Új privát üzeneted érkezett!

Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok! :roll: :oops:

Bocs, kicsit eltűntem...
Most már lassan meggyógyulunk, Barnus legalábbis már jobban van. Közben őt is elérte a hányásos-hasmenéses "futótűz", szerencsére csak enyhén.
Lekri! Örülök, hogy találkozni próbáltunk, csak 2 hiba csúszott a rendszerbe:
1. péntek este olvastam a leveled,
2. akkor még igencsak beteg volt Barnus, én meg megszólalni is alig tudtam.
De legközelebb ilyenkor nyugodtan csörögj rám!

Nagyon jók a képek! Gratulálok!
És olvastam, hoyg lassan menésben is leelőzi Kristóf Barnust! Gratulálok!!! (persze engem nm zavar, mielőtt félreértenéd...)
Már 1-1 lépést ő is tesz, ha elfeledkezik magáról. Egyébként még nagyon óvatos. De hát láttad, hoy mászni is hamarabb kezdett Tofi!

Nagyon eltűntél te is, mi újság veletek?Írj!!!!!!!!!!

Viki? :roll:

Mások? :roll: :roll:

Sziasztok!

Szilvi

Kép
szili74
Bugyi
 
 


Én is teszek pár újabb képet...
Kép
Kép
Kép
Kép

Szilvi

Kép
szili74
Bugyi
 
 

 
 

hali:)

de szöszke lett Barni,nagyon szép :lol: :lol: :lol:
Tofi se megy ámm még egyedül.
aznap végülis nem jutottunk le Bugyira de utána hétfőn voltunk lent.meglátogattuk a védőnőt is:)

na még jövök csak kimegyünk Tofival kicsit.Levi meg kamionozik apával :lol: :lol:

tegnap volt 1éves a kisherceg:
Kép Kép Kép

10,2kg és 77cm. 6foga van :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!
Hű, de rég jártam erre... Azért remélem, még nem késő:

BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK KRISTÓFNAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szépek a méretei! (Barni még 9 kg sincs, sőt 8,6-ról visszaesett 8-ra, de már javulunk!). Ma megyünk oltásra, a többi kiderül.
Nagyon tetszenek a képek, de az utolsó kép! Nagyon huncut!!!

A szülinapi buli mikor lesz/volt?
Egyébként mi újság veletek?

Még jövök!
Sziasztok!

Szilvi

Kép
szili74
Bugyi
 
 


szió

szombaton megvolt a buli :) :) elég jól sikerült.20an voltunk.Hétfőn Levim is betöltötte a 3.évét.olyan gyorsan nőnek,hogy hihetetlen :cry: :cry: :cry:
Levi.
Kép Kép Kép Kép Kép

valamelyik nap majd leszeretnék menni Bugyira fodrászkodni kicsit.majd szolok időbe.irok egy sms-t vagy felhivlak és akkor 3asba,Vikit kézenfogva,elmegyünk a cukrászdába :lol: :lol: :lol: meg persze a lurkók:)
jön Viki is majd irni de most élvezi,hogy mindig mehet a párjával kamionozni. :) :)
ha megszületik Alex akkor már ugyse :wink: :wink: már 30hetes:)

Tofi pár napja 3-4lépést megy egyedül de inkább mászik
Vendég
 


sok boldog névnapot Barnusnak :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
mi élünk virulnk :)
Tofi elindult 1hete :)
Vendég
 


:oops: :oops: :oops:
Szia!
Épp este gondoltam rá, hogy rég jértam erre...
Kicsit megkésve: BOLDOG SZÜLINAPOT LEVINEK!!!!

Olvastam, hogy elindult Tofi, gratulálok! Milyen fura, Barni is múlt pénteken indult... kb. 6-7 métert ment egyszerre! Azóta ritkábban, de próbálgatjuk.. Ha elfelejtkezik róla, megy. Félénk a lelkem. De az már biztos, hogy randira nem kell majd kézenfogva vinnem... :lol:

Köszönjük a jókívánságokat!

Végül is mikor jöttök Bugyira? Hozzánk is eljöhetnétek, csak szóljatok előre, hogy itthon legyünk!

Úgy látom, 1 hullámhosszon van Barni és Tofi: 1 napon indultak el (igaz, Tofi 3 hónappal fiatalabb :roll: ) + a sört is szeretik! Nagyon jók a képek! Lassan én is készítek s teszek fel, csak most alig volt időm... de majd ezután! a szobát is lassan folytatni kellene...
Jut eszembe! Tetszik a Levi szobája! Ügyesek vagytok!

Szilvi

Kép
szili74
Bugyi
 
 


Bocs, közben találam pár tortás és szobaképet, amit már oly régen ígértem...
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Szilvi

Kép
szili74
Bugyi
 
 


Sziasztok!
Itt vagyok! Bocsi hgoy igy eltüntem!
Hát mi már ott tartunk, hogy lassan kibújunk :D
Nagyon sokat mocorgunk épp az előbb majdnem kirugta az oldalam... Hihetetlen nagy már a kisfiam.
Tuti nem huzza ki végig de remélem még azért 4-5hetet kibír!
[/img]

KépKép

Viki
 
 


hy fiatalság :) :) :) :)

Szilvi
jó lenne talizni de apánk mindig dolgozik.apósékat nem tudom megkérni,hogy vigyenek le mert apósnak fontosabb "dolga" van :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? nyáron bussz se megy Bugyi fele.pedig már taliznék veletek újra. de azért próbálkozom ám ,keresem a megoldást és ha sikerül felhivlak.

Viki
végre ide találtál.mostmár ne tünj el. :)

te tudnál talizni Szilvivel.közelebb vagytok egymáshoz :) :)
Vendég
 


Hogy kell ide képet fel tenni Lekri??? Meg új vonalzót szeretnék! :wink:

KépKép

Viki
 
 


látom a vonalzó sikerült már :)
képet meg ahogy irod az üzit alatta van az,hogy melléklet feltöltése.arra rámész és oott :)
Vendég
 


:D Ok megpróbálom.....
Olyan béna vagyok ezekhez... Ja képzeld, irtam más oldalakon is és a gonosz kismamák (hogy finom legyek) nem válaszoltak.... :twisted:

KépKép

Viki
 
 


hali:)

lehet csak azért mert már egy össze szokott csapathoz irtál.vagy legyél erőteljesebb vagy hagyd a picsbe őket :)
Vendég
 


Sziasztok!
Úgy látom, nem csak én tűntem el...
Nagyon jó ötlet! Viki, van kedved találkozni? Esetleg "kiugrasz" hozzánk??
Tök jó! Már nemsokára te is babázol!!!

Lekri!
Azért tégd sem hagylak ki ám! Jövő héten éjszakás a párom, így szívesen meglátogatnánk egyik nap, amikor nektek is jó. Csak szólj, mikor! Nekem délelőtt-délután mindegy. Legalább a kicsik kergetőzhetnének egy kicsit...
És, a tornára is tudok megoldást!!! (Olvaslak ám!!!) :oops:
Heti 3-4 alkalommal 40 perces torna, s 10 alkalom után cm-ekben mérhető!!!

Sziasztok!

Szilvi

Kép
szili74
Bugyi
 
 


szió:)
sok boldog szülinapot Szilvi :) :) :)

hát végülis nekem jó ajővőhét de pont én is Bugyira akartam menni. csütörtökre terveztem és egész napos programnak,mert fodrászhoz is kell majd mennem.akkor is talizhatunk ha neked ugy könnyebb.ha Viki nem szül meg addig akkor meglátogatunk :) de ettől függetlenül le jöhetek hozzánk is:)

amugy jól vagyunk és olvass nyugodtan minket :)nem volt netem pár napig de már jó :) :) :)
Vendég
 


olyan luuuuuuuuuusta vagyok a tornához :oops: :oops: :oops: :oops: :roll: :roll: :wink: :wink:
az abaj,hogy lóg a pocimon abőr és ha fogyok is akkor is nagynak látszik.egy jó felvarrás segitene :)
Vendég
 


Sziasztok!

Lekri! Köszi a köszöntést. :D

Nekem jó a csütörtök, szívesen látunk titeket. Kb mikor jönnétek? Csak hogy úgy altassam a Barnit, ne legyen nyűgös... Bár nem szokott, csak ilyen ritka esetben.)

És napi 10 perc tornát sem bírnál ki? :shock: :roll:

(Bár én is most kezdeném, de mindig tolom 1 nappal.... :oops: :roll: )

Viki megint eltűnt Csak nem szülni ment? :roll:

Még jvk, csak ébredezik Barnus.
Sziasztok!

Szilvi

Kép
szili74
Bugyi
 
 


sziasztok!
Ide irhatok :D
Akkor csüt, megyek értetek, de figyelmeztetlek Titeket, ha rám jön a szülés vkinek vezetnie kell :D

KépKép

Viki
 
 


Szilvi
köszönjük szépen a vendéglátást,nagyon jól éreztük magunkat :) :) a Levi üzeni,hogy küldd el a süti recijét mert meg kell sütni,nagyon izlett neki :)
Vendég
 


Szilvi: csatlakozom Renihez, és köszi a vendéglátást!! Barni nagyon aranyos! Az őszibarck pedig nagyon fini!!! (volt) :D
Ja és képeket kérünk ám!!!
Védőnő azt mondta ma , hogy lehet már csak napok vannak...
wáááá :D

KépKép

Viki
 
 


Sziasztok! Örülök, hogy jól éreztétek magatokat. Mi is! :P
Hú, Viki! Akkor nemsokára itt a nagy találkozás...Valamelyik este feltöltöm a képeket, csak ost Barni szétszedi a szobát a hátam mögött.... :roll:
A receptet is leírom...

Szóljatok, ha van valami fejlemény Alexszel kapcsolatban!!! :roll: :P
Sziasztok!

Szilvi

Kép
szili74
Bugyi
 
 


Bár, amíg hagyja...
Szóval, a képek...
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép Kép

Szilvi

Kép
szili74
Bugyi
 
 


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Szilvi

Kép
szili74
Bugyi
 
 


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Szilvi

Kép
szili74
Bugyi
 
 


köszi a képeket :) :) :) :)
majd irok még ám :)
Vendég
 


Vikiék elindultak a kórházba :) valószinű a magzatvíz csepeget rwggel óta minimálisan.most már több is folyt egyszerre.fájása nincs csak a dereka szakad le
Vendég
 


megszületett ALex baba :) 2750g és 56cm :) császár lett a vége
Vendég
 


VIKI!!!
GRATULÁLOK ALEX BABÁHOZ!!!!!! Sok boldogságot és sok tejcsit kívánunk nektek!!!
Szép hosszú baba lett!

Tegnap reggel bekapcsoltam a babanetet, mert volt egy olyan érzésem, hogy tegnap kibújik. (És valamiért azt is éreztem, hogy császár lesz.) Aztán délután kaptam sms-t Lekritől, hogy szülőszobán vagy már...
Végülis mikor született? Hogy vagytok? milyen volt?
Tudom, tudom... idővel majd válaszolsz. Most az a legfontosabb, hogy jól vagytok..

Lekri!
Köszi a jó híreket!
Nektek pedig jó nyaralást! Ússzatok helyettünk is!!!

Sziasztok!

Szilvi

Kép
szili74
Bugyi
 
 


Szilvi
reggel háromnegyed 6körül született.este a párja iwiwjén lesznek képek.

köszi,reméelm jó időnk lesz majd :)
Vendég
 


Kedves Mindenki!

A Babanet nevében szeretettel várunk Titeket a 2009. július 25-i Találkozón, a Millenáris parkban.

Kérdésekkel bombázzatok nyugodtan, kajaügyileg is egyezkedhetünk ebben a topikban.

Gyertek, gyertek!

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!
Ha jól számolom, holnap elvileg hazajönnek Vikiék... :lol:
(Főleg, hogy ennyire teltház van..)

Az iwiwen hiába kerestem... Biztos nem volt ideje az ifjú apukának... :wink: :lol:
Pedig olyan kiváncsi vagyok!!!!!! :oops: :shock:
(gyorsan most is megnéztem, nincs!!!!!!!!!!!!)

Lekri! Mi volt nyaraláskor? Nem kapott el a vihar benneteket? Azért tudtatok egy kicsit pihenni?

Sziasztok!

Szilvi

Kép
szili74
Bugyi
 
 


Szilvi
Vikiék tegnap haza jöhettek már :)

már Alexnak is van saját oldala :)
ismerőseim közt megtalálod őket :)
nyaralást leirtam a blogba.sajna szombaton ott is volt vihar de attól függetlenül jól éreztük magunkat.pihiztünk egy nagyot,már ahogy lehet 2 aktiv gyerkőc mellett :)

renbe szedem a lakást és az udvart és akár jöv.héten eljöhettek Barnussal :) Viki is jöhet ha mer :)
képek:
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


ja a blogomba is van 1 kép Alexról :)

én meg azt álmodtam,hogy született még 1fiúnk Tomika.30perc alatt lett meg :)
Vendég
 


Szia Lekri!
Közben rájöttem mindenre Vikiékkel kapcsolatban, csak tetű lassú a netem (tudod, tanya...), így már nem tudtam írni...
Ismét nagyon jók képek!
Köszi, szívesen megyünk, de azért nem kell rendbe szedni a házat, s az udvart!
Örülök, hogy végülis, jól telt a nyaralás, szerencsére a vihar nem kavart be nagyon...

Viki!
Nagyon tündér Alex!!!! (kicsit irigykedem is... :oops: ) Remélem, hamarosan ismét csatlakozol ide is hozzánk...

Sziasztok!

Szilvi

Kép
szili74
Bugyi
 
 


sziasztok!
Szilvi köszönjük a bókokat :D
Hát igen nem volt egyszerű a szülés, de ahogy mondják, mindent elfelejt az ember mikor végre a kezében a baba....
6:44kor született :D
Dobok képet bár már látad az iwiw-en :D
Kép Kép Kép ez a kedvencem!! :D

KépKép

Viki
 
 


Viki
imádom a fiad :)

Szilvi
bocsi de a heti talit átcsúsztatom jőv.hétre.apa kifest hétvégén az ebédlőbe és nekem már pakolni kell kifele,hogy le tudja glettelni még holnap hogy megszáradjon.
Vendég
 


Lekri: Köszi :D Én is !!!

KépKép

Viki
 
 


Sziasztok!

Viki!
GYÖNYÖRŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰ!
Végre, ide is raktál képet... :roll: Már kezdtem megsértődni, hogy csak a másikba... :oops: De megérte várni rá.
Monden rendben? Tejcsi, sebgyógyulás... stb. Írhatnál kicsit többet magatokról, s ha lesz időd s energiád, szívesen olvasnám a szüléstörténetedet is.

Lekri!
Hú, pont jókor. Nem is lett volna időm elmenni a héten. :oops: :roll:
Az ebédlő miatt irigykedem, Barni szobájával azóta sem tudtunk haladni semmit. Majd...
Sziasztok!

Szilvi

Kép
szili74
Bugyi
 
 


Viki
akkor vidd őket picit :)

Szilvi
csak sima olcsó festékkel kenjük le.jővőre majd falat akarunk bontani ott.de most a szívemnek jót tesz majd ez is.
Tofi szobáját kellenne még az idén megcsinálni mert Levié kész de az övé még elmaradt.szerintem szeptemberbe meglesz.jó lenne mert eléggé nem jó az a szoba.
Vendég
 


Köszi a bókot :D
Hát a szülés nem volt egyszerű... SZERDÁN reggel 9:00kor elkezdett folyni a magzatviz. Tibi pont ócsán volt az okmányhívatalban, így hamar haza ért. A kórházba 13:00ra értünk be, nem rohantunk , nem voltam bíztos a dologban, aztán mikor odaértünk a portán szó szerint ömleni kezdett... az ügyeletes orvos , rögtön gépre tett, még átöltözni se volt időm. 17:00ig röhécseltünk a párommal, meg vigyorogtunk fájás nem volt aztán 17:00 után halvány gyenge szinte megse éreztem fájások jöttek. 20:00kor felhívott a doki (gondolom szóltak neki, mert én nem értem el telefonon) hogy mi van velem.. Én meg mondtam hogy a kórházban vagyok, erre ő majd hívjam ha lesz vmi.... 23:00kor felhívtam , hogy már mindenki megszült körülöttem, én meg még sehol se tartak.. Erre ő : szól az ügyeletes orvosnak hogy nézzen rám mi van velem.... Na ő 1:00kor megjelent.. És már akkor mondta hogy császározni kéne.... Adtak oxitocidot (vagy mit) amitől én begörcsöltem a baba szíve meg le akart állni.. Hajnali 5:00kor már a párom sik ideg volt mert 5perces fájásaim voltak és senki nem csinált semmit, mire a szülésznő kinyőgte, hogy ők már 1:00kor megcsászároztak volna de mivel van dokim igy nem tehetnek semmit. Ekkor felhívtam azt a köcsögöt, hogy jöjjön már be, 6:15re be ért, mire megint oxitocidot adott amitől kész lettünk... És elkezdett rohangálni, hogy gyorsan a műtöt.... 6:44kor pedig kint volt a baba....
Varrat szedés: a doki tartotta a markát, én meg megkérdeztem, hogy mégis mit vár a munkájáért (hogy nem jelent meg időben és fertőzést is kaphatunk volna) mert én nem hoztam semmit...
Erre ő: Jajj Viktória nem ezt vártam magától mert én jelen voltam mikor kellett, kérem az anyaságiát, + számoljuk fel hogy korán kelltem, és császározni kellett, ill mivel most nem hozta 6hét múlva a kamatokat is kérném.....
Hát én majdnem rosszul lettem...........
POFÁTLAN KÖCSÖG!!!
Be kéne perelni a picsbe....

De hála mind ketten jól vagyunk, a baba eszik alszik, egy tündér és mindenki odáig van érte :D

KépKép

Viki
 
 


:roll: :twisted: :twisted: :twisted:
Ilyen hülye még létezik?????

Legalább annyival tartozol neki, hogy minden fórumon leírod, s ki ő, hol dolgozik. Engem nagyon érdekelne.
Egyébként meg: pereljen be!!!!!! :wink:

Lekri!
Mindegy, milyen "drága" festék, a fiúk úgyis tele tudják rajzolni.... :wink: :lol:

Majd szólj, ha már nem zavarunk, s megbeszéljük...
Úgy olvasom, a te srácaid sem akarnak enni... Barni ellene egész nap cicin+gyümölcsön. De kakil minden nap, jó kedve van, ez van...


Sziasztok!

Szilvi

Kép
szili74
Bugyi
 
 


Alex és Tofi:
Kép Kép Levi és Tofi.:)

Szilvi
elméletileg jó a jőv.hét nekünk :)eddig
Vendég
 


szerda kivételével bármelyik nap jöhettek.bár szerdán délelőtt itthon leszünk.délután megyünk Bugyira fogászatra. szombaton meg egésznap Bugyin leszünk :)
Vendég
 


Sziasztok!

Köszi, Lekri! Úgyis megbeszéljük előtte telefonon, jó?
Még mindig tündériek a srácaid! Tofi mennyit nőtt, amióta láttam!!! :roll:

Viki!
Alexet is meglátogatnánk, ha már fel vagytok készülve rá. (Én csak a 6 hét letelte után voltam úgy, hogy most már nem csak a szűkebb család jöhet... :oops: :roll: (Igaz, engem több, mint 1 órán keresztül varrtak, belül végigszántott Barni, s azt kicsit nehezebben hevertem ki.)

Jut eszembe! De lüke postásotok van! A szomszédba viszi a levelet? (Az autóról és a kerítésről beugrott, de már késő volt... :oops: )
De örülök, hogy tetszett, s ne csak nekem köszönd! Nem jöhetett volna létre, ha nem segít a férjed és Lekri! Köszi nekik!!!!

Sziasztok!

Szilvi

Kép
szili74
Bugyi
 
 


:D
Köszönet akkor mindegyikötöknek!
Nyugodtan jöhettek bármikor csak szóljatok ide előtte!
A szomszédból meg úgy kellett kilopnom a levelet, mert bár otthon voltak senki nem jött ki, én meg kivettem a postaládából azt eljöttem :D
Nagyon fura a szomszéd csaj, a cba-ban melozik ott mindig köszön meg beszél velem, itthon meg semmi.....
:D

KépKép

Viki
 
 


Viki!
Én is gondoltam rá, hogy kiszedem, de mit mindtam volna, ha kijönnek? Még csak nem is én voltam a feladó.... :roll: :D

Holnap, pénteken délután nem jó nektek? Én csak a pelenkafutárt várom...

Lekri!
A szerd és szombat neklem sem jó, de a többit még nem tudom.
Bugyira fogászatra? Eddig nem sok jót hallottam róla... Bár nekem is mennem kellene. Szerinted-?

még jövök ám, csak Barni elaludt, így van egy kis időm "összekapni" a házat.

Sziasztok!

Szilvi

Kép
szili74
Bugyi
 
 


Pár kép, nem mind friss...
Kép
Kép
Kép
Kép

Szilvi

Kép
szili74
Bugyi
 
 


de vagány Barnus :)
Szilvi
én a héten is vártalak.jőv.héten minden nap jó lesz :)
végül nemjutunk el fogászatra.majd szeptember elején.apa akkor lesz szabin.

pelenkafutár?milyen pelust hoz? mennyiért?
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: