Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok

Én január 27én beszéltem a GP-vel hogy két tesztem is pozitív és nem jött meg.
Pajzsmirigyre és vasra valamit a vérnyomásomra már szedek gyógyszert jó ideje. Sehova se küldtek vizsgálatra. Azt se mondták szedjem vagy ne szedjem a gyógyszereket. Se vérvételre se sehova nem küldtek.
Azt mondták hívjam a midwife-ot. Az meg azt mondta majd február 24én hív amikor 9. héten leszek.

Nagyon kiakadtam és féltem a gyógyszerek miatt. Elkeztem üldözni a GP-t. Majd egy doki elmondta hogy minden gyógyszer okés kivéve a vérnyomásomra és hogy reméli azt nem szedtem. Mondtam neki hogy nem mert gondoltam hogy baj. Úgyhogy kiirt új gyógyszert.
Szóval ha olyan hülye vagyok hogy eszem és nem üldözöm őket megyis ölhettem volna a babám mert leráztak a GP-nél hogy nem foglalkoznak velem bár mondtam gyógyszert szedek.

Múlt héten elmentem egy fizetős ultrahangra. Meg állapították hogy a baba jó helyen van és van szívhangja. Jövő héten a 9.hetemen visszamegyek újra mert picike volt képekhez és méréshez.

Persze a midwife csak jövő héten csütörtökön hív és ki tudja mikor kezdenek egyáltalán vizsgálatokat hogy terhesség, baba jó helyen, vérvétel stb.

Ez nagyon idegesítő ami itt megy.

Van esetleg valakinek tapasztalata GP-vel Angliába és midwife-al?

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron