Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!!!tulajdonképpen minden kismamát,anyukát szerettettel várok ide.Magamról annyit szeretnék írni:2.babámat várom.kb6 hetes lehetek.Van egy 6 éves kisfiam.A kisteso két évet váratott magára ,de most mikor már feladtam,hogy valaha is teherbe fogok esni ,íme itt van a pocaklakó.Sajnos nagyon rosszul érzem magam .Egész nap fekszek,alig van étvágyam.Rokakoma elég gyakran látogat:( A férjem szerencsére elég sokat segít:)) puffadás ,na szoval mindenből kiveszem a részem.És ez új nekem,mert az első terhességemnél dolgoztam meg minden.Ha van kedvetek írjatok (Remélem van) :)várom hozzászólásaitokat!!!!!
 


ÚGY LÁTOM SENKI NEM AKAR VELEM TÁRSALOGNI :cry:
 


Szia!

Sajnállak a rosszulléteid miatt. :(
Nekem két kisfiam van. Levi 3 éves lesz vasárnap, Norbi 16 hónapos. Egyikőjükkel sem volt még csak émelygésem sem. :lol:
Már lassan 4 éve vagyok itthon. Kicsit már uncsi, főleg azóta, hogy ideköltöztünk 4 hónapja Újpestre. Eddig a 13. kerületben laktunk, én is, a férjem is oda születtünk, és mindent, mindenkit ismerünk ott. Hát, most elég fura itt.

Tudnál ajánlani egy jó ovit nekünk? Elvileg az Aradi oviba tartozunk, de nem valami szimpi.....

Előre is köszi, üdv:

Reni
 
 

 
 

szia Reni!Az a helyzet,hogy mi is a nyáron költöztünk ide a 16.ker.-ből.,valójában Káposztás I -en lakunk.A kisfiunk a 16.-ba jár oviba,mert nekem sem tetszett az itteni ovi,ami a körzetünkhöz tartozik.elég macerás minden nap vinni meg hozni,de a drága férjecském megoldja :lol: Sajnálom hogy nem tudok segíteni ovi ügyben :( De ha van kedved írj így legalább én is elfeledkezem a bajaimról :oops:
 


ja, és kiderült a héten,hogy a babok ketten vannak és 8 hetesek!!! :shock: Valószínüleg ezért vagyok olyan rosszul.és persze hozzátartozik,hogy veszélyeztetett terhes vagyok :? szerencsés vagy ,hogy mind2 terhességed jol alakult :lol:
 


ELADÓ BÉBI RUCIK 56, 62 ÉS 68 MÉRETBEN!
6 db rugdalózó 800,-/db, 7 db rövid ujjú body és póló 500,-/db, 2 db napozó 500,-/db, 6 db hosszú ujjú body 600.-/db, 5 db atléta 200,-/db, 2 db hosszú ujjú póló és pulóver 600,-/db,
2 db pamut bébi sapka 150,-/db, 1 db téli bébi sapka 400,-.
2 db játszószőnyeg 8.000,- ft. Valamint egy gurulós lábakkal felszerelt függőágy 13.000,-,
1 db AVENT típusú dupla hőtárolós termosz 2.300,-, 1 db polysztirol gyönggyel töltött szoptatós párna (80x32 cm) huzata levehető 1.800,-. Minden vásárlónak AJÁNDÉKOT adok!!! :D

Kérésre fotót küldök! Az egész csomag megvétele esetén, jelentős ÁRENGEDMÉNYT adok!!! :lol:

Érd.: Takács Beáta 70/366-9936. takacsbeata@vipmail.hu
 


Szia Csilla,

Én is újpesten lakom, 5 percre káposztásmegyertől, a megyeren.
Én most már a 32. hetet töltöttem be, kislányt várunk, ő lesz az első babánk:-)

Szívesen leveleznék.

Lucus
 
 


Szia Lucus!Gratula a kislányodhoz!!!!Mi is szeretnénk ha a babák közül az egyik kislány lenne :D De ha két fiu lessz az sem baj :wink: holnap megyek védőnéhöz meg a dokimhoz is.Nagyon izgulok,hogy minden rendben van e :roll: Te melyik korházban fogsz szülni?otthon vagy? irjál minél többet magatokról(persze ha nem találod tolakodonak a kérdéseimet :oops: )
 


Szia!
Bocsi, hogy nem írtam....
Gratula az ikrekhez!! Nem semmi :D Remélem jobban vagy már, lassan félidősök lesztek. Talán már a nemüket is tudni??
Nekem volt közben egy harmadik terhességem........:cry:
Remélem Nálatok jobban alakul!! :P

Szia: Reni
 
 


Szia Reni!!!

Sajnálom hogy igy alakult nálatok :cry: :cry:

találtál megfelelő ovit?És megszoktad már az uj környezetet?jol vagytok?

Én már jol vagyok,na persze leszámitva, hogy itt fáj ott fáj , :? :)
Szerdán megyünk 4d-re.A 18 hetes uh-án vegyes párost látott a doki,de szerdán már remélem kiderül( nem birom elhinni ,hogy egy csajszit is összehoztunk :D )
 


Szia!

Beiratkoztunk oviba, az Aradiba. Tuliképpen ez a körzetes, voltunk látogatáson, és nagyon szimpik voltak az óvónénik, akiknek indul a csoportjuk.
Éppen betegeskedünk, de ezt már megszoktam sajna.
Sikerült a kislány? Tényleg vegyesek???? Akkor Zoé és Milán? Szép nevek :D Nekünk a kislány Jázmin lett volna.
Azt hittem, már nem nézed az oldalt. Pár napig néztem, válaszolsz e. Most majd sűrűbben fogom, hogy ne havonta írjak.
Kitartás!!!!
 
 


SZia!

Gratula az ovihoz!!Gondolom sokat vagytok játszon ebben a jo időben.Megszoktad már a környéket?

Sajnálom a betegséget :( Mindkét gyerkőc beteg?
Sajnos Mátémnak is fájt tegnap este a foga,de ma már jol van.
MIELŐBBI GYÓGYULÁST NEKTEK!!!!!!!!

igen ,úgy néz ki ,hogy vegyes páros lakoim vannak.A nevük Jázmin és Milán lessz.egy kicsit aggodom ,hogy mind2 babo mozog-e ,mert érzek rugikat .de nem tudom eldönteni,hogy mikor melyik :shock: :oops: irj ,ha lessz időd
 


Szia!

Hát a betegség nem csillapodott, kötőhártya gyuszi lett belőle, plusz úgy köhög csóri kisfiam, hogy felhányta a lenyelt takit :cry: . Kaját semmit, azt megtartotta magának :D
Játszózást nagyon élvezik, bár elég sűrűn járunk vissza a régire, itt is már szinte mindenkit ismerünk, és itt több a vele egykorú gyerek.
Ti merre járkáltok ilyen időben?? Vagy veszélyeztetett vagy még mindig, és otthon raboskodsz :( ?

Ja! Nővérem éppen vajúdik :P !! Olyan izgi :P !!

Szép napokat!
Reni
 
 


Szia!!Szegénykém :( Mielőbbi jubbulást a kisfiadnak!!nincs kedved képet dobni a fiaidrol?


mi nem játszozunk,mert a fiam nem igényli.meg ő már inkább bicajozik meg visszük hétvégente usziba.a héten itthon vagyok,de nem tudok feküdni :? állandoan mennék ,de ha elmegyünk valahova,akkor meg nem birok :? kedden megyek a dokimhoz,4 hétig nem látott doki :shock: már nagyon kiváncsi vagyok a picurokra. :P

Na,és mi lett a vajudás eredménye :?: :lol:
 


Szia!

Nagyon gyorsan megszült, 21.50-kor lett meg a kisfiú, 2950g, 55 cm. :D :D Szerencsére mi jól szülők vagyunk, úgy néz ki.
Én Levivel 2 órát, Norbival 1,5 órát voltam szülőszobán, nővérem 3 órát. Nagyon kis cuki, éjfélkor itthagytam a fiúkat, és bementem anyuékkal megnézni.
Levi is most tanul biciklizni, 1,5 évesen már tudott pótkerékkel, most 3 évesen már elég sokat teker 2 keréken, csak kicsit lustika, mert visszarakatja a pótkereket, ha a többiekkel megy rosszalkodni :lol: . Még könnyebb úgy neki. De olyan kis ügyi.
Végre a kicsi is elkezd beszélni, egyre több szót mond. Nekem olyan furi, Levi mindent olyan hamar csinált, Norci meg......hááát....hmmm :? .

Jó hétvégét!!!

Reni

Reni
Kép
Kép
 
 


Szia!Gratula a nővérednek és a pici fiadnak!Akkor most már még könnyebb neked,mert mindketten tudomásodra hozzák ,hogy mit szeretnének :D Levente várja már az ovit?

nekem nagyon rossz volt eleinte ,mert annyira hiányzott Máté,Később már megszoktam :oops:

Mentek nyaralni?nálunk tavaly a költözés miatt,idén meg a babok miatt nem megyünk( na még lehet ,hogy a nyáron is költözünk :? )

Most viszont készülődünk az usziba :D

szép napot!!! 8)
 


ja ,és nagyon aranyosak a fiuk :!: :D
 


Szia!

Igazából nem is az ovival van a bajom, mert Levi, akárhányszor elmentünk az ovi mellett (itt van a ház végében), sírva állt a kerítésnél, hogy ő is be akar menni, mert hogy ő már nagyfiú, és nem is pisil be. Hát a szívem szakad meg olyankor :cry: . Persze, biztos rossz lesz, hiszen addigra 3,5 éves lesz, és soha nem votunk még külön :? , leszámítva azt a 4 napot, amíg kórházban voltam a kicsi születése után, de akkor is délelőtt és délután is bent voltak. Soha nem aludt még máshol, csak délutáni alvásnál, nélkülem talán kétszer....... Éjszaka csak itthon. Képzelheted. De ő nagyon igényli már, az összes új barátja itt már ovis, a 13. kerületi kisbarátja pedig bölcsis. Nem igazán érti, hogy ő miért nem mehet oda be játszani :cry: .
A legfőbb gondom, hogy Norbit kénytelen vagyok bölcsibe adni :cry: :cry: . Akkor még csak 2 éves lesz, és nagyon rossz anyának érzem magam, hogy Leventével itthon voltam 3,5 évig, ebből ugye 1,5 évig kettesben, Norbinak meg sosem jutott egyedül anya. Csak tesóval. Reméltem, hogy meg fogjuk tudni oldani, jó lett volna az az egy év vele kettesben. De sajna nem megy. Muszáj visszamennem dolgozni.
Na de bocsi, hogy csak sírok neked, csak eléggé bánt a dolog, és igazából ezzel a bölcsi dologgal nem tudok megbékélni.
Hátha addig történik valami csoda :lol:
Tök jó, hogy viszitek úszni. Tényleg!! Ő mit szól, hogy egyszerre két kistesót is kap?? Várja őket? Kíváncsi vagyok, mit mond a doki kedden. 4 hét azért hosszú idő, biztos jó nagyot nőttek :D

Képet nem sikerült feltöltenem, mert túl nagy kiterjesztésűek, majd varázsolok valamit, hogy sikerüljön. Mátéról teszel föl képet? Kíváncsi vagyok a nagyfiadra.

Szia!

Reni
Kép
Kép
 
 


Szia.megértem amit érzel (az ovival kapcsolatban)Mátét első naptól kezdve alig lehet hazahuzni :oops: :lol: eleinte rosszul esett :oops: Tegnap éppen ezeket mondta a barátnőm,mivel ő is mind2 pici lányát viszi bölcsibe . ugyanigy érez mint te.elhiszem.hogy rossz érzés .Bár én még nemtudom milyen ha a szereteted többfelé szakad.nade nemsokára megtudom 8) .

Képet ugy tudsz kicsinyiteni,hogy egér bal gombja katt,aztán szerkesztés,aztán kép és azon belül nyujtás döntés és akkor a 100 % -ot csökkented.remélem érthetően irtam le :roll:

Mátém nagyon várja már a tesokat!!!Remélem igy is marad :lol:

már annyira nyomnak hogy jajjj.de muszály kitartanom :D

Drukk a csodához,hogy otthon lehess kettesben Norcival is :!: :!: :!: :wink:
 


Kép Mátém és én
 


Kép az usziban
 


Nagyon szép a kisfiad!!! És mennyire élvezi az uszit! Jó nagy pocid van, csoda hogy bírod cipelni :? . Biztos hatalmas lesz a végére.....
Volt ma itt az Ady Műv. Központban családi nap, kinéztünk délelőtt. Nem volt nagy durranás, de Levi lovagolt huszár lovon, és volt egy nagy felfújt ugrálóvár-csúszda, azon csuszizott, nagyon élvezte :lol:

Megyek teregetni :(

Reni
Kép
Kép
 
 


Kép Norbi
Kép Levi
Kép Apával

Reni
Kép
Kép
 
 


Köszi a dicséretet a fiam nevében is :D

Ti gyerkőceitek is nagyon szépek és nagyon hasonlitanak :D A szemükkel nagy csábitok lesznek :D :wink:


Mi tegnap 11-re értün k haza .én bezuhantam az ágyba, a férjecském meg előkészitette az ebédet :D aztán egész estig házimoziztunk.még nem voltunk az Ady-ban.Ott mindig van valami rendezvény.legalább kikapcsolódtatok :D

turiba nem szoktál járni?Én a rózsa utcaiba szoktam elnézni .
Már most meleg van,hogy birjátok?
 


Még a 13. kerületben jöttem rá, milyen jó az angol turi :D . Ott is a Háda1 Kft van, mint itt a Rózsában. Voltam már ott is, mostanában szintén készülök elmenni, mert kéne pár rövid meg 3/4-es gatyó, plusz Norcinak trikó. Jó lenne találni, mert nagyon jó minőségű rucikat lehet kapni. Szinte az összes ruhájuk onnan van.

A meleget most még egész jól bírjuk, azért nem szoktam panaszkodni, mert azok után, hogy nyáron voltam utolsó idős terhes (ugyebár Norbi szeptemberi), szerintem rosszabb már nem nagyon lehet :? . Meg minden évben szerzek virágspricnit, és 1,5 liter tartalék vizzel felszerelkezve megyünk játszóra :D :D. Hát nagyon szokták élvezni. Ahol laktunk, van egy kis park két ház között, ott van egy ivókút. Oda jártunk le tavaly nyáron, vittünk kismedencét, szóval ott piknikeztünk, a gyerekek meg pacsáltak. Nem hiszem, hogy máshogy kibírtuk volna. Barátnőmmel találtuk ki.
Kép Barátjával Marcival huncutkodnak

Aztán az összes környékbeli anyuka odaszokott a gyerekével :)
Kép Sokan lettünk

Na az az anyuka pont én vagyok :D

Kép Norbi itt még csöppe volt

Füvet nyírtak.....

Kép

és bohóckodtak....

Kép

Szóval jól érezték magukat, mindennapos program volt 40 fokban.
Sajnos itt a környéken még nem találtam ilyen helyet, de ami késik, nem múlik.... :P

Szép napot!!!

Reni
Kép
Kép
 
 


Szia!Nagyon édik a képek .igazi strandot alakitottatok ki :D Ugy látom a fiuk uralkodnak a strand felett :D

Máténak is sok cucca van a turibol.Holnap jön uj áru a rózsába :P A héten lehet elnézek.

Mentek nyaralni valamerre?

most megyek készülődöm a védőnőhöz(február taliztam vele utoljára :shock: )D.u. pedig dokimhoz.Jajj nagyon várom :!: :P
 


Kép egy kis hűsitő ebben a melegben


a kép minősége nem valami jo,mert telcsivel lett készitve :oops:
 


Jól esett a hűsítő, köszi :)

Kíváncsi vagyok, mit mond a dokid. Húúú!! Lassan mehetsz a terheléses cukorra :? . Te sem sűrűn látod a védőnődet :D .

Hát ha holnap jön áru, akkor lehet, hogy én is elnézek. Holnap biztos őrültek háza lesz, de csütörtökön lehet hogy elmegyek. Hátha...

Ma megpróbálok még délelőtt eljutni én is a Máv-ba, mert már rég letelt a 6 hét a műtét óta, de még nem sikerült eljutnom kontrollra. Ciki :? ....

:P

Reni
Kép
Kép
 
 


Szia!

Minden rendben volt a dokinál.Kb 1 kilosak lehetnek a picur

káim.Most csak zsömlét és tejet kell innom a lötyi helyett,mert az első érték magas lett és járok diabetikushoz,illetve én mérem itthon magamnak aztán telefonon konzultálunk.Hála Istennek nem kell diétáznom ,mert nem magas a mért érték,lehet elnéztek a laborosok valamit.legalábbis ezt mondta a doki.

Ma nagyon magam alatt vagyok.moita fölkeltem csak sirok :?

ti hogy vagytok?
 


A kontrolon minden rendben volt?Ti döntöttetek a műtét mellet?
 


Szia!!

De miért sírsz?? :cry: Hiszen a babákkal minden rendben :D :D !!!!

Nálam is minden rendben, visszaállt minden eredeti állapotára. A műtét mellett nem én döntöttem, hanem a kisbabám..... :( Megérezte, hogy nem kell az apjának, és engem is itthagyott. De csak lélekben, mert a kis teste nem akart kilökődni belőlem. Nem vetéltem el, elhalt terhesség (missed abortion) volt. Hétfőn volt 9 hete.
Félidős terhes lennék........

Na de biztos az időjárás teszi ezt a fergeteges jókedvet, a 13. kerületben szakad az eső, apu mondta, hogy hömpölyög az úttesten a víz. Itt még nem esik, de ő nem indul el ilyen időben, úgyhogy megmetróztatom a fiaimat egyedül, mert be akarok menni a nővéremhez (Sote II). Még mindig bent vannak, gondok vannak a babával :cry:
Te hol fogsz szülni? Barátnőm az ikerkislányait a Péterffy-be (így kell írni? :?: :?: ) szülte. Oda járt azt hiszem diabetlológiára is. De ebben nem vagyok biztos.

No, indulok.
Szebb napot!! :P

Reni
Kép
Kép
 
 


Örülök hogy jol vagy(tok).Akkor te még szeretnél később 3. babot?Mi van a nővéred pici fiával?(persze ,ha nem akarsz ne válaszolj)

Nem tudod melyik dokihoz járt a barátnőd a péterfybe?

Hogy miért sirtam..........Nagyon hosszu,de majd küldök privit ezügyben :)

most szaladok a férjemmel mátéért a 16 kerbe(oviba)
 


Hát.
Nem akartunk 3. babát, megszakítással védekeztünk, és úgy lett Ő.

Nővérem kisfiával igazából nem nagyon tudják mi van, a tények, hogy nagymamánk streptococcus gyanús volt, és ezért 39 hetesen vetetett le kenetet tenyésztésre. Streptora negatív lett, de valamit találtak, amit szülés után elfelejtettek a kartonjára vezetni. Eleve elszúrták az egészet, 3 napig császárosként szerepelt, elírták a baba születési súlyát, meg ilyenek. Nővéremnek végig alacsony volt a vérlemezke száma.
Egyik nap, kérdezte, hogy nem sárga e a baba egy kicsit, és meg akarták nézni, csak annyira sűrű volt a babi vére, hogy sarokból és ujjbegyből sem sikerült venni vért, ezért kötöttek be neki branült kézfejbe, ahonnan végül sikerült. És akkor eszébe jutott szólni a nővéremnek, hogy mit tenyésztettek ki nála. A gyerekorvos, pedig úgy vett le vért, hogy elküldik tenyésztésre, de elkezdte kapni az antibiotikumot a baba is. Kiderült, hogy olyan alacsony a baba vérlemezke száma, hogy nagyon, így azonnal átvitték az intenzívre, ahol kapott trombocitát (asszem) és immunerősítőt. Már 3 napja próbálják a vérképét helyrerázni, de nem igazán sikerül. Úgy volt, hogy ma visszakaphatja gyermekágyra, de nem kapta, mert még mindig gázos a vérlemezke száma. Közben kiderült, hogy staphylococcus fertőzése volt/van, de ugye azt az antibiotikum helyre rakja. Inkább a vérlemezke száma a gond, meg hogy nem igazán tudják, mitől van. Abban reménykednek, hogy ha a fertőzés kimegy a szervezetéből, helyreáll az is. Hát adja Isten. Eléggé ki van borulva szegény nővérem, hát nem csoda.
Én is megjártam anno Levivel a NIC-et, de mi 1 hetesen hazajöhettünk. Neki extrémül magas volt a bilirubinja.
Hát nem röviden ez van velük :cry: :cry:

Nem tudom barátnőm kihez járt, de ha érdekel, megkérdezem.

Megyek vacsiztatni :P

Reni
Kép
Kép
 
 


szia!! Nagyon sajnálom a picurkát meg nővéredet is :( .Kivánom,hogy minél előbb rendbejöjjön a kis tökös :!: :!: Hát nem semmi ez az egészségügy :twisted:

jössz ma turiba?

én lehet elnézek 11 ora körül.Ugy néz ki ,h. ma nem lessz kánikula.
Tegnap éjfélre sikerült elaludnom.Annyira nyomta a tunásom feje vagy háta?! a bordámat :? már sirás környékén álltam. :(
 


Szia!

Tényleg, neked dupla annyi testrész van a pocakodban! :D :?

Megyünk ma, mert most néztem, hogy 15 fok van, de mi 10 körül odamegyünk. 11-kor még tutira ott leszünk. Remélem összefutunk :D

Bordafájás mentes napot!! :P

Reni
Kép
Kép
 
 


Köszike :D :D
 


Ja,küldtem privit :D
 


Nem kaptam meg :(

Reni
Kép
Kép
 
 


Sikerült telepakolni a zsákodat? :D
Sajnálom, hogy nem tudtam még maradni, de látod, hogy milyen kis ugri-bugrik, nem tudnak hosszabb ideig nyugton maradni. :(

Én végül az összes pólót megvettem, átnéztem sorban állás alatt, és mindegyik jó volt :P

JA! Bementünk boltba, és a hentes szólt, hogy szerencsém lesz, mert kifordítva vettem föl a pólómat :D :D Tök ciki :? Észre sem vettem :roll:

Megyek a rizses husimhoz, nehogy leégjen!!

Egyébként a privit még mindig nem kaptam meg.

Szép napot :!: :!: :!:

Reni
Kép
Kép
 
 


Szia!

sikerült telepakolni,de felét visszaraktam ,mert nem volt jo rám.Máténak én is csak két polot vittem vissza.de sikerült 10 ezret megint ott hagyni :D

13 orára értem haza.én meg kolbis borsófőzeléket főztem .uténna kibuktam aludni,miután jollaktam és ne tudd meg milyen sz.rul voltam,amikor fölkeltem :?

Nem is voltak nyüzsik a fiuk,olyan jol elvoltak!Olyan aranyosak.Főleg Norbi ahogy simizte a pocakomat ,legszivesebben összepuszilgattam volna :oops: 8) Én sem vettem észre ,hogy forditva volt rajtad a polo :shock: :D

nyám rizses husi...holnap én is azt főzök.ezer éve nem főztem már ilyet :P

jó éjt !!!!!
 


Hát akkor mondok még egy nyamit, hogy mit csináltam vacsira;
a legjobb hozzá a toast kenyér, valami sonka, meg sajt. Egy darab 2 szelet kenyér. Mindkét szeletnek az egyik felét belemártod tejbe, rárakod a tejes felére a sonkát, sajtot, ráteszed a másik felét, és tojással bebundázod. Aztán kisütöd, mint a bundáskenyeret. A barátnőm aki adta a tippet, töltött bundinak hívja :D
Nagyon fincsi....

Ha már ismerted, bocs a felesleges sorokért :?

Tegnapinál jobb éjszakát! :P

Reni
Kép
Kép
 
 


Reni!


Na jó napokat :D :D :D :D

Örülök, hogy itt is látlak Titeket... :D :D

Nem jöttök errefelé valamikor????? Mondjuk hétfőn játszó?????

Ti még jártok vissza a régire???? Pont azon gondolkoztam, hogy vissza kellene menni egyik nap megnézni a régi bandát...

Üdv
Kati

Kép

Kép
 


Nálunk is bundukenyér mánia van, de nem esik szét a két kenyér??????? Hogy maradnak egybe??????? :D :D :D

Kép

Kép
 


Szia Kati!

Mit keresel Te az Újpesti topikban :?: :shock: :?:

Mi minden pénteken megyünk át, most is onnan jöttünk, azért nem voltam egész nap gép előtt. Meg hétvégén délután, ha nem máshol, hát ott vagyunk, és boldogítjuk a régi csapatot :twisted:

Hétfő :?: Ok, de mikor jöttök ki? Gondolom a Göncöl-Gyöngyösi játszóra gondoltál.

Csilla!

Merre jársz :?: :?: Remélem minden oké :!: :!:

:P

Megyek fürdetni!!

Reni
Kép
Kép
 
 


Ja!

És ha vékony sonkát, sajtot raksz bele, nem esik szét a bundi. Nekem legalábbis egybe maradt.

Reni
Kép
Kép
 
 


Halihó!

Bocsi nem akartam bepofátlankodni :oops: :oops: :oops:

Kerestem valami jó kis topicot és megtaláltam egy 13. kerületi kismamásat aminél írtál régebben...(úgy két éve) és láttam, hogy Norbinak is van vonalzója így gondoltam, hogy még mindíg valahol sertepeltélsz... :D :D :D
Egyébként meg szoktam így nézelődni, elkacsintgatok a saját "klubbomtól" :D :D :D

Na nem is zavarok ám tovább senkit :D :D :D

Szép estét...

Kép

Kép
 


Ne butáskodj!!!

Tényleg komolyan vetted????? Bocsika nem akartalak megbántani, rossz vicc volt.
Tényleg sorry, én örülök, hogy rám leltél!!!
Gyere vissza!!!!!!!!!! :D :D :D

Reni
Kép
Kép
 
 


Csak kíváncsi voltam, hogy kerültél ide. De tényleg!!

Reni
Kép
Kép
 
 


szóval én úgy képzelem a bundi kenyeret, hogy rárakom a sonkát sajtot aztán a másik toast kenyeret és amikor berakom a tojgliba akkor az már rögtön szétjön...vagy nem??????

Na ezt ki kell próbálnom...

Kép

Kép
 


Én vagy két villa közé fogom, vagy a húsfogó csipesz közé.

Reni
Kép
Kép
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: