Új privát üzeneted érkezett!

Oké-oké:) értem én! Csak olyan nehéz megállni, hogy ne csináljak semmit. A férjem mindig mondja, hogy pihenjek és ne dolgozzak már, de én meg nem ilyen típus vagyok. Ha érzem, hogy elfáradtam, akkor úgyis ledőlök picit:)
Ti hogy vagytok Annisza? Látom, szépen fejlődik Levi! Nagyon jó időben szültél, mert így már tudjátok vinni őt magatokkal vízpartra:)
Azt akartam még tőled kérdezni, hogy a baba papírjainak az ügyintézését le tudnád nekem írni pár mondatban? Elvileg az anyakönyvit megkapja odabent, csak nem tudom, hogy a többi hogyan működik, miben kell előre készülnöm stb.
Köszi előre is,

Betti

Kép
kbetti84
Budapest XVII. kerület
 
 
 


Èn se bìrtam nyugton maradni,jobban megy az idő,ha tènykedik az ember lánya. :)
Ügyintèzès:
Anyakönyvi hiv.-ba mentünk az anyakönyvièrt ès a lakcìm.k.-èrt. A tajt küldi az oep. Az adóig.is postán jön.
Az anyaságit,csedet,családit a korm.hiv-nál el lehet intèzni.
 
 


@kbetti84:


Szia Betti!
Annyira nem szigorú a diéta,de rossz,h meg van határozva mikor egyek!6.30-7 között:30g,9.30-10 között:20g,12-12.30 között:50g,15-kor:20g,17.30-18 között:40g,20.30-21 között:20g.A szénhidrátbevitel.Valószínűleg ezért is ébredek,hisz kettő három óránként enni kell,ja és 1800 a kalóriabevitel,arra is figyelnem kell.
ez azért nem annyira rózsás helyzet.Nem mindig sikerül mindent pontosan számolni,még nem vagyok profi!

A fizikai munkával kicsit fogd vissza magad!Csak picikét tessék kertészkedni!!!Nekem ezért kellett befeküdnöm hamarabb az előző gyerkőccel,mert nem bírtam magammal!Vigyázz  magadra!Holnap megyek 4Dre!Most,h tudjuk kislány lesz mindenki fiút beszél belém.Azt mondják fiús hasam van.Eddig lányt mondott mindenki-------4Nem értem az embereket!Holnap majd kiderül véglegesen!Szorítsatok nekem!Annyira beleéltem magam,h kislány lesz a két fiú után!
Szép napot kívánok!
 
 
 
 

 
 

@annisza:


Szia Anna!
Láttam a képeket facen!Jó kis masszív baba a Levike!Már a Balatonon is volt és "fürdött"!jó látni,h van olyan Anyuka,aki nem zérja be a babáját a négy fal közé!Nagyon tuti,ahogy csinálod!Hozod viszed!tök jó!Van tejecskéd?Azt nem kérdezem jól eszik-e mert az látszik,h van étvágya!
Szép napot kívánok neked is!
Szia
 
 
 
 


@annisza:


Szia Anna!
Láttam a képeket facen!Jó kis masszív baba a Levike!Már a Balatonon is volt és "fürdött"!jó látni,h van olyan Anyuka,aki nem zérja be a babáját a négy fal közé!Nagyon tuti,ahogy csinálod!Hozod viszed!tök jó!Van tejecskéd?Azt nem kérdezem jól eszik-e mert az látszik,h van étvágya!
Szép napot kívánok neked is!
Szia
 
 
 
 


@annisza:


Köszi az infókat Annisza!

Betti

Kép
kbetti84
Budapest XVII. kerület
 
 
 


@nono36:
Szia Nono!
Velencei tö,de nem is ez a lènyeg. Èn megôrülnèk bezárva,az neki se lenne jó. Boldog baba jelenleg ès hiszem azt,hogy jeleznè,ha vmi nem okès. Ha burokba tartom sztem előbb lesz beteges...
Anyatejes Baba egyenlőre,úgy nèz ki tápláló. ;)
 
 


@kbetti84:
Szìvesen!
 
 


@kbetti84:


Szia Betti!
Mi újság van veled?
 
 
 
 


Szia Nono! Minden oké. Köszi szépen. Nagyon jól vagyunk, és el sem hiszem, hogy már a 37. hét kezdődik, és hamarosan egy Kicsike lesz velünk:-)
Te/Ti hogy vagytok? Hogy érzed magad mostanság?

Betti

Kép
kbetti84
Budapest XVII. kerület
 
 
 


@kbetti84:
Szia!
Azt hittem,h már babázol! :-) Köszi én is jól vagyok,itt-ott fáj,de ez normális!Én a 32.héten vagyok.Pénteken voltam genetikán és a becsült súly 1900gramm! :-D Neked,mekkora a csöopség?Össze vagy már pakolva?Apás szülés lesz?
 
 
 
 


A héten szerdán 2500 grammra becsülték a súlyát. Össze vagyok pakolva, igen! De remélem még ezt a 3 hetet idebent tölti:) Apuci is bent lesz a szülésen, mindenképp:-) Nálatok hogy lesz?

Betti

Kép
kbetti84
Budapest XVII. kerület
 
 
 


@kbetti84:
Szia Betti!
Mi is apás szülést szeretnénk!Hol is fogsz szülni?-én Tarcsán!Nem emlékszem...bocsii!
Amugy örülök,h jól vagy!Sosem panaszkodsz. :-D
 
 
 
 


Nono tudtad,hogy ott cumi ellenesek? :)
 
 


@annisza:


Szia Anna!
Nem nem tudtam!Nekem mindkét fiunak volt cumi,de mondjuk nem kellett nekik!El voltak cumi nélkül!
Látom növögettek rendesen!Azért is nem nagyon írok neked,hisz ismerősök vagyunk facen és naprakész vagyok Levi növekedéséből!Annyira nagyot nőtt már!Gyönyörű kisbaba!
 
 
 
 


@nono36:
Az Öcsimèk egy hónappal kèsőbb ott szültek. Onnan tudom,hogy nem engedik ,hogy cumit adj a babának. Èn mondjuk a Bajcsyba szültem ugyan,de nem kellett Levinek. Azóta se túl függő,de az meglepett,hogy ott kifejezetten tiltják. Nem èrtem mièrt nem a szülő döntèse...
Köszii növöget,igen. Már foglalkoztatni kell rendesen.
 
 


Én a Sote II-n fogok szülni. Még mindig jól vagyunk szerencsére, és kifejezetten élvezem, hogy már nem dolgozom, bár egy kicsit furcsa azért...
Én is nézegetem Levit mindig, nagyon aranyos kis család vagytok Annisza!! :-) Tiszta pasi ez a kisbaba!!!
A Kistarcsai kórházról amúgy én jókat hallottam, bár ezt a cumi kérdést nem tudom megítélni...:-)

Betti

Kép
kbetti84
Budapest XVII. kerület
 
 
 


@kbetti84:
Köszönjük! :)
Izgulsz a szülès miatt? Furi èn a finisben meglepően nyugodt voltam.
 
 


Nagyon vegyes érzelmeim vannak ezzel kapcsolatban. Néha nagyon várom, és át akarok esni rajta, és néha tartok tőle, hogy mi és hogyan fog történni. Ilyesmiken aggódom, hogy milyen jelei lesznek, észre fogom e venni a valós fájásokat, időben tudok e szólni a férjemnek, szülésznő és orvos elérhető lesz-e... stb.
Úgyhogy a kezdeti félelmem az már elmúlt, de azért nagyon tartok tőle. Nincs túl nagy fájdalomküszöböm, ennek ellenére érzéstelenítés nélkül szeretném végigcsinálni. De nyilván ezt előre nem tudhatom...

Betti

Kép
kbetti84
Budapest XVII. kerület
 
 
 


@annisza:
Szia!
Most olvastam,h mellszívó,cumi,cumisüveg tiltott.Valóban így van!Miért,nem értem!
 
 
 
 


Mert bababarát kórháznak vallják magukat ès ìgy a cumi szoptatás ellentètes. Vagxis a cumitól nem szopik a gyerek. Legalábbis öcsimèknek ezt mondták.
 
 


@kbetti84:


Szia Betti!
Hogy vagytok?Semmi infon rólatok!Már biztos megszületett a kisbabád!Ha van időd mesélj és tegyél fel képet is róla,ha szeretnéd megosztani velünk!
 
 
 
 


@annisza:


Szia Anna!
Veletek kapcsolatban szinte naprakész vagyok!Azért megkérdezem,h vagytok,mert rég nem volt faces bejegyzés?Minden rendben van Levivel?Már biztos átalussza az éjszakát,ugye?

Tudaz valamit Bettiről?

Én most vagyok a 36.héten és ma megyek a kötelező sztreptococcus szűrésre és CTG-re.Pénteken lesz az utolsó nagy laborom.Még jól birom,néha vagyok kicsit nyűgös-hisztis,de az is csak akkor van ha elfáradok.

Szia,szép napot!
 
 
 
 


Sziasztok! Nem jelentkeztem, mert semmi hír még a kicsi felől... nem nagyon akar kibújni bentről. Minden napos ctg és áramlás vizsgálat, ma voltunk dokinál is, méhszáj teljesen zárva. Nem tudom, mi lesz ebből. Egyelőre még várunk, végülis még csak 2 nappal vagyunk túl a terminuson.
Ti hogy vagytok??? Meséljetek valami jót

Betti

Kép
kbetti84
Budapest XVII. kerület
 
 
 


@kbetti84:
Szia Betti!
Azt hittem,h már rég babázol!Meglepve olvasom,h még egybe vagytok!Én a 36.héten vk.Most volt az első CTG.A babám nem volt annyira aktív mint szokott!-bezzeg utána igen.
Be kellett feküdnöd?Meddig várnak?-volt magzatvíz vizsgálat?
 
 
 
 


Még nem feküdtem be, de szerintem már nem fogom megúszni... a ctg és az áramlás is rendben van, mégis úgy ítélte egy ottani orvos a mai vizsgálaton, hogy már ma be kéne feküdnöm... de én hazajöttem, mert holnap reggel megyek a saját dokimhoz, majd ha ő is úgy ítéli, akkor befekszem...

Betti

Kép
kbetti84
Budapest XVII. kerület
 
 
 


@kbetti84:
Szia!
Nagyon bátor vagy!-én valószínűleg befeküdnék!Írj mindenképp mi lett a vége!Gondolom már azert nehéz így,h egyik ezt mondja másik azt!Vigyázz magadra!
 
 
 
 


Okés. Jelentkezem, bár mivel nincs mobilnetem, ezért bentről nem fogok tudni írni ide a fórumra...

Betti

Kép
kbetti84
Budapest XVII. kerület
 
 
 


@kbetti84:
Szia!
Jól van!-majd írsz,ha tudsz!Szorítok neked!
 
 
 
 


@kbetti84:
Szia Betti!
Hogy vagytok?
 
 
 
 


Sziasztok!

egy hete már hogy megszületett Bogi, bocsánat, de nem volt időm eddig mással foglalkozni:-)
erre nem készültem,hogy ennyi időmet és energiámat felemészti:-)

16 órás vajúdás után természetes úton született meg, egészséges és 3345 gr, 55 cm lett:-)

Ti hogy vagytok?

Betti

Kép
kbetti84
Budapest XVII. kerület
 
 
 


@kbetti84:
Szia Betti!
Szívből gratulálok!Szép nagy babád hoztál a világra!Hát tudomnmin mentél keresztűl a 16 órás vajúdással!-az elsővel én is így voltam!Teljesen természetes,h nem volt időd írni!Egy pici baba nagyon lefoglalja az embert!Gratulálok mégegyszer és jó egészséget sok-sok erőt a Bogikához!
Vigyázz nagyon magatokra!-ha van vagy lesz egy kis időd-erőd egy fényképet felteszel a Bogiról?Jó pihenést és babázást!:)
 
 
 
 


@kbetti84:
Jaa...én még a 37.héten vagyok.Még van időm!NST-re járok a strepto negativ lett,minden ok!A cukrom is rendben van,mostmár a meleg is elvonul picit így tök jó!Várom az időmet!:)
 
 
 
 


Szia, küldöm a képet Bogiról

Kitartást Neked az utolsó hetekhez. Remélem minden rendben lesz. Én pont a 40 fokban szültem és az elmúlt héten is iszonyú meleg volt...de ma ez a szél egy megkönnyebbülés:-)

Betti

Kép
kbetti84
Budapest XVII. kerület
 
 
 


Itt a kis Bogyó:-) Te meg vigyázz magadra, és kitartást az utolsó hetekre. Örülök, hogy rendben vagytok!

Betti

Kép
kbetti84
Budapest XVII. kerület
 
 
 


@kbetti84:
Szia!
Jajj de kis édes a Bogika!Kis imádnivaló!Gyónyörű!Büszke lehetsz rá!Jó egészséget kívánok nektek!Vigyázzatok magatokra!
Nálam vannak keményedések és a szeméremcsontomba nyilalgat...hát készülődkk a méh!;))
 
 
 
 


Köszönjük szépen:-)


Betti

Kép
kbetti84
Budapest XVII. kerület
 
 
 


Szia Nono! Mi újság van? Egyben vagytok még? Hogy vagy?


Betti

Kép
kbetti84
Budapest XVII. kerület
 
 
 


@kbetti84:
Szia Betti!
Még egyben!:)Jól vagyok!Kedden mk genetikai uh-ra,amit a 38.héten kellett volna megcsinálniuk csak nem vllt idöpont.Így kedden a 39.héten csinálják meg.Péntsken voltam NST-n és azt mondta a doki,h még nem szülünk.C:2110.A belső méhszáj még zárt.
 
 
 
 


@kbetti84:
Ti,h vagytok?Van tejecskéd?Boginak boldog névnapot kívánok!Hogy telnek az éjszakák?Jó kisbaba?
 
 
 
 


Az első egy hét nagyon kemény volt. Kiborulás, sírás stb. Nagyon nem voltam erre felkészülve... de szerintem nem is lehet:-) aztán ez a hét valahogy már jobban telt, mert talán kezd valami rend beállni. Nem akarom elkiabálni, de talán az éjszakák és a nappalok közötti különbség már meg van a Kicsinek, mert 4 alkalommal már hogy éjjel csak egyszer ébredt fel, és volt olyan, hogy egyszer sem. Volt már hasfájós reggelünk, de mindent egybe véve azért jól vagyunk. Van tejecske, kb. 70-80 grammokat eszik, bár nem méricskéljük, csak egyszer vagy kétszer egy nap.
Fürdetést utálja, lehet hogy valamit nem jól csinálunk, mert végig üvölti az egészet...

Nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen így a vége felé. Tényleg, nem is kérdeztem (v. nem emlékszem), hogy hol is fogsz szülni?

Betti

Kép
kbetti84
Budapest XVII. kerület
 
 
 


@kbetti84:
Szia!
Megnyugtatlak a fürdetést minden baba utàlja!Nem szeretnek fürödni.:))
Kistarcsán fogok szülni!:))
 
 
 
 


Köszi, ezt jó tudni:-) Mindenhol csak arról írnak, hogy mennyire szeretik a vizet és pancsolni, meg stb... közben nálunk meg megy az üvöltés:-)

Betti

Kép
kbetti84
Budapest XVII. kerület
 
 
 


@kbetti84:
Szia Betti!
Ez a szeretik a vizet a babák kicsit nagyobb korban szokott lenni.Újszülötteknél nem.Ők félnek a viztől.Félnek a hanyatt testtartástól.:))Jól vagytok?Bkrjátok a meleget?Mi még egyben vagyunk.:))
 
 
 
 


Köszi, jól vagyunk. Csak nagyon keveset alszik Bogi. Épp ma kalkulátam ki, hogy átlagosan 11-12 órát alszik egy nap (minden kis alvással együtt). Ami nekem nagyon kevésnek tűnik egy pár hetes babánál... elvileg 16-20 órát kéne hogy aludjon. Éjjel minden rendben van, szépen alszik, délelőtt is van egy 3 órás etap, viszont délután és este csak nyüglődik...

Te hogy bírod a meleget nagy pocival?

Betti

Kép
kbetti84
Budapest XVII. kerület
 
 
 


@kbetti84:


Szia Betti!
Sajna a pici babákat is megviseli a melegfront,hidegfront.Most éppen ma melegfront jött,aminek nagyon nem örülök,bár van légkondink,ugy kb egy hete,másfél.Az igazság az,h egész jól viselem a meleget így!Horgászni is voltam szombaton,tök jó volt egy kicsit kimozdulni a négy fal közül.Egyre kevesebbet tudok csinálni,legyen az házimunka vagy főzés.Hamarabb elfáradok és ami a legnagyobb bajom az alvás.Alig alszom pár órákat.Már fáj a pocival való fordulás,idegesítő az éjszakai pisilni járás.Hát vannak hiszisebb és vannak nagyon jó napjaim is amikor úgy érzem meg tudnám váltani a világot,annyi erőm van.Változó.Már várom,h megszülessen végre Lilu,alig férünk el!Megvolt az utsó uh is.Minden rendben van.Pénteken kell mennem NST-re,ha addig nem törénik semmi.Kb.2900gramm Lilu,hát nem túl nagy.Ennyire becsülte a gép.

Neked van tejecskéd?Fürdést,hogy viseli?Szeret fürödni?
 
 
 
 


Tényleg nem túl nagy, de pont elég lesz a szüléskor:-)

Van tejecske, bár elég sokáig szopizik, úgy fél órákat, de átlagosan 70-90 grammot eszik. Még mindig nem szereti a fürdést...

Betti

Kép
kbetti84
Budapest XVII. kerület
 
 
 


@kbetti84:
Szia Betti!
Megszületett Lilu 2750gr és 54cm!Aug.6-án!
 
 
 
 


 
 
 
 


Nagyon gratulálok Nektek! Tündéri kiscsaj:-) Bent vagy még a kórházban?

Betti

Kép
kbetti84
Budapest XVII. kerület
 
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: