgy költöznék már... bárhová :oops:

Képek
Lovagoltak...
Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép
Horgásztunk is...
Kép Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok! :wink:

Jól vagyunk. Mint írtam szombat óta lent vagyunk anyuéknál. Az idő szuper,hát igen meg lett rendelve! :lol:
Gabikának nagyon jók a cukrai,rengeteget mozog,kihasználja a nagy teret.
Anyuék jól vannak. Most nem jön a mama ápolója,amíg itthon vagyok. Én gondozom a mamát,Gabikát,főzök,takarítok és mindent csinálok,ami van,anyu csak 17 kor ér haza. Hát igen jól el tudok fáradni,és mikor kicsit pihenni lenne kedvem Gabika játszani akar! :roll:
Nem tudom írtam-e apjuk felmondott a munkahelyén 23-án. 1 hónapot le szerette volna dolgozni,meg is egyeztek ebben szépen. Az új helyen majd szeptember elsején fog kezdeni.
Hát aztán miért is legyen teljes az örömünk.
E hét hétfőn szabadnapos volt,ügyeket intézett,és hívta a főnöke telefonon. Azt mondta már nincs rá szüksége,ne is menjen be,1 hetet szabiba kifizeti és kész! :twisted: Na hát ilyen meg nincs! A felmondási időd ki kell fizetni,ha más nem a bejelentett bérre. Már ügyvédhez is fordultunk,aki szintén ezt mondta,hétfőn megy hozzá a párom,és kedden meg a munkahelyére. Hát nagyon kíváncsi leszek.
Már szegényem mindenkit hívogat,mert,ha augusztus és szeptemberben nem kap semmit,akkor csak az én 48.000es bevételem lesz,az meg semmire nem elég,és a hitelünket se tudjuk kifizetni. Nem tudjuk még mi lesz,de remélem hamar megoldódik ez a helyzet! :roll:

Még július 21-én voltunk kirándulni Esztergomban! Nagyon jól sikerült,bár sajnos sok időt nem tudtunk ott lenni,mert 2 órát buszoztunk oda,és majdnem 2 óra volt a visszaút is,pedig akkor már a vonat mellett döntöttünk.
1 óra volt arra,hogy körbenézzünk,mert inzulinra haza kellett érnünk.

Most már kicsit jobban vagyok a betegségem miatt,nem gondolok mindig rá,kikapcsolódom,de azért még bízom benne,hátha nem kell műtét!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Kia szuperek a képek. Hatalmas már Levi,nemsokára 2 éves lesz! :wink:

Viki hogy vagytok? Fanni?

Helga milyen a kismamaság? Nagyon közeledsz a vége fele! Nem tudod még a nemét?

Gani mi újság veletek?

Pár képet hoztam a kirándulásról
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

A héten szabadságon vagyok, nem nagyon vagyunk itthon, megyünk erre-arra. Voltunk már kétszer strandon, Városligetben, holnap medencés kerti partira megyünk, vasárnap pedig Balatonra.

Boszi, tényleg kifogtátok a jó időt! :) De azért pihenj is egy kicsit, ne dolgozzál mindig! :wink:

Kia, nem irigyellek, hogy az anyóssal laktok együtt... A költözés esélyes még idén? Vagy csak akkor ha sikerült eladni a lakást?

Helga, még mindig várom a pocakos fotót :wink:

Fiora, tényleg rég voltál. Mizu?

Trécsivel találkoztam az Auchanban kb. két hete. Jól vannak, néha azért bekukkant és olvas minket :wink: Csak írni már nincs ideje.

Fanninak a nyáron a 3. szandálját vettem meg a héten. Egyet kinőtt, egyet pedig tönkre tett. Húzza maga után a lábát, és teljesen lecsiszolta a cipője elejét :evil: Még szerencse, hogy mindegyiket egészségkártyára vettem, így nem kellett pénzt kiadnom érte. Remélem ezzel már kihúzzuk augusztus végéig.

A Tescoban egyébként minden nagyon le van árazva (nyári cuccok), csak már elég kicsi a kínálat, de én még a héten tudtam venni polókat 300 Ft-ért/db. (Olyanokat, amiket 1500 Ft-ért árultak még nyár elején...)

Na megyek, mert indulunk le a Dunapartra vacsizni.

 


Gani
Utólag is BOLDOG NÉVNAPOT BOGINAK! :wink:

Boszi
Jó képek készültek!
Apának jó és emberbarát (új) munkahelyet kívánok!
(még most is) csini vagy.

Nekem már majdnem 7 kg ment le :lol:

..itt most úgy dörög és nagyon meleg van.... biztos lesz egy kis jég is :?

Viki
Költözés? ..csak akkor, ha lesz vevő a lakásra.
2 napja hívta apát egy ffi. A lánya megy Bp-re tanulni és lakást akar venni..
csak a III. kerület messze van a XII-től (neki), de azért kért néhány képet.
Jó lenne ősszel már sajátban lakni :roll:

Szandi
..Levinek van 4-5 pár... 1x ez, másszor az van a lábán ... :lol:

Dédilátogatás
Kép Kép
hazafelé alvás volt.
Mindennapjaink: (a dátum nem jó)
Kép Kép Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Hello!

Kia!
Köszönjük szépen a névnapi köszöntést!
Hátha annyira megtetszik a kiscsajnak, hogy nem tágít :lol:

Viki!
Mikor mentek nyaralni?

Boszi!
Van valami előrelépés apa munkahelyi ügyében?

Anita
Kép

Kép
 
 


Gani - ezt csak remélni tudom....
..de nem hívták azóta... és nem is írt vissza.

Tegnap találtam egy házat, amit cserélni akarnak Bp-i lakásra, de nem jó helyen van -
a következő utca már barnák lakta... :roll: az ára pont jó :roll:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

KISLÁNYUNK lesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Tegnap voltunk a 28-30 hetes uh (ami 4d lett, mert a kórház sose vette fel a telefont), és láttuk Őt! Gyönyörű, nagyon aranyos baba. Nem igazán tetszett neki az uh, egyfolytában mozgolódott, de azért be tudtunk kukkantani a lába közé :lol: :lol: :lol:
Szép nagy baba, 1389g most a becsült tömege.

Viki,
A tegnapi uh után gyorsan mi is beszaladtunk a TESCO-ba, vettünk fele áron pár új body-t meg rugit :)

Gani,
Boginak boldog Névnapot! Mit kapott? :)

Kia,
Gratula a fogyáshoz! A képek nagyon jók! Szuper, hogy van játszótársa Levinek :)
Lakás: hátha lassan beindul valami!!!!!!!!!!!!!!! Ez is jó, hogy vannak már érdeklődők meg lehetőségek!

Boszi,
Hú, nagyon sajnálom a párod melóhelyét! Remélem, sikerrel járt, és ki tudta kényszeríteni a felmondási időre a bérét!
Az esztergomi kirándulás képei nagyon jók, látszott, hogy jól éreztétek magatokat!
Melyik Kismama újságban lesztek benne? :) Kíváncsi vagyok a cikkre :) Bár jobb lenne, ha nem a betegség apropóján lennétek benne és Gabika egészséges lenne :(

KépKépKépKép
 
 


És akkor a pocis kép :) :
Kép
27hét+5napos terhesen a Schneeberg tetején

Hugi:
Kép
28hét+1naposan

KépKépKépKép
 
 


Helga
A képek gyönyörűek!
NAGY GRATULA A KISLÁNYHOZ!!! (irigy-irigy) :lol:
...de jó... vegyespáros :D
Szép a pocak.. és a pici lány :wink:

Most rendeltem Levinek ágyat a Vaterán. :P
(valaki vett már ott valamit?)

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Helga!
Gratulálunk!!!

Nagyon csini a pocakod! :wink:
Nevekben gondolkodtok már?

Köszönjük szépen! Kapott memóriakártyát, társasjátékot, 1 pakli kártyát,sminkkészletet, uzsonnás dobozt, ezt mind hercegnősben természetesen :lol:
Dvd lejátszót a szobájába (ha már ott alszik, ott is akarta nézni a meséit), ruhákat, koronás-Barbis giccskészletet, babát ruhákkal,asztali tetrist, Piroska és a farkas társast.

Kia!
Én szoktam onnan vásárolni.
Milyen ágyikót fog kapni Levi?

Anita
Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Apa este helyett ma reggel végzett - bejött a szobába.. és én azóta fent vagyok :roll:

Tegnap megjött a sógornőm.. most ő is itt lesz 1 hétig..

Gani
..jó sok ajándékot kapott.. :wink:

Az ágy ilyen lesz (az eladó azt mondta max csütörtök és itt lesz)
Kép
hosszabbítható 100 - 180 cm-ig.

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia!
Ismerem ezt az ágyat! Jó kis ágyikója lesz Levinek :wink:
Mikor 3 éve cseréltük a babaágyat gyerekágyra, sok bútorboltot bejártunk és akkor ez az ágy volt az egyik, amit kinéztünk :D

Mennyibe kerül most egy ilyen ágy?

A Bogié majd októberre lesz készen. Már gyúr a csúszdára :lol:

Anita
Kép

Kép
 
 


Csúzdás ágy?
Az jóóó :wink:

Itt Nyh-n tudtunk volna venni (ha jól emléxem 30-35 eft között van) emeletes ágyat,
de az Manónak még nem lenne jó..
Tetszett nekem (íróasztalos, szekrényes...) de ez kimarad.

A Vaterán rendeltem (most 34 eft - júliusban még 33 volt - matraccal, ágyneműtartóval)...
majdnem uez (picit vastagabb fából) a teszveszen 37-39 eft (csak ott nincs matrac, á.tartó fiók hozzá :roll: )

Boszi - eltűntél - hogy vagytok?
Többiek?
JÓÓÓ éjt!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia!
Szerintem így is jó az ára Levi ágyának! Mi is néztük anno 3 éve az ilyen ágyat, itt Miskolcon 38 és 42ooo között volt. Csak ágyrács volt hozzá :?

Anita
Kép

Kép
 
 


Sziasztok! :wink:

Jól vagyunk,holnap írok majd bővebben! :P

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


sziasztok vagyunk mi is :):):)

Kia nagyon szupi az ágy mi is szemeztünk ezzel a típussal mikor nézegettük de nekem más lett a választásom bár még nem vettük meg de az is leesés gátlós csak 90x200 cm és az már később is ágy lesz neki max matracot kell majd cserélni később :):):)

Helga nagyon csini vagy és gratula a kislányhoz :):):):

nika70
Salgótarján
 
 


Nika!
Ezt is lehet akár végig használni!

Tesóbaba pocakban már? Csak Te is lapítassz, mint anno Helga :?:

Anita
Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Csak ide értem, de nem nagyon volt időm őszintén.
Ezen a héten is még a Balatonon vagyunk ám, + 1 hetet ráhúztunk!
Jókat strandolunk, Gabika nagyon élvezi a nagy tereket, sokat rohangál, aminek + hatását érzem is, hiszen a cukrai tökéletesek, pedig tízóraira és uzsonnára 2x mennyiséget adok neki, és mégis!
Anyum a múlt héten volt szabin, pihengettünk.
Mamám jól van, de csak van, hízott is sokat, ugye mert nem igazán mozog, és ilyen téren a kerekes kocsiba is elég nehezen ül bele. Vannak napok, amiket végig az ágyban tölt, fekszik vagy ül. Gabikára továbbra is percenként rászól, pláne ha kimegy az udvarra és nem látja, rögtön utána kell mennem. Ez már túlzás, de őt szinte minden idegesíti már.
Ennyi idős gyerek viszont nem fog egész nap a seggén megülni, és úgy is játszani.
Szerencsére az idő is nagyon szuper, szerencsénk van!
Párom ugye volt ügyvédnél, aminek hatására minden pénzt megkapott, még többet is mind ami járt volna. Holnap megy majd a papírokért be, és elsején kezd az új helyen, amit már nagyon vár!
17-én visszük Gabikát cukros kontrollra.
24-én pedig én megyek a belgyógyászhoz a pajzsmirigyemmel. Akkor lesz Biopszia is gondolom.
Jó lenne nem kellene műtét, de most már nem izgulok, tudom, hogy az orvosok a legjobbat teszik majd meg. Amióta itt vagyok nem is gondolok rá, teljesen elfelejtettem szerencsére!
Eddig nem mertem, de most már azt is megcsináltam, hogy estig simán kimozdultam Gabikával. Vittem az inzulint( eddig akkora mindig hazaértünk), vacsorát neki, és el voltunk. Hát azt az örömet kellett volna látni a szemében, ugrált, sikítozott, tapsolt!

Kia gratula neked a fogyáshoz, csak így tovább!!!
Nagyon jók a képek, Levi is lassan 2 éves lesz!!!
Drukk megy a lakáseladáshoz!
Minket most a keresztfiúnk szülei(barátaink) próbálnak elcsábítani Pilivörösvárra, hogy ott építkezzünk, vagy vegyünk házat, de nem hiszem, hogy hamar és jó áron el menne a mienk, ott meg egy telek 10-15 milla+ 10-15 az építkezés! Nem olcsó ,és több hitelt nem tudunk vállalni, ezért bízunk a szerencsében, mert nagyon mennék kertesbe…!

Viki hogy vagytok? Tán már nyaraltok is,hogy így eltűntél?

Helga hatalmas gratula nektek a kislányhoz! Tök jó szerintem, mi is majd, ha lesz még egy baba( hol biztos vagyok benne hol nem),akkor nagyon szeretnénk kislányt!
Csini kismami vagy, nem nagyon híztál, amint látom és a hugiról nagyon cuki a kép!

Kia akkor nektek lassan nagyágyba kényszerül Levi? Mi majd a ovi körül veszünk neki, most még nem tervezzük, meg előtte egy festés is kellene, de az most se jött össze sajnos.
Hiába van otthon apa, most a pénz szólt közbe!

Gani huha nem semmi mennyi ajándékot kapott Bogi! Kész kiskarácsonya volt!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszi!
Örülök neki, hogy jól vagytok!
A pajzsmirigyeddel kapcsolatban pedig majd írj, hogy mit mondott a doki!!

A bogi ajándékai az egész családtól annyi! Természetesen nem Mi vettünk neki ennyi mindent!

Viki!
Tényleg, lehet, hogy már a lábatokat lógatjátok az Isztrián?! :lol:

Anita
Kép

Kép
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron