Új privát üzeneted érkezett!

Szia Kriszti!

A hasad szerintem azért lett kisebb,mert a baba másképpen helyezkedett el.A bukfencezést jól érezted,mert már én is éreztem ilyet és utánna a másik oldalamat rúgta ki. :) Mindíg tudom,hogy mikor öklözik és mikor használja a lábacskáit.Nem tudom,hogy a baba mit érez olyankor,de azt mondják,hogy kellemesen éli meg. :oops: Látod látod,mondtam én,hogy csak lustizott! :lol: Én csak azt tudom,hogy a kedvesem már lassan kolostorba vonul,mert amikor együtt voltunk nagyon fájt utánna a hasam és kellemetlen volt.Pedig tényleg nagyon óvatosak voltunk. :oops: Így azóta letiltottam róla szegénykémet!Ezt most egyenlőre elküldöm,mert már az előbb írtam és elszállt az egész.Mindjárt folytatom.
 


Kriszti folyt köv.

Jó nektek,hogy megtudtatok egyezni a név adásban.Én tegnap vitáztam egy nagyot a párommal.Tudod én hiszek abban,hogy a baba választja meg a nevét.És valamilyen úton módon közli a szűlökkel azt.Persze valamikor nem is tudnak róla és azt gondolják,hogy ez az ő választásuk volt.Én megálmodtam egy nevet és tetszik is,de ő nem hisz ebben az egészben! :cry: Ha a kicsi is ilyen makacs és konok lesz...hát én nem tudom mit fogok csinálni. :roll:Írd majd meg,hogy mit mutatott az uh.És azt is,hogy kaptál-e képet róla.Én pénteken megyek terheléses vércukor mérésre és a következő héten a dokimhoz.Remélem megnéz uh-al,mert már olyan rég láttam a pindurkámat és már nagyon kíváncsi vagyok rá! :lol: Talán,akkor már megtudja majd kb-re mondani,hogy fiú lesz vagy lány.Most elköszönök,vigyázz magatokra.
puszi
 


Sziasztok csajok!
Hol vagytok?Minden rendben veletek?Írjatok!Jó tudom,nem mndenki van leszögezve a számítógép elé! :lol:
Puszi
 

 
 

........................................
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára krissy3 2010.07.15 14:26-kor.
 
 


Szia Kriszti!
Ez az!Most egyáltalán nem is kívánom az együttlétet.A párom azt mondja,hogy túl sok a gátlás bennem és féltem a babát.Akkor leszek bajban,ha megszületik a kicsi,mert lehet,hogy akkor minden vissza áll a régi kerékvágásba és én leszek bezsongva! :oops: Szóval nagyobb a pocid?Akkor valószínűleg nőtt a babád és a méhed.Biztos másképp helyezkedett el.Te szoktad mérni a hasadat?Én igen,de most nem nőtt.Viszont a mellem 1 cm-t igen. :| Jó lenne már,ha a többi testrészem is gyarapodna!De eddig nem nagyon veszem észre,hogy ez így lenne.Pedig már egyre többet eszem. :) Megpróbálok a délelött folyamán rámenni a msn-re,de pár napja megint olyan álomszuszi vagyok. :roll: Móniról tudsz valamit?Szoktatok beszélni?Már pár napja nem ír ide.Remélem minden rendben van nála is!Most mennem kell.Vigyázz magatokra.

Puszi



Kép
 


Sziasztok!

Azért nem írtam, mert folyton úton voltunk a héten! Hétfőn nagyon ideges voltam a párom alig tudott megnyugtatni! Sajnos az történt hogy a páromat elküldték a cégtől tudjátok a válság miatt és még mindig küldenek el embereket. és hát megijedtem hogy most mi lesz velünk. Megpróbálok nem idegeskedni nehogy megérezze Bence! Röviden ennyi.
url=http://babafalva.hu]Kép[/url


pusy nektek!
 


Szia Móni!

Nagyon sajnálom,hogy a párod így járt.Hol dolgozott?Ez a gazdasági válság mindenkivel csak kicseszik.Bocs.De te azért ne idegeskedj.Nekem mindíg azt szokta mondani a párom,hogy nem tudok rajta változtatni ez már megtörtént.Inkább előre nézzek és ne hátra.Valahogy majd csak lesz,olyan soha nem volt még hogy ne legyen valahogy.Biztos a párod is talál munkát másikat.Én most nagyon ideges vagyok.Éppen ma estem el az oldalamra.Félek,hogy baja lett a kicsinek!Felbotlottam és vitt a lendület,végül az oldalamra estem rá.Legszívesebben bőgnék,de azt hajtogatom magamnak,hogy nincs semmi baj,minden rendben van a kicsivel!Most elköszönök nem bírok megmaradni egy helyben.Vigyázz magadra és Bencére.

Puszi
 


..........................................
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára krissy3 2010.07.15 14:27-kor.
 
 


Szia Kriszti!

A zsíros kenyér meg van.Méghozzá kacsazsíros! :D A szalonna az ritkábban.Az viszont abát.Sikerült is felszednem kemény 1 kg-ot. :roll: A vérvétel teljesen kifárasztott,majd mesélek,de most megyek pihenni,mert már a fáradságtól elszédülök.Aranyos a vonalzód!Vigyázz magatokra.Ja a pindurkám azóta megmozdult többször is.Remélem nem lesz baja!Mások is azt mondták,hogy a mgzatvíz megvédi.Bízok benne,hogy ez így van.

Puszi


Szia Móni!

Mi újság!Jól vagy a körülményekhez képest?Tudod,csak nyugi Bence már mindent észlel!Könnyű mondani tudom.Vigyázz magatokra és ha van egy kis időd és hangulatod írjál. :wink:

Puszi


[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/1-21-24-2009_06_01-Pocaklak4.jpg
 


Kép


Az előbb nem sikerült! :oops:
 


Szia Noémi!

Jól vagyunk már nem idegesítem magam, reméljük talál munkát magának hamarosan. Egy cégnél dolgoztunk ő raktáros volt.
De azért te is vigyázz a picire ne ess el!!
Neked szokta mondani a védőnő hogy mikor menj hozzá? mert nekem sose mondja mindig akkor megyek mikor én gondolom.
Na és milyen volt a cukros víz? Bár citrommal biztos jobb.

Szia Krisz!

Te már tudod biztosra hogy lányt vársz? nekem 18 hetesen még nem tudták megmondani, csak 25 hetesen és még ez se 100%.
Nagyon szép név a Lara nekem is tetszik, nehéz jó nevet választani. Mostanában én is nagyon kajás vagyok de próbálok odafigyelni hogy ne hízzak sokat mert így is van rajtam felesleg. A kenyeret teljesen elhagytam pedig nagyon kenyeres voltam. Az édesség most már nagyon jól esik, eleinte nem kellett sőt még a hasam is fájt tőlle.

Csajok még 3 hónap és lesz egy gyermekem, hihetetlen!!!
[url=http://babafalva.hu]Kép[/url


pusy Nektek!
 


Szia Móni!

Hál Istennek most írok neked másodjára,mert megint elszállt!!! :evil:
Örülök neki,hogy egy kicsit megnyugodtál.Voltam vérvételen és most én vagyok nyugtalan.A cukros víz nem volt olyan borzalams,de a kicsi és a gyomrom úgy ítélték meg,hogy a 2dl sok.Így ki is jött valamennyi.Persze nem az egész.6:30-ra már ott voltam és első lettem így.De csak 7:30-kor kezdték el.Már akkor nagyon éhes voltam!Közölték velem,hogy a vitt vizeletmintámban találtak cukrot így várnom kellene egy kicsit.Megnézik a levett véremben is.Na ez a kis várakozás 8:30-ig tartott! :? Minden rendben volt és így megihattam a koktélomat.Ezután 2 óra következett étlen,szomjan pisilés nélkül.Na estére el is fáradtam rendesen.Nem kellett altatni! :wink: A leletem nem lett jó.Nagyon magas lett a vérsüllyedésem.A vasam és a cukrom jó lett.Valószínű,hogy a fluor vagy a B12 vitamin hiányzik vészesen a szervezetemből.
Folyt mindjárt,csak ezt elküldöm.
 


Ez nem igaz,az előbb megint elszállt az egész!Most én vagyok ennyire béna???? :x
Na mindegy.
Szóval kedden megyek a dokihoz,majd mond rá valamit.
Ráadásul a kicsi is megilyesztett,mert tegnap alig mocorgott és azt is nagyon gyengén!De ma már bepótolta! :) Tegnap voltunk a szüleimnél és gondoltam rád.Sikerült degeszre ennem magam. :roll: Alig bírtam mozogni.Mondtam is a sógórnőmnek,hogy nem tudom eldönteni,hogy most a hasam visz engem vagy fordítva. :D Megvígasztalt,mert azt mondta,hogy most jön még csak a java! :shock: Szóval már csak három hónap és itt a nagy nap. :lol: Én a múltkor mondtam pont Krisztinek,hogy még nem igazán fogtam fel,hogy szülni fogok. :roll: És,a vissza számolást mikor kezded meg? :) Minden esetre szorítok majd nektek.
Most elköszönök hátha negyegyére is újra írhatom.Vigyázz magadra és Bencére.Ja és persze írjál,ha van időd és kedved. :D

Puszi



Kép
 


Szia Noémi!

Pihenés képpen írok. Sajnos vagy nem de én egy örök mozgó vagyok nem bírok egy helyben ülni mindig találok valamit hogy elüssem az időt! Na meg állandóan pakolni akarok, sosincs semmi se jó helyen most is majdnem átrendeztem a lakást,szeretem a változatosságot, azért nem erőltetem meg magam, vigyázok Bencére. Ari vagy hogy gondoltál rám! Mostanában én is elég sokat eszem szerintem, de azért odafigyelek hogy ne hízós dolgokat egyem. A csoki mindig jöhet!! Valamelyik nap somlóit csináltam egy egész tepsivel hát majdnem mindet én ettem meg.
A vissza számlálást majd a 30-ik héttől kezdem, ebbe a hónapban beállítjuk a kiságyat és varrom ezerrel a huzatokat meg az ágyvédőt. Sokan mondják hogy babonából még ne készüljek ráér szülés előtt két héttel, na de honnan tudjam hogy mikor fogok szülni? Az egy dolog hogy április 29-re vagyok kiírva és ha hamarabb akar kijönni? nem?

Pusy

url=http://babafalva.hu]Kép[/u
 


Szia Móni!

A pakolászással csak óvatosan!Ma én is be voltam sózva.Mostam,mosogattam,főztem,ágyaneműt húztam,rendet raktam.De valamikor én sem bírok semmit csinálni,olyan fáradt vagyok!Igen én is babonás vagyok,de azért te már jóval előrébb jársz mint én.Mi is márciusban kikfestetjük a szobát és utánna be is rendezzük.Legalábbis a terv ez.A baba dolgok beszerzését március vége,április elejére tesszük.Jó neked,hogy ilyen ügyes vagy,hogy megtudsz varrni sok mindent.Így a bébi ruhákkal sem lesz gondod. :wink:Én júnus 1-re vagyok kiírva.De jöhet egy héttel előbb is és egy héttel utánna is babóca.Bár ha egy héttel utánna jön a világra,akkor szülinapi ajándékként kapom. :) Holnap megyek a dokihoz.Remélem nem lesz semmi a kicsivel.Azért jó lenne,ha megtudná mondani a nemét.Még akkor is,ha nem 100%-ra.Édességet én is eszem bár nem olyan sokat,de csak akkor,ha nem kívánom meg.Mert,ha megkívánom akkor végem van! :lol:
Na jó nem tartalak fel tovább.Vigyázzatok magatokra.

Puszi mind a kettőtöknek.
 


Szia Kriszti!

Rajta leszel ma a msn-en?Az iwiwen a hozzászolásod kedves,de én is küldtem neked. :) Ha rajta leszel a msn-en,akkor elmondom,hogy a párom mit ajánlott,hogy mit írjak a képedhez.A végeredmény egy bokánrúgás volt,amit tőlem kapott! :lol: Szeret viccelődni a drágám. :| Jól vagy?Holnap megírom,hogy mi volt a dokinál.Most viszont elköszönök,mert megyek tömni a kacsát! :D Tudod borsóleves,egy kis pörkölt.... :roll: Vigyázz te is magadra és a picikédre.

Puszi
 


...........................
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára krissy3 2010.07.15 14:28-kor.
 
 


Sziasztok lányok!

Kriszti!
Bocsi,de ma csak későn tudtam a gép elé ülni,mert takarítottunk a párocskámmal.De holnap már talán lesz időm. :)

Móni!
Tudom,hogy gőzerővel varsz,de azért néha pihentetés képpen írjál pár sort,hogy mizus veletek. :)

Na megmondjam,hogy mit mondott a doki a nemével kapcsolatban? :D Kiváncsiak vagytok?Mert én az voltam!
Szóval 70%,hogy kisfiú lesz. :lol: De még sajna neve nincs.Vagyis a párom már annyit engedett,hogy a második neve lehet Áron. :D
Na jó elköszönök mielött elrepülnék a boldogságtól.
Vigyázzatok magatokra.

Puszi nektek.


http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/1-31- ... -_1ron.jpg[/img][/url]
 


Szia Noémi!

Gratulálok a kisfiúhoz, és láttátok is az uh-án a kukiját? megmutatta a doki? Nállunk teljesen lehetett látni.
Ma volt tanácsadáson most 1 kilót híztam kb 1 hónap alatt eddig összesen a terhességem alatt 6 kilót sikerült felszednem
Most a Gabika volt a védőnő nagyon aranyos, az én védőnőm beteg.
Nő rendesen a hasam, nem is bírja a bőröm már lassan úgy fog kinézni a hasam mint egy tigris olyan csíkos hiába kenem.
Egyébként jól vagyunk, minden rendben már most sokkal hamarabb elfáradok.
[url=http://babafalva.hu]Kép[/url

pusy
 


Szia Móni!

Köszi a gratulációt. :)
Igen lehetett látni a zacsiját. :oops: De azért fentmaradt 30%-ék.
A doki viccelődött is vele,mert nevetve mondta,hogy,ha mégis kislány lenne,gondolom akkor sem hoznák el a kórházból.Én meg mondtam,hogy tuti nem hagynánk ott! :DÉn is híztam valamennyit,de még mindíg nem sokat sajna.Én is megyek majd Gabikához,de majd csak febr közepe fele.Elötte rá kell majd csörögnöm.Az én bőrőm még bírja a kiképzést.Bár kiváncsi vagyok,hogy meddig! :roll: Tegnap takarítottunk a párommal.Ő szokott porszívózni én meg törölgetni.A végére nagyon elfáradtam és ilyenkor már rosszul tudok lenni. :cry: Hű ha,már csak két hét és vághatod a centit! :lol: Beszéltél már a szülésznővel?És a varrással hogy állsz?Azért pihengessél is!Ne hajsd túl magad. :wink: Most elköszönök.Vigyázz magadra továbbra is.

Puszi



Kép[/b]
 


Móni!
Helyesbítek.Az előbb rosszul írtam.A doki azt mondta,hogy,ha kislány lenne,akkor is elhoznánk a kórházból.
 


Szia Noémi

Gondoltam hogy rosszul írtad, mi is örülnénk a lánynak a lényeg hogy egészséges legyen. Már gondolkoztunk rajta hogy melyiknek örülnénk jobban de nem tudtuk eldönteni, a hugomnak van egy lánya és most is lányt szeretne. Ő két héttel előrébb van mint én és még mindig nem tudták megmondani pontosan hogy milye lesz.
A szülésznő még nem hívott de lassan várható hogy hívni fog. Ha beszéltem vele mindent leírok, mert úgy látom te is kiváncsi vagy rá.
Most gyűjtöm az anyagokat ugyanis nekem nagyon tetszik a foltvarrás és egy takarót akarok összeállítani neki.
Tegnap fájt a hasam este, lehet bezabáltam szerintem nem ehetek lekvárt.

Szia Krisz!

Mizu veled? Jól vagytok?
Képzeld már Bence megfordult a helyére úgyértem hogy már fejjel lefele van ez jó? De azt mondják még megfordulhat.

pusy mindkettőtöknek!

[url=http://babafalva.hu][img]http://babafalva.hu/tickers/14og.png
 


Szia Móni!

Sajnálom,hogy fájt a hasad.Remélem azért már jól vagy!Én tegnap este ettem egy jó nagy szelet lekváros kenyeret,de hogy milyen jól esett!!!Úgy írígyellek benneteket.Olyan ügyesek vagytok,hogy így tudtok varrni! :) Végül is nekem is csak 70%-ra mondta a doki,de érzem,hogy tényleg fiú lesz.Majd emlékeztes erre a mondatomra,ha esetleg mégis lány lesz. :roll: :lol:Végül is az a lényeg,hogy egészséges legyen! Az tök jó ha jól fekszik.Talán már most így is marad.A sógórnőmnek a 32 hétben fordult meg.Mit szólsz a jó időhöz?Én mindjárt megyek is ki.De elötte megebédelek.Most elköszönök,vigyázz magadra.
Puszi.

Ut:Kriszti a msn-en is rajta szokott lenni,ha esetleg beszélni szeretnél vele.
 


..........................
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára krissy3 2010.07.15 14:29-kor.
 
 


Szia Noémi!

Már elmúlt a hasfájás lehet az volt a baj hogy sokmindent ettem össze, de már nagyon oda figyelek hogy mit mikor eszem.
Ti hogy vagytok?
Hát most jól vissza jött ez a hideg idő remélem gyorsan tova megy. Már a tulipánjaim meg a nárciszaim bújnak kifele nem szeretném ha lefagyna.
Már úgy érzem erőteljesen növöget Bence, már alig bírom bekötni a cipőm mert útban van a hasam :D
Volt a corában baba mama hét, bementünk szétnézni vettünk is pár dolgot, olyan jó volt a sok baba cuccoknál mászkálni.

Ha ráérsz írj!
Pusy
 


Szia Móni!
Már írtam neked,de mindíg elszállt.Most megpróbálom megint.
Örülök,hogy jól vagytok.Tegnap jött volna hozzánk a védőnő,de nem ért ide.Gondolom,most hogy helyettesít sokkal több a munkája.És szerintem még 1 hónapig így is lesz,mert a védőnőd eltörte a lábát.Egyébként hétfőn megyek hozzá.A jövő hónaptól kezdjük el beszerezni a baba dolgokat és a szobát is akkor festetjük ki.A szín még nagy dillema.Azt már tudjuk,hogy zöld lesz és két féle zöld.Csak még nem sikerült dönteni az árnyalatok között.A neten nézegettem baba ruhákat és kellékeket.Olyan aranyos kis rucik vannak,de biztos van áruk.Sajnos a rossz idő vissza tért.Így megint beszorultam a lakásba.De lesz itt még jó idő! :wink: Amit nem fogok bánni,mert ezek a hidegfrontok kikészítenek a picurral együtt.Előző hétvégén alig aludtam,mert olyan intenzíven rugdosott,boxolt és csikizett a kis izgága. :) Bence is egyre többet rúgdos,vagy ő nyugisabb baba?Most elköszönök,nehogy elszálljon megint.Vigyázz magadra és Bencére.
Puszi,írjál.
 


...........
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára krissy3 2010.07.15 14:31-kor.
 
 


Sziasztok!

Noémi:
Ha Bence megszületik akkor egy szobába lesz velünk és majd később lesz neki szobája, a párom is így akarja.
Bence is egy örökmozgó baba aminek örülök is, inkább mozogjon!
Egyre jobban ki lehet venni hogy melyik testrészével bögdös és már egészen a köldököm felett is motoszkál, olyan jó érzés!
Annyi baba cuccokat kaptunk hogy már nem tudom hova rakni!Már szinte minden megvan.

Krisz:
Hogy vagy? szúrkál még a hasad?
Még nem tudták megmondani pontosan hogy mitek lesz?

Pusy

[url=http://babafalva.hu]Kép[/url
 


............
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára krissy3 2010.07.15 14:32-kor.
 
 


..............
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára krissy3 2010.07.15 14:32-kor.
 
 


Sziasztok lányok!
Bocsi,hogy elmaradtam az írással,de adódott egy kis problémám.
Nem szeretnék erről beszélni,lényeg az,hogy a párommal történt valami,aminek nem kellett volna megtörténie!És lehet,hogy még nagy baj is lesz belőlle.Ti elképzelhetőnek tartjátok,hogy a babák megérzik,ha történik valami rossz valakivel,aki közel áll hozzá?Na mindegy.Visszatért a reggeli és az esti rosszulléteim.A franc enné meg!
Móni,én is szoktam érezni,hogy mikor milyével intéz el a kicsi. :lol:
Tényleg fantasztikus érzés,bár amikor a hólyagomat rúgja az már nem annyira! :roll: Mostanában már egyre többet mozog és én is azt vallom,hogy inkább izgága legyen.Az a legjobb,amikor végighúzza a kis lábát vagy a kisfejét az oldalamon. Hétfőn megyek a védőnőhöz,kiváncsi leszek mit fog mondani és,hogy híztam-e valamennyit.Bár én úgy érzem,hogy igen.Főleg fenékre. :oops:
Kriszti,jobban vagy már?Nekem is fájt a hasam valamelyik nap és szurkált is a jobb oldalamon.Szóval eljutottál te is már odaáig,hogy látod ahogy rúgdos.Ugye milyen jó? :lol: Az én kölköm nagy zsivány,mert ahogy az apukája teszi oda a kezét egyből befejezi.A kis huncut! :) De azért szokta ő is érezni.Kérdésedre válaszolva,igen Szolnokon is vannak üzletek és inkább ott fogok vásárolni.A neten csak azért nézegetek,hogy tájékózódjam.Ugyanis megvallom őszintén,dunsztom sincs,hogy mit kell majd vennem.De már körvonalazódik! :D

Kép
Most elköszönök vigyázzatok lányok magatokra.
Puszi nektek éés a pocaklakóknak.
 


Szia Krisz!

Tök jó mikor mozog én nagyon élvezem, mikor leteszem magam vízszintbe mindig úgy fekszem le hogy a hasam kint van hogy lássam a kissebb nagyobb megmozdulásait. Olyan jókat mosolygunk neki! Szerintem olyan lesz mint az anyja szeretni fogja a vizet most is olyanokat búvárkodik a hasamban :lol:
Nállunk várható volt hogy fiú lesz mert én búvár vagyok és álltalában a búvár nők fiút szülnek, mondta is annak idején a búvároktatóm ha lányt szeretnék minél hamarabb szüljek.

Már te is túl vagy a félidőn!!

Szia Noémi!
Remélem minden rendben van nállatok!
Szerintem a baba csak azt érzi meg ha az anyával történik valami.
Nekem is mikor az oldalamnál van valamilye Bencének úgy kidudorodik hogy szinte meg lehet fogni. Olyankor beszélek hozzá és abba hadja.
Hallod én meg csak hasra hízom, sokan mondják hogy nem látszik rajtam semmi főleg ha kabátban vagyok. Pedig még 2 hónap ha a februárt nem számolom. Már úgy várom!!!!!!!!!!!!!
A szülésznő még nem hívott biztos vár még mert hogy járvány van.

Pusy nektek!

[url=http://babafalva.hu]Kép[/url
 


..........
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára krissy3 2010.07.15 14:34-kor.
 
 


Sziasztok!

Kriszti,ne idegeskedj és a hétvégén voltam olyan fáradt,hogy többször is le kellett feküdnöm aludni.És ma meg úgy kelltem,hogy fájt a hasam és be van keményedve.Szerintem csak bizonyos időközönként nől a méhed és a baba.Nem tud a méhed olyan gyorsan utánna nőni a babának.Legalábbis nekem az orvos így magyarázta.Ilyenkor pihenj sokat! :wink:

Móni,köszönöm a kérdésedet ideáig minden rendben van.A baba nálunk is mocorog.Néha kispályás focit rendez,néha meg csak gombfocizik odabent.Mostanában már hajnalban is rugdos.Azt vettem észre,hogy egyre többet van fent.A hasamra is híztam,de ezt csak a centi mutatja jobban.Én nem igazán veszem észre a látható külömbséget! :cry: Tegnap beszéltgettünk a párommal,hogy nekünk is gyorsan el fog telni ez a pár hónap.De én még most is olyan ráérős vagyok. :roll: Pedig lassan már el kell kezdenem a beszerzést.

Képzeljétek,ha minden igaz csütörtökön hozzák tesómék a kiságyat.Ezt legalább nem kell venni.Most elköszönök,mert én meg védőnőhöz megyek és a metsző ember is most jött.
Vigyázzatok magatokra.És Kriszti írd meg,hogy mi volt az uh-on.

Puszi nektek.
 


.......
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára krissy3 2009.03.11 14:31-kor.
 
 


Szia Krisz!

Gratulálok! Milyén édes!!!!!!!!!!!!!!!!
Ez a kép sima ultrahanggal készült ugye? De jó neked hogy látszik az arca is! Nagyon aranyos!


[url=http://babafalva.hu][img]http://babafalva.hu/tickers
 


Nem moni,ez 4 d-s uh-val.
 
 


Szia Móni!
Te tényleg nagyon el vagy veszve.Mi van veled jól vagy?Nekem most két naoja elkezdett fájni a hasam és nagyon be is keményedik.Képzeld tesómék valamelyik nap elhozzták a kiságyat.Két hét múlva meg jön a festő is festeni.Szóval felgyorsultak az események nálunk.Beszéltem Emődi doktorúrral is.Első benyomásom nem volt teljesen negatív.Március 10-re kaptam időpontot.Majd kiderül,hogy személyesen milyen lesz.
Most viszont elköszönök.Vigyázz magadra.

Puszi.


Szia Kriszti,te biztos olvastad már a másik forumon ezeket,amit Móninak írtam.Msn-en majd dumcsizunk.
Ja és nem haragszok nem azért írok csak ennyit.Inkább lusti vagyok.

Puszi.
 


szia Noémi!

Jól vagyunk csak mostanában mindig csinálok valamit ami Bencével kapcsolatos pl. varrogatok vagy csinosítgatjuk a szobát.
Remélem beválik a doki azt hallottam róla hogy aranyos doki.
Én jövőhéten megyek uh-ra, már várom nagyon!

Vigyázz magatokra!

pusy
 


Szia Móni!
Örülök,hogy jól vagytok.Hú neked már nagyon közeledik a nagy nap! :D Ma voltunk bent a festékboltban,kiválasztottuk a színeket.Nem tudom milyen lesz,mert abból a festékből olyan színű festék már nincs amit kinéztünk.Így másfajta festék mintáit néztük meg.De azért voltak közte hasonló szinek.Majd kiderül!Remélem nem fogok sírógörcsöt kapni. :wink: Köszi a dokival kapcsolatos infót.Meg is nyugtattál,mert ugye én nézegettem más forumok hozzászólásaiban a véleményeket és olvastam közte negatív hozzászólást is. :roll: Képzeld vettem mesekönyveket.Szolnokon az állomási Coop-ban voltak 399Ft-t.Kis nyulfarknyi mesék vannak benne és nagyon szép rajzok.Úgy gondoltam míg kicsi elösször úgy is a rajzok fogják lekötni jobban.Este meg tudok majd neki mesélni belőlle és talán nem fogja megunni,mert nem hosszúak a mesék.Tudom,hogy ezt ráértem volna megvenni,de nem bírtam ott hagyni! :roll: Most elköszönök,vigyázz magadra és néha néha írjál! :lol:

Puszi
 


Szia Noémi!

Hogy vagytok?
Voltunk UH-án és minden rendben, szépen fejlődik!
Fel lett véve videóra is,tisztán látszik a kukija, szép kerek feje, olyan aranyos! :D
Nem sokat ülök itt a gép előtt mert nem szereti ha ülök ha fekszem meg a derekam akar szétszakadni. A hasam meg nagyon viszket!
A szülésznővel majd március közepe fele fogunk találkozni.

Egyenlőre ennyi, vigyázz magatokra
pusy
Kép
 


Szia Móni!
Jaj anyira aranyos lehet a kicsitek!Biztos nagyon szép kis lurkó lesz. :D Sajnos én a pár napban nem voltam valami jól.Nem tudom,hogy az időjárás változás miatt,vagy attól-e hogy kerülget engem is az influenza.A családomon és a párom családján már végigsöpört.Ezen a hétvégén kipakoltuk a szobát.A jövóhéten pénteken jön a festő festeni.Már a festéket meg is vettük.Tesómék elhozzták a kiságyat úgyhogy már ez is itt van.A dokihoz megyek 10-én.Akkor A-Z-ig mindent megakarok beszélni vele.Mi is szeretnénk,majd 4D képeket.De majd csak a 30 hét fele.Bár a videófelvétel még jobb lenne.Kérdezhetek olyat,hogy mennyibe került és ki csinálta nektek?Az én pocaklakóm is nagyon aktív mostanában,amit egyáltalán nem bánok! :lol: Egyre több mindent csinál,amit eddig nem tapasztaltam.A vásárlást még mindíg nem kezdtem el.Kicsit Pató Pál urat játszom.De,ha kész lesz a szoba gőzerővel bele lendülök majd.Most elköszönök,mert az én babám is megszokta mondani egy két jól irányzott rúgással,ha már nem jó neki valami.Vigyázzatok magatokra.

Puszi.
 


Szia Noémi!

Nagyon vigyázz magadra hogy el ne kapd ezt a fránya vírust! Egyél sok gyümit és nem menj tömegbe!
Mi nem csináltattunk 4D-s képet. Hát hogyne kérdezhetnél ilyet? bármit kérdezz!!!! A dokimnál voltunk tudod Zoboki Zsoltnál annyira rendes doki, és ez a videófelvétel sima UH-ás felvétel ami nem került semmibe! Nagyon aranyos doki próbált minél jobb felvételt csinálni Bencéről, de látszik minden ami a lába közt van, a szép kerek feje! 4D-s felvétel most nem lesz mert még a férjemnek nincs munkája nem merünk nagyon költeni.

Örülök hogy írtál!
Pusy
 


[i]Szia Móni![/i]
Bocsi,hogy eddig nem írtam,de a múltkor írtam neked egy csomót és mikor el akartam küldeni,sajnos elszállt az egész.Most talán nem fog.Szóval eddig nem kaptam el semmit,de nem is járkálok sehova.Pár hete olyan ingerült voltam,most meg felváltotta az érzelmi hullám.Már három napja bármin eltudom sírni magam.Most hallgattam meg Szekeres Adrienn előadásában az Édes kisfiam című számot.Mit mondjak a krokodil könnyeim megint előjöttek!A hétvégén jön a festő festeni.Remélem jól fog sikerülni a szoba.Szóval most már tényleg 100%-an kisfiatok lesz.Én megint rá akarok majd kérdezni.Remélem ez a doki is azt fogja mondani mint az előző.Várj ezt elküldöm és folytatom.
 


A videófelvételt kérni kell előre vagy ott a vizsgálaton egyből megcsinálta nektek?Be mehetett a párod is?Kellett valmit vinni hozzá pl kazettát vagy dvd vagy cd?Bocsi,hogy ennyit kérdezek,de fogalmam nincs hogyan is működnek ezek.Azt tudom,hogy a 4D felvételnél időpontot kell kérni.És talán Emődi doktorúr csinálja,de nem vagyok ebben sem biztos.Na mindegy,majd kiderül. :wink: Neked van msn címed?Mert nekem van és,ha gondolod beszélgethetnénk ott is néha.Most elköszönök,mert lassan jön a kedvesem.Vigyázz magatokra.
Puszi



Kép
 


Szia Noémi!
Van msn-címem: monidiver@hotmail.com
Már tuti hogy fiú lesz!
Videó kazettát vigyél magaddal mikor menned kell hozzá. a párom is bent volt, eddig minden vizsgálatnál behívta a doki.
Képzeld én most szenvedek! Ugyanis a csíkjaim a hasamon nagyon kijöttek és viszket de hogy!!! Nagyon rossz!

Pusy és te is vigyázz magatokra!
 


Szia Móni!
Ma volt nálunk a festő.Félig már kész,de a középső réteget úgy néz ki,hogy mégegyszer le kell festeni majd,hogy ne legyen csíkos.Ráadásul kicsit sötétnek találtam a színt.A festékdobozban egy-két árnyalattal világosabbnak tűnt amikor kiválasztottuk.Na mejd meglátjuk a végére!Köszi az infót a videó felvételről.Aranyos vagy,hogy elmondtad.Hú eltudom képzalni,hogy mit élsz át!Nekem a melleim szoktak viszketni na meg fájni.Ha a ruha egy kicsit is hozzá ér,akkor már bajban vagyok.Amúltkor meg a hasam és a hátam viszketett.Mondtam a páromnak,hogy nekem kell egy vakarópálca. :roll: :) Használsz valami krémet rá egyébként?Most megyek,mert csak egy percre léptem be.Holnap reggel 6 órára jön a festő és ma is elfáradtam már.Megyek pihenni.
Felvehetlek a msn-en?



Kép
 


Szia Noémi!

Hát már hogy a viharba ne vehetnél fel az msn-en! Azért adtam meg a címem. :D
Nekem csak a hasam viszket de nagyon. Testápolóval kenem elég sűrűn úgy néz ki használ is.
Hát már én is gyorsan elfáradok!

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]

Pusy
 


Sziasztok csajok.
Noémi:mi van veled,régen beszéltünk már,majdnem azt hittem már valami baj van.Én is sirok mostanában.Meg nagyon rosszakat álmodok,és ettöl egésznap rossz a kedvem.
Moni:nemtudtál még képet csinálni a felvételröl?

pusz
 
 


[i]Sziasztok lányok!

Bocsi,hogy nem jelentkeztem,de egy kicsit el voltam és vagyok havazva.Nincs semmi bajom ne izgulj Kriszti,aranyos vagy.Arról van csak szó,hogy hétvégén csináltuk a kicsinek a szobáját.És megvallom őszintén el szoktam fáradni.Délután meg megyek a dokihoz,így most is csak egy perce ugrottam be.De majd még írok,ha lesz valamennyi időm.
A sírás nálam már megállt.Kitartás addig is. :wink:
Most elköszönök,puszi nektek,remélem jól vagytok.Vigyázzatok magatokra.[/i]
[/i]
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron