Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Valaszolok majd , mert josok dolgot irtatok:)))))
Addig is kitartas.
Lehet egy egy temat megprobalok majd leirni, mit ajanlunk. Olyan kis tovabbkepzo szinten, ugyanis meg en belelapozok a konyveimbe, ha valami nem megy jol.
A lazcsillapitas hasznos lehet szerintem, Fannának most aktualis:(
A hasfajas is azt hiszem erdekes, aztan a gyereksirasrol szedem majd ossze a gondolataimat.
Aztan a taplalasrol is lehet hasznos dolgokat osszeszedni.
A mozgasfejlesztes, beszedtanulas, szobatisztasag...ezek is olyan dolgok, amit sztem hasznos megismerni.
Jo babazast addig is:)
Kovati: elkuldtem a szamomat
 
 


Sziasztok!

Fanni meggyógyult, most épp piszi apjó pöttyök vannak rajta, a doki szerinte ez normális, azt jelenti,h már nem lesz lázas.
A virus velejárója.

De már újra a régi banyatanya, szóval minden oké :)
Vendég
 


Sziasztok!!!!!
Én is a XV. kerületben lakom és sokszor gondot okozott a pelenka és a gyerekruha vásárlás Hogy őszinte legyek nem vagyok milliomos hogy megengedhessek oviba 3000-4000ezer forintos pólókat, nacikat naponta ami persze vagy foltos lesz, (mert ügye kell oviba filc) vagy kiszakad,
Ezért!!!!!!Arra az elhatározásra jutottam hogy nyitok egy boltot amivel remélem sok hasonló gondú anyukának segíthetek.
Új és használt ruhát is tartunk, (Bizibe is)ha van megunt vagy kinőtt de jó állapotú rucitok szívesen beveszem bizományba. Az új rucik olcsók és jó minőségűek lesznek.56-140 es méretig!(PL:pólók 990.- rövidnacik990.-rugik 1490.- badyk790.-) Lesznek még pelusok darabra is!!!! Babakellékek, kozmetikumok. Nagy reménnyel indulok neki és remélem a kismamák pénztárcájához igazodva be is válnak reményeim. Szívesen fogadok minden kérdést javaslatot!!!!
A bolt címe: XV. Rákos út 7 szám mellett (Csokonai u. 2)
Nyitás augusztus 1. -én lesz de már előtte elkezdődik a bizományos átvétel telefonos egyeztetésre, vagy emailen. 067066367767 a bolt száma. email cím: pepike@citromail.hu
Sok szeretettel várok minden anyukát, apukát, nagyit, aki a babanetről jelentkezik küldök neki egy kupont ami további 10% kedvezményre jogosít az első vásárlásnál!
:lol: :D :lol:
 
 

 
 

Szia Pepike!
Ha jól dekódoltam a cimet, akkor ott nyitod az új helyet, ahová mi régen néha betértünk (közért van a sarkon).
Anyu mondta,hogy nyilik új hely, mi biztosan benézünk majd:)

Sok sikert az üzlethez!
Vendég
 


Szia!
Köszi a jókívánságokat!
Várlak titeket sok szeretettel és ha elküldöd az email címemre a neved felírom és a vásárlásnál szólsz hogy a netről vagy kapsz 10% kedvezményt a már amúgy is alacsony árakból!

Üdv: Pepike
 
 


Hahó! :)
Vendég
 


Sziasztok!

Ha logopédusra vagy szurdopedagógusra van szükségetek, nézzétek meg a következő honlapot!

www.logoland.hu

Zsuzsa
 
 


Sziasztok!

Most nyitottunk egy webáruházat, ahol használt angol, márkás babaruhákat kínálunk!

Ha érdekel titeket, látogassatok el oldalunkra!

http://www.angolbabaruha.extra.hu

KépKépKép
 
 


Sziasztok!

Tudtok ajánlani a kerületben mozgó bébiszittert, aki alkalmanként vállal gyerekfelügyeletet és esetleg nem magyar anyanyelvű és teljesen megbízható?

Köszi
Lucsia
 
 


lucsia írta:Sziasztok!

Tudtok ajánlani a kerületben mozgó bébiszittert, aki alkalmanként vállal gyerekfelügyeletet és esetleg nem magyar anyanyelvű és teljesen megbízható?

Köszi
Lucsia

fentebb valaki irta, hogy ismerose vallal gyerekfelugyeletet.
En anyost kerem meg, vagy ismerosoket .
Egyszer probaltam a babysitter szolgaltasaon kersztul egy nyugdijas nenit, de sajnos nem talalt oda, de kedvesnek tunt.
Esetleg gyerekes anyuka erdekelne, aki gyesen van? Olyat lehet, h tudok.
 
 


Cimzett: irodavezető
Magyar Államkincstár Nyugat-Dunántúli Regionális Igazgatóság Családtámogatási és Szociális Ellátási Iroda
Tárgy: GYES téves kiutalása

Tisztelt TT!

Gyermekgondozási segély iránti kérelmet nyújtottam be /Név: xy , Taj: xxxxxxxx; Lakcím: xxxxxxxx /
- Zxxxxx nevű gyermekem után, született xxxxxx. - amelyben kértem, hogy a Gyes folyósítását 2007.xxxxxxx, gyermekem egy éves korától folyósítsák.
Ezt megelőzően kértem, hogy a GYED-t 2007.xxxx. ig folyósítsák, gyermekem 10 hónapos koráig.

A 2007. xxxx- 2007.xxxx. ( gyermekem 10 és 11 hónapos kora között ) sem GYED-t, sem GYES-t nem igényeltem, mert 2007.xxxx-től munkába kellett állnom. Tudomásom szerint a gyermek egy éves korától lehetséges GYES mellett dolgozni, így ennek megfelelően kértem a családtámogatási ellátást.
Mivel xxxxxxxxxxxx.közt a gyermekem még nem töltötte be az egy éves kort, így erre az időszakra nem vehettem igénybe a GYES-t.

00000-5/2007 számú, 2007.xxxxx- n kelt levelükben tájékoztatnak arról,hogy jogalap nélkül vettem fel az összeget xxxx.-2007.xxxx közt terjedő időszakra. ( 2 honapnyi idotartamra )

Sérelmesnek találom, ezen megállapításukat, hiszen nem kértem a gyermekem egy éves kora előtt a folyósítást. Levelükben később a téves kiutalásra hivatkoznak, ami fedi a valóságot.

Tisztelettel kérem, hogy munkájukat a lehető legnagyobb körültekintéssel végezzék, mert számomra ezzel kellemetlenségek sorát okozzák. Munkájukat megkönnyítve, valamint az ügyintézés gördülékenységét elősegítve a GYES igénylést megelőzően kétszer is jártam a Hivatalukban, érdeklődni az ellátás mikéntjéről, és az ott kapott tájékoztatásoknak megfelelően töltöttem ki az iratokat, szereztem be a szükséges adatokat. Ezt követően személyesen nyújtottam be az igénylést. Ott irataimat átnézték, és átvették, hibát, hiányosságot ott nem jeleztek. Sajnálattal vettem tudomásul, hogy mindezek ellenére problémák adódtak.

Természetesen a téves kiutalás miatt ez az összeg nekem nem jár, így a vissza kell fizetnem.

A bankszámlámra érkezett, önök hibájából tévesen kiutalt összeg ( 54 260 Ft ) visszafizetése számomra akadályba ütközik. Jelezni szeretném, hogy ezen összeg számlámról való leemelésének költsége van, amit ezen esetben nem áll módomban felvállalni lakossági bankszámlámról.

Az adók módjára történő behajtásnak is költsége van számomra, hiszen egyéni vállalkozóként saját magam munkáltatója vagyok, így ezen esetben is saját magamnak kell intéznem a visszafizetést, de itt mint munkáltatói jogkörben, saját magam, mint munkavállalótól. Itt 33%-s levonást figyelembe véve ez 3 hónapon keresztül történő utalást jelent, aminek szintén banki költség vonzata van, csakhogy ez vállalkozói számláról való utalást jelent, ami költségként elszámolható, viszont az utalások után jelentkező banki költség magasabb.

A ráfordított időm, amit felesleges ügyintézéssel, utalással töltöttem szintén pénzben mérhető, de ezzel nem kívánom terhelni Önöket.

Kérem, hogy a fentiekre való tekintettel befizetett összeg utáni banki költségemet fizessék vissza a számomra, esetleg ezen összeggel csökkentsék a tartozásomat.

Továbbiakban kérem, hogy a kellemetlenségek miatt, amit okoztak számomra legalább a sajnálatukat, fejezzék ki, esetleg elnézést kérjenek.

Ezzel kapcsolatban javasolnám, hogy levelük aljára egy sorban az alábbi mondatok valamelyikét írhatnák.

A.) A kellemetlenségek miatt sajnálatunkat fejezzük ki.

B.) Sajnáljuk, hogy kellemetlenségei adódtak.

C.) A kellemetlenségekért elnézését kérjük.

A továbbiakban jó munkát kívánok!

Válaszukat várva maradok tisztelettel:

XY

Gy, 2007-12-04

A levelet kapják:
ügyintéző
irodavezető
 
 


Az ilyen hivatalokban, igy vegzik a munkajukat kozpenzekert. Hozza kell meg fuznom, hogy a szulesi szabadsag elszamolasanal, es a gyed elszamolasanal is kellett leveleznem veluk, mert nem ismerik a sajat jogszabalyaikat
 
 


Kedves Anyukák!

Végzős hallgató vagyok az ELTE Tanító- és Óvóképző Főiskolán. Szakdolgozatomat a „Testtartás kialakulásának folyamata és az azt befolyásoló tényezőkből” írom. Segítségét szeretném kérni az alábbi felmérés otthoni elvégzésével, melyet óvódás korú gyermekével/gyermekeivel kell megcsináltatnia. A felmérés kiértékelésével fényt szeretnék deríteni arra, hogy a hasizom és a hátizom erejének, valamint a lúdtalpnak, van-e szerepe a hanyag testtartásban. Mert amennyiben igen, akkor ezek már óvodás korban elkezdett megfelelő erősítésével megelőzhető a tartáshiba kialakulása, amely idősebb korban további panaszokat okozna.
A kitöltött felméréseket légyszi küldjétek el a kisindigo@freemail.hu címre.


1. Gyermek kora, neme:
2. Magassága, súlya:
3. Súlya:
4. Van-e lúdtalpa? /Legkönnyebben úgy lehet megállapítani, ha hátulról megnézi, hogy a gyermek Achilles-ina egyenes-e. Ha megtörik akkor lúdtalpas./
5. Hanyag tartása van-e? /Hanyag tartás jellemzője: a vállak előreesnek, a háti domborulat kifejezettebb, a lapockák pedig elállnak, s a gyermek „Húzd ki magad!” felszólításra korrigálni tudja tartását./
6. Hasizom erejének vizsgálata: Kérje meg a gyermekét, hogy feküdjön hanyatt. Lábát térdben hajlítsa be és Ön rögzítse a lábát. A gyermek fogja meg a fülét. Ebből a helyzetből üljön fel úgy, hogy a könyökével megérinti a térdét, majd vissza, miközben a fülét nem engedi el, 20 mp-ig annyiszor amennyiszer csak tud. Hányszor tudott felülni?
7. Hátizom erejének vizsgálata: Feküdjön hasra a gyermek. Fülét ismét fogja meg, s Ön rögzítse a lábát. Majd 20 mp alatt annyiszor amennyiszer csak tudja emelje meg a törzsét úgy, hogy a könyökét összeérinti maga előtt. Hányszor tudta összeérinteni a könyökét?

Segítségüket előre is köszönöm!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Érdeklődöm, hogy tudtok-e ajánlani valakit, aki heti 1 délután (k, sz vagy cs) (3-5 órán át) bébiszitterkedést vállalna januárban, esetleg februárban, esetenként hétvégén.
Kisfiam 20 hónapos lesz hamarosan.
Előny lenne a XV. Kerületben lakás (a gyorsaság rugalmasság miatt), továbbá a gyakorlat vagy "őstehetség":-)
Fontos természetesen a megbízhatóság.
Februárban fogok szülni és jól jönne most egy kis segítség. (Szülők vidéken vannak, így ők renszeresen nem tudnak segíteni)

Köszönettel:
Lucsia
 
 


Sziasztok!

Látogassátok meg a köv. oldalt.
Mondókákat fogtok találni :-D

http://hoppa.ltime.hu/index_mond.html

Vagy

www.ltime.hu/hoppa/index_mond.html

Köszi

Sziasztok

Üdv.
 


Sziasztok!

Ha van valakinek eladó még garanciális Tefal digitális mérlege, jó állapotban, akkor érdekelne megvételre. Max. 10 e Ft.


Köszönettel:

Lucsia
 
 



OFF
Ha van kedvetek kitölteni ezt (nagyon rövid), az segítség lenne nekem. Köszönöm szépen!

 
 


Sziasztok!
Működik még ez a topik?
Lucsia
 
 


Sziasztok!

Szia Lucsia: Remélem,igen :)
Honnan irsz?

Ildi
Vendég
 


Rákospalotáról:-)

MIért?
 
 


Sziasztok!

Lucsia: Mikor elkülldtem,már rájöttem,h nem fogalmaztam pontosan :D Igazából az lett volna a kérdés,h melyik részéröl , mert nem emlékszem.
Anno majdnem együtt mentünk Ringatóra, de aztán nem jött össze.

Ti jártok még?
Hogy vagytok?

Mi 2 hét múlva költözünk újpestre.
Vendég
 


Sziasztok!

Mi most költözünk Újpalotára, kislányom a Kavicsos köz bölcsibe jár hétfő óta.

Gyertek XV. kerületiek, pörgessük fel a topikot! Hadd panaszkodjak a környékbelieknek milyen nehéz ez a beszoktatás dolog!!!! :(

Remélem egyre többen leszünk, és segítséget kapok a környék megismerésében is!

Anikó

Kép
 
 


Szia Anikó!

Mi XV.ker Rákospalotán lakunk,most költözünk Újpestre de újpalotát is ismerem.
Nehéz a beszoktatás?Milyen a bölcsi?
Nálunk nem lenne gond a beszoktatás csak hely nincs, magán oviba megy ezért heti 2 napra.
Honnan költöztetek?
Hol született Sári anno?
Ildikó
Vendég
 


Szia Ildikó!

Sajnos csak most láttam, hogy írtál!

Azóta már túl vagyunk a nehezén. Azt nem mondom, hogy szeret bölcsibe járni Sári, de teljesen jól elvan. Ha én viszem picit sírdogál, de hamar abbahagyja. Ha apa viszi már nem is sír! :)
XIII. kerületből költözünk. Jánosban született Sári. Remélem látod, hogy írtam! Hátha ha beszélgetünk, jönnek mások is!

Fanni hol született? Milyen a magán ovi?

Kép
 
 


Szia,
Nekem 2 eves volt a fiam nemreg, es bolcsiellenes vagyok. Vagyis nem talaltam meg idealis bolcsit. :)
 
 


Sziasztok!

Hű, eléggé döcög a topic.......Én se ma írtam ide....

Mennyasszony: Megvolt a költözés, hogy vagytok?

Yucatan: Mi is Kavicsisba járunk, ti hányasba? Mi 3-as csoport! Merre laktok? Mi Kőrakásban.

Bölcsi: Noi is jár, októbertől, de valahogy nem szeresse....Minden reggel megy a műsor, hogy ne menjünk, sír. Ez van, eléggé anyás szegény. Csak úgy volt, hogy én kezdem az isimet novembertől, de sajna januártól indul, ezért:


Főleg 15., 16. kerületi anyukák!!! Ha kellek jövök, reggel 9-től kb. d.u. 3-ig tök szívesen vigyázok gyermekre, gyermekekre! Van egy 4,5 éves fiam is, így ha nagyobb az se gond, vagy ha 2 van! Még lakásra is jöhet lurkó, úgy is van párszáz játék! Írjon, aki szusszani akar, megadom a számom! :wink:

Írjatok, ki merre, hogy s mint!

KépKép
KépKép
 


Sziasztok,
vennék 26 vagy 27-es Roches egyélű korcsolyát.
Köszönettel:
Lucsia
Rákospalotáról
 
 


Sziasztok

Én is XV. kerületben lakom 8) NEm jár vvalakinek a gyerkőce a KAlapka Óviba???????????Kéne prá infó :)

LUCSIA
Találtál bébiszittert? Esetleg tudnék segíteni.
Vendég
 


Szia Lucsia!

Én anno a Klapkába jártam és a két unokatesóm is - anno nagyon jó ovi volt, igazából Fannit is oda akartam beiratni majd ösztöl, de elköltöztünk és pár méterre van egy szuper ovi, igy ide fog valószinüleg járni, plussz a Klapka a Czabán suli ovija lett, azaz elvileg oda mennek a gyerekek egyenest egész csoportostul se ki se be alapon suliba, amit mi viszont nem akarunk,igy ezért sem megy oda.
DE anno szuper ovi volt, könnyen lehet,h ma is az.
Vendég
 


Sziasztok!

Szeretném közzétenni tapasztalatunkat:

Márciusban lesz 1 éve, hogy megvettünk egy nagyon jó víztisztító berendezést, ami az ivó-főző viráglocsoló vizünket tisztítja meg.

Gyermekeinknek forralás nélkül adjuk. Nagyon meg vagyunk vele elégedve, és azt gondolom, hogy minden háztartásban szükség van ilyen gépre.

Emiatt elkezdtem ennek a bemutatásával és értékesítésével foglalkozni.

Egy nagyon ügyes, tapasztalt tanácsadó segít ebben.

Szeretném "mindenkinek, azaz a kedves érdeklődőknek ezt a berendezést működés közben bemutatni.

Természetesen ez a bemutató nem kötelezi az embert semmire.

A bemutató 2 órát vesz igénybe az érdeklődő otthonában, hogy a saját szemével láthassa a konyhájából folyó csapvíz minőségét.

Mi történik a bemutató alatt?

Bemutatjuk a vízszűrő berendezést működés közben, ez idő alatt bevizsgáljunk közösen a csapvizüket, a kedvenc ásványvizüket, és megmutatjuk a csapvízből szűrt vizet, és annak jótékony hatását, fontosságát.


Az ingyenes bemutatóra választható időpontok:
Kedd - szerda - péntek munka után (18, 19 órakor) illetve szombat délelőtti órák tetszőlegesen.

Mivel ez nem kerül pénzbe, csak időbe, használjátok ki ezt a lehetőséget, mi nagyon nagy örömmel megyünk minden TISZTA VÍZ-re vágyó kedves érdeklődőhöz.

A legfontosabb, hogy a fordított ozmózissal való tisztítás minden káros anyagot kiszűr a vízből (beleértve a gyógyszermaradványokat, a káros hormonokat, ami a fogamzásgátló szerekből jut vissza vizeleten keresztül a vízrendszerünkbe, a nagyon káros klórt, a növényvédő-szereket, stb.)


A fordított ozmózis elvén működő vízszűrő berendezés a palackozott víz minőségénél magasabb minőséget nyújt, és mindezt az Ön mosogatójára felszerelt csapon keresztül.

Tisztelettel várom hívásotokat időpont egyeztetésre.

Elérhetőségeim:

email: lucsia@freemail.hu
mobil: 0630/969 - 3439





Üdvözlettel: Lucza Csilla
 
 


Sziasztok!
Gyerekszoba dekorációs falfestést vállalok mesefigurák falra festésével!Minták vagy akármilyen egyéni elképzelés alapján is!
Elérhetőségeim:
Tel.szám:20/332-9741
E-mail:enszu@freemail.hu
Kép
Kép
Kép
 
 


SZIASZTOK! SOS:
Balázs Botondnak sürgősen B Rh negatív vért kell kapnia.
Folyamatosan sok vérre van szüksége, veszélyes állapotban van.

A Karolina u. 19-21-ben Balázs Botond névre kellene leadni a vért.

Aki tud, legyen szíves adjon vért - ritka vércsoport - vagy kérjük, hogy továbbítsa ismerőseinek ezt a kérést!

Marietta e-mail címe: marietta@ringato.hu
Telefonszáma: 30/820-78-48


Aki tud, kérem adjon vért.
Lucsia
 
 


Hahó!

Sehol senki? :)
Vendég
 


Sziasztok!
A Szentmihályi Uszodában Kismama és Baba-Mama jógát tartok.
Várlak Benneteket szeretettel!
Web:h2onoifitness

hpandi
 
 


Sziasztok!

Rákospalotán keresek gyerekorvost, olyat, akit házhoz is hívhatok. Ismertek ilyet, aki jó, megbízható?

Köszi:
Agnus
 
 


Kedves Agnus!
Szuper orvos:
dr. Gimesi Anna (Sződliget utcai gyerekrendelőben, ill. van magánrendelése is.)
Sződliget utca: 271-0301
Magánrendelés:
http://gyerekorvos.hu/
Email: nobe2@t-online.hu
Nekünk ő a körzeti gyerekorvosunk, jobbat elképzelni sem tudnék.
 
 


Agnus: Nekünk Dr. Malinszky Andrea az Igazi , nekem is Ö volt anno az orvosom,most Fanninak is Ö és imádjuk.

A Rákos úti SZTK Gyermekrendelőben dolgozik,ha kell infó róla, irj privit :)
Vendég
 


Sziasztok!

Látom, hogy eléggé kihalt ez a városszéli topik, de azért próbálkozom :lol:
Csak most találtám Rátok, amikor épp nem is ezt kerestem.

Mi Palotán lakunk, itt nevelgetem a 10 és fél hónapos Milánomat. Szívesen csacsognék palotai mamikkal :wink:

Üdv,
Bea
 
 


Szia Bea!

Mi már közben elköltöztünk egy kerülettel odébb, de remélem fellendül a topic :)

Merre felé laktok?

Mi a Kinizsiben laktunk anno.
Vendég
 


Szia!

Mi a Sódergödör-lakótelepen lakunk, és a kedvenc sétálós utcánk a Kinizsi :D :D :D A Rákos útra szinte sohasem szoktam kimenni, inkább mindent a Kinizsi felől közelítek meg :)

És Ti hol laktok Újpesten?
 
 


Csináltam végre új vonalzót! Lássuk a medvét :)

Kép
Kép
 
 


Szia!

Mi az Izzó ltp.-n lakunk most, anno a XV.-ben laktunk egy évet a Népfelkelőben is, én akkor a Szentmihályi utat utáltam nagyon, mert az mellett vitt a járda 20 percig a játszóig a 4 sávos út mellett...

Nagyon ari lett a vonalzó :)

Nemsokára első szülinapoztok,nagy buli is ám az de a harmadik se kutya, mi arra gyúrunk éppen :)

Régen a ti ltp-teken bandáztunk ,ott laktak sokan a suliból :)

Ki a dokitok? Védőnő?
Nekünk a Malinszky doktornő,nekem is Ö volt anno.
Védőnőnk Fanni 5 hós korában egy szó nélkül lelépett :D
Vendég
 


Sziasztok!
Mielőtt valaki rendelne dekoracio-Orsitól, nézzétek meg a művét a szegedi adok-veszek topikban! :( :evil:

Nóra
KépKép KépKép
 
 


Sziasztok!

Hát nagyon nem megy ez a fórum!!!!!!!!
 
 


Hát ilyen hszektől nem is fog jobban menni :)
Mi már újpesten lakunk, de sok sikert :)
Vendég
 


Sziasztok!

XV. kerületben a Zsókavár utcában lakunk. Én ovi felől érdeklődnék, kinek mi a tapasztalata.



Munkalehetőség:

Olyan dolgozni vágyó, otthon lévő kismamákat, kisgyerekes anyukákat keresünk, akik tudják, hogy

-a munkahelyi kereset nem oldja meg az anyagi nehézségüket
-a munkahelyi kereset nem nyújt fedezetet a nyaralásra, a lakásbővítésre
-nem tudnak elmenni fix 8-órás munkahelyre, mert a bébiszitteri költség többet visz, mint hoz a munka,
-heti 1 délutánt fel tudnak szabadítani a munkára (konkrétan a gyerekeket rá tudják bízni a nagyszülőkre, egyéb segítőre)
-napi 2-4 órát fel tudnak áldozni olyan munkára, aminek értelme van

Akik ezeknek a feltételeknek úgy érzik, hogy megfelelnek, akkor kérem hívjatok ezen a számon:

Lucza Csilla

KCH értékesítési munkatárs

0630/969-3439

http://www.kchungary.hu/
 
 


Pocaklakó-daloló indul újra Újpalotán!
Részleteket a weboldalamon találhattok!

Mi az a Pocaklakó-daloló? 2 alkalomból álló "tanfolyam", ahol a várandós kismamákat szeretnén éneklésre buzdítani-tanítgatni. Közösen elmerülünk az altatók, a simogató-ölbéli játékok, a mozgásfejlesztő játékok világában, sok-sok énekléssel és mondókázással egybekötve. A 2x2 óra alatt megtanulhattok kb. 40 játékot, amivel elindulhattok a dallal-zenével nevelés cseppet sem rögös útján.

Kiknek ajánlott? Várandósoknak, várandósságra készülőknek, örökbefogadásra váró leendő szülőknek, illetve újdonsült szülőknek, akiknek 6 hónap alatti a babájuk. Kismamáknak és kispapáknak, anyukáknak és apukáknak egyaránt javaslom!

Hol és mikor?
Helyszíne: Bp. XV. Hősök útja 3, gyógytorna-helyiség
Időpontok:
1. 2009.- október 9, péntek 18.30-20.30
2. 2009. október 16, péntek 18.30-20-30

Mennyibe kerül?
A két alkalom együtt 5000 forint, ez családonként értendő. Benne foglaltatik egy cd-tom is, amin az összes megtanult al és mondóka rajta van, audiofájlokkal a könnyebb felidézhetőségért, valamint egy e-book az elméleti anyag fontosabb elemeivel.

Érdeklődni és jelentkezni a zenebolcsi@gmail.com e-mailcímen lehet.

Zenebölcsi - babatorna - Pocaklakó-daloló
www.cilizenebolcsije.eu


Kispiskóta!

Mi a Kőrakásban lakunk, és mindkét lurkóm a Hartyán oviba jár. Mi meg vagyunk elégedve, aranyosak az óvónők, a középső csoporttól sok a különóra lehetőség: foci, torna, angol, hittan.. De ismerek anyukákat, akik a Micimackó oviba (Kontyfa utcai) járatják a gyereküket, és ők is meg vannak elégedve. Kavicsosról nem tudok semmit, csak annyit, hogy a lányom bölcsibe járt oda és ott a gondozónők nem ajánlották...na, remélem segítettem! :lol:

Játszóra hová jártok, biztos elmentünk már egymás mellett? :roll:

KépKép
KépKép
 


Sziasztok!

Most nézegetünk egy eladó házat a 62-69-es villamos Tóth István utcai megállója közelében.
Ismeri valaki ezt a részt? Mennyire jó ott babásoknak? Játszóterek vannak a környéken? Ovi, suli? Gyerekrendelő? Patika, posta?

Minden érdekel!
Köszi,
Vera

Kép

Kép

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: