Új privát üzeneted érkezett!

enibaba-köszönöm szépen a bókot. :oops: Nem kell irigyelj,hisz neked is ott van a szép ksfiad.Leld benne minden örömöd. :wink:



Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!
Timcike!
Gyönyörű fiad van :D :D És az a legjobb, hogy minden rendben van Veletek :D Nagy nagy GRATULA NEKTEK :D :D
Enikő!
Örülök, hogy Nálatok is minden :D
Kriszta!
Marci se túl odabújós, csak ha valami gondja van. Akkor hozzám jönni, de amúgy simán elalszik félig idegen ölében is, ha ott is vagyok.

Mi megint a szüleimnél vagyunk. Sajnos, odáig fajult a helyzetünk, hogy a férjemet tegnap majdnem megütötte a szomszéd :( De nem lett baj, mert azt mondtam, hogy rendőrt hívok, erre azonnal eltűnt.
Igyekszünk minél kevesebbet otthon lenni. Itt pedig tényleg felhőtlen a pihenésünk :D
Timcike! Tényleg nagyon szép a babókád :D Így visszagondolva én is úgy tudtam örülni a kis csöppségemnek. Olyan védtelenek még... és szükségük van ránk. Szóval, használd ki, hogy babusgathatod :wink: és még nem fut el :D
Puszi, Lilla

Kép
zea
 
 


Sziasztok!

Timcike, hogyne lelném örömöm a kisfiamban! :) . Számomra mindig ő lesz a világ legdrágább kincse.
Csak tudod, úgy van ez, hogy mikor már nőttek és gézengúzok, néha visszavágyja az ember azokat a napokat-hónapokat, mikor még kis magatehetetlenek voltak, és Anya jelentette a világot számukra. Főleg ilyenkor, mikor egy ilyen kis angyalt látok, eszembe jutnak a mi első napjaink... Most látom, majdnem ugyanazt írtam ,mint Lilla :lol: . Akkor a többihez is csatlakozom :) ,babusgasd, míg el nem szalad :wink: . Gyönyörű babád van...

Lilla, ez már nagyon durva! :shock: !Hogy ne tudjatok a saját összekuport házatokban megmaradni... Lehet, hogy tényleg fel kellene jelenteni őket. Az a baj, hogy ilyenkor soha nincs tanu(vagy tanú?, te biztos tudod, melyik a helyes). Remélem minél előbb sikerül eladnotok és valami normálisabb helyre költözni. Kegyetlen dolog, hogy az emberi hülyeség miatt egyáltalán ilyesmire kényszerültök :cry: . De nézzük a jó oldalát, legalább többet vagytok a szüleidnél, ez mindegyikőtöknek jó lehet...

azt hiszem, mennem kell
Sziasztok
Enikő

Kép
Kép
Kép
 
 

 
 

Szia Enikő!
Csak azért írok ilyen későn, mert láttam az új vonalzód :wink: Mikor szabad gratulálni? Nem vagy babonás, mert akkor azonnal fogok :lol:
Most megyek szunyálni, hosszú utunk volt...
Puszi, Lilla

Kép
zea
 
 


sziasztok, Gratulálok az újdonsült anyukának gyönyörű kisfiad van ,gondolom nagy most az örömötök és kitölti minden perceteket :) véletlenül megtaláltalak az iwiw-en képzeld egy suliba jártunk (általánosba) :) Nem nagyon van időm írni mert Tamás most hagyja ki a délelötti alvást és nem nagyon hagyja h bármit is csináljak de nem baj mert mikor már régóta aludt akkor meg nagyon unatkoztam, így meg nincs unalom, ma leesett szegény a terasznál és felhasította a bőrt a lábán hát el tudjátok, képzelni h mi volt itt :roll: Hamarosan megyünk haza rremélem még írtok addig.
pupi Kriszta voltam

Kép
 


sikerült!!!!!!!!!!!!!!
aztán jönnek a képek is
kriszta voltam

Kép
 


Sziasztok!

Lilla igen, jól láttad...
Nem vagyok babonás, bár ilyen korai stádiumban még bármi történhet, szerintem a jókívánságok csak jót tesznek :D .
Remélem nem volt több balhé a szomszéddal...

Timcike, jól vagytok? Nagyon várjuk az új híreket rólatok! Persze, most fontosabb dolgod is van a fórumozásnál :wink: , de azért ha van egy perced, velünk is osszál meg egy-két örömöt :) .

Kriszta, a Farkas lábán mindig vannak új horzsolások, sokszor azon csodálkozom, hogy még mindig egészben van. Igaz, nagyobb baleset még nem volt az "esik-kel"-en kívül. Legdurvább az volt, mikor múlt héten ráejtett egy nagy könyvméretű tömör fadarabot a lábujjára. Valószínű le fog esni a körme, nagyon kék.
Meddig maradtok otthon?
A szüleid otthon vannak, hozzájuk mentek, vagy csak egyéb rokonság? Nekem mindenkim otthon van, '98-ban csak én indultam el egy hátizsákkal kicsit megszedni magam, és hát ittragadtam...megszedés nékül... :?

Most mennem kell
Sziasztok
Enikő

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!
Enikő!
Hát, akkor nagy gratula :D szerintem is csak jót tehet, csak van, aki nem így gondolja... Olyan jó látni, hogy friss babák és babavállalók vannak köztünk :wink: . Komolyan, nekem is megjött a kedvem egy kistesóhoz... csak nem most, sajnos.
Azóta nem vol balhé. Úgy látom a hatóságtól tartanak, a mi szerencsénkre :D
Most mennek kell!
Kriszta Neked is üdv, édes a babókád. Gondolom, nem mostani kép :wink:
Tényleg kell menjek.

Kép
zea
 
 


Sziasztok,Lilla köszi szépen nem ez a kép egy naposan készült és látszik h milyen sárga az orra :D rá két napra be is sárgult teljesen.
A szüleimhez megyünk ugyanis nekünk mindenki otthon van , mi is úgy jöttünk el mint te Enikő és mi sem szedtük meg magunkat szerintem csak a nagyon szerencséseknek jön ez össze,gratulálok neked én is szeretnék még egy babát de a férjem szerint még vagy 5 évet kéne várjunk :( meg én sem szeretnék most rögtön elöször szeretném élvezni Tamás fejlődésének minden percét, aztán majd jöhet az újabb baba :)Na most megyek
Kriszta voltam

Kép
 


Sziasztok.

Azért voltam eltünve,mert Attila vasárnap reggel belázasodott és befektettek vele a korházba.A köldöke begenyesedett.Szépen kikezelték,és ma hazaengedtek._Minden rendben van.Mindjárt 4 kg. :lol: Nagyon jó étvágya van.
Puszi mindenkinek.

Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!
Timcike!
Jó, hogy hallunk Rólatok :D Szegény picikéd :shock: amúgy is nehezek az első napok nekik, de így. Lényeg, hogy jobban van :D
Kriszta!
Nálunk a férjem akarta, hogy majd legyen második. Lassan, csak meggyőz, meg aztán jó hatással vannak rám a babázók :wink:
A szüleid nem is akarnak eljönni otthonról? Mert akkor elég nehéz lehet, hogy annyira messze vannak :?
Enikő!
Mi van Veletek? Rég nem hallotunk semmit Rólatok. Minden ok?
Tüsike!
Merre vagytok? Ha van időd csak annyit írj, néha olvasol minket :D

A megszedéssel mi is így vagyunk :D Jó tudni, hogy más is illúziókkal indult. Sokszor arra gondolunk, hogy túl kevés határt léptünk át. De olyan nehéz lenne valahol máshol újrakezdeni, nyelvet tanulni... Pedig, lehet jobban megérné :roll:

Képzeljétek Marci már utánozza állatok hangjait. Írtó édes :lol: :lol: :lol: Komolyan, imádom, hogy van egy fiam :D
Puszi Nektek!
Lilla

Kép
zea
 
 


Sziasztok lányok csak azért írok h búcsuzzak el , hajnalban indulunk, és amint látom csak én egyedül várom :( Izgulok h Tamás vajon h fogja bírni,most megyünk harmadszor amióta ő megvan de eddig még picike volt és nagyon szerette az autózást most elválik.
Remélem mire hazajövünk még meg lesz ez a rovat :) Sok sok jót nektek.
Tamás most kezd nagyon anyás lenni :D :D :D olyan tündéri és persze ez nekem nagyon nagyon jól esik hogy van valaki aki feltétel nélkül szeret még akkor is ha ő még egy kis ember :) na most már megyek lefeküdni.
Puszi nektek
Kriszta

Kép
 


Sziasztok!

Lilla, köszi, nincs semmi baj, csak egy kicsit csavarogtunk:). A sógornőmnek kicsit többet kell pihennie (aug közepén szül), leköltöztünk hozzá pár napra Farkassal, hogy boldogítsuk
:lol: .

Ami a második babát illeti, Farkassal ellentétben ez szándékos "merénylet" volt, csak kicsit meglepődtünk, mert rögtön az első hónapban összejött. Farkas már akkor is azt csinálta amit akart:) , szerencsére nem kérdezte meg, hogy mi mit szeretnénk. Állandó vitatéma volt nálunk a gyerek-kérdés. A férjem még fiatalnak érezte magát hozzá, én pedig azt éreztem, hogy egyre öregszem. Aztán hosszú vívódás után átestem a ló másik oldalára, belevágtam magam a szórakozásba. Bulik, koncertek, éjszakázások, mint "fénykoromban"...
És hát akkor estem teherbe. Máig nem értjük, hogyan...de ez volt a legjobb dolog eddigi életemben. És a férjemében is. Amint kiderült, teljesen megváltozott a hozzáállása.
Hú, ebből mindjárt valami csöpögős novella lesz! :lol: :lol: :lol: .
Szóval, hogy a tárgyra térjek, én egyedül nőttem fel(11 évesen született egy öcsém, akinek inkább voltam második anyja, mint testvére), és azt mindig tudtam, hogy ha rajtam múlik, az én gyerekem nem úgy fog. Persze nem csak ezért vállaltunk most még egy gyereket, ez csak egy apróság.
Lilla, azért nagyon örülök, hogy kezdesz kicsit másképp gondolni a terhességre. Remélem, lassan csak túlteszed magad rajta.

Igen azon már én is gondolkoztam, hogy tovább kellett volna lépni, de nem hiszem, hogy meg tudnám szokni olyan helyen, ahol nem az anyanyelvemen beszélek. Egyébként is nehezem mozdulok, munkahelyet sem vagyok képes váltani, míg nem lesz tűrhetetlen a helyzet. Nem is tudom, hogy indultam el egyedül annakidején. Ha jól emlékszem, nagyon tele volt a hócipőm...nagyon nehezen szoktam meg Budapestet, először akkor éreztem valamennyire itthon magam, mikor a jelenlegi férjemet megismerve elindultunk az itteni "hegyeket" megnézni. És itt is találtam vad, embertelen helyeket, még ha nem is olyan magasan, mint otthon...

No, azt hiszem megyek aludni. Kicsit nehezen tudom egyeztetni az aluszékonyságot egy örökmozgó gyerekkel
:) .
Szép napokat mindenkinek
Enikő

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok csajok!

Teszek fol egy par fris kepet Attilarol.Minden rendben van.Eszik jol,es nagyon jo kisfiu.Mar voltunk kint setalni is. 8)


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timcike, ez a gyerek egy kis angyal...

Kép
Kép
Kép
 
 


sziasztok,Timcike Attila nagyon formás kisbaba, élvezd ezeket a pillanatokat mert nagyon hamar elmúlik :( Képzeljétek mi még mindig itt vagyunk ugyanis elindultunk már kétszer és kétszer fordultunk vissza mert elromlott az autónk és ami a legjobban kiakaszt az az hogy ott álltunk a lerobbant autóval az út szélén gyerekkel a tűző napon és senki meg nem állt volna h megkérdezze h segíthet-e, szóval ennyit az eggyütérzésről :(.Most megyek csak gondoltam beköszönök még nektek ameddig itt vagyunk.
Legyetek jók
Kriszta :roll:

Kép
 


Sziasztok! Nállunk minden a legnagyobb rendben van még mindig.Eszik jol,és alszik.Néha mostmár fönnt van órákat,de akkor se sir,csak bámészkodik. :lol: Imádnivaló.Az antibiotikumot csak csütörtökig szedi.Utána csak a vitaminok maradnak már. :roll: Most itt van velem ő is az ölemben.Nagyon érdekli minden. :lol:
Pussz


Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek, a szomszédasszony is terhes, egy nap külömbséggel kezdődött az utolsó menszeszünk :) . Mókás, nem? Jókat nevettünk ma ezen. Ilyen még sose volt a környezetemben.
Egyébként eléggé ramatyul érzem magam, Farkas kezdte, majd tegnaptól én is beszálltam valami náthába. Állandóan trombitálok, és olyan vagyok egész nap, mint egy zombi :cry: . Na mindegy, majd elmúlik, csak pillanatnyilag rettenetes közérzetem van tőle.
Farkasnak meg állandóan énekelnem kell a "Háp-háp-háp, jönnek a kacsák"-at. Olyan ennivaló, jön, ráteszi a fejét a mellkasomra és hápog :lol: , aztán a "szomjas"-nál mondogatja, hogy inni-inni. Tovább még nem tud beleszólni, ezért hápog, míg újra nem kezdem. Most már a puszi mellé ez is "gyógyszer" lett. Olyan tündérek tudnak lenni. Megzabálnám sokszor.

Hát, Kriszta, ez nem semmi. Szerencsére még nem kerültem hasonló helyzetbe, de "kellemes" tapasztalataim nekem is vannak az emberekkel kapcsolatban. Nem a legjobb a véleményem a ma embereivel kapcs. (tisztelet a kivételnek), ezért még mindig meglepődöm, mikor a buszokon átadják a helyet kérés nélkül. Általában magától átadja valaki. Persze nem a legfiatalabbak :? .
Nem írtad, meddig maradtok otthon, mi hétfő reggel indulunk, ha minden igaz. Remélem, a barátnőm kocsija nem fog lerobbanni, és haza is érünk.

Lilla, hogy telt a hétvége? Jól vagytok? Marci miket alkotott azóta?
Tényleg, olvasgattad azt az írományt, amit átküldtem neked? Elég rég kaptam, akkor nekem tetszett.
Szegény olvasással hadilábon állok mostanában. Faltam a könyveket mindig, de egyre kevesebb időm marad rá. A BKV volt erre a legalkalmasabb, mindig 1-1,5 órát utazgattam a munkahelyemig aztán vissza, hiányzik ez a "szabadidő". Este meg pár oldal után örülök, hogy ágyban vagyok és alhatok. És még csak egy gyerekünk van :D .
Azt hiszem, megyek inkább bepótolok egy kicsit az alvásba, míg Farkas szundikál :) .

Puszi
Enikő

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok lányok!

No, mindenki eltűnt ebben a nagy melegben?

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!
Minden nap olvaslak Titeket, de nincs erőm írni :cry: Olyan nagyon rossz most itt nekünk. Marcit megrázza, hogy üvöltöznek a szomszédok, így ha lehet ki se lépünk. Itt a húgom, tartja bennünk a lelket. De neki is nehéz :cry: .
Ne haragudjatok, nem is rontom itt tovább a levegőt :oops:
A hazamenőket nagyon irigylem :oops: és jó utat kívánok!
Remélem, mi is el tudunk menni hétvégén, és végre sokáig nem kell visszajönnünk ide :(
Puszi, Lilla

Kép
zea
 
 


Szia Lilla!

Huh, kicsit megijedtem attól, amit írtál... ne beszélj butaságokat, nem rontod a levegőt! Attól, hogy nem csak napfényes dolgokat tudsz írni, még szívesen elolvassuk. Sőt, ha tudok, legalább szavakkal, együttérzéssel megpróbálok segíteni. Persze ez édeskevés...
Puszi
Enikő

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!
Enikő!
Köszönöm a bíztatást :) Tegnap este már a vizünket is lezárták a vízóránál :evil: Körülbelül ilyen a helyzet :cry:
Timcike!
Ne haragudj, hogy nem mondtam még :oops: , tündéri kis manód van! Csak annyira el vagyunk a saját gondunkkal, hogy nem is figyelünk másra :oops: :oops: :oops:
Kriszta!
Otthon nem tudsz netezni? Hazajutottatok szerencsésen?
Puszi, Lilla

Kép
zea
 
 


Mar tud nagyokat mosojogni,es gogicsel,meg almaba nevet hangosan. :lol: 8)

Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok lányok!

Most csak azért írok, hogy elbúcsúzzam, nagyon sokáig nem leszek. Csak júl végén jövünk haza otthonról. :D .
Hétfő reggel indulunk, de nekilátok csomagolni, nem hiszem, hogy még időm lesz netezni is.
Minden jót nektek, és remélem, még itt talállak benneteket :) .
Puszi
Enikő

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!
Sajnos, mi is ritkán netezünk.
Enikő!
Köszönöm a mailed. Nem tudtam még írni, mert mi is épp csomagoltunk, mikor olvastam. Több időt leszünk mi is a szüleimnél a nyáron, aztán meglátjuk, hogyan tovább.
Jó utat!
Timcike!
Gyönyörű babó :D Hátha, mi életben tartjuk a topikot :wink: , most hogy a többiek távol lesznek.
Puszi, Lilla

Kép
zea
 
 


Hamrosan mi is távol lezsünk,mert megyünk haza kb.egy hónapra,nem tudom...Juli 14 én este indulunk. :wink: Államvizsga,tudod... :oops: :roll:


Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Most egy jó darabig nem leszek net közelbe,mert tanulok az államvizsgára,már amennyit tudok Atticy-től,és utána meg megyünk haza,majd mikor visszajöttünk,akkor majd jelentkezek.Puszi nektek,vigyázzatok magatokra meg a kis bébikre! :wink: Juli 14-én indulunk haza,h.mikor jövünk vissza az a keresztelötől függ,mert meg szeretnénk otthon kereszteleni. 8)


Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Küldök egy pár bucsúképet!

Kép

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!
Timcike!
Köszi a képeket :D
Mi is sokat fogunk utazni.
Ősszel innen folytatjuk :D, és majd elmesélem, mire haladtunk, mert végre úgy tűnik kilábalunk az otthoni gondokból :wink:
Puszi, Lilla

Kép
zea
 
 


Sziasztok!

1000 bocs hogy így eltüntem. De a kismanó minden percemet kitölti aminek én persze nagyon örülök. egy igazi kisangyal. MOst már nagyobb mint 60 cm és 6,5 kg. ÉS képzeltjétek: már több mint egy hete átalussza az éjszakát is. Este 9 -től kb. 5 1/2 -ig szundizik. Édes drága babámról megprobálok fotózt is feletenni.

Timicike: GYÖNYÖRŰ KISFIAD VAN, azt mondják hogy minden baba gyögyörű de a tied igazi kis reklám arc. :) Szorítunk az államvizsgádhoz.
Mi augusztus 15-én megyünk haza pár napra.

Zea:
(biztos irtad csak nem olvastam figyelmesen) Hová mentek? És ősz elött nem lesz itt senki? Még jobban kihal ez a fórum? :(

Én várom hogy megkapom-e az állampolgárságot! Márt ápriliben meg kellett volna kapnom, de ..... lassú munkához idő kell ....
Úgy tűnik egy időre visszaköltözünk erdáélybe, már alig várom.
Pussz, mindenkinek

Tüsike
 
 


Kepek. Most csak ennyire tellett az idombol.

Kép Kép
Kép Kép Kép Kép Kép
Kép

Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Tusike-koszi,aranyis vagy. :wink:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Kép

Tüsike
 
 


Sziasztok!
Merre vagytok? Jó, hogy azért csak van egy kis mozgás :lol:
Timcike!
Cukorfalatka a babókád :D
Tüsike!
A szüleimnél vagyunk, a nyár végéig. Itt van net, de folyton munka is, úgyhogy nem tudok írni. A kertben kell tevékenykedni :) Marci egész nap levegőn van. Egész kis falusi kölök lett. Imádja :D :D
Már majdnem jár, de még mindig kéri, hogy fogjuk az egyik kis kezét. Szóval, nem hamarkodja el :wink:
Majd még jelentkezek. A kánikulákban úgyis bent kell ülni a jó hűvösben.
Puszi, Lilla

Kép
zea
 
 


Sziasztok lányok!
Egyelőre csak szólni akartam, hogy megérkeztünk, aztán ha rendbeszedtem magunkat, visszaolvasgatok.
Összes baba jól van?
Most megyek aludni, nemsokára még jelentkezem.
Enikő

Kép
Kép
Kép
 
 


sziasztok!

Én először irok ide. Nagykárolyban születtem és 6 évek élek magyarországon. Jelenleg Dorogon.
Igazábol a MIRENA nevű méhen belüli fogamzásgátló módszeről kerestem a neten infókat mikor rátok találtam. És gondoltam hogy irok.
Persze tőletek is szivesen veszek minden féle infot amit csak tudtok róla.
Elégé sürget az idő mert kicsi fiam 3 hónapos lessz szeptember és a dokim azt mondta, hogy ha akarom akkor a harmadik hónapig a leg jobb felrakni, mert addig még nincs menstruáció.
Na mind egy ha tudnátok ezzel akpcsolatba valami infót vagy netálán tapasztalatott akkor az megköszöném.

Jó nyaralást mindenkinek :D

Üdv.
 


Sziasztok!
Végre kicsit összeszedtem a házat, kipakolásztam, lassan minden a helyére kerül.
Hogy bírjátok ezta rettenetes meleget? Mi egész nap ki sem mozdulunk a házból, csak korán reggel és lefekvés előtt, de akkor is nagyon meleg van. Ma voltam ultrahangon, 11,30-kor hazafele jövet majdnem elájultam. Szerencsére le tudtam ülni, és volt nálam mindenféle inni-rágnivaló. Egyébként a legifjabb családtag már kemény 3,5cm és midene megvan, aminek ebben a korban lennie kell.

Tüsike, nagyon örülök, hogy hallunk rólatok, és hogy jól vagytok. Miért költöztök haza? Valami gond van, vagy csak kikaocsolódni szeretnétek? Mi is minden nyáron hazamegyünk legalább egy hónapot.

Lilla, nagyon örülök, hogy pillanatnyi megoldást találtatok az emberi butaság kivédésére, a szüleid is bíztos nagyon örülnek nektek. Mint írtad is, a gyerekek is nagyon jól érzik magukat vidéken. Farkas mindig annyira lefárasztotta magát otthon, hogy visszaszokott a kétszeri alvásra :D . Min. 2-szer két órát aludt minden nap. Mindig úgy nézett ki, mint egy kismalac :lol: , de istenien érezte magát a sok háziállat között :) . Sajnos előbb vissza kellett jönnünk, mert a sógornőm terhességével kisebb gondok adódtak.
Remélem, azért még akad időd írogatni néha.

Timcike, valószínű, hogy már otthon vagytok és nem fogod elolvasni, de azért sok sikert kívánok az államvizsgádhoz :)

Szia Maci!
Örülök, hogy ránktaláltál :) . Sajnos a fogamzásgátlóval kapcsolatban nem tudok segíteni, de azért remélem, velünk maradsz.
Én Kolozsvár mellett születtem egy kis faluban, '98 óta élek Magyarországon. A férjem itt született, de jobban szívén viseli Erdély sorsát, mint én.
Jaj, már nagyon rángatnak, muszáj befejeznem. Farkas nem tudja elviselni, ha a gép előtt ülök.

Remélem, azért még jártok erre

Puszi
Enikő

Kép
Kép
Kép
 
 


Köszi,h.szoritotatok,megvan az eredménye.8,3o-as lett az államvizsga diplomám.Csak ezért ugrottam föl,h.eláruljam nektek.Egyébként jol vagyunk,csak nagyon nagy a hőség,amit Attify ki nem állhat,de mi sem.Sajna ez van...Puszi mindenkinek!


KépKép

Kép

Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy mindenki jól van! Én nagyon nehezen viselem ezt a hőséget. Reggel óta alig állok a lábamon annyira szédülök. Pedig már ettem ittam, zuhanyoztam de semmi sem használ. :(

Enibaba: a férjem vállalkozó és most éppen ott akadt munkája, meg az az igazság hogy én nem szeretem pestet. 4 évig nem tudtam megszokni, most meg már nem is akarom. Hívnak a hegyek... :)

Timicike:
Mégegyszer gratulálok. Ügyes vagy! És nagyon szép a babód!

Az alábbi linkre ha rámentek a pici lányomról feltettem néhány fotót a babaszoba.hu-ra meret ide sajnos nem sikerült.


Pussz mindenkinek!

igyázzatok magatokra és a babókra!



http://www.babaszoba.hu/services/albums ... ;id=341798

Tüsike
 
 


Enibaba: GRATULÁLOK a pici pocaklakódhoz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Maci: Isten hozott! [/img]

Tüsike
 
 


Sziasztok!

Tüsike, köszönöm a gratulációkat! Az ilyen gyönyörű babafotókat nézegetve, mint az Orsibabáé, ismét rá kell jönnöm, hogy a legjobb döntés volt :D .
Ami a hazamenetelt illeti, teljesen meg tudlak érteni. Akkor kezdtem magam kicsit itthonérezni Pesten, mikor kiköltöztem a (most már) férjemhez a "zöldbe", itt van mellettünk az erdő, Remeteszurdok...de azért az igazi "otthon" az mindig Erdélyben lesz.

Nem tudom, ti hogy viselitek ezeket a dolgokat, néha úgy érzem, hogy kettészakadok, mert otthon, a szüleimnél sem tudok sokáig megmaradni, visszavágyom. De ha itt eltelt egy hónapnyi idő, megőrülök, annyira mennék már :cry: . Ez van, én kerestem magamnak, csak kíváncsi lennék, ki hogyan van ezekkel a dolgokkal.

Igazából azért akartam írni, mert a sógornőm a szülészeten van, valószínű, hogy reggelre megszületik az unokahúgom. És nagyon boldog vagyok emiatt :D :D ! Remélem, minden OK lesz. Mindenesetre sokat nem fogok ma éjjel aludni, de csak annyi baj legyen :D .

Puszi
Enikő

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!


Ez a kettős érzés bennem is megvan. Téged legalább annyi vigasztal, hogy közel vagy a természethez. De én itt Pesten ebben a koszos levegőbe, bezárva a panelbe ebben a hőségben, ez valami embertelen. Augusztus közepén megyünk haza egy chat talira amelyet Sugásfürdön szerveztek. Nem tudom jártál- e ott? Nemrég beszéltem az egyik panzióvezetővel szállás ügyben és mondta hogy amig a városba kb. 30-35 fok van ott fenn a hegyen a fenyök között (mert hogy ott lesz a szállás) olyan 18-20 fok van. Én azóta is oda vágyok ...... , így hűtöm magam legalább képzeletbe... :D :D :D :D :D

Tüsike
 
 


Sziasztok!
Olyan jó, hogy itt vagytok :) Szoktalak olvasni Titeket, csak egy csomó dolgunk van. Egyengetjük az új életünket itt a szüleim közelében :wink:
Marci már tesz 4-5 lépést, de csak, ha nem veszi észre, hogy nem fogja senki. Amint észreveszi, hogy egyedül jár, leül :D
Enikő!
Nem csodálom, hogy nehezen bírjátok a meleget. Még minket is megvisel, pedig vályogházban vészeljük át. Hogy van a sógornőd? Itt a babaneten minden babának és anyukának szurkolunk :wink: :D
Próbálok majd írni egy mailt, de még nem tudom, mikor lesz időm, hogy leírjam, mi történt velünk....
Timcike!
GRATULA :D
Tüsike!
Jó, hogy haza tudtok menni, ha hazavágysz... Bennem is néha megvan ez a hazavágyós érzés, de szerencsére mióta itt vannak a szüleim, sokkal könnyebb. Persze, nem mindenki van itt, aki hiányzik...
Puszi, Lilla

Kép
zea
 
 


Sziasztok!

Van egy kistündér unokahugom!
Még akkor éjjel született, mikor írtam, sajnos egy hónappal hamarabb jött és elég picike, éppen nem koraszülött. De minden rendben van velük, lehet, hogy pár nappal tovább kell bentmaradniuk a szokásosnál.
Másik hírem az, hogy felvettek a főiskolára. Ebben a pillanatban nem tudom, hogy mennyire örülök neki, fogalmam sincs, hogyan fogom megoldani a dolgaimat. Most muszáj elkezdenem a jogosítványt, mert
két gyerekkel még nehezebb lenne, és anélkül kettővel gyakorlatilag a lakásból sem fogok tudni kimozdulni. Lejár a letelepedésim, azt intézni kellene, szeptembertől kezdődik a suli és februárban szülök. Ja és persze itt a sógornőm, akinek segítségre lesz szüksége. Meg kell hogy mondjam, nem kicsit vagyok betojva. Soha nem vállaltam többet a kényelmesnél, most meg minden rámzúdul, gyerekek mellett. Ez van.

Lilla, Farkas is így kezdte a járást, ha nem vette észre, mit csinál, átment akár az egész szobán is
:) . Azért remélem, lesz egy kis időd írni...

Tüsike, nem tudom, hol az a hely, amiről írtál, de a hegyekben csak jó lehet :D . Remélem, minél hamarabb hazajuttok, ha ez a vágyad.
Mennék én is havonta, ha tehetném, mindig máshova, minél vadabb helyekre, minél messzebb az emberektől...addig is a fotóimból merítek erőt, szerencsére van egy pár.

Timcike GRATULA!

Megyek főzni
Puszi
Enikő

Kép
Kép
Kép
 
 


sziasztok
Háááttt...eltüntem, mint szamár a ködbe, megjártam a poklok poklát, de most már itt vagyok!
Bogikám is jól megnőt, mászik, és akar egyedül menni, 9 kg..és van két db fogacskánk, a többi lassan de jövöget.
Láttom a rovat az továbbra is él, hál Istennek!!
Még jelentkezem addig is sok puszi!
Üdv:

Ja, bírjátok ezt az időt????? babócák??? 8)

Lencsike
 


Sziasztok!

enibaba

Miért nem adod be az álampolgárságra a kérelmet? Én is most csinálom és az anyakönyvezető azt mondta, hogy szerinte minden gond nélkül megkapom.
Így hogy tudom mi kell hozzá szerintem sokkal olcsóbb mint a letelepedési, bár az is igaz, hogy azt nem tudom hogy a hosszabítás mennyibe kerül mert olyat még nem csináltam. :)
Gratula a felvételihez és a babához is! :lol:

timcike81
Gratula a sikeres vizsgához! :lol:

Majd még jövök addig is olvasgatok.

Néhány kép a babárol.
Kép Kép

Kép

Üdv. Evelin
 


Köszönöm mindenkinek a gratulációt!Nagyon aranyosak vagytok! :oops:

Evelin a te kisfiad 2 nappal kisebb csak,mint az enyém. :shock: Hát szivből gratulálok neked!!!Nem is tudtam,h.van babád.Gyönyörű kis baba!Sok egészséget nektek!És sok sok tejet! :wink:


KépKép

Kép

Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Lencsike, nagyon örülök, hogy visszataláltál, remélem, most már köztünk maradsz :) . Mi történt veled ilyen sok idő alatt? Persze nem akarok indiszkrét lenni, de az a "poklok-pokla" ekég rémísztően hangzik...

Maci, az az igzság, hogy nem érdekelt az állampolgárság, főleg a nevezetes dec. 5. után hallani sem akartam róla. De azt hiszem igazad van, és egyszerűbb lenne minden. Most vettem csak észre, hogy a letelepedésim lejár, szerencsére időben. Márciusban jár le, nem tudom, az állampolgárság mennyi idő alatt van meg? Valószínű, hogy így is hosszabbítanom kell, de lehet, hogy megpróbálom mindkettőt egyszerre. Aug 6. után jön vissza szabadságról az önkormányzatnál az illetékes, remélem normális, meg lehet beszélni vele a dolgokat.
Az a gond, hogy a férjem közalkalmazott, én meg ugye Gyesen vagyok, nem tudom, mennyire jön majd ki a személyreszabott jövedelem.
Látom fent vagy MSN-n, esetleg fordulhatok hozzád, ha kérdések merülnek fel?
Bunkó vagyok, a babóddal kellet volna kezdenem, hiszen megérdemel egy-két dícséretet. Nagyon formás kisbaba.

Jó éjt nektek
Enikő

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

timcike81
Köszönöm a jó kívánságokat. Viszont neked is. Én is nézegetem már hogy a két baba közt csak 2 nap van. Szerintem ez az igazi véletlen.

enibaba, nem tudom meg van e az MSN címem, de ha nincs akkor írj és elküldöm vagy te elküldöd a tiédet és felveszlek partnernek. És meg tudjuk duncsizni.
Majd el mesélem hogy jutottam én is az álampolgárság kérdésére igazábol elsőre én sem akartam.

Lassan megyek mert ébredezünk. :)

Kép


Üdv. Evelin :)
 


Sziasztok lányok!

Nagy a csend errefelé... remélem, azért mindenki jól van...

Kép
Kép
Kép
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: