Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok kedves szegedi kismamák,anyukák!

Új topikot indítok,abban a reményben,hogy egy jó kis szegedi közösség,barátság alakulhasson ki.
Remélem vannak még rajtam kívül egy páran,akik szívesen ismerkednének,beszélgetnének a babás mindennapokról.(etetés,altatás,oltások,hisztik,ki hova jár gyermekorvoshoz,tapasztalatok,fürdetés,betegségek,tanácsadásra járás,gyermekruhák,cipők, stb........)

Rólam:

Katának hívnak.29 éves vagyok.3 vetélés és rengeteg vizsgálat után 2010.03.03.-án megszületett dr. Vincze Emőke segítségével várva várt kislányom:Maja.
Szívesen ismerkednék és beszélgetnék más szegedi anyukákkal.
A kislányom most lesz 3.-án 1 éves.


Üdv:Kata
"Egy anya szeretete olyan,mint egy kör.Nincs kezdete és nincs vége.Állandoan körbejár,és mindenkit megérint aki kapcsolatba kerül vele.Elborit,mint a reggeli pára,melegit mint a déli nap és úgy takar be mint a csillagos éj."

KépKép
majka
Szeged
 
 


Sziasztok!

Senki nem akar ismerkedni? :cry:
Mi holnap leszünk 1 évesek.Ma pedig egyedül felállt segítség nélkül.Olyan jó látni,hogy milyen szépen fejlődik.

Üdv:Kata

KépKép
majka
Szeged
 
 


Sziasztok!

Aki ezen a héten kommentel a Babanet valamelyik cikkéhez, az egy cuki Figurka álommanót nyerhet!

Kép

Úgyhogy mondjatok véleményt bátran: mi az, amit feleslegesnek tartotok megvenni a babának? Mit szóltok az új, otthonszülést szabályozó rendelethez? Vagy pl. szerintetek milyen praktikákkal lehet ránevelni egy gyereket az olvasásra?

Kedden sorsolunk!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 

 
 

Szia Kata "Majka"!

Itt vagyok, ne keseredj el! :-) Írok én neked!! :-)
Én is pont barátkozni szeretnék hasonló korú gyerkőcös anyukával! Az én kisfiam 2010.01.29.-én született, Márknak hívják!
Ő már megy ill. szalad, kis segítséggel. Én 31 éves vagyok.
Jó lenne nem csak levelezni, hanem mondjuk együtt megsétáltatni a gyerekeket, játszóterezni és mi közben dumcsizhatnánk ezerrel.
Mi nagyon szeretjük a régi híd lábánál lévő játszóteret vagy a Honvéd térit.
Ha van kedved, akkor írj nyugodtan az e-mail címemre, hogy felvegyük egymással a kapcsolatot: esziszi79@gmail.com.
(ez nekem egyszerűbb lenne, mert ezekre az oldalakra nem szoktam fellépni, az e-mailjeimet meg általában naponta megtudom nézni)

Szép napot neked és jó babázást!
Várom a válaszodat!
Sziszi
esziszi79
Szeged
 
 


Kedves Topiklakók!

Ha ezen a héten kommenteltek a Babanet cikkeihez, akkor nyereményjátékunk keretében megnyerhetitek Horváth Mónika illusztrátor ajándékcsomagját! Ebben egy csodás reprót és egy szépséges tárolódobozt található.

Kép

Beja egy vetélés és egy szülés után megosztotta velünk kisfia születésének történetét is.

Segítsetek azzal, hogy kommentben eláruljátok: ha már szükség volt rá, miképp szabadították meg a gyereket a fejtetvektől?

Kisgigi nevű olvasónk újabb cikke a gyerekek egészségére káros termékekkel foglalkozik, vagyis csupa olyan dologgal, amivel még a fogyasztóvédelem sem törődik.

Hasonló jellegű, igényes és praktikus írásokat egyébként szívesen publikálunk, nemcsak a Te Történeted rovatban - bár oda is várjuk történeteiteket. Írásaitokat erre a mélcímre küldjétek: szerkeszto kukac babanet pont hu.

Megtaláltok minket a Facebookon is, ha van kedvetek, csatlakozzatok, nagyon jó kis közösség alakult ki ott is!

Üdv:

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: