Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Jó lenne veszprémi kismamákkal beszélgetni, tapasztalatokat cserélni az itteni dolgokkal, orvosokkal, védőnőkkel, kórházzal, stb. kapcsolatban, vagy csak úgy elbeszélgetni minden féléről. :) Várok mindenkit szeretettel!

Lilypie First Birthday tickers
agi8699
Veszprém
 
 


Szia agi8699!
Örülök a kezdeményezésednek, én is szívesen olvasnék, beszélgetnék a hasonszőrűekkel :)
Én most taposom a 17. hetet, kisebb-nagyobb döccenőkkel ugyan, de eddig minden rendben van a babavárással. Sajna veszélyeztetett vagyok, ami azt is jelenti, hogy otthon vagyok, és sokat fekszem, már 6. hete...amibe kezdek kicsit belegárgyulni, de érte mindent megteszek :)
Te hányadik hétben vagy, és hogy bírod? :)
mickat
Veszprém
 
 


@mickat:


Szia mickat! 

Nem jött róla értesítés, hogy írtál. Még jó, hogy benéztem :)

Én most vagyok 10+3. Eddig tűrhetően vagyok, hol erősebb, hol gyengébb hányingerrel küszködök, de bízom benne, hogy lassacskán elmúlik már. Engem eddig csak egy hét pihenésre ítéltek, azon túl vagyok, most visszajöttem már dolgozni. aztán meglátjuk meddig bírom..
Mi miatt lettél veszélyeztetett, ha nem titok? Nekem is mondta a védőnő, hogy örüljek ha a stresszes munkám meg a hosszú munkaidő miatt nem ír már most ki a dokim végleg. De azért remélem nem kerül rá sor, inkább megpróbálom lazábbra venni a dolgokat, már amennyire rajtam múlik. Meg tudom érteni, hogy nehezen bírod a fekvést, én az egy hetet is nehezen bírtam...nem lehet könnyű.. 

Ki az orvosod? Hányadik baba lesz? Nekünk az első, szóval még minden teljesen új, totál tapasztalatlan vagyok..


Lilypie First Birthday tickers
agi8699
Veszprém
 
 

 
 

@agi8699:


Szia!
A hányinger, émelygés nekem is ismerős, de kb. a 11-12. hét körülre már nagyjából el is múlt :)
Azért lettem veszélyeztetett, mert sajnos volt egy vetélésem tavaly, és a dokim emiatt automatikusan ebbe a kategóriába sorolt. Hála a jó égnek, a mostani várandóssággal nincs semmi komoly gond (kop-kop:). Vagyis hát valami van, de remélhetőleg nem komoly. Szóval az a helyzet, hogy pár hete barnázgatok, néha erősebben, néha gyengébben. A dokim nem talált semmit a vizsgálatok alapján (pedig volt már jó pár), azt mondta, hogy néha van ilyen, hogy nem találják az okát...De ameddig a  baba jól van, növekszik, addig nincs ok a pánikra. Persze hetente járok kontrollra, és látom, hogy nagyon szépen növekszik, ami megnyugtató. Viszont nagyon idegesít ez a pecsételés, sokat aggodalmaskodok, de igyekszem legyőzni a félelmet! Emiatt kell feküdnöm is.
Egyébként első baba lesz, és nagyon-nagyon várjuk már! Mikor lesz már július?? :D Nekem is minden új, tapasztalatlan vagyok, de most már kezdek művelődni :) De a netet nem szabad sokat bújni, mert ijesztő tud lenni, pozitív sztorikat olyan ritkán lehet találni. A dokim amúgy Csongrády Attila, akit nagyon szeretek :) Te kihez jársz?
mickat
Veszprém
 
 


mickat (#p5035786):
Ha a doki nem lát semmi olyat,ami bajra utalna,akkor csak nem lesz semmi gond. Az meg,hogy növekszik szèpen,pláne jó jel! Szóval csak nyugi,biztos minden rendben lesz. Persze magamról is tudom,hogy hiába mondják,hogy ne idegeskedjek,úgyis idegeskedek. :-D Elèg sokszor szúrkál,fájdogál a hasam,egy hete be is mentem az ügyeletre,mert megijedtem,erősebben fájt,mint azelőtt.Az orvos mrgnyugtatott,hogy nincs semmi gond meg hogy ez normális,de ennek ellenère minden alkalommal azóta is,ha jobban fáj picit,azon kattogok,hogy csak nincs vmi baj? Biztos a második gyereknèl már nem idegeskedik ennyit az ember,de most minden új ès fogalmam sincs mi az ami mèg normális ès mi az ami nem. Aztán ilyenkor jön az,hogy elkezdek a neten böngèszni,ès akkor találok mindenfèle ijesztő dolgot,ahogy te is írtad. Aztán megfogadom,hogy máskor inkább nem keresek rá semmire,de úgyis megteszem:-D :-D :-D
Csongrády doktor úrról jókat hallottam eddig èn is. Èn most váltottam dokit,mert olyat szerettem volna,akihez akár a kórházba is be tudok menni bármikor,ha esetleg olyan helyzet adódni,illetve a szülèst is levezeti. Előtte a Kiszelyhez jártam,vele nagyon meg voltam elègedve,de neki csak magánrendelèse volt heti 1x,aztán közben telefonon sem volt elèrhető. Most a Nèmeth Zsoltnál voltam,őt ajánlották többen is.

Lilypie First Birthday tickers
agi8699
Veszprém
 
 


mickat (#p5035786):
Ha a doki nem lát semmi olyat,ami bajra utalna,akkor csak nem lesz semmi gond. Az meg,hogy növekszik szèpen,pláne jó jel! Szóval csak nyugi,biztos minden rendben lesz. Persze magamról is tudom,hogy hiába mondják,hogy ne idegeskedjek,úgyis idegeskedek. :-D Elèg sokszor szúrkál,fájdogál a hasam,egy hete be is mentem az ügyeletre,mert megijedtem,erősebben fájt,mint azelőtt.Az orvos mrgnyugtatott,hogy nincs semmi gond meg hogy ez normális,de ennek ellenère minden alkalommal azóta is,ha jobban fáj picit,azon kattogok,hogy csak nincs vmi baj? Biztos a második gyereknèl már nem idegeskedik ennyit az ember,de most minden új ès fogalmam sincs mi az ami mèg normális ès mi az ami nem. Aztán ilyenkor jön az,hogy elkezdek a neten böngèszni,ès akkor találok mindenfèle ijesztő dolgot,ahogy te is írtad. Aztán megfogadom,hogy máskor inkább nem keresek rá semmire,de úgyis megteszem:-D :-D :-D
Csongrády doktor úrról jókat hallottam eddig èn is. Èn most váltottam dokit,mert olyat szerettem volna,akihez akár a kórházba is be tudok menni bármikor,ha esetleg olyan helyzet adódni,illetve a szülèst is levezeti. Előtte a Kiszelyhez jártam,vele nagyon meg voltam elègedve,de neki csak magánrendelèse volt heti 1x,aztán közben telefonon sem volt elèrhető. Most a Nèmeth Zsoltnál voltam,őt ajánlották többen is.

Lilypie First Birthday tickers
agi8699
Veszprém
 
 


@agi8699:


Hát igen, tényleg hiába mondják, hogy ne aggódjunk, úgyis aggódunk :) Bár azt hiszem kezdek átesni arra a bizonyos másik oldalra, mert már minden apróságon képes vagyok kiakadni és stresszelni. Ami pedig baromira nem tesz jót ugye. Aztán egy idő után már azon aggódok, hogy ne aggódjak :D Az internet meg nagyon káros tud lenni. És igen, én is megfogadom, hogy többet nem keresek rá semmire, de én is megteszem mindig :D
A szúrkálást, fájást én is sokat éreztem, bár én inkább a 13-16. hét között főleg. Elvileg ez tényleg nem jelent semmi rosszat, valószínűleg a szalagok nyúlnak. Amikor én elkezdtem ilyet érezni, magnéziumot vettem be, ezt bátran ajánlom neked is, segít ellazítani az izmokat. Én a Magnesi citricii-t szedem még most is, ezt ajánlotta a dokim, mert olcsó és jó :)
Németh doktor úrhoz volt már szerencsém nekem is, csak dícsérni tudom. Nagyon profi, korrekt, igaz nem egy babusgató típus. :) Csongrádyval csak annyi a rossz, hogy a kórházban ő már nem dolgozik, csak magánrendelése van. Viszont a héten többször is fogad, nem csak egyszer a rendelési időben, sőt kb. bármikor felhívhatom, ha valami gondom van. És nem utolsó sorában kedves is, meg olyan buksisimogató típus :) Ez nagyon fontos számomra egy nőgyógyászban, mert ez végülis egy elég bensőséges, bizalmi kapcsolat orvos és páciens között. Voltam már olyan orvosknál is, akik annyira bunkók voltak, szenvtelenek, ennél nincs rosszabb. Kell egy kis törődés, főleg egy kismamának :)
mickat
Veszprém
 
 


@mickat:


Jól mondod, én is pont ezt hiányolom a Németh doktortól. De nyilván attól még nagyon jó szakember, szerintem én már maradok nála. Akivel nagyon jó tapasztalatom volt nekem a dr. Tóth Judit, ő tényleg nagyon kedves, aranyos és nagyon alapos is. De nem tudom, hogy neki van-e magánrendelése, meg hát már nem is akarok orvost váltani. 
Te hogy tudod, lehet orvost fogadni itt a kórházban? Mert én már hallottam azt is hogy lehet, azt is hogy nem lehet, szóval fogalmam sincs.  Illetve azt sem tudom eldönteni, hogy ha lehet, akkor fogadjak-e vagy ne? 
A hasfájdogálás és a hányinger már múló félben van,újabban farkas éhes vagyok, délben ebédeltem, de már éhen akarok halni.  Már a pocak is gömbölyödik picit, be is kellett szereznem már kismama nacikat, de meg kellett állapítanom, hogy Veszprémben nem igazán van választék kismamaruhából.
Te hogy vagy mostanság? Hogy bírod otthon?
 



Lilypie First Birthday tickers
agi8699
Veszprém
 
 


7.000.000 Ft. es mindegy egyek koltseg!!!!!!!!!!!


Olyan anyukat keresek akinek van egy sajat gyermeke es 5 evnel regebben szult. Feherboru magyar no aki 38 evnel nem oregebb es sajat petesettel vallalna egy terhesseget.
7.000.000 Ft es minden egyeb koltseget en fizetek.
rokaalom@gmail.com
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron