Új privát üzeneted érkezett!

Nóri!
Én nagyon. Csak az a bajom,hogy ha gyorsan kellene vmi segítség akkor nem múködik.Nagyon gyógyszerellenes vagyok.Az antibiotikumokat be se adom a gyerekeimnek.Torokgyuszira mindig azt kapunk,de mi lerendezzük homeos gargalizálással.Sajna ez nagyon piciknél még nem működik.Andris most köhög és a homeos Stodal szirupot adom neki.
Brigi irtó helyes,már nagyon megnyöszködnénk Andrissal Kép

Kép
 
 


Floci
én is a Stodalt adom most a Briginek, de nem érzek javulást nála. Ez a második nap, hogy adom, azt hallottam, hogy a homeos szereknél ha 3 nap alatt nincs javulás, akkor doki...
Az Andris hogy köhög?
A Brigi naponta csak 4-5-ször, tehát nem folyamatosan, de az nagyon csúnya, száraz köhögés. Jellemző a gyerekorvosra, még korábban a Drosera homeos szert javasolta, utánanéztem a neten, és ez arra az esetre van, ha köhögőroham jön rá a gyerekre, ráadásul éjszaka jelentkezik. Hiába mondtam ennek a nőnek, hogy éjszaka nyugodtan alszik, és csak néha köhécsel...
Nem tudom mit tegyek...
 


lányok?!?!?!?!
 

 
 

BOCSI,HÚSVÉTI ÖRÜLET VAN.MAJD HÉTFÕN AMIG VÁRJUK A LOCSOLKODÓKAT ÍROK.
SOK PIROSTOJÁST MINDENKINEK

Kép

Kép
 
 


Lányok,

mindenkinek Kellemes Húsvétot kívánok, és aki szeretne, annak sok locsolót!!! Kép

Floci, az Andris nem locsolja meg a Brigit??? Kép
 


Bocsi Brigi, apukám délelött elvitt magával locsolkodni,de nagyon hiányzott anya és a cici ezért hamar haza is hozott.Igérem jövőre elmegyek.Akkor már úgy is itt leszel a szomszédban.Most csak a druszád,a nővéremet locsolgattam meg.
Sok pirostojást gyüjtöttem,de mind a bátyó fogja megenni Kép
Sok puszi Andriska

Kép
 
 


Sziasztok!

Már dobozok dobozok hátán, papírzacskók papírzacskók hátán. Képzelhetitek, mennyire tele van a t...m!!!!!!!!!!!
Holnap irány Káposztásmegyer!!!
Majd jelentkezem, sziasztok
 


Sziasztok!

Noncsi: Hajrá!!!

Flocika: felvették a fiadat?

Képzeljétek, Meritának úgy nézz ki mintha fogköves lenne a foga. Fennt az ívnál ilyen sárgás-barnás csík húzódik. Ma elviszem a fogászatra, de úgy se hagyja, hogy belenézzenek a szájába. Szúrkoljatok, hogy ne legyen semmi gáz.

Sziasztok.
 
 


Sziasztok!

Bocsi kicsit eltüntem.
Tomi sajnos lecsúszott az ÁMKról egyetlen egy pontal. Kép A fótiba irattam be.

Andris megtanult ülni,nagyon helyes. Tíz esetből már csak 1-2 szer dől el Kép

Kép

Voltam szombaton a nagybörzén,de elég gyér volt.A belépő 900,- került és szerintem ez volt az oka,hogy nem voltak sokan.A pelenkás cégeknél és a ruhásoknál hatalmas sorbanállások,a használt cuccokat árusító kismamáknál alig lézengtek.A nagyon szép alkalmi lányruháimat el tudtam adni,azon kívül szinte semmit.Ott voltam 7.30-15-ig.

Edit!
Mi van fog ügyben? Minket ilyen veszély nem fenyeget: még nincs foga Andrisnak Kép

Kép
 
 


Noncsi!
Türelmetlenűl várunk!!!Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Megérkeztünk, és a számitógépes doboz is előkerült!!!!!!
Már voltunk sétálni a hétvégén, itt nagyon szép parkrész van. Edit, ti nem szoktatok arra sétálni?

Ma viszem vissza a Brigit a dokinénihez, mert még mindig hörög a drága.

A Briginek már az ötödik foga jön!!!
 


Nóri!!

De jó!Milyen itt?Mesélj!!

Na most már tényleg hozzunk össze egy hármas talit!
Hallod,Edit?!?!
Kép

Kép
 
 


Nóri!!

De jó!Milyen itt?Mesélj!!

Na most már tényleg hozzunk össze egy hármas talit!
Hallod,Edit?!?!
Kép

Kép
 
 


Nekem nagyon tetszik,egyenlőre. Remélem, semmilyen rossz tényező nem jön majd közbe...

Hármas tali? Benne vagyok. Mikor, hol?
Nekem a kedd kivételével bármikor jó.
 


Sziasztok!

Bocsi hogy így eltüntem!!!!!!!!!!!!!!!!!


Noncsi ma arra sétáltam felétek ,hogy meglesem ide-e költöztetek már és láttam ,hogy igen utána haza jöttem és most olvastam ,hogy már itt
vagytok Kép.

Valamikor össze futhatnánk söt egy hármas taliba én is bene vagyok!!!!!!!!!!!!
 


Szuszoka
minden nap viszem a Brigit levegőzni, tényleg összefuthatnánk...
Add meg a telefonszámodat, és ha gondolod, csörgök, ha megyek. Ma például 4 körül megyek...
 


Szia Szuszóka az elveszett bárányka!!!
Na nem ám minket kihagyni abból a sétából!!!
Meg kell mutatnunk az első fogacskánkat ami ma tört át!Kép
És már egyedül is tudunk felülni !!!

Kép
 
 


Sziasztok!

Először is gratula Andrisnak a halmozott teljesítményért!!!

Lányok, nem ér rá valamelyikőtök szombaton 15 órakor színházba menni? Sajnos a Brigit nem tudjuk kire "rásózni". A darab címe Menyasszonytánc, Operett színház, és állítólag nagyon jó, és a szereposztás is jó.

Nóra
 


Szinház! Óhhhhhhhhhhh de jó lenne. Tavaly volt bérletünk,de mióta Andris van csak későn kezdődő moziba és buliba jutottam el.Még mindig hozzám van nőve kajailag. Kép
Mondanám,hogy hozd át a kiscsajt,de anyukámhoz megyünk mert aznap van a szülinapja.Vagy ha nem gond ha eljön velünk Kispestre (1-fél2 között indulunk)* és ellesz idegenekkel én vállalom.Anyuék kertes házban laknak,ha jó az idő elbogarászunk kint.Az én Brigim úgy is hugit akart Kép
Gondold végig.

*azért ez az idétlen időpont,mert Brigi 1kor végez egy felmérésen itt Újpesten és őt is fel kell vennem.

Kép
 
 


Floci,
köszi szépen a segítséget, jó tudni, hogy lehet rád számítani. Kép
Közben sikerült eladni a jegyeket.

A jövő héten vizsgázom, de után mindenféleképpen össze kellene hozni valami találkát, nem???
 


Nóri!
Sok +++++++++++++++++ energia a vizsgához!!!
Kép

Azt már tudom,hogy 9.-én kedden 10-tól a Közösségi házban leszünk.A szopis csoport találkozója van.
De ha van kedvetek hamarabb is talizhatunk.A számomat tudod,írj egy sms-t ha ráértek.

Kép
 
 


Sziasztok!

Meritának szuvasok a fogai. Kép
Amikor elalszik, az utolsó korty tejcsi ott marad és attól.
Tali!!!
Mikor? Noncsi voltál már a nagy játszón?
Én Meritát beirattam mostanában az összes bölcsibe.Hát egy vicc...
Na beszéljünk meg valamit.

Sms:06-70-364-2982.
Sziasztok.
 
 


Edit,
mit tudnak csinálni a lányod fogával? Ugyanúgy kezelik, mint a felnőttekét???
Nagy játszó? Az merre van?
 


Lányok,
holnap megy valaki vmerre? Mármint majális meg stb.?
Én mennék, már csak a Brigi miatt is, de félek, hogy nagy lesz neki a tömeg. Vagy fölöslegesen parázok?
 


Majális? Az időjárás elintézte,itthon lustizunk Kép

Kép
 
 


De jó, hogy a drágaságom van most mindig legelől!!! Kép

Floci, azon gondolkodom, hogy ha majd talizunk, akkor az hol legyen, hogy hozzuk össze...
 


Sziasztok!

Új vagyok itt, 14 hetes kismama vagyok és ikreket várok, első terhességem ez.
Káposztámegyeren lakunk és azt szeretném megkérdezni, hol találok a környéken jó új, vagy használt kismama-ruha boltot?
Előre is köszönöm, ha segítetek, 1998 óta lakom itt, de eddig ilyen szempontból nem derítettem fel a környéket :o)
 
 


Szia Kisvax!

Én nemrég költöztem ide, és amennyit sikerült felderítenem, Dunakeszin az Auchan mellett van egy Kenguru, Káposztásról 5 perc autóval.
Nem tudom, melyik részén laksz káposztásnak, de a II-ön láttam még egy boltot, ahol mintha láttam volna babaruhákat.
De használt angol cuccok kapcsán nyugodtan ajánlom neked Flocit (Ági), nagyon jó ruhái vannak. Majd biztos ír neked.

Nóra
 


Noncsi77 kösziiiiiiiiii, ötleted nyomán rákerestem és megtaláltam:

http://www.kengurukid.hu/bolt.php?id=12

Azért érdekelne más is, de ez tényleg nagyon közel van.
Amúgy Káp-1-en lakunk, a Kordován térhez nagyon közel, így Káp-2 is egy ugrás csak, köszi azt a tippet is.
 
 


Sziasztok!

Kisvax!
Gratula a pocaklakókhoz!!
KépKép
Kismama nacit és felsőket én használtan a Katicabogár nevű turiban vettem.Az ott van nem messze a Kordovántól,de most meg nem mondom a pontos címet.Az OTP től kell KápII felé menni és a bal oldali ház aljában.

Köszi Nóri a reklámot.Ha már így szóba jött Kép a dolog megemlítem,hogy május 23.án kedden 14.30 és 17,30 között a Dalos ovi előterében csinálom a vásárt.De ha gondoljátok aznap délelött hozzám is fel lehet jönni.

Randi lehet nálunk is,jó idő esetén itt a nagy játszóterünk ahova leszoktam vinni a babahintánkat.Kép
Abból nem esik ki Andris és Brigi sem Kép Szottyosabb idő esetén ott a közösségi ház.Az is mindig nyitva van.

Edit! Te merre jársz?
Szuszóka! És te?
Ne csak olvassatok!! Tessék írni is!!

Kép
 
 


Floci, kedd előtt nem lehet megejteni a dolgot? Mármint a ruhanézegetést? Tényleg, milyen rucik vannak? Nekem most legionkább ujjatlan rugik kellenének, vagy kertésznacik.
Hogy tudok eljutni hozzád? Gyalog egy kicsit messze van, nem?
 


Flocika nagyon köszi, lementem (a Katicával szembeni házban lakom :o) ) és elhoztam az ÖSSZES kismamanacit, 3 db-ot, kemény 3300 Ft volt összesen, a Kenguruban egy nadrág 12.000-nél kezdődött.
Örök hála Neked :o).
 
 


Gabi!
Meglestem a keresztneved Kép
Örülök,hogy sikerült nacikat venni. Majd meglesünk benne Kép
Nézd meg a babaruhákat is de mielött vennél nézd meg amit én kínálok. Kép

Kép
 
 


Na sziasztok csajok!

Hát izé, szóval tényleg itt is bocsi Noncsi, de amiket én művelek mostanában. Minap elindultam Meritával sétálni és amikor bezártam az összes zárat az ajtón, akkor láttam, hogy nincs rajta cipő. Kép
Utána mikor hazajöttünk, 1 emelettel feljebb mentem, pedig cipeltem a babakocsit. Kép

Akkor most ki hol lakik? Mi a Ványoló utcában.
Flocika te nálad hol van nagy játszó? Melyik utcában laksz?

Ami a turit illeti a spár alattiban én már találtam néhány jó dolgot.

Szegény Merita másfél hete megkapta a 15 hónapos szurit és ma belázasodott. Mondták, hogy kb ilyen tájt belázasodhat, de olyan hihetetlen volt, hogy ennyi idő után jön ki.

Na várom válaszotokat.
Pá.
 
 


Edit,

nem semmi, amit alkotsz!!!Kép
Én a Székpatak utcában lakom. Akkor te ezek szerint Káp. I-en. Kép Floci még messzebb Kép
 


Sziasztok csajok!
Mi az Ugró soron lakunk a Szilas patak mentén.
De ne szomorkodj Nóri,ez nem távolság. Fél óra alatt körbe lehet sétálni az egészet.

Tali!!!
Mi kedden 10-12 között tuti bent leszünk a közösségi házban. Akinek van kedve és ideje csatlakozzon!Kép

Kép
 
 


Sziasztok,

Ebukiki: köszi a tippet a Spar-nal, most, hogy olvastam, rémlik, hogy ott mellette nyílt egy turi valami ingatlaniroda helyén.
Mi, ahogy írtam Káp1-en, a Szíjgyártó utcában lakunk.

Ági! Köszi, babaruhákért biztos megkereslek majd, hol lehet Téged megtalálni?

Szép napot mindenkinek!
 
 


Sziasztok!
Gabi!
Az előző hozzászólásban írtam hol lakunk,de megbeszélhetünk mást is Kép
Van a profilomban email cím,írhatsz oda is.

Nézzétek milyen jó képet tudtam fotózni!
Andrisom és Noncsi Brigije
Kép

Kép
 
 


Szia Floci,

nagyon jó lett a kép. A többi nem sierült?
Mondanom sem kell, hogy az első kanyarban nem is, de a másodikban már aludt is a kisasszony!!!

Milyen mérési adatok születtek az Andrisnál?

Szuszoka!!!!!!!!
Hol vagy? Már itt lakom melletted majdnem 1 hónapja és még nem is találkoztunk!!!!! Kép
 


Hírek!
Andris a Képhónapos mércén:
72cm, 8800g, 2db áttört de még alig látható fog,

Gabi!
Ez egy kis ízelítő a babaruhák minőségéről.Ezek még a tavaszi kupacból voltak.Nyári motyók 23.án lesznek nálam,akkor csinálok börzét a Dalos oviban.
Kép

Nóri!
Néhány kép sajnos homályos lett.Ha gondolod a jókat majd átküldöm mélen.

Kép
 
 


OK, várom a fotókat. A címem tudod...
 


Képzeljétek, ma a Brigi is produkált valmi felállás félét!!! Ül a popóján, és a kezembe kapaszkodva felhúzza magát és vigyorog mind az 5 fogával teli szájjal...

Amúgy mi van veletek??? Merre császkáltok?
 


Kép

Tipikus idő a netezésre. Remélem ma többen megjelenünk.Velünk minden a régi. Andris bejárja a lakást,persze csak kúszva.Egyre jobban vírít az a két fog ha vigyorog.Imádom ezt a korszakot. Ilyenkor a legédesebb a mosolyuk Kép

Nóri!
Briginek gratula!Mi is így kezdtünk,most meg mindenhol fel akar állni,ahol egy kicsit is meg tud kapaszkodni.
Képeket még ma küldöm.(remélem Kép )

Kép

Kép
 
 


Lányok!
Ma délutánleszek 14,30-17,30 a Dalos Oviban a rucikkal! Látogassatok meg!

Kép
 
 


Sziasztok!

Már azt hittétek, hogy teljesen leléptem?

Szóval ha jó az idő akkor a játszón vagyunk alvásig, ha rossz, mint ma pucolás-takarítás van. Merita kapott ma pont ezért egy kis söprűt és lapátott, hogy tudjon segíteni.

Apjával nem győzünk nevetni, annyira édes a kiscsaj. Kezd ezerrel szövegelni, mászik fel mindenre. Nagyon jó fej.

Na sziasztok.
 
 


Sziasztok!

Már azt hittétek, hogy teljesen leléptem?

Szóval ha jó az idő akkor a játszón vagyunk alvásig, ha rossz, mint ma pucolás-takarítás van. Merita kapott ma pont ezért egy kis söprűt és lapátott, hogy tudjon segíteni.

Apjával nem győzünk nevetni, annyira édes a kiscsaj. Kezd ezerrel szövegelni, mászik fel mindenre. Nagyon jó fej.

Na sziasztok.
 
 


Ruha!
Van nálam megint másfél hétig márkás, angol, extra minőségű gyerekruha.Gyönyörű nyári szoknyák,shortok, polók.Ha érdekel vkit írjon!Küldök képet a méretetekből.
Referencia Brigin :) Igaz Nóri?
Pocakosoknak babakelengye!! Kisvax!

Edit!
Melyik utcában van az a játszó? Meglátogatnánk.
06.06.06.-án megint megyünk a közösségi házba.Tervezzétek már be ti is!

Szép napot mindenkinek!

Kép
 
 


Floci,

várom a képeket... :roll:
 


Hahó!! Lányok!! Szuszóka! Edit!
Merre vagytok???
Senkivel nem történik semmi?


Andris áll,garázdálkodik és nőzik. Szegény Brigi meg sírva fakad tőle. Mi már jól elvagyunk Nórival.
Veletek mikor tudunk találkozni?

Kép
 
 


Igen, már én is akartam reklamálni. Már megint kihaló félben van a topic????? :(
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: