Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Jár, vagy ellátogatott valaki a babájával a xv. kerületi baba-mama klubba? A művelődési házban van internet szerint, az Eötvös utcában.
Érdemes benézni? Nekem egy 5 hónapos kisfiam van. Vagy nagyobb gyerekkel járnak oda inkább mamik? Ha valaki tud egy kis infót, vagy tud valami más klubot, vagy helyet ahol barátkozni lehet mamával, babával szívesen várom. :)
alma01
Budapest XV. kerület
 
 


Szia!

Nem tudom vissza nézel -e ide! Ha igen válaszolnál egy-két kérdésre.
Voltál végül a baba-mama klubba? Ha voltál, akkor szívesen megtudnék erről a klubról többet!
ficanka78
Budapest XV. kerület
 
 


Szia ficanka!

Nem mentünk el végül is. Mert találtunk (ajánlásra) egy jobbat.
A Zsókavár utcában. A Kanga (Zöld) klubot. Oda egy hónapra 700 Ft. a belépő, itt egy alkalom lenne 500.
Igaz nem voltunk sokszor, mert tőlünk busszal 7 megállóra van. De jó kis hely. És még tervezünk menni. :)
alma01
Budapest XV. kerület
 
 

 
 

Szia!

Kösz a választ, megnéztem de nekünk is messze van (szentmihályi út környékén lakunk). Azért lehet, hogy ellátogatunk. Igaz még az én babám most lesz decemberben 6 hónapos tehát nem tudom az ottani játékokból mit fog tudni használni? Bővebben tudsz róla mondani valamit? Milyen programok vannak, vagy magunkat kell lefoglalni?

Üdv Böbe.
ficanka78
Budapest XV. kerület
 
 


javítok(Illyés Gyula út)
ficanka78
Budapest XV. kerület
 
 


Sziasztok!

Mostanában ritkán jut időm fórumozni; én egy 20 hónapos kislány anyukája vagyok, Rákospalotán.
Egy kéréssel fordulnék hozzátok!
Most szombaton, 10én ünnepeljük a párom szülinapját, és a buli egy ismerősünknél lesz. A csemetét is visszük magunkkal, és ott is alszunk.
Tehát azt szeretném kérdezni, hogy nem tudna-e nekem valamelyikőtök egy bébiőrt kölcsönadni arra az éjszakára?
Előre is köszi a segítséget!

Kriszta

Kép
 


Szia Böbe!

Igazából nagyobb, már szaladgáló gyerekek vannak többnyire, de akad egy-egy picike. Magunkat kell elfoglalni, de azt hiszem keddenként van zenés foglalkozás, arra külön van belépő, és vannak azért programok..., holnap pl. Mikulás is jár majd a klubban. :) Mi már szerdán voltunk Miku buliban, mi nem megyünk.
Nekem egy 8 hónapos kisfiam van, és A Beller I.- Dugonics sarka környékén lakunk. Szoktunk néha felétek is sétálni, meg úgy mindenfelé az utcákban, park hiányában.... Ha van kedved, valamikor találkozhatunk a sétáink alkalmával. Mi is mehetünk arra, vagy ti is jöhettek... :) Mit szólsz?
alma01
Budapest XV. kerület
 
 


Szia kislaczko!

Sajnos nekünk nincs ilyenünk. Remélem sikerül szerezned. Jó bulizást!!! :wink:
alma01
Budapest XV. kerület
 
 


Szia kislaczko!

Sajnos nekünk nincs ilyenünk. Remélem sikerül szerezned. Jó bulizást!!! :wink:

Köszi!
 


Szia Alma!

Mikor szoktatok sétálni menni? Megbeszélhetjük, hogy mikor és hol fussunk össze! Mi rugalmasak vagyunk össze-vissza szoktunk menni sétálni, amikor éppen kedvünk tartja. Persze amikor nem alszik a Rita. Köszi a felajánlást!

Üdv Böbe.
ficanka78
Budapest XV. kerület
 
 


Szia Böbe!

Vagy de. 11 körül tízórai után, vagy ebéd után kb. 2 óra körül szoktunk sétálni, meg mikor, hogy alakul persze...
Ha még ma olvasod, és nektek is jó, akkor ma du. is találkozhatunk. 2 óra körül arra sétálunk. Ha ma nem jó nektek, vagy nem olvasod, akkor jövőhéten? A hétfő nekünk nem jó, kedden?? Írtam privit is. :)
alma01
Budapest XV. kerület
 
 


Szia Alma!

Nagyon jól hangzik a séta, de sajnos ma nem jó! Kedden viszont a 11 óra körüli séta jó lenne?? A lányom 10:30 körül szokott ébredni (ez az első alvás nem éjszaka után) :lol:
ficanka78
Budapest XV. kerület
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: