Új privát üzeneted érkezett!

Írjátok meg,nektek mikor jó a találka,nembaj,ha csak rövidke lesz! :D

zsuzska

Akkor a hétre a hármas találka már úgy látom, lefújva. Mi holnap megyünk külföldre nyaralni egy hétre, utána visszatérhetünk rá.
Szép hetet nektek!

Kép

Szia Zsuzska!!!

Ez a találka tényleg nem akar összejönni.Én már nem is mondok inkább semmit,hogy mikor találkozzunk
:)
Mi jól vagyunk hétvégén buliztunk,vasárnap Balcsin voltunk.
Valahogy próbáljuk túlélni a meleget.
És Ti,hogy bírjátok?Gyerekek jól vannak?

Üdv:Kriszta.

Kép

Szia Kriszta!Hát igen,mintha nem is egy városban laknánk,olyan nehezen döcög ez a találka szervezés! :) Tegnap nem láthattalak a Lidlbe?Nem voltam biztos benne hogy te vagy,ha te voltál,mögötted álltam a pénztárnál!Amúgy,ha van kedved,Lilla nélkül is össze futhatunk,aztán majd vele is.Mi strandon voltunk hétvégén,igaz,csak Flóra meg én,mert Fannikát ilyen helyekre nem hordjuk.Milyen buli volt nálatok?Egyre kevésbé bírjuk a hőséget,főleg Fanni,nem győzöm forgatni,meg trikót cserélni rajta,szegénykém,szenved a melegtől.Flórának van nagy medencéje a kertben,ő elpancsikol!A te fiacskád jól van?Szép napot! :D

zsuzska

Szia Zsuzska!

Voltam hétfőn is és kedden is a Lidl-ben,láthattál :D
Elég gyakran járok bevásárló körútra :) Sokat lehet spórolni ha mindent ott veszek ahol a legolcsóbb.
Hétvégén a Párom Nagybátyjának az 50. szülinapját ünnepeltük,másnap volt is bajunk rendesen :D
Délután megint megyünk a Balcsira de most visszük magunkkal a kicsi Márkót.biztos élvezni fogja,majd megírom.
Annyira nem bírom ezt a hőséget,hogy ma félórát birtam ki az udvaron,be is jöttünk szerencsére Márkó is jobban eljátszott a hűs szobában.
Eszméletlen milyen dög meleg van.
A taliról még beszélünk :D

Üdv:Kriszta.

Kép

Szia Kriszta!Na hogy tettszett Márkónak a Balaton?Ilyen időben,csak vízparton lehet kibírni!Mindjárt 8 óra,de még mindig meg lehet sűlni,olyan meleg van! :( Az a baj,lehet bármilyen az idő,mindig az nem jó,ami éppen van!De ez van!Na pusz!

zsuzska

Sziasztok!!!

Márkó fiam imádta a Balatont,nagyon jól éreztük magunkat.
A héten csütörtökön mi utazunk e la Szüleimhez Szabolcsba most Én nem leszek keddig.
Lilla nagyon jók lettek a képek most néztem végig.

Szép napot :D

Kép

Sziasztok!
Szombaton megjöttünk Olaszországból. Szuper volt, bár a hazafele út nem volt zökkenőmentes. De szombaton megint megyünk, már előre félek az úttól. Gatyarohasztó meleg volt, a tenger is 29 fokos. Marci imádta. Bár már jó volt kicsit hazajönni a kényelmes lakásba, ott elég piciben laktunk.

Kriszta
Jó utat nektek. Szuper lehetett a Balcsin.

Kép