Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok!


Regisztráltam az anyatanyán és most ?? nem történik semmi mikor rákkatintok a jelentkezésre? :roll: mit kell csináni.?

Kép
Kép
 


még mindíg nem jutottam be az oldalatokra :cry:

eddig vártam :roll: de csak most eset le hogy csak a kemény magnak szólt a meghívás . :oops: nem akartam tolakodni bocsi.

majd törlöm a regit de most nincs kedvem hozzá

jó éjt Tündi.

Kép
Kép
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.14 18:52-kor.
Vendég
 

 
 

:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.14 18:52-kor.
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 12:22-kor.


hahó

Rakatintok a jelentkezésre és ha az üzenetnél feljön az a kis abalk akkor az adminisztrátorank kit irjak be és még a szövegrészbe ? csak a nevemet amivel regisztem? :roll:

Kép
Kép
 


itt vagyok megint most írtam egy üzit de nem tudom jól csinálta -e

várom a következő lépést!!!

Kriszti!! már nagyon kiváncsi vagyok az nlc-s sztoryra.!!!!

Kép
Kép
 


még mindíg semmi, de már mennem kell mert nem hagynak békén ezek a gyerkőcök. még később visszanézek hátha, már a második üzit is elkűldtem, bár lehet hogy nem is jól csináltam, én már végkép nem értem olyan béna vagyok!! :oops: :cry:

megyek!!

Kép
Kép
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.14 18:52-kor.
Vendég
 


a nevem amivel regisztem tündi75

Kép
Kép
 


Ja Tündi75 nagy T -vel!!

Kép
Kép
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.14 18:53-kor.
Vendég
 


Kriszti!

Nem sikerül így sem mert erről a címről már volt egy regisztrációm. és nem engedi.

küld már légyszi erre a címre: a meghívót! vago531110@freemail.hu hátha.
igy sikerűl valóban ilyen béna vagyok? De nekem nem történik semmi mikor rákatintok a jelentkezésre hová irjam az üzenetet, milyen mezőbe? azt irta az adminisztrátor hogy rossz helyre küldöm az üzeneteket, de akkor hogy kűlédjem nem értem! :roll:

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Jelentem, itthon vagyok, igaz, csak átmenetileg, vissza kell majd menni a kórházba. Igyekeztem visszaolvasni, látom, fejlődnek szépen a bébik. :D

Ez a fórum meg fog szűnni? Mi ez az anyatanya? Jöhetek? :oops: :wink:

Üdv mindenkinek!

Kép
 
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.14 18:53-kor.
Vendég
 


sziasztok,

Kriszti,

aki korán kell aranyat lel!Nem semmi,de hamarosan én is megtudom a hajnali kellés örömét!!!!!!!!(már várom)

Janu,

örülök,hogy megvagy-tok!Smst nem kaptad meg?pedig átment!!!!!!

Kép
 


Sziasztok megint! :)

Próbáltam visszaolvasni, nem sikerült az összeset! :D Mi is Liberot használunk, meg ami nekünk nagyon bejött az a tescos volt. A Dm-esből folyton kifolyt a cucc.
Egyébként még mindig a kórházat járjuk az allergia miatt, ma volt a vérvétel a teszthez. Húde sírt. 3adjára találtak vénát. Remélem nem lesz semmi gáz. :)

Anita

Kép

Kép
 


Jelentkeztem az anyatanyára is! :)

Anita

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Most látom, hogy rég összeszokott csapat vagytok, ezért nem repestetek a jelentkezésemnek az anyatanyán :D
Bocsi, csak azt hittem még Ti is idegenek vagytok...
8)

Livi

Gergő (13), Nándi (6),Nóci(ca) (4)
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 12:22-kor.


halihóóóó,

sehol senki!????? :(
Mindenki elköltözött?

Kép
 


Sziasztok!

Jelentkeztem a tanyára. :wink: :D

Bejcsi, nem kaptam tőled sms-t. :cry: Igaz, a telcsim folyton le volt merülve, míg kórházban voltam, mert ellopták a töltőt.
Hogy vagytok? Készülsz már lelkileg a szülésre? Izgulsz?

Kép
 
 


szia,

nem értem pedig átment az sms,na mindegy!!!!!!mi nagyon jól vagyunk,minden rendben van,éjszaka nagyokat alszunk!lelkileg készülök,de a gyereknek valahogy úgy is ki kell jönnie!

és ti?most otthon?végül kinél szülsz?
jó az új hely?a meghívottak átmentek oda..................!
na írj ide ha van kedved és időd!

Kép
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.14 18:54-kor.
Vendég
 


hy,

megpróbáltam de nem enged sehová,se úgy ha írom a jelszót se úgy hogy rákattintok a regi gombra semmit nem csinál!érdekes!

Kép
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.14 18:54-kor.
Vendég
 


Sziasztok!
Nem jön be az anyatanya oldala, ha végre sikerül, akkor leszek.
Először a jelszavamat nem fogadta, aztán közölte, hogy nincs ilyen nevű felhasználó, aztán adatbázishiba.

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!
Kriszta, emlékszel még rám? Kerestelek benneteket az nlc-n. NEm vagytok már? Néha már lenne időm benézni, de ez a fél év eléggé zűrös, zsúfolt volt!
Ti hogy vagytok? a Többiek? Jolka, Tündi, Anita... merre vannak?
Timi

Timi
KépKép
Kép
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.14 18:55-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Olvasgattam a topikot... tegnap találtam rá....
Ha nem bánjátok csatlakoznék.

3 hete (10 év után) ismét szabolcsi lakos lettem.

Jelenleg Anyósékkal élünk Nyíregyházán...
Bp-en éltünk eddig.. a kicsi családommal.

Levi 2007. dec. 3-án (bő 2 év próbálkozás után) született 3400 g-mal és 57 cm-rel..
és nagyon gyorsan kibújt :P

Bejcsi - szerintem téged személyesen is ismerlek :lol:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 12:23-kor.


Sziasztok!

Bejcsi, igen, most kivételesen itthon vagyunk. Remélem, már szülésig így is lesz! :D Veled mizújs?

Kép
 
 


sziasztok,

Kia,

igennnnnnnnnnn!meg vagytok-személyesen is!Levi manó,hogy megnőtt még most született!!!!merre laktok?a férjedet áthelyezték?
irj ha időd van!


Sehogy nem enged be az anyatanya!egyik böngészőn sem! :( (nem akarja,hogy ott legyetek)

Janu,

minden rendben van továbbra is velünk!sütünk,főzünk,pörgünk itthon!nagyon jó a jóga most jutottam el!!!

Kép
 


Sziasztok!

Viki
Regisztráltam az Anyatanyán.

Bejcsi
Megnéztem a képeket az iwiw-en.
Szép a pocak :P Gratula!!

Mi jelenleg Borbányán lakunk, a férjem jan. 1-től dolgozik itt.

Levi már nagyon nagy fiú.

Ismeri valaki Angyal Gézát (nődoki - de lehet, hogy már csak volt, mert a neten a
kórház honlapján már nem dokiként szerepel) Őt ajánlotta a volt dokim (aki
pár éve itt dolgozott) ?!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Bemutatom Manót- Bocs, ha kicsit sok...

Ilyen volt:
Kép Kép
Kép Kép
Ilyen lett:
Kép Kép
Kettesben:
Kép
Mai:
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 12:24-kor.


Köszi!
Láttam - megyek majd, csak idő kell :P

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Bejcsi
Még most sem tudtál regisztrálni az Anyatanyára?
Hogy vagytok?

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


helló,

akár hiszed akár nem nem enged be!!!!!!!!próbáltam más böngészővel azzal se én már ezt tényleg nem értem!annyira nem értek a géphez,de komolyabb dolgokat vittem már véghez rajta és az sikerült!!!!!!!!!!!!

jól vagyunk,voltunk dokinál és 3100g a baby,4hét alatt több mint 1kg nőtt!(háát szerintem sok)De a doki szerint jó és már nem fog drasztikusan nőni!leszállt a pocakom is a héten!!!!!!!!

hogy érzitek magatokat itt nyíregyházán??????Anyósnál elvagytok???minden ok???????

puszi

Kép
 


Szép nagy baba lesz :P

Megvagyunk... kicsit fura, hogy már egy hónapja együtt élünk :lol:
...1-1 hétig voltunk "nyaralni" mindig, de most kicsit hosszabb...

Elhatároztuk, hogy ősztől indul a tesóproject :lol:

Lassa írnom kellene oda is (Anyatanya)... de ott tényleg nagyon pörögnek az események :lol:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kedves kismamik, akár leendők!
Azért mert már nem vagyunk itt, és sokan elköltöztek. Ti csak bátran gyertek. Mindig lesz valaki aki válaszol nektek.
Személy szerint én itt nagyon jól éreztem magam, sok új barátnőre tetem szert.
Jó csevegést!
Sziasztok

JOLKA
KépKép
KépKép
 
 


Szia Jolka!

Üldöztelek ám benneteket az nlc-n. De sajna már nem találtam ott senkit.
Hogy vagytok, rendben van minden? többiek?

Timi
KépKép
Kép
 


Sziasztok!

Bejcsi
Hogy vagytok?
Lassan itt a vége!! :shock:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


sziasztok,

hááát lassan van még 10nap!!!!!!!!!!minden rendben van!jósló fájások vannak,de még van teendőm ma fodrász,holnap kozmetikus,csütörtökön apa Bp-en,pénteken jóga és utána jöhet Petruska!!!!!!!!!!!

Veletek?Levinek ízlik Nyh?????

Anyatanyára nem enged be a gépem,szerinted miért nem?Próbálj már regisztrálni az én nevembe hátha téged beenged!!!!!!!!!!!!!!

puszi

Kép
 


Sziasztok!

Bejcsi, nem gondoltál már arra, hogy nem a felhasználói neveddel van gond? Tanyára bárki bejut, legfeljebb nem veszik be.... :oops:

JOLKA
KépKép
KépKép
 
 


Bejcsi!
Ha kitartóan írsz, hamarosan lesz egy új csapat. Sokan megfordulnak itt, legfeljebb még nem írnak. De fognak, és újra lesz élet. Sok hullámvölgy volt már, és mindig felpörgött. ;)

Mindenki olvasóként kezdte anno. :wink:
Neked gyors és könnyű szülést kívánok, így ismeretlenül is.

JOLKA
KépKép
KépKép
 
 


Timi!
Szia Jól vagyunk. Élvezzük a kinti életet. Manó most baris, de nagoyn szépen gyógyul. Max 20 pöttye van, ebben szerencsés. Arcán 5 van összesen, de már holnapra alig látszik. Na majd Ákos gondolom bepótolja, ha kb. másfél hét után kijön rajta.
Nálatok minden ok?

JOLKA
KépKép
KépKép
 
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.14 18:56-kor.
Vendég
 


sziasztok,

nem enged más névvel sem,már próbáltam de tényleg és se kép se hang.Tudom,h a rendszer nem enged tovább valamiért!!!!!!tehát szerintem sem egyén és név függő hanem a rendszer hiba féleség!!!!!!!!!!

Kép
 


Bejcsi
Próbálok regisztrálni neked...
Még e-mail címet is csináltam - írok privit.

Mi jól vagyunk...
Levi szeret itt lenni. :lol:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron