Új privát üzeneted érkezett!

----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 18:54-kor.
 


szonce:a dévényes már nem jár hozzánk,mert azt mondták,hogy már olyan későn kezdtük el,hogy semmi értelme :cry: :cry:
Kedvezményekről nem tudok,még ami járna,azt sem kapom meg,mert ez kerületenként,városonként változik,és Budakalász nem partner nagyon ebben :evil:

Hogy vagytok?
Zalán mocorog rendesen?
Ádám hogy van?

Kép


Kép
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 18:54-kor.
 

 
 

én is örülnék,ha eltűnne a mosatlan :D :D
Csenge most aludt el,így most addig én is pihenek :D 8)

Kép


Kép
 
 


Lady: emelt csp-t kaptok???

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Szonce: igen, amig birják addig marad az ágy :lol: reggel ügyesen szolnak h "kiszállás" :lol: :lol:
képzeljétek ma délelött voltunk savoyában, kicsit sétáltunk, megnéztük a macikat sokadszorra :) meg kiprobáltuk a játékautot meg vonatot tudjátok amikbe pénzt kell dobni na én nem dobtam de Csajokat igy se lehetett lerobbantani föleg az autorol az 2 személyes imádták tekerték a kormányt meg dudáltak ezerrel nagyon cukik voltak :)
tök büszke voltam rendesen jöttek, nézelödtek szotfogadtak azt hittem majd jol elszaladnak de semmi koppkopp még egy gumicsizmát is felprobáltunk persze nagy volt a legkisebb méret is leültek a székre meg jöttek amikor mondtam cska a végén volt kicsi hiszti mert már akartam jönni haza h ne aludjanak el de még a postára is kellett menni na hisztiztek egy kicsit de tölcsérrel kiengeszteltem öket és beültek babakocsiba és konstatálták ha akkor most megyünk és kapnak tölcsért és nem is kell hisztizni :)

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Szonce: én sem szeretem kinyitni, de 1x tuti kelnek Csajok és kiabálnak h "inni" :lol: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


ott 4ezer a vizsgálat és már mondtam van heti 2* fél óra ingyenes fejlesztés...sztem ha ott 10ezer a vizsgálat akkor a fejlesztés sem ingyenes gondolom......
Ati meg sunnyogjon a .....ba mi az h.kiakad ha neki fontos a Csenge akkor nem hisztizik a fejlesztések miatt.....sztem ebből nálunk is voltak konfliktusok h.ő nem tartja el a tornászokat de igenis az asztalra csaptam és ami kell az kell....azért van a családi meg a gyes.....
dévényest nem értem mi is későn kezdtük el nem volt akadály....most meg már ahol tart a töki neki már nem kell...

másik hiába fejlesztik szellemileg a Csengét ha az izomzata hipoton azaz h.gyenge attól nem fog megerősödni.....azt csak kemény tornával lehet javitani.....



képzeljétek nem rég vettünk járókát ezt a régi tipusut amin van kapaszkodó abba belekapaszkodik a töki és simán feláll....már 1-1 lépést is megtett féloldalasan :lol: :lol: :lol: :lol:
egész nap szövegel kivéve ha alszik bár álmában is magyaráz 8)

ma eljutottam közel 1év után fodrászhoz és kozmetikushoz annyira jó volt feltöltödtem.....persze haza fele eláztam így annyi az új frizkónak

:twisted: :twisted: :twisted:
most meg elcsatangolok tesómékkal corába ma apa napot tart a fiacskám nem is érdeklem... :cry: :cry: :cry: ne vessetek meg de ez ma annyira jól esik ritka pillanatok egyike...
na készülödöm is sziasztok

Kép
 
 


Nancy: ne viccelj, néha anyukáknak is jár a kikapcsolodás :wink: :lol:
hu egy fodihoz én is elmennék szivesen...:( majd ....egyszer
ja még azt akartam irni, h tök jo h igy sikerült a lakás dolog, az nagyon idöigényes h eladni meg megfelelöt találni :)

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 



Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Szonce: Ti itt voltatok ringaton?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


nancy:ez egyszeri vizsgálat,utána ingyenes
Felmérik,hogy mennyire fogékony,hogy áll szellemi szinten stb.
5 ember nézi,neurológus,szemész stb...
Érdekel ez a vizsgálat

babusok:kapjuk az emelt cspt,és a közgyógy kártyát mint a nancy,és annyi hogy 10 évig vagyok vele gyesen,ja és utazási kártyát

nancy:JÓL TESZED,HOGY KIKAPCSOLODSZ!
IRIGYKEDEK IS :D :D :D
nekem akkor van megcsinálva a hajam,ha te befested,vagy ha lent vagyunk anyóséknál,mert a sógornőm fodrász,de őt műtötték,így az sem várható mostanában,így növesztem a hajam :D :D :D

Kép


Kép
 
 


Sziasztok!

Bocsi hogy eltűntem, de valamiért sosem érek ide :(
Jól vagyunk, Fefének keresek allergiavizsgálatot mert tiszta pötty. Szerintem szőrre allergiás, de kéne a megerősítés.

Igyekszem visszaolvasni is.

Nem tudom, beszéltetek már találkáról?

Kép
 
 


babusok: jujj de jó volt látni titeket tegnap. bár sajna hogy csak kicsit ugrottatok be, de sebaj, ennyi is jó volt.
a fantay land jó hogy megvan, mert itt a csajok is írtsk egy cora melletti játszóházról, és a napokban vettem észre, hogy hol van, mikor jöttünk arra kocsival. de én úgy látom,. hogy ez majd egy picit később lesz jobb a nellinek is, most nem ismerné még annyir a mesefigurákat.

Kép
KépKép
 


Pandrea: a gyerekorvos nem tud elküldeni vhova???
Gombocka: bizony :wink: délelött volt is emlegetés rendesen :lol: :lol: hazafelé bealudtak igy még játszottak kicsit utána pancsiztunk és legnagyobb meglepetésemre el is aludtak még 10 elött :lol: :lol:
ha eltünök kipurcant a laptop, ma alig tudtam bekapcsolni, Apa azt mondta pihentessem így csak pársor fogom bekapcsolni

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Sziasztok!

pandrea:nekünk a budai Gyermekkórházban megcsinálták az allergia vizsgálatot :)
Mondjuk mi ott osztályosak voltunk,és 1 héten belül volt időpontunk.
Szerintem kérj a gyerekorvostól időpontot.
Nekünk ételallergia teszt volt,az eredmény 1,5 héten belül meg volt, 2 oldalon voltak felsorolva amiket néztek


Csengének szerencsére mostanában nem kellett hashajtó :D :D :D
Csak akkor kap,ha nap közben egyáltalán nincs,de ez utoljára 1 hete volt :D :D :D

Ma reggel 5 óta van fent :shock: :shock: :shock:

Kép


Kép
 
 


Sziasztok!

Holnap úgy is megyünk EEG-re és akkor bejelentkezek allergiára is. Valószínű hogy a Sinlac is jól megpiszkálta a pocakot, iszonyat görcsöket okozott neki :(
Amúgy nálunk minden oké, élvezzük a megint jó időt :)

Kép
 
 


sziasztok!

képzeljétek, taliztunk Ladyékkel :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

ez a Csenge baba annyira bájosan tud nézni :D :D :D :D :D :D

Andi, EEG-n nem most voltatok? :oops:
Sajnálom, hogy ilyen érzékeny Fefe pocakja :(

KépKép
 
 


Nem csináltak EEG-t csak megbeszéltük hogy lesz egy 24 órás majd 27-én, de én nem várok addig és holnap beviszem.

Ladyékkel mi is szívesen találkoznánk :)

Kép
 
 


jah, értem :S
mikor végeztek holnap? 2 körül már otthon vagytok?

kölespépet adtál már Fefének? abban sincs tejci és nem is olyan rossz :D lehet azt bírná a pocója

KépKép
 
 


Kölespépet még azt hiszem nem. Bár, valami trutyink van és nem igazán rajong érte. A Sinlac tuti nem jó. Ma nem kapott még és nem is fáj a poci.
Nem tudom mikor érünk haza. Ezeknél sosem lehet tudni, meg az is lesz a lényeg hogy Fefe produkálja azokat amiért viszem. Aztán megvárjuk míg kiértékeli a doki :S
Hívlak ha hazaértünk :)

Kép
 
 


trutyi...:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

drukkolok holnap!

Mi biztos megyünk a piacra, Beni rákattant a répára, csak megfőzöm és elrágcsálja :D ha elfogy, olyan hisztit csap... :D veszek egy láda répát :D :D :D :D :D
szóval ott leszünk a környéken, de mielőtt elindulunk felnézek netre, hogy írtál-e :)

KépKép
 
 


Jó reggelt!

Lassan kel a manó,és 9körül indulunk a Korai fejlesztőbe :)

Nagyon régen láttalak titeket csajok :( :(

kusi jó volt látni titeket tegnap :)

Kép


Kép
 
 


jo reggelt, mi taknyosan sajnos :cry:
Lady: drukkolok, h jol sikerüljön a vizsgálat :wink:
Kusi: Beninyuszi :lol: :lol:
Pandrea: HA tejpépet probáltátok? remélem jol sikerül Nektek is vizsgálat, meg allergiateszt is összejön :wink:
Mesike: nagyon eltüntél :( remélem jol vagytok :wink:
Charlott???
Remény??? ha még olvasol remélem jol vagytok :wink:
Szonce???
Gombocka???
Nancy???

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


sziasztok!

babusok, jobbulást csajoknak :(

kint van az első fogacska :D :D :D :D :D :D :D :D
jobb fölső ketteske :D :D :D :D :D

KépKép
 
 


Sziasztok!

Felvettek minket a Pomázi Korai fejlesztőbe :D :D :D :D
Holnap hívhatom is őket,elvileg heti 1-2 alkalom lesz,2 órában :D

kusi:gratula a fogacskához :D :D :D

babusok:jobbulást a csajoknak :D :D

Kép


Kép
 
 


----
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 18:56-kor.
 


köszi Csajok :wink: hát már lázasak is lettek, 38, adtam nurofent mert nagyon nyüszik voltak, szerencsére elaludtak, de kevesebbett ettek a szokottnál :cry:
Kusi: gratula fogacskához :lol:
Lady: jaj de jo hir :lol: remélem jo helyre kerültök :wink: (mármint szipatikus és hozzáértö csapathoz :wink: )
Szonce: jaj nagyon édes, szupi h minden okés tesoval :lol: Ádám meg bizti hamar belejön az osztoszkodásba
hallottam vmi olyasmit h mikor hazajön a teso akkor hoz vmi ajándékot igy köynebben viseli h uj családtag érkezett...
Ti hallottatok ilyenröl? ha gondolod megkérdezem h is volt, ikres topikomban nemrég született kisteso :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


na mi ez h sehol senki??? :cry:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


sziasztok!


szonce:nagyon jó lett a kép :D :D :D

Tiszta hülye idő van :evil: :evil: :evil:

Várom a főbérlőt,meg jön hozzánk a sógornőm barátja,lehet,hogy ide is fog költözni :)
Nagyon rendes gyerek :D :D
Anyagilag sem lenne rossz

Kép


Kép
 
 


Sziasztok!

HA-s tejpépet nem próbáltuk, de megint kap tápszert reggel és nem lettek pöttyei. Most vagy a Sinlac vagy valamelyik gyümölcs és tippem szerint az alma az ami tiltólistára kerül.
Az neurológussal most reggel fogok összeveszni, mert neki nincs ideje a fiammal foglalkozni. Hát na nem.
Amúgy minden oké. Most megyünk koraiba és allergia vizsgálatra.

Szonce aranyos Zalán :)


lady23: "jó" hely a koraik mert a többi gyerek azonnal érdeklődik és piszkálják a másik babát. Legalábbis a mi ovisaink azonnal megsimogatják Fefét ha beérünk :) és a nevelők is nagyon szeretik.

Kusi: gratula a vámpír fogacskához :)

Remélem ma jobb idő lesz mint tegnap volt, mert attól tiszta kóma voltam és is és a gyerek meg nyűgös :S

Kép
 
 


jo reggelt!
no lázasak már nem vagyunk de köhögnek Csajok és nekem fáj a torkom és Apa is carul van :?
Pandrea: tápibol HA-sat isztok? nem váltottatok tápit mostanság? (esetleg az is okozhat pötyit)
az jo ha kiprobálod hogy elhagysz vmit és figyeled h mi a helyzet :wink: hát biztos jobb lenne ha az alma lenne a ludas mint a "tej"
neurologus, mi vaaaan? :evil: :evil: ez felháborito, h mondhat ilyet egy orvos??? :shock: :shock: nem tudsz másikat keresni?
TÖBBIEK???
itt esik és alig aludtam :(

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


sziasztok!

itt vagyok én is olvasóban. eltűntem mint a szürke szamár a ködben!

babusok: talán nem tőlem kaptátok el, emrt körülöttem senki nem let még beteg, én meg már csak köhécselek, de lázam nem volt. de mástól is hallottam, hogy most valami vírus is vcan... :? :? :? :?

Kép
KépKép
 


Hali,

Szonce: Zalán nagyon aranyos és milyen komoly! Ahogy nézem, kicist hasonlít Ádámhoz! :oops: Te hogy érzed?

Babusok: köszi, megvagyunk szépen fejlődik Krisz. Naponta lep meg valami újdonsággal engem. :) Egyik nap a cumisüveget "kapta ki" a kezemből és egymaga folytatta a tartását és az ivást. :shock: De gondolom ez mindenkinél hasonlóan történt anno.... :)
Jobbulást kívánok az egész famiíának!

Gombócka: köszi az infót a bölcsős foglalkozásról, meg a ringatósról Szoncénak. :wink: De még nem vettem a bátorságot, hogy Krisszel közösségbe menjek. Nem adom fel! :lol:

KépKép
 


sziasztok!
köszi a gratulákat de képzeljétek, eltűnt a fogacska :cry: :cry: :cry:
nem nagyon értem de ez van

charlott: itt megtalálod mennyi idős kortól lehet menni :D
http://web.t-online.hu/bkh/subsites/program.htm


majd a Csiri-birit meg akarom nézni, Beni nagyon pörgős, lehet mehetnénk egy éves kora előtt is, hátha lefáradna :wink:

KépKép
 
 


Sziasztok!

Szerintem vagy az alma vagy nem tudom :) na ezt most jól megaszontam :D A lényeg hogy a bőrgyógyász azt mondta szerinte az egyik gyógyszer mellékhatása melyet a héten elhagytunk így 2 hét múlva kell visszamenni.
A neurológus meg nehéz ügy, mert itt a sima eeg bármikor lehet míg máshol az is 2-3-4hét, a videó eeg itt kb 2 hét ami máshol 1-2 hónap, a 24 órás eeg is kb 2 hét ami máshol meg nincs. Ma bementünk a dokihoz és személyesen normális volt. Gondolom telefonon Ő sem szeret rendelni, csak akkor mondja meg hogy telefonon nem mondhat semmit, minthogy ilyen picsa legyen. Na mindegy.
Ja a görcsei valószínű hogy a pocak miatt vannak és a reflux sincs kizárva. Hát hála annak a magasságosnak zajlik az élet :S még ez a csodás idő a lelkemet is helyrerakta :(

Kusi: a rucikat nem kéne elvinnem holnap? nem akarod eladni?

Többiek hogy vagytok?

Kép
 
 


Andi, f6 körül indulunk sógorral, nem viszem ki ezeket a ruhákat, majd neten eladom :wink: vagy öcsinek megtartjuk :lol: :lol: :lol:

mi az a videó eeg? :oops:
nem emlékszel, mikor kezdődtek a pöttyök? nem vág egybe a szteroid elkezdésével?

almától nem tudom lehet-e allergia, viszont savas, pocak fájhat tőle :?

most esik le, nincs több szteroid? :D :D :D :D :D

KépKép
 
 


DM-ben megint van kartondobozos pampers 5799Ft, -25%kuponnal már nagyon jo ára van :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Sziasztok!

Öcsike, hi-hi-hi na akkor nem fogsz aludni :)
Milyen volt a börze?
Lehetnek a pöttyök a szteroidtól is, meg a folyamatos harcolásaitól, kimelegszik benne. De csak hagy küzdjön :)


DM-ben a -25% az a tisztítószeres kupon?

Kép
 
 


Pandrea: az 50 pontos kuponfüzetben van ugye 1 db -25%os joker kupon amit bármire felhasználhatsz, mi mindig pelusra :lol: :lol:
az jo lenne ha "csak" gyogyi a ludas, mert ha jol olvasom már nem kell többet szedni, igaz?
Kusi: naaaaa mit olvasunk tényleg öcsi??? :lol: :lol: mikorra tervezitek? a nagy börzén voltál? mit vettél???
mi még mindig ezerrel taknyolunk és köhögnek is :( Lalut éjjel magammellé raktam és ott aludtam Vele annyira köhögött meg sírt szegénykém :(

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Sziasztok!

babusok:jobbulást a lányoknak :)
Csenge küld nekik egy jó nagy nyálas gyógypuszit :D :D

A Rossmannban 2 csomag Libero pelus 5000!

Kép


Kép
 
 


jobbulásokat Mindenkinek köszönjük :wink: háát még ránkfér...:(
Csajok már néha mondanak 2-3 szavas mondatokat :lol: :lol: pl. Apa szerel, Apa megjött :lol: :lol:
Lady: aranyos az uj feliratod :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Hali,

Babusok: köszi a tetszés nyilvánítást az iwiwen! :lol: :wink:
Szavak - tegnap Krisz kimondta, hogy apa, apu! :shock: Örültünk rendesen este! :D (főleg, ha anyut mondott volna :) :oops:

Képzeljétek ma bemerészkedtünk egy zenés bölcsi foglalkozásra! :D A hegy felőli oldalon a Máltai játszótér házikójában rendezték ezt a foglalkozást. Valaki közületek jár erre?
Tetszett mindkettőnknek ez a fajta program. Mindketten figyeltünk: én próbáltam énekelgetni csendesen, Krisz meg a többi babát szemlélte. :lol: Kár, hogy inkább 1 évnél idősebb gyerekek voltak csak.

KépKép
 


sziasztok!

Neeeeem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
még öcsi messze van, talán egyszer :D de már sokszor eszembe jut, hogy majd még egyszer szeretném ezt átélni... :D

Börze jó volt csak nagyon fáradt voltam, 5-kor keltem, Beni éjjel 2* keltett, végül 3-kor magam mellé vettem és egy kicsit aludtunk :)

vettem 2 játszóasztalt és tápikat :D
sajnos nem volt olyan sok vevőnk mint gondoltuk :(

Charlott, Szonce: nem kell új kenguru? még van pár darab ha érdekel :D

Fog: nincs :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
nem tudom hova túnt, tuti volt de másnapra eltűnt :cry:

KépKép
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 18:58-kor.
 


Szonce: köszi, ari vagy! :wink: Te meg nagyon csinos kismama vagy és csak úgy ragyogsz. Látszik, hogy élvezed a várandóságot is. Krisz nagyfiú már, 4 hónapos. Repül az idő! :( :)
Tegnap fázogattam a játszón, ezért tettünk egy nagy sétát az Omszik-tó felé. Kellemes meleg lett mire odaértünk, pihiztünk egy padon és Krisz nézelődött ezerrel! :lol:

Kusi: köszi a kenguru felajánlást, de van már egy és sajni ritkán használjuk. :)

KépKép
 


Sziasztok!

Nem sok időm van gép elé ülni.
Fiúk nem nagyon engednek ide.....

Hívtak a Pomázi Korai Fejlesztőből,megyünk október 19.én

Mi is tiszta taknyosak vagyunk :evil: :evil:
Csenge is tüsszög,elkezdett köhögni és 2 napja folyik az orra :evil:

Kép


Kép
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek el,a manó már alszik!
:D

Dühöngök is egy kicsit:Ati elment tegnap a haverjához inni "pár sört"
de mondta,hogy nem marad sokáig,mert megy reggel 4re dolgozni.
Még haza nem jött,dolgozni nem ment el,mert felhívott a főnöke,hogy Ati hol van?!
1 héten belül ez a 2. eset,hogy a haver és a sörözés miatt nem megy be dolgozni,mondta a főnöke,hogy rezeg a léc már erősen :evil: :evil:

Kép


Kép
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 20:06-kor.
 


Sziasztok!

szonce:megkapta 2.fegyelmit,3 fegyelmi után kirúgják
nem maradok vele,elegem van belőle!
Felelőtlen bunkó!! :evil: :evil: :evil:

7végén költözünk ki a mamámékhoz

Kép


Kép
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron