Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok

valaki esetleg Kiskunlacházáról vagy a környékről?
Vendég
 


valaki???????????
Vendég
 


tényleg senki nincs?pedig ugy beszélgetnék környékbeliekkel. :cry: :cry:
Vendég
 

 
 

Szia Lekri!
Amint írtam priviben: én igen!
És már írni is tudok...

Szilvi

Kép
szili74
Bugyi
 
 


szia
végre :lol: :lol:
irtam is egy emailt elméletileg ha elment.néha nem akarja elküldeni. :(

irj magatokról.
Bugyira is szoktatok járni?anyosék ott laknak,igy mi sokat megyünk arra.na meg apa ott dolgozik
Vendég
 


Szia!
Amint írtam: Bugyin lakom, így persze, hogy járok arra... Épp tegnap voltam Lacházán. Akár össze is futhattunk volna, de majd legközelebb...
Ahogy látod, Barnus most töltötte a 9. hónapot. Szinte minden percemet kitölti. (Ezt örömmel írom!)
Nem tudom, mire vagy még kiváncsi, kérdezz!!

Látom, te sem unatkozol.... 2,5 és 0,5 éves kisfiú. Zajlik az élet, ugye?

Megkérdezhetem, hol dolgozik a párod? (Jöhet priviben is)

SZia!

Szilvi

Kép
szili74
Bugyi
 
 


szia

párom a Szatmárinál dolgozik :) :)
huh akkor most te Bugyisi vagy?mert ugy rémlik azt irtad,hogy tanyán laksz az meg van jó pár :lol: :lol: lehet ismerjük is egymást.
én is ott laktam Bugyin egy darabig.
hát igen a fiúk elég aktivak :) :) de jól bírom a gyűrődést :) :) teszel képet a fiadról?esetleg magatokról? :lol: :lol:

fiaim :lol:
Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


ja a dátumot ne nézd :oops: :oops: :oops:
Vendég
 


Szia!
Szerintem nem ismerjük egymást, vagyis én alig ismerek valakit Bugyin.... :roll:
(Még azt sem tudom, ki az a Szatmári...) :roll:

Tündériek a fiaid!
Lehet, hogy rosszul látom, de nekem idősebbnek tűnik Kristóf... (Vagy csak az én fiam volt kisebb?)

És a kép:
Kép
és még egy:
Kép

Úgy látom, más nem igazán akar írni. Pedig biztos vagyunk páran!

Most befejezem, mert fürdésidő van...

További szép napot!

Szilvi

Kép
szili74
Bugyi
 
 


szia

jajjjjjjj de jó haja van :lol: :lol: nagyon helyes kispasi :)

a Szatmári a kamionos cég.

merre laksz Bugyin?anyósék a Bajcsi uton.

hát én is azt hittem többen ornak majd.azért jó sokan megnézték az oldalt hátha fog még valaki vagy valakik irni.
a zenebőlcsibe jársz Bugyin?mi voltunk 2x csak most betegek voltak a srácok :(

hát Kristóf elég nagy legény,hosszu.1hete volt 7,7kg és 70,5cm :) :) Barnus mekora?
Vendég
 


Szia! Mekkora???????
Barnus kb 1 hete (szintén) 7,3 kg. 70 cm!
Igaz, 2700 grammal és 49 cmrel született. De több, mint 3 hónappal idősebb... :roll:
És Levente mekkora?

Zenebölcsiről nem is hallottam. :oops: Igazándiból nem sokat járkálok bent, a programokról pedig nincs honnan értesüljek.
Az Alsónemédi felé vezető út mellett lakunk. (Én még a Bajcsy utcát sem tudom, melyik... :oops: )

Nekem előzőleg csak 2 képet hozott ki, így nem láttam az utolsót. Nagyon huncut!!! A csajok biztos imádják.

Akkor te sokat jársz Bugyin?

Még jövök!

SZia!

Szilvi

Kép
szili74
Bugyi
 
 


hali :lol:

Kristóf több súlyjal is született :lol: :lol:
a szülőszobán 3540g és 53cmet mondtak.mire másnap reggel érte mentem akkor a gyerekágyon már 3470g és 56cm volt irva a papirra.a kiskönyvébe 3540g és 56cmet irtakl :lol: :lol: ja és itthon a védőnő 47cmet mért :shock: :shock: :shock: :shock:

Levim4kgval és 55cmel született.ő 1éveskoráig pufi volt. 1évesen 11,3kg volt.most 16,5kg és 97cm.nagyobbnak néz ki,mint az átlag

a Bajcsi út az az ami lacházára jön ahol a temető van. :lol:
akkor a Rádai ut fele laktok?ahol a kastély van?
a zenebőlcsi minden kedden 10kor kezdődik a kulturba.3hónapos kortól 3éves korig lehet menni.jó dolog :)

igen sokat vagyunk Bugyin.hétfőn például egésznap ott leszünk a fiúkkal.

ti,oda költöztetek vagy már régóta ott laktok?hány éves vagy?párod?
irj magatokról :lol: :lol:
Vendég
 


tényleg ki a védőnőd?gyerek dokid?
nekem a Kuti volt és Maticsné.
a Katit nagyon szerettem.mai napig hivom őt is ha kérdésem van
Vendég
 


Szia!
Nekem is Kati a védőnőm, egy angyal! Nagyon szeretem.
Dokit is jól sikerült választanom: Fazekas drnő, + mi is hozzá járunk.

Igen, a kastélytól nem messze lakunk, beköltözők vagyunk.
34 vagyok, a párom 50. Egy speciális szakiskolában dolgoztam ig.h.ként, de sokkal jobb itthon!

Lehet, hogy egyszer meg kellene nézni a zenebölcsit. Te mikor mész?

Neked nem csak 2 fiad van? Vagy hogy csináltad, hogy 2003-ban a 2 éves már ilyen nagy volt????? :shock: :roll:

Melyik kórházban szültél? Tetszik a rugalmasságuk! :lol: :lol: :lol:


Te is írhatnál kicsit bővebben magatokról...


Szia Hédi!

Kösz a jótanácsot, de én tökéletesen meg vagyok elégedve a Tesco színes pelenkájával. Már jó pár hónapja ezt használom, s ha akciós, akkor kb. 23,50-be kerül db-ja. Ami a mai árak mellett nem mindegy! S hangsúlyozom: nagyon jónak találom! A Huggies-t is próbáltam, de nekem sajna nem jött be... A harisnyát lehúzni pedig nem nagy kunszt, nekem oltári jó fiam van!
Azért köszi...

Szilvi

Kép
szili74
Bugyi
 
 


irtam,hogy a dátumot ne nézd mert nem állitotta át :oops: :oops:

én a 2es nőin szültem mind a kettőt.te?

hát ha megyek akkor csak 2hét mulva tudok menni mert apa akkor éjszakás igy letud vinni minket nappal.

én 24éves múltam apa most tölti.fiatal szülők vagyunk :lol: :lol: :lol:
Bugyin az OBOba dolgoztam.adminisztrátor voltam.de nem vágyom vissza igazán.nemtudom még milesz.

azt hiszem akkor tudom hol laktok.anem a kastély oldalán hanem másikon.egy picit lentebb a kastélytól.a főutról látszik.sétáltunk apával sokat arra a bánya tavat néztük meg mindig :)

akkor végül is te gyerekekkel foglalkoztál?én is nagyon szeretnék olyan munkát ahol gyerekekkel lehet foglalkozni.lehet majd elkezdek valami sulit ha fiuk elmennek oviba.egy kicsit önálóbbak lesznek


na megyek lefekszem mert Kristóf még mindig kel éjjel :( :(
Vendég
 


szia

1-2hétig nem lesz gépem :( :(

remélem azért te tartod itt majd a frontot :lol: :lol: :lol:

nem most hanem utána való héten ha minden igaz megyünk zenebölcsibe.ha jösz akkor gyere oda hozzám :lol: :lol: :lol:

szia
Vendég
 


szia
megkaptam a pü-t de csak tegnap olvatam.

hát a keddról még nem tudok mit irni.hétfőn reggel viszük a nagyfiamat vissza a kórházba és kiderül kell e műteni.de nagyon ugy néz ki,hogy kell :cry: :cry: :cry:
herezacskósérv a gyanú.

hogy vagytok?
Vendég
 


Szia!
Remélem, már jól vagytok , s holnap találkozunk!
Szorítok, hátha semmi komoly...
Vigyázzatok magatokra!

Szilvi

Kép
szili74
Bugyi
 
 


szia
nemtudunk menni holnap :(
jövőhéten csütörtökön műtik Levit.addig el szeretnék minden társoságot kerülni,hogy ne legyen beteg mert akkor csúszik a műtét :cry: :cry: :cry:

nektek jó szorakozást majd mesélj
Vendég
 


na voltatok?milyen volt? :lol: :lol:
Vendég
 


hahooooooooooooooooooooooooooo :( :( :( :( :( :( :( :(
Vendég
 


Szia!!! :oops:
Bocs, csak megint jön 1 foga Barnusnak, s most kicsit nyűgösebb, így nem nagyon tudok jönni, de igyekszem.
A zenebölcsi nagyon tetszett!!! Barnusnak is! :wink:
Szerintem, amikor nem úgy dolgozik a férjem, akkor mi is megyünk.

És mi újság Levivel? Beigazolódott a gyanú???

Úgy látom, csak 2-en maradunk.... :roll: :cry:

Szilvi

Kép
szili74
Bugyi
 
 


szia
igen sajnos herezacskósérve van :( :(
sokan voltatok kedden?nekünk is jó lenne menni de sajnos még jővhéten tuti nem.utána nem tudom,hogy Levi hogy lesz.
ismerősőket szereztél? :wink: :wink:
Vendég
 


Szia!
Sajnálom, hogy mégiscsak műtét lesz a dologból. :cry:
Imserkedni nem nagyon szoktam, csak "hozzácsapódtam" a társasághoz. De jövő héten hátha ti is jöttök!

Még jövök, csak Barnus valamiért felkelt... :roll:

Szilvi

Kép
szili74
Bugyi
 
 


vártam de nem jöttél :lol: :lol: :lol:

megvan már az új fogacska?
jövőhét kedden még szerintem nem megyünk,nemtudom mi lesz műtét után de utána szeretnék már menni.nekem is kell már a társaság :) :)

te ott kint nem unatkozol?arra jöttünk haza multkor apával :lol: :lol:
Vendég
 


Szia!
Unatkozni nincs időm... Nagy a ház + Barnus is lefoglal. A ketbe sokszor ki sem jutok. :oops: :roll:
Miért nem csörögtél rám, mikor erre jártatok?

Most mi sem volunk. :oops: nem készültünk el időben.

Már látom a kis fogacskát, alul a másik 2 mellett, de nem karcolja még a kezem.

Ti lassan már túl is vagytok a műtéten. Szorítok nektek! Remélem, gyorsan talpra áll!
Hogy viselte? És Kristóf?

Várom a jelentkezésed!!!!!

Szilvi

Kép
szili74
Bugyi
 
 


szia



itthon vagyunk és jól.Levi nagyon jól viselte a dolgokat.ahoz képest,hogy szerda este 8kor ivott utoljára.a műtét 10óra után volt.műtét után aludt igy elég jól ébredt csak hát nagyon szomjas volt.igy sajnos volt sirás mert csak 1óra után kaphatot inni de akkor is csak pár kortyot utána egy darabig megint nem.hála vissza aludt igy ezután annyira jól ébredt,hogy bizony ő nem hazudtólta meg magát.szaladgált,játszot.sőt a végén már szerintem az ápolok örültek,hogy haza jöttünk





viszont nagyon hálát adok a sorsnak,hogy van két egészséges gyerekem.sajnos láttunk olyan dolgokat amitől bizony a sirás is elkapot.



Kristóffal egyidős kisfiú.hetente tágitják anyelőcsövét.szükülete van.még ott voltunk kb.50x szivták ki a nyelőcsövét mert megfulladt volna.annyira szép kisbaba és annyira hasonlit Kristófra



beszélgettem anyukájával is egy szobába voltunk.otthon ezt ő csinálja a kisfiúval végig.



az altatás elött Levi kapot nyugtató kupot.na azt látni kellett volna.olyan volt,mint aki nagyon bevan rugva.nevetett össze vissza,mutogatot meg szédelget

ha tudsz kedden menjetek zenebőlcsibe.lesz ajándékosztás és mikulás

:) :)

megpróbálunk menni mi is.

szoktunk arra felétek néha járni ha Bugyi után Pestre megyünkakkor is valami hasonlóé voltunk arra :lol: :lol:

Kristóf anyukámmal volt tegnap aki élvezte a helyzetet.vagyis mind2,mert Kristóf el volt kényeztetve anya meg babázhatót :lol: :lol:
Vendég
 


Szia!
Ugye voltál tegnap? Tippeltem, szerintem kockás ingben voltál. De nem voltam biztos benne, így nem mentem oda. :oops:
Gondoltam, te biztos felismered Barnust, nagyon egyedi a haja. :wink: :lol:
Örülök, hogy minden rendben Levivel. Kiváncsi lettem volna a nyugtataó pillanataira. :wink:
Majd még jövök, csak Barnus lázas lett (smmi más tünet nincs), így nyűgösebb kissé...
Gyógyuljatok!!!!

Szilvi

Kép
szili74
Bugyi
 
 


szia
nem voltunk,nem tudtunk átmenni :cry: :cry:
remélem jól sikerült éss a mikulás nem ilyesztette meg a lurkókat :lol: :lol:

Levim tegnapra be is taknyolodot :(
Vendég
 


Szia!
Még vagyok, csak közben voltunk orvosnál. Nagyon elkapott valamit Barnus, már az orrában is gennyes váladék van. Annyira sajnálom, nem akar enni! Eddig legalább szopizott... :roll: most azt is keveset.

Nagyon jó volt a zenebölcsi! Csak 2-3 gyerek fakadt sírva, de mire ment a Mikulás, már ők is jobban voltak. BArnus szó nélkül elvette az ajándékot, meg sem lepődött. Pedg nem mászkálunk előtte álruhában! :wink: :lol:
Még videofelvétel is készült!!!!

Rengetegen voltunk! Igaz, mi 1/2 11-kor leléptünk, mert nem tudott aludni előtte, s iszonyú fáradt vol. El sem indultunk a kocsival, már aludt is. Ebéd nélkül... :roll:

Levinek jobbulást!!!

Szilvi

Kép
szili74
Bugyi
 
 


szia
remélem már jobban van Barnus!?

sajnálom,hogy nemtudtunk elmenni pedig barátnőm is hivot :( :(
de most következő kedden megfűzöm apost,hogy jöjjön értünk aztán este meg apával hazajövünk.akkor szeretnék elmenni.

otthon lesz mikulás?

Levivel hamarosan kitakaritjuk a csizmáját és betesszük az ablakba.kap bele kinder csokit meg gyümölcsöt.Kristóf meg gyümölcsöt.holnap délután pedig jön a sogorom anyossékkal és akkor kapnak ajándékot.nem nagyot.Levi könyvet és kinder tojást(a kedvence).Kristóf egy kis játékot.meg anyostól kapnak valamiket.
Karácsonyra fiuk levannak tudva.

Levi jól van tiszta kis ördög.de annyira imádni való.olyan kis bujos.egyre többet beszél.vagyis már mindent mond .szere anya :)imádom
Kristóf,hát ő egy külön egyéniség.mostanába kis hisztis picsa.ha nem lát senkit sir.ha unatkozik sir.nemsokat van el egyedül.állitólag egyre jobban hasonlit rám de a füle az az apjáé.olyan kis kobold:)

nálatok,hogy telnek majd az ünnepek?

teszek majd képeket ha ez a kaki gyorsabb lesz


:twisted: :twisted: :twisted:
Vendég
 


52 évig volt püspök. Évek alatt a szeretete, a gyerekekkel, emberekkel való törődése miatt annyira megszerették, hogy nem csak püspökük, de még vezetőjüknek is tartottak. Vagyonát a gyerekek és az emberek megsegítésére fordította. Egyszerű emberként élt a nép között, miközben tanított és szeretetet hírdetett. Éhínség idején a teljes egyházi vagyont a nép étkeztetésére fordította, amiért szembe került az Egyházzal, halála után, ezért az engedetlenségért egy időre ki is tagadták az Egyházból!
Minden este órákig sétált a városka utcáin, beszélgetett az emberekkel, figyelt a gondjaikra. Így történt a legendáját alkotó eset is, ami valójában megtörtént:
A kolostor szomszédságában él egy elszegényedett nemes ember, aki úgy elnyomorodott, hogy betévő falatra is alig jutott. Három férjhez menés elött álló lánya azon vitatkozott egy este, hogy melyikük adja el magát rabszolgának, hogy tudjon segíteni a családon, és hogy a másik férjhez tudjon menni. Ekkor ért a nyitott ablak alá Miklós püspök , és meghallotta az alkut. Visszasietett a templomba, és egy marék aranyat kötött keszkenőbe, és bedobta az ablakon. A lányok azt hitték csoda történt. Majd egy év múlva ugyanebben az időben még egy keszkenő aranyat dobott be a második lánynak. Kisiettek, mert lépteket hallottak az ablak alól, s akkor látták, hogy egy piros ruhás öregember siet el a sötétben. Harmadik évben ezen a napon nagyon hideg volt, és bepalánkolva találta az ablakot. Ekkor felmászott a sziklaoldalban épült ház tetejére, és a nyitott tűzhely kéményén dobta be az aranyat. A legkisebb lány éppen ekkor tette harisnyáját a kandalló szerű tűzhelybe száradni, és az pont bele esett. Az ismeretlen jótevőről kezdték azt hinni, a hóborította Taurus hegyről, mivel mindig ilyenkor télen történtek ezek a csodák, hogy maga a Tél-Apó jön el ezekkel az ajándékokkal. Az idő folyamán mégis kitudódott a titok, hogy a jótevő maga Miklós püspök. Ugyanis a legkisebb lánynak bedobott aranyban volt egy olyan darab, amit a helyi aranykereskedő előzőleg adományozott Miklós püspöknek egy szerencsés üzletet követően. Ezt felismerve, már mindenki tudta, hogy ki a titokzatos segítő! De kiderült ez abból is, hogy december 5-én a névnapja előestéjén a hideg idő beköszöntével rendszeresen megajándékozta a gyerekeket mindenféle édességgel. Ezért az adakozásaiért a nép elnevezte " Noel Baba" -nak, ami azt jelenti " Ajándékozó Apa". A keresztényüldözések alatt őt is elfogták, éheztették, kínozták, de kivégezni nem merték.
325-ben részt vett a niceai Első Ökumenikus Zsinaton, ahol egy szenvedélyes vitában arcul ütötte Ariust. Ezért a tettéért azonnal elmozdították a Zsinatból, és felmentették püspöki teendői alól. Még azon az éjszakán a Zsinat több tagjának egyazon különös álma volt: Nikolas jelent meg előttük, egyik oldalán Isten állt, kezében az evangéliummal, a másik oldalon Szűz Mária érseki palásttal, így kinyilvánítva szimpátiájukat a magáról megfeledkezett püspök iránt. Az ámulatba esett tanácstagok azonnal Nikolashoz siettek, és bocsánatot kérve visszahelyezték pozíciójába. Ettől fogva óriási tiszteletnek örvendett, mindenki úgy tekintett rá, mint egy nagy emberre, aki nem esztelen dühből vágta arcon a szüntelenül istenkáromló Ariust, hanem Isten iránti buzgalmából.
Hosszú, békés öregkort ért meg. A legenda szerint lelkét ( 342 december 6-án ) angyalok vitték végső nyughelyére, ahol egy tiszta forrás eredt. Ebből a tiszta forrásból áradó szeretettel küldi legendája a mai gyerekekhez utódát, a Mikulást.
Vendég
 


Szia! Most gyors leszek...
Igen, jobban van Barnus, köszi. Este megyünk vissza a dokihoz, ő mjd megmondja, mehetünk-e holnap. Nem szeretném továbbadni, ha még van mit. :oops:
Kristóf nem lehet, hogy a kórház óta van így? Lehet, egyszerű testvérféltékenység, nem? De majd kinövi! Legalább Levi szokott vele játszani?
És Levi már teljesen rendben van?

Barnus is egyre jobban bújik. Mostanában kicsit szégyenlős lett a lelkem, pedig az utolsó zenebölcsiben 2 anyuka ölébe is átkéredzkedett... :oops: :lol:

Mikulás: mi nem szeretjük ezt az ajándékot mindenre felfogást. Mogyoró, gyümölcs, csokimikulás... A karácsonyi ajándékból sem szeretnénk nagy felhajtást csinálni, de a tágabb család kissé nehezebben érti meg. Lehet meghitt ünnepet varázsolni úgy is, hogy nincs telezsúfolva a karácsonyfa alja ajándékokkal, főleg, hogy mindig van mire költeni.
Persze, ez csak az én felfogásom.
Bocsi, ha kicsit ünneprontóbb voltam...

És, hogy sikerült a Mikulás? Barnus még nem igazán fogta fel szerintem. Majd jövőre!

Szilvi

Kép
szili74
Bugyi
 
 


Szia!
Szóval: holnap nem megyünk! :cry: :roll:
Barnus jobban van, csak a torka piros kicsit, de nekem középfülgyulladásom van. Megpróbálom antibiotikum nélkül, mert még sokat szopik Barnus. (Pontosabban: 1 hete szinte csak szopik! :roll: :shock: pedig ráférne egy kis hízás, de csak 2-3 kanálka....)
De jövő héten hátha összejön!
De ti menjetek helyettünk is!!! Jó szórakozást!

Szilvi

Kép
szili74
Bugyi
 
 


mi se jutottunk el mert mind 2 gyerek orr folyásos igy nem akartam elvinni őket.már olyan régen voltunk :( :( :( a jővőhét nekünk tuti nem jó mert akkor nem tudok lemenni sehogy :(

na és hogy vagytok?te?Barnus?

nem voltál ünneprontó :)
én azért vagyok ilyen mert mikor gyerek voltam sajnos nagyon nem jó gyerekkorom volt és akkor megfogadtam,hogy ha lesz gyermekem akkor ők mindig kapnak legalább kis ajándékokat ha megtudom venni nekik.

jajjjjjjj hiv a kis kötelességem.
este még jövök.
pusz
Vendég
 


Szia!
Majdnem 1 hete írtál.... :oops: :roll:
Köszi, mi már jól vagyunk. Találtam 1 tök jóó fülcseppet, így nem kellett antibigyó... :)

Igazán mi is azért sem mentünk, nehogy ráragasszuk a többiekre. De most már minden oké, így holnap megyünk.
És Ti? :shock:

Ajándék: persze, hogy kap, de nem szeretném túlzásba vinni. Mindent az ésszerűség határain belül....

Ti már teljesen jól vagytok?
Írj!!!!!!

Szilvi

Kép
szili74
Bugyi
 
 


szia
nem voltunk bölcsibe és szerintem el se fogunk jutni mostanság.mióta apa 1műszakba jár azóta szinte sehova nem jutunk el falunk kivülre.mert neki van jogsija és még a kocsit is elviszi.

hogy vagytok,
mi vagyogatunk.Kristóf próbál mászni-már nem sok kell neki.már hátrafele megy egy kicsit.meg mászás pózból sikerül néha leülnie is :lol: :lol:

Levim kis eleven kis fickó.szinte már mindent mond igy sokat "veszekszünk" :lol: :lol: :lol: :lol: ma reggel megmértem mert amit ráadtam andrágot rövid már neki.100cm vagyis elérte az 1m-ert :shock: :lol: hozzá 16,5kg

Kristóf pénteken volt 8,6kg és 72cm :lol: :lol:

betegség tqalán nincs,sőt,orvos nélkül kezeltem ki őket :) :)

pár kép róluk(csak,hogy teljen az oldal): :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Szia!
Nagyon jók képek!!!! (Kár, hogy nem lányom van... :wink: )

Nem semmi! Barnus pénteken volt 7,3 kg és 73 cm... :roll:
Igaz, 1,5 hónapja is ennyi kg volt, de beteg volt. Most belehúzott volna, erre az éjjel elkezdett szörcsögni és köhögni. Így délelőtt doki... Kapott hörgőtágítót, köptetőt és ca-ot. Ráadásul a párom is betaknyosodott... Érdekes, az influenza ellenei oltás óta nagyon gyakori...

Mászás: Barnus még csak kúszik. Lusta, mint az anyja! Sokáig csak gurult, így mindent elért. De cserébe már kb 7 hónapos kora óta tudatosan mondja, hogy anya. Ha akar, tud knállal enni, egyedül inni. (Persze ez nem gyakori, most alig akar enni valamit. Nincs valami tipped?)
Viszont az első lépcsőfokot már mászogatjuk...

Akkor nem unatkozol. Levi lassan mindent ki is fog beszélni. :wink:


Cserébe pár kép...:
Kép Kép Kép

Szilvi

Kép
szili74
Bugyi
 
 


Ja! Tetszik a vonalzód!

Szilvi

Kép
szili74
Bugyi
 
 


nagyon édes Mikulásod van :lol: :lol:
nagyon ügyes legény :shock: :lol

őőőőőőő jövök még
:oops: :)
Vendég
 


na vagyok:9
na szóval Kristóf már mászik,mindent elvenne Levitől :lol: :lol: ma reggelre egvan az első fogunk és azt hiszem meg lesz a 2.-ik is :lol: :lol:
ma kaptam egy üzit,hogy csak 30án lesz bölcsi mert beteg a csajszi kislánya igy ne menj feleslegesen.

ha netán nem "taliznánk" addig akkor Kellems Ünnepeket neked és családodnak.Barninak pedig sok ajándékot a Jézuskától :wink: :lol:

fiaim.
Kép Kép Kép
Vendég
 


a sok zug olvasonak is Kellemes Ünnepeket és remélem más is ide talál hozzánk :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Szia!
Csak gyorsan bekukkantottam. (semmire nincs időm :oops: :roll: )

Nem voltunk zenebölcsiben, mert tartósabb lett a betegség: még mindig nem gyógyultunk meg, sőt én most vagyok a csúcson! Barnus legalább már nem hörög.... és ez nagyon jó!!! Sőt, már enni is elkezdett. Eddig 2-3 kanálkával, ha megevett, most pedig 2-4 dl között a főétkezésekre. Persze szopi az nagyon megy.... :oops: :P

Ismét nagyon jó képeid vannak! Tetszik, hogy egyforma pulcsi van rajtuk....

"Karácsony ünnepén az a kívánságom.
Legyen boldog mindenki ezen a világon."

Békés, boldog Karácsonyi Ünnepeket
És szeretetben gazdag Boldog Új Évet Kívánunk!

Szilvi

Kép
szili74
Bugyi
 
 


remélem jól vagytok????????????



_______.o*:I..i..I
________O:.. _I: .
_______*_!_:_.o*
________i_o!._:.
_________:_.I:.
________I_.._Io
_______¶¶§§§§¶
_______¶¶§§§§¶
________¶¶§§¶
________¶¶§§¶
________¶¶§0¶
________¶¶§§¶
________¶¶§0¶
________¶¶§§¶
________¶¶§§¶
________¶¶§§¶
________¶¶§§¶
_______¶¶§§§§¶
______¶¶§§§§§§¶
_____¶¶§§§§§§§§¶
____¶¶¶§§0§§§§§§¶
___¶¶¶§§§0§§§§§§§¶
__¶¶¶¶§§§§§§§§§§§§¶
_¶¶¶¶§§§§§§§§§0§§§§¶
¶¶¶¶§§§§§§§§§§§0§§§§¶
¶¶¶¶§§§§§§§§§§§§§§§§¶
§§§§________________§
§§§§________________§
§§§§________________§
§§§§________________§
§§§§________________§
§§§§________________§
§§§§________________§
¶¶¶¶§§§§§§§§§§§§§§§§¶
¶¶¶¶¶§§§§§§§§0§§§§§§¶
¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶
_¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶

_¶¶¶¶¶¶¶¶____¶¶¶¶¶¶¶¶____¶¶¶¶¶¶¶¶____¶¶¶¶¶¶¶¶
¶¶¶¶__¶¶¶¶__¶¶¶¶__¶¶¶¶__¶¶¶¶__¶¶¶¶__¶¶¶¶__¶¶¶¶
¶¶¶¶_¶¶¶¶___¶¶¶¶__¶¶¶¶__¶¶¶¶__¶¶¶¶__¶¶¶¶__¶¶¶¶
____¶¶¶¶____¶¶¶¶__¶¶¶¶__¶¶¶¶__¶¶¶¶__¶¶¶¶__¶¶¶¶
___¶¶¶¶_____¶¶¶¶__¶¶¶¶__¶¶¶¶__¶¶¶¶___¶¶¶¶¶¶¶¶¶
__¶¶¶¶______¶¶¶¶__¶¶¶¶__¶¶¶¶__¶¶¶¶________¶¶¶¶
_¶¶¶¶_______¶¶¶¶__¶¶¶¶__¶¶¶¶__¶¶¶¶__¶¶¶¶__¶¶¶¶
¶¶¶¶________¶¶¶¶__¶¶¶¶__¶¶¶¶__¶¶¶¶__¶¶¶¶__¶¶¶¶
¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶___¶¶¶¶¶¶¶¶____¶¶¶¶¶¶¶¶____¶¶¶¶¶¶¶¶
_______¶_¶______¶_¶___________¶__________¶_¶ BÚÉK!!!
Vendég
 


szia

képzeld ugynéz ki,hogy visszaköltözünk Bugyira.megpróbáljuk eladni a házat. :lol: :lol:
Vendég
 


Szia!!!
:oops: :roll: :oops:
Először is: Boldog Új Évet!!!
Bocs, de egyszerűen nem tudtam netezni. Karácsony előtt belassult, ma este beszéltem az ügyfélszolgálattal, sikerült helyrehozni, így már vagyok.

De jó, hogy visszaköltöztök! Tudod már, merre?
Legalább találkozhatnánk, mivel zenebölcsibe nem tudunk most sem menni. (A férjem minden kedden vizsgázik, de 20. lesz az utolsó, utánna, ha nem vagyunk betegek....

Köszi, mi nagyon jól vagyunk. Remélem ti is.
Írj, mi történt veletek!(Mindjárt 1 hónapja tudtam írni utoljára...)

Szilvi

Kép
szili74
Bugyi
 
 


szia :) :)
még nem tudom,előszőr el kell ezt adni aztán szerintem albérlet és még kigoondoljuk.lehet épitkezni fogunk.

őőő kaptam egy sms-t,hogyx a zenebölcsi szombatonként délelőt lesz és gyerekekként 400ft.

mi is vagyogatunk:)
tegnap Kristóf felállt:) 8,7kg most 1hó alatt csak 100g-ot hizot:)
74cm:)

megyek megcsinálom az ebédet. Barnus,hogy van?
Vendég
 


Csak 100 g-t hízott???
Barnus november óta 150-et!!! :oops:
Most voltunk csütörtökön oltáson, 73 cm-t és 7450g-t mért Kati. De azt mondta a doktornéni, hogy nincs miért aggódnom (több hétig beteg is volt), majd behozza. De gondoltam is, mert most kezdett el eszegetni jobban a cici mellett. Sőt, már 2 nap (ma már nem) 12 óra hosszat nem cicizett!!! (én imádok szoptatni, de ezt ő dönti el...)

Gratulálok a felálláshoz! Ezek szerint tök jól eljátszanának Barnussal, kb egyformák persze nem súlyban).

És eivel mi újság? Kiheverte már a műtétet?
Ha érdekel, mellettünk van 2 eladó tanya építkezésre pont jó!

Tényleg, priviben nem küldesz magadról képet? Ha esetleg összeuftnánk, ne menjek el melletted...

És szombaton mentek?

Szilvi

Kép
szili74
Bugyi
 
 


szia

a szombatot lehet megtudom oldani és elmegyek a kicsivel a nagyot lehagyom :) :)
teszek képet magamról.ma kaptam ezt a szerkot.a hasam bevan húzva :oops: :oops:
annyira tetszik,hogy elkezdek tornázni,hogy ne kelljen behúzni mert igy nagyon kényelmetlen :wink: :wink:
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: