Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Boldog új évet kivánok mindenkinek.
Sajnos nem volt netem.
Szonce.Jó gyorsak voltatok,nagyon sietet Zalánka az ünepekre.örülök hogy jol vagytok,és gratulálunk.
Olvasgatam,és mindenki betegesen.Jobbulást mindenkinek.
Vivike ö jol van,most már nem engedi hogy a gép elött üljek.puszi mindenkinek.

KépKép
 


Sziasztok Lánykák!

az elmúlt napokban elég kópé voltam a fórum terén. így elkésve kívánok nektek, vigyorgós prímszámos 2011-et.

Szonce: gratulálok Zalánhoz. ilyen gyors szülésről még eddig nem hallottam, még szerencse, hogy beértetek a kórházba. biztosan már szilveszterezni akart a kis kópé. jó sok tejet kívánok én is neki, nektek emg erőt és egészséget.

charlott: nagyon cuki lett a karácsonyfás képed. ha jól látom akkor kisvakondos párna van a kislurkó háta mögött? cuki nagyon.

Kép
KépKép
 


Halihó!

Gombócka: örültem, hogy végre megismerkedhettünk egymással! :lol:
Nelly teljesen lenyűgőzött: milyen okos, nagy dumás lány!!! :) Azt hiszem félre értettem és nem bölcsibe megy, hanem iskolába, ugye?! :wink:

Ja és igen, kisvakondos párnája van Krisznek, apóstól kapta, mert az ő gyerekkori kedvence a vakond volt. :)

KépKép
 

 
 

Sziasztok!
Senki sehol?! Remélem mindenki jol van!? Vivike beteg volt hányás,hasmenés,meg fel fázot.De most már jol van.
És nagyon gondolkodom hogy hová irasam be bölcsibe,mert szeptemberbe már menni fog.

KépKép
 


Sziasztok!
Hol vagytok? :roll:
Költözünk vissza Budakalászra a hétvégén.

KépKép
 


Kedves Topiklakók!

Csak azért írok ide (is), hogy szóljak: a Babaneten múlt hét óta kommentelős játék van! Írjatok kommentet cikkeinkhez, és ezt nyerhettek a héten.

Facebook csoportunkhoz is megéri csatlakozni, mert ott is leesik ez meg az hébehóba!

További szép napot kívánok a Babanet csapata nevében:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


hu 1 éves az utsó hsz...
Remélem Mindenki jól van ;)

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron