Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Sok kerület kismamái indítottak beszélgetést, Zuglóból még senki. Ezért úgy gondoltam, én írok. Kislányom, Enikõ január 16-án született, lassan fél éves. Szívesen leveleznék zuglói babásokkal, talán találkozhatnánk, tapasztalatot cserléhetnénk, stb.
Mi a Padlizsán utcában lakunk. Babakocsival nem sûrûn lehet minket látni, mivel Enikõ utálja, és nem tudok vele sokat kinn lenni. Inkább kenguruval közlekedünk.

Remélem, sokan leszünk itt!

Gyöngyi
Névtelen
 


Szia Gyöngyi!

Van ám egy pár zuglói anyuka itt, fõleg a cseten taliztunk össze!!!! Rendszeresen-rendszertelenül összejárunk, találkozunk, úszni is együtt fogunk járni szeptemberõl a Pólus Hotel uszodájába.

Ha van kedved, akkor esténként megtalálsz minket a cseten is, ha nem akkor itt is levelezhetünk.

Szia
Zsuzska
Névtelen
 


Sziasztok!

Én is a Zsuzska által említett zsuglói anyukák közé tartozom!Kép Mi a Répásy utcában lakunk, és az én kislányom Incsi már 16 hónapos!
Különben Incsi sem szerette 6 hónaposan a babakocsit és mi is sokat kengurúztunk vele, de késõbb aztán rájött, hogy a babakocsi kényelmesebb. Meg aztán idõvel már nehéz lesz Enikõt cipelni! Kép

Zsuzska! A szeptemberi úszáshoz lehet, hogy mi is fogunk csatlakozni! Kép

Puszi: Vica
 
 

 
 

Sziasztok!
Már én is nagyon hiányoltam ezt a topicot. Sajna nekem nem nagyon sikerül a csetelés. Mi a Gervay utcában lakunk. A kislányom tíz hónapos, mi is a Pólusba járunk úszni. Szívesen leveleznék vagy találkoznék én is veletek!
Sziasztok!
Katka
 
 


Sziasztok!
Már én is nagyon hiányoltam ezt a topicot. Sajna nekem nem nagyon sikerül a csetelés. Mi a Gervay utcában lakunk. A kislányom tíz hónapos, mi is a Pólusba járunk úszni. Szívesen leveleznék vagy találkoznék én is veletek!
Sziasztok!
Katka
 
 


sziasztok
Mi is zugloban lakunk, a kisfiam kilenc honapos es ha mar alszik illetve van turelmem kivarni a sorom - informatikus pasi - akkor felkukkantok a netre.
Mi is jarunk uszni, de a vilag masik vegere, ugyhogy erdekelne hogy a polusban milyen babauszi van, kik tartjak, milyenek a korulmenyek ilyesmi.
koszonom
Kandika
Névtelen
 


Sziasztok!

Csatlakoznék, innen a Gyarmat utcából. Borka 10 hónapos, és kettecskén vagyunk nagyrészt itthon (mint gondolom ti is), amit Borka annyira nem értékel, szóval mi is szívesen találkoznánk Veletek!

Sziasztok, Kinga
 
 


Sziasztok!

Ti hová szoktatok járni sétálni? Mi csak ide a ház mögötti parkba járunk, Enikõ nem szereti a babakocsit, így leterítek neki egy plédet, és azon hancúrozik.
Más: A Rossmannban, az Árkádban néhány Hipp bébiétel féláron, 149 Ft-ért van: Sárgarépa-burgonya, Erdei gyümölcsös alma, Joghurtos gyümölcstál, Sárgarépa-burgonya-marhahús.

Holnap megyünk Enikõvel a dokihoz kontrollra a Bethesdába, a hugyúti fertõzései miatt. Lehet, hogy kiderül, hogy mehetünk-e úszni. Jó lenne

Sziasztok

Gyöngyi
Enikõ
 


Szia Katka!!

Ti melyik nap jártok úszni és hányra?mi keddenként fél12re!
Lehet hogy már találkoztunk is,mondjuk mi még csk 2 hónapja járunk Bencével,remélem egyszer összefutunk!!

szia!

Zsuzska
Névtelen
 


Szia Kandika!!

Jó lenne ha ti is jönnétek usziba!Nekem nagyon tetszik ez a hely,1 csoportba max. 10en vagyunk,a viz 30 fokos,és nagyon kultúrált minden!amig anyukák öltöznek a gyerekeknek van járóka hogy bele tudjuk rakni öket,egy foglalkozás háromnegyed óra,utána megyünk szaunázni ,felmelegedni egy kicsit!!Az úszás végén pedig még lehet játszani a vizben!Szerintem szuper!Kettönknek a bérlet 6000Ft!Röviden ennyit,remélem jöttök!!

Szia!

Zsuzska
Névtelen
 


Szia Gyöngyi, Katka, kandika és Kinga!!!!

Egyébként magunkról elfelejtettem irni pár szót!!!!
Mi az Adria sétányon lakunk és a Vezér úti bekeritett játszótérre szoktunk járni, már amikor nincs ez az õrült meleg!!!
A kisfiam Bence 2001. június 16-án született, éppen tegnap volt 13 hónapos. Ez nagy lókötõ:-))))

Mi július 30-tól megyünk nyaralni Balcsira és augusztus 20. után jövünk haza. Ha ti is úgy gondoljátok csinálhatunk egy zuglói babatalit!!!!!!!

Mi a véleményetek róla?????

Sziasztok
Zsuzska
Névtelen
 


Mármint úgy gondoltam, hogy nyaralás után:-))
Ja és most javitom, hogy "egy nagy lókötõ" a fiam!!!:-))

Zsuzska
Névtelen
 


Sziasztok!
Én is most bukkantam a topicra (Zsuzska súgására) és nagyon örülök neki. Mi a Róna-Thököly sarkon lakunk a 11 hónapos kislányommal Emesével. Tényleg jólenne néha majd összefutni hamár így egymás mellet lakunk legalább nemlesz olyan uncsi majd a játszón ülni nem?
Úszni mi is megyünk szerintem szeptembertõl legalábbis szeretnénk.
A chaten én is megfordulok bár mostanában a lányom betegsége és a nagy meleg miatt ritkábban de jön még õsz-tél és uncsi esték szóval leszek még.

Sziasztok
Kriszti
 


Sziasztok!

Kriszti, mi baja a lányodnak?

Én most voltam Enikõvel kontrollon, csütörtökön megcsinálják neki a hólyagfeltöltést. Úgy félek!

Zsuzska!
Egyébként én benne vagyok a találkozásban, tényleg jó lenne összejönni, biztos tudnánk mirõl beszélgetni. Valami olyan helyet kéne találni a találkozásra, ami mindenkinek aránylag közel van. Ha valakinek van jó ötlete, írja meg.
Az usziba a bérlet egy hónapra érvényes, vagy alkalmakra szól?

Sziasztok!
Gyöngyi
ENIKÕ
 


Sziasztok!

Nem tudtok véletlenül ajánlani magán gyermekorvost, aki ki is jön házhoz?

Kriszti! Nagyon közel lakunk. Mikor megyünk játszira?

Kinga
 
 


Sziasztok!

A uszihoz itt van egy link: [url=http://www.bebiuszas.hu/" TARGET="_top]http://www.bebiuszas.hu/[/url]
(itt van sok info)

Talival kapcsolatban, szerintem nem olyan nagy ez a Zugló, hogy ne valakinek is nagyon távol legyen a helyszín! Kép

Üdv: Vica
 
 


A ne szócska nem tudom hogyan került oda Kép

Vica
 
 


Hú, akkor csapjunk nagy, közös játszizást, csak mi most megfáztunkKép

Kinga
 
 


Szia Diki!!

A mi háziorvosunk itt lakik tölünk 5 percre és mindig kijön szó nélkül,nekünk is ö volt még a gyerekorvosunk!!
Ha gondolod megadom a számát!a rendelöje meg a 16. kerületben van!!Egyébként mi Krisztivel együtt szoktunk sétálni meg játszótérre menni!!Van hogy ök jönnek a vezér úti játszóra,vagy mi megyünk hozzájuk!!

szia!

zsuzska
Névtelen
 


Szia Zsuzska!

Megköszönném a telefonszámot! Szerinted vállalná Borkát csak maszekba, mikor pl. a mi dokinénink nincs?
Melyik a másik játszi, ahova jártok?

Kinga
 
 


Szia Kinga!

Dr. Csapó Katalin a dokinö,tel:munkahelyi:4044309
mobil :06209962150

Szerintem ha felhivod akkor biztos elvállalja,meg kell kérdezni Õt!!
A másik játszótér az az Újvidék-téri játszó,ott van a Krisztiéknél,de mostanában nem nagyon járunk oda mert Bence képtelen megmaradni 5 percnél tovább a babakocsiban!!Inkább ök jönnek ide!

Szia

Zsuzska
Névtelen
 


Szia Zsuzska!

Felhívtam, õ is szabin van a hónapban, de azért elteszem a számát, köszi! Biztos együtt nyaralnak a mienkkelKép.

Kinga
 
 


Sziasztok!
Örömmel tudatjuk Veletek, hogy a tavalyi nagysikerü
összejövetelünk példáján felbuzdulva idén is megrendezzük a Babanetes Találkozót!
Helyszín: Tizenkét Karátos Általános Iskola parkja, 1021, Bp. Hárshegyi u. 3
Az idõpont: 2002. július 27., szombat, reggel 9 órától este 6 óráig
További részletek:[url=http://www.babanet.hu/talalkozo2002.php" TARGET="_top]http://www.babanet.hu/talalkozo2002.php[/url]
Minden babanetest szeretettel várunk!
Sziasztok,
Kiss Andrej(apa)
apa
 


Sziasztok!
Zsuszka!!! Mi is kedden fél tizenkettõre járunk úszni, lehet hogy találkoztunk már, bár mi nyáron sokszor hiányoztunk arcüreggyulladás miatt. Ha találkoztunk akkor arról emlékezhetsz ránk, hogy én mindíg a parton ülök és Fanni az apukájával úszik.
Remélem mostmár tudunk menni.
Katka
 
 


Sziasztok! 29.-én, hétfõn a XIV. kerületi védõnõk a szoptatás világhete alkalmából tartanak egy rendezvényt a Zeg Zug mûvelõdési házban, 10.-tõl 14.-ig. Lesz babamasszázs, elõadások, szûrések, bemutatják, hogyan mûködik a légzésfigyelõ, stb. Lesz pogácsa, és üdítõ. Kép) Ha van kedvetek, menjetek el.
Üdv,
Liesel
Liesel
 


Szia Katka!

Sajnos igy nem emlékszem rátok,mi csak június óta járunk!Most meg 1 hónap szünet lesz,úgy hogy legközelebb szeptemberben találkozunk ha jöttök!

Szia!

Zsuzska
Névtelen
 


zsuzska
koszi az infot az uszirol, amit irtal rola az alapjan nagyon hasonlit ahhoz ahova eddig jartunk- Halmay alapitvany a XI. keruletben. most nyaron nem jarunk usziba, de osztol ujra jo lenne, utanna jarok a dolonak
megegyszer koszi
kandika
Névtelen
 


Sziasztok!
Orulok ennek a topicnak. Mi a Benko utcában lakunk, kozel a Bosnyákhoz es az Adria lakotelephez. Zsofi kislányom juli 5-en volt 1 éves!
Szoktatok járni a Paskalra? Hétkoznap délután 4-tol felaron, 350 Ft-ert lehet bemenni. Zsofi nagyon szeret pancsolni, imádja a gyerektarsasagot.
Szivesen találkoznánk mi is valakivel, aki a kozelben lakik, sajnos sokat vagyunk egyedul.
A babatali jó otlet, szervezzuk meg!

Szilvi
Szilvi (szilvii)
 


Sziasztok!

Kinga, boldog névnapot!
Holnap megyünk Enikõvel a kórházba, drukkoljatok, hogy ne legyen semmi gond!
Ha hazaértünk, majd írok, hogy mi volt.

Gyöngyi
ENIKÕ
 


Szia Szilvi! Mi szoktunk járni a Paskálra. Ha gondolod találkozhatunk. Augusztus 6-ig itthon vagyunk, úgyhogy, ha jó idõ van jövõ héten biztos kinn leszünk!
Szia: Katka
 
 


Szia Katka!
A jovo het 2. feleben lehet,hogy elutazunk, de ez meg nem biztos. Jo lenne talalkozni a Paskalon. A strandon hasznaltok uszo pelust? Vagy csak sima furdogatyoban viszed a picit?

Szia
Szilvi
Szilvi (szilvii)
 


Szia Szilvi!

Mi nagyon közel lakunk egymáshoz!

Mi is szoktunk járni a Paskálra,Bence is imádja a vizet!
Ha jó az idö akkor lehet hogy kimegyünk!
A találkozó nekünk csak szeptembertben jó mert jövöhét kedden elutazunk 1 hónapra!Bencén csak úszónadrág van,de van úszópelusunk is!

Szia

Zsuzska
Névtelen
 


Szia Enikö!

Drukkolunk nagyon,remélem nem lesz semmi gond már!Aztán egyböl irjál hogy mi volt!!

Szia

Zsuzska
Névtelen
 


Sziasztok!

Teszek fel képet magunkról, igy kicsit láthatóbbá válunk egymás számára:-))))
Ha van képetek, tegyek fel ti is!!!

Sziasztok
Zsuzska
Névtelen
 


Kép
 
 


Ja, a mazsi, az az anyu, de a képen mi vagyunk: Bence és Zsuzska!!!!:-))
Névtelen
 


Szia Gyöngyi!

Megnéztem a képeket Enikõröl,nagyon aranyos!
Remélem nem lesz semmi gondotok a továbbiakban,és jobbulást nektek!azt tudod,hogy úszni jöhettek e?Jó lenne!

Szia

Zsuzska
Névtelen
 


Szia Zsuzska!

Megkérdeztem a dokit az úszásról, és szigorúan azt mondta, hogy felejtsem el. Nagyon szerettem volna, de az elsõ a babóca egészsége. De remélem, máshol találkozunk majd, ha az usziban nem is tudunk.

Szia

Gyöngyi
ENIKÕ
 


Sziasztok!

Gyöngyi! Köszi a névnapi gondoltálrámot! Én is drukkolok Nektek!!! Megnéztem a képeket, nagyon szép baba Enikõ!

Most akkor találkozunk, vagy nem? Szerintem aki nem nyaral augusztusban...szegény mi Kép Kép -Szóval, hogy nem...? Na.
Esetleg mit szólnátok egy jövõ hét elejéhez? (Remélem Borka kigyógyul addig a megfázásából.)
Vagy várjuk meg egymást?

Sziasztok, Kinga
 
 


Sia Kinga!

Mi csak augusztus végén vagy szeptember elején érünk rá legközelebb mert kedden utazunk el!

Szia

Zsuzska
Névtelen
 


Szia mindenkinek kicsit eltûntem de azért vagyok!
Szóval most egy kisebbfajta regény készülõdik mert sajna Emesének eléggé komoly betegsége volt bár már úgytûnik túlvagyunk rajta. Szóval kezdõdött egy átlagos nátha,láz, hányással és három nap után szurokszéklete lett ami azt jelenti hogy a gyomrában valahol vér van. Kórház sok sok vizgálat és szenvedés után nomed egy endoszkópia után megállapították hogy nyombélfekély, reflux és némi kis vérzés a gyomrában de már minden gyógyulóban. Rengeteg antibiotikum és szenvedés után úgytûnik túlvagyunk a nehezén és a dokik szerint sosem fogjuk megtudni hogy valójában mi okozta valamilyen vírus vagy a helicobakter pylori nevezetû baci... Hát így állunk ja és ehhez még társul az is hogy Mesi piszok rossz alvó egy éjjel négyszer ötször is fennvan és menni kell hozzá... De azért jól vagyunk nagyon aranyos kismanó és imádjuk... Ja és jön a kistesó jövõ februárban,aki remélem hogy kisfiú lesz Kép
Hát ennyi rólunk. Bármilyen taliban én is benne vagyok.
Kinga ha még aktuális a doki kérdés. Én nem jártam be az egy év alatt egyszer sem rendelésre hanem az én orvosnõm házhoz kijött és adta be az oltásokat meg vizgálta meg a lányzót 3,000Ft-ért. Szerintem megéri mert sokkal többet összeszed a rendelésen a sok beteg gyerektõl és tényleg bármikor hívtam jött az orvosom. Õ a VII. kerületben rendel egyébként és a Péterffy-be tartozunk. Ha érdekel írj.
Találkozni én is szívesen találkozom bárkivel bár ez fõleg majd õsszel lesz igazán jó amikor már otthon uncsi lesz kinnt meg elviselhetõ lesz a hõmérséklet mert bevallom õszintén én ebben a nagy melegben terhesen inkább itthon hûsölök és csak egyszer sétálok egy nap.
De azért örülök ha kimozdulhatok Kép)))
Hát most 'röviden' ennyi majd még jövök sziasztok!
 


HÚÚÚÚÚÚ de sokat írtam Kép bocsi érte...
 


Sziasztok!

Mi is Zuglóiak vagyunk. A Lóci fiunk elmúlt másfél éves, pocaklakó pedig 28 hetes. Neme eddig titok, de hétfõn megyünk ultrahangra.
Egyébként mi is a Répássyi utcában lakunk. Lehet, hogy már találkoztunk néhányan csak nem is tudunk róla? Az ember lánya sokszor a játszón csak azt kérdezi, hogy hívják a kicsit és milyen idõs.

Prü
prü (prü)
 


Szia Prü!
Lehet hogy mi már találkoztunk,Ti melyik játszóra jártok?
Mi az Adria sétányon lakunk!Jó közel egymáshoz!Jártok oda cukrászdába?Ott minden nap láthatóak vagyunk!!

Szia
Zsuzska
Névtelen
 


Szia Zsuzska!

Mi is többnyire az Adriára járunk játszóterezni. Én azt szeretem, ami a 77-es troli megállója mögött van és azt, ahol 4 hinta van és focipálya. Itt álltalában mindig van szabad hinta. De nem vagyunk nagy játszóterezõk, mert a mászókák még nagyok, a homokot pedig nem tartom túl tisztának ezért homokozni mi az erkélyen szoktunk. Bár most gondolkodom, hogy megnézzük milyen a Vezér úti játszó homokozója. Ha valaki ismeri írjon már pár sort róla.
A cukiba néha mi is eltévedünk, de nem túl gyakran. Viszont jó nagyokat sétálunk (gyalog), mert elég sokat bír menni a kicsi fiunk.

Prü
prü (prü)
 


A kimaradt néhány sor arról szólt, nem tudom miért maradt le, hogy nem vagyunk nagy játszóterezõk, mert a mászókák még nagyok, a homok tisztasága pedig számomra kétes. Homokozni mi az erkélyen szoktunk. De a Vezér úti játszó homokozóján gondolkodok, érdekelne a tapasztalatotok.
Nagyábból ennyi. Hogy miért maradt le?!

Prü
Prü
 


Bocsi, a mi gépünk megõrült. Most minden sor látszik. Ja, és egy kis javítás : nagyjából ( Pocsék a helyes írásom.)

Prü
prü (prü)
 


Sziasztok!

Nyaralni voltunk eddíg és örömmel láttam, hogy mire visszajöttem egy csomót írtatok és szépen gyarapodik a kis csapat!Kép

Prü: szerintem nem a gépetekkel van a hiba, néha nálunk is szokta ezt csinálni, akkor frissíteni kell a képernyõt és újra minden tökéletes! Amint már korábban is írtam mi is a Répássiban lakunk, de szerintem még nem találkoztunk (nem nagyon emlékszem Lóci nevû babaára). Mi ide a ház elé(1.) szoktunk járni hintázni és mostanában a kedvenc játszónk a Lengyel u. végén lévö, mert ott egy csomó fa van és így jó sok árnyék!
Mi is sokszor voltunk már a Vezér úti játszón, csak most az a bajom vele, hogy ott alig van árnyék. Amúgy szupi a játszótér, bár a homokozó (sajnos) tele van kavicsokkal (a játszó legnagyobb része kis kavicsokkal van felszórva és a gyerekek akaratlanul si belehordják a homokozóba Kép )

Mkriszti: Örülök, hogy már jobban van a kislányod! És neked (Prünek is) garatulálok a pocaklakóhoz!!!

Üdv mindenkinek: Vica
 
 


Mkriszti!

A refluxra neked mit mondott a doki? Melyik kórházban voltatok? Azért érdekel, mert most derült ki, hogy Enikõ is refluxos, és egy éven keresztül antibajt kell szednie.

Szia

Gyöngyi
Névtelen
 


Sziasztok!

Mkriszti!

Ez a reflux nem ugyanaz, ami nekünk van. Mindegy.

Lányok!
Merre is van pontosan a Vezér úti játszó? Én a Fogarasi felõl mennék, és meg szeretném nézni. Ha gondoljátok, ott talizhatunk!
Egyébként itt nálunk a Padlizsán utca elején csináltak most egy vadi új játszóteret, el van kerítve, vannak hinták, rugós és libikóka is, mászófal, homokozó, nagy csúszda. Szép lett. Ha Encsike már tudja élvezni, mi szerintem oda fogunk járni.

Sziasztok

Gyöngyi
Névtelen
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron