Új privát üzeneted érkezett!

Na, megpróbálkozom én is a vonalzóval....
Kép
 
 


szia vitamin tetik vagyok pontosan januar hanyadikan szuletet a babad?az enyem januar 19 ha van kedved ismerkedhetunk szia
 
 


Sziasztok január 30án született a kislányom. Kép
 

 
 


Sziasztok!
Január 7-én született a harmadik kislányom kistarcsán.

Kép
 



sziasztok
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tetyk 2009.04.19 08:59-kor.
 
 


sziasztok! en is problobalkoztam a vonalzoval de butasagot csinaltam :( :( meg tanulnom kell
 
 



Kép
Sorrend: jobbról Dávid fiam(14 éves), Gergő fiam(11 éves), Illés (13 éves ő a párom fia, de nálunk van, Én (... éves), Joel (3hónapos) és Anita(14 éves) a párom lánya ő a párom ex feleségénél van.
 


Sziasztok!

manocskak:nagyon szép a családod!

Kép
 


andi
Köszönöm szépen.
Sok pasi van körülöttem, :D
 


Az biztos,hogy nagyon jó dolgod van. :lol:

Kép
 



koszi hogy segitesz!megprobalom
 
 


na szoval ismet nem sikerult de a nap folyaman probalkozom!
manocskak;irigylesre melto csaladod van!
 
 


amit kerdezni szeretnek az a kovetkezo bence nem akar szekletelni,habar mar van egy fiam ilyet meg nem tapasztaltam a kuppon kivul tudtok valami jobbat?
 
 


ismet a vonalzot probalom es ismet nem sikerult!be masoltam az alairashoz a kodot es amikor elkuldtem a kod volt latthato es nem a vonalzo :oops:
 
 


manocskak:köszönöm szépen.

Kép
 


sziasztok mit csinalnak a babaitok?
 
 




szia manocskak!igen kerlek segitsel,gratulalhatok az uj babahoz?

Tetyk& a fiúk
 
 


mikorra varod a babat?en is azt hitem ezelott egy hettel , hogy babat varok de amikor eldontotem hogy johet akkor kiderult hogy megse na en ezen buktam ki hogy teged ismeteljelek
 
 


Kedves Mindenki!

A Babanet szerkesztősége továbbra is várja a Te Történeted rovatba a Ti történeteiteket is!

Ha érdekes - szép, hosszú, nehéz, tanulságos, mulatságos - volt a szülésed, vagy ha küzdelmes volt a gyerkőc megfoganása, esetleg csak akkor indult be az élet igazán, miután megszületett, ne habozzatok! Várjuk 1-2 oldalas írásaitokat a csínytevő gyermekekről, a szülői lét szépségeiről és nehézségeiről, gondolataitokat az anyaság-apaság témájáról - anyák és APÁK tollából.

Persze, nemcsak a vidám, könnyed történeteknek van helye a rovatban, hanem a veszteségeknek, könnyeknek is - az ilyen történetek segíthetnek a sorstársaknak is.

Leveleiteket a következő címre küldjétek: szerkeszto@babanet.hu

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


sziasztok!mostansag senki nem latogat ide?remelem jol vagytok,sziasztok

Tetyk& a fiúk
 
 



szia moni!elkuldtem amit kertel remelem megkaptad mi jol vagyunk a kicsinek folyik az orra holnap visszem orvoshoz.voltal orvosnal?
 
 



szia!akkor ujra kuldom a dolgokat.Ket fiam van, egy 4 eves Balazs es Bence majus 19 en lesz 4 honapos januar19 en szuletett.Sziasztok!
 
 


tetyk
Nem jutottam el a végén a dokihoz, mert elég korán végeztünk és ő hozzá csak délután lehetett volna mennem, de addog meg nem akartam a városban csavarogni, így beszéltem vele telefonon és a szerdában maradtunk, hogy akkor hívom őt és akkor el tudok hozzá menni majd.
A próba üzeneteden kívül még nem kaptam semmit.

 


tetyk.

Szia Móni, vagyok ez jó lesz?

Tetyk& a fiúk
 
 


Sziasztok!Az elejen tobben voltunk,hol vagytok januarba szult anyukak?Mar csak manocskakkal maradtunk!Moni puszi es megegyszer koszonom!

Tetyk& a fiúk
 
 



Sziasztok!
Bocsi,hogy eltünttem,de sajna tüdögyulladást kaptam és nagyon leteritett.
manocskak:gratulálok az újjabb babához!

Kép
 



Sziasztok!Andi sajnalom ,hogy tudogyuladasod volt es a babad o jol van?Tudtad szoptatni vagy mar nem anyatejes?

Tetyk& a fiúk
 
 


Szia Moni!Ha meg amasik fiamet is meg csinalnad az nagyon jo volna Balazs 2005 aprilis 10-en szuletett elore is kosz.feltetlenul ird meg mit mondott a doki.Mit csinalok mai napra sokat terveztem ,mivel nalunk visszonylag hideg van megcsak most tudom elultetni a kinti viragjaimat,es ezt delelott megkell csinalnom mert egy kor jon haza a nagyobb fiam ovibol es kettore fodraszhoz vagyok bejelentkezve, lekell vagasam a hajam mert nagyon hull.A hetvegere meg annyi a programunk hogy mar elore felek.Hat kb ennyi.nem tudom ma mar lesz-e idom netezni ugy hogy puszika mindenkinek

Tetyk& a fiúk
 
 



Sziasztok!
Köszönöm mostmár jobban.
Nem szoptatok,sajna nem is volt tejem,mert a kórházban a szülésnél komplikácio volt az orvosok miatt és sokkot kaptam igy elapadt a tejem.

Kép
 


andi
Az elég kellemetlen, hogy sajnos nem tudod szoptatni.
Tudod amikor én a Joelt szültem akkor volt ott egy kismama neki lánya született, két nappal később mint az enyém.
Első éjszaka ugye babák sírnak, mert éhesek mivel még nincs előteje az anyának.
Mivel nekem már volt tejem és pont akkor eléggé feszült a mellem lefejtem egy kis tejet és megkértem a csecsemősöket, hogy adják oda a babának.
Hivatalosan nem adhatták volna oda, de este amikor már senki nem jött-ment mégis odaadták a babának.
Nem győzött hálálkodni nekem az anyuka és mai napig jóban vagyok vele nagyon sokat emlegeti mindenkinek, hogy mit tettem. Ez nagyon jó érzéssel tölti el a szívemet.

 


Sziasztok lanyok!Szakitotam par percet hogy megnezzem mit csinaltok.Moni koszonom, ismet nagyot alkotal es kimondottan tetszik,meg egyszer koszonom.Andi en is nagyon sajnalom hogy nem szoptathatsz.Mi volt konkretan a baj a szulesnel?Persze csak akkor kivancsiskodom ha nem zavar.A nagyobb fiamat 18 honapig szoptatam ,most is megprobalom, annak ellenere hogy most nincs annyi tejem mint elore de neki meg mindig eleg.Moni szerintem sem kell aggodnod hogy mekkora a baba, nem akarnank-e mindent szabvany szerint legyartani meg a gyerekeket is...?Most ismet rohanok, kellemes hetveget kivanok mindenkinek.

Tetyk& a fiúk
 
 



Sziasztok!
tetyk:nem zavar.Magas vérnyomásom volt mindig is,és a terhesség alatt még jobban felment.A szülésnél mikor vitt a mentö már akkor is 165 volt és monták is a mentösök,hogy ez tuti császár lesz.A kórházban csak huzták az időt s felment 210-re mikor már a párom kiverte a cirkuszt,hogy nézzenek már rám,hogy milyen állapotban vagyok és akkor nagynehezen odahivták a professzort és ö is kiverte a balhét,hogy már rég megkellett volna császározni és ö végezte el a mütétett.
manocskak:nekem nem adtak semmit sem a lányomnak két napig,hogy majd csak lesz tejem és a harmadik nap már nem birtam cérnával ugy sajnáltam a kislányt akkor nagynehezen adtak tápszert,de nem szivesen.Hiába montam,hogy én örülnék a legjobban,ha lenne tejem.

Kép
 


andi
Igen tudod legalább két nap kell amíg úgymond belövell az előtej, ezért nem adhattak szerintem semmit.
Amit lefejtem tejet azt nem is adhatták oda annak a babának, mert tudod, hogy most milyen szigor lett ezzel az anyatej leadással is. De a nővér aki akkor este volt az ő kedvességének is köszönhető, hogy odaadta a tejemet a babának.

 


Sziasztok!Andi nagyon megleptel mert ha ez itt tortenik nalunk es megtortenik naponta vagy legalabb is hetente akkor ez van nalunk ez igy megszokot de ott nalatok mar kozelebb nyugathoz :o :o ,innen ha valakinek komolyabb baja van szalad ki Magyarorszagra.Az igazsag az,hogy itt az egeszsegugy hagy maga utan kivani valot de tenyleg ketszer szultem itt es nem kivanok jobbat mert igy volt jo.S arra valyon nem gondoltak hogy a baba is veszelyben van?Huh.Ne csodalkozatok en mindent tul reagalok gondolom a hormonjaim mukodnek :oops: Moni en is ugy tudom 2-3 nap alatt lovel be a tej de ha csaszaroznak lehet kesobb is.Itt nalunk az ilyen babanak akit nem tudnak megszoptatni adnak egy keves ,glukozt' azt hiszem de azt is kesobb.Aludjatok jol!

Tetyk& a fiúk
 
 



Sziasztok!Moni a hetveget az erdon toltotuk igy elviselhetobb a meleg,ma pedig bent vagyunk a hazba majd csak este fele megyunk setalni.Ti mit csinaltatok,hogy erzed magad?Andi merre vagy?Sziasztok?

Tetyk& a fiúk
 
 


Mi itthon voltunk hétvégén, én inkább árnyékban vagy bent vagyok a lakásban, mert elég nehezen bírom a meleget.
A Joel kint alszik természetesen árnyékban.
Beszéltem a védőnővel, hogy adnék a Joelnek egy kis teát, mert minden 1- 2 óránként csak szopizna.
Nem igazán ízlik neki, hogy őszinte legyek, hiszen mást nem kapott az anya tejen kívül

 


Sziasztok!
Mi is bent vagyunk a házban csak igy lehet kibirni a meleget.Hétvégén füvet nyirtunk és rendezgettük az udvart,megis fájdult a fejem,pedig mikor hüvösödött akkor áltunk neki.A középsö lányom az Egri Csillagot olvassa neki kell segitenem az olvasó naploban.

Kép
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: