Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Hogy vagytok?
Képzeljétek most jöttünk haza nemrég! Bent voltunk a korházba a szülésznőnél és mindent elmondott megmutatott, nagyon jó volt és szerintem érdemes szülésznőt fogadni!!!!!!!!!!!!
Noémi ha kérdésed van majd beszéljünk az msn-en ott gyorsabb ha gondolod.

Vigyázzatok magatokra
pusy
 


Szia Móni!
Na most van elegem a babanetből!!!!!!!!!!!!!!!!!!Már 4x akarom elküldeni az írásomat neked és nem sikerül. :evil:
Térjünk át msn-re.Igaz nem látom amit írok csak,akkor már mikor elküldöm,de mindegy.Igen kiváncsi lennék,hogy mi az eljárás.Kinél kell jelentkezni szülésfelkészítőre és,hogy hogy zajlik le a szülés.Ne haragudj,ha egy kicsit ingerült az írásom hangvitele,de alig aludtam valamit az éjszaka.A párom és a kicsi összefogtak ellenem.És a hsam is fájogat.Légyszi majd írd meg,hogy mikor szoktál rajta lenni a msn-en.Megpróbálok én is bejelentkezni akkor.Vigyázz magadra puszi.
 


Szia Noémi!
Hogy vagytok? Megvolt az utolsó vérvétel már csak NST-re kell majd járnom!
Változó hogy mikor vagyok msn-en de majd igyekszem és beszélünk. Én fogadtam szülésznőt és ő mutatott meg mindent meg elmagyarázott mindent, lehetett kérdezni nagyon érdekes volt az egész!
Na de ha az msn-en összefutunk akkor elmondom mivolt most így sok lenne leírni.

Pusy
 

 
 

Szia Móni!
Örülök,hogy bejelentkeztél.Én még néha rajta szoktam lenni ezen az oldalon,de Krissy csak nagyon ritkán.Ő egy másik forumon van.Sokkal többen vannak rajta és ha írsz vissza írnak.Én a jövőhéten megyek a védőnőmhöz.De kell mennem 04.01-én szemészetre is,mert a dokinak kell egy igazolás,hogy milyen a szemüvegem.04.08-án meg magyek a dokihoz.Valószínű én is megyek majd szurira.Ezena héten megcsináltuk a nagytakarítást.Elfáradtam.De ami idegesít,hogy nem mocorog annyit a fiam.Voltunk eköző héten 4dfelvételt készíteni.Nagyon szégyenlős volt,mert az arcát félig elbújtatta.Mindjárt folytatom.
 


Megvettük a babkocsit is.Ez a szüleim ajándéka a kicsinek.És vásároltam egy két dolgot.Cumisüveget,textilpelenkát,hosszú újjú badyt,rövid és hosszú újjú rugit,előkéket,zenélő játékot a kiságyhoz,plédet,pólyát huzattal.Ebből anyukám vette a cumisüveget az előkét és a játékot.De ez még a töredéke.És máris ott hagytam egy kisebb vagyont!És ti hogy álltok ezzel?Most megyek,mert fáradt vagyok.Vigyázz magadra,puszi nektek.
 


Szia!
Mi már túl vagyunk mindenen szerintem már megvan az egész már csak papucsot kell vennem amit a korházba viszek meg tejelválasztó teát.
Ne idegeskedj nem baj ha nem mozog annyit ugyanis így a végefele azt mondják egyre többet alszik, nállam ez nem igaz.
Mi a héten veteményeztünk én is elfáradtam majd hétfőn kezdem a nagytakarítást. Ti is vigyázzatok magatokra!

pusy
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: