Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Gréti remélem már jól van!

Reni: A gyár mögött van :lol:

Drukkolok,h megússzátok a járványokat!

Fanni be van oltva bárányhimlö ellen szerencsére.

Indulunk játszira!

*
Vendég
 


Neeem hiszem el, elszállt az egész amit írtam!!!!! :(

szóval, Gréti már jól van, de pár napig még nem volt az igazi. Nem mosolygott és gagyogott annyit, mint szokott, de most már minden a régi :)

Reni, ha tudod hol van a megyeri temető felső bejárata, az már a lakótelep!

Ildi, az új játszóra jártok? vagy van egy tuti bevált játszó a környéken?

ezektől a járványoktól én nagyon parázok, mert sok vendég szokott hozzánk járni, köztük gyerekek is, és mindig aggódom, nehogy bekapjunk valamit, ami ellen még nem vagyunk beoltva...

jaj, majd elfelejtettem, Gréti tegnap kezdte az almalé-kostólgatást, hát... kibírta röhögés nélkül :D

puszi
Andi
 
 


Halihó!

Reni!

Orsi és Dani pont karácsony elött lettek bárányhimlősek :D nem oltattam be őket, mert hát nem éppen veszélytelen az oltás késöbbiekben, de nem volt semmi különös...nem fájt nem viszketett...szóval sima ügy volt...skarlát járvány nálunk is van oviban és pont szomszéd csoportban :roll:

Üdv
Kati

Kép

Kép
 

 
 

Úúúúúúgy irigyellek Titeket!
Én is akarok barihimlőt!!! Most azonnal! :lol: :wink:

Izzó: mostmár tudom. Köszi :D

Szupi, hogy jól van Gréti

Reni
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Andi: Örülök,h jól van Gréti baba! Mi ide az új játszira járunk, imádjuk, de a környéken élö kisgyerekesek (sok - sok imerös lesz már oviban szeptemberre) mondtak még pár közeli,nagyon jó játszót, majd kimotorozunk többen tavasszal többször ,együtt az egyidös nagybabákkal :)

Kati: Az oltásnak nem igazán van mellékhatása, a mai bárányhimlők viszont sokkal agresszivebbek mint régen, legalábbis az orvosok szerint meg sok anyuka szerint akik nem úszták meg ilyen szerencsésen, mint Ti!

http://www.baranyhimlo.hu/hml/himlo/gyik/nyomtat

http://www.gyermekbetegsegek.hu/baranyhimlo.aspx

Holnapra ónos esös fagyott utakat mond, nekem sulim van, anyós jön a gyerekre vigyázni, vele nem indulok útnak holnap semerre.

http://index.hu/politika/bulvar/onosri0113/

Jóéjt Nektek!
Vendég
 


Sziasztok!

Reni!
Látod ha tudtam volna akkor szólok és összeeresztettük volna a fiúkat a gyerkőceimmel :D erről lekéstél...
De ha kijön rajtuk akkor legyen otthon fenistil csepp és szodabikarbóna...ja és ha testvérről testvérre szál akkor szarabb a másodiknak :? Dani is érdekesen nézett ki :D

Menyasszony!
Az oltásnak nincsmellékhatása...csak késöbb lehetnek gondok, de az sem 100%-ék...voltam egy előadáson az oltóközpontban és ott határozottan kijelentették, hogy akinek egészséges, időre született átlagsúlyú gyereke van az ne oltassa ha nem muszáj...csak abban az esetben ha már iskoláskorú és még nem esett át rajta...
Én végűl az előadás hatására nem adattam be és nem is bántam meg...(végülis olyanok adták elő akik fejlesztették az oltóanyagot)

Egyébkén sajnos kaptam beszólásokat más anyukáktól, hogy Danit kitettemennek a "veszélynek" ilyen kicsi korában... :oops: de hát asszem mindenkinek a saját döntése...
Ovónénink most lett harmadszorra bárányhimlős :D :D :D szegény már csak röhögött magán...

Szép napot mindenkinek...remélem nem esik senki popsira :D

Kép

Kép
 


Ovónénink most lett harmadszorra bárányhimlős

Hát, ez hogy lehet???? :shock: Én még ilyenről nem hallottam. :oops:

Volt meghívásunk egy ismihez, ott is tesók voltak barisok, és gondoltam összeszedjük :lol: De nem úgy jött össze.
Én bárányhimlőoltásellenes vagyok.

Reni
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Cuki: Az ovónéni szegény tudja mi a jó buli akkor :( :)

Reni: Alapvbetöen én is oltás ellenes vagyok, ez az első oltása amit a kötelezön kivül kapott, de amiket hallottam, szerintem nagyon jól döntöttem, persze ez mindenkire rá van bizva, mármint a döntés.
Mi pl. a kullancs oltást sem kaptunk, nekünk az tünt eddig feleslegesnek, lehet,h idén már kapja, de egyáltalán nem biztos (most is csak mert egy nagyon kiránduláspárti oviba megy Fanni, igaz mi is soka megyünk de igy már több és új helyekre is fog).

Én részemröl reggel lázasan,csúnyán köhögve keltem, de Apa, a Stodal és a Neocitran velem van,úgyhogy minden ok:)
Indulok ,készitem a fürdést, Ikeáztunk meg növényeket vettünk ,meg egy kreativ hobbi boltba is beszabadultam, Fanni addig anyunál volt, most hozza el az apja (ami nem könnyü ,mert imád ott lenni, ott a kutyája és a papagája meg a korlátlan lehetöségek hazája is egyben ) :)

Szép estét Nektek!
Vendég
 


nagyon kiránduláspárti oviba megy Fanni

Az nagyon klassz lehet.

Ikea! Imádom... :oops: Annnyira jó cuccok vannak. Fanni biztosan jobban érezte magát mamánál, mint egy Ikeázás alatt. :lol:
Jobbulást neked!

Reni
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Reni!
A bárányhimlő miután átestél rajta a csontvelődben bújik meg életed végéig...de ahogy öregszel, egyre jobban felejti el a szervezeted és ha esetleg legyengülsz (mondjuk egy nátha miatt) és töményen kapod a bacit akkor bizony előjöhet többször...sőt minél erősebben kapod el annál védettebb vagy ellene...


Menyasszony!
Egy röpke pillanatig elgondolkoztam Daninál, hogy esetleg beadatom, de aztán végülis mégsem...
Orsit meg azért nem, mert az oltást bizonyos időközönként újra kell adni élete végéig és jobbnak láttam ha átesik most mintha mondjuk terhes lesz és már nem véd az oltás eléggé és akkor nagyon nagyon nagy baj lehet...a nőgyógyászom igencsak sok ilyen esetet látott már és ő teljesen ellenzi...
Ráadásul megoszlanak a vélemények az oltásról, valaki szerint 4 évig hat, valaki szerint 2 vagy 6...de igazából ez alkati dolog is...persze lehet állandóan újraoltatani, de mi van ha 20-30 év múlva már nem jut eszébe???????
Na szóval nekem ezzel voltak problémáim...


De a legjobb szerintem az, ha be van oltva és mégis elkapja...na az a nagyon tuti védelem :D

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Cukipofa: Az oltás 10 évig tart, legalábbis amit mi kaptunk.
Igazából ez úgy müködik, hogy az oltott gyerekek lassitják a járvány kialakulását ,mint minden más oltásnál is.

Reggel elvánszorogtunk dokihoz velem: hörghurut meg enyhe tüdögyulladás...na ,kb igy is érzem magam mára már :) Ma egész nap döltünk jobbra balra.

Hétfön a suliban szerintem tartok egy kiselőadást arról,hogy ha valakinek taknya-nyála egyben, nem hallani töle az órán a tanárt,úgy köhög,lázas,stb, az talán legközelebb ne jöjjön be a suliba amig fertöz mert ö fogja kifizetni a gyógyszert meg foglalkozni a gyerekkel amig én döglődök.
Arról nem is beszélve ,h Fanni is köhög, tüsszög, este visszük a dokijához.

Na menek, próbálok valami ügyködni.
Vendég
 


Kati!
Ráadásul megoszlanak a vélemények az oltásról, valaki szerint 4 évig hat, valaki szerint 2 vagy 6...de igazából ez alkati dolog is...persze lehet állandóan újraoltatani, de mi van ha 20-30 év múlva már nem jut eszébe???????

Egész pontosan megfogalmaztad az én véleményemet!! Pontosan ez az! Mi van, ha nem jut eszébe, vagy ne adj' Isten nem lesz rá pénze? Akkor inkább gyerekkorban essen át rajta, mint felnőttként!!
Annyira gáz amit írtál, hogy mitől jöhet elő.... :? Jó ezt is tudni.

Ildi! Sajnálom, hogy rosszabbul lettél, remélem, innentől csak javulni fog az állapotod!

Levinek éjjel fájt a füle. Ismét. Reggel elvittük Norbit bölcsibe, aztán irány a fülészet. Ketten voltak előttünk, ennek ellenére 1 óra múlva kerültünk sorra.
Végre sikerült kiszívni a fülzsírdugót Levi bal füléből (Karácsony előtti sztori), és így belátott a dobhártya mögé: középfülgyulladás Nesze neked, kapd el jól. Szerencsére nem lázas, és amióta felkelt reggel, nem is fájt a füle. Így jártunk. Kedden kontroll, addig olajozzam a jobb fülét is, mert abban is van egy kis dugesz.
És jó hír: végre, egy téééényleg normális dokinénihez kerültünk, aki egyből kérdezte: nem száraz a bőre tiszta véletlenül a gyereknek? Mondom tiszta véletlenül atópiás dermatitis-e van. Aha, hát a füle is száraz, azért keletkeznek ezek a besült zsírok. Bakker, hogy ezt senki sem mondta eddig. :evil:
A megoldás: minden héten egyszer egy-egy csepp paraffinolaj mindkét fülbe, és gond megelőzve.

Reni
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Reni: Örülök,hogy akkor Levinek megoldódni látszik a füles-kérdés, remélem mihamarabb túl lesz a középfül gyulladáson!És annak pláne örülök,h egy jófej dokinöt fogtatok ki! Én is ma jelentkeztem át ide a Vadgesztenye utcában lévö felnött rendelőbe, és szintén egy nagyon szinpi dokinö volt bent.

Elvittük Fannit is dokihoz, neki is van zörej, de még nincs gyulladás, de most megkapta élete elsö antibiotikumát szegényke, de ennyire tényleg sosem volt rosszul, sápadt, nyüszmögött egész délután de nagyon (sosem szokott) és indulás elött kihányta azt is amit nem is evett meg (nem evett ma csak ivott).

Már alszik 7-től, remélem hamar fog javulni.

Szép hétvégét Nektek!!!
Vendég
 


Jobbulást nektek!!

Reni
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Sajnálattal olvasom,hogy szinte mindenki beteg :(


Én Jázminnal aa héten korházba voltam.Hörghurut és légcsőgyulladás.Milán itthon volt apával.Jázmin hány ,megy a hasa.nekem meg apának is hasmenés ,hányás,a tejem elapadt,Jázin nem fogadja el a tápit,csak este ugyhogy teljesen kivagyok :cry: annyira várom már a jó időt!!!

Mielőbbi gyogyulást minden kis és nagy betegnek!!!!
 


Jaj, Csilla annyira sajnálom! :cry:

Mielőbbi, gyors gyógyulást Nektek!

Reni
Kép
Kép
 
 


én is nagyon sajnálom Csilla ami történt!!! Gyógyulást Nektek és ha a tápszer dologban tudok valamit segíteni, csak szólj! Gréti 1 hónapos kóra óta tápis...
 
 


Reni,Daddy köszönöm!Ugy néz ki,hogy visszajött a tejem, sok huslevest ettem meg rengeteget ittam na meg plusszba állandoan cicire raktam őket.Már jol vagyunk ,illetve Jázminnak szivjuk a noziját de doki szerint meggyogyult.Most kezdem előlről a főzit Jázminnak .Milán is össze-vissza evett az utóbbi napokban és nem nagyon izlik neki semmi sem üveges sem én főztöm :( de valahogy csak tul jutunk ezen .ezzel vigasztalom magam 8)


Nálatok mizu van (mindenkinél)?Nem nagyon halad ez a topic :roll:
 


Sziasztok!

Csilla:Örülük nagyon,h jobban vagytok !!!A tejcsivel is ügyesek vagytok!!!
Én suliba járok,plussz magánangolra,plussz egész nap játszunk meg jövünk - megyünk Fannival,+ háztartás,meg irok kb. 5 topicba,plussz a babanaplónk, úgyhogy ennél sürübben nem fogok tudni jönni , de mindig elolvasom ,ha irtok, azaz másnap legalább!
Igy is rám szól Fanni,ha nappal netezek :)
Remélem mindenki jól van!
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Csilla! Annyira örülök, hogy visszajött a tejed!! És annak pláne, hogy meggyógyultatok! Majd beáll a főzelékevés is.

Ildi! Szoktál unatkozni? :wink: :lol:

Reni
Kép
Kép
 
 


Norbit ma el kellett hoznom a bölcsiből, 38,5-öt mértek neki hónaljban. Kapott bent kúpot. A kúp beadása után fél órára értem a bölcsibe, rögtön megmértem popsiban: 39,1, tehát 38,6 volt a láza. Levittem dokihoz, mert köhög, és hallottam, amit nem akarok többé hallani. (Elkülönítőben, több, mint 1 órát vártunk, végig 38,6-tal. Nemtom milyen kúp volt az.) Dokinéni megerősítette sajnos, már beszűkült a légzése. Úgyhogy éjjel nagyon "nyugodt" alvásom lesz, azt várva, mikor jön rá szegényre a kruppos roham. Megint....

Kb 20 perce megint köhögött, azt mondta: aú. Felült, kérdeztem, mi fáj? Erre hányt egyet. Fasza. Fenistil, Calcimusc, Nurofen ezennel likvidálva. Átöltöztetés, ágyneműcsere, lemosás, kúp. Ezt nem hányja ki....

Reni
Kép
Kép
 
 


Reni: Nagyon sajnálom, mielöbbi jobbulást Norbinak- Fanni is csinált 2* kruppos 3 éjszakát,úgyhogy nem irigyellek...
Ha van ultrahangos párásitótok,az sokat segit, minket azért engedtek haza ügyeletröl,mert van.
Kúpot csak egyszer adtam neki egy felet, nagyon erös,szteroidos, de csak az van erre :(

Kérdésedre válaszolva: nem szoktam unatkozni :) Söt, igy is túl sokat netezek, még ennyit se tervezek a jövöben :oops:

Nagyon gyors javulást Nektek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!
Ildi! Köszönjük szépen :)

Most jókedvű, köhög ugyan, és nehezített a légzése, de legalább kifújásnál. Az még a jobbik, azt már megszoktam :?

Voltunk délután dokinál, jó hír, hogy tiszta a tüdeje, aminek nagyon örülök :lol:
Délután még volt láza, ráadásul miután Nurofennel fektettem le :shock:
Szerintem hőemelkedése van most is, de az nem akkora gáz. Hadd dolgozzon a szervezetében a vírusgyilkos magas hő :twisted: :lol:

A héten veszek párásítót, legutóbb nővéremék adták kölcsön. Salvus vízzel nagyon tuti.
Minket szerencsére hazaengedtek az ügyeletről amikor a rohama volt, és kaptunk itthonra kúpot, de nem adom orrba-szájba (igazából még egyet sem kellett szerencsére). Tegnap elgondolkodtam, mert mintha valaki (orvos) mondta volna, hogy ha elkezd krupposan köhögni, adjak neki éjszakára. Pont a szteroid tartalma végett nem adok feleslegesen.
És megúsztuk most, remélem ez így is marad a jövőben. Ezt nektek is kívánom!!!

Reni
Kép
Kép
 
 


Reni!!Tudom mit érzel :( Norbinak teljes gyogyulást kivánok!!!Levi jár oviba?

Sajnos ha betegek a gyerkőceim,akkor én is összeomlok lelkileg és pánikolok apának.tudpm higgadtnak kellenne lennem,de sajna nem megy :( most is Máté köhög ( már megint),nem jár oviba,gyerkőcök meg taknyosak :?

Jázmin továbbra sem hajlando semmit elfogadni ,száját összeszoritja és ha sikerül egy kanál kaját belediktálni,akkor ordit.a tejem megint csappant,illteve már nincs elég nekik éjszakára,mert Milánnak is adok cicit napközben is.Védőnő nem jár ki,ugyhogy nem tudom mitévő legyek :roll:
Van valami ötletetek ,hogy mi a turot csináljak :?:

Nekünk is van hidegpárásito,de az nem u.a.mint az ultrahangos ugye?egyébként nem használom mert tök párás a lakás az ablakon nem lehet kilátni.

Ildi ,hát akkor tényleg nem unatkozol!ennyi mindent csinálsz.ÉN is szeretnék angolt tanulni,de csak pár év mulva lessz belőle valami.


Csajok,rakjatok képeket!!!! Kép
 


Csilla! Köszönöm szépen, rá fér a jókívánság. Levi jár oviba, de ma meg holnap nem viszem.

Sajnálom, hogy nektek is jut a gondokból. Kár, hogy eltűnt a vonalzód, nem tudom, hány hónaposak most csöppjeid. Jó húsban levőnek tűnnek :D Szerintem, ha még nincsenek 6 hósak, Jázmin érthető, hogy nem kér mást, de persze így, hogy csökken a tej mennyisége egyszerűbb lenne, ha enne mást is. Nem tudom mikkel próbálkoztál már, de a banánt, a sütőtököt, és a céklát el szokták fogadni azok a babák is, akik egyébként semmit nem szívesen esznek. More Milk kapszulát esetleg kipróbálhatnád tejserkentésre, és persze ne idegeskedj, mert az sem használ.
Annyira édesek a képen!! Az a boleró, meg a kis kardigán.... :lol: Meg kell zabálni őket! Nagyon csinosak szoktak lenni, legalábbis eddig csak olyan képet láttam. :D

Reni
Kép
Kép
 
 


Kép
Kép
Kép

Reni
Kép
Kép
 
 


Reni!Norbo jobban van?Levi nagyon nagy fiu lett .amikor taliztunk ,akkor még babás arca volt most meg egy nagyfiu :D Norbit meg imádnivalo ahogy édesen alszik.Levi miért nem vitted oviba ?remélem ő nem beteg!


nemtok uj vonalzot rakni :? Tonyo vagyok ehhez :oops: a picurkák 6 honaposak.a sütőtököt elfogadta a korház előtt,azota nem.céklát milán sem,de a sütőtököt minden mennyiségben igy ebbe rejtek minden mást.Jázmin tegnap az ölembe vettem és ugy elfogadta nagy nehezen a sinlacot,haladás.ma vot doki.Jázmin és Máté hörghurutos,milán náthás és jön a foguk(még csak meg van dizzadva)milán éjszaka sűrűn felsir ,doki szerint a fog miatt.

nálatok hogy viselték a fogkibújást?na megyek mert odaég a sütőtök


puszi mindenkinek.ILdi??Daddy????
 


Csilla! Ohh, hát nem sok mindent esznek. Máté is ilyen válogatós volt? Sajnálom, a hörghurutot, a nátha pedig ne legyen rosszabb!!!
Fogzást Levinél szinte észre se vettük, Norbinál annál inkább. Minden fogánál lázas, náthás, hurutos volt, és rosszak voltak az éjszakái... :evil: Örülök, hogy már vége annak a korszaknak.

Levit azért nem vittem, mert nincs délutános óvónéni, mert beteg. Így kedden, szerdán elhoztam ebéd után, de nagyon macerás volt Norbival, mert nagyon rosszul érezte magát, és nem viselte jól a sok várakozást. Aztán jobb is, hogy itthon tartottam, mert szerda délután már ő is hurutosan köhögött, tegnap őt is megnézettem dokinénivel. Norbi végül kapott antibiotikumot, hát most nagyon jól van, egy kisördög megint :D De inkább ilyen legyen. Levi is kap köptetőt, calcimusc-ot, fenistil-t, Nurofen-t. Így remélem meggyógyulnak vasárnapra, és meg tudjuk tartani a szülinapját!

Jobbulást a gyerekeknek!!

Reni
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Csilla: Gyönyörüek a babák és tényleg minden képen nagyon csinik :)Jobbulást nektek!!!!

Reni: Nagyon szépek a srácok, Levi nagyon nagyfiús a képen, Norbi alvós képe meg mintha Fannit látnám , de komolyan!
Nagyon helyesek!!!Nektek is jobbulást!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Remélem ,minden baba és mama jól van, senki sem beteg!
Boldog Kép -ot Nektek!
Vendég
 


Sziasztok!
Újpesti anyuka vagyok, 11 hónapos a Kisfiam. Szeretném Őt elvinni valami foglalkozásra, ahol Vele egykorú gyerekekkel találkozhat. Nem tudom, milyen lehetőségek vannak. Nincs is konkrét elképzelésem, csak infókat szeretnék gyűjteni. Mindenképpen Újpesti helyszín érdekel. Ha tudtok, légyszi segítsetek.
Köszi, Bonci
 
 


Sziasztok!

Szia Bonci!

http://www.csiri-biri.hu Ez Kápmegyer II. -van, tornás,fejlesztös.

http://www.ringato.hu/ Ez a Képmegyer I, a közösségi házban, zenés.

http://ugyih.hu/ Ez az István úton, van zenés-tornás,babás-mamás

http://www.helendoron.hu/ Angol oktatás, ide jártunk,még abban a kerületben,ahol laktunk,most fogjuk folytatni itt újpesten is van két helyen is.

Ezen kivül a müvelödési házakban biztos van, annyira még nem vagyunk járatosak, nemrég költöztünk ide, ezeket tudjuk igy hirtelen.

A szomszédban a XV.kerben a Csokonai MÜvházban van sok fajta, de az már nem újpest.

Remélem találtok valamit amit szeret a Kicsi!
Vendég
 


Sziasztok!

Most találtam rá erre a topicra, gondoltam, beköszönök :)

Két kislányom van: Kinga és Dóra, akik már hatalmas, 4 hónapos cukorfalatok :) A Fóti és a Leiningen kereszteződésénél lakunk.

szamy

Kép
 
 


Szia Szamy!
Nagyon édesek a csajok!!! Ti laktok akkor hozzánk ( Káposztásmegyeri út) a legközelebb eddig :)
Üdv a topicban :)
Bövült a Gyönyörü Ikrek csapat :)
Vendég
 


sziasztok!!!


Szamy,az előbb irtam a másik topikra hogy mi is a 4 kerben lakunk.Örülök, hogy jöttél,mert nem nagyon megy a topic.ha jobb idő lessz összehozhatnánk egy talit .ja és köszi az infot,már válaszoltak is rá.

Reni,Ildi mi van veletek ?????a gyerkőcök jol vannak??????
 


Köszi a kedves fogadtatást :)

Csilla Vonalzót pl. itt tudsz csinálni:
http://babafalva.hu/portal/modules.php?name=tickers

Ha megcsináltad, rákattintasz a vonalzó létrehozására. Ott meg fog jelenni kétféle hivatkozás, azt másold ki, ami a "Vonalzó link (PHPBB)" után van. Ezt pedig másold be a profilodban az aláírás részhez.

Nézegettem a foglalkozásos linkeket, és http://www.csiri-biri.hu/ itt találtam egy érdekeset.
A mozgásfejlődés helyes sorrendje a következő:

háton fekvés
spontán oldalra fordulás
hasra fordulás
hasról-hátra fordulás

kúszás, mászás
hason fekvésből ülés
felállás, járás

Ez a sorrend biztos, hogy így van? Máshol azt olvastam, hogy a legnehezebb a hátról hasra fordulás. 4 hónaposak most a lányok, gyönyörűen fordulnak hasról hátra, de annak semmi nyoma, hogy mostanában a hátról hasra fordulást is megcsinálnák.

szamy
 
 


Sziasztok! Kép

Csilla: Megvagyunk, köszi, Fanni köhögős volt a héten, már jobban van.
Várjuk a TAVASZt nagyon :)

Szamy: Egy másik topicban is épp ez a téma, a dolgok sorrendje meg a föleg a mászás, ami nagyon fontos.Fanni 7.5 hósan már járt, de mászatni úgy kellett nekem, mert azt nem akart, pedig az nagyon fontos.
Épp azt nehezményeztem, hogy anno a védönö erre lett kitalálva,hogy figyelje ezeket a dolgokat, stb, most meg úgy kell vadászni az infókra az anyukáknak.

Gyönyörüek a Csajok naon :)
Vendég
 


SZIASZTOK LÁNYOK!!!!!!!

Lenne több csomag vakdugóm eladó,
tudjátok konektorba való.
Használata:be kell ragasztani a konektorba,és ha be akarod dugni a villát,csak el kell fordítani,ha kihúzod automatán vissza zár.
Nagyon praktikus,nekünk be vállt.

450ft/6db,
és a posta költséget én állom.
Kép Kép Kép



Kata&Milán


 


Sziasztok!

Reni,Csilla,Szamy: Hogy vagytok?
Mi most épp nagyon örülünk,h elmúlt az a nagy szél és lehet menni játszózni meg cangázni.
Meg várjuk a Tavaszt :) A csillagászati az Márc.21.-étől van,az igazi meg reméljük,hétvégétöl,mert mennénk kirándulni:)

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Bátorkodom ide beírni, férfi létemre. Feleségem, Judit most 16 hetes kisbabánkkal. :) Újpesten lakunk a Káposztásmegyeri úton. Szeretnénk a segítségeteket kérni. Úgy tudjuk, hogy mi az ÁEK-ba, pontosabban a régi MÁV kórházba vagyunk területileg illetékesek. Sajnos orvost kellett váltanunk, mert a régivel nem voltunk megelégedve, másrészt el is ment a kórházból. Viszont most itt állunk tanácstalanul (és doki nélkül), kit válasszunk orvosunknak?
Nagyon örülnénk neki, ha tudnátok pár nevet adni, és akit tiszta szívvel ajánlanátok! Olyan dokit szeretnénk, aki az ÁEK/MÁV kórházban dolgozik. Én már nagyon szeretném "biztos kezek" között tudni őket.
Köszönöm előre is.

Ervin és Judit
ervin
Budapest
 
 


Sziasztok!

Ervin: Mi közel lakunk Hozzátok , de nekünk választott dokink van, aki az Uzsokiban dolgozik (Öt pedig tudnánk nagyon ajánlani, de hát az Uzsoki , nem MÁV).
Én egyébként 2*váltottam dokit a várandósság alatt,az egyik területileg volt a dokim, a másik egy sztárdokinö volt, na a harmadik Igazira az ügyeleten találtam Rá,még a Szülöotthonban:)És a szülésznönkre is :)

A lányok bizti tudnak segiteni (azaz gondolom) a topicban!

Sok sikert és jó kispapaságot / kismamaságot Nektek!!! :)
Vendég
 


Ervin
Én sajnos nem tudok segíteni. Én is 16 hetes voltam az ikrekkel, amikor dokit váltottunk. Igaz, én nem önszántamból, engem konkrétan kidobott. :evil: Bár nem ezt mondta, de én úgy gondolom azért, mert az ikrek neki túl probémás esetnek számítottak.. Mi ezután leköltöztünk fél évre Szegedre a családomhoz, és ott szültem.

menyasszon
Megvagyunk, elvagyunk :) Egyre jobban kezdem érezni, hogy mit jelentenek az ikrek. :lol: Eddig igazából kényelmes volt, mert ettek, aludtak, meg elvoltak szépen az ágyukban, a járókában vagy a babakocsiban, de egyre jobban igénylik, hogy foglalkozzunk velük, úgyhogy semmire nincs időm :D
A csajok szobájából kikerült az ideiglenes bútor, vettünk újat az Ikeában, azt legózgatjuk össze, amikor a leányzók "engedik" :D
Meg sétálgatunk a környéken, derítjük fel a terepet. Jó dolog kertes házas övezetben lakni, de babakocsit tologatni nem annyira. Borzalmasak a járdák, és nincs semmi látnivaló. Kalandozgatunk Káposztásmegyer felé is, eddig az Erdősor utca új része tetszik, mint séta célpont :D Ha van javaslatotok, hogy merre érdemes sétálni, szívesen fogadom :D
Megjött a jó idő is közben, voltatok kirándulni? Lányodról gondolom lekerült a vastag sapi is :D A kutya a tietek vagy csak barátkoztak?

5 hónaposak a lányok:
Kép
 
 


Kedves Menyasszon és Szamy,

köszönöm a válaszokat! Kicsit olvasgattam errefelé és Szabó Györgyhöz megyünk 2 hét múlva. Remélem kialakul a szimpátia a kedvesem, Judit és a doki között. Jaj, már alig várom a 4d-s ultrahangot, hogy végre megnézhessem a kicsit. :)

Mégegyszer köszi!
ervin
Budapest
 
 


Sziasztok!

Szamy: Mi a Vadgesztenye utcán szoktunk végig motorozni,a sarkon egy játszi van, vagy a másik irányba, a másik játszihoz, vagy a Dalos ovi mögötti úton motorozni a harmadik játszihoz :)
Most pedig hétvégén kitisztitjuk a ház elött lévö homokozót,ha épp nem motoral mennénk akkor ide is le tudjunk menni :)

Fanni 3-4 napja pólóban,tavaszi naciban van velem együtt,úgyhogy a sapit eltettük már,igen :) habár most azt mondják,hétvégétöl visszacsökken a hőmérséklet az áprilisi normára.


Nagyon szépek a lányok !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ervin: Örülök,h találtaok dokit, a lényeg végülis a kölcsönös szinpátián és bizalmon van! Ha lesz UH-kép majd tegyél ám ide is!!! :) Klassz lesz a 4D !!!
Vendég
 


UI: A képen a kutya a nagynénjéé, és kettö van belöle :)
Vendég
 


Ervin Reméljük, hogy a párod meg fogja kedvelni a dokit. A 4D az hatalmas élmény :D Mi 18 hetesen voltunk. Nagyon kedves volt a nő, mindent nagyon alaposan megnézett, megmutogatott. Kicsit sűrűn voltak a lányok, de azért nagyon szépen látszott mindenkinek mindene :D Melyik céghez mentek?

Menyasszon Arra mi is jártunk egyszer-kétszer: követtük a cukrászda feliratot :D A játszótér nekünk még kicsit odébb van. Mármint időben :D
 
 


Sziasztok!

Menyasszon: Átjöttem javaslatodra az "Újpesti kismamák!" topikból... :) Ti költöztök nemsokára, vagy valaki más?
Mi húsvétkor költöztünk az új lakásunkba itt Újpesten, van még munkánk bőven. Festés, konyhafelújítás, most várom a vizest, hogy mosógépkiállást csináljon a fürdőbe. Eddig mosodába jártunk, mint az urak... :P :D

Dr. Halász Domonkos a dokim, nagyon kedves, figyelmes, alapos és fiatal. Én még örültem is, hogy egy fiatal orvost sikerült kifognom, teljesen véletlenül. Amikor legelőször elmentem a Szülőotthonba ügyeleti időben, pont ő volt ott. :D

szamy: Gyönyörűek a lányok, nem lehet egyszerű nektek... :wink:
Én még egyetlen lánykámmal se tudok néha mit kezdeni, olyan kis izgága...

Olyan jó, hogy végre jó idő van, Zsófi imád homokozni, csúszdázni, kergeti a gyerekeket, nyomja a puszikat nekik, bár ők nem mindig vevők a közvetlenségre. Szegénykém ilyenkor hoppon marad, úgy sajnálom, de ezt is meg kell tanulnia.

Ági

Kép
Kép


Sziasztok!

Ági: Üdv! Halász dokit én is ismerem, nagyon jó doki meg jó ember is :)

Fanni is nagyon közvetlen, barátkozós, ez nagyon jó tulajdonság , majd csiszolódik az oviban biztos, de akkor is, ez klassz dolog nagyon!

Mi jól vagyunk, én épp jövök kifelé a bárányhimlőből, Fanni be van oltva szerencsére,apja meg volt kicsinek,úgyhogy igy azért könyebb volt, de az elejét nem kivánom senkinek :shock:

Gyereknap hogy telt?

Mi Vasúttörténeti Minimaxoztunk,most hétévégn pedig Gyerekszigeten pótoljuk a koncerteket, mert az nem volt az eső miatt.

Ildi
Vendég
 


menyasszon írta:Gyereknap hogy telt?

Mi Vasúttörténeti Minimaxoztunk,most hétévégn pedig Gyerekszigeten pótoljuk a koncerteket, mert az nem volt az eső miatt.



Mi is oda akartunk menni, de sztornóztuk az eső miatt. Csak a sógornőmékhez mentünk. Az Alma előadását szerettük volna megnézni, mert Zsófinak tetszik néhány dal, billegeti magát ide-oda, ha meghallja... :D

Vettünk neki két Kisvakond dvd-t, miután sikeresen tönkretett egyet, úgy összekarcolta. Már egy Teletubbiest is lenullázott... :D

Szuper ez a bárányhimlő... :? Én voltam gyerekkoromban, párom még övsömörös is volt katonaként... Múlt héten a játszón jártunk úgy, hogy egy nagymama szólt nekem, ne engedjem a lányom a hintalóra (miközben már rohant felé), mert bárányhimlősek az unokái... olyan rajtot levágtam a gyerekem után, hogy utolérjem, hogy öröm lehetett nézni... Állitólag már két hete otthon voltak és muszáj volt levinni őket a játszóra... hát én máshova vittem volna őket a helyében... :evil:

Ági

Kép
Kép


Szia Ági!

Igazából szerintem a legjobb beoltani ellene a gyerekeket,ha már van rá oltás,mi is nagyon örültünk,h bevan.


Mi is Alma imádók vagyunk, tegnap elött voltunk koncerten a Duna Plázában, nemsokára lesz a Gyerekszigeten is aztán Erdökertesen is, anyós kertesi, alig várjuk , nagyon jók !!!
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron