Új privát üzeneted érkezett!

Szia Mindenkinek!

Csak egy próbálkozás, mert kerestem tapasztalatokat de iskola témában eddig nem sikerült találnom, pedig nagyon jó lenne így iskolaválasztáshoz közeledve! Ha valakinek már alsó tagozatos gyermekei vannak bármelyik iskolában, (leginkább érdekelne a Zenei, Zrínyi, Refi, Vásárhelyi Pál, de bármely másik is) én nagyon örülnék ha írna tapasztalatairól, negatívumokról és pozitívumokról egyaránt! Érdekelnének a jövő évben alsót indító tanárokról vélemények, ha valaki tud róluk írni, az iskolák oktatási rendszere sajátosságai, szokásai, külön lehetőségek iskolán belül, pl. nyelvtanulás, sport, stb....

előre is köszönök minden választ!

Kép


Szia Potykamanó! :)

Az én nagyobb lányom Refis(úszó osztály)!Szeretjük!
A kicsi most lesz elsős,szeretném,ha őt is felvennék.Mire vagy kíváncsi pontosan?Most lesz elsős a gyerkőc?
 
 


Szia Kazi!Vigyor

Ne haragudj, hogy csak most reagálok. Nem tudom benézel-e még ide, de köszönöm, hogy válaszoltál! Közben már eldőlt a dolog, kisfiunk marad még egy évet az oviban aztán a Zeneibe jár majd. A Refi nekünk is tetszett volna, de köztudott dolog, hogy oda protekció nélkül nem megy a dolog, az meg nem volt nekünk! És amiket felsoroltam fentebb végül is arra lettem volna kíváncsi. Még ez most is él, de már csak a (zenei suliról) hogy az első osztálytól kezdve, milyen külön képzésre lehet jelentkezni a tanítási órák mellett? Pl nyelvtanulás, sport tevékenység, stb...

Kép

 
 
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron