Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Hazajöttünk a nyaralásból. Most már nem hypo-színûek vagyunk, hanem világosbarnák.
Jandora, holnap reggel van kedved sétálni egyet? Vagy késõn kérdeztem? Mindenesetre mi fél 9-kor odamegyünk az új játszótér kapuja elé, remélem találkozunk.
Egyébként mirõl lehet megismerni Titeket? (ez most mindenkinek szólt)Nekünk sötétkék Pierre Carden babakocsink van és Bence vagy elöl feszít benne, vagy derékig kihajol és nézi a kereket.
Remélem most már tényleg találkozunk!
Syl
 
 


Elmentetek nyaralni?
Én meg akcióba léptem a parkban és összeismerkedtem 3 csemete szüleivel. Kép) Tényleg nagyon aranyosak és sokkal jobb velük sétálgatni, mint egyedül (mármint felnõttként).
Hát akkor jó pihizést!
Sylvike
 
 


Nagyon eltûntetek! Mi van veletek?
Sylvike
 
 

 
 

Vagyunk, vagyunk, csak ritkán írunk.
Most ugyan ritka pocsék idõ van, de délelõtt mikor szoktatok sétálni?
Mi általában nem tudunk 10 elõtt elindulni.
Különös ismertetõjelünk: zöld alapon mackómintás babakocsiban barna hajú, nefelejcskék szemû Luca baba.

Borcsa

Borcsa
KépKépKép
 
 


Szia Borcsa!
Ilyen zimankóban mi sem megyünk reggel sétálni, az csak a nagy meleg miatt volt. Mit szólnál, ha holnap együtt sétálnánk? Találkozzunk 10-kor az új játszótér bejáratánál, jó?!
Sylvike
 
 


Ajjaj! Ezt késõn találtam meg... Ráadásul a hosszú hétvégén nem leszünk itthon. Esetleg holnap?
Borcsa

Borcsa
KépKépKép
 
 


Hallo, Mindenki!
Hol vagytok?
Sylvike
 
 


Szia Sylvike!

Én már itt vagyok, mert idõ elõtt hazazavart az idõjárás Kép . A 20 fokos Velencei tóban valahogy nem olyan élvezet pancsolni a gyerekeknek.

Van kedved együtt sétálni valamikor? Ti merre laktok? Mi a Bornemisza térnél, de ha gondolod mehetünk a Bikásra is. A család másik fele itthagyott minket egy hétre, úgyhogy idõnk mint a tenger.

Írhatsz ide, vagy az anikoo@ivillage.com-ra

Szia
Anikó
Anikó
 


Szia Anikó!

Jaj, de örülök Neked!!!
Persze, hogy van kedvem sétálni Veletek. Mi a Bartók B. út végén lakunk, úgyhogy a Bikás nagyjából félúton van közöttünk. Mikor találkozzunk? Mi du 2-1/2 4-ig alszunk, azon kívül bármikor jó.

Szia.
Sylvike

Ui. telcsiszámom: 06209-439-131 (így könnyebb egyeztetni)
 
 


Szia Sylvike!

Ilyen késõn már nem akarlak telefonon zavarni, de hátha a neten vagy még.
Nekünk is jobb lenne a délelõtt vagy az este, bár Kata elég rendszertelenül alszik mostanában.

Reggel hívlak, és megbeszéljük

Jó éjt
Anikó
Anikó
 


Szia Anikó!
Lenne kedved sétálni holnap?
Vettünk új babakocsit, ebbõl már nem tud kiugrani Kispoci.
Párodék hazajöttek?
Hívjál vagy írjál, hogy mikor találkozzunk.
Jó éjt.
Sylvike
 
 


Szia Sylvike!

Igen, hazajöttek, úgyhogy emiatt a séta már nem igazán séta nálunk, mert a nagyobbikkal játszótérre kell menni, és foglakozni vele, nem tudnánk beszélgetni Kép .
Nem tudod véletlenül a budafoki babaúszás telefonszámát? A Mûvelõdési házat hívtam, megadták az uszoda számát, de soha nem veszik föl, mindig rögzítõ van. Pedig, tényleg szeretnénk vinni Katát szombattól.

Szia
Anikó
Anikó
 


Nik!

Mi a helyzet,szeptemberben nyillik a boltod?
Egy paran jonnenek a kornyekrol!

Szia: Jucusmamus


Anikó, szerintem azért nem veszik fel, mert csak szombattól lesznek ott. Mi érdekelne? Hátha én is tudok segíteni.

Jucusmamus, merre jártál eddig? Neked lenne kedved sétálni?

Ismeritek a babaszoba.hu-t? Ma találtam Kép Lehet fotoalbumot szerkeszteni, úgyhogy neki is estem. Ha van kedvetek nézzétek meg, Bába Bence a címe.

Sziasztok.
Sylvike
 
 


Kedves Sylvike!

Mi nyaraltunk 3 hétig.A séta rendben,de délután csak.

Puszi: Jucusmamus


Kedves Jucusmamus!
A délutáni séta nekünk is oké. Ti mikor szoktatok sétálni? Nekünk nincs állandó idõpontunk, 4-tõl bármikor tudunk menni.
Hogy telt a nyaralás? Hol voltatok? Csak ketten voltatok Somával vagy a párod is veletek ment?
Mi is lent voltunk Balcsin 20 napot, de sajna a férjem nem tudott velünk tartani, mert dolgoznia kellett. Így csak hétvégére jött le hozzánk. A második hét végére Bence úgy nézett rá, mint egy idegenre, nem ismerte meg. Úgy sajnáltam szegényt, láttam rajta, hogy milyen rosszul esik neki.
Megyek, visszafekszem még egy picit. Kép
Pussz.
Sylvike
 
 


Sylvike,

Azt szerettem volna megkérdezni, hogy el lehet-e kezdeni 10 hónaposan, ha igen melyik csoportban, hány órakor stb. Tényleg, miben vannak ott a babák? Nóri annak idején egy biciklisnaci szerûségben volt, pelus nélkül. Itt mi a szokás?

Köszi

Anikó
Anikó
 


Szia Anikó!
Az úszás 8-17-ig van, óránként. De mindig oda kell menni legkésõbb 3/4-ig, mert pontosan kezdik. Az öltözõben úgy van kialakítva, mint egy nagy pelenkázószoba és mindenkinek jut szekrény is. A babák itt is csak egy kis nacit vesznek fel pelus nélkül. A szülõknek viszont kötelezõ az úszósapka, bérelni is lehet 100 Ft-ért, ha nincs. A medencét 4 részre osztották a különbözõ korcsoportoknak, valamelyikbe tutira befértek, de ezt tényleg tõlük kell megkérdezned. Úszás elõtt van egy kis torna, tök aranyosak a babák, ahogy olyan koordinálatlanul mozognak. Kép
Puszi.
Sylvike
 
 


Sylvike!

Ti hol vettétek a nacit ( és mennyiért)? A bérletet hol kell megvenni? És mennyi idõ alatt kell "lejárni"?

Telefonálni azóta se sikerült, úgyhogy odamegyünk blindre. Nem is kell elõre jelenzkezni? És mi van, ha egy idõpontra csak egy-két baba van? Akkor is megtartják?

Köszi a válaszokat
Szia
Anikó
Anikó
 


Szia Anikó!
Akkor sorban:
1. Bencének nincs kifejezetten úszónacija, egy sima kis pamut rövidnacit szoktam ráadni (nem bõ).
2. A bérletet ott lehet megvenni az öltözõben. Majd meglátod, ha jöttök, az ajtóban ott ül egy védõnõ és nála lehet jelentkezni. amikor megveszeg, õ elõre ráírja a négy dátumot, szóval négy egymást követõ héten kell lejárni. Ha hiányoztok, akkor orvosi igazolást kell vinni a picirõl, hogy egészséges.
Ja, errõl jut eszembe, az elsõ alkalom elõtt is orvosi igazolást kell bemutatni, hogy egészséges a baba.
3. Elõre nem kell bejelentkezni. Ha egyedül lennétek, akkor is megtartják az órát. Elõfordult már ilyen, láttam.
Egyébként hány óra körül akartok menni? Csak azért kérdezem, mert koradélután, úgy vettem észre, alig vannak.
Puszi.
Sylvike
 
 


Nem jól jár a Babanet órája. Nálam 21.41 van.
 
 


Lányok!

Még egy kérdés, aztán eldugulok.
Nem azért hoztuk (hoztátok) létre ezt a topicot, hogy a kelenföldi kismamák itt beszélgessenek? Ehhez képest nem pörög túlzottan.
Kár.

Üdv mindenkinek:

Sylvike
 
 


Sylvike!

Hivjal ,ha kedved van,seta ugyben. 06/20 9527 584

Szia: Jucusmamus


Sylvike!

Nagyon köszönöm a válaszokat. Ha egymás után kell lejárni, akkor csak 14-én megyünk, mert a jövõ héten nem leszünk itthon szombaton. Addigra szerzek majd valami gatyót is.

Tényleg, hány fokos a víz? Csak azért, mert talán nem ártana addig Katát hozzászoktatni a hûvösebb pancsihoz.

Milyen tipusú babakocsit vettetek? 5 pontos öv van benne? Bence nagyon tehetséges a kipotyogásban...

Szia

Anikó
Anikó
 


Sziasztok!
Anikó, a víz 29 fokos, nagyon kellemes. Még egy baba sem fázott benne. Kép
Jucusmamus, holnap hívlak!
Ma már voltunk sétálni délelõtt, délután meg megyünk a barátainkhoz Csepelre. A barátnõm kisfiának most volt névnapja, vettem is neki Niktõl egy sapit és egy bodyt. Tök aranyosak, biztos tetszeni fog a kis lurkónak (3 hónapos).
Megvettük a babakocsit. Ebbõl már nem tud kiugrani. És olyan jó nagy alul a tartója. A másikba szinte semmi sem fért bele. Viszont kisebb a kereke, így nehezebb fel-le tologatni a járdára. Dehát semmi nem lehet tökéletes. Ja, és buszoztunk is vele. Megfigyeltem, hogy bármennyien is vannak a megállóban, senki nem akar annál az ajtónál felszállni, ahol mi, nehogy segíteni kelljen. Mindegy, ez egy másik topic témája. Kép
Na jó, megyek takarítani...
Legyetek jók.
Pussz.
Sylvike
 
 


Jucusmamus! Azért nem hívtalak fel eddig, mert a múlt héten eléggé besûrûsödtak a progrmjaink, hétvégén meg úgy megfáztam, hogy be is lázasodtam. Ma már kezdek jobban lenni, úgyhogy délután elmegyünk a szokásos sétára is. Ha addig elolvasod ezt, találkozhatunk is. Szerintem olyan fél 5 körül indulnánk el.
Szia.
Sylvike
 
 


Sylvike!

Jobbulást és O.K. a séta.

Jucusmamus


Sziasztok!
Most már értem, miért mondják, hogy jól le lehet fogyni, amikor elkezd a gyerek járni. Bence még csak csúszik-másik és feláll, de már birtokba vette az egész lakást. Állandóan figyelni kell rá, mert ha félrenézek egy pillanatra máris huncutkodik valamit. Ki tudja nyitni a szekrényajtókat és a fiókokat és állandóan pakol. És imádja a zsinórokat: a telefonét, az utántöltõét, modemét, vasalóét stb. Szóval futkoshatok utána... De akkor is: IMÁDOM!!!
Üdv:
Sylvike
 
 


Jucusmamus! Melyik ajtónál lehet felszállni a 49-es vilire? Jövõ héten kénytelenek vagyunk bemenni a Deák térre.
Egyébként hogy vagytok?
Miért áll ez a topik?
Üdv mindenkinek.
Sylvike
Sylvike
 


Sylvike!

A 49-eshez még nem volt szerencsém, de a 47-eshez annál többször. Arra vagy az elsõ kocsi utolsó ajtónál, vagy az utolsó kocsi elsõ ajtónál lehet babakocsival fölszállni. Ugyanis egy villamoson csak egy ilyen ajtó van, és ugyebár ami az egyik irányban elsõ kocsi, az a másikban utolsó Kép .

Elkezdõdött már a sulid?
A doki nénink leszavazta a babaúszást, mondván, hogy inkább gyógytornászhoz vigyem Katát aki majd foglakozik vele, ha kell akkor a vízben is. Arra tippel, hogy Katának nem elég erõsek a combizmai, azért nem mászik még. Úgyhogy azokat kell célirányosan erõsíteni.

Nik!

Itt vagy még? Szükségünk lenne egy pár dologra. Níitva van már a boltod?

Anikó
Anikó
 


Sylvike!

A 49-eshez még nem volt szerencsém, de a 47-eshez annál többször. Arra vagy az elsõ kocsi utolsó ajtónál, vagy az utolsó kocsi elsõ ajtónál lehet babakocsival fölszállni. Ugyanis egy villamoson csak egy ilyen ajtó van, és ugyebár ami az egyik irányban elsõ kocsi, az a másikban utolsó Kép .

Elkezdõdött már a sulid?
A doki nénink leszavazta a babaúszást, mondván, hogy inkább gyógytornászhoz vigyem Katát aki majd foglakozik vele, ha kell akkor a vízben is. Arra tippel, hogy Katának nem elég erõsek a combizmai, azért nem mászik még. Úgyhogy azokat kell célirányosan erõsíteni.

Nik!

Itt vagy még? Szükségünk lenne egy pár dologra. Nyitva van már a boltod?

Anikó
Anikó
 


Sziasztok!

Mostanában a 47-esen az elsõ és a hátsó kocsin is ki van szedve a kapaszkodó.

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sylvike!

A 49-es is hasonlóan van megoldva,mint a 47-en.Azt hiszem,hogy a középsõ kocsiba nem lehet felszállni,de az elsõbe és az utolsóba igen.Egyébként pont ma bonyolódtunk tömegköylekedésbe és egész simán ment.Mi jól vagyunk,járunk sétálni és hintázni minden nap.Csütörtökön készülünk a MOM parkba úszni.

Most ennyi

Puszi: Soma és Jucusmamus


Sziasztok!
Köszi a segítséget!
Úgy alakult, hogy még ma ki is próbálhatjuk. Bemegyünk a páromhoz az Orczy térre. Remélem a trolira is fel tudunk szállni majd valahogy.
Olvastam valahol, hogy a Lehel úti Kikába Baba-Mama klub van ma du 3-tól fél 6-ig és az allergiáról lesz szó + allergiavizsgálatot csinálnak helyben a babáknak. mivel Bencusomnak elég nagy esélye van, hogy örökölte valamelyikünktõl, szeretnénk megnézetni.
Hétfõn meg megyünk a Hei Pál allergológiájára vérvételre. Kíváncsi vagyok ott mit mondanak.
Mi is hintáztunk egy csomószor az utóbbi idõben. Úgy élvezi, tök aranyos.
Na, puszi:
Sylvike
Sylvike
 


Sziasztok!
Úgy látom meghalt ez a topic. De miért???
Jucusmamus! Mondtam a páromnak, hogy a MOM Parkban is van babaúszás, úgyhogy el is határoztuk, hogy átiratkozunk oda. Ez a csütörtöki idõpont jó nekünk is. Ti hány órára szoktatok menni? Vagy hogy mûködik ott a rendszer? Elmegyünk együtt jövõ héten?
Sajnálom ezt a budafoki úszást, dehát a szombat nekünk nem jó sehogy sem...
Puszi.
Sylvike
 
 


Sylvike!

Mi 9'45-re járunk.Ez azt jelenti,hogy 9'30-ra legkésõbb ott vagyunk.Beszéljük meg telcsin,úgy egyszerûbb!

Puszi: Jucus


Ilcsi!
Tudom, írni nem szoktál, de hátha olvasol! Nekem kéne holnap menni pelust venni. Ha Ti is jönnétek, és valami csoda folytán olvasod, eressz meg egy mélt, hogy nektek mikor jó!
Borcsa+Luca
borsts@freemail.hu

Borcsa
KépKépKép
 
 


Sziasztok!

Én a Feneketlen-tónál lakom. És ti merrefele?
Van egy 17 hónapos lányom, Zsófia.
Most ennyit. Írnátok nekem is?

Üdv: Zsuzsa
 
 


Zsuzsa!

Én a Somogyi úton lakom és Somám 10 hónapos.
A "Bikáson"szoktunk sétálni.

Puszi: jucusmamus


Zsuzsa,
En is a Feneketlen-to kornyeken lakom, mar amikor otthon vagyunk! A kisfiam Gyuri pont ket eves, es megint tolatok, 7 honapos a pocakom! Ha latsz minket a dec.10 es Karacsony kozott, nyugodtan szolits meg!!! Kép

Zsuzsi
 


Szia Zsuzsa,

Én is a Feneketlen tó környékén lakom. A kislányom még csak három hónapos lesz, de már ismerem a környék "sétáló utvonalait". Egy kicsit egyedül is érzem magam napközben, még nem teljesen szoktam meg mama-életet.

bozsi
 
 


Sziasztok!

Névrõl senki sem ismerõs nekem. Mi a Henkel játszóra járunk a Dávid Ferenc utcában!
Nincs valakinek jó ötlete, hogy van-e valahol olyan nem túl zsufi játszóház, ahova lehet majd menni a lurkókkal, ha beköszönt a tél? Ahol van tér is!
Akkor most ennyi, és köszi mindenkinek, aki ilyan kedvesen válaszolt!
Jártok ide a chatre is? Én igen! Fõleg du. 2 körül, ha alszik a prüntyike!

sziasztok: Zsuzsa
 
 


Sziasztok!

3 hónapja költöztünk a városba, a Tétényi út végefelé lakunk.
Igaz,sok barátunk van itt,de senki sem a közelben. Egy 13 hónapod kisfiam van. Jó lenne a sétáinkat más babás anyukával megosztani.
Ha van valakinek kedve velünk beszélgetni,írjon.
Bár már ott tartok,hogy csak valaki olvassa el,mintha nem lenne túl forgalmas a topic. Kép

Inimma
 
 


Kedves Inimma!

Én elolvastalak!A Tétényi út jó hosszú,kb.mennyire messze laktok a Városközponttól?

Szia: Jucusmamus


Szia Jucusmamus!

Örülök,hogy elolvastál!
A Tétényi út Kondorosi Úti végénel lakunk majdnem.Nem messze a Bornemissza tértöl.Legalábbis nekem nem messze.

Inimma
 
 


Drága Inimma!

Sajnos nem lakunk közel egymáshoz.Mi a Városközpontnál lévõ "Bikás" játszótéren szoktunk sétálni.Most ,ebben a fránya idõben nem hiszem,hogy messzebb merészkednénk.De azért itt tarthatjuk a kapcsolatot és a "lelket egymásban".

Szia: Jucusmamus


Jucusmamus!

Köszönöm,hogy ilyen kedves vagy!
z tényleg jó lenne,ha itt tudnánk "beszélgetni"!
Tavasszal,ha szép idö lesz és beszereztünk végre agy kisebb babakocsit,megnézzük azt a "Bikást".Azt hiszem a buszból már láttam,ugye egy Plus van mellette?
Addig is ismerkedjünk,jó? Irj Somáról Kép.De ha gondolod,inkább emilezhetünk is.

Szia!
Inimma
 
 


Inimma!

O.K. akkor emil megy majd!

Jucusmamus


Jucusmamus!

Várom!

Inimma
 
 


Jucusmamus!
Somának boldog elsõ szülinapot!!KépKépKép

Borcsa
KépKépKép
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron