Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,
Nem tudom elhinni, hogy belvárosi anyukák nincsenek itt a babaneten...
Mi a Sote I mellett lakunk, tulképpen ez már nem is számít igazából... Kép
Játszótérre a Károlyi kertbe járunk, bár mostanában, hogy kezd igazán jó idõ lenni, a Margitsziget és a Városliget a fõ célpont. Elég sokat jártunk régebben a Gellérthegyre is.
Remélem, nem vagyok (maradok) itt egyedül Kép
üdv mindenkinek
Zsóka

Zsóka
 
 


Szia Zsóka!
Mi a belváros tulajdonképpen? Az V. kerület? Én itt a Moszkva térnél is belvárosban érzem magam. Kép Itt viszont jó a helyzet, mert tényleg sok a zöld. Nem kell messze menni, végsõ esetben elég a kertig. Kép

Puszi
Zsunya

 
 


Szia Zsóka!
Mi az V. ker. Ferenciek terén lakunk.
Az ovis topikba már írtam neked egyszer...ott nagyon melléfogtam a "szõke herceg" dumával..:-((Bocs.
Azóta -azt hiszem- láttalak a Károlyiban.Nagyon helyesek a gyerekeid.
Találtatok ovit???Melyiket?
Mi Budára megyünk a XI. kerületbe.
Eszter
Zsunya!
Az V.kerület a Belváros, ahogy a VII. Erzsébetváros, de persze mindenhol lehet belvárosinak érezni magad,bár azt hiszem a Moszkva tér Krisztinaváros.Kép
 
 

 
 

SZiasztok!

Már rég szerettem volna én is egy ilyesmi topikot, csak nehezen ment a névadás (végül is a "Kálvin térhez közeliek" mellett döntöttem, de gyorsabbak voltatok! Kép Hurrá!!!! KépKépKép Mi ugyan a Nagyvárad térnél lakunk, de metróval csak néhány perc beljebb jutni és járunk is be (ha nem is naponta). Sétálni fõként az Orczy kertben szoktunk, de voltunk már a Károlyiban is (egy kiskörúti antikváriumos túra után Kép), voltunk néhányszor a Gellérthegyen, és a szigeten is.
Az oviválasztástól még messze vagyunk, lévén Ármin még csak féléves.

Márti+Ármin
 
 


Zsunya,
Végsõ soron belváros az is KépKépKép Nem véletlen nálam a Kép, pedig szó szerint nem belváros ez sem (szó szerinti Belváros a Kiskörúton belüli terület).

Geszter,
Emlékszem a szõke hercegre. Kép. Biztos, hogy minket láttál? KépKépKép (Nehogy megsértõdj!)
Csak nem a Bogdánfiba mentek???? Mert mi oda. Ha minden igaz (az utolsó utáni pillanatban mentünk oda beiratkozni, remélem, sikerül). A vezetõnõ nagyon rendes volt, az ovi is szupernek tûnik.


Márti,
az Orczyba jártunk mi is néhányszor, de a Károlyi.kert közelebb van. Plusz az Orczy-kert beli játszótér nem volt vmi szimpatikus...

A Ligetben ma is voltunk, végül is hamar oda lehet érni, csak kicsit macerás egy "nagy" gyerekkel plusz egy babakocsival. Hetek óta ma fordult elõ elõször,. hogy vki segített a villamosról való eszállásnál, és az aluljáróból felvinni. Kép

üdv mindenkinek
Zsóka

Zsóka
 
 


Én még nem mertem levinni a Petit a metróba. Olyan hangosnak és huzatosnak tûnik egy három hetes babához. Mikortól lehet szerintetek különösebb cidri nélkül levinni?

Zsunya

 
 


Sziasztok!

Nekem még nincsen babám,de a Károlyi kertet ismerem én is! Nagyon jó hely,de nagyon vigyázzatok a gyerekeitekre! Nem akarok gonosz és bunko lenni, és ilyesztgetni titeket, de nemrégiben eltûnt onnan két 2,5 éves kisgyerekKép Egymás utáni két napon! szóval állandoan lessétek õket!

Sziasztok!
Névtelen
 


Névtelen!
Valami nevet azért adhattál volna a "hírhez".
Én nem hallottam ezt a rémséget egyetlen adón sem.
Valaki más hallott róla?
Üdv.
Malacka
 
 


Szia Malacka!

Nem adták egyetlen rádió/TV adón sem úgy tudom! Egy odajárótól hallottam a hírt!

Nevet nem azért nem adok mert rosszindulató és kavaró vagy hazudózó vagyok, de nem akarom felfedni a kilétemet, mert nem akarom, hogy illetéktelenek fülébe jusson a hír. Nem szeretném megindokolni, hogy miért! De a hír SAJNOS igaz! Take care!!!!

Névtelen
Névtelen
 


Én is hallottam.(az egyikrõl)Még a komandósok is kint voltak.kb. 2hónapja:-(((( FEjleményeket nem tudok.
Eszter
 
 


Szia Névtelen!
Bocs a gonosz gondolatokért.
Igazán sajnálom, hogy a hír igaz. Kép
Megijedve meg azért is vagyok, mert az ELTE ovisokat, (ahova a kislányom jár õsztõl) a Károlyi kertbe viszik játszani.
Amikor megnéztem a helyet, az volt az elsõ gondolatom, hogy túl sok idegen jön-megy és hogy jópofa, de nehezen átlátható a játszótér. Azután megnyugtattak, hogy a kicsiket nem engedi el az óvónéni maga mellõl.
Üdv.
Malacka
 
 


Malacka!

Hát elég sokan bejárnak oda az tény! Vannak biztonsági õrök, de néha akkora tömeg és nyüzsi van. Nem tudom hogyan tudnak 2-3an kordában tartani 20gyereket! Nem akarlak idegesíteni, de én be lennék tojva!Kép De szerintem az ország egyetlen pontja sem biztonságos!!!!Kép Sajnos! De nem akarok lelombozó lenni!

Sziasztok!
Névtelen
 


Névtelen, egyet nem értek, miért nem írod alá... Kerestem a neten, nem találtam hírt az eltûnésekrõl. Rádióban sem hallottam (tv-t meg nem nézek.)

Malacka,
én is érdeklõdtem az Eltés oviban, aztán letörtem az ára miatt, meg hogy nincs saját kertjük. Õszintén szólva eléggé zavar, amikor megyünk a gyerekkel a játszótérre, és ott a regioment ovis, akik a szó szoros értelmében kitúrják a kisebb gyerekeket a csúszdáról, hintáról, homokozóból. Félre ne érts, nem a gyerekeket hibáztatom (ez természetes viselkedés), hanem azért vagyok dühös, hogy miért nincs minden ovinak saját kertje, ott helyben. Mert sok ovi nálam azért esett ki, mert nem volt sajáét kertje és a két utcûval arrébb levõ kertbe vagy játszótérre hordták a gyerekeket. Az pedig tiszta életveszély.
Az óvónõkrõl pedig: sajna túl soxor látom a Károlyi-kertben az óvónõket trécselni az árnyékban egy padon, a gyerekek meg szanaszét... Plusz anno a kert kapuit kilincsre be lehetett csukni, amit egy kisgíyerek igen nehezen tudott kinyitni. ma már nem csukják, sõt. A zárak hónapokig rosszak, az õr lusta bejelenteni, az önkorm. nem javíttatja meg.
Ne haragudj Malacka, most egyrészt valszeg jól megijesztettelek másrészt meg jól felhúztalak, de muszáj volt ezeket leírnom.
üdv
Zsóka

Zsóka
 
 


Szia Zsóka!
Nem húztál fel. Az ovi választásunk átmeneti. A lehetséges rosszak közül, még mindig ez volt a legjobb.
Sajnálom én is, hogy "kiviszik" a gyerekeket, és csak napi 1-1 1/2 órára. Szerintem egy 3 évesnek szinte egész nap kint kéne lenni. Kutatunk tovább. Sajna túl sok az elvárásunk.
Reggel a páromnak kell elvinnie az oviba, tehát jó ha neki útba esik. Délután én hozom el a picivel, tehát jó ha könnyen megközelíthetõ. Ne legyenek sokan egy csoportban.
Kiscsoportban ne tanítsák õket, hanem hagyják szabadon játszani.. stb..
Meglátom.
Majd meglesem az óvónõket a játszótéren.
A közvetlen környékünkön minden ovi rendkívül zsúfolt.

Ja, mi a Mester utca elején lakunk, tehát a Nagyvárad tér és a Kálvin tér között. Kép

Üdv.
Malacka
 
 


Malacka,
Mi végül a Bodánfy u-ba írattuk be. A Petõfi híd budai hídfõjénél van, a Schönherz kolesz mögött. (Tudod, a nagy kék kolesz). Az ovinak saját kertje van, állami ovi. Tõlünk öt villamosmegállóra van, szóval végül is nincs nagyon messze... Bár nem akartam tömegközlekedni (én viszem-hozom, és a kicsit is vinnem kell majd magammal). Még nem 100 %, hogíy felvették, mert késõn iratkoztunk be, de valószínû. nagyon remélem, mert tetszik, (ami fõ, Ábelnek is), és a fõ pozitívum az említett (ugyan nwem túl nagy) kert, tele fával. Én úgy metnem oda, hogy ha most nem tudják felvenni, akkor vegyék fel "várólistára", és ha szept-tõl nem is fér bele, akkor jan-tól pl.
Olvasgatom itt a hozzászóláasaidsat, és totál elsiklottam afelett, hogy "szomszédok" vagyunk KépKép
üdv
Zsóka

ui: Névtelennek igaza van abban (sajnos), hogy ilyesmi (gyerek eltûnés) sajna bárhol elõfordulhat ma Mo-on... Kép

Zsóka
 
 


Eszter,
nem válaszoltál az ovira. Pedig nagyon kíváncsi vagyok ám!!! Kép

Zsunya, szvsz akkor viszed le, amikor akarod. Adsz rá egy cérnasapit meg egy könnyû takarót, azt a metrókocsiban leveszed róla és kész. Szerintem. Egyébként nem emlékszem rá, mikor vittem õket elõször metróval. Ill., várjunk csak, amikor mentem a TB-be az anyasági segélyért vagy minekhívjákért. Szóval sacc/kb egy hónapos koruk körül.

üdv
Zsóka

Zsóka
 
 


Zsóka!
Arról az oviról én is hallottam, jókat. A védõnõnk is ajánlotta.
Viszont az ELTE mellett szólt, hogy az utcában egy ismerõs anyuka gyereke is oda jár. Jól jön az ha pl, beteg a pici vagy van valami. Elhozzuk egymás gyerekét.
Üdv.
Malacka
 
 


Ó értem. Annak örülök, hogy jókat hallottál az oviról, ez egy kicsit megerõsíti az elhatározásomat Kép
üdv
Zsóka

Zsóka
 
 


Sziasztok!

Hát, az Orczy kerti játszótér valóban nem valami nagy szám, bár most felállítottak egy újabb faházikó-mászókát. Hátha az EU-s követelményrendszer erre is jó hatással lesz Kép. Viszont van erdei futópálya meg tó, és hétköznap délelõttönként nincsenek is sokan, és ahhoz képest, hogy a város közepe, elég erdõszerû is néhol. Most hallottam, hogy a volt BKV-telepet is parkosítják és hozzácsatolják a kerthez. (Na, ez azért még néhány hétbe beletelik)

Malacka! Ti a Mester utcától hogyhogy nem a Nehru-partra jártok? Néhány ismerõsöm dicsérte, hogy jó a játszótere. Nekünk az elég körülményes, és ha már utazunk, akkor tényleg tiszta helyre akarok menni.

Márti
 
 


Szia Zsóka!
A Zólyomi útra megyünk. A 8-as busszal a Novotell utáni megálló,szóval kb. 5 megálló (10-15 perc, ha betanulom a menetrendet)
Eszter
 
 


Márti,
a Nehru-parton mi is voltunk, de szvsz az a játszótér bár szuper, a lehetõ legrosszabb helyen van, egyik oldalról a nemtudommilyen rakpart határolja (mármint a forgalmas út), a másik oldalon meg a forgalmas Petõfi-híd. persze sajna a fõvárosban minden játszótér mellett forgalmas út van... Az Orczy-kert fái azért vmennyire megszûrik a port meg a zajt, a Károlyi-kert viszonylag el van dugva (ha-ha, na mindegy), a Margitszigetre, gelérthegyre, ligetre érvényes az Orczy-kertrõl írottak... Sajna pesten nagyon kevés a zöldterület, erre minden nap ráébredek, mióta gyerkõcöm van...
üdv
Zsóka

Zsóka
 
 


Zsóka!

Anno, mikor én voltam gyerek, minket is sokszor vitt anyukám a Nehru-partra, akkor persze még nem ez volt a neve és kisebb volt körülötte a forgalom is. De mi jókat játszottunk a Múzeumkertben is, ami mára teljesen megszûnt játszótér és pihenõhely is lenni. Az iskolából a napközis tanárok meg a Guttenberg térre vagy a Rákóczi térre vittek minket délután játszani (ez utóbbi volt a jobb Kép) - szóval, mint látod, én nagyon belvárosi voltam, ahhoz képes most jól "kiköltöztünk" a külvárosba! Kép Te a környéken nõttél fel vagy nagykorodban költöztél ide?

Márti
 
 


Sziasztok,
Eszter,
már azt hittem, ovistársak lesznek a gyerkõceink... Kép

Márti,
A Múzeumkertbe én is vittem Ábelt, míg kicsi volt és nem volt szüksége játszótérre. Nagyon jó szvsz. Most hogy felújítják a Múzerumot, talán egyszer leasz ott megint játszótér (úgy tíz év múlva Kép)
A Gutenberg téri játszóteret felújították nemrég. Sajna a nagy fákat kivágták KépKép. Szép lett nagyon, de szvsz nagyobb gyerekeknek való (6-8 éves kortól). Homokozó nincs (gondolom a higiénia miatt, mert estére nem lehet bezárni).
Én nagykoromban költöztem ide Kép, a párommal. Anno a XVII ker_ben gyerekeskedtem-fiatalkodtam Kép, kertes házban. szóval úúúúúúúúúúúúúútálom ezt az egész büdös házrengeteget, a kevés zöldet (az utcánk végében ráadásul ott volt az erdõ). Tiszta lelkiismeretfurdalásom van, hogyí a gyerekeimet itt nevelem fel...

üdv
Zsóka

ui: Csajok, mit gondoltok, a jövõ héten, ha normáéklis idõ lesz, nem tartanánk egy kis topik-talit vhol?

Zsóka
 
 


SZiasztok!

Zsóka! Mi a jövõ héten nyaralunk a Balcsinál, ahol végre nem lesznek játszótérgondjaink! Kép Hatalmas kert, és ha kiláépünk a kertbõl, akkor is fák, virágok, tó, stb. SZóval, a jövõ héten nem tudunk talizni, de máskor szívesen!

Én egyébként nagyon szerettem a VIII. kerületben lakni, míg gyerek voltam, aztán gimisként, egyetemistaként is nagyon jó volt, hogy a város közepére mindig haza lehetett menni éjjel is. De most, kisbabával én is utálom, hogy minden csupa autóbûz, kutyabûz és emberbûz és sokszor még attól is undorodomn, hogy a babakocsit végigtoljam egy-egy útszakaszon, nemhogy azt elképzelni, hogy a kicsi fiam itt fog totyogni, járni tanulni, néha elesni... KépKépKép De a XVII. kerülethez engem is nagyon szép emélkek fûznek, anyukám ott gyerekeskedett és a nagyszüleim is ott éltek, náluk sokat voltam. Ma sajnos már csak az unokatesóim vannak ott, õket ritkábban látogatom, mint régebben a nagyszüleimet. De nagy álmom egy rákosligeti kertes ház! Azért lottózom, hogy hátha egyszer összejön!Kép

Márti
 
 


Márti,
no igen, ez az egy elõnye megvan - minden húsz percre akár gyalog is..
Jó nyaralást, jó idõt nektek!
üdv
Zsóka

Zsóka
 
 


Márti,
mi kezdettõl fogva a Feneketlen tóhoz járunk.
Van a szomszéd utcában is jó kis játszótér... de a tó a kacsákkal és teknõsökkel, a növõ náddal, még kicsit rossz idõben is jó kis program.

Üdv.
Malacka
 
 


Sziazstok!
tudom hogy ez atopik nem a játszóterekrõl szól, de van egy a tuti hely, ahová mi is járunk: Szent István park, a 13. ker.-ben. Nnagyon szép, füves fás nagy réttel, tisztább levegõvel, remek játékokkal és kedves anyukákkal.
Ja, és én is a 8. ker-ben. lakom, sajnos. Ha kevés idönk van kimegyünk a Köztársaság-térre. De oda csak de. érdemes kimenni, mert délután, föleg szép idõben sokan vannak.
Üdv:Rita
 


Szia Rita!
A Szent István parkban sokszor van babanetes tali!
Mi is nagyon szeretjük!
Kanga Kép
Kanga-Zsebibabák
 


Kanga!
Egy talin már én is voltam. Ti arrafelé laktok?
üdv: Rita
 


Rita!
Mi a VII. kerületben lakunk. A parkba trolival mentünk régen. Most , hogy már két csemete van és egy jó nehéz babakocsi , így még nem próbáltunk meg eljutni odáig. De tervben van!
Kanga
Kanga-Zsebibabák
 


Sziasztok!

(elnézést, hogy kéretlenül ide jövök, mint XIV. kerületi, Kangát keresem)

Sszia Kanga!
A Programok Gyerekkel topikba írtad, hogy Ti a Pöttöm klubba jártok. Irnál nekem egy pár mondatot errõl a klubbról. Pl. pontosan hol van, milyen játékok vannak, körülbelül milyen korosztályú gyerekek vannak, be mehetek-e én is a kislányommal, vagy van valaki aki vigyáz rájuk, mikor van nyitva... stb... Elõre is megköszönném az infókat. És bocsi, hogy üldözlek a kérdésemmel, gondoltam ezt a topikot gyakrabban olvasgatod! Kép

Üdv: Vica
 
 


Szia Vica!
Már írtam a másik topicba! Kép
Kanga
Kanga-Zsebibabák
 


Kanga, Köszi!Kép
Vica
 
 


SZiasztok!

Fölélesztjük akkor nyári álmából a belvárosi topikot? KépKépKép Most már legalább Kangával személyesen is találkoztunk a szopis sétán a szigeten! Hátha ez is egy élõ topikká válhat!

Tudtok valahol a közös környékünkön jó babaruha turit? Kellenének meleg ruhák Árminnak!

Márti
 
 


Márti!
Merre? Én itt a VII.-ben tudok egyet.Rottembiller.
Ja és a Pozsonyiban is van.

Én is Örülök , hogy találkoztunk!Kép
Mennem kell!!!
Kanga
Kanga-Zsebibabák
 


Kanga!

KÖszi! A Rottenbillerben hol? A Keletinél? Mert az nincs olyan vészesen messze! Olyasmikre gondoltam, hogy Kálvin tér, kis- és nagykörút, Rákóczi út és környékeik. (mi a Nagyvárad tér közelében lakunk)

Márti
 
 


Hello Belvárosi Mamák,

Én az ötödik kerületben lakom, de szívesen elköltöznék....
Játszóra a Szent István Parkba járunk Áron Ábel, és Benjámin nevû gyermekeimmel. Ha valamelyikõtök jár rendszeresen, én vagyok az ,akinek mindig lelép valamelyik nagyobb csemetéje. Hahó, merre jártok augusztus második felében??? Kezdõdik az ovi, megyünk a Mikkamakkába, Tudtok róla valamit?
anna
 


Márti,
Hányas ruhák kellenek? Nekem van egy zsák meleg ruhám a börzére félretéve, ha gondolod turizhatnál belõle.
Nem Ti jártok a Parkba az Árminnal, mert ha igen akkor hahó, ismerjük egymást, enyém a 3 fiú,
anna
 


Anna!

A szIP-ben még sosem jártam, de holnap 11-tõl ott lesz tali, remélem, mi is ott leszünk! Kép A ruhák érdekelnek, szerintem 86-tól fölfelé, szívesen megnézem! KÖszi az ajánlatot! Láttam, van cím a profilodban, majd írok! KépKépKép

Márti
 
 


Márti,
Szóval Ti ültök a füvön csapatostul, a parki keménymag meg néz bután a takarós társaságra. Több zsák téli ruhám van a két nagyfiam évszak-eltolódéssal születtek, ígyhát van minden méret. Vannak Prenatal kabátok popsi alá érõek, Benetton pulcsik, thermo pulcsik, pizsamák, nadrágok, badik, mindenféle, overallok is vannak a zsákomban. Én vagyok a zsákosnéni.Írj, megbeszélünk vmit, akár a játszóra is ki lehet vinni a cuccokat. szia, Ármint megnéztem, nagyon jó kis pasi,
 


Anna, a Mikkamakka ovijába mentek, vagy a játszóházba?
errefelé (Kálvin tér) senki sem lakik?
Zsóka

Zsóka
 
 


Szia Zsóka,
Az oviba az a nagyfiam megy, a középsõ a minioviba, a játszóhazba sokat voltunk leginkább õsszel.
Azt nem tudom, ki lakik a Kálvin tér környékén, az viszont biztos, hogy ezt a topikot nehéz megtalálni.
Ti hova jártok játszóra?
Anna
 


Szia Anna,
Játszótérre a Károlyi kertbe járunk (Astoriánál van), de így nyáron inkább Állatkert, Városliget, Gellérthegy, MArgitsziget, szóval nagyobb túrák. Aztán ha bejön a rosszabb idõ, akkor táncház. Milyen a Mikkamakka ovija? Filóztam én is rajta, de nagyon drágának találtam Kép. Tetszett pedig nagyon.
üdv
Zsóka

Zsóka
 
 


Jaj lányok, olyan rossz kedvem lett!
Itt lakom én is a belvárosban, a Blahánál, erre az egyik ismerõsöm azt mondta (nem nekem -nekem csak visszamondták) hogy ott lakom a gettóban, ahol csak kutyaszar és pisi van az ember gyomra felborul.
Ez annyira durva! Én nem a gettóban lakom! Kutyapisi meg van más kerületben is. És nyilván ha annyi pénzem lett volna én is a XI kerület parkos/családi övezetében laknék.
De nekünk magunknak kellett összehozni a pénzt a lakásra, és igenis büszke vagyok arra hogy tudtunk venni.

Miért az alapján ítélik meg az embereket hogy hol lakik?
És hol alknának sokan ha anyuci és apuci nem tolta volna alájuk a lakást????????????

M
M
 


M,
Sose szomorkodj! Háényszor hallom én is ezt, amikor meghallják, hoigy a "nyócban" lakom... Pedig ha tudnák, hogy jó itt, biztonságos (!!! - a VIII. ker pl az autólopási statsiztikáknál bizony nwem az élen, hanem a végén kullog, egnem az itt töltött lassan hat év alatt egyetlen atrocitás nem ért), minden közel van. Na jó, kutyasz@r van, sde az van mindenhol, kivéve a ertes kerületeket. Azt nem vetted észre, hogy az ilyen beszólásokat mindig olyanok mondják, akik nem itt laknajk, nem laktak itt soha, és max. annyit látnak belõle, míg a villamos v. a busz átszalad velük egy-két utcán...
Nekem csak az a bajom, hogy a két gyerkõcömet itt nevelem a szmogos belvárosdban, ahelyett, hogy vmi kertes hát zöld kertjében futkároznának... De hát nincs rá mód KépKépKépKép
M, majdnem szomszédok vagyunk Kép, két villamosmegállóval lakom tõled arrébb Kép.
puszi
Zsóka

Zsóka
 
 


Szisztok!
Nyugi a kutyák a Rózsadombon is büdöset, de ott esetenként összeszedik. Én a Gettó szélén lakom, na jó ez így nem igaz, de mondjuk nyolc sarokra. Akinek nem tettszik, ne járjon arra. Szerintem jó kis hely, megvan a hangulata, jó kajáldák, érdekes utcák, szép régi házak, a lakóparkban nincs ilyen! A szmog az tényleg gáz, mi is mennénk a zöldbe, de vidékre nem szeretnék költözni, ami meg közelebb lenne annak az árát én még csak számtanpéldában láttam.
Nekem a Szent István Park egy km.-es vonzáskörzete az álmom, és még sokáig az is marad.
Zsóka!
A Mikkamakkát mi azért választottuk, mert közel van, úgy hat sarokra, és, mert kevés a gyerek egy csoportban.
A fiam járt tavaly két hetet rendes oviba, de, mivel asztmás
azonnal befullad, ha rátüsszögnek, abba kellett hagynunk.
Sajnos a szülõk még akkor is beviszik néha a beteg gyereket az oviba, ha nem lenne muszáj. Talán a magánoviban szigorubbak az ovónénik a témában. Tényleg elég drága, 30ezer Ft., de remélem megéri.
A Károlyi kertben voltunk már de nagyon el tud ott tünni a gyerek, maradunk a Parknál.
Anna
 


Csajok,
hun van a Szt István park? Mindenki azt emlegeti, de fogalmam sincs, erre van...
Zsóka

Zsóka
 
 


Anna!
Most hétfõn a szigetre megyünk, de a jövõ héten, ha szép lesz az idõ, ismét a SZIP lesz soros! Kép Akkor egy randi?

Zsóka! A 15-ös busszal kell menni a Victor Hugo utcáig, onnan pedig kigyalogolni a Duna partra, vagy a Jászaitól a Pozsonyi úton kb. két megállónyit (nem hosszú séta Kép), ha esetleg a Pagonyt könyvesboltot tudod,m annál kicsit tovább! Nagyon szépen rendben tartott park, szuper tiszta (õrzött) WC és kézmosási lehetõséggel!

Márti
 
 


Szia Márti,
Randi OK.Írjunk még addig, ki tudja mit akar az ídõjárás, a most következõ héten jó idõ lesz, aztán, majd kiderül.
A WC a Parkban az utóbbi idõben, hogy úgy mondjam, kihívásokkal küszködik, ugyanis a néni néha egész egyszerüen lelép, de egész napra.Ilyenkor az õrök kiírják, hogy nincs kulcsuk a slozihoz.
Egyébként tényleg jó hely.
Zsóka!
Neked egyszerûbb metróval a Lehel térig, onnan 76-os trolival, pont a park elõtt tesz le, vagy 4-es,6-os villamossal a Jászai Mari térig, ott a troli végállomása a Budai Nagy Antal utcában, a Csanády utcaig, ami pont a parkkal szemben van, attól függ hány gyerekkel jössz, plusz a babakocsival nehéz metrózni, viszont a 15-ös busz ebbõl a szempontból valóban jobb. Gyere nézz körül arrafelé, nyolcig
nyitva van, nagyon sok gyerek van, buli..
Anna
 


Anna! Kép

Márti
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron