Új privát üzeneted érkezett!

Szia Timi!

Még nekem sem aludta át az éjszakát egyszer sem. :cry:

31 éves vagyok, sötét vörös hosszú hajam van (persze festett), és sötétszürke-sárga esernyőre csukható top rider babakocsink van.

A délután nálunk úgy néz ki, hogy 12-1 körül ebéd, 3-4 felé uzsonna. Közben szabad foglalkozás. Vacsi 1/2 7-kor, fürdetés 1/2 8-kor.

Elvileg mi is akkor megyünk dokihoz, amikor Ti. Bőrgyógyászatra Újpest városközpontba, a Jókai utcába megyünk. Ott van egy nagy gyermekorvosi rendelő, nekünk a csípőszűrés is ott volt.

Egyenlőre még együtt lakunk anyuval, tehát napközben van segítségem, de az este az enyém, én kelek fel mindíg hozzá, én altatom, a párom a fürdést intézi.

Nekem jó a hétfő. Hol találkozzunk és mikor?
Esetleg a Spár előtt?

Üdv Éva
 
 


Szia Éva!

Valószínű, hogy akkor a héten valamelyik nap láttalak, amikor jöttél a Spar-ba vásárolni. Én pont altattam a babóm, és a ház előtt tologattam, mert nagyon fújt a szél, és Bogi nem bírja a szelet, ezért nem mentünk sehová sem, csak a ház előtt voltunk.

Neked is altatni kell Kittit? Hogy altatod?

Lehet, hogy a hétfőt le kell mondanom, mert Bogi mára belázasodott, és nem akarom (szeretném), hogy Kitti is elkapja. :( Így hétfőn du. viszem a doktor nénihez, már beszéltem vele. Mást eddig nem vettem észre rajta, csak láza van, és hétfőn a dr. néni szeretné megnézni. Sajna.

De ami késik, nem múlik. :)

Jó hétvégét.

Timi
 
 


Sziasztok!

Fotórestaurálás: http://www.photoretus.mlap.hu/
Nézz nálam körül! Ingyenes dolgokat is találsz!
Április végéig 50%-os kedvezmény montázskészítésre!

Kép

Kép
 

 
 

Szia Timi!

Jobbulást Boginak, remélem nem lesz semmi komoly, drukkolok.

Ott a Kordován téren mindíg elég nagy szél van. Nekünk úgy van a lakás, hogy az egyik szoba a ház elejére, a másik a háta mögé néz, és a hátsó részen mindíg sokkal jobban fúj a szél. Múltkor, amikor esett a hó, hátul szinte vízszintesen esett, elől meg rendesen.

Mi kinézünk ma a bababörzére, etetőszéket szeretnék venni, meg valami járókát, mert a földön haptapin meg takarón van a kisasszony, de 1/2 percre nem figyelek oda, már a szélén van, és rágja a habtapi szélét. Nem győzöm kiszedni a szájából. (hajtépős smile)

Kitti is altani kell, olyan még nem volt, hogy elfárad leteszi a buksiját és alszik. :cry: Hason szeret aludni, és kicsit rázni kell a fenekét. Ha elég álmos, akkor megadja magát, és elalszik. Ha nem, akkor a fejem tetejére is állhatok, akkor sem fog aludni, álltalában 10 percig próbálkozom, után a nincs értelme. Viszont kis piszok, mert kiviszem magamhoz, és rögtön el tudja magát foglalni hang nélkül, csak aludni ne keljen. Ezzel kihúzza a következő evésig, és után újra próbálkozunk az alvással. Néha ha már nincs ötletem bekenem az ínyét dentinoxal hátha az ínye fáj. 90%-ban 2 perc elalszik tőle egy hang nélkül. Szóval nem egyszerű eset.

További betegségmentes hétvégét Nektek, remélem hamar meggyógyultok, és tudunk talizni. :lol:

Éva
 
 


Szia Éva!

Köszönjük, ma már jobban vagyunk, igaz, Bogi ma nagyon nyügi, egyfolytában csak "anya" kell neki. Voltunk ma a dr.néninél, azt mondta, hogy nem talál semmit, nem tudja, hogy mitől volt lázas, a végén a fogára tippelt. A tüdeje tiszta, a torka meg nem piros, tehát elvileg nincs semmi komoly.

Voltatok a bababörzén? Vettél valamit? Mi is akartunk menni, de hogy Bogi lázas lett, így nem jutottunk el a börzére.

Ma nem voltál olyan fél 5 körül a Spar-ba? Ha igen, akkor téged láttalak.

Ha nektek is jó, akkor holnap du. talizhatunk. Remélem, nálatok sem lesz semmi komoly a bőrgyógynál. Majd én is drukkolok.

Addig is jó és "alvós" éjszakát nektek.

Szia
 
 


Szia Timi!

Az jó, ha semmi komoly nincsen. :D

Hát amit akartunk a börzén, azt nem kaptunk, viszont vettünk gyerekülést az autóba.

4 körül voltunk a Spárba.

Óra átállítást hogyan viseltétek? Mi 8-kor fürödtünk 1/2 8 helyett, de már kómás volt mire oda kerültünk. Bár az is igaz, hogy egész nap a levegőn volt, valószínüleg ezért is fáradt el. Viszont nem kelt csak 1x. :lol:

Holnap be kell mennem délután Pestre, de szerdán itthon vagyunk, ha az jó nektek.

Addig is legyetek jók!
Éva
 
 


Szia Éva!

Az óra átállás engem jobban megvisel, mint Bogit. Mi nem ragaszkodunk annyira hozzá, mert teljesen felbomlott az ún. napirendünk. Főleg a láz miatt is.

Mi volt a bőrgyógyón?

Nekünk jó a szerda. Reméljük, nem fog esni az eső. Mikor talizzunk? A Spar előtt nekünk jó.

Timi
 
 


Szia Timi!

Bőrgyógyra csütörtök délelőtt megyünk, tegnap védőnőhöz akartam menni, de nem sikerült, mert szerelőt vártam, délután meg teljesen elfelejtettem, hogy a párom egyik barátjának a 30-dik születésnapja volt (szegény pont 1-én született) és meglepibulit szerveztek neki 7-re, és oda mentünk Csepelre.
Mondjuk mi is a párommal április 1-én ismerkedtünk meg, szintén ezen illető szülinapi partiján 4 évvel ezelőtt. :D

Hát elég ramaty időnek néz ki. Mi 3-körül és 1/2 7-kor eszünk, ha nem esik az eső és olvasod még addig, akkor a köztes időkben nekünk bármikor jó egy sétára.

Éva
 
 


Szia Éva!

Jó korán keltél.

Ha nektek is jó, kb. fél 4-4 óra körül talizhatunk. A hely akkor legyen a Spar. Ha megírod a tel.számodat, akkor ha bármi közbe jönne, tudunk szólni egymásnak.

Az én tel.számom: 30/6367775.

Timi
 
 


Szia!

Szerintem nem lett átállítva az óra, 1/2 8-kor keltünk.

Nekünk jó az időpont. :D

Számom: 30/311-5914

Éva
 
 


Igen, most 9:13-van és 8:-13-at ír.
 
 


Szia Éva és Kitti Baba!

Voltatok bőrgyógyásznál? Ha igen, mit mondtak?

Köszi az msn címed, megkaptam, és már fel is vettelek a partnereim közzé.

A párod céges autóval jár?

Mi jót csináltatok tegnap?

Tegnap is jó idő volt, mi nagyon sokat sétáltunk. És remélem, hogy ma is az lesz, egyenlőre szépen süt a nap.

Timi és Bogi
 
 


Sziasztok Csajok!

Voltunk bőrgyógyásznál, meg fül-orr-gégsznél is, hála istennek semmi komoly sehol. A bőrgyógyász azt mondta, hogy 1-2 éves korára fel fog szívódni a kinövése. A gégész meg azt mondta a szörcsögésre, hogy
- fogzási szindróma (még jó, hogy mindent a fogukra lehet fogni)
- fülkürthurut
- impactált cerumen (ez nem tom mi)
szívjam az orrát, 2 napig csepegtessem és rendbe jön.

1/2 1-felé értünk haza, Kitti nem aludt max 1/2 órát addig. Megetettem, aztán be is vágta a szunyát 1/2 4-ig, úgyhogy gyorsan kiugrottam az Auchan-ba (amikor találkoztunk épp a buszt vártam), mert szombaton lesz a párom hugának a szülinapja, és még nem vettünk semmit. Görkorit kért, de nem találtam semmi normálisat, úgyhogy ma megnézzük még a Corába is, hátha ott lesz, persze ha a párom hazaér időben. Tegnap is 1/2 10-kor jött haza, pedi azt igérte siet, erre délbe hív, hogy nem ér haza fürdésre. :evil:

4 után lent voltunk mi is, láttalak titeket, gondolom akkor mentetek.

Hát igen ma is szép idő van, délelőtt lent voltunk, de a kisasszony végigordította az utat, úgyhogy feljöttünk. Nem tudom mi van vele, eddig ilyet nem csinált. Most aludt el nem rég. Én meg vasalok már 2 órája. Már nagyon unom, de még mindíg van.

Mikor mentek dokihoz? Én későn telefonáltam, és már nem kaptamk időpontot, csak 2 hét mulva.

Szerdától már megint mondja a tavaszt :D Remélem össze tudunk futni valamikor.

Addig is szép hétvégét nektek!
Éva
 
 


Sziasztok!

Örömmel látom, hogy fellendítettétek a topikot. Nekem már alig volt kedvem benézni, mert mindig magamat láttam, de most jó volt titeket olvasni (ha nem baj :wink: )
Mi az Izzón laktunk, de egy fél éve költöztünk Káp II re. Most már teljes jogusultsággal írhatok a topikba :D Sokat megfordulunk Káp I-en is, szeretem, hogy mindent el lehet intézni, akár egy babakocsis sétával, bár kisfiam lassan kinövi a kocsis korszakot.
Most lépek, mert egy halom dolgom van , de majd benézek többször ide is.

Szép napot nektek!! Flocika

Kép
 
 


Szia Éva!

Örülök, hogy a dokinál nem volt semmi komoly. Szerintem láttalak, mikor megjöttél; doki után mentetek a Spar-ba, ugye? Mi pont sétáltunk, illetve "napoztunk" ebbe a parkféleségbe.

Kaptál görkorit?

Miért nem jöttél oda hozzánk? Itt voltak a XVII-ből a barátnőmék, a férje szerelt nálunk, és elmentünk a bababoltba.

Mi időpontot 15-én 11:30-ra kaptunk. Én el is felejtettem kérni. Ti mikor mentek?

Hogy telt a hétvége?

Most nagyon rossz idő van, de remélem, tényleg jön megint a tavasz, és tudunk talizni.

Flocika!
Nyugodtan csatlakozzhatsz, nem baj :) .
Ugye neked van bababoltod? Káp. II. melyik részén laktok? Mekkora a gyerkőcöd? Írj te is kicsit magatokról.

Timi
 
 


Szia Timi!

Kaptam görkorit, bár a tescoba mentünk be, mert a párom megint későn ért haza, úgyhogy nélküle mentünk.

Jól telt a hétvége, bár az alvásban visszaestünk, múlt héten már csak 2x kelt éjszaka, szombat óta meg megint vagy 100x .
Remélem csak az idő miatt, és ha elmennek a frontok, megint alszik rendesen. Bár tuti nem emiatt, de jó reménykedni hátha az idő a bűnös. :)

Akkor jövőhét kedden tuti találkozunk, mert mi meg 11:15-re megyünk. :D

Szia Flocika! Mi szoktunk bejárni hozzátok a boltba ruhát venni.

Megyek, mert a lányom szétszedi a kiságyat.

Éva
 
 


Szia Timi!

Holnap délután egy séta?

Éva
 
 


De lehet délelőtt is.
 
 


Szia!

Mehetünk. Délelőtt. 10:30? A délután mostanában nálunk változó.

Timi
 
 


Szia!

Nekünk jó. Akkor a Spár előtt.

Éva
 
 


Szia!

Oké, akkor 10:30-kor a Spar előtt.

Jó éjt nektek.

Timi
 
 


Sziasztok csajszikák!

Látom kicsit lelassultatok, bizti már személyesen duncsiztok. Én is, én is!!! :lol: Kedden és csütörtökön én vagyok egész nap a boltban, látogassatok meg és pletyizhetünk :D

Szép 7végét!

Kép
 
 


Sziasztok!

Szia Flocika!

Ide is szoktatok még irni?
Mi költözünk az Izzóra,elég közel van Káp-hoz :)
Most épp játszóteret vadászok arra, de nem nagyon találtam ,azaz retrós hintamenteset igen, de olyat ahol többen vannak,nem :(
Ötlet?

Ildikó
Vendég
 


Szia Ildikó!

Játszóteret ajánlanék. Most csinálják az Erdősor és Ugró közötti nagy teret. Gyönyörű lesz!!! Szerintem oda mi is benézünk majd párszor. Tudod ott laktunk épp a tér melletti házban, jó lesz a régi szomszéd gyerekekkel talizni.

Bababolti hírek: holnaptól már 86-128 ig őszi tréningek 1990,- árban!!

Kép
 
 


Sziasztok!

Flocika: Nagyon köszi az infót-végtelenül örülök neki, mert ahol most lakunk sincs játszó :(
Irtam privit!
Vendég
 


Sziasztok!
Van egy eladó,nagyon megkímélt 21-es kisszandálom,1500Ft-ért!Káposztásmegyeri vagyok,ha valakit érdekel,szívesen küldök róla képet is! Érd:melody78@citromail.hu

Kép
Kép
 


Melody!

Hozd be a Branto bababoltba a szandit. Kiteszem szívesen, aztán majd meglájuk, bár épp szezon vége van, hátha kell vkinek benti váltócipőnek. Cím: Káp I Dunakeszi u. 16 Cserző u. sarok. Várlak!!

Ági

Kép
 
 


Halohó, sehol senki? :D
Vendég
 


Sziasztok!
Érdeklődnék tőletek,hogy elkészült már végülis a játszótér amiről Flócika beszélt?Lehet,hogy megyünk idén nyáron is a nagyihoz-mint szinte minden évben-,és jó lenne ha már szép és biztonságos környezetben lehetnénk a friss levegőn.. :wink: 8)

Flócika!
Veletek mizujs?Bolt megy?Gyerkőcök?Andris is már nagyfiú lehet!

Üdv.:Edit

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Szia Edit!
Novemberben már át is adták, nagyon aranyos,jó játszótér, nem nagy de van :)
Vendég
 


Menyasszon!
Köszi az infót.:)
Sac per kb tudom merre van.Azt hittem nagy lesz.Legalábbis Flócika ezt írta.
Ez olyan zárható,elkerített?Milyen játékok vannak benne?

Ha van fényképeződ,nem fotóznád le?
Vagy valaki??:):)
Kíváncsi vagyok,de még nem utazunk..:)

Mostanában nem sokan járnak erre...
Szoktatok találkozni néha személyesen is?

Üdv mindenkinek!
További jó nyarat!
E.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Szia Edit!

A gyermekrendelövel / gyógyszertárral (a Profi mellettiekkel) szemben van, be van keritve egy zöld keritéssel, a kapu zárja viszont elég alacsonyan van,egy ügyesebb másfél éves simán kinyitja.

Van 1 hintaállvány, rajta két laphinta (kisbabások nem annyira örülnek ennek) van 1 libikóka, 2 rugós lovacska (pontosabban egy csiga meg egy teknös ) egy homokozó, egy kis fémcsúszda egy dombról jön le, alatta ütéscsillapitó homok, egy ping-pong asztal, 4 pad jól elhelyezve+keresztül megy rajta egy kis járda.

Illetve most épül egy mégkisebb az Izzó u. 8 mellett, valamint felujították azt ami a lakótelep közepén van,a 220 végállomása magasságában.

Még januárban fotóztam a játszit, annyi változott azóta csak,h zöldebb a füves rész és a hinta alatt van ütéscsillapitó lap.
Nyitottam egy galériát a képeknek mert a babanet nagyon kicsinyitené öket :

http://kep.tar.hu/anyamaister001/50643941

Flocikával nem szoktunk találkozni,azaz én nem vagyok képes eljutni hozzá a boltba :oops:

A terület ahol elkezdték valóban nagy, igy lehetett volna 3*ekkora is az igaz, de ez van :)
Délelött alig vannak du. viszont 3*annyian mint ahány gyerekre tervezték.
Vendég
 


Menyasszon!
Köszi szépen!Ez gyors volt!!!:):)
Akkor látom ott is voltak fejlesztések.Nálunk itt Szegeden is megszépült sok környék.:) :wink:
E.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Szia!

Szegeden laktok?
Hétvégén ott voltunk a Vadasparkban-hihetetlenül jó élmény volt, nagyon klassz hely,a pesti állatkert a közelébe sem ér ,hiába van itt több állat.

Itt újpesten vannak voltak lesznek fejlesztések, én a szomszéd kerületben nöttem fel mindig irigykedtünk erre a kerületre mert a másik évtizedekkel van lemaradva mindenben pláne szemléletben.

A Főtér is megújul, a polgármesteri hivatal egész környéke,piac,minden,nagyon szépek a látványtervek, és új uszoda is épül jövőre.
Vendég
 


Szia!
Igen,Szegeden.:)Szeretek itt lakni.Bár már többször nekifutottunk,hogy Újpestre,Kápra költözzünk.Nem jött össze.

Örülök,hogy tetszett a Vadaspark.Sztem is jó.Ha csak tehetjük kimegyünk.

A Főtér nem ugrik most be,de a piac emlékezetes..
Ott lopott el vki tőlem 10000Ft-ot ami ráadásul nem is az enyém volt.:(:( Tőlem még sosem loptak.
Anyósomnak kellett bevásárolnom.Eléggé sokkolt az eset.Bár tudom máshol is előfordulhatott volna..
Mostmár írtó óvatos,és gyanakvó leszek,az tuti.Jobb az elővigyázatosság.

Nem tudom mostanában milyen élénk arrafelé a foci szurkolótábor,de érdekes volt,hogy vmi fontos meccs környékén folyton gipszelt kezű,lábú embereket láttam jönni-menni...
:shock: :roll:
Lehet,hogy bunyó volt?Ez arrafelé jellemző?Fanatikusak a szurkolók?

Ne vedd sértésnek!Sajnos pont kijutott a rossz tapasztalatokból abban az évben,de nem általánosítok azért.Nyitott vagyok új,és jó történésekre abszolút!

Ti jártok vmi foglalkozásra?Ringató,babaúszás?Hová érdemes menni?

Edit

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Szia!

Sajnálom a 10 000 lopást,szörnyű lehetett, nekem egyszer egy éjszakai buszon vágták szét a budmil oldaltáskámat s csak azért nem tudott semmit kivenni belöle az illetö mert véletlen megfogta a kezem a táskában...mert én meg fogtam benne a mobilom...

De arra emlékszem,h abba a kerületbe nem akarta többet menni se éjszakai busszal és egyáltalán,simán és valós hányingerem volt az egész dologtól,

Anno mikor kamaszként itt dolgoztam diákmunkát a mekiben, emlékszem, bejött a vezetö és mondta,h holnap meccs lesz, ha bejön egy csapat szurkoló, és balhézik nem szabad beszólni,visszaszólni, ha kérik a sapkánkat ami rajtunk van vagy hasonló, oda kell adni,stb.

Na én másnap nem mentem :)

A mostani párom is jár néha meccsre , Fanni meg én is voltunk vele egy edzömeccsen, Fanni kivülröl fújja a csapat dalát de nagyobb meccsre nem mennék ki habár az jó dolog,h a csapat kerületében lakunk :) hamar haza lehet érni :D De ha nagy meccs van ide hallatszik simán az ének meg az éljenzés és a lámpák fénye is látszik.

Mostanában amúgy több rendör van kint meccsen mint szurkoló, totál elválasztva még a parkoló is külön van, itt mostanában nem volt balhés meccs.

Fanni fél éve jár ovis tornára, 2.5 évesen bevették a csoportba mert csinált mindent úgy,ahogy az ovisok, Ő a legkisebb, az újpest tv-ben is voltak, dicsérik nagyon, ez már olyan foglalkozás ahol 45 percet vannak bent a szülő meg kint.

Ezen kivül úszni járnak apával de Veresegyházra, ez se már babauszi hanem oktatás előkészitő 3 évtől.

Ringató kimaradt az életünkből habár nagyon zenés csapat vagyunk, Fanninak is zenei sulit nézegetünk, idéntöl már ott is van előkészitő,majd oda jár, de tesóval (még csak tervtesó) majd szerintem megyek Ringatóra.

Fannival táncházba járunk de az meg a XV.kerben van amit ismerünk.

Érdemes az Újpesti Közösségi Házban körülnézni,sok babás-gyerekes foglalkozás van, babauszi nem tudom hol van erre, de az új uszodát már várjuk, biztosan lesz ott is.

Jól látom,h 4 év van a gyerekek között kb. ?
Nálunk is annyi a terv nagyjából, páromék között is 4 év van.

Lehet,h megint megyünk Szegedre majd, apa ott vett maketthez dolgokat (Fannival együtt vonatfüggők,azaz apa Fanni miatt lett újra az) akkor városnézünk,mert az múltkor kimaradt.

Nekem Szeged mindig olyan misztikus hely volt, mert egy régi kedvenc műsorvezetöm és késöbb ismerösömnek a fia ott lakik és emiatt olyan volt valahogy, mina ismerném a várost,pedig nem.

Nah,regényt irtam :D
Vendég
 


Menyasszon!
köszi az infókat.:)
Igen,négy év van a gyerkőcök közt,négy év 3 hónap kb.Hamarabb nem akartam tesót.Hannának még kicsit érni kellett.
Így is sokszor nehéz a helyzet kettővel...

Makett üzlet az a Római krt-on van ugye?Hallottam hírét..
Szokott lenni vonat-makettkiállítás is a Máv épületében asszem,de lehet,hogy máshol is.Biztosan tetszene a családnak.:)

Szeretek itt lakni egyébként.Nem tudom elképzelni,hogy máshol jobb lehetne.Szép város,ismerem mint a tenyeremet,gyorsan eljutok bárhová...,csak legyen munka,és akkor minden ok. :wink:

Ki a kedvenc műsorvezetőd?:)

Hogy telik a nyár?Jól vagytok?Mi újság?

Edit

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Kedves Mindenki!

A Babanet nevében szeretettel várunk Titeket a 2009. július 25-i Találkozón, a Millenáris parkban.

Kérdésekkel bombázzatok nyugodtan, kajaügyileg is egyezkedhetünk ebben a topikban.

Gyertek, gyertek!

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Ha szeretnétek a gyereknek egy remek mesekönyvcsomagot nyerni, gyorsan ragadjatok billentyűzetet, és írjatok egy Mikulás-történetet - lehet megtörtént is, a családi legendáriumból, esetleg kitalált is.

További információ a Kölökneten:

http://koloknet.hu/949-mindennapi-trtneteink

A könyvcsomagban remek illusztrátorok és írók munkái találhatók meg, ráadásul még odaérhet Télapóig!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!
Én Káposztásmegyeri vagyok. Ha valaki onnan van, írjon! :)

Andi

KépKép
 
 


Gyermekfelügyeletet vállalok olcsón otthonában 1 éves kortól!

Nagy gyakorlattal rendelkező fiatal, mosolygós lány rugalmas időbeosztással vállal:
Gyermekfelügyeletet 1 éves kortól, akár beteg gyerekre is szívesen vigyázok
Korrepetálást vállalok kisiskolásoknak, általános iskolásoknak bármilyen tantárgyból

Elérhetőségeim:
Horváth Zsófia, 30/837-6264, horvath.s.zsofi@gmail.com

Kép
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: