Új privát üzeneted érkezett!

Itt van a Monortel szolgáltató, ami ugyancsak UPC. Mi hét ezret fizetünk havonta, de nem bazi széles a sáv...:)
Mi jól el vagyunk, élvezzük a nap melegét, kertészkedünk. Ültettem sárgarépát hadd legyen a babámnak bió répafőzeléke,.
Csodásan virágoznak a gyümölcsfák. Mindennap bemutatom Kamillámnak a bimbókat, mostmár a virágokat, nagyon rácsodálkozik mindenre, mostmár kezdte élvezni a nagyvilágot. Igyekszem tartani benne ezt a lelkesedést, lehetőleg az árnyoldalát ne tapasztalja meg ha nem muszáj... :)
Ma nagyot sétáltunk, de árva lélekkel nem találkoztunk, még kismamával sem...néha nagyon kihalt a város.

Kép
 
 


Sziasztok!

Tabati ajánlotta ezt a topicot. Bemásolom ide is a kérésemet/kérdéseimet, hátha tudtok segíteni:


Gyors segítséget szeretnék kérni!

Nemrég tudtam meg, hogy Szentágotai Ferenc Gyömrőn is rendel. A Flórban szeretnék szülni, de még vacillálok, hogy kinél. A 12. heti UH-ra viszont már a választott orvosomhoz kéne mennem.
Légyszi írjátok meg, hogy jelenleg mi a havi tarifa nála ill a szüléskor mennyit kér ill szoktak neki adni!! A telefonszámát is küldje el nekem valaki legyen kedves vagy a honlapjának a címét, mert én már egyszer megtaláltam, de akkor még nem tudtam, hogy Gyömrőn is rendel.

Sürgős lenne, mert a jövő héten már esedékes az UH. Smile

Ha valaki véletlenül pont Gyömrőre jár hozzá, még lenne egy pár kérdésem!! Smile Ha jól tudom Kedden délután rendel...hivatalosan 5-ig. Meddig szokott fogadni pácienseket? ugye nem csak 5 óráig? Ugyanazok a műszerei vannak mint a gyömrői sztk-s orvosoknak?...


Nagyon köszönöm:
zorsis
 
 


Zorsis!

Örülök, hogy idetaláltál, remélem valaki tud segíteni neked. Bár még kevesen vagyunk, de maradj te is köztünk ha tudsz! :wink:

Mesélj magadról egy kicsit!

Lányok merre vagytok? Mindenki élvezi a szép időt? :wink:

Kép
Kép
 
 

 
 

Sziasztok!

Tabati hogy vagy, hogy bírod magatokat?
Vmi újdonság? :)

Kép
 
 


Tudtok vhol Gyömrőn Jógát?

Kép
 
 


Beinda!

Én csak Maglódon tudok jógát, vagyis ajánlott valamit a védőnöm, de az is kismamajóga asszem... :roll:

Köszi minden oké. Úgy néz ki már befordult a babám, attól féltem ugyanis, hogy nem fog, de remélem most már megtalálta az utat, legalábbis a szívhang alapján, mert az lent volt. Szülésznőm mondta, hogy ez azt jelenti, hogy már nem faros. :D Képzeld, inkább a meleget bírom jobban, amikor bejött a hidegfront, akkor nagyon rosszul voltam, a vérnyomásom is felkúszott, dagadt a lábam (az most is meg a kezem is, éjszaka pl. alig bírom behajlítani) Úgyhogy én személy szerint örülök, hogy hidegfront nem várható mostanság, csak eső.
Már készülök a szülésre, összepakoltam a kórházi cuccot, meg szedek homeopátiás bogyókat amit a szülésznőm ajánlott iszom a málnalevél teát, és ma elkezdem a gátmasszázs is.

Babunak már mindene megvan, még pelenkázótáska és peluskuka is, amit nem akartunk. :oops: Textil pelenka is annyi lett végül, hogy a felét átvittük anyukámékhoz, így ott is lesz. :D Már sa hordozót is kölcsönkaptuk az ismerősömtől, így lesz mibe hazahozni a kórházból, és nálunk maradhat mindaddig, míg babu ki nem növi. Ennek azért is örülök, mert barátnőm mondta, hogy amikor már nézelődött az ő babája, jobb volt neki ott amikor ő tett vett a szobában, mert a kiságyból nem látta anyucit és sírt, a hordozóban meg nyugis volt. :D

Többiekkel mi lehet? :roll:

Kép
Kép
 
 


hali

mi rendben vagyunk :-)))

joga volt Gyomron is a faluban valahol. erdemes arrafele kerdezoskodni.
 
 


Sziasztok,

Tabati:

Ha jól látom a vonalzódból ítélve anyuci lettél. :)

Gratulálok és sok tejcsit és jó egészséget kívánok nektek.

Kép
 
 


Tabati, sok puszi nektek!!!
Szép neve van a kis jövevénynek!! :)

Kép
 
 


Sziasztok!

Igen, anyuci lettem! 8) :D Kicsit felborult az eddigi életünk, de nem bánom. :D

június 24-én éjjel megszületett Noé. felpörögtek az események, mert csak nst-re mentem be a kórházba, de nagyon felment a vérnyomásom. 160/110 volt, és be kellett feküdnöm. Másnap az osztályvezető főorvos úgy döntött, hogy kockázatos a magas vérnyomás, meg babám már nem esélyes, hogy befordul, így másnap meg is császározak. Krházban minden oké volt, szépen javult a sebem, Noéval is minden oké a mai napig. Annyi, hogy sajna tápszert eszik, mert nekem begyulladtak a melleim, és mostanra lábaltam ki belőle. Elég fájdalmas egy hét volt, masszírozás fejés, lelkileg is padlón voltam. De mostanra újult erővel dolgozunk azon, hogy Noé elfogadja a cicit. Már piciket szopizik, csak fura neki, hogy ekkora nagy valamit kell bekapnia, mert a kórházban védővel szoptattam (amiből lett a baj, mert csak kicsit vett be fiam a szájába, így nagyon kiszívta, kisebesítette a mellbimbóm, a miatt kaptam fertőzést, amitől begyulladt a mellem), utána meg cumisüvegből kapta a tápit, most meg ekkorát bekapni és még erősebben is kell szívni, mint az üvegből...szóval kínlódunk, de legalább már egészséges vagyok és ez a lényeg. Noé meg majd kicsattan születése óta! :lol:

Kép
Kép
 
 


Ügyeskék vagytok Tabati!
csak így tovább, ne add fel :)
Hány kilóval született Noé, és végülis hol szültél? Ki a védőnőd?
Láttam a képeket az iwiwen, csudaszép és huncutka arca van a fiúnak ;)

Pusz

Kép
 
 


Köszönöm a szép bókokat Noé nevében is. :wink: 2950 grammal született Kistarcsán. Csodálkoztam is, mert férjem 3800-zal én meg 3600-zal...kitől örökölte ezt a viszonylag kis súlyt... :roll:

Szerencsére már cicizik mindkét mellemből, de még kell a tápi pótlás. Minden nappal egyre jobb minden, az én hangulatom is, nehezen bírom az itthonlétet, mennék már neki a nagyvárosnak, de még pár hónapot ezzel várnunk kell...maradnak a séták...majd ha kicsit beáll a napirendünk, akkor kereshetnénk egymást, hisz ezért akartam ezt a topicot főként, hogy legyen kikkel együtt tolni a babakocsit. :wink:

Veletek minden oké?

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Mi jól vagyunk, voltunk egy hetet Erdélyben, vonattal. Nagyon jól bírta a kis csajszi, nagy buli volt neki. Én aggódtam, hogy most a 8. hó környékén problémái lesznek az idegenekkel, folyton sírni fog, de nem úgy lett, épp ellenkezőleg, teljesen kibontakozott :)

Aztán visszajöttünk, másnap a postán hozzászólt egy néni, rögtön kiborult. Jellemző ez ha épp fáradt...

Mesélj Noéról, kihez hasonlít? ;)

Kép
 
 


haliho,

en is szivbol gratulalok Noehoz!!! meglestem iwiwen, nagyon szep baba!
hogy telnek a babas napok kedves anyukatars? :-) hazatok felepult mar?

tobbiek, hogy birjatok ezt a kanikulat? mi csak klimaval :-( reggel 9tol delutan 5ig ki sem megyunk. ez embertelen.
 
 


Sziasztok!
Hogy vagytok tabati, mikor sétatalálkozunk? :)

Kép
 
 


Sziasztok! Van itt még élet?
Egy hónapos kislányom van, és másfél éve élek Gyömrőn. Jó lenne "sorstársakkal" beszélgetni :)

 
 


Sziasztok.
Mi egy éve költöztünk ide. Nagyon sok embert még nem volt alkalmam megismerni. Van egy 2 éves 2 hónapos fiam. Remélem valaki még erre téved és életre keltjük a fórumot
 
 


Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni a gyömrői "kismama klubba". Ha van még ilyen.
Nagy a valószínűsége annak, hogy állapotos vagyok.
Mivel Gyömrőn lakom, de csak 1 éve, így nincs nagy ismeretségem. :cry:
Szeretnék olyan kismamákkal és anyukákkal felvenni a kapcsolatot, akikhez a későbbiek során is fordulhatnék a kérdéseimmel.

Szilvi
 
 


Szia Icurka. Gyömrőn merre laksz? Nem tudom van-e kismama klub, de néha ide szoktam tévedni. Ha nincs semmi gond itthon, általában naponta benézek.
 
 


Úgy tűnik nem járt erre még senki. Azért minden nap benézek :-)

Kép
 
 


Kipróbálom, hátha működik

Kép
 
 


Szia enceje!

Sajnos otthon még nem tudok netezni, mert amit választottunk hálózatot, még nem tudták kiépíteni. Most épp másik után nézünk. Gyömrőn a tó környékén lakom. És te merre laksz?
A mérce szerint neked már van egy szép kisfiad!
Én éppen szerdán voltam a dokinál, de csak az ultrahangig jutottunk a párommal. 6 hetes és 1 naposak voltunk. És most kezdem érezni a rosszullét jeleit. :oops: De legalább lesz cserébe egy szép babánk. :)
Gyömrőn tudsz valami infót mondani a védőnői szolgálatról?
A hétvégére jó pihit!

Szia!

Szilvi
 
 


Szia Szilvi,
bocs, hogy csak most reagálok, nagyon gyorsan repül nálunk az idő, nem nagyon volt időm ide csüccsenni.
Én a város szélén, a wekerlében lakom, sajnos még alig egy éve, úgyhogy nem tudok semmi okosat mondani védőnővel, dokikkal kapcsolatban.
Van egy nagyon csintalan, mostanra hisztizsák fiacskám. Egyre nehezebb ez a kis kamaszkor, de remélhetőleg hamar túlleszünk rajta.
És most kezdem érezni a rosszullét jeleit. Embarassed De legalább lesz cserébe egy szép babánk. Smile
Én szerencsés voltam, a fiam csak rúgott, de egyébként nem zavart :-)Nem voltak rosszulléteim :-)
remélem sűrűbben tudok ide csüccsenni.
Szia. Enikő

Kép
 
 


Jár még erre vki??
maszatka821123
Gyömrő
 
 


Sziasztok lányok nagyon kihalt ez a topik, de szerintem sokan vagyunk ebből a térségből. Nincs kedvetek újra beindítani ezt a fórumot? Látom Maszatka pont erre járt. Én gyömrői vagyok, és szivesen ismerkednék hasonló anyukákkal kismamikkal. Második gyerekemet várom. Ha még jár valaki erre kérem írjon.

Kép
Kép
 


Szia!
végre vki!!
Én vagyok!!!!:)
maszatka821123
Gyömrő
 
 


Szia Maszatka de örülök hogy végre valaki van itt. Hogy vagy? Ha van kedved írj pár sort magadról. Merre laksz?

Kép
Kép
 


Én is Gyömrőn lakom:) 1,5éve költöztünk, eddig nem tűnt fel, hogy nem ismerek senkit...most hogy úgy néz ki, hogy jön a baba (12.hét lesz hétfőn), most jöttem rá, hogy tök egyedül leszek itthon....:(
Spárnál lakom:)
maszatka821123
Gyömrő
 
 


Hú nem mondod hogy a spárnál? Én is erre fele lakom. Mindjárt írok is privit neked hogy hol. Sajnálom hogy egyedül vagy. Én most már mint a vonalzóm is látod a végét járom. Nekem is van egy lányom aki most 8 éves és boldog házasságban élek a férjemmel. Nagyon megkinlódtunk ezért a babauciért, de remélem megérte.
Hogy érzed magad itt Gyömrőn? Én is bevándorló vagyok. A férjem gyömrői. De én nagyon szeretek itt lakni.

Kép
Kép
 


Szia!
Írtam privit!

Te hol szülsz, és hol van dokid?

Nekem még Pesten....
maszatka821123
Gyömrő
 
 


Én itt Tarcsán fogok szülni. Ott szüleszt a dokim, aki egyébként Gödöllön rendel. Szabó dr. Ő a nőgyógyászati részleg vezető helyettese. Nagyon szép a szülészet. Gyönyörű modern. A szülőszoba három is van, mindegyikben kád és tényleg szép. Most hogy súlyponti kórház lett. Tejesen felújították. Vannak két ágyas szobák tusolóval, meg családi szobák ahol apuka bent aludhat. De ez 10.000ft/ nap. Mi csak a 2 ágyast tudjuk megfizetni ami5000/ nap. Szülésznőm is van. Mert szerintem érdemes fogadni. Nekem nagyon jót sikerált kifogni. Úgyis ő vezeti le a szülést. Neked merre van dokid? Hol fogsz szülni??
Én is írtam privit.

Kép
Kép
 


:)
Nekem Pesten, az Örsön van a dokim, aki az Uzsokiban szülész!
De már idősebb, remélem elvállal még. Ha nem, akkor át szeretnék jönni Tarcsára, de fogalmam nincs, hogy ott hogy működik, hogyha váltani szeretnék...vagy ha muszáj...
maszatka821123
Gyömrő
 
 


Ha jó bevállt orvos akkor érdemes kitartani mellette. Nekem sajna nem volt ilyen szerencsém. Az én dokkerem a 29. héten bejelentette hogy svédben kapott egy jó állást. Úgyhogy előre láthatólag 4-5 évig nem jön haza. Kvázi nem lesz ott a szülésemen. Pedig nagyon régi kapcs a mienk többször operált, és megbíztam benne. De ilyen az élet. És meg is értem hogy lefarcolt. Nincs harag, de én ittmaradtam doki nélkül. Akkor jött ez a Szabó föorvos. Hát én nagyon meg vagyok vele elégedve. Remélem ezután is. Jopofa, és érti a dolgát. Nagyon alapos. És pl őt mindenképp ajánlom ha váltanod kéne. Gödöllőn van magánja. Nem túl drága, és nem kell egy percet sem várni. Nagyon sokan járnak hozzá, és mégis jó meg van szervezve. Vigyázz nagyon tényleg a bacis időszakban, de nagyon úgy sem lehet elkerülni, fölleg hogy ilyen helyen dolgozol. Kitartás. Nem csinálsz vonalzót?

Kép
Kép
 


megvagyok ám...csak fáradtan...dec.22-én 4dre megyünk:):):)

ti???
maszatka821123
Gyömrő
 
 


Maszatka mi megszülettünk 3. án. Én is fáradt vagyok, de ez már olyan jó. Az nagyon szupi a 4 d. Palmira tényleg úgy néz ki mint a 4d láttuk. Kérek majd képeket!! Meddig mész dolgozni? Nálatok is 22 és téli szünet? Örülök hogy jelentkeztél!!! Azért sürübben is jöhetsz. Ja és itt a lányom Kép

Kép
Kép
 


pancsi76 írta:Maszatka mi megszülettünk 3. án. Én is fáradt vagyok, de ez már olyan jó. Az nagyon szupi a 4 d. Palmira tényleg úgy néz ki mint a 4d láttuk. Kérek majd képeket!! Meddig mész dolgozni? Nálatok is 22 és téli szünet? Örülök hogy jelentkeztél!!! Azért sürübben is jöhetsz. Ja és itt a lányom Kép


Jaj, de édes ez a lány!!
Szívből gratulálok!!!!!!!!!!Annyira jó lehet:)
Januárban már sokat leszek itthon, téli szünetbe hazautazom a szülőkhöz kicsit....aztán már leszek itthon...

Majd talizhatunk is, ha gondoljátok:)Ja senki nem lesz beteg és ilyesmi:)

Vigyázzatok magatokra!!!!!

Ui. jó élmény volt a szülés?:)
maszatka821123
Gyömrő
 
 


Maszatka köszönöm a dicséretet. Nekem tényleg gyönyörű ez a kiscsaj. Most a tejjel küszködök. Nagyon sok van, és nem tudom már hova rakni. Még csak egy hetes múlt, de már tele van a mélyhűtő. Úgy néz ki most találtam valakit aki elviszi a lányának. Sajnálnám kiönteni.
Én benne vagyok a taliban:-))))
Akkor jó ünneped lesz. A szülésélményemet leírtam, ha el szeretnéd olvasni akkor bemásolom ide. Nagyon szép gyors és fájdalmas volt, de már akkor is mondtam hogy még egyett szeretnék! Te hogy vagy?? Maradtál az orvosnál?

Kép
Kép
 


pancsi76 írta:Maszatka köszönöm a dicséretet. Nekem tényleg gyönyörű ez a kiscsaj. Most a tejjel küszködök. Nagyon sok van, és nem tudom már hova rakni. Még csak egy hetes múlt, de már tele van a mélyhűtő. Úgy néz ki most találtam valakit aki elviszi a lányának. Sajnálnám kiönteni.
Én benne vagyok a taliban:-))))
Akkor jó ünneped lesz. A szülésélményemet leírtam, ha el szeretnéd olvasni akkor bemásolom ide. Nagyon szép gyors és fájdalmas volt, de már akkor is mondtam hogy még egyett szeretnék! Te hogy vagy?? Maradtál az orvosnál?


De jó neked, hogy sok a tejed....én tartok a szopitól....na meg sokminden mástól..
Egyelőre maradtam a dokimnál, mert nagyon elégedett vagyok vele, nagyon kedves, figyelmes, nekem ez sokat jelent... nemsokára már az afp-re megyek, és még aznap egy 4d-re, mert úgy tudom az afp-nek sokszor csal az eredménye és nem akarok parázni...hogy mindene megvan-e...
Dec.30-ra viszem vissza az afp leletemet, a jövőhéten pedig már be kell jelentkeznem a 19-20.heti uh-ra is...

Nem tudsz jó bőrgyógyászt Gyömrőn, vagy környékén?

nekem két napja fáj a fejem, néha szédülök....olyan kóválygós a fejem.. nem tetszik...


Szüléstörténet: szívesen olvasom, jöhet priviben is,ha nem akarod publikusan..bár nem nagyon jön erre senki:)


:)
maszatka821123
Gyömrő
 
 


Maszat az új egészségházban van jó börgyógyász. Igaz 3000ft de nagyon jó szakembernek tartom. Most nekem is kell mennem a tejleadás miatt. Kötelező vizsgálatok vannak. Závodzki doktornő. Remélem jól írtam ke a nevét.

Ez a fejfájás nem lehet a vérnyomásodtól? Nézegesd és mond a dokinak. Bár ezek a fronto is cudarul odavághatnak.

Úgy megy az idő, és már azon veszed észre magad hogy pikk pakk megszültél. Ne félj semmitől ez olyan természetes dolog, és gyönyörű. Ne stresszelj. Persze nem tudod még mi vár rátok. De hidd el nekem hogy csodálatos érzés. Még a pici fájdalom ellenére is.

Akkor küldöm majd a levelet :D :D

Kép
Kép
 


Miújs?
Sehol senki??

Holnap Afp vérvétel és 4D!!!!!
maszatka821123
Gyömrő
 
 


Drukkolok Maszatka holnapra. Gyere és majd mesélj. Nagyon izgi ez a 4D kicsit irigykedek ám. Olyan nagyon hiányzik a pocakom, és hát most egy csoda hogy a kezemben van a drága. Majd még jövök, de most kipucs vagyok. Bementem a maglódi auchanban, hát mi volt ott. Mindenki tülekszik. Én értem ám hogy karácsony na de ilyet.....

Kép
Kép
 


pancsi76 írta:Drukkolok Maszatka holnapra. Gyere és majd mesélj. Nagyon izgi ez a 4D kicsit irigykedek ám. Olyan nagyon hiányzik a pocakom, és hát most egy csoda hogy a kezemben van a drága. Majd még jövök, de most kipucs vagyok. Bementem a maglódi auchanban, hát mi volt ott. Mindenki tülekszik. Én értem ám hogy karácsony na de ilyet.....



:):(

Voltam védőnéninél és említettem a kislányod nevét, rögtön beazonosított:) Pedig nem is ugyanaz a védőnőnk:)
maszatka821123
Gyömrő
 
 


Szép napot!

Neme titokban maradt, talán fiúcska....de lehet, hogy nem:)

Amúgy minden rendben van vele a látottak alapján, sőt nagyobb is...már 17.hetesnek felel meg a méretei alapján....durva:)

Áldott Karácsonyt és Békés Ünnepeket KÍvánok!

Pancsi, várom a szüléstörténetet:)
maszatka821123
Gyömrő
 
 


Vagyok ám, csak Pami nagyon lefoglal. Akkor még nem nevezheted nevén a gyereket:))) Neked is remélem jól teltek az ünnepeket. Mi elég meghitten töltöttük semmi extra. Bár bementünk dédiékhez 25.-én. Pami jól viselte, csak cici legyen és ő nagyon nyugis baba.
Küldöm majd a történetet!!
BUÉK nektek.
Ma voltunk védőnőnél, 4550g a drágám. Szépen növögetünk. Arcán pici pattik vannak. Most megpróbálok mosóport váltani, hátha amiatt lett.
Milyen volt a 4 D? Férjed is volt?
Akkor ő sem lesz kicsi baba??:)

Kép
Kép
 


Szia((sztok)!

ELvagyunk,megvagyunk:)
Mozgolódunk.... 12-én uh afp utáni /már a 20.hétben leszek/...izgi, remélem megmutatja mi van a lábai között...már szeretném nevén szólítani:)

Ti hogy vagytok?
maszatka821123
Gyömrő
 
 


Sziasztok ill. Szia Maszatka
Mi is növekszünk rendesen tegnapi mérésnél 4880g volt a drágám. Teszek egy képet lehet rám is ismersz. Bár nem bizti hogy találkoztunk valaha.

Nagyon megy az idő már a 20. hét ó használd ki minden percét ennek a csodás állapotnak. Nő már a pocakod???

Na akkor a kép Kép Kép

Kép
Kép
 


Mikorra vagy kiírva??
Hogy lehetne ezt a topikot is felpörgetni???

Kép
Kép
 


Sziasztok ma is jöttem, de senki nincs itt( szokás szerint). Na mindegy tegnap elöször mosolygott a fürdésnél. Megérezzük a frontot vagy az esőt mert tegnap elég nyugtalan volt a drágám. Holnap jövök. Tévedjen már ide valakiiiiiiiii.................

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Én is gyömrői vagyok, itthonülő anyuka, kismama, így én is csatlakoznék:)
Van 3 lányom, és 7 hetes terhes vagyok.
Azért jöttem a topikba, hogy rendes, kedves dokit keressek. Most ide járok a Molnár dokihoz. Nincs vele különösebb gondom, csak úgy viselkedik velem, aki már mindent tud....Kicsit több kényeztetést várnék:) Olvastam Pancsi dokiját, aki gödöllőn rendel. Innen mennyire lehet "könnyen" odajutni?
És érdekelne Maszatka is, maradt e a régi doki, vagy lett változás?
Pancsi, a nagy lányod hová jár isibe?

Most hirtelen ennyi kérdés jut eszembe csak....

Andi
andrea777
Gyömrő
 
 


Szia Andi, de jó hogy jöttél és hogy csatlakoztál.
Az én dokimat csak ajánlani tudom kedves, minden kérdésre válaszól jobban mondva szinte nem is kellett kérdeznem. El tudod érni a kórházban vagy Gödöllőn. Nagyon egyszerű oda menni, bár én kocsival jártam oda, és az 12-15 perc.
Az én lányom a falusi suliba jár most 2. osztályos. Neked hova járnak a lányok? Merre laksz? Én Laut a Molnárnál szültem, és nagyon meg voltam vele elégedve. Nagyon rendes. De aztán elnézett nálam valamit és majdnem oda lettem ezért csak lombik jöhettet szóba. Bár már nem harakszom rá, de alakulhatott volna másként.
Ha van időd és kedved gyere mindig

Kép
Kép
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron