Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!

Ildi!

Én már feledékeny vagyok.... Újpesten hol vagytok?? Az enyimek is örültek a szobájuknak amikor ideköltöztünk, úgyhogy el tudom képzelni Fanni örömét, édi lehet :P

Srácok most itthon vannak, jövő héten ősziszünet van az oviban. Norbit sem viszem bölcsibe, ebben a hónapban 4 napot tudott menni. :( Most estünk át kettecskén egy-egy középfülgyuszin, ő a jobb, én a bal fülemmel :cry:
Holnaptól dolgozom, úgyhogy apa lesz itthon velük. Marha kíváncsi vagyok, hogy lesznek el. A munka nem túl jó, de muszáj volt elvállalnom, és csak 6 órás :D 8-14-ig. Az meg tök jó, és nincs is messze. Csak az első három napban lesz valami oktatás, és az meg 9,30-16-ig lesz. Annyira szomorú vagyok, hisz szinte egész nap nem fogom őket látni :cry: :cry:

Mi ma voltunk szülinapi buliban, nagyon élvezték a fiúk, jó sokan voltunk :D

További szép estét!!

Reni
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Reni: Mi egészen a Káposztás 1 kezdeténél vagyunk, itt hátul a 14-es villamos,20-as jár.

Sajnálom a fülgyuszit, nagyon rossz lehetett :(

Örülök,h találtál munkát, én itthonit keresek.
Az oktatás után hamar otthon leszel már a munka ideje alatt!

Apa addig nem megy be amikor Te dolgozol?

Menek mert kántálja,h le akar menni :)

Mostanában sokszor átjön anyósnál a szomszéd kis barátnője Fanninak, egy 8 éves kislány, nagyon szeretnek együtt játszani, le szoktam öket vinni a játszóra, nagyon jól elvannak ketten. Van egy másik nagyobb barátnője is Fanninak, Ö anyum szomszédja és 10 éves de ugyan ez :)

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

A gyerkőcök nagyon aranyosak és hogy megnőttek!!!!

Bocsi,lányok,nincs időm irni,de olvaslak titeket!!


Reni,sajnálom ,,hogy nem lehetsz otthon velük:(de apuka is biztosan jol el lessz velük.

Ildi,akkor nem messze laktok tőlünk:)Mi a 14 vili bőröndös megállojánál lakunk.

mi még mindig csak szopizunk,elég fáraszto,de még másfél honapig kibirom aztán jön a gyümi.már alig várom.egyébként meg kell zabálni őketannyira édesek.vigyorognak meg gőgicsélnek.

puszi nektek Kép Kép Kép
 

 
 

Sziasztok!

Csilla: Aaaaaaannnyyyiiirrraaa szép babák!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mi kis sétára lakunk a villamos Óceán megállójától.
Nagyon szivesen megsasolnánk ám a kicsiket,ha épp úgy ráérösebben sétáltok!
*
Vendég
 


Süteményrecept (gyesen lévő anyukáknak)...

Távolítsuk el a plüssmacit a sütőből, és melegítsük a sütőt 160 °C-ra.
Gőz felett olvasszunk meg 10 dkg margarint. Ismét távolítsuk el a plüssmacit a
sütőből, és erélyesen szóljunk rá Öcsire: "Nem szabad, Öcsi!"
A margarint keverjük össze 20 dkg cukorral. A többi margarint szedjük ki Öcsi
kezéből, és mossuk le a falat. Mérjünk ki 3 evőkanál kakaót. Ismét vegyük el a
margarint Öcsitől. Fürdessük meg a macskát.
Tegyünk hintőport és ragtapaszt a karmolásokra. Keverjünk a margarinhoz 4 egész
tojást, 2 vaníliáscukrot és 30 dkg lisztet. Vegyük ki a füstölgő plüssmacit a sütőből,
és nyissunk ki minden ajtót és ablakot, szellőztetés végett. Vegyük el a
mobiltelefont Andikától, és biztosítsuk a férjünk főnökét, hogy nem, nem a férjünkkel
beszélt az előbb. Hívjuk fel a férjünket, és készítsük fel a legrosszabbra.
Adjunk a tésztához 1 teáskanál sót és 10 dkg durvára vágott diót (közben álljunk ellen a
kísértésnek, hogy mind Andikát, mind Öcsit durvára vágjuk).
Engedjük ki a macskát a sütőből.
A tésztát öntsük alaposan kivajazott tepsibe. 25 percig közepes lángon süssük. Vegyük el
a borotvát és a macskát Öcsitől. Magyarázzuk el a gyerekeknek, hogy fogalmunk sincs,
hogy a borotvált macska lebarnul-e a napon.
Dobjuk ki a macskát az udvarra, amíg még képes elfutni.


Bevonó máz:
Keverjük össze a következő hozzávalókat: 10 dkg cukor, 5 dkg olvasztott csokoládé,
5 dkg olvasztott margarin. Vegyük ki azt a k*rva plüssmacit a grillsütőből, és dobjuk el.
Jó messzire.
Magyarázzuk el kedvesen a rendőrnek, hogy fogalmunk sem volt róla, hogy őt fogjuk
fejbe találni, miközben éppen Öcsit próbálja megmenteni a szomszéd ház tetejéről.
Tegyük Öcsit a járókába. Adjunk a mázhoz 1/2 dl tejet, egy kevés sót, és lassú
tűzön forraljuk 2 percig. Nyissunk ajtót a csengetésre, és magyarázzuk el a
szomszédnak, mennyire sajnáljuk, hogy Andika bedugta a kerti slagot a spájzablakán.
Ajánljuk fel, hogy megtérítjük a befőttek és a takarítószemélyzet költségét. Kössük
ki Andikát az asztallábhoz. Távolítsuk el a szénné égett sütiket a sütőből. Dobjuk ki.
Kapjunk idegösszeomlást.
Vendég
 


Ildi,szoktunk arra sétálni,illetvea agalopp utcáig.Csak nem egyszerű összehozni a sétát 2 gyerekkel.ugyhogy nem mindennap sétálunk :oops:


ti mikor szoktatok játszora menni??


na mennem kell mert orditanak :? Kép
 


ja és nagyon jot nevettem a süti recepten :lol:
 


Szia Csilla!
Mi igazán nem találtunk normális játszit sajna itt még, igy csak a közeli épitkezést megyünk nézni, a markolókat, levisszük a szelektiv szigetre a szemetet,közért,stb.

Arrafelé van jó játszó Nálatok?

Ildi
Vendég
 


Szia

itt van egy elkeritett,de nagyon sokan vannak.én jobban szeretem az elhagyatott játszokat :) :) de megnézhetitek,ha van kedvetek :D ha vilivel jöttök ,akkor a bőröndös utcai megállonál leszáőlltok és átjöttök a parkon(pluss mellett) és ott van.
Fannit mikortól adod bölcsibe?

Reni,hogy megy a melo?gyerkőcök nem hiányolnak?

én most főztem ki a vacsi második fogását :oops: apa mosogat én meg hulla vagyok 8) na jóéjt mindenkinek(magamnak is ezt kivánom)
 


Szia Csilla!

Annnnyira édes ez a szoknyás & pasis kééép !!!!!!!!!!!!!Nagyon csinik és szépek a kicsik!!!

Mi igazából már egy normális játszónak örülnénk, mindegy hányan vannak:) A XV.kerben is 3 buszmegállóra volt egy db. játszi ahol a 4 év alattiaknak nem igen volt jó rész, másik irányba pedig 5 megállóra volt, azt szerettük de az most már nagyon messze van.

Megnézzük szerintem ma ezt amit mondtál,köszi!

Fanni családi napközibe megy hétfönként és szerdánként, a sulim miatt. 3.-án kezdi, elsö nap egy óra játék ott velem, második nap 2 óra játék-én eljövök addig, harmadik nap ebéddel, negyedik nap alvással-ez a beszoktatási terv, 7-en vannak összesen 2 óvónőre.

Már minden nap kérdi, mikor megyünk oviba, úgyhogy szerintem szeretni fogja.

Nálunk a jóéjt kicsit relativ volt tegnapig, mert a felettünk lakó nem szakitva több éves hagyományával, fapapucsban rohangál, nagyon zajong ráadásul a kisszoba felett, 11-kor inditja be a mosógépet,éjjel 1-kor is kb. olyan zaj van mintha nem is tudom hányan lennének pedig egy uncsizó, 30 éves egyedülálló kiscsaj...
Anno a párom apja is felment szólni a fapapucsozás miatt, mivel ök itt nöttek fel, akkor abbahagyta, de most évekig albérlök laktak, akik nem mertek szólni vagy nem tudom, de mivel engem ismer Zoli,hogy jobban jár a csaj,ha Ő megy fel neki szólni, fel is ment, de persze nem mert ajtót nyitni...Utána csend volt, hát kiváncsi vagyok a mára, mert ma már én megyek de abban nem lesz köszönet, anyónak meséltük, mondta, h ha Ő megy, abban se lesz.

Magam miatt nem annyira érdekelne, de Fanni 8-kor fekszik, tökéletes, nem egyszerüen kialakitott napirendünk van ,ami nem fog felborulni, azt garantálom :lol: 8)

Na, indulunk apával mosóporért újpestre,aztán a játszira!

Szép napot Nektek!
Vendég
 


Sziasztok!

Gyönyörűek a gyerekek, egytől-egyig!!!!

Csilla! Hát nem lehet egyszerű egy napotok.... A szopihoz kifejezetten gratulálok, nagyon ügyesek vagytok, le a kalappal!!!!

Ildi! Tőlünk mindketten jó messze laktok. Laci csak azon a héten volt itthon, amíg őszi szünet volt, most már második hete járnak oviba-bölcsibe. Szerencsére nem volt gond a betegség, illetve az őszi szünet utáni visszaszokással. Elkezdtem adni nekik Béres cseppet, meg valami YayaBar nevű gumimacit, ami immunerősítő multivitamin. Hát kíváncsi leszek.
A munka jobb, mint amire számítottam, és nagyon jó, hogy csak kettőig vagyok, mert uzsi után kényelmesen el tudom őket hozni.

Fanninak hogy tetszik az ovi-bölcsi?? Már elkezdtétek ha jól olvastam.

Most vonulok!!

Nyugodt éjszakát!

Reni
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Reni: Fanni imádja az ovit, első nap beszokott igazából, de pénteken már ott ebédelt és ott akart aludni (csak még nem volt ágynemüje,stb).
Hétfön lett volna egész napos elöször, nagyon kivolt ,hogy nem mehet, nem értette ,h miért ( vasárnap este krupposan köhögött,Madarász ügyelet,stb ilyet egy éve csinált először, akkor 3 napig, meg most, igaz,azóta nem is köhögött egyáltalán) úgyhogy most hidegpárásitóval és nyitott ablaknál alszunk már 2 napja, nappal jól van szerencsére.
Szerintem holnap még nem megy oviba, majd hétfön, de naponta 278278 veszi ki a cipöjét a cipötartóból és közli,h indul oviba.
A házban is van 2 rajongója, egy bácsi meg egy néni, egymás alatt-felett laknak, versenyeznek,ki hoz elöbb almát Fanninak ha meghallják,h jövünk-megyünk :)El vannak ájulva Töle teljesen ,h megköszöni az almát,énekel,verset mond,stb.

Örülök,h jó a munka és az ovis-bölcsi dolgok is!!!

Csilla: Voltunk azon a játszin,nekünk nagyon tetszett, Fanni össze is cimbizett egy 5 éves kislánnyal, 2.5 órát játszottak fel se néztek ránk felnöttekre szinte :)
Fanni a nagyobbakkal szokott játszani inkább egyébként is.

Mondták ott az anyukák-apukák,hogy sok új játszó épült ott a házak tövébe most.

Menek uzsit csinálni, lassan felkel.
Vendég
 


Hú! Akkor nagyon jól ment Fanninak, örülök, hogy tetszik neki. Sajnálom a kruppos köhögést, engem a frász tör ki Norbi kruppos rohama óta, ha elkezd ugatva köhögni, vagy bereked....

Reni
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Én még új vagyok itt és remélem nem zavarok. Eddig egy ÁEK-es topikot látogattam, de lassan elfogytak az ismerősők ahogy megszülettek a babák.
Jó látni, hogy végre találtam a közelben élő embereket, mert én nagyon unatkozom séták közben... :( És a legközelebb lakók abból a topikból is káp 2 legvégén laknak és így nem túl sűrűn tudunk eggyütt sétálni.

Üdv: Kinga
KépKép
KépKép[/ur]l]
[url=http://lilypie.com]KépKép
KépKép
eBizsu képviselõ lettem így ha valakinek kell valami csak szóljon minden alkalomra van! http://www.ebizsu.hu/katalogus/online-katalogusok.html
liliommanó
Budapest IV. kerület (Káp 1.)
 
 
 
 
 
 


Üdv köztünk Kinga!!!!dehogy zavarsz!!!Hol laksz a 4.keren belül?Majdnem egyidős a kisfiad a törpjeimmel :lol: kérek képeket!!Egyenlőre ennyi,mert sir Jázmin


Reni,Ildi merre vagytok?????
 


Sziasztok!

Csilla: Megvagyunk,köszi,ovit imádja változatlanul,jövőhéten kap bárányhimlő elleni oltást,nekem arcüreggyuszim van , azaz még nem mentem ki a jómultkori megfázásból.

Szia Kinga! Mi az Izzó ltp.-n lakunk, de Fanni már nem bababkocsi, viszont szépséges Jázmin & Milán majdnem egyidös Gáborral!

Reni,jól vagytok?

Ünnepekre mikor kezdtek készülni? Én a szolid lakásdiszitést jövőhéten elkezdem (Adventi koszorú,ajtóra egy kis jelképes valami,asztalteritő,stb.)
Az erkély-ablak,stb villogón még gondolkodok, és az csak majd az ünnep elötti héttől akkor is.

Fanni már énekli a Télapó itt vant, és közölte,h neki csokit hoz és autót :D A Lányom!!! :D

Kép
Vendég
 



Sziasztok!

Reni,Csilla, Kinga, remélem jól vagytok, minden rendben!!!
Mi megvagyunk, készülődünk az ünnepre, 24.-én apai dédinél leszünk,utána rokonoknál sorban.

Szilágyi Domokos: Karácsony


A puha hóban, csillagokba

Az ünnepi foszlós kalácson,

Láthatatlanul ott a jel,

Hogy itt van újra a karácsony.



Mint szomjazónak a pohár víz,

Úgy kell mindig egy kis melegség,

Hisz arra született az ember,

Hogy szeressen és szeressék.



S hogy ne a hóban, csillagokba,

Ne ünnepi foszlós kalácson,

Ne díszített fákon, hanem

A szívekben legyen KARÁCSONY.

Kelllemes Karácsonyi Ünnepeket Nektek!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Én is új vagyok és gondoltam csatlakozhatnék hozzátok :)
Az Izzón lakunk és 3 hónapja született meg a kislányom Gréti. Mivel nemrég találta meg az újját, ezért folyamatos cuppogás szűrődik ki a szobájából és imádom hallgatni.
Nekem is az a gondom, hogy nem nagyon ismerek más anyukákat a környéken, ezért magányos farkasként tologatom a manókát. Jó lenne néha együtt sétálni és jókat beszélgetni :)

Kellemes Ünnepeket mindenkinek!

üdv
Andi
 
 


Sziasztok!

Mi is készülünk a Karácsonyra. Levi már tudja a Mennyből az angyalt, el fogjuk anyunak énekelni, mert nagyon szerette gyerekkorában. Remélem, tetszeni fog neki!!
Mi 24-én itthon, 25-én anyósnál, 26-án anyuéknál leszünk. Még semmit nem csomagoltam be :oops:

Ildi!

Nagyon szép vers, köszi :)

Szia Andi!

Édes lehet Gréti :P Képet teszel fel róla? Hogy telnek a mindennapjaitok? Jó baba?

Kinga!

Én a volt Máv-ban szültem mindkettőt. De úgy megváltozott minden, amióta Áek lett. Milyen volt a benyomásod? És tényleg! Merre laksz?

Csilla!

Megnéztem iwiw-en a képeket. Nagyon szépek a gyerekek! Olyan nagy már Máté is, és annyira édes a picikkel. Megható. Biztos nagyon szereti Őket! De szerintem a kicsik is rajonganak érte :wink:

Reni
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Reni, örülök,h irtál! Én épp az imánt fejeztem be a csomagolást- fél 8-kor lefektettem, és 10-ig csomizás.
Holnap diszitjük fel a fát, szerda reggel meg indulás.
25.-én anyóséknál,anyumnál,nagyimnál leszünk ahová jönnek Fanni keresztszülei (az uncsitesóim) ,keresztanyum,bátyám,stb :)

Édes lehet Levi ahogy énekel, Fanni is nagyon szeret énekelni, már várja,h szerepelhessen :)
Apujával szombaton Tankcsapda koncerten voltunk, Fanni anyósnál aludt, a nagynénjével egy ágyban, minden ok volt-eddig nem akart ott elaludni, most meg simán :)

Szia Andi!

Mi is az Izzón lakunk, és nyárra már titeket is akár érint a jóhir: épül egy vadi új játszó a gyógyszertárral szembeni dombon, ahol a 220-as befordul !!! Már félig készen van, hát mi nagyon örülünk neki!!!

Csilla: Én nem tudom iwiwen megnézni a fotókat, ide is tegyéééél, mert biztos tündériek a babák ,ahogy eddig!!!


http://fannihermina.blog.babaszoba.hu
Vendég
 


BOLDOG, BÉKÉS KARÁCSONYT KÍVÁNOK!

Reni
Kép
Kép
 
 


Ádott Ünnepeket mindannyiotoknak!!!!!


Az újaknak üdv,képeket kérek mindenkitől .én is rakok.
bocsi csajok,de nincs időm irni.ti azér gyakrabban irhatnátok 8) :wink: Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
 


Csilla!

Nagyon szépek a gyerekek! Irtó cukik a csini-ruhás képek a picikről :D Azok a csizmák!! Meg a kiskabi... :lol: Meg kell zabálni őket! :P

Reni
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Csilla: Nagyon édesek a babák!!!!Tündériek, mind a három gyerköc!!!

Hogy telt a karácsony?

Nálunk igy : http://fannihermina.blog.babaszoba.hu

Szilveszterkor anyósnál leszünk, a párom hugának pár barátja lesz ott, úgyhogy bababarát buli lesz éjfélig utána meg party :)

Kép
Vendég
 


LÁTOM,NEM NAGYON MEGY A TOPIK :roll:



BOLDOG ÚJ ÉVET KIVÁNOK :!: :!: :!:

KÖSZI A DICST


FANNI NAGYON NAGYON SZÉP :!: :!: :!:

RENI RÉG RAKTÁL KÉPET :!:
 


Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Kezdő vagyok a fórumozásban és már egy órája bénázok :oops: , szeretnék Grétiről képeket feltölteni, de túl nagy a képek mérete... hogyan lehet tömöríteni vagy kicsinyíteni?
köszi
Andi
 
 


Szia Andi!
Az IrfanWiev programmal könnyen ,gyorsan lehet kicsinyiteni (többek között).
Itt tudod letölteni : http://pcforum.hu/letoltes/1015/IrfanView.html
Ha nem megy, irj!
Ildi
Vendég
 


Andi! én az egér jobb gombjával ráklikkelek a képre aztán bal gomb és ott leugrik egy ablak ott kiválasztod a szerkesztést és ott tudzs kicsinyiteni.egyébként én sem vagyok egyy számitogép szakember 8)



Ildi! ugy látom Fanninak nagyon izlett a pezsgő :wink: Máté is kevesellte az ő adagját :lol:
 


Sziasztok!

BÚÉK!

Ildi!

Megnéztem Fanni blogját, nagyon cukik a képek, láthatóan élvezte a Karácsonyt :D Nagyon tetszett a fadíszítési módszere! :lol:

Enyimek jól vannak, érdekes módom Levi nagyon szeretne már oviba menni. :shock: Pedig eleinte elég sokat rinyált.
Akkor néhány kép:

Süssünk, süssünk valamit.....

Kép

Kép

Tesók

Kép

Reni
Kép
Kép
 
 


Andi!

Én is csak a paint-tel kicsinyítek. Jobbegérrel rákatt a képre, szerkesztés. Ott felül a menüsoron lehet választani: kép - nyújtás/döntés, én a vízszintest, függőlegest változtatom 100%-ról 50%-ra. És akkor elfogadja a BN.

Reni
Kép
Kép
 
 


Sziasztok lányok!

Köszi a segítséget!
Hát ő lenne Grétike, aki tényleg nagyon jó baba. Mindig mosolygós, jókedvű és már átalussza az éjszakát születése óta. Sőt, a rekord 13 óra alvás volt egyhuzamban - már egy kicsit aggódtam is :lol:
Most 3 és fél hónapos és már 5500 gramm, ez azért nem rossz, ahhoz képest, hogy 2500 grammal hoztuk haza...

Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de én nem merem kivinni sétálni ebben a hideg időben, pedig tudom, hogy kellene.

jajjaaj, ez a jó alvó gyerek, most nem akar aludni, mennem kell!

Andi

Kép

Kép

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!!

Reni!Ezek a skacok őrületesen helyesek!!!Akkor neked mi dolgod volt ,ha a srácok sütöttek ? :wink: :lol:Milyen az új munkád?

Ildi!én is benéztem a blogotokba,Fanni nagyon ari ahogy énekelt :D nem emlékszek már ,hogy te is visszamentél dolgozni? :oops:

Andi!Cukorfalat Gréti gyönyörű és irigy irigy ,hogy ilyen jo alvó 8) :lol: Én sem viszem ki őket.ma vittük le őket egy 10 percre mert elég rég nem voltak lennt.Nálunk Milán még mindig két oránként szopizik,egyszre kap főzit ebédre.Jázmin csak szopizik semmit nem hajlando elfogadni :? és a kisasszony január 1 től új fogadalmat tett magának ,mert nem alszik el fürcsi után éjfélig fennt van meg éjszaka is gyakran nevetgél meg nyafog ha nem figyelek rá.nappal egész nap szinte alszik :roll: irj többet magatokrol :!:

puszi mindenkinek
 


ja és megállt a vonalzom :? ,már 5 honaposak vagyunk :lol:
 


Sziasztok!

Andi: Nagyon édes babalány Gréti,gratula,h ilyen jó alvó baba!

Reni: Nagyon helyesek a srácok!!!

Csilla: Én suliba járok, ill. itthon fogok dolgozni.

Ma megyünk kirándulni, apa most focizik, addig összepakolok.
Vendég
 


Sziasztok!

Andi!

Nagyon szép Gréti, és tényleg mázlista vagy. 13 óra?? :shock:
Én sem járok le a gyerekekkel, bár picinek inkább levittem őket ilyen időben, mert nem szaladgálnak. Ilyenkor az a rossz ugyebár, hogy a futástól lihegnek, és ezt a jeges levegőt lélegzik be.....
Picinek viszont rengeteget aludtak a hidegben. Kifejezetten szerették. Csak anya bírja ki...... :wink: Az 5500 g tényleg klassz! Ezek szerint már megduplázta a súlyát? Kis ügyi!

Csilla!

Jázminnak van igaza :D Én sem kérnék főzit, ha van finomabb :lol: Most hány kilósak? Éjszakai nemalvás: :( rossz fogadalom....
Nekem semmi dolgom nem akadt, úgy bedagasztották a tésztát, hogy csak na!! Mikor kelesztés után szaggattam, csak úgy durrogott a sok légbuborék, szóval jó munkát végeztek :lol: 8)

Ildi!

De jó, hogy el mertek indulni kirándulni. Én nem tudnám rávenni magam :oops: Hova mentek? Milyen suli?

Reni
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Végigolvastam a topikot az elejétől, hogy nagyjából képben legyek és gratula minden anyukának a babákhoz!!!

Csilla!
Néztem a korábbi képeket a babókról és olyan jó volt látni, hogy milyen gyorsan megnőnek, ugyanis Gréti is ilyen súllyal született, pedig ő egyedül volt. Bárki jött hozzánk, el volt hűlve, hogy milyen pici, milyen kis törékeny... már kicsit elegem is volt belőle... a dokinő azt mondta, hogy nagyon szívós, arányos baba és ne aggódjak, egyáltalán nem pici!
Ők most mekkora súlyúak? Nagyon szépek :D

Ildi!
Láttam én is azt a játszót, amit a kanyarban építettek!!
Nagyon jól néz ki! Lehet, hogy buta kérdés, de Gréti mikortól mehet játszótérre? Úgy értem, hogy akkor érdemes vinni, mikortól már tud stabilan ülni, ugye?

Reni!
Tudom, hogy bátran kitehetném az erkélyre aludni, de az az igazság, hogy ha nem mozog a popsija alatt a babakocsi, akkor nem annyira lelkes és elkezd pityeregni. Annyit meg nem ér, hogy megfázzon... inkább sűrűbben szellőztetek és várom a jobb időt, hogy bátrabban jöjjünk-menjünk.

Volt valaki közületek baba-mama tornán? A Brendonban láttam kiírva. Most ezen gondolkozom...


Most megyek palacsintát sütni! (Nekem sajnos rá sem szabadna néznem.... akkora lettem szülés után mint egy NATO-bázis :(
 
 


Sziasztok!

Reni: Mi imádunk kirándulni, a hideg is csak mikor kimegyünk a lakásból,akkor hideg de hamar megszokjuk.Fanni most is megy napi 2 órákat levegöre, kifejezetten ajánlják a felsőléguti dolgokra, nekünk jót is tesz.Rohangál is, hétvégén meglesz az új motorja, akkor pedig újra motorozhat :)
Most Ivacson voltunk a nagynénjével a 2 kutyájával meg anyóssal a gyönyörü,befagyott tónál.Páran voltak a jégen is,gyerekel is, oda se mertünk nézni..
Én dajka suliba járok, a majdani családi napközihez gyüjtögetem a tudást :)

Andi: Mi Fannit anno 8 hósan vittük konkrétan játszira, júliusban született, 5 hósan ült,7 hósan állt fel utána kezdett is járni, de eleinte hinta-rugós hinta-csúszda volt a pályam a homokozót kifejezetten utálta pláne ha homokos lett a keze de ezt már kinötte:) De sokan egészen baba kortól viszik, a mezitlábas biztonságos játszikra lehet is szerintem, de ez is változó persze.
Mi is ahová jártunk játszikra, azok is ilyen mezitlábasok voltak, alig tudtuk összel rajta tartani a cipöt, vette le ahogy beléptünk a játszira :)
Mi jártunk a Brendonba baba-mama jógára a Gabihoz, imádtuk, nagyon jó !

Ma délelött pedig nyitva találtuk az új játszit, úgyhogy birtokba is vettük :) (pár napja még zárva volt, állitólag még tegnap is)
Vendég
 


Sziasztok!

Ma kaptuk meg a 3. havi oltást (kicsit elcsúsztattuk a dokinő javaslatára, hogy ne karácsonykor legyen nyűgös) és nagyon pityergett szegény :( én viszont most kibírtam, úgy látszik eddződik az ember lánya :)

Ildi,
nagyon gondolkozom ezen a baba-mama jógán... szerinted Gréti már elég nagy hozzá, hogy mehessünk?
Hogy tetszett az új játszó?
Remélem nyáron már együtt is élvezhetjük! :D

üdv mindenkinek
Andi

ui: felteszek egy-két képet a teljes familiről


Kép Kép Kép
 
 


Sziasztok!

Andi: Nagyon-Nagyon édesek a képek!!!A duplapuszis tündéri!!!
Mi anno 7-8 hósan mentünk de akkor Fanni már járt a többi baba meg elgögicsélt a kis szönyegén igy szerintem jóval könnyebb mikor még kicsi és elvan egyhelyben, tehát Gréti szerintem épp alkalmas korban van , de mindig az az irányadó,mekkora kortól irja az adott szolgáltatást aki vezeti.
Most néztem a Brendon honlapján nem találtam a Mozgásstúdiót és a fotós is elköltözött, igy szerintem érdemes lenne felhivnod a Brendont,hogy van-e még egyáltalán ilyen náluk!
Telefon: 06 70 339-7000 (9.00-tól 17.30-ig)

Ügyesek vagytok az oltással!!!

Az új játszó nagyon jó (Mi újpesten lakunk) minden nap lent vagyunk mióta kinyilt, 2 órákat,már van egy rakás új ismerös babánk és gyerköcünk :)

Most is oda indulunk mindjárt,igy hóesésben :)
Vendég
 


(újpesten belül az Izzón de rájöttem,h már irtam) :D
Vendég
 


Sziasztok,

sajnos ma délelőtt Grétinek felment a láza 38,6-ra... még jó, hogy pont ott volt a védőnő, ezért nem kaptam pánikrohamot, de majd megállt a szívem, amikor még mindig ment feljebb a digitális hőmérő számlálója és 39,1-nél megállt :cry: kapott egy kúpot és le is ment neki... aztán este egy picit még meleg volt 37,5 körül, úgyhogy estére beadtam neki még egy kúpot.. remélem reggelre el is felejtjük a dolgot

jó éjszakát nektek!
Andi
 
 


köszi Ildi a telefonszámot, rájuk fogok csörögni :)
 
 


Sziasztok!

Andi: A kisbabák szoktak ilyet csinálni, még áll be a belső hömérsékletük, meg van egy olyan is,hogy 3 napos láz, amikor 3 napig igen magas láza van ,a 3. naptól pedig elkezd pöttyös lenni a gyerek, aztán el is múlik ahogy jött, csak a kiszáradásra, lázgörcsre kell figyelni, és kész.
Remélem jobban van Gréti már!
Vendég
 


Sziasztok,

Szerencsére ma már nem volt semmi izgalom :)
most mennem kell
andi
 
 


Sziasztok LÁnyok!

Elnézést, hogy megint bepofátlankodok ide.
Boldog új évet mindenkinek!!!!!!!

Reni!
Fiúk nagyon helyesek...és milyen kedvesek, hogy segítenek a konyhában :wink: micsoda pasik :D
Olyan nagyok már, csak úgy repked az idő...hihetetlen...nemrég még terhesen ültél a homokozó szélén és csináltad Levinek a formákat :lol:

Mi is terveztük a Brendonbajárást, de az egész meg fog szűnni. Most sokan átpártoltak a József Attila művelődési házba. Az sincs messze, sőt...
Van honlapjuk és ott mindenféle babaprogram van meg van torna nagyobbaknak.
Jöttem kicsi reklámot csinálni, mert ha nem lesz elég jelentkező akkor megszüntetik a progikat :(
Úgyhogy GYERTEK!!!!!!!!!!!!!!

Szép estét

Kati

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Itt is van egy nagyon jó hely: http://bbgo.hu/portal/
A MiniManó melletti épületben.
Vendég
 


Sziasztok!

Andi! Gréti remélem, már teljesen jól van!!

Kati! Szia! Hát igen :lol: De hát Orsi is mindjárt 4 éves, Dani pedig elmúlt másfél :shock:

Nálunk is zajlik az élet, skarlát, és bárányhimlő van az oviban, bárányhimlő a bölcsiben. Valamelyiket tuti elkapjuk. :? Sajna most így senkivel nem tudunk talizni, hétvégén is úgy volt, hogy jön át Levi barátja játszani, de lemondták, mert ugye a skarlát senkinek sem kell. Főleg, hogy az anyukája nem volt bárányhimlős, és félidős terhes.....

Reni
Kép
Kép
 
 


Ja, és csajok! Szégyen gyalázat, de én nem tudom, hol az Izzó lakótelep. Tudom, hol van a gyár (anyósom mindig mutatja: itt dolgoztam az Izzóban :lol: ), de nem tudom, hol van a lakótelep :oops:

Reni
Kép
Kép
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron