Új privát üzeneted érkezett!

Voltam,igaz tök véletlenül,egy csajszival találkoztam pont a ház elött,és akkor néztem meg mi is ez!

Viszont nézzétek,mit találtam:
http://www.jatsszvelem.hu/hirek/jatsszv ... napok.html
 
 


És 4 nap 39 fokos láz után megtörtént a csoda! Lement a láza, reméelm ott is marad, és nem jön vissza!
Labor teljesen jó, pisigyűjtés fenomenális, dokinőnek bejött amit tippelt. De azért kaptunk Bethesdába beutalót. Lehet, hogy ezt meghallotta akisasszony, és gyorsan gyógyuló útra tért.
Ma viszont egész nap ordított szegény, lehet, hogy most érzi a torkát, hogy még nyelni sem bír. :cry:

Jó hétvégét mindenkinek!

Családient.hu vonalzók


Kép
 
 


Sziasztok!mi kis családommal (5fő):) 2009.augusztusában költöztünk ide
zuglóban,(róna-egressy sarok),nagyon tetszik a kerület csendes,nyugis zöldövezeti 3gyermekünk van kicsi Dominik 4.5 éves,középsö Alexszandra 6.5 éves,nagy Márk 8 éves.Jelenleg óvodába még sajnos nem ide járunk,de a nagyfiamnak sikerült elintéznünk az iskolát Ő az Arany Jánosba jár.Mostmár jön a tavasz szeretnék nekik barátokat és játszópajtásokat ha gondoljátok itt van 2 játszótér is mellettünk,beszélgethetünk míg csemetéink jót játszanak!! Üdv:Szilvi [/b]
 

 
 

Sziasztok!

Szia Szilvi! Üdv Zuglóban! Már én is nagyon várom a jó időt,a hatalmas játszóterezéseket, de az a környék egy picit kiesik nekünk,de trolival megoldható.... :wink:
Nem tudom mennyire vagy már ismerős a környéken,de van egy jó kis játszó az Adria lakótelepen (Egressy tértől kb 2 percre) az mint köztes megoldás is jó lehet,szerintem!
Honnan költöztetek ide,megkérdezhetem?

Örülök,hogy Blanus jól van,és megúsztátok a kórházat,Orsi!
Csütörtökre az a havazás,meg havas eső,talán csak ijesztés,remélem Bp-et elkerüli... :lol: :lol: :lol:

Kata: veletek mi ujsi? Valamikor nem jöttök ide a játszóra? Tegnap is kint voltunk egész délelött,de Amina úgyis legtöbbször olyan 3 körül ébred,és akkor kint tudnánk talizni,bölcsi után!
 
 


Sziasztok!

Anna beteg lett, bár nem látszik rajta, de nem jár bölcsibe. Most köhög, elméletileg lázzal küldték haza, de azóta sem volt neki (szerencsére). Most már nátha is párosul a köhögéshez, jaj, mindig van valami. Úgyhogy játszótérre nem megyünk még.

Basszus, sosem lesz már tavazs? Még mindig mínuszok vannak éjszaka...jaj, unom már!!!!

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!
Szóval 3 napos láz címmel kikecmeregtünk ebből a dologból, persze a pöttyök is megérkeztek. Ha előbb hívom a sógornőmet, vagy a védőnőt, nem kellett volna laborba menni, nem nagyon értem, hogy ezt a dokinő miért nem említette. Mindegy túl vagyunk rajta, aludni még mindig nem alszik, éjszaka 2 óránként fenn vagyunk, én már teljes hulla vagyok. Ma is angolon olyan hülyeségeket beszéltem, még gondolkodni se tudtam.

Szia Szilivi! Üdv itt közöttünk, sajna nekünk is kiesik az a rész, de tényleg jó ötlete van Zsuzsinak az Adrián a játszó a kettő között van, és még oda fel is merem engedni Kittit.

Vigicica! Mikor szoktatok sétálni, arra felé is mehetünk, és összehozhatjuk.

Családient.hu vonalzók


Kép
 
 


Sziasztok!

Jaj,Kata,tényleg mindig van valami.... :cry: jobbulást Annának!
Elhiheted ,szerintem rajtunk kívül kevesen várják jobban a jó időt...vagy mégis? :oops: :roll: :wink: :lol:
Rosszul mondtam! szerintem MINDENKI a jó időt várja már!!!!! :wink:

Orsi:most hogy mondod a "7 o'clock years old" elég furi volt,de tetszett! :lol: :lol: :lol: (bocsi... :oops: )

Jaj csajok! Kicsit hagy reklámozzam magunkat (is)!
Orsival szombaton börzézni megyünk, ha van kedvetek nézzetek ki!

Március 6-án szombaton 9-től-14-óráig,
X.kerület Pataky Művelődési Házban.
Szent László tér 7-14.


Én főként lány ruhákat,cipőket ,játékokat viszek ki,de lesz egy két megörökölt,de nem hordott fiú rucim is! Lényegében olyan 146-osig viszek ki szinte mindent,mert hát nagyon sok mindent örököltünk,de nem fogom tudni még vagy 8-10 évig tárolni,így kénytelen vagyok megválni azoktól is!
Orsi is lány ruhákat hoz,de majd nyilatkozik ő is,én most csak kutya futtában megemlítettem.... :oops: :wink:
 
 


Igen én is csajos ruhákat viszek, persze nálunk még nincs sok, mert szerencsére hugi is tudja őket hordani, viszont tegnap hoztam 3 zsákot a fehérneműstől, zoknik, bugyik, trikók, alsónacik, harisnyák, derékmelegítk kismamáknak, és egyebek. ( Ha már reklámozunk! :D )

Blaninak már megint jött egy foga, most megint erre fogom a nem alvást, de ha ezt csinálja a 20 fogával, én addigra kikészülök. Nagyon jó dolgom volt a Kittivel, semmi ilyen bajunk nem volt, most többszörösen kapok a kicsitől. :(

Kata! Annának jobbulást, szegény mire az ovit kezdi már immunis lesz ezekre a nyavalyákra.

Többiek, mi újság?

Családient.hu vonalzók


Kép
 
 


Sziasztok!

Ha már börze téma,ezt találtam,talán sokan nem is tudunk róla,pedig itt van a "szánkban"...

"Kedves Anyukák, Apukák és Kismamák!

2010.02.14.
2010.03.14.
2010.04.11. Baba Ruha Börzét szervezünk Budapesten,14.kerületben a Hermina út.3.
Zeg-Zug Gyermekházban.

Programok: Bábszínház, Játszóház és persze Baba Börze.
Asztal foglalás: borzeszervezo@freemail.hu vagy telefonon: 70-314-04-07
Mindenkit szeretettel várunk!

HELYSZIN ÉS DÁTUM FIGYELÉS: babanet.hu/hol-mi

Üdvözlettel:

G.Krisztina
70-314-04-07"

Talán délelötti programnak is megfelelhet! :wink:

Amúgy ha eladni nem is nagyon,vásárolni viszont sikerült sok szép ruhácskát...:oops: és egy nagyon szupi összecsukható játék baba ágyat vennem potom pénzért,aminek azóta is nagy sikere van! (remélem nem csak az újdonság varázsa és ezután is fog még vele játszani...)
 
 


Sziasztok!

Úgy látom nagyon jól elbeszélgetünk itt a Zsuzsival, esetleg csatlakozna hozzánk vki? :wink:

Ha már reklám akkor hadd mondjam el, hogy a sóginőm a XVI. ker-ben bérelt tornatermet, kismama tornát, és alakformáló tornát fog tartani, jövő héttől kedden és pénteken. Ő gyógytornász- védőnő, és jó órákat tart, dolgoztam vele, és néha beálltam hozzá tornázni, hát.... most nem bírnám az biztos :oops:


Cím: Banya-Tanya tornaterem, +36-30-222-1020
Bp. XVI. Batthányi Ilona u. 1. Kiss Edit gyógytornász, védőnő


Vigicica! Te is eltűntél, de ha olvasod esetleg: holnap ha minden jól megy felétek megyünk játszóra, ha van kedved csörögj rám, és akkor tudunk találkozni.


És egy nagy hír ( nekem) :oops: Blani felállt! Fogalmam sincs hova rohan, de már nem bírom követni a fejlődési tempóját, pedig még várhatna vele, mert már így sem tudok semmit csinálni miattuk. :oops: :wink:

Családient.hu vonalzók


Kép
 
 


Sziasztok!
Tényleg egy kicsit eltűntem, de a férjem szabin volt, így nem volt időm unatkozni :)
Orsi, jó lenne talizni, csak nem tudom a számodat, küld el priviben.
Zsuzsi, hány órától lesz a börze?

Kép
 


Sziasztok!


Vigicica:Akkor jogos az eltáv.... :lol: :lol: :lol:
Azt hiszem 9től kezdődik,sztem én kinézek,most nagyon rajta vagyok a vásárláson,hátha találok Aminának nacit (is) ! :wink: :lol:

Kata: Anna jobban van? Bölcsibe jár már? Ilyenkor kivel van otthon,veled? Vagy apával? Bocsi,csak kezdem hozzá szoktatni magam,ha elkezdjük az ovit,mi is ugyanezeket a köröket fussuk majd.... :?
Nem most lesz valamikor a szülinapja Annának is?
 
 


Szerintem mi is kimegyünk :)

Kép
 


Helló lányok!

UTÁLOM A HAVAT!!!! Mikor lesz már TAVASZ???

Na jó, nem leszek ennyire negatív.
Anna meggyógyult, már épp ideje volt, mert nagyon elszemtelenedett :-)
Most felváltva volt otthon anyuval és velem...apa..á, fel sem merül benne, hogy ő is otthon maradhatna...mindegy, most nincs sok munkám, legalább kihasználom, hogy együtt vagyunk!!

Anna 17-én lesz 2 éves!! Rohan az idő...:(((

Hétfőn voltunk játszótéren, befagyott mindenem...brrr...hiába sütött a nap, az nem elég!

Kép

Kép
 
 


Ne utáld a havat, nézd, milyen szépen esik! :)
Az embernek az életkedve is elmegy tőle :evil:
Ma biztos, hogy nem megyünk sétálni, max kirakom az Andit az erkélyre aludni, én meg maradok a jó melegben :twisted: :oops:

Kép
 


Kata :örülök ,hogy Anna jobban van! Elszemtelenedett....?:lol: A te kis csibész lányod??? :wink: :lol: :lol: :lol:
Most már tényleg annyira de annyira jöhetne a rendes tavaszi idő,hogy végre össze lehessen ereszteni a csajokat,hogy egymást fárasszák....:wink:
Melyik játszón voltatok hétfőn? Lehet elkerültük egymást? Mi is voltunk kint,igaz délelött, a templominál.
Meg tudod hova szoktunk kimenni ha olyan az idő? A patakpartra a sport pályára ,tetszik nekik a nagy tér,"focizunk--kosarazunk" meg ott aztán nyugodtan szaladgálhatnak,motorozhatnak ,nem esnek bele semmi kutyakakiba, be van keritve a hely,és lényegében azt csinálnak amit akarnak! :wink:

Bevallom nektek titkon bíztam benne hogy minket elkerül havazás,de azt hittem rosszul leszek,mikor reggel felhúztam a redőnyt!!!! :twisted: :twisted: :twisted:
Hiába esik szépen,én is rohadtul unom már.... :?
Sokkal jobban tetszene már a 15-20 fok,napsütés,madárcsicsergés...(na jó a +10 el is kiegyeznék :wink: )
 
 


Sziasztok!

Bocs Vigicica, elfelejtettem, hogy szám nélkül nehezen tudsz felhívni, úgyhogy küldöm, vagy te is küldheted, és ha arra megyünk rád csörgök.

Hát igen Kata! Annyira rohan az idő, hogy észre sem vesszük már ovi, suli, és csak egyre nehezebb lesz!

Blanus is most született erre már 1 hete fel is állt, nem tudom hova rohan, d eén követni sem tudom a tempóját.
DE! 2 napja alszik!!!! Nem tudom mi történt, de cska hajnalban kelt föl, azt hittem baja van. Nyomom bele a homeos nyugi bogyót, lehet attól? :?:
Csak maradjon is így!

Ma anyuéknál voltunk, Kittit elvittem egy játszóházba, hogy jól lefáradjon, hát... alig bírta haza vonszolni magát, már 21.15-kor aludt, igaz előtte már semmi nem volt jó neki ( Nem kérek pizsamát, nem kérek aludni, nem kérek .... fáj a szemem, fáj a hajam, fáj a párna....) aztán kidőlt. :lol:

Csatlakoznék az ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚtálom a telet című témához, de állítólag talán jövő héten lehet már 10 fok is :oops:
KITARTÁST!

Családient.hu vonalzók


Kép
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi,
nem, az új játszótéren voltunk 4 és 5 között. (Tudod, délelőtt Anna bölcsiben van :-DD)

A patak parti pálya jó ötlet, Marci biztosan nagyon örülne neki, úgyis mostanában kosarazni akar meg focizni.
Na majd kimegyünk egyszer, ha végre jó idő lesz!!!

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Orsi lestelek most skype-on , csak gyorsban nem most ,hanem jövöhéten lesz a visegrádiban a játszóház....bocsi,elnéztem úgy látszik! :oops:
http://www.jatsszvelem.hu/hirek/jatsszv ... zohaz.html

Kata: tudom,hogy bölcsiztek,azt hittem még itthon vagy Annával és délelött kint voltatok! :wink:
A héten valamikor du-n,(remélem már az idő is olyan lesz) összehozhatjuk a "sportnapot" ! :lol: :lol: :lol:
Mi benne vagyunk! :wink:
 
 


Sziasztok!

Van új vonalzóm :-)

Voltunk hétfőn a sportpályán, majd lefagytam, de a gyerekek nagyon élvezték. Anna futott 2 400-as kört...hihetetlen a csaj. Egy pasi futott és erre ő is akart, mi csak néztük messziről. :-)
De jó a hely, mert a biztonsági szolgálat odafigyel arra pl. hogy kutyát ne hozzanak be, legalább kutykakiba nem lépünk! :-)

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Kata, Annának boldog szülinapot!
Vasárnap voltunk a bababörzén, azt hittem, hogy nagyobb, de így is egy zsák ruhával mentünk haza :lol:
Április 25én az Expón lesz a nagy bababörze, szerintem oda is el fogunk menni 8)

Kép
 


Sziasztok!

NAGYON NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT ANNÁNAK!!!!!

Vigicica:Én is azt hittem hogy nagyobb lesz,kicsit olyan klub hangulata volt,de én is bevásároltam.... :oops: :lol:
Nekem személy szerint az expos börze elég gáz!!!! :? :evil:
Voltam kint eladóként -vásárlóként is nemegyszer!
Iszonyat tömeg van, nem tudsz normálisan válogatni,eddig speciel mindig egyedül (vagyis gyerkőc nélkül ) mentem,ha tudod hagyd otthon Andi babát valakivel.
És kicsit egyik-másik árus is el van szállva az árakkal!
Arról nem is beszélve hogy kijönnek -komolyan mondom!!! -egy kamionnyi cipővel,játékkal -ruhával és azt mondja hogy az övék volt.....Na persze! Egy egész ovodai csoport nem hord ennyi cipőt!!! :twisted: :roll: Vagyis nagyon nagyon sok turis hozza ki a cuccát,ami nem baj,viszont ha szeretnéd ténylegesen eladni a megunt/kinőtt saját ruhákat,örülhetsz ha a borsos helypénzed visszajön!!!! :?
Az meg hogy belépőt szednek...no comment.....:? :roll:
Akkor inkább már a Háda vagy a Mogyoródin van egy nagyon kis jó turi,minden másnap kapnak árut és olyan cuccokat vettem ott eddig ,hogy be..@..ás!!! :wink:
Illetve én még (mostanában) a kis börzékre vagyok kiélezve,most hétvégén is lesz a XIII. ker-ben,nincs belépő,és tényleg olyan cuccok vannak ,hogy ihaj!!! :lol:

De turis témában még Orsi a nagy "spanom".... :wink: :lol: :lol:
(unatkozó kismamák,ugye??? :lol: :lol: :lol: :lol: )

Más:
Elvoltunk ma az újudvari játszóházban,igaz nem itt van,de arra volt dolgom és bementünk! Ha nektek is útba esik,igazán csak ajánlani tudom! :wink: Van minden...tombolda,babsarok,rengeteg játék...

És még egy hely:
www.pampam.hu
TUTI !!! :wink:

puszi nektek......
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan, mert kezdődnek a "feleségek" :D

Kata! BOLDOG SZÜLINAPOT ANNÁNAK!

Vigicica! Megkaptam a számod, csak ma nem voltunk itthon egész nap, de lassan m ár tényleg jön a jó idő, és akkor hosszabb időre is ki tudunk menni, és akkor megyünk arra is.
Én most raktam fel töménytelen mennyiségű babaruhát a netre, kár, hogy nem beszéltünk előbb, átjöhettél volna megnézni őket. Így is megnézheted, majd leírom pü-ben hol vannak.

Ja! És a turkálók... :oops: hát igen, azt hiszem nekem ez már mániám lett :oops:

Családient.hu vonalzók


Kép
 
 


Köszi, lányok!!

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Találtam egy oldalt ahol végre kapok olyan kávét, ami nem piszkálja a gyomromat, egészséges és most 1.000 Ft kedvezménnyel lehet vásárolni. Munkalehetőségként is szóba jöhet, ha gondoljátok nézzétek meg, szerintem érdemes regisztrálni,: http://www.papeva.dxn.hu

Anita
 
 


Kedves xxxxxx!

Szerintem te topikot tévesztettél! :?

Kép
 


Sziasztok! rég voltam...volt egy kis megfázás, meg el kelll kezdenem készülődni a szülésre, pakolás, mosás, takarítás, stb. szóval nagyon sok a dolog.

Ma végre farmerkabátra váltottunk és tavaszi cipőre....csak merem remélni hogy ez már így marad.

puszi:Zs

Kép Kép
 


Sziasztok!

Ha vki tud jó gyerek bőrgyógyászt akkor nagyon megköszönném. Blanit kell vinnem, úgy néz ki ekcémás lesz szegény. Bejelentkeztem Mátyásföld Klinikára, de ápr 15-re kaptunkj időpontot, addig leválik szegény bőre, az SZTK-ba pedig ápr 19-re. Szörnyű!

Vkinek van tapasztalata ekcémával kapcsolatban?
Meg fogom keresni Pankaa-t, hátha tud segíteni.

Többiekkel mi újság?

Nálunk mindenkinek folyik az orra, de szerencsére csak ennyi, gondolom ez a tavasz átka.
De végre itt van!!!!! És kivonulhatunk, mert már nagyon untam!

Családient.hu vonalzók


Kép
 
 


Orsi,

én is kerestem már Pankaat bőrgyógyász miatt, de nem válaszolt... :-((
Annának is van egy foltja már közel 2 hete...és én is felhívtam a rendelőt, amikor mondták, hogy 1 hónap a várakozási idő... :evil: :evil: :evil:
Ezt próbáld ki addig is:
http://www.exxemarepair.hu/

Kép

Kép
 
 


sziasztok!

Kata: a héten mondjuk szerda vagy csüt délután a sportpályán? Vagy pénteken? Jó nektek? Jönnek haza tesómék,akkor legalább Marcinak is lesz tárasasága,kiviszem a skacokat is!

Ma egy kicsit (nagyon) beindultak a csajok,és mentek toronyiránt,ki merre lát,azzal a nyamvadt motorral és haza felé láttam,hogy mennyien vannak kint,legközelebb inkább a focisták fújjanak ránk,mint az autósok...
Remélhetőleg megússzuk eső nélkül is,a többi meg nem érdekel! :wink:
De majd akkor hívlak úgyis!

Zsuzsi,ha még bevállalsz egy nagyobb sétát ,gyertek ti is ki ,hadd tomboljanak,motorozzanak a manók!
Szólj Vikinek is,hátha ők is kijönnének! Aztán bandázzunk egy hatalmasat!!!! :wink: :lol:
Vigicica: téged -titeket is várunk!

Amina is taknyos,vagy legalábbis a hangja olyan tukma,mert nem jön semmi az orrából,de anyukám "megnyugtatott", hogy ez normális,mert hirtelen volt az átállás,nagykabátról pólóra,és még nem aklimatizálódtunk! Úgy legyen!

Amúgy nagyon lefogytunk,eltüntek az újak is,Brigi is babázik ezerrel gondolom- basszus,náluk is most született a pici,aztán már Ő is mindjárt 4 hónapos!!!
Félelmetesen rohan az idő, nem? Vagy csak azért mert itthon vagyunk? Vajon ha vissza megyünk dolgozni,akkor is ilyen gyorsan fog telni......? :roll:
 
 


Sziasztok!
Szívesen megyünk mi is, csak írjátok meg hogy mikor és pontosan hová kell menni :)

Kép
 


Zsuzsi,

próbáljuk meg a holnapot, a hét másik felére esőt mondanak. Nekünk csüt általában nem jó.

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Kata! Köszi az ekcémás krémet, el teszem talonba, hátha tényleg kell.

Nekünk a holnap nem jó, mert anyuéknál leszünk egész nap, estére kaptunk időpontot egy maszek bőrgyógyhoz, muszáj elvinnem szegényt, mert egyre rosszabb a keze. majd beszámolok, remélem normális lesz a doki. Kifejezetten gyerekbőrgyógyász.

Csütörtökön már itthon vagyunk, ha az vkinek jó...... szép időt mondanak, sőt még péntekre is, csak hétvégén fog romlani. :cry:

Családient.hu vonalzók


Kép
 
 


Sziasztok!

Orsi,
az jó, majd írd meg, hogy mit mondott és ha tényleg jó szakember, majd az elérhetőségét is.
Nekem írt Pankaa, segít, kíváncsi vagyok, hogy Annán mi az a folt, de szerintem szintén ekcéma.:((

Zsuzsi,
mi mindenképpen megyünk ma ki, Marcinak már megígértem, kb 5-re leszünk kint.

Vigicica,
a sportpálya a Mogyoródi-Miskolci sarkán van, nagy zöld kerítés, a patak mellett. Ha BKV-val érkezel a 82-es trolival tudsz jönni, a Mogyoródi úti megállóig, onnét kb. 5 perc séta.

Kép

Kép
 
 


Ja, lányok:

http://www.pinkgyerekcipő.hu/?page_id=5

http://www.gyermekalom-bababolt.hu/?kezdőlap,34

Tavaszi cipők, szandálok. Az első az, ami a Sugárban is van, a játszóházhoz közel, a másikról rendelni lehet.

Kép

Kép
 
 


sziasztok!

Oké,mi is kb olyan tájban érünk ki szerintem....
Vigicica: Kata már akkor leírta hol leszünk,gyertek! :wink:
 
 


Sziasztok!

Sajnos ekcéma! Egy csomó kencét kaptunk, és majd vehetünk is, egész nap kenegetni, ezt így 2 éves koráig, majd akkor váltunk, igazából max. felnőtt korára kinőheti, de nem biztos. Ezzel együtt jár gyakran a szénanátha, sőt még az asthma is előfordulhat. Ránézett az én kezemre is, tőlem örökölte az ekcémát, apa szénanáthás volt vmikor, tehát minden esély meg van rá :(

Egyébként nagyon szimpi volt a doktornő, ő kifejezetten gyerekorvos.
www.korutiorvosicentrum.hu

meglátjuk így hogy javul, mert most már nagyon csúnya, és nem is alszunk éjszaka.

Kata! Remélem nálatok nem ez lesz! Majd szólj, hogy mi volt, mikor mentek?


Remélem jól kifárasztottátok a kölyköket du. Mi egyik játszótérről a másikra mentünk, ill. a papával a Kitti, addig én fehérneműztem, Blankáztam, szóval jó volt.


Holnap vki? Szép idő lesz!

Zsuzsi! Péntek, még áll?

Családient.hu vonalzók


Kép
 
 


Sziasztok!

Anna tegnap úgy elfáradt, hogy tök hamar elaludt! :-)

Mi holnap délelőtt megyünk...Marci is ekcémás, nekem mondjuk nincs semmi ilyenem, de nem feltétlenül öröklött ez, lehet csak neki a családban. És igen, Marcinak is van némi pollen allergiája, de remélem, hogy ez csak gyerekkori ekcéma, azt kinőheti még!

Megnéztem az oldalt, ott is rendel az orvos, aki levette az anyajegyemet. Szimpatikusnak tűnik a nő, elrakom.

Kép

Kép
 
 


sziasztok!

Igen Orsi,holnap megyünk! :wink: :lol:

Itthon elmeséltem apának,hogy a lánya milyen oda-meg vissza volt Marciért,és hát az apatigris feltámadt benne!!!! :lol: :lol: :lol:
Mondta ,nincs ez kicsit korán,alig múlt 2 és fél éves,és ő már csak úgy "pasizik"??? :lol:
De felkészítettem,hogy valószinüleg az oviból ha nem is minden nap,de hetente fog új szerelméről mesélni,az tuti! :wink: :lol:
Jó lesz rá felkészülnie! Ez a lányos apák sorsa.... :lol: :lol: :lol:

Kedden elvoltunk káposztáson az Aquaworld-ben,még nem voltunk és nagyon-nagyon tetszett!!!!!!
A kisasszonyt alig tudtam kikönyörögni a vizből,már lilult a szája rendesen.... :?
De nagyon szupi a hely! Abszolút gondoltak mindenre! A gyerekmedi tényleg meleg vizes,van egy nagy játszóházas rész is, ami nagyon tetszett Aminának,az a gyerek méretű wc,mosdóval..(bár az oviban asszem épp eleget fogja majd látni )
Szóval minden nagyon jó volt!
ÉS!!! Márciusban keddenként féláras (2450.-),
Úgyhogy ha van kedvetek még kedden el lehet menni,az még csak 30-a......

Kép
 
 


Sziasztok!

Mi most ezerrel unokatesózunk,végre itthon vannak, Amina egész nap rajtuk lóg, persze a nagylány legnagyobb örömére!!! :wink:
Holnap délután úgy néz ki ki megyünk a Csertő parki játszóra,ha van kedvetek gyertek!!! (eredetileg a Kerékgyártóra akartam menni,de 3 gyerekkel még biciklivel is elég messze van...)
Majd még egyeztessünk,de szerintem 90% hogy ott leszünk,olyan fél5-5 körül...na persze ez a terv ,aztán ki tudja...:oops:


Voltunk most kedden is az Aquaworldben,és az egyik pénztáros nőci megsúgta ,hogy áprilisban is lesz 50%os kedd,de csak a tavaszi szünet után,13-ától!

Kata:mi volt a börgyogyin? Voltatok Pankaa-nál?
 
 


Már megint elkerüljuk egymást :(
Ma utazunk Győrbe az ünnepekre :roll:

Kép
 


Mindenkinek nagyon kellemes ünnepeket kívánok!

Kép
 


KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET KÍVÁNUNK MINDENKINEK!!!!

Kép
 
 


Kicsit késve, de
KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET
kívánok mindenkinek!

Családient.hu vonalzók


Kép
 
 


Sziasztok!

Hogy telt a húsvét? Locsolók voltak?Meglocsoltak mindenkit? :wink:

ORSI: megelőztek titeket,láttad? :wink: :lol:
http://rtlklub.hu/video/87123

Hétfőn megyünk,16 óra!!!
Csak eljött,pedig már milyen régóta beszélünk róla..... :lol:

Zsuzsi,rég jártál erre,hogy vagytok? Pocak?

Többiek? :roll:
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek utólag is boldog nyulat :-)

Én még mindig veszettül köhög, Anna lázas, most már ő is köhög, szerintem nem tőlem kapta, mert más nem beteg otthon. Szóval kivagyunk:-((((

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Elveszett bárányka jelentkezik :oops:

Nagyon régen jártam, és visszaolvasnom is esélytelen, de remélem mindenki jól van!

Mi már jól vagyunk szerintem. Egy hetet kórházban voltunk Minkával, húgyúti fertőzése volt. Még szerencse, hogy a dokinkat nem hagyta nyugodni, hogy bár már láztalan volt a kontrollra, de 4 napig 39 fokos láza volt, egyéb tünet nélkül. Szóval irány a Bethesda, ahol kiderült, hogy hemzsegtek a bacik a vizeletében. Jövő héten kell kontrollra visszamenni, remélem már minden oké vele.

Én persze elkaptam valami nyavalyát bent, utána 1 hétig majd meg haltam, úgy köhögtem. De a doki nem talált semmit. Most már jól vagyunk, a gyerekek növögetnek. Épp selejtezem már ki Minka 62-es rucijait, és kezdem eladogatni. Marci meg... Hatalmas lett. Szobatisztaság, érthető beszéd, önálló evés még baromi messze van nála, de remélem idővel eljutunk eddig is.

Én elkezdtem a fogyókúrát. Még nagy szám van, jól bírom, de ez még csak a 2. nap :lol:

Megpróbálok majd jönni gyakrabban, de olyan ritka, hogy ilyen csend és nyugalom van, mint most. :cry:

Brigi

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Jó felőletek is hallani Brigi! Mi is túl vagyunk a 3 napos lázon, de mi megúsztuk bacik nélkül. Viszont kiütött az ekcéma!
Költöztetek már Brigi?
És nem is értem, hogy miért nem érsz rá írni!


Csajok! Ez szörnyű, ez az ekcéma, szerencsétlen gyerek folyton vakarózik, ettől ideges lesz, behergeli magát, szörnyű a bőre ( igaz, most már kicsit jobb), és nem eszik normálisan. Én már padlón vagyok, tiszta ideg én is, és elegem van mindenből. Kittivel egész jól bírok mostanában, bár ha az akarata előjön ember legyen a talpán aki ezt elviseli. Szóval túlélésre megyek mostanában. És sose lesz vége!

Húsvét jó volt, kisasszony zavarban volt nagyon, nem is nagyon engedte, hogy meglocsolják, viszont élvezte a tojás vadászatot, és az uncsitesókat :D

És igen Zsuzsi! Eljött a nyílt nap, kiváncsi vagyok, de addig még úgy is összekeverek mindent! :oops:

Vigicica? Tn_Zsuzsi? Többiek? mI újság?

Családient.hu vonalzók


Kép
 
 


Mi hál' istennek megússsztuk a locsolkodást :lol: , bár apa tekintett nélkül most is kiöntött az ágyból :evil: , Andibaba is kapott pár cseppet a buksijára, de még nem zavarta :)
Most egy kicsit szenvedünk, mert nem találok megfelelő napernyőt a babakocsira, túl vastag a váza és egyik sem jó rá :(

Kép
 


Sziasztok!

Kata:jobbulást nektek,bár ez már talán kevés... :(
Már mióta is köhögtök? Jaj,szegény ti,akkor megint nem jár Anna bölcsibe? Te sem dolgozol? Pedig itt a jó idő, erre ezek a nyavajás bacik meg itt tombolnak (még) ? :twisted:

Brigi: sajnálom,hogy ilyen hirrel kellett beköszönnöd,én aztán tudom min mentetek keresztül!!! Pisigyűjtőzacsi?????:twisted: :twisted: :twisted: ÁÁÁÁÁ........utáltam...........
Kihez kerültetek a Bethesdában? Kihez jártok utógondozásra?
Nekünk is kell mennünk jövőhéten - igaz már csak az utolsó kontrollra,hogy "lezárják az aktánkat"! Ami,mint kiderült,lényegében teljesen felesleges volt,mármint az utógondozás,de inkább igy legyen,mint ne vegyenek észre valamit!
Amúgy nem hiszitek el,de szinte az összes kislányos ismerősöméknek a pici lánya az elmúlt kb félévben húgyúti tünetekkel került rövidebb-hosszabb ideig kórházba... :( :( :(
Mi van itt? Tényleg lehet abban valami,hogy a pelus miatt? :roll: :? :cry:

De már hogy 3 hónapos a te nagy lányod is!!!! Annyira nagyon gyorsan nőnek!!!!
Aminának én is a héten selejteztem a ruháit,hát félelmetes hogy a nacikat milyen ütemben növi ki- persze nem derékban... :wink:

Elmentem ma a Hádába,de ami ott volt!!!! :? :cry: hát az valami borzalom! Igaz Aminával voltam,de ha egyedül mentem volna ,akkor is 5 percnél tovább nem bírtam volna! Az a tömeg,az az iszonyú sor,,mindenkinél kb 3-asával a zsákok.... :twisted: ..na mire azokat le tikettezik! :? Meg ami kiborított,hogy mindenki,mint az eszetlen,válogat,azt se nézi mit pakol a zsákjába,aztán meg fogja ,elvonul félre és akkor kezdi el kipakolni,hogy " ez se kell-ez se kell..." :evil: SZÖRNYŰŰŰŰ!!!!!!! nem gondoltam volna,hogy valaha is ilyen "állapotban " jövök ki egy turiból!
ÉN!!!!A turi függő.... :oops: :wink:
Na mindegy,azt hiszem egy darabig nem Hádázok..... :cry:

Vigicica: milyen kocsira keresel ernyőt?Mert nekünk is a papa bütykölte meg,mert én sem találtam olyat amin nem fordult volna el,és a papa valahogy úgy oldotta meg,hogy egy tárcsa szerű valamit rakott be alá,és evvel tudtuk igy használni!
Nem valami dizájnos ,de legalább használható ! :wink: :lol:
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: