Új privát üzeneted érkezett!


Sziasztok!
Dehogy haragszom.Ilyenkor jövök rá,hogy nem mai csirke vagyok :-),mert sokmindenre nem emlékszem belöle csak ha bele olvasok.

Kép
 


 
 

manocskak:Hát igen.Nekem a nagyobbik lányom idén lesz 17 éves a középsö meg 13 lesz.Gyorsan szalad az idő.

Kép
 



Sziasztok!Jo sok ideje nem voltam mar bent,jol vagytok?A babak?

Tetyk& a fiúk
 
 


Sziasztok!
manocskak:szerencsére nagyon örültek neki.És nálatok,hogy fogadták a babát?
tetyk:köszönyük mi jól vagyunk.És ti?

Kép
 


andi
Nagyon sokat segítenek nekem, sőt még rájuk is merem bízni, mert szeretnek vele foglalkozni, most, hogy megint babás vagyok a Dávid fiam ő 14 éves lesz jövőhónapban, azt mondta, hogy reméli most már kislány lesz. :D :D

tetyk
Köszi jól vagyunk, bár elég nyűgős a Joel most az utóbbi napokban, éjjel is most már csak 2 óránként kel föl eddig óránként ébredt.

 


Sziasztok!Koszonjuk jol vagyunk,nagytakaritast terveztem mara mert nagy a por a hazban a tegnap volt egy kicsi eso es gondoltam hatha hatasosabb lesz a munkam igy :wink: bar lehet csak alltatom magam...Minden esetre a kics mast tervezet mert nem igazan hagy dolgozni,itt az olombe es nezi, hogy egy kezzel itt pottyogok :) kesobb meg jovok!Sziasztok!

Tetyk& a fiúk
 
 



Igen eljohet az ido arra is ,bar a nagyobbik fiamat nem igazan erdekli a szamitogep ,annak ellener,hogy valoszinuleg ert hozza valamenyire mert hallotuk,hogy vendeg gyerekeknek akik gep ele ulnek azoknak magyaraza mi, hogy mukodik :) .Na de a kicsi alszik vegre es en is mukodhetnek ha volna kedvem :oops: de nincs.Mivel foglalkoztok a mai nap?Mit foztok?kesobb jovok,sziasztok.

Tetyk& a fiúk
 
 


tetyk
Én szívem szerint egész nap aludnék, tiszta hulla fáradt vagyok a Joel 1/2 11-től (éjjel) óránként kelt föl. :oops:
Ma voltunk a doktor néninél és kapott tápszert, hogy estére tudjak neki pótlást adni mivel szerinte is kevés neki már estére a tejem és azért kel föl olyan sokszor.

 


Vegul is ossze szedtem magam es elvegeztem a dolgaimat.Sajnalak Moni hogy ejjel nem alszotok de hatha a tapszertol aludni fog.Hala Istenek Bencenek nagyon nyugis termeszete van 2 honapos koratol atalusza az ejjeleket tobbe kevesbe.Ellentetbe a batyaval aki meg mindig kepes ehy ejjel 2-3 alkalommal is felebredni,szoritok nektek,mert most foleg nagyon kell neked a pihenes.sziasztok!

Tetyk& a fiúk
 
 


Sziasztok!Ma senki sem tette tiszteletet itt.Moni,hogy aludtatok az ejjel?Andi hol vagy,hogy vagytok?sziasztok

Tetyk& a fiúk
 
 


tetyk
Hát még nem igazán jók az éjszakáink.
Egyik nap megcsináltam neki a tápszert annyit amennyit a doboz ír, hogy kell neki csinálnom, kipróbáltam nála azt, hogy estére csak a tápszert kapta? neki az adagja 160ml ebből maradt kb 50ml.
De éjjel továbbra is fölébred, lehet, hogy át kell állnia a szervezetének a tápszerre?
Tegnap este csináltam már azt is, hogy előbb megszoptattam és utána adtam neki a tápszert, szerinted így adjam neki vagy csak a tápszert éjszakára?
Vettem neki Hipp gyerekteát amibe az édeskömény, ánizs és a többi ilyen gyógynövény benne van ez ízlik neki.
Ezt csak két etetés között szoktam adni neki.
Meg szerintem most az a baja, hogy megint lassan 1 hete nem kakilt.
Lehet délután adok neki megint egy glicerines kúpot.

 


Szia Moni!Lehet,hogy at kell allnia a szervezetenek,sok minden lehet,de hadjad alakitsa o a ritmusat hiaba gondolgozol es kiserletezzel csak ossze zavarod annak idejen a nagyobbikkal vegig jatszotam ugyan ezt es pontosan 1 eves es 6 honapos volt mikora ataludta az ejszakat es ez az ido alatt olyan is volt hogy 17 alkalommal ebresztet fel egy ejjel ,nem mindegyik gyerek egyforma,az is lehet keves az alvas igenye vagy szeret szopozni,vagy azt hiszi nem tud maskep vissza aludni csak szopival ki tudja...Minden esetre amikor o alszik te is probalj meg aludni.Amasik ne fogad meg sem az en sem a mas tanacsat mert te tudod az anyukaja hogy mi a jo a gyerekednek.Ami kakit illeti Bence is csak 3-5 naponta kakil es azt tartjak hogy anyatejes babanal meg 10 nap sem problema, mondjuk ezt azert nem szeretnem ki probalni.Kulomben amikor ugy lattom en is megingerlem kuppal,s bevallik :lol: Kellemes hetveget megyek is mert keszulunk lakodalomba legyetek jok es fel a fejjel mindig azzal vigasztalom magam hogy mire 18 evesek lesznek akkor lesz csak igazan amiert fajon a fejunk... :roll:

Tetyk& a fiúk
 
 


tetyk
Végre van kaki és nem kellett adnom neki a kúpot. :D :D
Tudod az a helyzet, hogy napközben meg nem mindig tudok aludni.
Éjjel meg elég éberen alszom pláne azóta amióta az a dolog történt vele, ha már csak azt hallom, hogy véletlenül oda koppintja a fejét az ágya végébe, már ugrom is ki az ágyból, hogy megnézzem nincs-e valami baj.

 


Sziasztok!
tetyk:remélem jól kimulatátok magatokat.A finomabbnál finomabb ételröl már ne is beszéljünk. :-)

manocskak:mostanában a kislány is alig akar enni.A 180 ml-böl van,hogy a 80-at is meghagya,pedig elötte mindet megette.Azt mongyák,hogy a meleg miatt nem esznek meg mindent.

Azért nem jöttem a hétvégén,mert az udvaron a feljáronál rakjuk le a pázsit követ,és estére mindig eléggé kifáradtam.

Kép
 



sziasztok!Andi;tenyleg kimulatuk magunkat hajnali 5 orakor jottunk haza,azota is probalom a kieset ejszakat potolni de gondolom juniusig meglesz mert akkor ismet megyunk lakodalomba.Az evessel kapcsolatba en nem tudom a kicsi mennyit ehet meg mindig 3 oranket sot van olyan is,hogy 2 orankent eszik.Kerdes;hogy mozognak a gyerekeitek mar ugy ertem atfordulnak hasrol hatra v. forditva,mert Bence egyaltalan nem csinal semmit ahogy leteszem neki az megfelel.Ma kapja a 4 honapos szurijat szoritsatok, hogy nehogy belazasodjon.Legyetek jok.

Tetyk& a fiúk
 
 


Sziasztok!
manocskak:örülök,hogy kitudtad pihenni magad.A kisasszony este 8-kor eszik és utána csak hajnal 4-kor eszik.

tetyk:szoritok,hogy ne lázasodjon be.Szerencsére mi megusztuk az összes oltásnál a lázt,meg a sirást.Andi már megfordul és pörög már össze vissza,sehol nem lehet ott hagyni egyedül.

Kép
 


Andi.
Hát igen ez most jól esik, hogy végre kipihenem magam, mert már eléggé ingerlékeny kezdtem lenni az miatt, hogy nem tudok éjjel rendesen kipihenni magam. Ma voltam vérvételen is és 3.-án megyek uh-ra, remélem megtudja mondani majd a doki, hogy mi lesz. :D :D

 


manocskak:elhiszem,hogy ingerlékeny lehetsz,biztos sokkal nehezebb lehet igy ,mint az elözö terheséged.És mit szeretnétek?

Kép
 



Sziasztok!Megusztuk a tegnapot talan egy kicsit nyugos volt de csak annyi.Kozben magyarazatot kaptamarra is hogy mert nem mozog mert a dokineni szerint olyan mint egy ,,kottozot sonka'' pontosan 8 kg ugy hogy nem csodalkozok mar en sem .Moni orvendek hogy tudtok aludni. Most lassan elvalasztod?Vagy mit javasolnak az orvosok?Andi teged irigyelek hogy mar olyan jol mozog a kicsi.Majd meg jovok keszulunk a Punkosdre .

Tetyk& a fiúk
 
 


Sziasztok!
tetyk:örülök,hogy nem lázasotatok be.Az biztos,hogy olyan mint egy sajtkukac.Ha eszik akkor is a keze,lába folyamatosan jár. :-)Alváshoz is ha lerakjuk,akkor is addig ficánkol még a fejrésznél nem lesz a lába.
manocskak:nálunk meg a párom lányával együtt 4 lány van.Én is elfogadnák egy fiút,de szülni már nem akarok,mert nem vagyok mai csirke.

Kép
 


tetyk
Egyenlőre amíg tudom szoptatom őt, de éppen ma voltunk oltáson és azt mondta a dokinéni, hogy most már napközben is adjak neki 100-100 ml tápszert az esti 160 ml mellé.

Andi.
Indiszkrét kérdésem lenne, ha nem sértelek meg. Hány éves vagy? Írd meg privibe, ha ide nem akarod. :wink:

 


Sziasztok!

manocska:idén leszek 34 :-)

Kép
 



Sziasztok!Micsoda veletlen en oktoberbe leszek 32 :wink: Csak nekem kicsik a gyerekeim ,keson ero tipus vagyok :oops: Mindenki jol van?Mit csinaltok a hetvegen?Van egy problemam ti mar tul vagytok ezen adjatok tanacsot mit tegyek.Nem tudom a nagyobbik fiambol mi valtota ki a kicsi szuletese-e,vagy a dackorszaka nem akar itthon ulni velunk mar egy hete,hogy a nagyszuloktol nem tudjuk haza hozni,probaltuk szepen, csabitotuk bolondsagokkal,szigorral de semmi volt nalatok ilyen vagy hasonlo?Mit tettetk?Mit tanacsoltok?Elore is koszi bar milyen otlet jol jon!Sziasztok!

Tetyk& a fiúk
 
 


tetyk
Köszi jól vagyok, csak a térdem néha-néha kellemetlenkedik, de már nem fáj annyira mint csütörtökön, hogy nem tudtam ráállni rendesen.
Még nem tudom mit csinálunk hétvégén, majd szép apránként kiderül. :D :D :D
Elég érdekes dolog amit leírtál, hogy mi a problémád a Balázzsal.
Azelőtt is csinált már ilyet amikor nem volt a tesó?
Nem lehet, hogy esetleg a nagyiék többet engednek meg neki mint ti otthon?
Bocsi, hogy ilyet kérdezek, de szerintem valami ilyesmi lehet a háttérben.
Nekem a nagyobbik fiam amikor kisebb volt ( :oops: :D :D :D ) és valami rosszat csinált én mondtam neki, hogy nem fogom megvenni amit szeretne, persze a mama (anyukám) mindjárt rávágta, hogy nem baj majd ő megveszi neki.
Ezek után a fiam, én valamit nem vettem meg neki amit ő szeretett volna, akkor "fejemhez vágta", hogy nem baj, majd a mama megveszi neki.
Volt is ebből elég szép vitám anyukámmal, mondanom sem kell.
Hogy őszinte legyek én erre tudok gondolni, hogy ott több minden megvan neki engedve, mint esetleg otthon. Próbáljatok a nagyszülőkkel beszélni erről, én ezt tanácsolom.

 


Sziasztok!Koszi hogy valaszoltal Moni es tobb mint bizonyos,hogy igazad van , a tegnap volt pont egy vitam a fiammal es rogton ravagta ,,akkor nem is maradok itthon megyek nagymamahoz.Valoszinu,hogy anyosomek nem fegyelmezik annyit es neki igy idealis nincs vita csak amit o akar.Mert fajt a terded?Az UH utan szeretnem ha megirnad mi volt ,drukolok egy kislanyert.Andi hol vagy mit csinalsz?A hercegnod? :D Ugy latszik csak mi harman tartjuk ezt a topikot es szeretnem ha folytatnank . :wink: Legyetek nagyon jok!Sziasztok!

Tetyk& a fiúk
 
 


Sziasztok!
Jelen csak disznóvágás volt, és elégé elfáradtam.
tetyk:szerintem igaza van manocskaknak.
Felétek milyen idő van,itt egész hétvégén eset az eső és be kellett gyujtani,mert nagyon hideg van?!
manocskak:mit csináltál a térdedel,hogy fáj?

Kép
 


Sziasztok.

A térdem már hetek óta olyan érzésem van mintha kiakadna, mert egy bizonyos mozdulatnál akkorát roppan a térdem, hogy még szabad füllel is lehet hallani.
Voltam a háziorvosnál, hogy hátha elküld az ortopédiára, e szerinte nem kell mennem.
Van egy kis folyadék a térdemnél, most kenegetnem kell Fastum géllel, fásliznom és borogatnom.
Már annyiban jobb, hogy rá tudok állni, de azért még egy kicsit érzem, hogy fáj.
Remélem elég gyorsan helyre jön.

 


Sziasztok!Bocsi,hogy nem jelentkeztem de elkezdodot a vizsga idoszakom es tanulnom kellett es persze vizsgazni a tegnap de tulvagyok rajta marmint az elson mert szombaton ismet megyek.Az ido ennel rosszabb mar nem is lehetne vasarnap reggelre a Hargitan havazot es nalunk is olyan hideg van ,hogy mar mindjart egy hete,hogy tuzelunk kulomben folyamatosan esik.Ne mondjam,hogy a kicsit az ido befolyasolja azt hiszem mert ejjel kepes ketszer is felkelni es persze enni :oops: maskep nem tudom vissza altatni .Moni ha viz van a terdednel nem kellene leszivatni? Vagy most az allapotodra valo tekintettel nem teszik?Nem utodted meg veletlenul valamikor?A testveremnek gyult mindig a terdehez a viz de annyira hogy olykor duplajara is megdagat.Andi a disznovagas jo dolog :lol:

Tetyk& a fiúk
 
 



Szervusztok lanyok,hol vagytok,csak nincs valami baj?Irjatok.

Tetyk& a fiúk
 
 



Moni gratulalok :D na hat... De mert volt ugy hogy le fujva?Vagy szabad kivancsiskodni :wink: ?

Tetyk& a fiúk
 
 


Mert előtte való nap a fia miatt összevesztünk.
És én úgy voltam akkor vele, ha nem változtat akkor én nem megyek hozzá.
Ő az nap elment este itthonról, de reggel 6-kor haza jött kialudta magát és megbeszéltünk mindent, így lett megtartva az esküvő.

 


Sziasztok!
Nagynehezen megérkeztem.Hétvégén a pici lány belázasodot ugy mentünk az ügyeletre szombat este.Hétfö reggelig folyamatosan lázas volt.Megvizsgálták és azt monták,hogy a foga miatt van.Ma meg elment a középsö lányom három napra kirándulni és az miatt rohangáltunk tegnap,hogy meglegyen minden.
manocskak:utolag is nagyon sok boldogságot kívánok.Örülök,hogy a végén minden rendezödött.

Kép
 



Kedves anyukák, apukák!
Ne haragudjatok, hogy ismeretlenül ide is írok, de talán érdekel valakit!
HIPP tejpépeket kínálok bolti ár alatt, mivel kisfiam már nem hajlandóak megenni. Ára megegyezés kérdése!
A tejpépek 2009. szeptember végén járnak le.

 
 



Sziasztok!

Ha szeretnétek a gyereknek egy remek mesekönyvcsomagot nyerni, gyorsan ragadjatok billentyűzetet, és írjatok egy Mikulás-történetet - lehet megtörtént is, a családi legendáriumból, esetleg kitalált is.

További információ a Kölökneten:

http://koloknet.hu/949-mindennapi-trtneteink

A könyvcsomagban remek illusztrátorok és írók munkái találhatók meg, ráadásul még odaérhet Télapóig!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: