Új privát üzeneted érkezett!

Szonce: na szupi nagyon, ügyifiu :wink:
és pocaklakovonalzod is vicces
216...126 :lol: :lol: mármint uazok a számok és itt is van 1 6 és 2. baba huuuu tiszta számmisztika van :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Pandrea: kitartás :wink: ezek szerint Fefe is idöjárásérzékeny? mi is, nekünk vasárnap volt borzalomnapunk :?
éjjel sokszor kel? fent is marad v visszaalszik?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Sziasztok
Nekünk elég nyugott napjaink voltak,szerencsémre Vivike nagyon nyugott kiss csaj :D
Hát ez a hideg :(
Jönek Mamáék látogatobba,és az unokatesó,2 hétig.
Mindenki jol van? Babák is?

KépKép
 

 
 

Sziasztok!

Végre készen vagyunk rendes netünk még nincs talán 1hónapon belül áthozzák a digit :twisted: igy addig marad amit a wifi talál...nem volt semmi ez a költözés de majdnem minden a helyén van :lol: Patrick marha nyügi az idő miatt alig lehet vele birni.....felkelt mennem kell még bekukk ha lesz net

Kép
 
 


Jó reggelt!

Olyan hűvös lett,rendesen fázok :shock: :shock:

nancy:milyen az új lakás?
Hogy hogy elköltöztetek?

Kép


Kép
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 18:48-kor.
 


Szonce: juj nagyon tetszik szép név :wink:
majd igyekszem jönni ám :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


szupik vonalzok is :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


---
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 18:49-kor.
 


Sziasztok!

Egész nap azzal telik,hogy próbálom felhívni a Tűzoltó utcait,de nem veszik fel :evil: :evil:

Szonce:szupi a vonalzód :D :D
Nagyon szép nevet választottatok!
Ha nekünk fiú lett volna és Atit le tudtam volna beszélni a Koppányról,Zalán lett volna.
Az volt a 2. a listán,utána a Csanád :D :D
Hogy viseled ezt a hülye időt?
Frontok nem hatnak ki rád?

Többiek?
Hogy vagytok?
Pindurik?

Kép


Kép
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 18:49-kor.
 


Sziasztok!

Hogy vagytok?

Most írtam ide egy regényt, erre mikor elküldtem kidobott :(
Nálunk Fefe elég sokszor felébred. Van hogy csak meg kell fordítani, de olyan is hogy közöttünk landol és akkor egy elégedett képpel alszik tovább :)
Felvettek minket a San Marco utcai korai fejlesztőbe heti 2x45 perc tornával.
Vinnem kell csontrendszeri vizsgálatra és genetikai szűrésre mert a bizottságnál a doki valamit lát, de lehet hogy csak a gyógyszer miatt pufi, na majd meglátjuk. Ja meg uh-ra is mert a pocija mindig fáj és néha már sikít szegénykém :(
Amúgy szépen haladunk a fejlődés rögös útján.

Jó hétvégét! :)
Fórum tali?

Kép
 
 


Sziasztok!

szonce:nem vették el a telefont,pedig egész nap csörgettem őket
Holnap reggel 9 re bemegyünk mert akkor van a reggeli vizit,így lesz ott orvos.
Csajok!Nektek a 15 hós oltást,hogy bírták a picik
mert azt a mondta a doki,hogy még 1,5 hét múlva is belázasodhat a manó,nektek,hogy volt?

A korai fejlesztőt ahányszor hívtuk,nem vették el,a Pető rögtön felvette és másnap fogadott is minket

Ha holnap hazajöttünk,írok majd,hogy mit mondtak

puszi

Kép


Kép
 
 


Hali Békásiak és környékiek! :lol:

Azt szeretném megkérdezni, hogy voltatok-e már itt a békási művházban rendezett baba-mama programokon?
Bölcsődal
Csiri-biri
Kerekítő
Ilyenekre érdemes lenne elmenünk Krisszel vagy még korai?

Remélem jól vagytok! :wink:

Szonce: gratula második fiatokhoz! :lol:

Babusok: iwiwen láttam képeket az új lakásotokról és nagyon szuper kéró. Tágas szobák, zöld övezetre néző ablakok...tetszik-tetszik. Lányok hamar elfogadták az új helyet? :oops: :D

KépKép
 


Sziasztok!

lady23: én a San Marcoba akartam beíratni, elküldtek a szakértői bizottsághoz, onnan másnak már fogadott is minket az igazgatónő. A Petőbe nem viszem, volt időpontunk oda is de nem tudtunk elmenni. Felhívtam őket hogy nem tudunk menni mire a nő a telefonba teljesen kikelt magából. Megnézzük a korait és ha nem jó akkor még mindig tudunk váltani. Ha esetleg hívod a korait akkor az óvodai csoportot kérd, most már elkezdődött az év és fel kell hogy vegyék a telefont.

charlott: mi még nem voltunk ilyenen itt, de szerintem nem lehet korai. Javasolt kor nincs?

Kép
 
 


Sziasztok!

Végre van net :D jól vagyunk minden okés velünk tali okés rendben mi megyünk :lol: :lol: :lol:
Szupi ez a lakás elégedett vagyok vele Lady már régóta akartam nagyobbat mert az picit kicsi volt már....na meg hát erkélyes és az sokat számít szárogatás miatt is..... később jövök még írni van mit mesélnem :lol:

Kép
 
 


Sziasztok!

nancy:gratula az új lakáshoz! :D :D
És itt több lesz a rezsi stb.. vagy ugyanannyi?
Már jó rég találkoztunk! :( :(

Voltunk a Tűzoltó utcában:NEM EPILEPSZIÁS! :D :D :D
Nem kell gyógyszer,de minimális görcs van benne,ami az agyi károsodás miatt van
A láznál már 37,5-nél csillapítani kell azonnal
Megkaptuk a papírokat a Petőhöz,a héten hívom őket :)

Mivel a manónak nehezen megy a kaki,és akkor is 85% ban kemény bogyós,így kaptunk Laevolac hashajtó szirupot,amire azt mondta a gyerekorvos,hogy este 1 evőkanállal !! adjak neki
Ettől olyan rosszul lett,hogy az ügyeletet fel kellett hívni!! :evil: :evil:
Őrjöngött,összekuporodott és úgy sírt,tegnap este 8kor kapta meg a szirupot és ma 10.30 körül kakilt először :shock: :shock:
ementem a 3.ra,mert ott van egy kismama akivel jóban vagyok,hogy menjünk be az ügyeletre,de előtte felhívtuk a Bolyai ügyeletet és azt mondták hogy ezzel nem lehet mit csinálni,ne mejünk be potyára.
Annyira fájt neki,hogy adtam neki 2,5 ml Nurofent,mert az ugye fájdalom csillapító is.
Amíg lementem Ati oda ment hozzá,és sikerült elaltatni,mikor felértem el kezdte mondani,hogy mi a f.....sznak adok neki Nurofent
(az ügyeletes azt mondta jól tettem!!),és hogy lehetek ilyen szar anya,hogy ennyire se vagyok képes! :cry: :cry: :cry:
Már egy ideje azon vagyok,hogy elmegyek a gyerekkel,de ez a tegnapi eset még jobban megerősített benne!! :evil: :evil:
Ja és minden vita tán azt mondja,hogy húzhatok a retekbe!
Így is van elég bajom a manóci miatt és akkor ő még ezt csinálja!

Kép


Kép
 
 


sziasztok!

szonce: no igen, ha nem akartok 40 gyereket, akkor lehet hogy most meg az ABC végéről célszerű választani. cukika név a zalán!!

charlott: én anno cvoltam ringató foglalkozáson, most gondolkodom a csiribiri tornán. szerintem nem olyan rossz, csak moindig álmos lett nelli a foglalkozás végére, amikor végeztünk. volt éneklés gitárrral, mondókázás, stb.

Kép
KépKép
 


Gombocka: ringatós az a bölcsődalos vagy a kerekítős foglalkozás? és szerinted hány hónapos kortól érdemes elmenni rá?
Nem ártana megvárni, hogy ülni tudjun a baba? és mennyibe kerül kb? :oops:

KépKép
 


Sziasztok!

lady23: örülök hogy nem kell gyógyszer, apának viszont nem :(

Én eddig adtam Fefének activiát és így rendbe jött a kaki helyzet, viszont ma azt mondta egy doki hogy hagyjam ki az életéből a tejet mert a sok hasfájás és a pöttyök az arcán valószínű allergia, így holnap irány a doki. Ja és nem eszik szinte semmit sem.

Tali mikor és hol?

Kép
 
 


sziasztok!

Lady basszus, nagyon sajnálom :( :( :(
Tuti nem csináltál semmit rosszul, Beninek is adtunk régen laevolakot, én tejcibe raktam bele, úgy gyorsan lett hatása. Van kúp is, ha a pocakja érzékeny a szirupra. Én is adom a nurofent/panadolt ha fáj neki valamilye, nem értem a párodat :(
Szuper anya vagy!!! Remélem meg tudjátok beszélni

nancy, merre néz a lakásotok? :D


Mi jól vagyunk, Beni még mindig pörög, tegnap megkapta a járássegítőt, azóta nagy a szerelem, elégedetten járkál vele a nappaliban :D

jó éjszakát :D

KépKép
 
 


Jó reggelt!

Kusi: érdekes,mert amikor csak 1 kávéskanállal kapott,reggelre meg is lett a kis csomag a pelusban :) :)
Jelentem már 17 foga van a kis krokodilnak
:D :D
Most nagyon gyorsan bújnak ki a fogai
Ismerősöm lányának vannak ilyen kaki gondjai,és ő kubut szokott adni a kicsinek a répásat és az helyre hozza
4 napja én is adtam neki kubut,borzalmas az íze,manónak ízlett és nem tudom,hogy attól e,de 1 órán belül volt kaki

Kép


Kép
 
 


sziasztok!
Lady: kubu? na azt mi is majd kipróbáljuk akkor. most Beni eszik joghurtot, na az 2 napra megold minden problémát :wink:


Túrókrémet hogy kell készíteni? Vagy milyet vegyek neki?

KépKép
 
 


Kusi:kubu,3 félét láttam én a sárgarépásat vettem meg

Én Krémtúrót szoktam venni a manónak

Kép


Kép
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 18:50-kor.
 


Jó reggelt!

szonce:sajnos ez nem kiborulás már :cry:
Nagyon megváltozott,rossz irányban asjnos :cry: :cry:
tegnap adtam neki Laevolacot,1 kávéskanálnak a felét,meg se nyikkant :)
Ő is nagyon sokat iszik,nem teát mert azt nem hajlandó meginni,hanem narancsszörpöt,de abból 2 cumisüveggel is megiszik
Viszont amikor iszom a saját teámat,úgy nézi,hogy a nyála csorog,az csipkebogyótea,de abban van citromlé is.
Szerintetek adjak belőle?
Végül is ha már narancsot ehet...
A szilvát ma ki próbáljuk
Tegnap megint csak hőmérővel kakilt egész nap 1X :shock:

Ádámnak boldog hófurdulót :D :D

Kép


Kép
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 18:52-kor.
 


Sziasztok!

Lady Boldog Szülinapot igaz 1nap csúszással...
rezsink kevesebb lesz elméletileg...majd kiderül...
Mi valószinü szétmegyünk nem birom már idegileg a kirohanásait....sok egy kicsit még ő is...de ez hosszú story....

Amúgy a nagyszoba az déli oldalra néz a konyha meg a 2háló északra sajna....kissé furi mert imádom a napfényes lakást de hát vmit vmiért 8)

Patrick az elmúlt egy hétben 4*volt lázas minden ok nélkül.....mennem kell reggeli de még jövök

Kép
 
 


nancy:köszcsi :D :D
Mi is szétmegyünk,mert én sem bírom,de tudod hisz múltkor már meséltem :cry: :cry:
Azóta voltak újabb húzásai
Már nem tudok megbízni benne,eljátszotta a bizalmamat teljesen
A tesódék is jöttek?

gyógypuszi Patnak :D

Kép


Kép
 
 


haho Csajok,
Lady: Nagyon Boldog Szülinapot!!!
nem is láttam iwiwen :oops: :oops:
Nancy, Lady: jaj nem jo ilyeneket olvasni, remélem jol alakulnak a dolgok, biztos érdemes még elbeszélgetni hátha, ha meg mégsem, akkor azért jo tudni h Ti mindent megtettetek
Szonce: juj micsoda éjszaka :evil:
na majd én is igyekszem jönni, csak itt is reggeli :lol:
Lady: öszibarack szilva érdemes probálgatni hátha :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


babusok:köszi :D

Sajnos mi már soksoksok beszélgetésen túl vagyunk,és már
Ha ő nem akar megváltozni,koptathatom a számat feleslegesen
Csak majd a költözést kell megoldani,mert millió holmin van és a legnagyobb a kiságy,ami szekrény méretű majdnem :shock:

Kép


Kép
 
 


:cry: :cry: :cry: :cry:
és hova költöznétek? (már ha publikus a dolog)

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


igen publikus:ki Budakalászra a nagyihoz,ott laknak a szüleim is.
Kertes ház,miénk lenne a nagyszoba,napos 8)
Reggel tudnám vinni a Petőbe és lenne lehetőségem délután dolgozni
addig ők meg vigyáznának a bogyókára
Bunkóság,de még anyagilag is jobban állnánk,és akkor a Gézengúzba is tudnám vinni szerintem :oops: :oops:
Az az igazság,nekünk a Csenge nagyon korán jött,mind ketten akartunk gyereket,de így is korán jött,nem tudtuk annyira megismerni egymást :oops:

Kép


Kép
 
 


lemegyünk a védőnőhöz,meg a boltba
Kb.1 óra és itt vagyunk

csütörtökön kapta 15 hónapos oltást és még nem lázasodott be szerencsére :)

Kép


Kép
 
 


sziasztok CSajszikák!


jajjaj, nem j hallani ezeket a dolgokat. :( :( :( :( :( :(
Szonce: az hogy lehet, hogy Ádám, ott volt mellettetek, már levettétek a rácsot az ágyról? mi nem merjük, mert a ludmilla folyton tekereg az ágyban, és én is tartanék ezektől az éjjeli bagoly mászkálásokból. nekem is volt hasonló. arra keltem, hogy dumál. bementem hozzá, erre néz rám azokkal a nagy gomb szemeivel, és mondja, hogy PÁP! az a tápszer. na, adtam neki, erre mikor megitta, akkor kommentálta, hogy mi van a függönyén, és úgymond felébredt, mert még jobban dumált. elringattam, betettem az ágyába, aztán reggel kelt. férjemnek elmondtam, hogy a naccsága hajnalban kukorékolt!
mi jól vagyunk, 16,5 foggal szintén krokodilok vagyunk!
jó lenne már találkoznunk, majd ha legközelebb azon az oldalon leszek békásnak, akkor rádcsörgök, mert meg akarlak nézni, hogy milyen kivirult vagy a kis Zalánkával! :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Babusok: hát marha rossz hogy nem vagytok itt, megszokásból ha megyek a játszótéren, akkor mindig felnézek az ablakotokba. de hát nincs senki! nuku!! :( :( :( :( :( :( :(
Lady, nancy: sajnálom ami kialakult, de lehet hogy furán hangzik, talán még jobb is hogy különmentek kicsit. és most a kicsin van a hangsúly. ha rossz az összhang, akkor nem kell erőltetni, lady, te neked pl. ott vannak kalászon a szülők, a párod meglátogat titeket, neked lesz segítség, bébiszitterkedés, több időd lesz magadra, és talán még ez a kis különélés is kicsit besegíthet, mert ha még nincs mindn veszve, akkor rájöttök, hogy na, mégis egymásnak kelletek. hallottam már ilyet, hogy különélés után, volt megint összejövés.
JA, MOSTANÁBAN NEM TUDOK BESZÉLNI, EZ LÁTSZIK ATZ ÍRÁSAIMON IS! :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Charlott: 100%-ban ugyanazt írnám mint szonce, én is erre a ringatóra jártam ide a közösségi házba, de akkor már simán tudott ülni nelli, ha jól emlékszem, ott olyanok is votlak akik már járnak, mi voltunk a legkissebbek :? :? :?

Kép
KépKép
 


-----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 18:53-kor.
 


Sziasztok!

Mindig mire megírom a regényemet elszáll az egész :S

Most mi tejmentes diétán vagyunk 2 hétig. Fefének mindig gö9rcsöla pocakja, kicsapta az orrát is, pöttyös a kobakja. Most megnézzük hogy az-e a probléma.

Lady: nagyon sajnálom :(

Igyekszem rendesen visszaolvasni a fórumot, de Törpinek érzéke van ahhoz ha én valamibe belekezdek :)

Pusza

Kép
 
 


haho Csajok
ma rémes napunk lett, délelött elmentünk bank-bolt-cipö-pékség körre, Csajok jol bealudtak a kocsiba igy aludtak fél orát, itthon meg persze már nuku alvás, délután már ment a hiszti mindenért :? de kicsit se akartak aludni
sikerült cipöt venni, persze nem volt 2 pár de tudtak kérni a másik boltbol szerencsére
Pandrea: nem küldött doki olyan tejallergia vizsgálatra? Ladyék voltak, biztos mesél h hol és mi volt :wink: pötyik nagyon gyanusak :?
Szonce: elképzeltem füledbe csacsogó Ádámot éjjel jaj biztos nagyon édi volt :lol: nálunk nem tudom mikor lesz másik ágy, egyelöre koppkopp elvannak igy együtt
Gombocka: na végre hova tetszett tünni?
Kusi: képzelj ide egy macskakörmöt :wink:
Charlott: hu de nagyok vagytok már, mesélj kicsit, jol vagytok? igen Csajok nagyon szeretik az uj helyet egész nap jönnekmennekpakolnak a lakásban :lol:
Gombocka: jaj ne is mondd, minden nap emlegetik ám a Csajok Nejjit, Lilit, Nikit, Domit :cry: én meg mondom, h otthon vannak anyukájukkal :cry: remélem hamarosan talizhatunk :wink: nem mondod beelöztetek fél foggal :lol: :lol: bár gyanusan csöpögnek a Lányok de már nem hagyják megnézni :lol:
Lady: öröm az ürömben, de tényleg jol hangzik ez igy együtt a szüleiddel, remélem jol alakulnak a dolgok majd :wink: no akkor remélem már nem is lesz láz :wink:
Nancy: juj mi volt ez a sok láz? :cry: de simán lement? remélem Nektek is ugy alakul ahogy Nektek a legjobb
a régi lakást eladtátok? mesélj, sikerült kipakolni, berendezkedni?
mi még mindig dobozhegyek a tároloban :oops: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


pandrea: jujj, a tejallergia az mitől alakult ki? hogyan derült ki. sajnos egy kolléganőm fiának is az van azt hiszem, de nála meg úgy derült ki, hogy a gyerek kiütéses volt mikor szopott... :? :? :? :? :? :? :? :? :?

szonce: te lány, te sem tolongtál eddig ám olyan sokat. dádá lesz.
Ádámkával majd összerobbantjuk a kiscsajt: ha jobb idő lesz és elmegyünk arra akkor meglátogatunk. tegnap csak a bankig mentünk, meg csak motor volt nálunk.

kusi, babusok: túró?????????? ha a nelli meghallja azt aszót hogy túró, akkor azt mondja, hogy TUDIIII: ez a túrórudi, annyira szereti, meg a túrókrémeket is imádja, a kis beles.

Kép
KépKép
 


Gombocka: mi ez a turo? ez most h jött? :oops: lemaradtam vmiröl? :oops: :lol: igy jött h Kusi kérdezte a turot? de nekem miért irtad? :oops: :oops:
Kusi: turot meg gyümit összeturmixolod :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


babusok: hát hogy irta a kusi is, a túrót, és én is hozzáírtam. :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
de hát te is most írtad a túrót, hogy ettetek már a gyerkőccel! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
UI.: most meg vagyok fázva, és olyan a hangom mint a bagzómacskáé...

Kép
KépKép
 


sziasztok!

Lady: NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT!!!
Babusok: vagyok, csak zugolvasóban :wink: :D

köszi a válaszokat, holnap megkóstoltatom vele a barackos túrót :D
vettem a lidiben túrót, itthon vettem észre, hogy dobozos sajtot hoztam haza :D :D :D tök hülye lettem :D

gombocka: tudiii? :D :D :D :D :D :D édes lehet :D

Nancy: ráláttok csh-re? :oops:

lányok, nagyon sajnálom, hogy apával gondok vannak, remélem minden úgy fog alakulni ahogy Nektek a legjobb! és persze Törpiknek!

jó éjszakát :D

KépKép
 
 


hi hi gondoltam Kusi lesz az éjjeli bagoly :lol: :lol: :lol:
Kusi: és akkor sajtosbarack lesz? :lol: :lol: ne aggodj, sztem mindenki járt már igy :wink:
Gombocka: :lol: :lol: :lol: :lol:
na jó éjt!

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Sziasztok!

Egyszerűen nem tudok már aludni :roll: :roll:

Voltunk a Petőben tegnap.
Nem tudják fogadni a Csengét,mert nekünk a buksiban is van baj
Elmagyarázták,hogy még autista babákat sem fogadnak,mert nincs rá képesítésük,és ott csoportos foglalkozás van,egyik baba a másik kezébe adja a játékot,a manó meg ebben nem partner
Voltunk a San Marcó utcai Korai fejlesztőben,de ott meg az a baj,hogy az albiba nem vagyunk bejelentve,így a 7.kerületi Korai fejlesztőbe megyünk szerdán
Az első vizsgálat 10.000 de 5 emberke fogja vizsgálni

Kusi:Köszi :D

Én a boltban 10ből 5X liszt helyett grízt veszek,mert egymás mellett van a kettő :D :D :D

Kép


Kép
 
 


Csajok!

Ti vezettek naplót a picikről?
Én most kezdtem el írni,csak úgy füstölt az ujjam,annyit írtam
http://picibaba.hu/naplo/csenge-baba/20 ... i-mazsolam

Ma itt a San Marco utcában,a Művelődési házban lesz baba-mama találkozó,ringató foglalkozás,tombola,stb..
Nincs kedvetek jönni?

Kép


Kép
 
 


Lady: bszus hihetetlen h erre vársz h majd akkor Petö erre azt mondják mégsem, nagyon sajnálom :cry:
és nem lehet csak Csengét bejelenteni? vagy vki ismeröshöz? ha csak ez kell h ne a 7. kerületbe kellen járni...hátha megengedik...
jaj nagyon kiváncsi vagyok mit mondanak
hihetetlen, h ezért kellene csomot utazni :evil: :evil: :evil:
ügyi vagy az irással, nekem is sokszor eszembe jutott, de...fotok vannak meg videok aztán majd egyszer elmesélem a Csajoknak h milyen huncik voltak :lol: :lol:
hihetetlen kék a szemetek :shock: :lol:
itt esik :evil: :evil:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


babusok:sajnos a Petőnek igaza van,hisz,ott csoportos foglalkozás van,a manóval nem tudnának mit kezdeni :cry: :cry:

Budakalászra vagyunk bejelentve,nem is baj
Nincs olyan messze a 7.kerület,Csenge bírja az utazást szerencsére
Most megyek,mert elmegyünk a Dm-be,veszek az aventos cumisüvegbe szelepet,és megyünk a babamama talira.
2 körül Ati itthon lesz,akkor meg megyünk valamerre
Kíváncsi vagyok,milyen a ringató :D

Kép


Kép
 
 


Sziasztok!

Lady még mindig nem értem miért nem viszed a gézengúzba....na de te tudod....egyszerűbb jobb megbizhatóbb....korai fejlesztő meg már nem nektek való hisz Csenge lassan már másfél éves....de ti tudjátok.....

Kusi igen rálátunk a nappaliból csillaghegyre 8)

Babusok a régi lakást érték egyeztetéssel elcseréltük így csupán illetéket kellett fizetni...már mindennel készen vagyunk de még mindig szokatlan..sokszor a régibe akarok haza menni :lol: :lol: :lol: :lol: jajj akárhányszor idejövök a géphez a kis ördögöm egyből nyüszizik....de igyekszem jönni és írni ....szép napot nektek

Kép
 
 


nancy:azért megyünk a Korai fejlesztőbe,mert ott csinálnak neki,egy tanulási képességi felmérést,már ilyen idős korban is csinálják,és ott most a buksit,szellemi szintet akarják fejleszteni.
Megnézték,és szerintük először a szellemi szintet kell "fejleszteni",mert ha ott elkezdődik a javulás beindul a mozgásban is

Kép


Kép
 
 


A gézengúzról meg annyit,hogy Ati azon is kiakadt,hogy a koraiiban az első vizsgálat 10.000ft,a Gézengúzra most nincs pénzünk sajnos

Kép


Kép
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: