Új privát üzeneted érkezett!

Hello!

Örülök, hogy írtatok!
Köszi a hozátápis dolgokat, kicsit most más mint Máténál, ilyen korra apadt el a tejem és semmit nem akart enni, vagy 10 fél tápot kipróbáltunk, aztán végül egyet elfogadott de jó rész csak a tejpépet itta, meg hát nála a barackkal kezdtem, lehet most is az lesz.

Viol!

Én is imádom a hosszabb haját, egy utolsó dúsítási akció volt, többet nem vágjuk ilyen rövidre...
Megbeszélhetjük a dolgot.... :lol: :lol: :lol:

Egy hetet voltunk Ausztriában szuper volt, már jövőre is lefoglaltuk, hűek vagyunk :lol:
Ti merre jártatok?

Anikó!

Biztos be fog indulni a beszéd hamar Kincsőnél, már milyen sokat fejlődött.
Megvan az a kismama naptárad? Megnézném.
Én nem tervezek semmit, majd lesz valahogy, egyenlőre örülök, hogy még van tejem, nem szeretném ha most is elapadna, igaz Márton jó kis evő, Máténál meg hát fejnem kellett szóval biztos azért alakult így.
Holnap indul az igazi dömping vagy már eddig is sok munkád volt?

Zsani!

Sajnálom, a kocsit, te jó ég! Lónak lett baja? Mennyire törött össze az autó? Mi történt a lóval megijedt? Biztosító?

Én kérdeztem a suli, de mindegy végül is.
Én is így gondolkodom, had legyen még egy kicsit "gyerek".

A torna érdekelne ahová jár Ábel.... Ti mikor vettétek először? Hol van, mikor, mennyi? Máté energiáit is le kéne kicsit vezetni, igaz megvárom mi lesz az oviban lehet elfárad majd eléggé

 
 


Zsani,
te jó ég!!! :shock: Tök hihetetlen, az ember erre aztán tényleg nem számít! Egy ló... :? :shock: Mekkora lett a kár a kocsiban? Meg a paci is érdekel engem is... :P
Dorka is áprilisi, lehet, hogy ő is így kezdi majd a sulit. De nem bánom, én is osztom a véleményedet.
Mert különben pontosan hogy van a határ? Ki mehetne és ki nem?

Anikó,
nem emlékszem, de miért akartad Kincsőt elválasztani anno?
Itt az oviban is mondták, hogy vannak, akiket úgy kell letekerni az anyjáról búcsúzáskor. :roll: Hát biztosan ez a gyakoribb, pláne piciknél. Te szíved hogy bírja? Majd csak jobb lesz vmikor... :roll: :P

Katus,
volt ott Ausztriában vmi strand, fürdő, ahova mentetek, vagy csak a pihenés volt a lényeg? Vagy sokat kirándultatok?
Mi Lentiben voltunk, igaz nem fogtunk ki olyan szuper időt, mint tavaly, de azért jó volt. Volt strandidő is azért két nap. :? :P
Mióta tudjátok, hogy Máté asztmás? Én nem is emlékszem... :oops: Hányan lesznek a csoportjában?

KépKép
 
 


Hello!

Viol!

8 hónaposan volt először beteg és rögtön hörghurutja, lett aztán utána kb 2 hetente náthás lett és a nátha vége mindig hörghurut...
Szombathelyre vittük el tüdögyógyászhoz,, kezdődő asztmát állapított meg, mert hát 3 éves kor alatt ez nem megállapítható, kb másfél éves korától kapja a befuvos gyógyszereket, most több mint fél éve nem volt beteg...kopp-kopp

Ausztriában van ott a környéken több strand is, de mi nem voltunk...kirándultunk. Meg a háznál voltunk sokat egy igazi nagy parasztudvar, Máté nagyon élvezte, beülhetett a traktorba és a bácsival órákon át "dolgozott" egy hang nélkül.


Tavaly nem Lentiben voltatok ha jól emlékszem, hanem valami Gosztolás helyen igaz?
Melo?
Hány órában dolgozol?
Dorka jól elvan a mamával?
Szavak?

Többiek? Ovi? Suli? Írjatok!!!!!

Ja Erikák utólag Boldog Névnapot!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára katus78 2008.09.15 18:40-kor.

 
 

 
 

Ja a csoport létszám vagy 17 vagy 18 fő

 
 


Katus,
és a csoportban mindenki asztmás?
És úgy nem beteg fél éve, hogy légúti megbetegedés nincs, tehát amúgy folyamatosan kapja a fúvós gyógyszereket? Ki lehet ebből gyógyulni?
A nyaralás tök jó lehetett akkor, Máté is jól feltalálta magát! :) Egy ennyi idős kiskrapeknak ez maga a csoda, mi? Igazi, nagy traktoron ülni.
:P

Igen, tavaly Gosztolán voltunk, és kaptunk belépőt a Lenti fürdőbe. Idén meg már konkrétan oda terveztük.

6 órában dolgozok. Ha délelőttös vagyok, akkor 8-tól 14-ig, ha délutános, akkor 14-től 20-ig. De a délutános meló általában csak kéthetente kerül rám egyszer vagy kétszer. És 3 napnál sosem dolgozok többet. Szabadnap meg vagy 1 vagy kettő van ilyenkor.
Dorka meg a mama jól elvannak, vele még egész jól eszik is. :D Délben már fekteti, és amikor én megjövök van, hogy még alszik. Előfordult már, hogy úgy keltettem fel 3 előtt. :roll:
Szavakkal egész jól állunk, vagyis hát az eddigiekhez képest :D
Most már legalább megvan benne az, hogy próbál mindent utánunk mondani.
pijos, pipis, kaka, kakás, fúj, süsü, banán, mama, dédi, apu, papa, aka (ez vok én! :D), de próbálgatja a számokat is egytől négyig, felismeri és mondja a pirosat, sárgát, zöldet, kéket, ló, shrek, sárkány, nem, kösz, kész, elmo, stb. persze ezeket nem tök tisztán, de legalább értem, hogy mit akar mondani. eddig csak mutogatoptt és hümmögetett, most már meg van benne a hajlandóság. :D
Két napja éjjel sem kap pelust, az első éjjel nem volt semmi, de tagnap bement. Azért próbáltam meg, mert a déli alvásnál már régóta nincs rajt és egyszer sem pisilt be, és szinte nyár eleje óta levettem róla nappalra is. Ha kakilni kell, akkor hozza a pelust, feladom rá és kakil. :? Pisilni WC-re vagy bilihez jár, mert kivétel nélkül szól, ha kell, de kakinál nagyon ellenkezik, hogy oda menjen, de nem is akarom erőltetni. De nekem már az is jó, hogy idáig eljutottunk.

Hűű, kisregényt írtam, bocsi. :oops: :D :shock:

KépKép
 
 


Sziasztok!
Arra gondoltam, hogy ősszel összehívnám újra a társaságot bölcsi, ovi, iskola indulás apropóján egykis beszélgetésre nálunk. Mit szóltok hozzá? A tavaszi nem jött össze...

Más,
feleslegessé vált Ágnes kókuszmatraca és szeretném eladni.

Kedves olvasó anyukák és kismamák!
Szívesen átadnám a foltnélküli, hibátlan KÓKUSZMATRACunkat vadonat új huzatban lepedőkkel, és van sok textilpelenka és rácsvédők is.
A babakocsink is lassan gazdára várna ha valakinek megtetszik.
Akit érdekelne írjon privit!
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


Andi!

Szuper vagy! :lol:

Ja és kedves olvasó üzem módban lévő RENGETEG olvasó!
Írjatok bátran, mi is olvasni akarunk!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :P Bárki írhat!

 
 


5 nap alatt pontosan 554-szer lett megnyitva az oldal.........
Szóval kedves olvasok, hajrá, írjatok!!!!!!!!!!!!!!!

 
 


Sziasztok!

Hi-hi, Andi, Katus, egyre viccesebbek vagytok, tetszik! :lol:

Taliban én is benne vagyok! :-)

Viol! Dorka nagyon ügyi pelus terén, bár úgy vettem észre a lányoknak ez gyorsabban megy.
Jó ez a 6 órás melód. Van, hogy szombat-vasárnap is dolgozol? Az azért nem túl jó.

Katus, ezt még nem mondtam csak akartam, én 6 hóig csak anyatejet adtam, aztán a gyümikkel kezdtem, alma+barack. Raktam el lefagyasztva, turmixolva a fagyasztóba, nagyon fini volt télen. .-)
Utána jöttek a krumpli, répa, sütőtök. Hú, olyan régen volt, alig emlékszem. :-)

Ja, Viol, olyan rózsaszín hercegnős sátrat láttam most a Müllerben. Tudom, már tárgytalan, csak írom. :-)

Hű Anikó, most nézem Kincső nemsokára két éves lesz. :-)

Mi jól vagyunk, Mira múlt héten kezdte az ovit, nyáron ugye nem volt 3 hónapot.
Noel majd október vége körül kezdi.

KépKép
KépKép
 
 


Katus,
hűűűűűűűűű, akkor nagy az érdeklődés a topic iránt! :P :shock: :P Én meg csak mosolygok, olyan jó, amikor bejelentkezel, egyre többször! :D

Andi,
nekünk most épp nincs szükség a holmikra, de van egy kismama ismerősöm, megkérdezem.
Taliban benne vagyok, remélem most el tudunk menni mi is!

Kriszti,
minden hétvégén dolgozok, egyiken szombaton, másikon vasárnap. Igen, ez nem túl jó, de a melóhely jellege miatt ez benne van. Előtte is így dolgoztam, már megszoktam. A fürdő és vele minden más (recepció) egyedül dec. 25-én van bezárva. :? Kérdés, hogy épp kire esik a beosztás. De kevesen vagyunk, rugalmasak, szoktunk variálni, hogy mindenki legyen azért otthon is. :roll: :P
HIntalovat nem láttál valahol? Karácsonyra vennénk Dorkának és már körbenéznék/körbenézetnék másokkal, hogy hol, mennyi, milyen. Most hintatehene van, de az már kicsi (alacsony) meg vissza is adjuk, annak akitől kaptuk, szóval kellene egy táltos paripa. :D

Hűű, Kincsőnek meg már megvolt a szöülinapja, nem? :oops: :shock: Legalábbis én kaptam fényképes e-mailt Anikótól, de még nem írtam vissza... :oops:
Anikó,
ha olvasol minket, gyönyörű Kincső!! Ügyes nagylány!! De ha nem olvasol, akkor is... :D

KépKép
 
 


Andi,
a babakocsi Pierre Cardin?

KépKép
 
 


Kriszti,
még a pelusra visszatérve. Már éjjel sincs rajt, de ilyenkor azért még előfordul, nem 100%-os a dolog. Amikor bement, nagyon mélyen aludt, már levettem róla a nacit, bugyit, megtörölgettem, húztam az új bugyit, de még mindig aludt a Lelkem. :roll: :P Amikor a felsőt vettem volna le (dereka is átázott) akkor ültettem fel és nyitotta ki a szemét.
De ha felébred éjjel, mindig pisil, kimegyek vele.
Felkelteni nem akarom csak azért, mert akkor az meg már olyan megszokottá válna. Ha felébred kimegyünk, ha én felébredek átmegyek megnézem mizújs, de fel nem keltem.
Nappali kakival még mindig úgy vagyunk, hogy megkeresi a pelust, hozza. Mindig megkérdezem, hogy ne menjünk-e ki esetleg, de nagyon tiltakozik. Pedig mondok mindent: de jól csobbanna :lol: be is tudnánk illatosítani utána, de nem...

Na, meló van, majd jövök, bocsi

KépKép
 
 


Hello Mindenki!

Én tényleg örülnék, ha "mások" is írnának, pörögne a topik....szóval halihó, nem viccnek írtam, nem zavar ha olvassák, igaz meglepőek az adatok :shock: :shock: :shock: elárulom én is olvasok más topikokat :wink: :P :lol:

Viol!

Nagyon ügyes Dorka. A kaki dolog nálunk ugyan így volt, ne izgasd magad, majd szépen minden menni fog, Máté pont a nyaralás alatt kezdett el wc-re menni, csak kérdezd egyszer megjön a kedve, nálunk nem volt ez hosszú idő ez az átmenet, talán 1, max 2 hónap én nem is figyeltem, mert az egyik ismerősünknél is így volt, ő megnyugtatott, nem izgattam magam.

Úgy örülök, minden nap van már új szó és néha 2 is. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Hétfön kezdte volna Máté az ovit erre vasárnap hőemekedése lett, plussz tiszta nátha....már jobban van....
Én várom a hétföt :wink: :lol:

Na mennem kell, pusziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

 
 


Ja és van már Mártonnak 2 foga :lol: és 4db uton van, izgi nálunk az élet :lol: :lol: :lol: főleg az éjjel :lol: :lol: :lol:

 
 


Sziasztok!

Én meg nem csak olvasok, hanem írok is más topicba!!! :)

Ja, azért meglepő, hogy ennyien olvassák, remélem az is olvassa, aki nekem kellemetlenséget okozott, mert annak üzenem, hogy töröltem néhány hozzászólásomat, úgyhogy javult a helyzet!!!
Mert most már törölni is lehet a saját hozzászólásainkat, illetve módosítani lehet, de én egyből töröltem!!!

Katus!!

Gratula a fogacskákhoz!!!!! És nyűgös is volt, vagy csak simán kibújt? Mert Milán elég nyűgi, viszont fog az sehol!!! Pedig olyan cukik a kis fogacskákkal, már várom!!!

Képzeljétek, Milán sztrájkol. 2 hete nem akar szopizni!!!! Egyáltalán nem. Elfordítja a fejét, és vigyorog, vagy néha nem is vigyorog, csak ki akar mászni a kezemből. Amióta főzit kap, azóta! Áááááá, én meg a hajamat tépem! Így most fejek minden nap, és cumisüvegből (cumisműanyagból, mert nem üveg! :) )kapja a tejcit. Így sokkal kényelmesebb neki. Nekem már nem annyira, de mindent a gyerek érdekében!!!!!

Na, megyek, átnézek másik topikba, és lehet, hogy írok is!!!

Rikkel mi újság?????????????????????????

 


Hello!

Juti!

Én annyira nem örülök a fogacskáknak, Máténál 2 évig nem aludtunk a fogai miatt, szóval örültem volna ha várat magára még... :oops:

Elég sokat fent van éjjel, mondjuk én megszoptatom ahányszor kel, és vissza is alszik kopp-kopp...
Jobb mint Máténál, mert ő nem szopott, fejnem kellett, őt nem lehetett egyszerűen visszaaltatni, volt, hogy órákon át meneteltünk a szobában...

Sajnálom a szopit, nekem kb ilyenkor apadt el.....
Ha tudsz csak fejjél, tudom nem egyszerű...bár már szuper hogy eddig szopizot, és hogy volt / van tejed.
Olvastam a másik topikban :lol: :lol: :lol: a borostyán láncot, hol vetted? Lefotóznád milyen?

Na megyek fekszem amíg lehet....

Jó éjt!

Írjatokkkkkkkkkkkkk
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára katus78 2008.09.15 18:39-kor.

 
 


Katus,
a borostyán láncot tedd magadra amikor Márton fogzik és talán könnyebben viseled :lol: :lol: :lol: :lol:
Nálunk kettő lánc is mosolyog a szekrényben...
Köszönöm a képeket!
Hoztunk két táska újságot, ült a nagy markiban és a csajok kaptak lovacskákat :lol:

Viol,
peg-perego.


Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok csajok!!!!
emlékeztek még rám? :P
már rég nem irtam de az olvasók táborát bővitettem :D
nagyon szépek a gyerkőcök,mint mindig.Katus Gratula a gyönyörüséges kis-nagy fiadhoz!tiszta Máté :D
 


Jó reggelt! :D :D :D

Szia Beus! De jó!!!!!!! :D :D :D Örülök! :D

Persze, hogy emlékszem rád, biztos a többiek is! :P :lol: :wink:
Hogy vagytok? Remélhetőleg mostantól nem csak az olvasok táborát bővíted :lol:

Vivi, Máté??? Képeket követelek. Hú már jó nagyok lehetnek...

Amica!

Majd emailban küldöm a többi képet, csak nem volt kedvem még felrakni a gépre..
A nyaklánc szuper, lehet nekem lesz , lassan és is fogzom... :lol: :lol: :lol:

Remélem délutánra nem esik, úgy bánt, hogy nem jöhetett tegnap Máté...
Ha minden kötél szakad, megyünk esőben :wink: :lol: :lol: :lol:

Aki nem értené, miről van szó, faipari kiállításon voltunk tegnap Andiékkal, markoló "örült" gyerekeknek szuper, tudjuk ajánlani. :lol: :lol: :lol:

 
 


Katus!

A borostyánláncot a színháznál vettem, ott, ahol a West City irodája is van. Hátulsó utca eleje, ha jól tudom! Nem tudom, hogy bevált-e, vagy nem, pont az első 2 éjjel elég nyűgös volt, amikor feltettem, valószínű akkor a foga, azóta hálisten alszik, és ma éjjel pl- elfogadta a cicit is, és úgy aludt vissza. Lehet, hogy csak azért nem akart cicizni, mert készülődött megjönni a mensim, csak épp az az érdekes, hogy 2 hete nem szopizik már, és abból 1 hete már megjött. De van remény, mert azért éjjel elég intenzíven szopizott. De reggel megint nem akart.

És ma a tápszert se fogadja el, mert már vettem neki azt is, mert kevés a tejci, nem tudok eleget fejni. De nem kell tápszer. kiköpi!

Mit csináljak?????

 


Szia Juti!

Sajnálom :(

Máté sem fogadta el a tápot, 9 félét próbáltunk... aztán egy is merős ajánlotta, hogy ne vízzel készítsem el a tápot hanem pl, barack lével, vettem azt hiszem hippes levet és avval adtam egy ideig, ja és nem melegen, hanem úgy szoba hőmérsékleten ahogy a baracklé volt.
Megitta rögtön, utána egy kis idő elteltével csökkentettem a barack levet, hígítottam vízzel nem sok idő múlva már vízzel is megitta de mindig csak szoba hőmérsékletűvel.
Próbáld ki előbb a tápot szoba hőmérsékletű vízzel....hätha bejön

Nekünk ez bejött, másnak van valami ötlete?????

Kérdésem nekem is van....Márton már 2,5 hósan átfordult a hasáról a hátára, csinálgatta egy darabig, de aztán leállt, néha megint, aztán semmi, pár napja fordult párszor azóta semmi, most is pl hasra raktam nézelődött aztán ordítttt.
Szerintetek ez "normális"?
Hátáról hasára kb 2 szer fordult meg, de oldalára szépen fordul...
Túl aggódom??????????

 
 


Katus!

Köszi a tippet, én is gondoltam erre is, de aztán nem vártam meg, míg kihűlt, mert már nagyon nyüsszögött, úgyhogy adtam még neki a fagyasztóból. Az utolsó előtti adagot! :( Gondoltam, hogy tejcit este adok, tápszert meg reggel, hogy este ne terhelje meg a gyomrát a számára még szokatlan tápszer. De kénytelen voltam most reggel is tejet adni.

Milcsi is ezt csinálta, kb. 3 hónaposan átfordult tök ügyesen, aztán mintha elfelejtette volna, majdnem 1 hónapig semmi, de utána nagyon hirtelen szinte minden. Egyik napról a másikra 4 hónaposan átfordult hasról-hátra és vissza, és most 6 hónaposan elkezdte kitámasztani magát hason, aztán négykézlábon hintázott, aztán néhány mászó lépés, aztán mászott, majd felkapaszkodott, és felállt! Ezt 1 hét alatt! :shock:

 



Sziasztok!

Nincs netünk otthon, januárig :cry: . A suliban próbálgatok olvasgatni, de munka ezerrel van... A bölcsi nagyon jól megy Kincsőnek, megszokta, szereti. Kálmán viszi (8 helyett már fél 8ra, mert a kisasszony topog az ajtóban, hogy indulni kéne :lol: ) Én meg elhozom.
Néhány bölcsis szülinapos kép. Aranyosak voltak, végigfényképezték a napját. Köszi a köszöntéseket!

[img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1221217024.169.jpg%20[img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1221217109.5647.jpg[/img] [/img]
Kép
Kép
Kép
Kép

Kicsit sok lett... Esetleg, ha ismertek kedves vigyázó nénit, aki betegség, anyaellógás esetén vigyázna Nyuszira, szóljatok priviben. Köszi!

Anikó

Kép[/url]
 
 


Katus-Kincső is 3 hósan megfordult, aztán 1 hónapig nem csinálta. Utána meg újra.

Juti-csuda ügyes Milán! Kincső 8 hósan csinált hirtelen 1 hét alatt mindent: ülés, mászás, felállás.

Mennem kell...

Anikó

Kép[/url]
 
 


Sziasztok CSajok!

Sokáig nem olvastalak benneteket,és nem irtam,mert ugy éreztem(érzem),hogy már nagyok az én csajaim,miről is irjak??
De páran kerestetetk(priviben és itt).Aranyosak vagytok!!KÖszi,jól esett!
NAgyon örülök,hogy elindult a topic,a régi topicosokkal.FELTÁMADTUNK!! :lol: :lol: KAtus,Beus Nektek külön örülök!!!!! :wink:
Jól vagyunk,Réka 5.es felsős nagylány lett,akit a divat érdekel a legjobban mostanság.... :roll:
Petra pedig imádja az ovit,és a játszóteret. :lol: Jelenleg meg van fázva,nehezen viseli.
Én dolgozgatom,teszek-veszek.

Jó lenne ha a többi régi csajszi is irna az én és mások felbuzdulására!!!Mi ujság veletek?Hogy vagytok???
Vendég
 


Sziasztok!Mi is megvagyunk :D Virág nagycsoportos lett :P Végre tetszik neki az ovi.

KépKép
 
 


Kép

KépKép
 
 


Katus:köszi jol vagyunk.Vivi középsös lett ,még mindig nagyon szeret ott lenni.negyed 5kor alig tudom hazakönyörögni.idéntöl már járni fog németre is .remélem tetszik majd neki.Máté meg elmult másfél éves,igen eleven kis rosszcsont.beszélni még nem nagyon akar,lusta.mindent megért de nem akar mondani,csak ha nagyon muszáj.most a bilibepisilés a menö nála.azt élvezi :D teszek fel képeket.
ti jol vagytok?hogy birod 2 gyerköccel?Máté jár oviba?Márton jo baba? Kép Vivi
Kép
Kép
 


Sziasztok!!!!!!!!!!!

Jaj, de jó!!!!!!!!!!! :D :D :D

Rik!

Örülök, hogy írtál. Hu, Réka igazi nagy lány, fiúk érdeklik már? Vagy nagy a tiltakozás? :lol:

Jaj, olyan jó, hogy szeretik a Lányaitok, Petra, Virág, Vivi az ovit, én is úgy reménykedem, hogy Máté szeretni fogja, félek is egy kicsit a jövő héttől. (akkor kezdjük)

Rik!

Írjál, tudod itt nem csak a gyerekekről lehet dumálni, igaz sokan olvassák. :lol: Meló?

Zsani!

Neked is örülök. Meló? Aranyos nagyon Virág, te jó ég, hogy elment az idő. Most kezdte ő is az ovit....

Beus!

Arról nem is beszélve, hogy Máté most született és már másfél éves :shock: :shock: :shock:
Aranyosak nagyon együtt, féltékenység?

Hát nem egyszerű a 2 gyerekkel, de szuper! :D Azért várom már az ovit, jó lesz Máténak egy kis változatosság, és remélem az oviban a beszéd is beindul.
Azt még nem tudom, hogy ott alhat-e... Nálatok az nem volt gond, hogy Te otthon vagy a kicsivel???

Juti!

Hogy megy az evés? Tej? Táp?

 
 


Sziasztok! :P

Üdv Zsani Neked is!!!Örülök,hogy tetszik az ovi a csajszidnak.Óvónénit váltottatok?VAgy csak megtetszett neki??Most leszenk már kötelező foglalkozások,tuti tetszeni fog neki.5 éves felmérés jó lett?

ViziBeus
Eszméletlen nagyok a gyerekeid.Hát tényleg most szültél és mekkora már Máté!! :shock:

KAtus

A Te kisfiad is most született és milyen gyorsan megy az idő.Öregszünk :) Féltékenység van nálatok?Együtt alszanak?
Régebben nem azt irtad,hogy az Istvánbíró oviba megy Máté??Ugy emlékszem voltál is bent,volt valami ismerősöd.
Ne izgulj.Az elején biztos megilletődött lesz,de nagyon fog neki tetszeni.Ti vittétek anno abba a maszek vigyázóba is,nem?Ott se volt gond!! :wink:
Esztivel,HAjnussal szoktál találkozni?Hogy vannak?
Nekem meló vagyogat.HA lesz tali beszélek róla bővebben. Ugye lesz??

Anikó

Jó melót holnapra!! :wink:
Vendég
 


Rik,
nálunk lesz ha végre fellélegzek...
Még kis idő mire belejövök a 3gyerek 3fele cipelésbe :roll: :lol:

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Hááát, nagy nehezen megissza a tápit, ha már nagyon éhes, de egyelőre csak nyűglődés a kaja. De a főzit, meg a tejpépet azt nyomja ezerrel!! Szóval tényleg csak a tápival van baja!!!

Képzeljétek, a Jerevánon parkoltam a szomszéd ház előtt, mert a mi házunk előtt nem volt hely, és valamelyik vadbarom állat marha kiszúrta a kerekemet, ráadásul rögtön 2-t!!!!!!! A k...va a...ját az ilyennek!!!!!!!! Pénz persze nincs új kerékre, szóval most jön a rossz idő (már itt is van), nagyon szükségem lenne az autóra, és most nem tudom használni! Ekkora bunkókat!!!!!!!! Na, megyek, lehiggadok, mert ahányszor eszembe jut, ütni tudnék!!!!!!!

 


Katus,
na, a fogas kérdések! Vagyis dolgok! :D És nagyon megszenvedi? Homeopátia?
Forgolódás: passz. :oops: Nem lehet, hogy csak nem sikerült neki azonnal és az volt a baj? Vagy "elszokott tőle"?
Itteni oviban nem baj, ha vki otthon van a kissebbel. Bár tavasszal teltház lesz az oviban!! 75 férőhelyes és 74-en lesznek! :shock:

Juti,
hova írsz még? Tejci dolog érdekes. Bár mindenkinál más, van aki már korán elutasítja. Dorka 11 hós koráig szopizott, akkor hagyta abba teljesen, csak ő nem röhögött, hanem sírt, hogy nem kell neki. :roll: :P Most meg néha cuppogatva jön utánam, ha mondjuk nincs rajtam felső, csak melltartó... :roll: :oops: :lol: :lol:

Andi,
ezek szerint nektek nem vált be a lánc...
Gábor is volt kiállításon, igaz a céggel, nem jókedvből, de tetszett neki idén is. Hozott Dorkának fatehenet, amit alul meg kell nyomni és összerogy. :D Zsiráf már van, kellett egy tehén is.

Jah, Csajok, ma befűtöttünk...

Én pár napja találkoztam Beával meg Mátéval, hűű tök nagylegény már! :)
Beus, jó hosszú útnak indultatok neki gyalog, utána jutott eszembe. :shock: Bírja Máté, nem akarja egy idő után, hogy cipeld?

Vivi és Dorka egy ovis csoportba fognak járni, ti ezt még nem tudjátok. :lol: Gólyahírbe. :D

Juti,
nálunk Dorka elfogadta a tápszert - pár hónapot adtam neki - nem tudok mit tanácsolni nektek. :roll:

Basszus a kocsi.... Szemét emberekből mindig akad...

Anikó,
én már mailben láttam a képeket, köszi!!!! És nagyon tündéri Kincső!! Hány óráig van ott? Elalszik szépen egyedül?

Rik,
a topik soproni, nem pedig babás csak, szal tessék nyugodtan írni! :) jah és szia!! :) :)
Jobbulást Petrusnak!!
Harmadik tesó?

KépKép
 
 


Mi pár hete jártunk piciny "állatkertben", a Tierpark-ban...

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Ez meg még Gábor szülinapja augusztusban
Kép

KépKép
 
 


Viol

igenis!! :wink: :lol: :lol:
nagyon jók a képek!ÉS jó idő volt akkor még :)
probálkozunk vele! :oops:

Juti

azt a szemét áll...át.Most mit csinálsz,hova teszed??Nem jutott eszébe a vadbaromnak,hogy most nem tudsz arrébb állni vele??? :shock: :roll: :!: :? :x :x
Vendég
 


Nem jutott eszébe a vadbaromnak,hogy most nem tudsz arrébb állni vele???


Erika,
ezeknek ez is tetszik, hogy így is kib...nak az emberrel...

KépKép
 
 


Juti!


ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁááááááááááááááááááá
nagyon durva, nem találok szavakat!!!!!!!!!! l
Lehet paranoiás vagyok, de remélem nem "az"a "kedves" olvasó volt. Ez volt az első gondolatom..........:evil: :evil: :evil:


Viol!

Gyönyörű a kislányotok! Gratula Gábornak, de fiatal, hányadikán született?

Rik!

hajrá! :)

Máté ma egy és negyed órát volt az oviban, meglátott mikor érte mentem és közölte, hess-hess anya.... :shock: és hiszti árán jött csak haza :lol: :lol: :lol:
Na kíváncsi leszek meddig lesz ez a nagy lelkesedés.

Jó éjt!

 
 


Sziasztok!

Juti- micsoda állat! Kincsőnek a Beba tápit adtam, azt fogadta csak el egyedül. Mióta nem hajlandó meginni 3 hónapja-parázok, mert a tejet is elutasítja.

Viol- hát az alvással gond van, mert csak kicsit 20-25 percet alszik... itthon is változó az alvás. Ma kriminális Nyuszi volt-egész nap nem evett-ivott :shock: , iszonyat hisztiket levágott. Haragudott ma a világra- biztos ez az idő kavarta meg őt is, én se voltam ma a türelem nagyszobra :oops:

Rik-szijjjja!!!!

Katus-tök jó, hogy Máté ilyen lelkes :lol: , Kincső ma újra elbizonytalanított, olyan jól ment a bölcsi eddig-ma meg ez a nap....

Anikó

Kép[/url]
 
 


Katus,
aug 10-én született. :P
Már a beszoktatás alatt is ott tudtad hagyni aludni? Vagy már a beszoktatáson túl vagytok?
Tök jó amúgy, hogy jól aludt, naon ügyes. Otthon mennyit szokott?

Anikó,
ne bizonytalanodj el, már az is jó, hogy csak most van rossz napja, korábban nem volt. Én tök aggódnék, mert azért a bölcsi mégiscsak bölcsi, akkor még kissebbek a gyerkőcök, olyan rossz lenne otthagyni... :roll: Így is biztos bőgök majd én is. De hát ez még csak áprilisban lesz. :D

KépKép
 
 


Sziasztok!

Mi is vagyunk. :D Adél egyre elevenebb és hisztisebb. :lol: Nem egyszerű eset.
Én nyáron megint jártam a kórházat :cry: , de ez egy hosszú téma.

Látom ovik, bölcsik beindultak és mindenki nagyon ügyi. :)

Később írok még!

Gyöngyi

Kép
 
 


Sziasztok!

Katus! Nem hiszem, hogy az volt, mert igazából azért szúrták ki, mert valószínű látták, hogy nem az 5ös házban lakom, hanem a 3asban (1cm-re az 5ös háztól), és nem tetszett neki, hogy nem a "saját" házunk előtt parkolok! Egyébként én is hülye voltam, mert régebben megdobálták először csak tojással, majd tojással, és paradicsommal, jelezvén, hogy nem tetszik, hogy ott állok. Nem tanultam az esetből, és megint odaálltam, ezért szúrták ki!!! Na de ne haragudj, itt nincs senkinek saját parkolója, senki nem fizet, hogy az csak az övé!!!! És a saját házunktól kb. 2 m-re álltam! Nagyon bosszantó, este is alig tudok elaludni, mert folyton ez jár az eszemben!!!!!! És ami a legbosszantóbb, hogy 1 hónapja kaptuk a gumikat a bátyámtól, ajándékba! És most vehetünk újat!!! Kééész vagyok!!!!

Rik!!!

Hajráááá!!!

 


Anikó!

Nem akarlak elkeseríteni, de én is utáltam a tejet, csak kakaót voltam hajlandó meginni!!!
Milcsi meg pont a BEBA-t nem fogadja el, bár most vettem neki vaníliás BEBA-t, ezt most issza, de nem úgy, mint az anyatejet itta. Elég nehéz belétuszkolni, pedig muszály, mert nagyon fogyóban van a tejcim. Napi 1,3 dl-t tudok fejni!!!! Kevés.

 


Viol!

Gábor tényleg nagyon fiatal!!! Csabi már 32 lesz novemberben! (Én meg 27 októberben....ááááá, az már közelebb van a 30hoz!!! :( )

 


Csajok!

Oviba beszoktatás......messze van még, de én is attól parázok, hogy engem fog jobban megviselni, mint Milánt. Ha sikerül addig hazaköltözni, akkor ugyanabba az oviba fog járni, ahol én jártam, és ha még a meló is összejön, akkor épp ott fogok dolgozni én is!!! Ja, most jut ezsembe, mondtam már, hogy veszünk egy kis házat az én szülővárosomban, Nyergesújfalun???? És ha ezt a lakást sikerül eladni, akkor hazaköltözünk!! És mivel óvónéni vagyok, remélhetőleg otthon lesz óvónői munkám is, nem úgy, mint itt Sopronban......évekig kellene várni egy óvónői állásra!!!

Ki is használom a topik nézettségét:

Eladó Sopronban egy 3. emeleti 3 szobás, erkélyes, felújított jereváni panellakás!
Érdeklődni: a.julcsa@freemail.hu e-mail címen lehet!

 


Juti

megvan már a ház amit meg akartok venni?
CSabinak is lesz munkehelye?Szivesen megy?
Ingatlanossal adod el előbb.Én tudom ajánlani amit mi vettünk igénybe Fizetni kell neki,de egy hónap mulva már adás-vételink volt!!

Gyöngyi

mesélj,mi volt veled?Már jobban vagy???
Adélt már megcsodáltam pároddal!NAgyon nagy lett!!!!

Anikó

szijja!!!!
Hát töredelmesen be kell valljam Réka abszolút nem fogadott el anno semmi tápszert sem.Védőnő tudtával feéles tejet evett.Hűűű,de szerette.Azóta is imádja.Nem ugy mint Petra.CSak tápot evett,és nem is szereti a tejet.Abszolút nem tudom belediktálni.CSak joghurtot fogyaszt mint tejterméket(meg Rudit :) )
Szal kedvedet ne vegye,ha nem fogadja el.Itt a sorstársad!!! :wink:

CSajok!
MA Petrám megsiratott az oviban. :roll: Nem akart hazajönni,mert az Óvónénit szereti,és maradni akar vele.NAgy bőgés volt.Az utcát végig sirta.Ilyenkor mi van???Juti???Mit szólsz??
Vendég
 


Juti,

Már dobáltak is meg??? Basszus... Én még ilyet nem is hallottam... Pedig Jerevánon nőttem fel.
Én is 27 leszek, én már októberben... :roll: :oops: :D
Hűű, a ház dolgot még nem említetted!! És már ki is néztétek?
Csabi mivel foglalkozik? Nem lesz majd rossz neki itthagyni Sopront?

Erika,
hűűű, nehéz dolog, nem is tudok mit mondani... :shock:
Mióta jár oviba?

KépKép
 
 


Sziasztok!

Jajj ,de jóóóóó , hogy ennyit írtatok alig győztem olvasni.Igérem ezért, hogy így újra elindultunk többet fogok én is jönni.

Rik,jó hogy újra jelentkeztél

és persze a többiek is!

Juti,nem semmi, hogy ilyen szemét emberek vannak kívánom neki járjon úgy mint te csak neki mind a négyet szúrják ki.Hogyhogy el akartok Sopronból költözni?Megvan már ott a ház amit meg akartok venni?Kicsi fiad gyönyörű.Tápügyileg nem tudok mit mondani Alexandra csak szopizott elég sokáig ( 25 hónapos koráig ).

Anikó, milyen ügyes Kincső.Ne bizonytalanodj el vannak a gyerekeknen is rosszabb napjuk úgy mint nekünk.Bizti neki is az volt.Neked milyen a munka?

Micsoda fiatalok vagytok ti csajok!

Múlt héten elkezde Alexandra is az ovit.Nálunk 1 hét volt a beszoktatás csak délig voltak csütörtökön már reggel be sem mentem vele és nagyon jól elvolt.Dicsérik is az ovónénik, hogy ő a legügyesebb,mert ő reggel még egyszer sem sírt.Kétszer volt eddig kis pityergés múlt héten, mert az udvaron nem mert szóni, hoyg pisilnie kell és bement neki, meg hétfőn lefekvéskor bár azt mondta az ovónéni lehetett látni, hogy ő nem akar sírni csak más gyerekek is sírtak ill. anyukahiányuk volt, de hamar megvigasztalódott.Kedd óta alszik ebéd után és szeret menni.Remélem később sem lesz gond.Nekem itthon hiányzik furcsa a nagy csend .

Viol,én is azt hittem, hogy majd itthon bőgni fogok, de mivel látom, hogy jól érzi magát és szívesen megy az oviba így nekem is könnyebb.Bizos ha sírna akkor én is sírnék csak itthon.

Zília

Kép


Zília

köszi! :wink:
Örülök,hogy jól érzi magát a csajod!!?i lett a jele végülis??

Viol

január óta.Már nem mai csirke látod :lol:

Amica

hogy tetszik Mártonnak a suli??
Ágnes pedig bölcsis?Most nem vagyok képbe,bocsi :oops:
a randevúra én is mennék,de jó lenne!! :D
CSilláék hogy vannak??
Vendég
 


sziasztok!! Már nagyon rég voltam erre!!DEörülök,hogy befogadtatok.NEKED is szia quito ,katus78, viola81!!

Viola81:a multkori üzidre most válaszolok,sajnos a kisfiam annyira tej,tojás allergiás hogy az étrendjében még nyomokban se jelenhet meg a tojás vagy a tej.Szóval kicsit nehéz,de már megszoktuk hisz ez már 20hónapos!!Majd 2 évesen viszük gasztroenterologiára s majd akkor kiderül hogy mennyire allergiás e rá.Amugy nálunk ugy van ez az allergia hogy ha már hozzá ér pl olyan termékhez amiben ezek vannak már egyszerre kipattog a bőre igy nem is merünk probálkozni még a olyan ételel se amibe nnyomokban van!!
Amugy nem ugy költöztünk ide Ivánba hanem már születésem elött is éltek a szüleim.Amugy Gazdag Gabi ???Hát igy névről nem is tudom kiről lehet szó....ha pontosabban irsz róla lehet akkor tom....amugy szia .. s ary a picikéd.

sziasztok mindenkinek további szép napot.pus

Sziasztok!


PHPBB kód:
Kép

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron