Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok!

Folytassuk itt! :D

Kép
Kép
Kép
 
 


Hellóhalló!

Csak egy gyors infó: már a Babaneten is lehet zárt topikot létrehozni. Csak egy levelet kell küldeni a szerkeszto@babanet.hu címre - vagy privit egyenest nekem -, benne az új topik nevével és a leendő modi felhasználónevével, mélcímével.

Üdv, szép napot, jó beszélgetést:

Dia
a felelős szerkesztő

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok!


Brigi!Bocsi,hogy nem írtam skypra de dolgoztam a gép meg be volt kapcsolva Gabi netezett :oops:


Mizú Csajok olyan régen hallottam mindenkiről :(


Maradunk itt vagy csinálunk zárt topikot???

KépKép
KépKép
KépKép
 
 
 
 
 

 
 

Sziasztok!

Itt vagyok!


Brigi!Bocsi,hogy nem írtam skypra de dolgoztam a gép meg be volt kapcsolva Gabi netezett :oops:


Mizú Csajok olyan régen hallottam mindenkiről :(


Maradunk itt vagy csinálunk zárt topikot???

KépKép
KépKép
KépKép
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok!


Brigi!Bocsi,hogy nem írtam skypra de dolgoztam a gép meg be volt kapcsolva Gabi netezett :oops:


Mizú Csajok olyan régen hallottam mindenkiről :(


Maradunk itt vagy csinálunk zárt topikot???

KépKép
KépKép
KépKép
 
 
 
 
 


Nem tudom. Egyelőre maradjunk, majd meglátjuk mi hogy alakul.
A többiek hol lehetnek?

Szilvi dolgozik, ovi, stb, el van havazva. Senki másról semmit sem tudok.

Kép
Kép
Kép
 
 


Oké akkor maradunk :wink:


Hú én se tudok semmit Marcsiék is csak hétfőn kezdik a sulit és nem emlékszem addig szabin van-e Krisztián :roll:

Ti jól vagytok?Bence várta a sulit?

Mi csak hétfőn kezdjük az óvit :D Zsebi meg október 3-án kezdi :? Végül is nem baj csak már jó lenne elkezdeni :oops: Kedden voltunk barátkozos napon ahol elöadta a lekaparom a falat anya utána jelenetett :roll: Másnap jöttek az óvónénik és megkérdezték,hogy képzelem a beszoktatást hát mondtam ne lelkizünk :roll: Sír de majd megnyugszik muszály beszoknia :oops: És szerencsére az óvónénik is így látják,hogy sok gyereke képes 1 év is előadni anyának a szív szakító jeleneteket közbe meg 10 perc múlva semmi baja :x :x Én meg tegnaptól 7órázom :lol: Nagyon örülök Neki remélem azért is kaptam bizalmat mert megannak elégedve :D

KépKép
KépKép
KépKép
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Na mi történt a nagy Anyatanyás menettel?Megszűnt?Jó volt kitiltani, gondolom, megérte...pedig nekem volt igazam.mai napig nem felejtettem el.

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok! Szeretném Kérdezni tőletek valmelyikötök volt-e rooming-in baba mama szobában? engem érdekelne a véleményetek. Mikor kell szólni hogy oda szeretnék menni? ruhát kell vini a babának? vagy ilyesmi. kérlek irjatok. Köszi elöre is


Kedves Alexandra!

Én simába voltam mind a 2x.Így nem tudok válaszolni a kérdésedre.De szerintem ott adnak mindent.Még pelenkát is.A dokidnak mondd,mikor közeleg az idő,olyan 37-38 hetes korba :)

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Szia Timcike!

Latom pici lanyod 3 honapos. Nagyon tünderi :)

Szeretnek kerdezni toled a kecskemeti korhazrol. Elso babamat varom s nagyon parazok a szulestol, meg a bent toltendo idotol... Valasztottam szulesznot, es orvosom is van. De megid milyenek mostanaban a korulmenyek, apuka meddig johet be a vajudasra? vagy ha nem vegzett velem tanfolyamot akkor semeddig ? sajat labadon kell lemenni szobaba szules utan vagy agyastol viszenek? nagyon sokat kerdeztem bocsanat de ezek a reszletek megnyugtatnanak, bar gondolom mindenkinel egyeni es mas es mas.....
elore is koszonettel
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron