Új privát üzeneted érkezett!

Akkor induljon az új topic :)

Üdv mindenkinek:
Cseppek

Kép
Kép
 
 


Kell valakinek a köv. kupon valamelyike? Hétfőn megyünk a Siha közben, akkor át is tudom adni. Dm-es mind.
1 csomag Huggies uszópelus -350ft, 1db Ebelin Wellness masszázsladba v keszytű -100Ft , 1db Bellinda Fit in Form harisnyanadrág -200Ft
Mindegyik 2009.03.31-ig érvényes

Kép

Kép

Karmen
 
 


sziasztok

jó, hogy van egy új topik.gyorsan hozzá is szólok!

Keresem a Boldogság Kékmadarát!!!! akinek van kérem szóljon és megbeszéljük az árat :wink: :lol: :lol:

bocsika, toncsi fáradt és nem bír ilyenkor magával. bocsika 8) 8) 8)

puszipá
toncsi

 

 
 

A mi cuccaink a teszveszen vannak, a felhasználónevem ugyanaz, mint itt, ha valakinek kell valami, szóljon egy e-mail formájában, leveszem azonnal, ha még nincs rajta licit.

Van pl. Chicco fertőtlenítő folyadékunk fél üveg, még nem járt le a szavatossága, most találtam rá, ingyen odaadom! :wink:

Nóra
KépKép KépKép
 
 


Nekem Mi Világunk kuponjaim vannak, majdnem mind megvan, 2008.12.31-ig jó, Tesco v. Reálban. Majd probálok fotót is feltenni, hátha ugy könnyebb ki mit kér, kér-e.

Kép

Kép

Karmen
 
 


Sziasztok!!

Sürgősen keresek:
Brendonos kupont MORE MILK kapszula kedvezményt!


köszönöm!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
 
 
 


Sziasztok!

Felesleges DM-es kuponjaim:

Johnson's baby fürdető -150 Ft kedvezmény
Johnson's baby pelenkakiütés elleni védőkrém -150 Ft kedvezmény
Johnson's baby testápoló -200 Ft kedvezmény
Johnson's baby babaolaj -150 Ft kedvezmény
Gabi lanolinos krém vagy púder -100 Ft
Gabi bababarát mosópor -300 Ft
Alverde baby bio ápoló krém -100 Ft
Baba könnymentes gyereksampon -100 Ft


Utolsó 2009.09.30-ig váltható be a többi 2009.06.30-ig.

Bea
KépKépKépKép
 


Zsuzsu, nekem van More Milk-re Brendonos kuponom, november 30-ig használható fel! Szívesen odaadom! Apátok el tud érte jönni? Hétfőn egész nap itthon vagyunk, kedden csak délután!

Kép
 
 


Ja és majdnem minden hónapban megveszem az Anyák Lapját és a Baba Magazint is, ezekben szokott lenni kupon, ha valakinek kell belőlük valami, szívesen adom, mi nem használjuk fel úgysem az összeset, esetleg egyet-kettőt. :wink:

Kép
 
 


Szilcsi! hü én többször vásárolok Brendon kuponra, én meg csak olyankor veszek ujságot, amit megvallom még sosem olvastam el:) Köszi, majd megjegyzem, hogy tudsz segiteni:)

Kell ez valakinek? Én kaptam de sosem használtam, de nem akarom már kerülgetni!! Amugy egy bimbóvédő, jobb fotót nem tudok késziteni:
Kép

Kép

Kép

Karmen
 
 


Norus :)
Nekem kellene a fertőtlenítő folyadék, ha még meg van! :wink:

Jó ez a topik!!
Ha több időm lesz, felteszek én is néhány dolgot...

Kép
Kép
 


zituska: megvan még, eddig nem licitált rá senki, akkor le is vettem, majd értekezünk, hogy hogy kerül hozzád.

Felesleges dm-kuponjaim, természetesen ingyen :wink: dec. 31-ig beválthatók:

Gillette Phenom Fusion Power elemes borotva (800 Ft)
Calgon por 500g (200 Ft)
Parodontax fogkrém 75 ml (300)
Respir Activ orrtapasz (400 Ft)
Dida, BioDaine v. Zuccarin tabletta (500 Ft)
Sensodyne Pronamel fogkrém (300 Ft)
Helia-D Fruit selection arckrém (300 Ft)
L'Oeal Revitalift arckrém (700 Ft)
OB tampon (100 Ft)
S-he ajakápoló (150 Ft)
Pampers pelenka (500 Ft)
Johnson's baby olaj (150 Ft)

Parfümös is van, hátha valaki karácsonyra:
Christina Aguilera Inspire EDP (1000 Ft)
Replay EDT (1000 Ft)

Ezek közül is bármelyik vihető ingyen:
http://www.teszvesz.hu/my_page.php?uid= ... ice_to=200

Nóra
KépKép KépKép
 
 


Sziasztok!

Van esetleg valakinek eladó

GOLYÓPÁLYA vagy PEPPINO

nevű társasjátéka? Ezeket keresem.
Márti
 
 


Jelentem, a Parodontax fogkrém kupon Beáé. :lol:

Van egy kisméretű, kb. 50 literes Lehel fagyasztónk, csak addig kellett, amíg tárolgattam az anyatejet meg a bébikajákat, 7ezerért eladó!

Nóra
KépKép KépKép
 
 


Norus, esetleg tudnál képet feltenni a fagyasztóról, hogy lássam, kb mekkora? Mi már rég akarunk egyet venni, de dunsztom sincs, az 50 liter mekkorát jelent. :shock: :oops: Nekem is bébkajának kellene, mert a mostanit teljesen elfoglalja a fagyasztott zöldség meg gyümi és hoznánk anyuéktól csomó husit, ha lenne hova rakni.

Kép
 
 


Norus :)
Esetleg a Párod nem tudná bedobni a fertőtlenítőt az étterembe? :oops: :oops:
Ha nem, nem gond, elugrok akkor érte én, csak perpill. azt sem tudom, hol áll a fejem! :lol:

Az én cuccaim a Vaterán vannak, ugyanez a nicknevem ott is! :wink:

Kép
Kép
 


Szilcsi! A hütöknek ált. 20-30l a fagyasztó része.

Kép

Kép

Karmen
 
 


Helló!
Én flippert, azaz fürdetőkarikát keresek!!!!

Zita

Kép
Kép


Elfelejtettem, hogy a fürdetőkarikán kivűl, ajtóra szerelhető rugós hintát is keresek.

Zita

Kép
Kép


Zita! Én 2 napja adtam el a karikát, már fél éve hirdettem a Tv-en:( Nem tudom mennyit adnál érte, ha ugy érdekel hogy rá akarsz licitálni akkor személyesen át tudod venni, ennyivel lenne olcsobb csak, a másiknak postáznom kell ugyanis. :o

Kép

Kép

Karmen
 
 


Karmen!
És mennyiért adtad el?

:wink:
Zita

Kép
Kép


Zita! Irtam privit, még nincs vége ugyanis az aukciónak. Nézd meg, megirtam hol, ha gondolod tudsz rá licitálni. Sajnos már lezárni nem tudom :( Posta gondolom nem lenne, szegedi átvétel megoldaható, én be tudom ugyanis küldeni. Kérdés, megéri-e neked annyiért ahol most tart a licit.

Kép

Kép

Karmen
 
 


Én meg tej- és szójamentes tápszert keresek

Kép

Kép

Karmen
 
 


Karmen!
igazolt allergia esetén párszáz forintért felirják például a pepti juniort vagy az aptamil hat tápszert. az orvos.De szar az izúk, az biztos. :roll:

Zita

Kép
Kép


Sziasztok!
Nekem van egy utazóágyam ( vagyis Kittié :wink: ) amit szeretnék eladni. ABC Design, sötétkék színű, oldalt hálós. Kb 5x használtuk csak.

Kinga

Daisypath Happy Birthday tickers
 


szilcsi: mi is csak bébikajának használtuk, meg anyatejnek, amióta az nincs, elég a másik hűtő fagyasztója.
Itt tudod megnézni, méretei is itt vannak:
http://www.teszvesz.hu/item486912972_le ... kreny.html
Viszont ugyanaz a helyzet vele, mint karmen karikájával :cry: :D , már licitáltak rá, így nem tudom levenni neked. Ha nem fizetik ki esetleg, akkor továbbra is eladó, akkor jelentkezem.

zituska: most nagyonnagyon sűrű a napirendje, nem küldözgetném vele, mert elküld a búsba. :lol: Viszont nem sürgős nekem, elfér ott, ahol eddig volt... Szólj, ha jössz érte.

Nóra
KépKép KépKép
 
 


Zita! ha egyszer bejutunk a gasztrora iratok is fel. De fözelékbe v. pudingba szerintem jó lesz, jobb mintha nem ehetne azt is. Most kakaot vizzel föztem neki (valaki adta a tippet ma) és izlik neki. Szerintem vacak, de a lényeg hogy neki most jo ez is.

Nóri! Én is most tudtam meg, hogy nem lehet már lezárni a licitet akkor sem ha valaki megkér rá hogy most licitálok figyeld és zárd le. Azt hittem engedi, de nem, persze értem én igy fair. Pont most néztem utána mert a karikát el akarták vinni többért, de azonnal

Kép

Kép

Karmen
 
 


Csomag szülés utánra:

9 db Tena Mini betét (bontott csomagban), 4 db Tena Mini Plus betét (bontott csomagban), 18 db Tena Normal betét (bontott csomagban), 20 db Libresse Invisible Ultra Thin Normal Clip betét (bontatlan csomagban), dm körömvirágos nedves WC-papír (70 db-os bontatlan csomagban) 1200 Ft



Szilikontalpú zokni (19-20-as) járni tanulóknak szandi helyett bentre (500 Ft):

Kép

Keresek ugyanilyet (mármint szilikontalpút, a minta mindegy :D ), 23-as mérettől felfelé.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára norus88 2008.11.26 21:55-kor.

Nóra
KépKép KépKép
 
 


Arra szeretnék kérni mindenkit, akinek az érdeklődését felkelti valamelyik motyó, amit felteszek ide, hogy írjon e-mailt azonnal, hogy levehessem a teszveszről, mielőtt valaki licitál rá.

A teszveszen itt vannak a dolgaink továbbra is:
http://www.teszvesz.hu/my_page.php?uid=4873305

Nóra
KépKép KépKép
 
 


Nóri! Én irtam emailt kell a betét, nem tudom megkaptad-e mert nem válaszoltál.

Kép

Kép

Karmen
 
 


Nekem meg van egy eladó hálós macis járókám, házhoz viszem Szegedre (v. Domaszékre) ha valakit tudtok

Kép

Kép

Karmen
 
 


Sziasztok!
A betétcsomag meg a zokni is gazdára talált!

A babakocsink (CAM Apollo):

Kép

Van hozzá lábzsák és esővédő is.
12000 Ft
Szóljon, akit érdekel, küldök leírást!

Nóra
KépKép KépKép
 
 


Nem egészen idevág, de van négy eladó fajtatiszta nyolc hetes puli kutyusunk. Szülők megtekinthetők. 6000.-/db, de alkuképesek! :lol:
Kép
Vendég
 



Nóra
KépKép KépKép
 
 


Sziasztok!!!

Barátnőmnek van egy eladó

MAMAS AND PAPAS PLIKO P3 ICE DESIGN tipusú babakocsija. Hordozóval.
Ilyen: Kép
55 ezer ft. Használt de szuperjó hibátlan állapotban van!

Nekünk meg van egy eladó Pierre Carden utazóágyunk.
Meg Zaza kinőtt rucijaitól is megválnék, fiús anyukák akit érdekel...

Köszi :D

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Zsozi: A kutyus kisfiú vagy kislány? :D Oltási könyve van?

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Enikő: Van fiú is és lány is. Összesen négyen vannak, csak meg se kíséreltem mindet lefotózni... :lol:
Oltási kiskönyvük nincs, csak féregtelenítve vannak. De mondom, erősen alkuképesek... :lol:
Vendég
 


sziasztok

véradásból származó mórahalmi fürdőbe szóló belépőjegy felesleges. dec 23 ig felhasználható vasárnap kivételével. szívesen odaadom
toncsi

 


Etetőszéket keresek olcsón, asztali kizárva.

Kép
 
 


Vannak Anyák Lapja Brendon kuponjaim. Mi a kistakarót és a poharat használtuk el, a többit szabad.


Cikkszám Megnevezés Ár Kupon Ár Megtakarítás
158407 Avent Elektromos mellszívó ISIS IQ UNO 34 990 Ft 31 490 Ft 3 500 Ft
171814 Bébé-Jou Pelenkázófeltét Changing mat 75x80 joupy cream 6 190 Ft 4 190 Ft 2 000 Ft
179847 Bébé-Jou Pelenkázófeltét Changing mat 75x80 joupy lime 6 190 Ft 4 190 Ft 2 000 Ft
90039 Brendon Bundazsák B0G/LZSB 0 Gyapjú 11 990 Ft 7 990 Ft 4 000 Ft
125999 Brendon Elfordulásgátló párna B9/EP 9 Forest Night 1 790 Ft 990 Ft 800 Ft
160122 Brendon Maternity Bandázs Burano 06N Black 2 490 Ft 1 690 Ft 800 Ft
219254 Brendon Takaró Bari/PL/TH Big Friends Yellow 4 990 Ft 2 990 Ft 2 000 Ft
170678 Brendon Zenélő körforgó Cat-elephant 7 990 Ft 4 490 Ft 3 500 Ft
170676 Brendon Zenélő körforgó Mouse-cow-flower 7 990 Ft 4 490 Ft 3 500 Ft
189860 Canpol Csőrös itatópohár with protected cover 655 Ft 355 Ft 300 Ft
165671 Fehn J. Bébijáték Activity spiral 4 590 Ft 2 890 Ft 1 700 Ft
97107 Tigex Előke 812079 995 Ft 695 Ft 300 Ft
180251 Tiny Love Játszószőnyeg bébitornázóval Gymini Melody Maker 13 990 Ft 7 990 Ft 6 000 Ft
218567 Touragoo Babakocsi Saturn Classic 316 29 990 Ft 25 990 Ft 4 000 Ft
218568 Touragoo Babakocsi Saturn Classic 317 29 990 Ft 25 990 Ft 4 000 Ft

Zs.

Kép

Kép

Kép
 


Toncsi! Én gyüjteni szoktam, de most még van 4 db, az elfogy, de a tiedet már nem tudnánk felhasználni. Ha esetleg máskor is lesz felesleges akkor szivesen elfogadom, de most a lejáratig már nem tudom felhasználni.

Szilcsi! Privit irtam etetöszék ügyben

Kép

Kép

Karmen
 
 


Enikő!
Nem lett jó az utazóágy? :shock: Vagynincs rá szükséged?

Zita

Kép
Kép


A fagyasztónk is elkelt!

Vannak még dm-es kuponjaim:
Huggies úszópelus -350
Pampers Active Fit -400
milupa junior ital -400
Bellinda harisnya -200
Libero megapack -500
Libero jumbo -300
alverde baby 21% kedvezmény

A 15%-os pontgyűjtős kedvezménnyel együtt is beválthatók.

Meg van egy gyönyörű béleletlen bakancsom csajsziknak (Aster, 20-as, bth 12 cm):
Kép
Dóri sajnos kinőtte, későn tettem rá szert, csak 2-3 hétig tudta hordani. :cry:

Nóra
KépKép KépKép
 
 


Zita: De jó, csak már nem használjuk.... Szuper amúgy :wink: Bár lehet hogy még jövőre ha megyünk fel mamához használni fogjuk :D Ha nem kel el, akkor mindenképp :D

Zsozi: megkérdezem anyuékat kutyus ügyben :) Nekünk egy kicsilány kéne a fiú pulinknak! :D

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Enikő: Az egyik kislányt elvitték, úgyhogy már csak egy van. :lol: Szólj, ha érdekel! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Keresek babakonyhát használtan akár felszereléssel, akár simán.
:roll:

hangaági
szeged
skype: vincze hanga ágnes
 


Sziasztok!!
Zsozi: rákérdeztem apura, aszonta majd tavasszal inkább, mert most hideg van :( Pedig mondtam neki, hogy majd a Bojtos melegíti :D :D

HangaÁgi: Szijjja anyám üdv itt :D Hogy vagytok? Kolos? :) Nekünk volt egy műanyag babakonyhánk de Viola leamortizálta (mint mindent :( ) úgyhogy sajna nemtok segíteni, viszont a vaterán láttam jókat csongrád megyéből... :wink:

Nekem meg eladó vagy odaadó a ruhatáram, ugyanis nem szándékozom visszahízni bele :D Ha valakit valami érdekel, odaadom annyiért amennyit adtok érte :D
Pl ezek a felsők 44-esek
Kép Kép

Kép Kép


Kép Kép

Ez 42-es:
ruha+felső+rövidnacika
Kép Kép

Ez egy kismamanadrág, 3/4-edes, fekete sportos! H&M Mamma 44-es:
Kép Kép

Hálóing 44-es: Kép

Ez egy fekete felső csak a vaku miatt lett fakó 44-es, amúgy semmi baja:
Kép

44-es fekete átlátszó felső, akár szilveszterre! Úgy varrattam, alá kell venni valami csini alsót pl fűzőt, nagyon jól néz ki felvéve ;) Kép

3/4-edes farmernaci: 44-es rugalmas anyagú és ezt a Militarys szokynát melléadom bónuszba :lol:
Kép Kép

Sima mezei lenvászon, vékony fekete tavaszi nadrág 44-es:
Kép

Ez meg kismamanadrág 42-es, fekete kb farmer vastagságú rugalmas anyagú:
Kép

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Hello Enikő :)

Gratula a fogyáshoz, és az új kéglihez is!

A vaterán most én is néztem a babakonyhákat, de vagy én vagyok hülye, vagy nem tudom, csak újak voltak baromi drágán, vagy használtak elérhetetlen távolságban.

hangaági
szeged
skype: vincze hanga ágnes
 


Sziasztok!

Eladó egy Pierre Cardin babakocsi.
Egy éve vettük, de nagyon keveset használtuk, mert Gábor nem volt hajlandó beleülni miután megtanult járni! :?
Lapracsukható, megkímélten, lábzsákkal, esővédővel!
I.á.:20 000 Ft.
Rakok képeket is.
Kép
Kép
Kép
Kép

Eladó még egy elektromos orrszívó, vadonat új, mert nekünk kettő van, 2009.áprilisáig garanciával.
I.á.:8000 Ft

Igaz ez nem babacucc:
eladó egy Philips Senseo kávéfőző.Egyetlen egyszer használtam,(azóta dobozban áll), mert az én ízlésvilágomnak nem jó kávét főz, viszont hátha van aki pont ezt szereti.Márciusig még garanciás!
I.á:10 000 Ft

Ha vkit vmi érdekel írjon privit. Szegeden házhoz tudom vinni!
Üdv:Csibe

Csibe, Gábor és Péter

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!
Én meg habtapit keresek, lehetőleg nagy mintásat. :wink:
meg még mindig rugós hintát és fürdető karikát. :wink:

Zita

Kép
Kép

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: