Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Csajok!!!

Tényleg jó volna visszatérni :lol: Jó kis csapat :wink: Mi van veletek? Nekem szokásos: Kincső, munka és nem bírtam magammal, újra tanulok :oops: 8) :lol:

Anikó

Kép[/url]
 
 


Hóhahóóó!!!

Na, azért már ez is valami, ugye?!! :)

Katus,
anyós-téma... :lol: Kevés ember, aki örül az anyósának! :P Csak úgy jött egyet unokázni, vagy van vmilyen apropója?
Fiúk gondolom imádják egymást, mi? vagy veszekednek is azért?? :P

Május 5-re vagyok kiírva Gergővel. :D Öőőőő, tök furi... :) Valahogy úgy képzeltem, hogy lány lesz... És érdekes, Gábor sem volt jobban oda azért, hogy fiú legyen. Most meg már tök jó, de fura!! :P Egy kolléganőmnek mondtam, akinek fia van, hogy jajj olyan furi, nem tudom elképzelni, hogy milyen lesz, ő erre azt mondta, annyi lesz a különbség, hogy "kukija lesz!" Végülis ja... :) Ugye, Katus, nyugtass meg! :lol:

Most nem fotózok annyit, mint Dorkával... :oops: Persze nem múlt el a terhesség varázsa, csak most már nem. Mondjuk épp ma akartam, de aztán elmaradt. Különben nagyobbnak érzem a hasam, mint kb Dorkával ez idő tájt. Ezt hallottam mástól is, így lehet?

Még ebben a hónapban dolgozok, vagyis így akarom. Csak most az van, hogy a csaj, akit utánam felvettek, 2 hónap után elment :shock: , így főnök pedzegeti, hogy amíg nem találnak mást, ráhúznék-e kb 2 hetet, szal márc. közepéig... De mondtam, hogy MAX addig. De már vannak jelentkezők, kérdés csak az, hogy erre a roppant bonyolult melóra mennyi idő alatt tanítjuk be... :P

Anikó,
sziaaaaa!! Mit tanulsz? És még ott dolgozol? Ti nem terveztek kistesót? Kincső oviban? Szereti?


Na de égő, nem égő :oops: , én meg had kérjek pontos életkort mindenki csemetéjéről, mert nemtom már... :oops:

Írjatoook!!

Jah, és kérek neveket, hogy kinek írjunk még. Az iwiw-levélből úgyis látjátok, hogy kinek küldtem el.

Puszi!!

Kép

Kép
 


Sziasztok!:)

KépKép
 
 

 
 

Szia Zsani!! :wink:

Kép

Kép
 


Jesszus a Virág is már ennyi időős?? :shock: :P Te jó ég... :) vagy most a szalag szerintit kell nézni, vagy ami alatta van írva? :) Oan sok nem lehet?! :oops: :shock: :P Vagy? :)

Kép

Kép
 


Sziasztok mindenki! :D Én is jövök!
[/url]

Kép

Kép
 
 


Na jó reggelt mindenkinek, látom "ébredezünk"... :wink: :lol:

Kép

Kép
 


Sziasztok!Tegnap mást nem engedett irni:)
Viol igen, Virág 7éves lesz májusba.Nagyon megy az idő.Gratulálok a kistesóhoz:)
Katus ne haragudj teljesen kimentél a fejemböl :oops: :oops: Mindig volt valami ,aztán teljesen elfelejtettem a kockákat :oops:

KépKép
 
 


Zsani,
köszi! :)
És akkor megint csak "te jó ég!" :P Tényleg nagyon hamar megnől minden gyerkőc!! :shock:
Akkor Virág más iskolás? Hova jár? Te hol dolgozol? Jól vagytok?

Kép

Kép
 


Szép Napot!

Anyos elment, most nincs időm, gyerekek itt nyüzsögnek.
Mindenkinek nagyon örülök!
Majd jövök!
 
 


sziasztok csajok,énis itt vagyok:)
 
 


:)

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!


üdv mindenkinek!
nem tudom milyen gyakran jövök, de igerem neha majd bekukkantok.

Kép
Kép
 
 


Hahó Mindenkinek!

Bea én már úgy leírtam volna a 3. felvonásodat :P , csak hát gondoltam mégis csak te legyél az! :)

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Viol, nálunk is hiteles a vonalzó :lol:

Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


Halló!!!

De jó :lol: :lol: :lol: itt vagyunk! Rik, merre jársz? Milyen nagy mindenki már.

Viol! Követtelek ám az emaileken keresztül, amiket kaptam tőled :lol: Nekem kihívás lenne egy kiskirályfi...de tuti pasik ám 8) :lol: A barátnőmnek kisfia van, olyan szeretnivaló.
Kincső még bölcsis, jövőre megy oviba. Nem tervezünk neki tesót. Sokat dolgozom, ott vagyok még a suliban, szeretem. Egy holocaust témájú továbbképzést csinálok. Kellett már valami töris dolog...
És készülünk az orrmandulaműtétre :cry: Február 25-én megy a kisasszony...

Anikó

Kép[/url]
 
 


Andi, Ágnes Jankával csodaszép!!!! Kincső is balerina volt farsangon, Angelina balerina.

Anikó

Kép[/url]
 
 


Sziasztok!

De jó, de jó! :D :D :D :D :D :D :D

Beus, nagy garatula! Lehet tudni más mi lesz?

Viol!

Nagyon szeretem az anyósom, olyan jó ám mikor jön, el tudok menni erre arra...... :D :D :D :D :D

Hát hogy a fiúk mennyire mások mint a lányok, nem tudom...(remélem majd egyszer megtudom :D )
Kérdezzük meg a tapasztaltakat! :D Beus, Andi?

Fiúk verekednek, ez biztos, de olyan édesek, puszilkodni is tudnak, szeretik egymást, és ez olyan jó, persze legtöbbször még veszekedés megy, de hát Márton kicsi még, nem tud úgy játszani ahogy Máté szeretne Vele......

Máté tűzoltó lesz, de náluk, csak kedden lesz a farsang.
Szeret oviba járni, és nagyon nagy fiú lett, rettenetes sokat változott....bízok benne öccse is fog :lol:

Anikó!

huuuuu holokauszt, engem nagyon érdekel, több könyvem is van...majd ha van valami jó tankönyved, vagy akármi, kölcsönadod? És most ez hol van, hová jársz, mennyi idős a képzés?

Zsani!

Kockák jöhetnek most is....
Virág hogy van?

Hajnus!

Írjál ha van időd.......meg Te is Reni!
Na megyek, kicsit tvzek, fiúk ágyba, "nagyfiú" nép táncon, szóval egyedül vagyok :D

jó éjt!

 
 


Beus!

Máténak, BOLDOG SZÜLINAPOT!

 
 


Sziaaa Andi!!

Jójó, látom ám a vonalzókat! :) De akkor is te jó ég!! :lol: Pláne, ha Mártonét nézem... :)
Nagyon nagyok a te lányaid, és látom nálatok is tündér/hercegnő/balett-jelmez volt a menő. Dorka is természetesen tündér volt, mi más... :)

Anikó,
majd meglátjátok még ti is! :wink: Nálunk is oan felemás volt a vélemény, aztán meg... :) Jól emlékszem, hogy nálatok Kálmán akarna, vagy akart volna? Úgy rémlik, hogy már akkor mondogatta, hogy jöhetne a következő... Vagy?
De persze ti látjátok, egyre is kell az energia, nekem még csak másfél van, de már érzem a különbséget... :)
Gratula hármasok!! :lol:
Mandulműtét? Brrrrrrrrr.... Mindenképpen ajánlották? Sokat betegeskedik vele?

Katus,
én unokatesóm fiain látom, hogy naon rosszak, de közben persze meg aranyosak. :) Van egy hugicájuk is, nagyon szeretik és terelgetik. :)
A 4 év korkülönbségtől tartok viszont, mert biztos nehezen tudnak majd együtt, hasonló játékot játszani. De így meg talán nem nagyon fognak egy valamin összeveszni. Valahol meg akartam ám ennyi különbséget, sokkal jobb, hogy Dorka már ekkora, eddig vele is sokszor oan nehéz volt, még most is. De ő is oan sokat változott, nagylány. :) ha nem is mondaná folyamatosan, hogy az, :), akkor is tudnám... :) Mondjuk ő már iskolába készül... :lol:
És akkor Máté most melyik oviba jár?
Jocó néptáncol? Hol?

Kép

Kép
 


Sziasztok!Szép hétvégét mindenkinek.

Katus.jaja,tudom,már megint elmaradt a levél folytatása :oops: Először én voltam beteg,aztán meg Bence.De már jól vagyunk,Bence épp tetoválásokat gyárt magának filctollal :x Szóval jöhetne az a rég várt tali!!!

Nálunk a fiúk egyre többet tudnak együtt játszani,de gondolom nemsokára megint változik a dolog és Isti majd lerázza a Bencét,de jelenleg nagy a barátság.

Kép

Kép
 
 


jelenleg nagy a barátság.


ez jó volt... :)

De az a 8 év tényleg nem kevés.

Kép

Kép
 


Helló Csajok!
Újra itt?De jóóóóó!

KépKép
 
 


Van valami hülye új programunk amivel nem megy nekem a képek kicsinyítése. :x Különben tennék fel az én majdnem 7 éves nagylányomról párat.
Olyan jó hallani rólatok(bocs,olvasni :D )Olyan mintha sohasem fejeztük volna be.Igaz,azóta sokasodtunk vagy éppen fogunk!(Sajnos nem én osztódom de:lesz ez még másképpen ha a jószerencse is úgy akarja)

KépKép
 
 


Kép

KépKép
 
 


Ez volna a korrekt vonalzóm csak nem tudom a régi helyett alkalmazni.
Viol!!!!!SegÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍts!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KépKép
 
 


Szia Eszti!!!

Böbőőőő mindenki, én nemrég láttam Szonját!! :) Igaz csak tescos kisautóban, oda még befért, de már tényleg nagyon nagylány!! :)

Nemtom hogy próbáltad eddig, én most csak azt tudom modnani, ahogy én csinálnám. Képen (amíg még nincs megnyitva) egy jobb egérklikk, ott válaszd a "szerkesztés"-t, ott a fenti menüsorban a "kép"-et, aztán "nyújtás/döntés" és ott írd be a kívánt értéket. Ide nagyon picit enged csak betenni, asszem max 80*80 pixel, vagy 10 kbyte, nemtom. Ez majd akkor derül ki, ha nem engedi.
Ha nem megy, küldd át mailben, én meg visszaküldöm kicsiben.

Kép

Kép
 


Nekem már Gabó hiányzik nagyon!! :( Írtam neki is iwiwen, remélem ha lesz kis ideje, benéz ide.

Kép

Kép
 


Jah, most nézem, a Picibaba.hu oldalon nem lehet ám képet tenni a vonalzó elé... :?

Kép

Kép
 


Szia Viol!
Köszi az infót de nekem a jobb egérgombnál nincs olyan,hogy szerkesztés.Mindegy is nem olyan fontos.
Igen,drága leánykám még bepréseli magát a kisautóba de úgy kell már kihúzni ha végeztünk a Tescoban. :D
Néztem a pocis képeidet az iwiw-en.Jóóóó,nagy a hasad!Szép formás.
Gerinced jól bírja?
Bár ha jól emlékszem Dorkával is termetes pocid volt.
Nem nagyon írogatnak a csajok mostanában. :cry:
Mondjuk én is csak azért tudok írni hétköznap délelőtt mert jelenleg beteg vagyok. :(
Remélem titeket elkerül mindenféle nyavalya!

KépKép
 
 


Sziasztok!

Hát nekem sem egyszerű írni, Márton pörög ezerrel, mindig töri valamin a buksiját, :lol: állandó felügyeletet igényel.

Eszti te hol dolgozol? jöhet privibe is...

Szép napot!

 
 


Áááááááááá, pedig mielőtt feltettem a pocakos képet, a hírfolyam-beállításnál kivettem a pipát a képfeltöltés-négyzetből. Igazából csak azt nem akartam, hogy mindjárt főoldalon a hírfolyamban virítson a hasam, hanem csak az látja aki épp megnézi a képeimet, mert arra jár. :)
Igazából megint úgy vagyok, hogy mindenfelé van hasam, oan bálna vagyok szerintem, hogy ihajj. :D 2-3 kg-val többről is indultam, mint anno, szal már most majdnem ott tartok súlyban, mint Dorkával a végén... :? De mindegy!!! :) Majd lemegy!! :)
Gerincem nem is, inkább a derekam fáj már régóta, nem túlzok ha azt mondom kb. a 3. hónaptól, pedig akkor aztán még nem volt hasam... :? Van, hogy fekvésből ha felállok, alig tudok elindulni, belevág a fájdalom a derekamtól a lábamig... :? Na de ez is elmúlik majd!! :)

Mi van veled, Eszti, mi bajod? Influenza? Vagy "csak" nátha? Jobbulást, bármi is az!!

Tényleg csajok, én beoltattam magam a H1N1-es bigyóval... De hogy mennyit agyaltam rajt!? :shock: :? Aztán végül szúrattam. Pont akkor voltak tele a hírek a legrosszabbakkal, most meg tök csend van. Mindegy, megvolt.

Katus,
akkor Márton szépen kitölti a délelőttödet! :) Máté meddig van oviban? Ott alszik ebéd után?

Kép

Kép
 


Jah, egyébként én is általában melóhelyről kontárkodok, ha írok, :lol: , vagy picit itthonról. Még jövő héten dolgozok, aztán vége! :D és akkor még jobban ráérek.
Jó lenne, ha a többiek is írnának picit, de persze kinek hogy engedi az ideje.
Majd beindul lassan biztosan.

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Kincső beteg lett :evil: , itthon vagyok, a műtét is csúszik egy héttel. Minden hónapban beeesik egy betegség ősz óta, utálommm!!! Tegnap este értem haza Sellyéről, vittem is Kincsőt azonnal az ügyeletre, ahogy beléptem az ajtón :cry:

Viol-akkor aludod sem egyszerű...A munkahelyeden ülsz? Kincsőt és magamat beoltattam az elején H1n1gyel. Filóztam rajta, aztán úgy döntöttem, hogy a betegségtől jobban féltem Kincsőt, mint az oltástól. Nem tudom már, válaszoltam-e: én nem akarok még kistesót. Talán, ha Kincső nagyobb lesz, vagy anyum nyugdíjba megy.

Katus-nálunk sincs megállás :lol: Kincső még mindig aktív gyerkőc. Várom már a jó időt, hogy nagyokat csavarogjunk az erdőben-városban. Mióta nagy havak vannak, ellógok néha a suliból korábban, hazajövök, gyors átöltözés és szánkóval megyek Nyuszért a bölcsibe, és nagy kerülővel jövünk haza, nagyon élvezzük :lol: :lol: :lol:

Anikó

Kép[/url]
 
 


Sziasztok!

Katus!
Nem titok,ide is leírhatom.Februártól hivatalosan sehol sem dolgozom.Sajnos a volt munkahelyem tavaly aug. óta nem fizet úgyhogy rendkívüli felmondással megváltam tőlük.Bonyolult,kesze-kusza ügybe keveredett a cégünk.Most majd várom az elmaradt fél milkámat....ki tudja meddig???!!! :x :x :x
Évekbe is beletelhet!...Hát jól ráfaragtam!
Áprilisban elkezdek egy nyirokmasszázs sulit aztán azzal szeretnék boldogulni.Már van is hova"eladni"magam.Igazándiból az a lényeg,hogy a saját magam ura maradhassak ,legalább addig amíg Szonjának szüksége van rám a tanulás terén.Az kb még 3-4 év.

Viol!
Ó,csak nátha,torokfájás láz nélkül.Azért 2 napra levert a lábamról.
Mi nem oltattuk be magunkat mert én meg jobban féltem a szuri szövődményeitől mint az influenzáétól.
Viszont várandósként lehet,hogy beadattam volna!

Anikó!
Javulást a kis Nyuszidnak!

KépKép
 
 


Eszti! :(

Ez az a munkahely ahol voltam többször......??????
Épp egy kis problémám van azzal amit csináltak ott, ct-re is kellett miatta mennem....hívtam is de nem vették fel, kicsit be vagyok rágva :twisted:
Na de majd privibe....ha lesz időm.

Jobbulást nyuszinak, mi van vele?
Sellyén mi dolgod volt?

Szép estét!
Bocsi, de nincs időm....

 
 


Katus!
Neeeeeem!Én már 2008 augusztusa óta nem dolgozom azon a bizonyos helyen.10 év és jó pár ősz hajszál után ott hagytam őket.Azóta voltam "ingyenélő" munkanélküli :D és házi segítségnyújtó Kópházán,ami miatt nyugodtan nevezhetnének Teréz anyának mert áprilisban kezdtem a munkát de júliusban kaptam érte utoljára fizut úgyhogy 7 hónapot "szerelemből"lenyomtam(mivel a főnökség hétről-hétre hitegetett)ingyéééé vaze!
Írd meg léccccííííí,hogy mi vóóót a probléma azon a bizonyos helyen.Kíváncsi vagyok ki és mit szúrt el.Remélem azóta rendbe jöttél és te és a humorérzéked nem sínylette meg ezt(azt)? :D :D :D


Többiek!Hol fészkeltek? :D

KépKép
 
 


Sziasztok!

Orulok, hogy ujra beindult a topic!

Tenyleg jol elszaladt az ido, nem is tudom mikor allt meg itt az elet. Minden gyerek jo nagy lett. Nalunk a Bence 9 volt oktoberben, a Balint meg 5 lesz jovo szombaton. Orulet, meg csak most szuletett.
A Bence 3. osztalyos, jo tanulo, nagyon lazan veszi a dolgokat, konnyen tanul, remelem kesobb mikor mar komolyan tanulni kell, akkor is lesz szorgalma. Mert most nem a szorgalma miatt megy neki olyan jol, hanem az esze miatt.
A Balint kozepso csopis ovis, jovore a nagycsoportos ovi mar az altalanos iskola epuleteben lesz, ugyhogy egy helyre fognak jarni.

En meg mindig itthon vagyok, kozben beiratkoztam az itteni egyik egyetemre lakberendezo szakra. Nagyon elvezem, mindig is szeretettem volna ilyesmit csinalni. Gondoltam ha mar a gyerekek akkorak lesznek, es vissza akarok menni dolgozni, akkor olyat csinaljak amit szeretek, es ehhez meg most el kell kezdeni a sulit.

Diohejban ennyi ami velunk tortenik, nyaron szokas szerint megyunk haza, mar megvettem a jegyeket, es szamoljuk a napokat. (Na meg van boven mit szamolni. :))

Agi

Kép
Kép
agi
 
 


Szia Ági!
De jó felőletek is hallani!
Talán akkor akadt meg nagyon a topic amikor az anyukák visszamentek dolgozni,meg ha jól emlékszem valaki írt ide valamit amit egy nem ide tartozó valaki elolvasott és jól bekevert a valakinek.Már nem emlékszem pontosan.
Háááát,valóban,jól elment az idő.Gyerkőceid is csak nőnek és okosodnak,hisz más dolguk sincs. :D :D
Mi idén kezdtük az iskolát Szonjával és eddig minden oké.Persze még csak a jövőben fog jönni az "igazi tanulás".
Bálint szereti a sulit?Messze van tőletek?(az iskola)
Mi kb 100m-re lakunk az isitől.Másodikban már egyedül fog menni.
Lakberendezés...hú,az nagyon jóóó!Én is kacérkodtam régen vele de én nagyon csúnyán rajzolok és bár ötletem még csak lenne de nem tudnám papírra vetni.Szóval ezért is lettem ápolónő! :D
Milyen az idő nálatok?
Itt ma van az év első csodás,napos délutánja.Megyünk is ki egy nagyot sétálni.


Szép napot mindenkinek!

KépKép
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bekukk, aztán majd visszaolvasok. Mert én meg tegnap jöttem meg kórházból, csütörtök este mentünk be... :? Máááááááá megint egy kis vérzés, úgy, mint anno Dorkánál, csak akkor 25 hetes voltam, most 29. Nem volt görcs meg egyéb, csak vér, aztán azt mondtam menjünk be, inkább... Amikor beértünk, a mellettem lévő helységben egy 27(!) hetes anyuka szült meg, basszus, alig több mint 1 kg-os babával... :shock: Szóval azt mondtam, oké, maradok, bár úgyis egyértelműen közölték, hogy maradok, másra ne is számítsak. Kis infúzió, magnézium, fekvés, stb. No de nem lett semmi baj, az a lényeg. Ma vok 30 hetes, innen már repül az időőő!! :lol:

Puszi, majd írok!!

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Viol-de jó, hogy nincs gond. Vigyázz magadra!

Katus-Sellyén van az egyik tagintézménye a DASzKnak, ahová a sulink tartozik, kb. havonta van egy utam a 8 tagintézmény egyikébe (Szexárd, Kaposvár, Szentlőrinc, Vép :lol: , Lengye-ez a kedvencem a gyönyörű rózsaszín grófi kastélyával és tehénistállójával :lol: :lol: , Sellyén most voltam, Villány lesz majd áprilisban). Szeretek jönni-menni, jó kicsit magam lenni a hosszú utakon, vezetni, néha meg is állok itt-ott nézelődni 8).

Lányok, kérnék tanácsokat Kincső mandulaműtétjével kapcsolatosan: mit vigyünk a kórházba? Meddig tart a lábadozás, mit ehet-ihat műtét után...stb. Minden tanácsot szívesen fogadok, nagyon be vagyok tojva... :cry: :cry:

Dolgozom még...minden este van valami, hiába vagyok szabin a héten :twisted: :twisted: :twisted:

Anikó

Kép[/url]
 
 


Lengyel-bocsi

Kép[/url]
 
 


Anikó!
Milyen állapotban van Kincső mandulája?Már gennyes,tályogos folyamatosan?Ki a gyermekorvosod?
Bocs a sok kérdésért de én már 1 éve húzom-halasztom Szonja mandulaműtétjét.
Neki évente kb 3 szor van mandulagyuszija és nem a legszebb a mandulája"nyugodt"állapotban sem de nem gennyes és nem tályogos.
Nálatok mi a helyzet?Mikor mentek?
Na szép,tanács helyett csak faggatózom! :roll:

KépKép
 
 


Viol!
Örülök,hogy minden oké!Én még emlékszem a Dorkát megelőző kórházi heteidre.Kívánom,hogy most hagyjad ki!
Amúgy jól vagy?Bírod az édes terhedet gerincileg,húgyhólyagilag? :roll: :D

KépKép
 
 


Szia Eszti!

Az orrmanduláját veszik ki, nem a garatmandulát. Sokat beteg ősz óta, havi 1 antibiotikum-kúrát csinálunk végig...És már a füle is fájdogált. A múltkor már annyira megduzzadt az orrmandulája, hogy a váladékot sem tudtam kiporszívózni az orrából, ott pangott a füle felé. A garatmandulája még nem volt gennyes.

Anikó

Kép[/url]
 
 


Még valami: már mindent kipróbálok Kincsőnél. A nátha-köhögés elmúlt a Salin sóslevegő készüléktől, egy hete Schüssler sót is adok neki. És 2 hónapja ma először mondta a doktornő a fülészeten, hogy tiszta Kincső füle :lol: :lol: :lol: Január 1 hetében volt az utolsó antibiotikum szedés. Február 1 hetében pedig még váladék volt a fülében.

Kép[/url]
 
 


Sziasztok!

Véletlenül benézek, és mit látok? Viol babát vár :lol: De jó!
Gratulálok! És Beus is, neked is gratulálok!

Kép

Kép
 


Szia Zsani neked is! :) És köszi, már mindjárt itt a vége! :)

És ti hogy vagytok? Mindenkinek (Neked is) csak a vonalzón látom, hogy már mekkorák a gyerekek!! :) Tejóég!! :shock: :P

Anikó,
hűűű, nem irigyellek a betegségek miatt, nekünk szerencsére azért nem volt ennyi... Látom nagyon sok mindent kipróbáltatok. És most végül mikor lesz a műtét, mire halasztottátok?

Eszti,
köszi, igazából csak "derekasan" vannak gondok, az fáj már nagyon az eleje óta. Pisilni biztosan többet járok, csak nem tűnik fel annyira! :D
Szerintem oan sokkal előbb nem fog befektetni, mint Dorkánál, akkor rossz helyen volt a méhlepény, most az okés. Lehet, hogy az előző császár miatt pár nappal korábban felvesznek, de nem tudom. Vagy beindul előbb!! :) Ááá, nem tudom, jó lenne. Dorka késett 4 napot, remélem ez a pasi jobban siet. :D

Oan jóóó, tavasz van!! :P :P Bár reggel meg oan rossz még, mert hideg van, kell a vastag cucc a gyerekre, most meg ha megyek érte, viszem magammal a váltás ruhákat, vékonyabb gatya, vékonyabb sapka, vékonyabb kabát, hogy hazafelé ne rohadjon le róla a téli... De sztem ha így marad, holnap már így indítom el...

Jesszus, most nézem itt jobbra fent a reklámot az "Óperencia" Bölcsiről... 77ezer/hó?? :shock: Durva... De milyen jó, hogy a Noszály Sanyi ajánlja!! :lol: :lol: Így most elgondolkodtam rajt... :lol: :lol:

Kép

Kép
 


Sziasztok Csajok!

Anikó!
Ó szegény kicsi Kincső!Ahogy leírod bizony jobb is ha már nincs ott hiszen a fülre ha ráhúzódik a betegség az rettenetesen rossz.Mikor mentek?

Viol!
Ne aggódj a viselet miatt állítólag holnaptól ismét rossz idő lesz! :x :x Pedig mi is nagyon örültünk a napsütésnek,madárcsicsergésnek.Szonja ma nem volt suliban mert a hét végén hányt.A doki szerint vírus.Holnap már mehet.
Hála égnek a garatmandulája szép.Mivel neki ez a leggyengébb pontja mindig nagy görccsel várom egy-egy vizsgálatkor,hogy mit mond rá a doki.Ma megúsztuk!
:P :lol:
Nagyon helyes a kis Gergő szobája.Láttam az IWIW-en. :D

KépKép
 
 


A volt kollégám 2 gyermeke is egy magánoviba jár.Biokaja,uszoda,bio homok,extra kirándulás,stb)havi 100ezer pénzért/fő.
A 77ezer occsó! :P :P :P :wink: :wink:
A Szojának havi 8ezer a napközivel együtt. :? :shock:

KépKép
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: