Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Várok ide minden szegedi babavárót!


Szia!
Én hódmezővásárhelyi vagyok, az majdnem Szeged :D

Kép
Kép
 
 


Szia Zita!

Üdv a topikban! Már ketten vagyunk. :) Gratulálok a kisfiadhoz. Már a kiírt időpontnál tartasz Babucival?

 
 

Szia!
Még csak most töltöttük a 20. hetet a tesóval, valamiért nem jó a vonalzó...
Jó lenne már ott tartani :)
Igaz, különösebb panaszom nincs, csak fáradékonyabb vagyok...

Kép
Kép
 
 


Akkor szinte egy idősek vagyunk. :wink: Én holnap megyek ismét dokihoz. 2 hete voltam, azt mondta, kinyílt a külső méhszáj, így most itthon vagyok. Te dolgozol még?


Ja, hülye vagyok hát gondolom otthon vagy Botonddal. :oops: Nagyon édes!


Igen, itthon vagyok gyed-en Botonddal :)
Én majd március 3-án megyek dokihoz, és 18-án megyünk 4D-s uh-ra :)
Már alig várom :P
Nekem tuti, hogy nem fog nyílni a méhszájam mert műtöttek. Örülhetek ha szülésnél nem lesz gond vele :P
Mit dolgozol egyébként?

Kép
Kép
 
 


Telefonos ügyintéző vagyok egy ügyfélszolgálaton. Mi is tervezzük a 4d-t. Vásárhelyen mentek?


Az nem rossz munka, én is hasonló voltam. :D Egy banknál dolgoztam telefonos kintlevőség kezelőként :D
Vásárhelyen nincs 4D-s ultrahang sehol. Ellentétben a hirdetéssel, mert az szerint a Fontanában van, de megkérdeztük és sajnos nincs...
Szegedre megyünk a Medicenterbe...

Kép
Kép
 
 


Majd írd meg, milyen volt. Én is abban gondolkodtam, de úgy tudom, ott csak babamozi van, tehát nem adnak leletet, csak nézni lehet a babát. Legalábbis amikor hívtam őket, ezt mondták. Így az újszegedi Bérkert klinikára gondoltam. Árban picit drágább, de egészségpénztárra el lehet számolni, és ott adnak leletet is, valamint, ha nagyon nem mutatja magát a baba, akkor a következő időpontot ingyenesen adják. :roll:


Másik doki vizsgált ma, ágynyugalom, 2*2 magne b6, meg vett kenetet, jövő héten megyek vissza az eredményért.


Igen, a Medicenterben nem adnak leletet, de mi a mozi miatt megyünk úgyis :)
Pihenj sokat és nem lesz gond :) Más dolgod úgysincs most, első babánál az igazi a pocakosság.
Nekem sajnos nem nagyon jut idő a pihenésre csak éjjel. Örülök ha ülhetek kicsit Botond mellett :D

Kép
Kép
 
 


Picur!
Bocs, hogy ide pofátlankodom!
Nekünk a kicsivel, kb 2 éve a Medicenterben a Nyirati dr-nő adott képeket meg dvd-t is, és ellehetett számolni az egészségpénztárral!
Zita

Kép
Kép


Sziasztok!
Minden babavárónak gratula!
Van már egy szegedi topik, miért nem jöttök oda? :wink:

Nóra
KépKép KépKép
 
 


Szia Nóra!

Köszi a gratulát :)

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Zita, köszi az infót, Norus, neked pedig a gratulációt. Igen, láttam a másik topikot, de ott már mindenkinek megvan a babája, én meg még csak várom. :oops: Azért gondoltam, hogy ez egy babavárós topik lenne. :wink:


Akit érdekelnek használt de jó állapotú rucik az kukkantson be. Van újszülöttre való is :wink:

http://www.teszvesz.hu/show_user_auctio ... d=12640373

Kép
Kép
 
 


Sziasztok
csatlakozhatom??én is most várom a babámat.a harmadik babámat .26 hetes kismama vagyok.:lol: van két fiam,7 és 4 évesek és most lány leszzzzzzzzz.imádok mindenféle rozsaszin dolgokat vásárolni,nagyon furcsa a sok pokemberes ruha után,de nagyon élvezem.
 


Sziasztok!

Gigike, üdv a topikban! Gratulálok a kislányhoz a pocakodban. :wink: Elvileg nekünk is kislányunk lesz, eddig csak rózsaszín cuccaink vannak szinte. Hát, ha mégis kiderül, hogy fiúcska, akkor nekem is pókemberre kell váltani. :lol:

Gratulálok a fiaidhoz is, a hugica el lesz majd kényeztetve. :wink:


Szia Gigike :)

Gratula a kislányhoz :)

Vannak eladó csajos cuccaim is :)

Kép
Kép
 
 


Kedves Fórumozók!

Segítséget kérek tőletek!
Kérlek benneteket, írjátok meg, lenne-e igény az alábbi szolgáltatásra szerintetek, ti igénybe vennétek-e.

Mivel lassan 10 éve tanítok (magántanárként), angol órákat adok, illetve kézműveskedek a gyerekekkel 12 éve, szívesen mennék el "házhoz" újra áprilistól, ha van rá igény.
A szolgáltatás az alábbiakból állna:
Egy megadott helyre elmennék, vinném a kézműves alapanyagokat, huci-mucit, és anyukákkal EGYÜTT kézműveskedék a gyerekekkel, közben énekeket tanulnánk, illetve mindig figyelembe venném az éppen aktuális közelgő ünnepet.
Eddig ilyen foglalkozásokon társasjátékokat is csináltunk (egy kisfiúval kártyás kaland-játék-kockázat pályát találtunk ki és meg is valósítottuk az ő szintjére).
Amennyiben több család van együtt, akkor kérném előre a gyermekek életkorát, hogy hányan lennének.
Tudom, hogy az esős idő is gát tud lenni, de ha egy baráti kör megbeszéli, hogy találkoznak valahol, és odahívnak, akkor egy benti "játszóházat" rittyentenénk, plusz osztódna a költség is a résztvevők között.
Ha van olyan anyuka, akinek teher a táppénz, ha a gyerkőc beteg, akkor szintén el tudnék menni, és lefoglalnám a kicsit (nálunk ez komoly kérdés tud lenni, mert a nagyik még "fiatalok", vagy nagyon messze laknak).

Az egészért óránként lenne egy alap órabér, amit kérnék, illetve a megvett alapanyagokat kéne kifizetni (amit ott is hagynék, hogy legközelebb újra használjuk, vagy hogy az anyuka egyedül neki kezdjen a gyerekkel egy-egy üres órában).

Azért szeretném, ha ezt felvetnéd a fórumon, mert jelenleg pályaváltás foglalkoztat, és ha erre van igény, akkor fel tudnék készülni előre is, hogy ebben az irányban megyek tovább.

Köszönöm előre is a válaszokat! (privi)
 


Sziasztok!

Hova tűntetek?
Gigike, te nem szeretnél vonalzót?
Mi megvagyunk, növögetünk...


Szia!

Mi is jól vagyunk, csak picúrom sajnos tegnap belázasodott és még áll a bál is itthon. Nem részletezném, csak annyi, hogy együtt lakunk a párom anyukájával... Remélem már nem sokáig, mert már az idegbaj kerülget...
Ma megyek a dokihoz vizsgálatra, de uh sajna nem lesz :P

Kép
Kép
 
 


Zita, kitartás, egy hős vagy, csak ennyit mondhatok. :wink:

Majd írj, mi volt a dokinál. Én hétfőn voltam, legközelebb lesz uh is. De a legközelebb márc 15-re jönne ki, gondolom akkor nem lesznek, majd 17-én megyek. :roll: Márc 30 pedig 4d! 8)


Már többször volt ilyen, hogy költözünk, de aztán a párom meggondolta magát. Nehéz mert egy csomó pénz elment itt a felújításokra. De inkább fizetek albérletet minthogy tovább halljam amiket mond. Ott legalább teljes mértékben otthon fogom magam érezni.

A doki csak a méhszájat vizsgálta, de az rendben. Aláírta a beutalókat és kész. Egy hónap múlva megyek megint aztán megbeszéljük mikor lesz uh.

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Most írom a diplomámat a csecsemők táplálkozásáról. A szakdolgozatom megírásához szükségem van kutatásra, ezért szeretnélek kérni titeket, hogy segítsetek nekem azzal, hogy a kérdőívet kitöltitek és visszakülditek nekem.

Itt megtekintheti a közzétett űrlapot: https://spreadsheets.google.com/viewfor ... blI0WVE6MA

Segítségeteket előre is köszönöm!

Gazsi Krisztiánné Kosicsár Ágnes
 


Gigike, én már kitöltöttem ezt egyszer :)

Kép
Kép
 
 


Hali!

Gigike, a teszthez én még nem vagyok alkalmas, én még nem szoptattam. :lol:

Zita, kitartás és remélem, mihamarabb nyugisabb helyre tudtok költözni. :wink:

Nekem meglett a terheléses vércukor eredményem, (éhgyomri 3,7, terheléses: 3,8).

A jövőhét szűz doki és védőnő szempontból, csak a táppénzes papíromért kell menni a háziorvoshoz.


Hali!

Gigike, a teszthez én még nem vagyok alkalmas, én még nem szoptattam. :lol:

Zita, kitartás és remélem, mihamarabb nyugisabb helyre tudtok költözni. :wink:

Nekem meglett a terheléses vércukor eredményem, (éhgyomri 3,7, terheléses: 3,8).

A jövőhét szűz doki és védőnő szempontból, csak a táppénzes papíromért kell menni a háziorvoshoz.


Állítólag ma indult haza a srác Németből akinek a lakását megnézzük. Már alig várom, hogy jelentkezzen, hogy mehetünk.
Viszem az első havi bért is magammal na meg centit, hogy mehessek függönyt stb.-t venni :)
A családnak biztosan nem fog tetszeni a dolog elsőre, de nem az ő életük...
Én inkább fizetek csak legyen nyugi és ne szóljon bele senki semmibe...
Aztán jövőhéten kedden reggel azzal kezdem a napot, hogy elmegyek a laborba lerendezni a vérvételt. Csak ne felejtsek el venni holnap cukrot meg befizetni a csekket :P

Kép
Kép
 
 


Zita, milyen a lakás? Sikerült megegyeznetek? Család hogy fogadta?

Nekem a kedd-szerda-csütörtök lesz védőnős-dokis nap, és szerdán újra láthatjuk a picurt! 8)


A lakás szuper, félig fel is van újítva. Mindenhol új járólap és csempe van, műanyag redőnyös ablakok, új tűzhely és hűtő....
De ami a lényeg, hogy a falak szép tiszták, a szőnyeget direkt kitisztíttatta nekünk a tulaj és persze frissen van takarítva...
Már csak bepakolni kell ami nagy könnyebbséget jelent nekem :) Persze egy általános tisztítást azért csinálok, de legalább nem kell napokat azzal töltenem, hogy mindent sikálok és fertőtlenítek...
A lakás elosztása is szuper, van egy hatalmas nagy szoba erkéllyel és egy kisebb szoba amit össze lehet nyitni a nagyszobával is, az lesz a gyerekszoba :)
Már előre megegyeztünk a bérleti díjban, de így, hogy láttuk még jobban megvagyunk győződve arról, hogy tényleg baráti árat szabott...
Ja és ami nem mindegy, amikor ott voltunk nem is volt bekapcsolva a fűtés és mégis jó meleg volt a lakás :)
Április 1-el megyünk oda, hogy itt lezárjuk a "közös költségeket" anyósnál...

Kép
Kép
 
 


Ja, és van szuper függöny is :D Aztán majd veszek sajátot jövő hónapban, most elég lesz a költöztetést kifizetni :P
Nameg csütörtökön megyünk a 4D-re is :P

Kép
Kép
 
 


Gratulálok a lakáshoz! Jó, ha fűtés nélkül is meleg van. Nálunk távfűtés van, és túúúúúl meleg, de szabályozni nem lehet, így fizethetünk jóóó sokat.

Majd tegyél fel képeket a 4d-ről!


Itt le lehet kapcsolni a radiátorokat, van mindegyiken digitális mérőóra vagy mi. A két szomszéd lakás fűti :D
De még nem biztos, hogy megyünk, anyósra rájött, hogy beszéljük meg stb. Kár, hogy még nem fizettük ki, így szerintem párom beadja a derekát. Én viszont menni akarok.

Kép
Kép
 
 


Az szuper. Nálunk kb. 27 fok van, de ha letekerjük, akkor is ugyanannyit fizetünk...

Ne hagyd magad, ha megtehetitek. :wink:
Mentek ünnepelni?


Jó nagy beszélgetés volt. Megismételte amit eddig is mondott és hozzátett annyit, hogy felnőttek vagyunk, mi tudjuk hogy lesz jó.
Biztosan oda kell figyelni mikor mire költünk majd, de eddig sem szórtuk a pénzt.
Én kitartok a költözés mellett az tuti.
Nem megyünk ünnepelni :p

Kép
Kép
 
 


Sziasztok.
Bocsi de ritkán tudok idejönni a topikba :(
foltivspicur ha mégis fiu lesz majd adok pokemberes ruhát :)
amugy tényleg adok ha kell bárkinek.a srácokrol megmaradtak a ruhák ugysem tudok vele mit kezdeni.ha anyum elküldi őket postán szolok és ha kell valakinek szoljon.
pusza
 


Gigike, mekkora fiú rucik vannak és mennyiért?
Költözés után lehet, hogy majd szemezgetnék belőlük...

Kép
Kép
 
 


Hát vegyesen vannak rucik.A születésük ota egész mostanáig :)
Mivel én nem dobtam ki egyet sem,megtartottam őket.
Hogy mennyiért?Hát nem is tudom.Darabja 100-200 forint.Esetleg a téli kabátok,cipők vagy márkásabb darabok kicsivel több.Nem akarok sokat kérni értük.
 


Sziasztok!

Köszi Gigike, de ma a védőnőnél volt uh :shock: (nem ő csinálta), és megerősítést kaptam, hogy kislány lesz. 8)

Ma olyan rosszul voltam reggel (vérnyomás 93/50), tegnap is szédültem. :twisted: De a picur sokat mocorog, ez a lényeg.


Megvolt a 4D, 100 %, hogy fiú lesz a tesó. Kereshetjük a nevet :P

A költözés elmarad egyenlőre, csak a másik szobába megyünk át, de ami késik az nem múlik :D
Én látom előre, hogy nem lesz jobb :D
De azért nem akarok a párommal sem összeveszni, inkább engedtem én :P

Kép
Kép
 
 


Sziasztok
Zita gratula a második fiuhoz :)
Zita panelban laktok anyossal?
 


Zita, gratulálok a fiúcskához! Teszel fel képeket?
Nekem ma sima uh volt, tuti, hogy kiscsaj,és már 1 kg. 8)


Köszönjük a gratulát :)
Most egy 2 szobás kertes házban lakunk anyóssal. Az albérlet lett volna panel.
Majd teszek fel képet, de egyenlőre még nem raktam fel a gépre :P

Kép
Kép
 
 


Sziasztok! hol vagytok elveszve? mi egész nap kint vagyunk az udvaron

Kép
Kép
 
 


Sziasztok.

http://komuves-burkolo.shp.hu/hpc/web.p ... oldal_jjUM

A párom honlapja,akit esetleg érdekel és felujittásba kezdene :lol:
 


Sziasztok!

Mi megvagyunk, hétfőn megyünk az első szülésfelkészítő tanfolyamra. Párom nem rajong érte, de azért remélem legalább erre az egyre eljön. :lol:

Kedden megyünk 4d uh-ra. Zita, te mikor teszel fel képet a kisfiadról?


Kép itt a tökmagunk keze :)

Kép
Kép
 
 


Kép kukucs :)

Kép
Kép
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: