Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok!!

5éve lakom parkvárosban és nem igen ismerek kisgyerekes anyukákat! Van egy 4éves lányom 3éves fiam és juliusban születik
még egy kislányom. Nincs egy játszótér a közelben sehol, ezen szertnék változtattni, de ez egyedül nem fog menni!!!
Ági
Vendég
 


Szia Ági!

Gyere közénk az Érdre költöztünk topikba, a legtöbb anyuka parkvárosi!

Sok szerettel várunk!

Judit
Vendég
 


Sziasztok!

Csiri-Biri Babatorna indul októberben a Retro Sport klubban. Bővebb információ a kezdéssel kapcsolatosan a honlapunkon, vagy a sport klubban.

Az első részvétel ingyenes.

Erről lenne szó http://www.csiri-biri.hu/

http://www.retrosportclub.extra.hu/

Kedvcsinálónak: http://uk.youtube.com/watch?v=9vZr5_63pjo

Eszter

 
 

 
 

sziasztok.
Nem rég kőltősztűnk Érdre de már nagyon csalodot vagyok!!! A hogy a" névtelen" is irta nincsi játszótér nincsi semi a hova vigyem a ikrek kislányoim.Ovodába visza utasitota oket edig semi jó az új lako helyről!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Én is szeretnék ismerkedni anyukákal mert senkim nincsi.Lavy
 
 


lavy írta:sziasztok.
Nem rég kőltősztűnk Érdre de már nagyon csalodot vagyok!!! A hogy a" névtelen" is irta nincsi játszótér nincsi semi a hova vigyem a ikrek kislányoim.Ovodába visza utasitota oket edig semi jó az új lako helyről!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Én is szeretnék ismerkedni anyukákal mert senkim nincsi.Lavy


Szia!
Merre hová költöztetek itt Érden?
Csak mert azért van ám pár program.Van játszó tér,bár tény nem sok,és jó messze egymástól.Nekünk mázlink van,pont az utcánkban van a játszó tér :lol:
Ráadásul nem a főút közelében,bekerített aránylag jó helyen.
Van pl klub is,ahová el lehet menni a hidegebb napokon,van 1-2 foglalkoztató is a kicsiknek.
Jól körül kell ám nézni :wink:

 
 


Sziasztok,

ezen a fórumon új vagyok. Érd-Parkvárosba költöztünk a párommal a nyáron és 2 hete kisbabánk született, keresek olyan kismamikat, akik itt élnek és szivesen találkoznak, szerveznek közös programokat más kismamákkal, anyukákkal.
Meg lehet keresni itt a fórumon vagy akár MSN-en is.
üdv mindenkinek Smile
Judit
 


keresem Ebedli Zsuszannát akivel egy ideig szomszédok voltunk a80as években.Az akkori Engels -mai alsó utcán laktunk . Az anyukáját Arankának hivják. Kérem aki tud róla segítsen értesítsen engem vagy őt címem batkamano77@freemail.hu


Sziasztok!

Én egy családi napközit szeretnék a figyelmetekbe ajánlani Érd- Parkvárosban. Tapasztalt óvónő foglalkozik a kicsikkel mese, mondókák dalok és csupa játék. Az enyém imádja!
Részletekről szívesen írok priviben!
További jó babázást! Orsi
Vendég
 


Kedves Orsi!

Érdekelne az említett családi napközi! A fiam 20 hónapos és szeretném heti egy - két alkalommal félnapokra beadni, hogy gyerektársaságban legyen.
Köszönettel: Kati
 
 


Szia Kati!

Írtam privit remélem megkaptad! ORsi
Vendég
 


Kedves anyukák, apukák!
Ne haragudjatok, hogy ismeretlenül ide is írok, de talán érdekel valakit!
HIPP tejpépeket kínálok bolti ár alatt, mivel kisfiam már nem hajlandóak megenni. Ára megegyezés kérdése!
A tejpépek 2009. szeptember végén járnak le.

 
 


Sziasztok!

Bár nem Érden lakom, hanem Tordason, úgy gondoltam hátha jól jön az alábbi információ Nektek is.

Tordason sokan dicsérik most már a nemrég nyílt Bóbita Családi Napközit, nagyon rugalmasak, remekül főznek a gyerekekre és nagyon jó kis helyük van ott a csemetéknek.
Bár egyre többen jelentkeznek (úgy tudom már Tabajdról is idejárnak), még van egy-két hely ha gondotok lenne Tárnokon a gyermekek elhelyezésével. Ja, és amiért még szeretik a Bóbitát, az az, hogy alapítványi, így a környéken a legkedvezőbb árú családi napközi.
Honlapjuk is van: http://www.napkozi.com/

Esetleg én is tudok kérdéseitekre válaszolni, az egyik ismerősömnek odajár a kisfia.


Sziasztok!

Ha szeretnétek a gyereknek egy remek mesekönyvcsomagot nyerni, gyorsan ragadjatok billentyűzetet, és írjatok egy Mikulás-történetet - lehet megtörtént is, a családi legendáriumból, esetleg kitalált is.

További információ a Kölökneten:

http://koloknet.hu/949-mindennapi-trtneteink

A könyvcsomagban remek illusztrátorok és írók munkái találhatók meg, ráadásul még odaérhet Télapóig!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok! Él még ez a topik? Érdi kismamákkal ismerkednék, írjatok ha van kedvetek!

Tündi

Érden lakó 27 éves kismama vagyok, Karácsonyra várom Áron nevű kisfiamat. Szívesen ismerkednék érdi kismamákkal.
tundi84
Érd
 
 




Sziasztok!

30 éves anyuka vagyok, kisfiúnk most lesz 8 hónapos, és azon gondolkodunk, hogy Érdre költözünk. Seretnék segítséget kérni! Milyen az élet Érden kisgyerekkel? Sokmindent olvasni a neten...
Mi Alsó parkvárosba mennénk, már ki is néztünk egy házat a Lőcsei út környékén. Az jó környéknek számít? Várom válaszotok! Minden érdekel!

Üdv: Zsiku
 
 


Sziasztok!

4,5 éves 2010 nyárán született kislányom féltve őrzött, már kinőtt teljes ruhakollekcióját eladnám. Csak márkás, alig hordott ruhák. Most várom a kistesót, aki ha minden igaz, kisfiú lesz. :)
Akit érdekel, kérem, hogy írjon privátban, és lehet jönni válogatni :)

Vivien
 
 


Sziasztok Kedves érdi Kismamák!

Varró Anett vagyok védőnő, sportoktató, kismamtorna tréner és két gyermek édesanyja:-)

Szívesen tartanék várandós vagy és baba-mama tornát Érden. Kíváncsi lennék mennyire lenne rá igény, nemrég költöztünk ide Budafokon tartottam várandóstornát eddig de szívesen belevágnék itt is. Érdeklődjetek itt vagy e-mailben facebook oldalamosn bátran! E-mail cím: anett.inges@citromail.hu

Mindenkinek szép napot és nagyon jó babavárást/babázást kívánok!!

Varró Anett
varroanett
Érd
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: