Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!!

Voltunk ma uh-n,és végre megmutatta magát,kislány és 1800 gramm!!!

Kép


Zizike,
gratulálok a kislányhoz!!! :-))

Beus,
nagyon szép nevet választottatok! :-)

Orsi,
tudom, hogy nehéz az elválás... mivel megteheted, várjatok még egy kis időt és remélem könnyebb lesz, de ne lássa rajtad, hogy neked is milyen nehéz, először neked kell elengedned és utána neki is könnyebb lesz! Mivel látja rajtad, hogy nem vagy "rákényszerítve", hogy ott hagyd, ezért neki is nehéz és azért ragaszkodik annyira hozzád...
Ha muszáj, úgyis muszáj!
Nekünk szerencsénk volt a bölcsivel, elég könnyen ment a beszokás...Pepének nagyon jó volt és nekünk is pozitív élményeink vannak. Nagyon sokat fejlődött és nagyon jót tett neki!
Az oviban is szerencsére sokat foglalkoznak velük és én ezt novemberben, mikor Bence született, nem biztos, hogy így meg tudtam volna oldani, nem lett volna rá ennyi időm!
Szóval szerencsénk is volt, de sok múlik az óvónőn, gondozónőn az tény!

 


Zizike!
Gratula a kiscsajhoz! :)

Az én kiscsajom megfordult, és 3250 gramm. :) Holnap CTG meg doki... aki szerintem jó felkészülést kíván. :D

Kép
Kép
 
 

 
 

Beus!

Köszike.Nekem is be van fordulva,úgyhogy jöhet a felkészítés és a szülőszoba látogatás.Ja apa azt üzeni nem puskát vesz,szerinte a kézi ágyú hatásosabb lesz! :D

Kép



Köszi Anett! :)
Láttalak ma benneteket a Fő téren, csak már indultunk haza. Nem tudok már sokat sétálni, pedig olyan jól esne... Meg Marci is fáradt volt. Így jár, aki nem alszik délben, most meg már húzza a lóbőrt. Majd megint ébreszt 6-kor. :shock:

Láttam Sziszit is, nagyon főzött! :D

Meg Cinivel is találkoztunk. Emma már nagyon nagy lány és nagyon édi! :)

A doki amúgy nem mondott semmit. Hétfőn megint CTG meg bemutatás. Majd a prof eldönti mi legyen...addig marad a 20-a. :)

Kép
Kép
 
 


Kép [/img]

Én még nem is raktam fel képet a lányokról, hát íme egy! :lol:


Kép

Néha szétnézek a szekrényben is, bár még a kijövetel időnként problémás... :lol:

Kép

Na milyen sapim van?

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Azt hiszem, én nyerném a versenyt ( ha lenne ilyen),hogy kiírt ide legrégebben :oops: .

Picurka!

Nagyon szépek a lányok!

Beus!

Meg sem kérdeztem mi lesz a neve a csajszinak, de már tudom :D .
Szorítok neked nagyon. Jó volt találkozni, de alig ismertelek meg, mert olyan vékonyka lett az arcod :shock: .
Marci is nagyon nagy fiú már.

Sziszi!

Gratulálok a főző versenyhez, és a járó Martinhoz is :lol:

Felébredt Emma, úgyhogy lépek!

Majd még írok!

KépKép
Kép
 
 


Sziasztok!!

Hogy vagytok,mi újság veletek???

Picurka

Nagyon szépek és aranyosak a lányok.

Sziszi

Láttam iwiwen,hogy nyertetek,gratula nektek,nagyon ügyik vagytok!!!

Sziasztok!!!

Kép


Sziasztok!

Először is köszönjük a gratulációkat Martinhoz és a főzőversenyhez is! :lol:

Zizike!
GRATULA A KISCSAJHOZ!!!!! Van már neve a kishölgynek?
Mondtam Tominak,hogy ki a férjed és ismeri,emlékszik rá! :)
Hát igen,felköthetem a gatyót mióta Martin tud járni! :lol: És már egyre többet megy!Magától még nem tud felállni a földről,de ha nekitámaszkodik valaminek,akkor simán elindul.Már gyakoroljuk cipőben is.Abba még kicsit botladozik! :wink:

Beus!
Tegnap,mikor összefutottunk láttam Rajtad,hogy már tényleg kivagy!nem is csodálom!
Drukkolok Nektek hétfőre,nagyon!!!!! :wink:

Melissa!
Itt volt az Ági nálunk fotózni Martint.Ezek a képek a legjobbak,amiken mosolygott meg jó kedve volt.De sokszor úgy kellett kicsalni belőle egy-egy mosolyt!Tomival itt bohóckodtunk felváltva! :wink:

Cini!
De jó,hogy írtál! Hogy vagytok?
Nem láttalak Titeket szombaton a szüreti napokon.(De se Beusékat,se Anettéket se)
De kb fél éve,volt valami program a Fő téren és akkor Te jöttél oda hozzánk.Emlékszel?Én akkor alig ismertelek meg,bocsika! :oops: Pedig semmit nem változtál! :wink:

Picurka!
Nagyon arik a lányok! :lol:

Sziszkó

Kép
 


Sziasztok!!

Sziszi!

Dóri baba lakik a pocimban.Apának meg van a boldogsága,nagyon lányos és mióta tudja hogy nem csak rendben van a kicsivel minden hanem ráadásul lány is,
madarat lehetne fogatni vele.
Biztos nagyon ari Martin mikor csetlik-botlik,de nemsoká már szalad.Ilyenkor még aranyosabbak a kicsik.

Beus!

Nagyon a végén vagy,már csak pár nap.Kitartás!Drukkolunk és várjuk az üzidet.

Sziasztok!!!

Kép


Sziasztok!

Sziszi!

Gratula Neked és a csapatnak!
És Martinhoz is, hogy jár! Mostmár nem lesz megállás! :)
Köszi az infót Ágiról!

Beus!

Ha még olvasod! Akkor kitartás, szorítok! Ez már a véghajrá!

Zizi!

Neked is Dórid lesz? És Dóra, Dorottya, Teodóra, Dorina?...

Az én Dórikám meg bölcsibe jár, hétfőn kezdtük a beszoktatást. Nagyon tetszik neki, jól érzi magát, már első nap is úgy elvolt, észre se vett, rögtön indult a játékokhoz. Remélem így is marad, mert még nagyon az elején vagyunk!

Anett!

Szavaztam Bencére, most is, múlt héten is. Jó sok szavazatotok van! Hányadikok vagytok eddig? A többi babát meg se néztem, csak szavaztam 2 e-mail címmel. Biztos az elsők közt vagytok!

Cini!

Tényleg rég hallottunk Rólatok (nem mintha rólam nem..) Emma? Ovis? Halászon? Tetszik neki? És Te dolgozol, a Leoni megszűnt Egerben? Vagy most a Vilati vette át az egészet? Hogy van ez most?

Na megyek, Dóri mostanában nem alszik már 3 órát...örülök ha 2-t... :(

Puszi mindenkinek!
 


Sziasztok!

Melissa!

Mind 3 név szóba jött,de végül maradtunk egyszerűen csak a Dóra mellett.
A Te Dórid mennyi idős már?

Kép


Sziasztok!

Sziszi!
Jól láttad! De most már fél lábbal is kibírom ezt a pár napot! :) Marci már mától mamánál van, húú de nagyon hiányzik! :cry:

Melissa!
Még olvasom. :) Köszi! Kitartás a bölcsihez!

Zizike!
Megy majd az sms. :)

Na, majd kb. egy hét múlva visszatérek!

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Mi jól vagyunk. Emma ovis, már március óta (akkor miniben kezdett, most újra minis, mert év vesztes), de nagyon sokat betegeskedett és összevissza kb 1 hónapot volt a nyári szünetig.
Annyira megnagyobbodott az orrmandulája, hogy a végén már nem is kapott levegőt az orrán, és mindkét dobhártyája behúzódott.
Végül megműtötték (júniusban), azóta nem beteg (kopp-kopp).Nagyon szeret óvodába járni, sok dicséretet kapunk, hogy milyen ügyes.A csoportban 17 fiú és 5 lány van.

Most kezdett el beszélni, mert eddig "vízalatti" hallása volt.
Szóval teljesen mást hallott mint amit mondtunk neki.Ez a műtétkor derült ki, pedig voltunk már altatásos hallásvizsgálaton is,az jó lett (de ugye az csak azt mutatta, hogy az agy érzékeli a kapott hangról a jelet, azt már nem, hogy milyen minőségben.)

Ami miatt sokáig nem írtam, pont ez volt. Nagyon aggódtunk Emma miatt és mindenféle vizsgálatra elvittük. Eléggé nagy tortúra volt mindenkinek. Nem kívánom senkinek amit átéltünk, abban az időszakban.
Végül a korai fejlesztőközpontban csináltattunk egy diagnosztikai vizsgálatot, ahol azt mondták semmi baja. Minden rendben van vele, korának megfelelő, értelmes, ügyes kislány.
Akkor egy kicsit megnyugodtunk, és most már jóval nyugodtabb vagyok hogy hétről-hétre szebben beszél.

Én most már munkát keresek. Eléggé be vagyok parázva, hogy találok-e majd.

Melissa!

A Leoni bezárt. Nem tudom, hogy van-e valami helyette, de úgysem mennék oda vissza.

Sziszi!

Igen emlékszem arra amikor találkoztunk, még gondoltam is rá, hogy olyan tartózkodó voltál. Most már tudom miért :lol:
Biztos arra gondoltál: Ki ez a kis csaj aki csak úgy idepattant?

Zizike!

Üdvözöllek közöttünk, én is, és gratula Dórihoz.
Hogy vagy? Biztos nagy már a pocakod
Beus!

Kitartás!

Szép napot nektek! 8)

KépKép
Kép
 
 


Sziasztok!!!

Jó híreket hoztam!!

Beusnak megvan a baba.
Zsófi ma 12:12 - kor látta meg a napvilágot 3100grammal és 51cm-vel.Mindketten jól vannak!!!!

Sziasztok!!!

Kép


Zizike!
Köszönjük a híreket!

Beus!
Szívből gratulálok! Jó egészséget, sok tejcsit, és nyugodt éjszakákat kívánok! Majd ha lesz időd, egy kicsit bővebb beszámolót kaphatunk?

Puszi,
Á.
Vendég
 


BEUS!!!

GRATULÁLOK!
JÓ EGÉSZSÉGET ÉS SOK TEJCSIT KÍVÁNOK!

puszi
Zsu

Kép
Lilypie Kids Birthday tickers
Kép
 
 


DRÁGA ZSÓFI!
Isten hozott idekint a nagyvilágban!
BEUS,
SZÍVBŐL GRATULÁLUNK ÉS NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT, JÓ EGÉSZSÉGET KÍVÁNUNK !

 


Zsófi nagyon örülünk, hogy küztünk vagy! Puszi a mamidnak is!

majd jövök bővebben is...
 
 


Beus!
Gratulálok a kis Zsófihoz, jó egészséget és sok tejcsit kívánok!

Kép

Kép
 


BEUS!
GRATULÁLOK A KISCSAJHOZ!!!!!!

Egészséget és sok tejcsit Nektek! :lol:

Sziszkó

Kép
 


Cini, légyszi mondj erről a víz alatti hallásról vlmit, én is nagyon aggódom, h KOlos nem beszél. vagyis mond szavakat de totál máshogy mint ahogy kéne. pl. a rágó neki dágó. de van amit jól mond pl. autó. változó. a logopédus szerint még nem kell ezzel foglalkozni csak 3 éves kor után de mi van ha vlmi nagyobb probléma van és nem léptünk kellő időben.?? :roll:
 
 


Sziasztok!

Beus!

Jó egészséget, és sok-sok boldogságot kívánok nektek!

Snooopy!


Írj egy kicsit többet, hogy milyen szavakat, hogy mond Kolos.

A rágó-dágó az pont nem jó példa, mivel az r betűt még nem tudják kimondani.

Mondok én példát Emma olyan szavaiból amit nem helyesen mond.

tsusi=kutyus

tosi= kocsi

mijú=cica

ató=ajtó

sza=szia

Szóval ilyesmik. Szerintem nektek nem kell még aggódni, egyébként sem tudnál mihez kezdeni, mert 3 éves kor alatt még magánúton sem fogad a logopédus.
De vannak beszédfejlesztő feladatok amit csinálhattok otthon, ha gondolod tudok küldeni egy párat.

KépKép
Kép
 
 


Cini,
van logopédus ismerősünk akivel telefonon konzultáltam meg mondtam neki Kolos mit hogy mond. szerinte nincs gond. de ugye személyesen nem találkoztunk.

pár szó:

cica-tita
Kriszti-tiszti
Tomi-bomi
kapu-papu
tea-pia (:D)
vau-ez a kutya
igen-da
maci-bumbum
Szabi-habi


mondjuk mond szépen is szavakat:
anya, apa, baba, mama, papa, fa, szia, pápá, nem, híd, tető, Ildi, Imi papa

és akkor nálatok ez hogyna is derült ki?

megköszönném ha küldenél pár feladatot.
 
 


Sziasztok!

Snoopy!

Ha megadod az e-mail címed elküldöm neked az Anya taníts engem c. könyvet. Nagyon jó beszéd fejlesztő játékok vannak benne, és másmilyenek is. (mozgás fejlesztés, finom motorika stb.)

Értem az aggodalmad, és jogos, hogy ha baj van minél előbb szeretnéd tudni.

Elmehettek a fővárosi beszédjavítóba is, egy vizsgálatra, ez ingyenes, csak időpontot kell kérni.
Ott van logopédus, gyógypedagógus és neurológus is.
Mi nem voltunk ott, mert most tudtam meg, hogy van egy ilyen lehetőség is, így mi mindenhol külön voltunk és fizettünk érte.
[/url]http://www.beszedjavito.hu/[url]

De megnyugtatásod érdekében mondom, hogy barátnőmék kislányai ennyi idősen ugyan így mondták a szavakat, ma meg már szépen beszélnek. (Igaz Ők mondatokban beszéltek már hamarabb is.)

Nagyon sok olyat hallok, hogy az orrmandula megnagyobbodás miatt nem beszélnek a gyerekek, mivel nem hallják a saját hangjukat sem tisztán.
Emmának orrmandulaműtétje volt Bp.-en, ott derült ki.[/url]

KépKép
Kép
 
 


Sziasztok!

Hazaértünk! :)
Köszönöm mindenkinek a jókívánáságokat! Tejcsi van bőven és szopizás is. Egyenlőre Zsófi irányít. :)
Majd jövök bővebben is, de most még semmi nincs a helyén.

Kép
Kép
 
 


Beus, megnéztem iwiw-en a képket, nagyon szép Zsófi, annyira cuki. :D
 
 



Sziasztok!!!

Mi újság veletek?Remélem mindenki jól van.

Velünk minden rendben,már a körülményekhez képest.De úgy néz ki el vagyunk számolva egy hónappal,és azt mondták november 13 helyett valószínű már október közepén meglesz a kisasszony.Nem is bánnám őszintén mert már elég nehezen bírom,a pocimtól nem férek,jelentkeztek a jósló fájások,vizesedek...stb.Na meg hát már a kis albérlőm elég szép méretekkel rendelkezik,a héten 2650grammra becsülték,és 47cm-re.

Na eleget dumáltam,lyukat írok a hasatokba.
Írjatok kivel mi van!!

Puszi nektek!
Sziasztok!!

Kép


Sziasztok!

Itt vagyunk,élünk! Beteg voltam én is és Tomi is.Én még mindíg köhögök,az nem akar elmúlni.Csodálkozom,hogy Martin nem kapta el tőlünk! :roll:

Meg járunk heti kétszer abba a babaklubba,amiről írtam Nektek.Nincs senkinek kedve jönni?????

Zizike!
AZért az nem semmi,ha 1 egész hónappal elszámolták a terhességedet! Márcsak a kötelező vizsgálatok miatt is.Mert ugye van amit pontosan kell csinálni.(egy-két vérvétel meg a terheléses cukorvizsgálat)
De akkor viszont már nem sok van hátra!1-2 hét!!!! :lol:
Még NST-rre nem jársz,ugye?Asszem azt a 35.-ik héttől csinálnak.Viszont meg ha azt számoljuk,hogy pár napod van szülésig,akkor már kellett volna,hogy küldjenek NST-re. Biztos írtad már,de elfelejtettem,ki a nőgyógyászod?

Csajok,Martin mindjárt 1 éves lesz! :shock: Úgy elszaladt ez az egy év,hogy csak pislogok! :shock:
Régebben már beszéltétek,hol lehet fincsi tortát csináltatni?
Szerintem idén még nem csináltatunk figurás tortát,mert írtó drága,érdeklődtem és 10 ezer körül vannak.Most még azért nem értékeli úgy.Majd jövőre olyan lesz.

Cini!
Örülök,hogy Emma már túl van mindenen és,hogy már szépen beszél! :lol:
Akkor most munkanélkülin vagy? És milyen melót keresel?Mindegy,csak legyen valami?Neked mi is a szakmád?

Sziszkó

Kép
 


Sziszi!

A nyolcvanasban a cukrászüzemben kb. 3000 Ft a figurás torta. Mindig ott csináltatjuk Marcinak.
És nagyon finom is! :)

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!!!

Sziszkó!!

Már a héten voltunk nst-n,elküldtek,ott minden jó volt.UH-n derült ki,hogy méretek,súly és fejlettség alapján a 36.-37.hétnél járhatunk,mert már teljesen fejlett.A doki is és a védőnő is olyan 2 hetet jósolt,max 3at.Az már nem sok,kicsit már kezdek félni is.

Kép


Sziasztok!

Snooopy!

Megkaptad a könyvet? Már jó régen elküldtem.

Sziszi!

Nem vagyok munkanélkülin már (lejárt).
Hát igazából valami adminisztratív, vagy asszisztensi munkát keresek, egy műszakosat.
Pénzügy-számviteli ügyintéző bizonyítványom van.

Zizike!

Ne félj! Gondolj arra, hogy nem sokára magadhoz ölelheted a kislányod. Szép szülést kívánok neked.

Beus!

Zsófi ♥ ♥ ♥,gyönyörű! Van tejcsi?

KépKép
Kép
 
 


Cini, igen köszi szépen. nem írtam vissza? akkor bocsánat.
köszben beszéltem egy logopédus ismerőssel és szerinte nincs gond, és azt vesszük észre, hogy fejlődik, próbálja utánozni amit mi mondunk. még figyelgetem...

Sziszi, hú két hét itt va Martin szülinapja. mit kap?? :D

Beus, hogy vagytok?
 
 


Sziasztok!

Jól vagyunk! Van tejcsi is, de a vacsihoz pótlást kell adni, mert nem elég. Érdekes, mert a többi evéshez elég, sőt még éjjel is.
Kipróbáltam a Mecsek teát, hát nem sok hatása volt. Most a Laktoherb bejött, Marcival meg az nem. Meg szedem a Urticat is. Van még valami ötletetek?

Volt valamelyikőtöknek pihenőszéke? Gondolkoztunk Lacival, hogy venni kellene egyet. Tényleg lehet újszülött kortól használni?

Zizike! Mi újság? Hol is tartotok akkor most? :)

Kép
Kép
 
 


Beus!

Nekünk van pihenőszékünk.Tényleg jó.Már nem használjuk, csak kerülgetjük, meg pakolunk rá :lol: .
De ajánlom, hogy inkább szoptass fekve az kényelmesebb.
A sebed hogy van?

KépKép
Kép
 
 


Cini, szerintem Beus arra a pihenőszékre gondolt amibe a baba ül. :) és játékok ógnak le róla, h szórakoztassák. vagy te mire értetted, h szoptass fekve?? :roll:

Beus, nekünk volr fisher price bölcsőhintánk és első perctől fogva, vagyis nem, hülyeséget mondok 20napos korától használtuk, mert akkor költöztünk le és a pesti lakásba nem fért el. szerintem szuper. Noel nagyon sokéig élvezte, amikor már nem csak aludt-szopizott nézte a forgót. Kolossal még egy mezei chicco székünk volt de ő azt nem szerette.
 
 


Cini!
Te a szopisfotelre gondolsz, nem? Mert azt láttam nálatok. :) Én a babának gondoltam a pihiszékre, ahogy Orsi írta. Meg is rendeltünk egyet a Delfinben. 18 kg-ig jó, ha Zsófinak nem jönne be, jó lesz Marcinak.
De azért reménykedek, hogy elrázogatja majd a fenekét. :D

Napközben egyszerűbb ülve szoptatni, éjjel meg fekve. :) Olyankor Zsófi elalszik mellettem és csak 4 óránként ébred. Azt vettem észre, hogy néha napközben nem is éhes már, csak fáj a pocija és ezért akar cicin lenni. Aztán ha elmúlt, el is alszik. Ilyen lehet szerintetek? :shock:

A sebem szépen gyógyul, lassan már zuhanyozhatok rendesen... nagyon várom!

Kép
Kép
 
 


Ja igen, összekevertem :wink: .

Eléggé szétszórt vagyok mostanában.

KépKép
Kép
 
 


Sziasztok!

Hogy vagytok?Mi újság veletek?

Beus!

Mi kaptunk a szomszédéktól pihi széket,ő nagyon szerette,azt mondta mind két gyereknek volt,szerettek benne lenni,a lánya pedig abban aludta napközben a legnagyobbakat.

Sziasztok!

Kép


Sziasztok!

Beus!
Nagyon kis ügyes Zsófi, hogy éjjel is hagy aludni.
A pihenőszék Dórinak is nagyon bejött, napközben sokat aludt benne, ha pedig ébren volt, akkor oda raktam ahol éppen voltam, elnézegette a játékokat rajta.
És Marcinak hogy tetszik a kishuga?
Szobatisztasággal hogy álltok?

Nekünk Dóri nem hajlandó. A bölcsiben is csak ráül a wc-re, s ennyi.

Dórimnak nagyon tetszik a bölcsi, jól érzi magát, eljátszik. A beszédben rohamosan fejlődik. Nyáron aggódtam, hogy még csak 10-15szót mond, hát mostmár kétszavas mondatokat mond. És utánunk mond sokmindent. Persze nem mindent tud kimondani, például a röfi-t, veki-nek mondja.
De az elmúlt 1 hónap alatt rengeteget fejlődött.

Cini!

Hogy állsz munkakereséssel? Hol szoktál nézelődni?
Én is ezerrel keresgélek.
Átmenetileg a bátyám alkalmaz, s besegítek neki, s így a bölcsi elején ez most tökéletes nekem, mert jut időm mindenre, s Dóriért is tudok menni időben. Ezt kérték is a gondozónők is, hogy eleinte 15:30körül menjünk érte.

Amúgy a jobinfo-n meg a közigálláson szoktam nézelődni.

Zizike?
Hol tartotok?Van valami fejlemény?
 


Sziasztok!!!

Melissa!

Tegnap este eléggé megkínoztak a jósló fájások,már majdnem elindultam,de mégsem kellett.Pedig már nem bántam volna ha osztódom,a kis csaj is egyre jobban vágyik kifelé,egyre többet jönnek ilyen-olyan kis fájdalmak.Anyukám és a párom szerint a közelgő front is közrejátszik,és szerintük lehet,hogy hétvégén szülés lesz,pont a front miatt.


Én nem igazán tudok a frontos dologra mit mondani,szerintetek lehet hatással a szülésre?


Sziasztok

Kép


Hetti!
Artinak boldog szülinapot kívánunk! :)
Kép

Zizike!
Nekem semmilyen front nem hozott változást. Sem Marcinál sem most. :)
Amúgy hogy vagytok?

Melissa!
Tényleg jó ez a pihenőszék. :)
Marci nem annyira féltékeny, mint gondoltam, hogy lesz. Szobatisztasággal még mindig a nullán állunk. A védődő azt mondta, hogy most hagyjam is, mert Zsófi miatt úgysem fog az lenni. Hát majd egyszer...

Orsi!
Jártok már oviba?

Kép
Kép
 
 


Beus

Köszi Arti nevében is aranyos vagy! :)

Én is eltűntem dolgozok, vagyis ha lennének de nem igen jön senki körmöt csináltatni. Minden meg van halva sajnos. Minden nap rohanással telik, sok mindent csinálnom kell mert sajnos még augusztusban kiderült hogy apukámnak daganatja van. Pedig a kórházba azért ment be mert sok a sava. Aztán azt mondták hogy hasnyálmirigy gyulladás, végül a ct mutatta ki, hogy a hasnyálmirigyen van és onnan áttét van a májba is. Nem számítottunk erre, főleg hogy soha semmi baja nem volt. Nagyon nehéz ez így, már nem él senki csak apukám, na meg persze van egy öcsém is szerencsére.

Arti sokat nőtt, most vettünk neki nadrágot és a 6 évesre való a jó neki :) Szülinapra ruhákat, pénzt, meg tőlünk egy nagy autópályát kapott, van benne híd, táblák, minden. Másnap reggel nem is akart menni oviba, azt mondta ő marad játszani itthon. :)

Tegnap voltunk szülinapot ünnepelni egyik barátnál, sok volt az egy éves körüli baba, mind lány. Laci meg már ivott kicsit, erre azt mondja hogy még egy gyerek? :) :roll: mondtam neki majd később. :)

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
 
 


Hettie, így utólag nagon boldog szülinapot Artinak!!
nehéz lehet nektek, sok erőt kívánok, remélem apukád meggyógyul.
(anyukám májusban kapott új vesét a nagyimtól, szerencsére mindketten jól vannak)

Mi jól. Noel nem alszik vlmi sokat éjjel, nappal sem viszi túlzásba, de még 2x alszik. ami elég jó. mindjárt 1 éves, hihetetlen még csak mlst született.

Picurka, Ti hogy vagytok?? jár már Nóri? Noel még nem, pedig Kolos 10hósna már szaladgált.
össze kéne jönni egyszer, biztos jól eljátszanának a gyerekek.
hogy alakul a napirendeteK? átjössz vlmikor?
Noel reggel 8-11 között alszik (ált. 8-10ig). aztán ettől függően mikor sikerül letennem délelőtt, kb 13-15között alszik mégegyet.
 
 


Sziasztok,

pár sort magunkról...
Mi megvagyunk, nem unatkozunk, mindig van valami program, elintéznivaló, az oviban, a családnak.
Így azért, hogy itt vagyunk, mi is sokat segítünk anyáéknak, anyóséknak. Meg hát fordítva is.
Bence mindjárt 1 éves, 8 foga van, kb. 10 kg, már megy, sokat beszél kacag, kis mosolygós, szeret táncolni, tapsolni. :-)
Eszik rendesen, szopizik is még. Elég rossz alvó. Éjszaka is 1-2-szer felébred és ilyenkor általában cicin alszik vissza, nappal sem tud olyan sokat aludni, mint Pepe. Ő szerencsére nagyon jól alszik.
Szereti az ovit, középsős, jár focira, angolra. Lekopogom a tavalyi évhez képest, idén csak két napot hiányzott egy megfázás miatt.
Remélem továbbra is így lesz! Tavaly nagyon durva volt a sok betegség

Hettie,
nagyon sajnálom apukádat, utálom ezt a rohadt alattomos rákot, nekünk is nagyon sok családtag ebben halt meg.
Artinak pedig boldog szülinapot így utólag is!

 


Sziasztok Lányok!

Bocsi, hogy így hirtelen előtűnve nem a témával kapcsolatosan írok, de a segítségeteket szeretném kérni.
Tudnátok tippet adni, hogy osztálytalálkozóra férfi osztályfőnöknek mit ajándékozhatnánk?
Sajnos már kifogytam az ötletekből.
Előre is köszönöm!
Üdv.,
Á.
Vendég
 


Sziasztok!

Hetti! Sajnálom apukádat! De ne is mondd... Anyu tavasszal vette észre, azóta már túl van a műtéten és a sugárkezelésen is. Most lábadozik. Szerencsére "ennyivel" megúszta.

Ágota! Könyvutalvány? Vagy ha még tanít, akkor vmi tanári naptár személyre szólósítva. :)

Ma voltunk tanácsadáson. Zsófi 3930 g és 52 cm. És nagyon ügyi volt! :) Minden okés vele, csak kicsit többet kell hason fektetni.
Tegnap hármasban voltunk itthon, imádtam, hogy egyszerre aludt a két gyerek! :D

Kép
Kép
 
 


Beus,
használd ki, amíg egyszerre alszanak.... :-)))

Ágota,
valami különleges bor, ital ilyesmi is lehetne.

Remélem mindenki jól van és nem betegeskedtek!
Kellemes hétvégét!
Szép időt mond, irány a természet!

 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: