Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! ma voltam a szülésznőnél és ugy tünik nem biztos hogy kivárjuk a májust már szük egy ujjnyi....ezzel persze még hetekig is el lehet lenni, de azt mondta kíméljem magam.

Bölcsibe járunk, de nem zökkenőmentes és már be is taknyosodott.

puszi: Zs

Kép Kép
 


Hát Zsuzsi akkor neked is már a finish közeleg, ill. már benne is vagy. Most kezdtétek a bölcsit? És mi a gond, beszoktatás?

Kata! Gyógyuljatok!

Vigicica! Mi anno a Minimanóban vettünk olyan napernyőt, aminek lehet állítani a végét, addig lehet tágítani amíg jó nem lesz.

Családient.hu vonalzók


Kép
 
 


Köszi a tippet, megnézem! Nekünk Cam Cortina Trio kocsink van és eddig egyik sem volt jó rá, a férjem meg nem egy barkácsolós típus, hogy átakakításokat végezzen :shock:

Kép
 

 
 

*Gyermekfelügyeletet* vállalok olcsón otthonában 1 éves kortól!
>
>
>
> Nagy *gyakorlattal* rendelkező fiatal, mosolygós lány rugalmas
> időbeosztással vállal:
>
> Gyermekfelügyeletet 1 éves kortól, akár beteg gyerekre is szívesen vigyázok
>
> *Korrepetálást* vállalok kisiskolásoknak, általános iskolásoknak bármilyen
> tantárgyból
>
>
>
> *Elérhetőségeim*:
> *Horváth Zsófia*, 30/837-6264, horvath.s.zsofi@gmail.com
>

Kép
 
 


XV. kerületi

37 éves szakképzett csecsemő és gyermekgondozónő keres gyermekfelügyeleti munkát. Eddig bölcsődében dolgoztam és családoknál.
Szeretek sütni ,főzni.
Referenciával rendelkezem.
A hét bármely napján,éjszaka, és akár alkalomszerűen is vállalok munkát.
Kérem csak gyerekekkel kapcsolatos munkával keressenek meg.

beatrix72@indamail.hu
 


Sziasztok Kedves Zuglói Anyukák!

Most regisztráltam, mert láttam, hogy sok hasznos információt lehet csereberélni az itt található topikokban. A fiam Levente a napokban volt 17 hónapos és elkezdtünk bölcsiket nézni a XIV. kerületben. Úgy gondoltam, hogy mindenhová elmegyünk - mág van néhány hátra. Elolvastam az itteni véleményeket is, de ami engem érdekel az sajnos 2005-ös info. Tehát: kinek jár a gyereke az Utász utcába? Mi a vélemény róla? A környéket látom, hogy milyen, de amikor bent voltunk... a gyerek már most ott maradt volna :)

Köszönöm a válaszokat!

Üdv:

bozsuma
 
 


Sziasztok!

Bozsuma,
üdv itt! Sajnos az Utász utcáról nincs tapasztalatom, azt sem tudom, hogy merre van. Én csak a Tihany térit ismerem, azzal elégedett vagyok, már 2-ik gyerek esetében.

Többiek: ki hogy van? Brigi, jó nagy már a babád! Jól van már teljesen?
Orsi, mi a helyzet ekcéma téren? Szegényke...

Vigicica,
vettetek esernyőt? Nekünk nem volt, egyiknél sem...

Zsuzsi,
én a múltkor a Mogyoródi-Nagy Lajso sarkán vettem néhény helyes dolgot. Meg az újpesti Háda jött be nekem, de a Fenomén helyén lévőbe én nem megyek be, az káosz...

Rólunk: Anna bőrgyógyászati vizsgálata szerencsésebb volt, neki "csak" valami vírus okozta bőrtünetei voltak, már elmúlt.
Viszont a múltkori köhögést csak antibiotikummal úszta meg Anna, nagyon kis levert volt, de aztán hamar meggyógyult :-) Én viszont nem, és mivel ő itthon volt, nem tudtam pihenni. Pénteken elmentem a tüdőgondzóba, mert már nagyon kivoltam a köhögéstől és kiderült, hogy tüdőgyulladásom van, asztmás tünetekkel kombinálva. :-((( Ma az első nap, hogy végre tudok pihenni is, még holnap is itthon leszek meg csütörtök délelőtt. Szóval kihordtam lábon, ez van.

De süt a nap és ez jó!!! :-))

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Üdv itt Bozsuma! Utász utca nekem megvan merre felé van,de bölcsiről nem tudok nyilatkozni én sem! :(
Vagyis ARRÓL nem tudok....én személy szerint a mi kis rövid bölcsis pályafutásunkat sem részletezném.... :?

Mi most ovis nyiltnapoztunk, és gondolom sokaknak nem titok miért,de a Hétszinvirágba fogunk beiratkozni! :wink:
El sem mentem másikakat megnézni....

Kata,jaj te szegény,akkor azért húzódott el ez neked ennyire!!! :(
És már jobban vagy valamenniyre,vagy még mindig köhögsz?
Én is azt a kis turit szeretem nagyon,ott mindig találtam valamit..... :wink: Az ujpestit már mondtad,lehet egyszer ráveszem magam és benézek oda is!

Brigi,hogy vagytok? Kell még utógondozásra járnotok? Most a héten kellett visszamennetek,igaz? Mi volt?

Zsuzsi: hogy állsz? Vagy már meg is született a picuri? Mi lesz (lett) a neve?
 
 


Sziasztok!

Bozsuma, mi múlt héten voltunk a Tipegő utcai bölcsis nyílt napot, nagyon tetszett, amit láttunk, mi oda fogunk beiratkozni, már csak azért is, mert a ház alatt van :lol:

Bokata, még nem sikerült szereznem ernyőt, de vasárnap megyünk a babaexpóra, remélem többek között ernyőt is találok ott 8)

Kép
 


Sziasztok!

Jó régen írtam, de egyszerűen semmi erőm még ehhez sem, csak olvasgatok.

Kata! remélem már jobb a helyzet, szépen kihordtad ezt a tüdőgyuszit, még jó, hogy elmentél dokihoz a végén.

Bozsuma! Üdv itt, sajna én egyik bölcsiről sem tudok nyilatkozni, mi kihúztuk nélkülük, bár néha beadnám legszívesebben mindkettőt :D

Vigicica! Ti mikor akartok majd bölcsisek lenni, szeptembertől?
remélem találsz majd jó sok mindent a börzén, mekkora ruhát hord most Andi baba? Itt is van nálam egy pár doboz ruha, lassan szabadulnom kell tőlük, mert nem tudom már hova rakni az új sssssjhszerhjhjszerzeményeimet

Családient.hu vonalzók


Kép
 
 


naaa! hogy most mit csinált ez a gép?????

szóval, nem tudom hova rakni az új szerzeményeimet. Múlt héten én is kifogtam a Mogyoródi sarkán megint egy zacskó cuccot, csak már követni nem tudom magamat se, annyi van itt.

Blanusnak sokkal szebb a bőre, és már nem vakarózik annyit, azért néha még igen, de már nem vészes, persze nem eszek én sem tejet, és hasonlókat, nagyon hiányzik a reggeli egy tejeskávém. :cry:

Vannak napok amikor rosszab neki, de most nekem is megint szét van szakadva a kezem, és fogalmam sincs mitől. Nekem kellene elmennem egy allergia vizsgálatra, és akkor lehet, hogy megoldódna minden.

Családient.hu vonalzók


Kép
 
 


Sziasztok!

Orsica, még nem költöztünk. Addig még sűrű a program. Esküvő, gyerekek ovi-bölcsi, visszamegyek melózni, és csak utána jön a költözés. Olyan 2013 körül :lol: :lol:

Ekcéma nálunk is aktuális. Marcit elvittem doktornénihez, hogy nézze meg, milyen kenőcsöt kenjek a karjára, mert olyan rücskös. És akkor mondta, hogy ez biza ekcéma. Hát örülök neki nagyon :cry:

Zsuzsi, a Bethesdában valamilyen Jenő volt a doki (most messze van a záró, hogy előkeressem, de egy fiatal, szakállas dokibácsi). Gondozásba meg talán valamilyen László vett, egy főorvos a lelet szerint. Most nem volt vizelet-vizsgálat, de kaptunk egy tégelyt, hogy abba könnyebb gyűjteni. Megpróbáljuk azzal, végülis türelmem van kivárni a nyitott pelus felett a produktomot :lol: Mindenkinél 2 éves korig van a gondozás? Mert eddig akárkivel beszéltem, kb addig kellett hordania kontrollra a picit

tn_zsuzsi, Veled mi újság? Már nagyon kevés van hátra, ráadásul mindjárt itt a május is. Mennek a drukkok!

Kata, most már teljesen jól vagy? A tüdőgyulladás borzalmas tud lenni. Nekem tini-koromban olyan tüdőgyulladásom volt, hogy még a narancs illata is ingerelt. Borzalmas volt. Vigyázz magadra!

Ovi-bölcsi majd engem is érdekel, bár még kicsit messze van nekünk. De egyenlőre az az álláspont, hogy magánba íratjuk mindkettőt

Vigicica, én a Brendonban vettem ernyőt a kocsira. Aranyosak voltak, végigmutatták, hogy tényleg mindenféle vázra jó :lol: Te mikor tervezed a bölcsibe íratást? Mész vissza dolgozni?

Brigi

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!
Holnap megyünk a bölcsis jelentkező lapért, elvileg a beszoktatás szeptember elejétől október végéig van, ha bekerülünk, én az utolsó időpontot fogom kérni, Andibaba akkor már majd' 1 éves lesz. Még nem akarok visszamenni dolgozni és a babát is csak néha adnám be, had szokja a társaságot, meg így én is tudok egy kicsit pihenni és ügyeket intézni :)
A bababörze nagyon jó volt, sok ruhán kivül még ajtórácsot is sikerült vennünk :)
Orsica, azért a dobozaid tartalma is érdekel :wink:
Egyébként itt a Vezér úton most nyilt meg egy új turi, holnap elmegyek megnézni 8)

Kép
 


Sziasztok!

Nem vagyok még jól, de holnap kiderül, hogy mi a helyzet.

Vigicica,
nem akarlak elkeseríteni, de még azokat sem tudják mind felvenni a bölcsibe, akiknek az anyukájuk visszamegy dolgozni. Többszörös a túljelentkezés, persze ha csak nincs valami ultraszuper protekciód.

Anna megint lázas és köhög, kész vagyok...már lassan nem ismernek meg a munkahelyemen...

Kép

Kép
 
 


Sziasztok! még egyben, de remélem hét végére megszületik....ha nem akkor várunk :D

Orsi: szép ruhák továbbra is érdekelnek, illetve van egy listám mi kéne de kicsit nagyobb méretek, gondolom előbb Ti fogjátok használni.


Most megyek mert nagyon hosszú napunk volt, kocsit takarítottam.

puszi: Zs

Kép Kép
 


Sziasztok!

Tovább szedek antibiotikumot és egyre erősebb az asztma gyanuja is. Klassz :-((

Viszont elvittem Marci új biciklijét garanciális szervízbe és ha már ott jártam Újpesten...szóval bementem a turiba és vettem egy zsák cuccot, Marcinak, Annának, a húgom fiának is, főleg pólókat.
Egy csomó pénzt ott hagytam, de tényleg sok mindent vettem. Marcinak vagy 8 pólót, de hát neki kell az apukához is, nem akartam kicsinyeskedni, hogy vegyen neki ő, olyan jó kis pólók voltak.

Anna apai nagyszülőknél van, remélem, hogy nem lesz nagyon beteg. Azt mondta az orvos, hogy dobálgatjuk egymásnak a fertőzést...

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Nem is tudom hol kezdjem..... :wink:

Brigi: Nekem azt mondta a doki bácsink,hogy az orvosi protokoll szerint egy év utógondozást igényel! Főleg pici korban,mivel még fejlődőben a veséjük,és nehogy baj legyen ! Nekünk pénteken lezárták a kartonunkat,rendes volt,mert elvileg május végén,juni elején kezdtük el,de mivel a csak nem egy év alatt semmiféle probléma nem volt,úgy vélte elég volt belőlünk! :wink:
És mint kiderült az egész vaklárma volt!!!! :roll: :cry: :twisted:
Most már mindegy,nem idegesítem magam rajta,de azt az 5 hét antibiotikumot szivesen kihagytam volna.... :?
Remélem nálatok sincs semmi komoly és "csak" vmi vissza fertőzésről,vagy vmi enyhébb dologról volt/van szó....

Most láttam itt kint nálunk a játszón egy új magán ovi/bölcsi szorólapját,ha aktuális lesz nézzétek meg ezt is....(igaz ez XVI.ker)
http://www.babanapkozi.hu/
Bár zuglóban annyi van,szinte minden utcában nyilt már ilyen-olyan gyerekfelügyelet...

Vigicica:osztom Kata hozzászólását,nekünk is elmondták,hogy aki nem rendszeresen jár bölcsibe,a nagy túljelentkezés miatt,eltanácsolják őket!
Mert én is ugy okoskodtam,hogy majd csak hébe-hóba beviszem,mivel dolgozni én sem mentem vissza,és azért mégse minden nap legyen ott! De már a beiratkozásnál is és a szülőin is elmondták,hogy akkora túljelentkezés van,hogy kb 2 hét alatt kiszűrik ,aki nem rendszeresen jár (ez alól persze a betegség kivétel,de arról mindne esetben orvosi igazolást kérnek)
De persze ha van kapcsolatotok ,akkor minden lehet! :wink:
(meg amugy is:egy próbát megér..sztem)

Kata: ha gondolod nagyon szivesen megadom annak az ismerősünknek a számát,aki minket is kezelt! Illetve tesómnak a fia is mindig mindent elkapott,és kivizsgálta őt is, és eddig mindig csak a tüneteit kezelték,és most a kiváltó okokra keresett rá,és kb 1 hónapja,mióta visszamentek semmi baja! (nála nem számított milyen évszak,milyne idő van,mindig köhögött,betaknyosodott,és olyan csunyán ugatva ,köhögve aludt szegény)
Jobbulást addig is nektek,Marci nem kapta el tőletek?

Csajok: babaruhák nálam is hegyekbe,ha van vmi ami esetleg érdekel,szóljatok!Nem férek már a szekrénybeeeeeeeeeeee................ :wink:
Lényegében 92 -ig (pár 98-as is) van minden!
Iszonyat iramban nől a csajszim! :wink:
Most kerestem meg egy ismerősömet babaruha boltja van,hogy nem-e venné be,akár le is vásárolom vagy bizományiba ,vagy mindegy csak HELYET!!!! :? :) :lol:

Zsuzsi megy nagy nagy drukk nektek! Ügyesek legyetek! :wink:
 
 


Hát csajok, most egy kicsit elkeseredtem :( De ma már kikértem a jelentkezési lapot, úgyhogy megér egy próbát, egyébként csak azt kérdezték, hogy mikor szeretném beszoktatni...
Rucik engem érdekelnek, Andibaba végre belenőtt a 62ekbe, így ennél nagyobbak érdekelnek, bár hellyel én is gondban vagyok 8)

Kép
 


Sziasztok!

Kata! Jobbulást Nektek! Ez így tényleg baromira nem szerencsés, folyamatosan betegek vagytok, tényleg egymásnak adogatjátok a bacikat. És még hogy asthma? Te jézus, ne már......
Gyógyuljatok!

Zsuzsi! Kérünk majd értesítőt, ha történik vmi! Szorítunk, hogy minden simán menjen!

Vigicica! A Vezéren hol nyílt új turi! A közeletekben? Nehogy vmiről lemaradjak :lol:
Egyébként ha van kedved gyere át hozzánk, és turizhatsz a dobozokból! Mi most 74-s méretet hordunk, de van még jó pár az előző méretekből! Na meg mennyi lesz! Most néztem Kitti cuccait, ha ezt így folytatom én költözök ki a lakásból :lol:
Szerintem Zsuzsi is hozna pár cuccot :wink:

Családient.hu vonalzók


Kép
 
 


Sziasztok!

Vigicica: ne legyél elkenődve,max.nem kell az orrukra kötni,hogy mi a terved.... :wink:
Beiratkoztok,beszoktatod,aztán ugyis látod mi a helyzet!
Emiatt tényleg ne mondj le róla! :wink:

Szia Orsi: látom te sem alszol (még) :lol: :lol: :lol: Aztán holnap meg a lányokra fogjuk ,hogy miért is vagyunk fáradtak....? :oops: :lol:
 
 


Sziasztok!

Anna szerencsére már jobban van, vasárnap óta nem volt láza, csak köhög kicsit és náthás, de alig.
Marci viszont lefejelt hátulról egy villanyoszlopot az iskolában, úgyhogy enyhe agyrázkodása van. Nem unatkozom...

Vigicica,
szerintem nincs miért elkeseredned, hiszen nem arról van szó, hogy vissza kell menned dolgozni, mert különben éhenhal a család és nem akarják felvenni a gyereket. Bocs, remélem, hogy nem bántalak meg ezzel, de mindig az jut eszembe, hogy tavaly 200!! gyereket utasítottak el Zuglóban és más fórumokon olvastam elkeseredett anyukák leveleit, akiknek nagyon vissza kellett volna menniük dolgozni! A másik dolog az, hogy mivel a 16. kerületben kb. 4 bölcsőde van, nagyon sokan keresnek egy zuglói ismerőst, bejelentik oda ideiglenesen a gyekeküket és így szereznek bölcsis helyet. Amit egyfelől megértek, mert nekik is dolgozniuk kell, másfelől meg itt van ugyanaz a probléma, hogy valós zuglói meg nem jut be. szóval nem jó ez a rendszer.

Kép

Kép
 
 


Orsi,

van egy ilyen turi is:

http://www.hasznaldruha.hu/
az is a Vezér úton van.

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Kata.már voltunk abban a "turi"ban,igazából nem is turi,hanem használt ruhákat vállfáról,csili-vili boltban árulnak horror áron! :twisted:
Egy darab baba bugyika HASZNÁLTAN 450.- ft volt!!!!! :shock:
Overállok 3000.- től kezdödtek....meg ilyenek......
Kicsi elszállt a néni,ennyiért már újat lehet kapni!!!! :?

De te ténlyeg nem unatkozol! :wink: Mi lesz veletek ha majd Anna is beindul??? :lol: :lol: :lol:
Ráver Marcira,az tuti,minden tekintetben..... :wink:

A bölcsis dologra még vissza térve egyáltalán nem jó ez ami van,pláne ami lesz!!! Nincs átgondolva rendesen ,csak kiadják a rendelkezéseket,azt hello....Nincs elég férőhely, szoba,meg terem még csak-csak lenne bővítés címszóval,de a bölcsiben is panaszkodtak a gondozo nénik,hogy nem jön senki bölcsibe dolgozni, mert ugye nem fizetik meg öket rendesen,60-70-80 e ft -ért nem jönnek el dolgozni,főleg a fiatalok,pályakezdők!
Nme egy karrierista munka,nincs előre lépési lehetőség,így azokhoz tesznek be még 5 -6 gyerekkel többet,aki van....
Nem véletlen vannak 10-15 en egy gondozóra!!! :shock:
( a fizetősben max.6-7 gyerek)

Na mindegy,minket már nem érint,remélem az oviban más lesz a helyzet! :wink:
 
 


Sziasztok!

Igen, az a turi horror, egyszer megnéztük, kipipáltam, ennyi....

Bölcsi témához teljesen egyet értek, tényleg nagyon sz.. a helyzet, kiváncsi leszek, hogy fog változni ez a közeljövőben, ha egyáltalán fog ...

Én Blanit abba a családi napközibe fogom beíratni, ahova Kittit is próbáltam anno, majd ősztől legalább 2X fél napra, mert különben beleőrülök ami itt van. Kicsinek úgyis könnyebben fog ( remélem) beszokni. Na persze ehhez az kell, hogy Kitti is beszokjon az oviba.

Az ovinak is szép feladat ( mármint az Egressyn) lesz helyet biztosítani annyi lakóparknak, és új társasháznak, nem is tudom erre mit fognak kitalálni.

Kata! Mi nem történik még veletek? Nem unatkozol az biztos!

Családient.hu vonalzók


Kép
 
 


Sziasztok!
Próbáltam ma bemenni az új turiba (Vezér út 44, a 3 15 emeletes házzal szemben van), de nem silerült, nem babakocsis anyukákra van tervezve a bejárat, sőt még öregemberekre sem, nagyon meredek a lépcső :cry: majd legközelebb kenguruzunk...
Egyébként a sugárban megszünik a skála és végkiárusitás keretében minden 50%os áron van, érdemes megnézni, mi vettünk egy pár bodyt, bár vigyázni kell a méretekkel, mert az egyik cimke szerinti 62 kb akkora volt, mint normál esetben a 74, a másik 74 meg olyan mint a 62, csak az ujja volt sokkal hosszabb, ennyit a magyar gyártókról :evil:

Kép
 


Sziasztok!

Az igen!! Milyen forgalomra számít ilyen megközelíthetetlen bejárattal az a turi??? Gyanítom ő sem lesz akkor hosszú életű.... :?
Kiárusítás van? Köszi az infót,akkor elnézek,mert ott én meg cipőt vettem Aminának,olyan ari fazonokat! :wink: (szétkoptatni,lemotorozni tökéletesek! :wink: )
És ha már sugár,nem voltál a földszinti turiban? Ott is olyan cuccok vannak néha hogy besz...ás.....!!!

Nem rosszak a magyar gyártók,bár tény,hogy egyik másik katasztrófa.... :twisted:
Bodiból én pl,a Scamp-re esküszöm! :wink: Ha valakinek szüksége van bármire (www.scamp.hu) szóljatok,nagyker áron eltudom hozni....;)
Én abban még nem csalódtam! Pedig kaptunk mi is megörökölt darabokat,de a 8-10 éves bodiknak semmi baja!!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zsamin 2010.05.10 23:43-kor.
 
 


Zsuzsi, megírod a mobilod priviben?

puszi: Zs

Még egyben vagyunk....

Kép Kép
 


Sziasztok!

Anyukám már a múlt héten szólt, hogy a Skálában minden 50%, hülye voltam, hogy nem mentem be, de mondjuk elég sz@rul voltam akkor. Ma bementünk, már nagyon lefogytak a méretek, de azért még így is vettem 3 pár cipőt Annának, legfőképpen motorozáshoz, bölcsibe stb.

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!
Látom, pangás van :?
Voltam az új Vezér úti túriban, felejtős. Kicsi az áruválaszték és drága :cry: .
Orsica, mindenképp érdekelnek a cuccok!

Kép
 


Sziasztok!

Na ide értem én is... :oops:
Hát igen,vannak olyan turik,amik felejtősek...sajna! :?
Orsival kitaláltuk a tutit,de majd ő elmeséli/megírja...nem akarom lelőni a "poént". :wink:
Csajok: az egyik ismerősöm mosóporban(gélben) "utazik" most és a 4,5 literes Ariel gélt 2700.- ért tudja hozni!
Vettem belőle ,nagyon jó az illata és sokkal szebben most mint az itthoni! :wink: (valahonnan Hollandiából vagy Norvégiából hozzák,nem tudom)
Ha érdekel titeket is szóljatok ,mert még tudok vele hozatni!

Megvolt a héten a beiratkozás is,el sem hiszem ,hogy már ekkorák vagyunk!!!
Leadtam egy szép kis listát kivel szeretnénk egy csoportba járni,hááát....meglátjuk! :wink: :oops:
Vigicica,voltatok beiratkozni a bölcsibe?
Kata: hogy vagy-tok? Múlóban a köhögésed? Marci,jobban van már?

És ti Brigi? Veletek mi ujság? Hogy vagytok?
 
 


Zsamin, kikértük a jelentkezési lapot, ki is lett töltve, de közben a védőnő lebeszét a bölcsiről, mondván ő lesz ott a legkisebb, ezért nagyobb a valószínűsége, hogy bántani fogják; galyra vághatom az immunrendszerét, mert nagyon kicsiként ki lesz téve folyamatos megbetegedéseknek és a bízalmát is elveszithetem. Na ezek után hogy döntsek??? :cry: ....

Kép
 


Az igaz,nekünk a dr nénink volt bölcsi ellenes,de nagyon!!!!!
Ő is azt mondta,hogy nem mindegy hogy mikor kapja el a baba/gyerek a szokásos felsőléguti betegségeket.... :?
Kivédhetetlen,hogy oviban is benyelünk majd ezt -azt,de akkor már "nagylány" lesz,az immunrendszere is fejlettebb picit!
Pedig Amina 2 éves elmult mikor beprobáltuk a bölcsit,és már arra is azt mondta ,hogy az az egy év is ebből a szempontból rengeteget számít!!!
Igen,vannak dolgok,mikor hallasz ezt-hallasz azt ,és akkor legyél okos ,hogy most hogy döntesz jól!! :? :oops:
Az hogy ő a legkisebb......nálunk nagyjából az egykorúak egy csoportba kerültek,szóval nem hinném,hogy nálatok is egyből a 2-2és fél évesek közé tennék! ( mikor mi mentünk beiratkozni,volt egy 1!!! :shock: hónapos baba is....)
A bizalom elvesztés és a többi lelki tényező nem tudom,hogy alakulna nálatok,az tuti hogy nálunk én jobban megszenvedtem... :oops: :oops: :oops: :wink:

Ha csak a gyerek társaság miatt szeretted volna beadni,sztem most nyáron úgyis tömve lesznek a játszók mindenféle koru gyerekekkel,ha meg jön az ősz ,a tél,mikor bevagytok zárkózva,akkor ott vannak a jó kis játszóházak,baba-mama foglalkozások,de akár itt vagyunk mi is! :wink:
Azért mert ovisak leszünk,attol még össze-össze tudunk majd futni!
Orsinál is Blanus még otthon lesz , nem fog a te lányod sem unatkozni!!! :wink: :lol: Nem hagyjuk!!! :lol: :lol: :lol:
 
 


Na sziasztok!

Vigicica! Én nem adnám ilyen kicsinek bölcsibe, mert még ekkora gyereknek szerintem az anya a társaság, majd 2 év körül durvul be szerintem a helyzet társaság ügyben. De ez az én véleményem, mindenki maga tudja. Nem is beszélve tényleg arról, hogy nem mindegy mikor lesz folyamatosan beteg szegény. Én úgy tervezem, hogy ha Kitti beszokott az oviba, és megy simán, akkor Blanust beíratom abba a családi napközibe, ahova kittivel is próbálkoztunk, legalább 2 délelőttre, és akkor neki is lesz társaság, nekem meg 2 délelőtt amikor próbálom utolérni magam.
Egyébként Zsuzsinak igaza van, ősztől amikor már nme lehet kinn lógni nyugodtan össze járhatunk, itthon vagyunk, a csajok is nagyobbak már, olyan gyorsan elmegy úgy az idő.

A tuti! Jövő héten találjatok ki egy napot ( szerda kivételével) amikor jó nektek, és kerti-baba-ruha börzét tartunk!!!!!

Szóval ki-ki hozza amit akar, és börzézünk, egyszer már volt valami hasonló, szerintem Vigicica pont akkor csatlakoztál hozzánk.
Én már kezdtem összerakni, amit el akarok passzolni, már 2 zsák van, úgyhogy hajrá.

Szóljatok, hogy mi a jó, és összehozzuk!

Családient.hu vonalzók


Kép
 
 


Sziasztok!
Nekem csak a hétvő és a kedd lenne jó, csütörtökön utazunk Győrbe, ott lesz az Andi keresztelője :)

Kép
 


Sziasztok!

Nekem is a hétfő vagy a kedd lenne jó, vagy a köv.hét lényegében (előre láthatólag ) bármikor! :wink:
 
 


Hétfőn nekem délelőtt jó, kedden meg du.
Nektek?

És a hír! Csak elfelejtettem reggel írni!
tn_Zsuzsinak megérkezett a kislánya ma reggel: Sára 52 cm, 2960gr
pont át akart ma jönni még ruhákért, ezért hívott, hogy nem tud jönni :D
Jól vannak, másfél óra alatt meg volt, de gondolom, majd ő bővebben!

Családient.hu vonalzók


Kép
 
 


Nekünk a kedd délután lenne a legjobb :)

Kép
 


Sziasztok!

Most hoztam el sóginőmtől 3 zsák ruhát, igaz, ezek már nagyobbak, de hátha kell vkinek. Lányok 128-134-ig, fiú ruhák 152-ig!

Kata! Hátha Marcinak kell vmi, van egy csomó fiú ruci!

Nekem jó a kedd du, többiek?

Családient.hu vonalzók


Kép
 
 


Sziasztok!

Kedd du-oké!!! :wink:
Megyünk,viszek én is amim van....
 
 


Nagyszerű, megvan hogy mikor, már csak az a kérdés hol :shock:
:lol:

Kép
 


Vagyis, akkor pontosítsuk az időt is 8)

Kép
 


na csajok, akkor mikor?

Nálam, Vigicica, elküldöm priviben a címem, a többiek tudják!

nekünk 4 után lenne jó, kb akkor már maguknál vannak a kölykök.

Családient.hu vonalzók


Kép
 
 


Szuper!!!
4 után valamikor érkezünk akkor mi is.... :wink:
 
 


Oksa, mi is ott leszünk! :)

Kép
 


Sziasztok!

Elvileg nekünk is jó!

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

orsi,

köszi a vendéglátást, remélem, hogy nem okoztunk nagy felfordulást!!
Bocs Anna hisztis mivolta miatt :oops:
Ő ilyen sajna, próbálom megfékezni, de nem egyszerű.
Zsuzsi, köszi, hogy vigyáztál Annára is!!

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek mindent tegnap! :wink:

Kata: ne viccelj már,sztem most mi is abban a korban vagyunk,hogy percenként lehetne bocsánatot kérni,meg "égni" miatta.... :oops: :wink: Amina sem egyszerű ,és mi lesz majd az oviban,ha majd onnan is hozza haza a sok "okosságot"...?!
Nem kellett rájuk nagyon vigyázni,tök jól elvoltak,olyan versenyt rendeztek,hogy csak na!!! Nem hallatszott be? Kitti ,Marci,Amina motorral, Anna meg babakocsival kergette őket..... :wink: :lol: :lol: :lol: Cukik voltak!
Marci milyen jól elvolt a babákkal! A kis óvóbácsi.... :lol: :lol: :lol:

Esetleg egy folyt.köv.? ( turi nélkül... :wink: )
Csüt. vagy/és pénteken odaát leszünk anyuéknál és vagy d.e vagy du-n ha van kedvetek átjöhettek! Ott is van udvar,játékok tömkelege,kint is- bent is....
A picik is el lesznek,ha mást nem Marci pesztrálja őket... :wink:
Este még gép elött leszek,de ha nem tudnánk egyeztetni itt ,akkor csörögjetek nyugodtan!
 
 


Sziasztok!

Kata! Nehogy már bocsánatot kérj, nem hallottad a kisasszonyt este milyen hisztit vágott le, sőt minden este!!!!!
Egyszerűen nem tudom kezelni, lenyugtatni, semmit.

Este haza vittük a barátnőmet, de előtte Kitti kapott egy kis hideg vizet, annyira begerjedt, hogy üvöltött a földön, és semmi nem volt jó neki, úgyhogy jött a csap ( még örülhet, hogy nem a zuhany)

Azon csodálkozok, hogy amikor itt voltatok akkor nem volt hiszti, egész du. rágtam a fülét, hogy majd jöttök, és megnézheti mindenki a játékaidat.... bla., bla, bla,,.... úgy látszik hatott, na de utána.....

Marci tényleg nagyon cuki, ahogy babázik, Andi baba meg nagyon édes, majd bele jön ő is a társaságba, nagyon jól bírta.

Mindjárt folytatom, de persze felébredt a kicsi.

Családient.hu vonalzók


Kép
 
 


Sziasztok csajok!

Nagyon eltűnt mindenki.... pedig az időjárás engedi.... :(

Mi újság?

Nálunk szobafogság van, nem sokáig bírom már én sem, nemhogy a gyerek. :(

Május közepe van, és fűtünk, ez szép... :(

Panaszból ennyit, jó nem történt, úgyhogy vkinek vmi jó hír esetleg????
:?: :?: :?:

Családient.hu vonalzók


Kép
 
 


Sziasztok!

Anyuéknál kicsit "netmentesítve" lettem..... :wink:
De már újból itthon!
Hát ez az idő!!!! Ne is mondd Orsi!!!! :x :x :x :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :roll: :roll: :roll: :shock: :shock: :shock: ...meg minden!
Újra fűtünk,a téli kabátját előszedtem Aminának,kb szombat óta szobafogság... :? no comment...
HÁT ITT MÁR SOSEM LESZ NORMÁLIS IDŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐ?????????????????

Valami jó hír? :roll: ööö....semmi.Befagy a ....ünk!
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: